هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
سلام دوباره خدمت همه ي بروبچه هاي خوب سايت جادوگران

ببينيد دوستان
هيچ كس نميتونه بگه قصد آنتونين چي بوده ولي چيزي كه من ميتونم بگم اينه كه كار كه آنتونين كرد كاملاً قانوني بوده.
با توجه به قانون شماره 5 آنتونين ميتونسته مينروا مك گونگال رو از ايفاي نقش اخراج كنه. (تشخيص استثنا بودن اعضا براي اين قانون به عهده ي مدير سايته كه فعلاً آنتونينه.)

به هر حال اين اتفاق كه براي افراد قديمي تر از مك گونگال هم افتاده بود به راحتي و حتي با معذرت خواهي مدير سايت حل ميشد. مثل اين و اين
اما در مورد مينروا با پست هايي بسيار تند و توهين آميز او كار يه كم فرق كرد. طبق پست هاي 6091 و 6093 و 6094 اينجا توهين هاي پي در پي مينروا مك گونگال آنتونين تصميم گرفت كه اونو به ايفاي نقش بر نگردونه.(كه به نظر من هم كاملاً درست بود.)
در حالي كه اگه بدون توهين صحبت ميكردند آنتونين نمي تونست اونو به ايفاي نقش بر نگردونه.
خداييش اگه خودتون جاي آنتونين بودين چي كار ميكردين؟
==================================
اين از بحث مينروا
اما در مود قانون شماره ي 5

به نظر من اين قانون بايد اجرا بشه. مگر در مواردي كه خود اعضا از مديران بخوان تا شناسشون رو نگه دارن.
بهترين راه هم براي قدر داني از زحمت هاي اونها همين تالار يادبود هاست. به جاي اينكه يه شناسه براشون نگه داريم و اعضاي تازه وارد بهشون فحش بدن يه تالار يادبود ها براشون درست كنيم. كارهايي كه يا در دوران مديريت كردن، يا پست هاي خوبي كه زدند و... در اون بنويسيم. تا اعضاي تازه وارد اونها را بشناسند و ترغيب بشند فعاليت كنند تا به تالار يادبود ها وارد بشن.

من توي پست هاي قبليم ايندو موضوع رو از هم تفكيك نميكردم براي همين هي قاطي ميشد.
مثال تيم فوتبال رو بيشتر براي مديراي غير فعال زدم كه از 5 تا مدير فقط يكيشون فعاله.

مدير غير فعال بزرگترين آفت سايته.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
اژدها خشمگین شد!

ارباب دوباره وارد میشود

من چیزی رو که تو پست قبلی گفته بودم میخوام دوباره واضحتر بگم چون احساس میکنم منظورمو درست نرسوندم.

به نظر من(که خیلی هم مهمه) نمیشه شناسه رو نگه داشت.یعنی میشه...ولی این کار مضره.مثال واضحش شناسه هری پاتره که سالهاست داره دربارش بحث میشه.خب ما بدون هری پاتر هم میتونیم فعالیتمونو بکنیم ولی احتمالا با فعال بودن شخصیت هری پاتر اوضاع بهتر میشه.برای همین فکر نمیکنم کاملا درست باشه که بگیم شخصیتهای گرفته نشده زیادن، پس میشه قبلیا رو برای صاحبشون نگه داشت.
اینجا چیزی که مهمه اینه که بتونیم تشخیص بدیم طرف کلا گذاشته رفته یا قراره برگرده.اینم دو راه داره...یه راهش اینه که از طریق تاریخ ورود به سایت طرف بفهمیم که هست یا نیست و راه دوم هم اینه که قانونی بذاریم که وقتی عضوی بیشتر از یه ماه نمیتونه فعالیتی داشته باشه قبلا اطلاع بده.
تو پست قبلیم سوروس رو مثال زدم که همینو گفته باشم.
مثلا من تضمین میکنم که این هری پاتر کلا گذاشته رفته.بگیرین شناسه شو.وقتی هم برگشت وانمود کنین کلا نمیشناسینش.

خلاصه اینکه باید بین کسایی که قصد برگشتن دارن و فقط برای مدت محدودی رفتن و دیگران تفاوتی قائل شد.

