هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
یه پیشنهاد جالب!

سلام خدمت مدیرهای توانای سایت
من یه پیشنهاد داشتم که اگه عملی بشه خیلی جالب میشه!

من یه کلکسیونر چوبدستی های هری پاتر هستم
یعنی این که از سایت نوبل کالکشن سفارش میدم
و برام میفرستم که اگه خواستید میتونم عکس هایی از کلکسیونم رو در اختیارتون قرار بدم.
و اما میرسیم به پیشنهاد:
من میگم یه جایی تو سایت برای چوبدستی سازان قرار بدید که مثلا کسی یه چوبدستی درست کنه و عکسشو بزاره و بازدید کننده ها یهش رای بدن.
(من خودم بیش از 100 تا چوبدستی دست ساز درست کردم وعکسشو برای وارنر براوس فرستادم و امتیاز 10 از 10 گرفتم)
با تشکر از توجه شما

ویرایش شده توسط Mr.olivender در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۱ ۱۲:۳۰:۴۱

پیام زده شده در: ۲:۱۳ چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۰

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
سلام ... داشتم از اينجا رد ميشدم گفتم بيام ازتون تشکر کنم که به پاس زحمات فراوان و جانفشانی های خالصانه ای که برای سایت و به عشق سایت انجام دادم، و از همه مهمتر بخاطر احترام و حرمت زیادی که برای شخصیت وزین من قائل هستید، دسترسی ایفای نقش منو همچنان نگه داشتید....

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
من نظرم اینه کلا" هر دو سه سال یک بار چند مدیر جدید اضافه و چند تا هم باز نشسته بشن.

هیچ شکی نیست که ریشه تمام مشکلات سایت مدیریته!

اصلا" این ایوان کجاست؟

به قول گلرت: (( مدیر غیر فعال بزرگترین آفت سایته ))

بعد این قوانین هم برای همه اجرا نمیشه. من خودم شاهدش بودم. بگم؟ بگم؟ بگم؟

شکی نیست که سایت هر چی داره مدیون هری بزرگه! ولی باو بهش بگین بیاد یه رول بزنه ببینیم بلده

در کل از زدن این پست هدف خاصی نداشتم. فقط بحث اجرای قوانین بر همه باید صدق کنه.

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۹ ۲۲:۲۲:۲۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
:))

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
مرحله ی نخست اصلاحات سایت

تصمیم بر اصلاحات گرفته شد برای سایت. از اونجایی که سایت باید عضو محور باشه تا حد زیادی این آمار رو باید بهتون ارائه کنم. این ایده ها از طریق ارسال پیام شخصی برای همه ناظران، اعضای فعال، اعضای نیمه فعال و کمی فعال سایت ارسال شد. همینطور اعضای تازه وارد که خیلی کم هم فعالیت کردند اما بازم فعالیت داشتند. تعداد افراد شرکت کننده که به پیام شخصی پاسخ دادند 31 نفر بودند اما حالا چون چند نفری به سایت سر نزدند هنوز جواب ندادند به اون پیام ها و تعداد جواب ها بیشتر از این است. برای اینکه بحث و مشکل اعتبار و حقیقت هم پیش نیاد تمام پیام شخصی ها رو دارم و حتی سند تصویری هم تهیه شده از اونها. ما قبلا از طریق همین آمار و همکاری مدیران موفق شدیم تا با رای گیری میان نمایندگان ایفای نقش یک مدیر ایفای نقش انتخاب کنیم. حالا در نظر داریم تا اصلاحاتی را برای سایت مطرح کنیم. این موارد به مدیران از طریق بخش تماس با ما ارائه شد و حالا در این انجمن عمومی جواب های مدیران به این موارد رو میذارم:

۱. آزاد گذاشتن دسترسی بخش انجمن ها جهت مشاهده کاربران مهمان

توضیح: کاربران مهمان باید همانند گذشته حق استفاده و مطالعه تمام مطالب موجود در انجمن های عمومی سایت را داشته باشند. چرا که طرفداران هری پاتر اگر بخواهند واقعا جذب سایت شوند می توانند بسیار از موارد جذاب و مفید پیرامون بحث های کتاب ها و فیلم ها را در بخش انجمن ها مشاهده نمایند. مدیریت و ناظران می بایست بیشتر بر محتوا نظارت کنند تا این مورد موجب دریافت اخطار یا فیـلتر شدن سایت نشود. کم کاری مسئولین پیرامون امر نظارت موردی منطقی نیست که ظلمش بر حقوق طبیعی یک کاربر وارد شود.

اعضای موافق: ۸٧ %
نظر مدیران: موافق هستیم و عملی شد.

۲. اجازه ارسال نظرات در بخش های مختلف سایت بدون نیاز به تایید مدیر (با انجام شدن نظارت بر محتوا توسط مدیریت)

توضیح: بی شک هر کاربر عضو در این سایت باید بتواند نظر خود را پیرامون یک مطلب ارائه کند. اگر چنین نباشد حقوق وی پایمال شد و او به عنوان یک هری پاتریست حق بیان آزادانه نظر خود (مشروط بر عدم توهین یا جناح گیری سیاسی) را ندارد. نباید سخن یک کاربر از دالان سانسور و ویرایش بگذرد تا پس از تایید مدیر نمایش داده شود. این موردی است که باید به آن توجه کرد. موضوع مدیریت و نظارت بر نظرها کاملا یک مورد منطقی است و کم کاری فرد مسئول پیرامون محتوای نظرات نباید تقصیر و ظلمش به گردن کاربران بیفتد تا نظر آنها پس از بررسی نمایش داده شود. می بایستنظرات مستقیما بدون دستکاری درج شوند و مدیر یا مسئول فعالی آنها را سریعا نگاه کند و اگر موارد سیاسی شدید و غیر اخلاقی مستقیم در آن پدیدار بود، آنرا بدون هیچ ویرایشی مستقیما حذف نماید.

اعضای موافق: ۸۱ %
نظر مدیران: موقتا مخالف هستیم. بیشتر از این چیزی که انتظارش رو داریم طول میکشه.چون هم یه سری مخالفت ها و ملاحظه هایی هست هم اینکه کمی طول میکشه تا مطمئن بشیم آیا در صورت برداشتن این محدودیت میتونیم کنترل کامل داشته باشیم روی نظرها یا نه.مسئله اش اینه که ممکنه یه مهمان یا یه کاربر بیاد توی یه خبر مربوط به دو سال پیش نظر مورد داری بده.ما باید مطمئن بشیم امکان اینکه تمام نظرها رو بتونیم با اولیت ارسالشون چک کنیم وجود داشته باشه بعد این مورد رو انجام بدیم.فعلا تا این مورد بررسی مدیران لطف میکنن و سعی میکنن نظرات را سریعتر تایید کنن تا این مورد هم حل بشه.