تو این وضعیت ما نباید تازه واردایی رو که میخوان(با هر شخصیتی) فعالیت کنن از دست بدیم و در ضمن نباید قدیمیایی رو که برای سایت زحمت کشیدن فراموش یا دلسرد کنیم و مهمتر از همه اینکه قدر ارباب رو بدونیم و بهش احترام بذاریم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۹ ۱۰:۴۸:۳۵

پیام زده شده در: ۲:۰۵ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
والا فابيان جان خودش كه جس ميكنه خيلي مهمه ولي پشيزي اهميت نداره

حالم به هم ميخوره وقتي يك نفر كه از هيچي خبر نداره هيشكيو نميشناسه تا ميبينه يكي سرخوشه و زرت و زرت سوژه پشمكي ميده، همه جا از طرف طرفداري ميكنه و به كسي كه خيلي بالاتر از خودشه حرف نامربوط ميزنه.
منظورم كس خاصي نيس كلي گفتم!!!

در ضمن قياس مع الفارق ميدونيد چيه؟
تيم ملي كلا 20 تا جا داره ولي جادوگران هزار نفرم دستزسي داشته باشن باز آدم جديد ميتونه بياد كارشو بكنه.

در ضمن فكر ميكنم تمام كسايي كه كمي از توانايي تفكر بهره بردن فهميدن كه اين حركت در راستاي بحثاي چند وقت پيش تالار نظارت و اختلافات ديگست.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ دوشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۰

فابیان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
یکی بیاد به من بگه این انتونین کیه که همه دارن بهش پی ام میزنن؟! ایا یه شخصه مهم هست احیانا؟! :دی

بعد اینکه کوییرل من چرا از ایفای نقش انداختنم بیرون؟ ممنون

بیش‌تر انسان‌ها ترجیح می‌دهند بمیرند اما فکر نکنند, خیلی‌ها هم فکر کردن را بر مرگ ترجیح می‌دهند.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ دوشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
به عنوان کسی که از بیرون این جریانات رو دیدم و خوندم، و بدون اینکه اصلا وارد این بحث بشم که کی به نظرم درست میگه یا غلط، فکر میکنم باید دسترسی مینروا برگردونده بشه.

نه کسی اون شخصیت رو خواسته، و نه گرفتن این دسترسی تاثیری در وضعیت ایجاد میکنه. وگرنه خیلی خیلیی دسترسی های دیگه ای هم وجود داره که بخواد گرفته بشه!

مضاف بر اینها، حالا اگه مشکل رول زدن هست، شهاب یه پست رول میزنه بعد درخواست میده دوباره شناسه بهش برگردونده میشه! بعد همه مشکلات حل میشه؟!

بیخود دعوا درست نکنین عزیزان دل برادران:دی

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۸ ۲۲:۳۲:۰۵

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ دوشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به طور کلی سایت چقدر بچگانه مدیریت میشه!آنتونین عزیز یعنی هنوز دسترسی ایفای نقش مینروا رو برنگردوندی؟ خب که چی آخه؟ چه هدفی رو از این کارت دنبال میکنی؟ :دی

هی میخوام به این واقعیت اشاره نکنم که مدیریت جنبه میخواد تا مبادا به کسی بر بخوره ...اما گویا نمیشه، پس مجبورم بگم که مدیریت جنبه میخواد :دی
مخصوصا وقتی کسی هم نباشه که به کار آدم نظارت داشته باشه.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ دوشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
لطفا این دسترسی مینروا رو برگردونید. بیخودی دنبال بحث نباشیم. این حاشیه پردازی ها خیلی به ضرر سایت تموم شده. دالاهوف عزیز. شما اصلا دیگه سمت این تاپیک نیا. به عنوان گرداننده ی سایت وظایف خیلی خیلی خیلی مهم تری هست که باید انجام بدی (به همراه سایر دوستان و همکارانت) که خیلی ساده پشت گوش انداخته میشه.

الان هری حتی نیستش و خودتون هم از نظر فنی دسترسی ندارید برای برخی موارد کلی و جزئی. نمیخوام دیگه بحثا رو در محیط عمومی باز کنم. خودتون میدونید به چه مواردی اشاره میکنم.

اینه که ول کنید این بحثا رو. سایت مدیر ایفای نقش داره و اصلا دلیلی نداره پیرامون ایفای نقشی که داره اداره اش میکنه، با گردانندگان سایت مشورت و همکاری کنه. با مدیران انجمن چرا، اما نه وبمسترها. متاسفانه مدیر انجمنی هم نداریم و نمونه ی تقریبا فعالش فقط استرجس هستش که اونم مطلقا مدیر انجمن نیست و مثل شما گرداننده ی کل به حساب میاد. نه کوییرل. نه هری. اونا هم همینطور. خود مدیر ایفای نقش بهتر تشخیص میده چه افرادی با چه استثناهایی باشن توی ایفای نقش. اینه که من پیشنهاد میدم مدیر ایفای نقش شخصا مسئولیت لیست شخصیت ها و دسترسی های ایفای نقش رو بر عهده داشته باشن.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ دوشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
اولا من در گریفیندور پست زدم و مرتبا به سایت وارد شدم !
اقای دالاهوف دسترسی منو برگردون !
واقعا برای برخوردای غرض ورزانه ات متاسفم !

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ دوشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
گلرت عزیز

تو گفتگو با مدیران که ملت نمیتونن نظر بدن!کاش تو نحوه برخورد یا گفتگو درباره ایفای نقش(ویزنگاموت) یا یه همچین تاپیکی مطرح میکردین.

به هر حال ارباب نظر میده!چون زورش زیاده.

در مورد این شرط:

نقل قول:
در ضمن ميتونيم اين شناسه ها رو با اين شرط به افراد جديد بديم كه اگه صاحب هاي قبليشون برگشتند ملزم به استرداد شناسه هستند.

این کمی بی انصافیه...یکی شناسه رو بگیره و براش زحمت بکشه و باهاش فعالیت کنه...یهو سه سال بعد صاحب قبلی شناسه بیاد بخوادش!
مثلا شما فکر کن الان یکی از لردای قبلی بیاد شناسه ارباب رو بخواد.

کلا در اینصورت فکر نمیکنم شناسه های مهم و قدیمی رو کسی بگیره.چون ثبات ندارن و ممکنه ازشون گرفته بشه.که این به ضرر ایفای نقشه.

در مورد اعضای قدیمی، این اعضا محترمن...ولی وقتی یکی نمیخواد شناسه شو از دست بده باید پست بزنه...حتی اگه شده ماهی یه پست.سخت که نیست.ولی اگه واقعا براش مقدور نیست تا جایی که من میدونم میتونه مرخصی بگیره و درخواست کنه شناسه رو براش نگه دارن.البته مطمئن نیستم این قانون الان وجود داشته باشه، ولی اگه نیست بهتره ایجاد بشه که فقط شناسه اعضایی که کلا ول میکنن و میرن گرفته بشه نه بقیه.

تالار یادبودها به نظر من کار لازم، خوب و مفیدیه.البته برای همه اعضای قدیمی نمیشه این کارو کرد ولی شاید مدت عضویت یا مقدار فعالیت خاصی رو بشه به عنوان معیار در نظر گرفت.

در مورد اسنیپ هم یه یاد آوری کنم که ایشون در انجمن خصوصی مرگخوارا پست زدن.ولی متاسفانه غیر مرگخوارا نمیتونن ببینن و این تازه وارد عزیز فکر کردن سوروس یه ماهه پست نزده و شناسه شو درخواست کردن.

پیام زده شده در: ۹:۲۴ دوشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
دوستان من يه پيشنهاد براي اعضاي قديمي و غير فعال سايت دارم.

ما ميتونيم يه تاپيك به عنوان تالار يادبود ها يا... درست كنيم و اعضايي كه براي سايت خيلي زحمت كشيدند ولي حالا ديگه رفتند را توي اون معرفي كنيم.
اينطوري هم يادشون باقي ميمونه و هم كارهايي كه كردند عنوان ميشه.
در ضمن سايت هم به فنا نميره. همين الان يه عضو تازه وارد شناسه ي سوروس اسنيپ رو ميخواد و ميگه اين كه بيشتر 1 ماهه پست نزده بايد شناسش رو بديد به من.
در ضمن ميتونيم اين شناسه ها رو با اين شرط به افراد جديد بديم كه اگه صاحب هاي قبليشون برگشتند ملزم به استرداد شناسه هستند.
براي مديران هم ميتونيم اين كار را بكنيم و مديراي تازه نفس براي سايت بذاريم. در ضمن زحمات مديران قبلي هم به اطلاع همه ميرسه.

الان اگه آنتونين هم غير فعال بشه و ما بخوايم براي پاس داشتن زحماتش همچنان مدير باشه چي ميشه؟
اونوقت 5 تا مدير خواهيم داشت كه هيچ فعاليتي نميكنند.
در نتيجه سايت به فناالله ميپيونده.

خواهشاً رسيدگي شود.

از اعضاي سايت هم خواهش ميكنم بيان و نظرات و پيشنهاداتشون رو بدن.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.