۳. تشکیل گروه خبر

توضیح: کتاب های هری پاتر به پایان رسیده و فیلم آخر آن نیز به زودی پایان می یابد. لذا گستردگی خبرها پیرامون عالم جادویی خانم رولینگ دیگر مثل سابق نیست. اما وبسایت های خارجی برای جبران این کاستی و جاودانه سازی عالم جادویی اقدام به جمع آوری خبر در مناطق شهری خود در سرتاسر جهان پیرامون هری پاتر کرده اند. مصاحبه با نویسندگان و صاحب نظران مختلف پیرامون قصه های هری پاتر، تهیه گزارش و مصاحبه از کمپین های طرفداران هری پاتر، معرفی آیتم های تفریحی هری پاتری در سراسر جهان، جمع آوری نظرسنجی پیرامون سیر داستانی کتاب های هری پاتر و ... . سایت جادوگران با تشکیل گروه خبر و منصوب کردن هر فرد برای دو – شاخه از خبرها می تواند در این راستا مفید باشد. قاعدتا منظور از گروه خبر فقط کسی نیست که پای کامپیوتر خود خبرهای خارجی را ترجمه و نقل کند. در واقع افرادی که علاوه بر این کار به شکل حضوری در پایتخت و شهرستان ها اقدام به جمع آوری خبر پیرامون هری پاتر در ایران می کنند. با نویسندگان و صاحب نظران پیرامون هری پاتر گفتگو کنند. نکات مثبت آن را بررسی نمایند. با انتشارات قرار بگذارند و آمار فروش فعلی کتاب های هری پاتر را دریافت و هر چند ماه روی نمودار ببرند و این مسائل را در قالب خبر بروز دهند. در واقع تصور ما این است که هری پاتر دیگر در ایران مرده است چرا که ما فقط سایت جادوگران و هم نسل های خود را می بینیم. از هفت سال پیش تا حالا ما بزرگ شدیم و شاید هری پاتر دیگر جذابیت قدیم را برای ما نداشته باشد اما توجه داشته باشیم زمانی که ما نوجوان بودیم، نسل دیگری کودک بود و حالا آن نسل نوجوان شده و به هری پاتر روی آورده است. وظیفه ی ما معرفی هر چه بهتر این اثر و جاودانه سازی آن برای نسل بعدی است. کافی است یک نفر از گروه خبر چند بار در مدارس راهنمایی برای جمع آوری گزارش تصویری برود. آن وقت خواهیم دید که چه جمعیتی به لطف پوسترها و عکس های معروف هری پاتر جذب این کتاب ها و فیلم ها شده اند. نمونه ای را به زودی در نخستین شماره "ماهنامه جادوگر" خواهید دید که چه جمعیتی در پایتخت همچنان دیوانه ی هری پاتر هستند ! لذا تشکیل گروه خبر و با دسترسی های محدود (جدا از حس و حال مدیریت) موردی ضروری است. توجه داشته باشیم که گروه خبر جدا از مدیر خبر است و این گروه تنها دسترسی هایی پیرامون بخش اخبار و شاخه های خود را دارد.

اعضای موافق: ۹۴ %
نظر مدیران: موافق اما بدون دسترسی. میشه گروه ترجمه رو ایجاد کرد و یه انجمن هم برای اعضای این گروه ایجاد کرد که باهم بحث کنن و تبادل نظر کنن و کارهاشون رو هماهنگ کنن.فکر کنم مشکلی با این مورد نداشته باشیم.فقط برای ارسال خبر فکر نمیکنم بشه دسترسی داد به این اعضا که مستقیما این کار رو بکنن.اما میتونیم قول بدیم که اخبار ارسالی سریع تر تایید بشه و روی سایت گذاشته بشه.

۴. تشکیل انجمن مقایسه بسیاری از آثار ادبی و سینمایی در شاخه فانتزی با هری پاتر (نقد و بررسی، تحلیل، نکات مثبت و منفی و مقایسه های کلی و جزئی )

توضیح: از آنجایی که انجمن هایی همانند "تالار اصلی" و "تالار اسرار" با اتمام کتاب ها دیگر اشباع شده اند، می بایست انجمن جایگزینی برای آنها جهت هرچه فعال تر کردن بحث های هری پاتر و ایجاد جاذبه برای آنها اقدام کرد. باید یک انجمن جدیدی تاسیس گردد که در آنها سایر آثار فانتری معاصر (که هم اکنون به زبان فارسی نیز وبسایت هایی دارند) با کتاب ها و فیلم های هری پاتر مقایسه شود. مقایسه های کلی و جزئی. هدف تعیین برتری نخواهد بود و تنها نکات مثبت و منفی، شباهات و تفاوت ها و سایر مسائل آنها مقایسه می شود و کاربران علاقه مند قادرند تا تحلیل و نقدهایی ارائه کند. این موجب می شود تا از سوی سایت های فارسی زبان سایر آثار فانتزی نیز افرادی "جذب/باز جذب" سایت شوند تا به نوعی بتوانند آثار جدیدی که بیشتر از هری پاتر به آن علاقه مند شده اند را با دیدگاه گسترده خود هر چه بهتر و بیشتر مقایسه و معرفی کنند.

اعضای موافق: ۸۱ %
نظر مدیران: مخالف. فعلا منتفیه یا به حالت معلق در میاد.چون حرکت خیلی بزرگی حساب میشه درباره هویت سایت، که بدون اجازه هری نمیتونیم انجامش بدیم.انجام دادن یا رد کردن این موضوع میمونه تا وقتی که خود هری بیاد و بتونیم باهاش مشورت کنیم.چون شدیدا هم باهاش مخالف بود قبلا و الان نمیتونیم تنهایی و بدون مشارکت اون همچین حرکت بزرگی رو انجام بدیم.

۵. تشکیل گروه ترجمه

توضیح: این گروه کاملا متفاوت از گروه خبر است و هدف آن ترجمه مطالب طولانی تر از خبرها (مقاله ها و ...) پیرامون کتاب ها، فیلم ها و آیتم های هری پاتری است. ترجمه نقدهای برجسته انگلیسی زبان پیرامون کتاب ها، ترجمه مصاحبه های فنی با عوامل فیلم ها، ترجمه معرفی نامه ها و توضیحات پارک ها و نمایشگاه های جهانی هری پاتر، تکمیل بخش فرهنگنامه سایت و موارد مشابه است.

اعضای موافق: ۸٧ %
نظر مدیران: موافق اما بدون دسترسی مستقیم
توضیح اضافه: با توجه به موافقت شدن، این گروه فعالیت خود را آغاز نموده اما هنوز گروه کاربری اون ساخته نشده و دسترسی اون هم به اعضای این گروه داده نشده. بحث شده بود تا فعلا برای پروژه تکمیل فرهنگنامه، اعضای این گروه دسترسی گروه پاتروپدیا را داشته باشند نه سایر بخش ها همانند مقالات اما آن نیز هنوز داده نشده.

خب. با توجه به بی توجهی مدیریت سایت به درصد اعضای موافق برای این موارد، خواستار این هستم که موارد که پاسخ منفی گرفتن از جانب مدیران، اجرایی بشن. اگر توضیحات منطقی تری هست، ارائه کنید تا اعضایی که رای دادن از طریق پیام شخصی هم بحث کنند و نظراتشون رو ارائه کنند. چون هر چقدر از طریق بخش تماس با ما اقدام شد، یا دیر جواب گرفتیم یا اصلا جواب درست و نهایی نگرفتیم. اگر این روند مخالفت و همگام بودن با اعضا بخواد باز تکرار بشه، در اصلاحات بعدی احتمالا خیلی ها رای به اصلاحات جدی تر در امور فنی و اجرایی و مدیریت سایت خواهند داد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۹ ۲۰:۱۰:۱۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۹ ۲۰:۱۱:۱۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۹ ۲۰:۲۰:۴۳

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
خب راست ميگه ديگه.
من تا حالا به اين توجه نكرده بودم كه منظور از پست الزاماً‌رول نيست.
بليز و آلبوس درست ميگن، دسترسي مينروا بايد هر چه سريعتر داده بشه. و به نظر من چون اشتباه از خود مدير سايت بوده نبايد هيچ جريمه اي براي مينروا به دليل اون 3 تا پست در نظر گرفته بشه.

البته اگه اجازه بديد من كل داستانو شخصي حساب نميكنم.
فكر ميكنم داستان از اين قرار بوده كه آنتونين داشته ليست شخصيت ها را به روز ميكرده كه ميبينه مينروا پست رول نزده. براي همين با توجه به ذهنيتي كه چند هفته قبلش در نحوه به وجود آمده بود و فكر اشتباهي كه در مورد قوانين سايت مي كرده مينروا را جزو استثنا ها قرار نميده و دسترسيش رو ميگيره.
به هر حال من به اين مسئله ي شخصي نميگم. اگه خيلي اصرار كنيد شايد بگم.
به هر حال از همه معذرت ميخوام كه با اشتباهم وقتشونو گرفتم.
همونطور كه گفتم فكر ميكردم منظور از پست همون رول خودمونه.
از مينروا هم به دليل لحن بدي كه باهاش صحبت كردم معذرت ميخوام.
اميدوارم منو ببخشين.

به هر حال بحث اعضايي كه چند ساله پست نزدن و يا مديران غير فعال هنوز تموم نشده و بايد تصميمي براش گرفته بشه.

در ضمن من يه پيشنهاد جديد دارم: ميتونيم براي اعضاي قديمي سايت علاوه بر اون تالار يادبود ها به جاي 1 ماه فعاليت در ايفاي نقش 6 ماه براشون مهلت بذاريم و اگر هم باز فعاليت نكردند فقط شخصيتشون در ليست شخصيت ها را آزاد كنيم ولي دسترسيشون رو نگيريم كه اگه عضو جديدي اين شخصيت رو خواست اونوقت دسترسيش رو بگيريم.

در مورد مدير هاي غير فعال بايد هر چه سريع تر فكري بشود و اعضايي كه تعدادشون هم كم نيست مثل: آلبوس، لرد، بليز و ... مديريت رو به دست بگيرند. مطمئناً مديريت وقت و فراغ بال ميخواد.

من همچنان ميگم مدير غير فعال بزرگترين آفت سايته.

ویرایش شده توسط گلرت گریندل والد در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۹ ۱۹:۳۴:۲۹

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
توضیحات آلبوس عزیز دیگه فصل الخطاب هست. اگر مینروا در کمتر از یک ماه گذشته پستی در ایفای نقش ارسال کرده باشه، چه یک خطی چه دو خطی، چه رول و چه غیر رول، فعالیت در ایفای نقش محسوب میشود. در هیچ کجای قوانین سایت هم ذکر نشده که فقط به پست های خاصی بر فرض پست رول، فعالیت در ایفای نقش میگویند، اصلا اون زمانی که برای اولین بار این قانون وضع شد هنوز پست رول زدن مرسوم نشده بوده که بخواد معیار قرار بگیره، و این یعنی اینکه مینروا هیچ قانونی رو زیر پا نذاشته که هیچ بلکه برعکس این آنتونین عزیز هستن که علی رغم مدیر بودنشون تفسیر اشتباهی از قوانین سایت داشته اند و اتفاقا با گرفتن دسترسی مینروا و بلاتکلیف گذاشتن ایشون و عدم توجه به اعتراضات موجه اعضای سایت به مدت چندین روز، عملا قوانین سایت رو زیر پاگذاشته اند و این خود ثابت میکند که این برخورد صرفا برخوردی شخصی و با انگیزه های شخصی بوده و اصلا ارتباطی با اجرای قانون نداشته است.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
مثلا:
پیام زده شده در: ۱۰:۵۵:۴۴ دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۹

حالا هر چند چرت و پرت گفته. . اما به هر حال یک پست در محدوده ی ایفای نقش سایت هستش. تالار گریفیندور هم بخشی از ایفای نقشه دیگه. اینه که با استناد به اون قانون نمیشه گفت که چون ایشون پست رول نزدن، باید از ایفای نقش خارج بشن. به هر حال پست زدن در ایفای نقش سایت. اینه که دالاهوف اگه علت رو نزدن پست رول عنوان کردند، باید بگم اشتباهه.
چرا که :

اولا اجازه بررسی این پستی که لینک دادم رو ندارید. حتی اگه مدیر باشید. چون تالار خصوصی گریفیندور هست. .
لذا بررسی این پست هفت کلمه ای که آیا میشه بهش اسم رول داد یا نه بر عهده ی یک مدیر گریفیندوری، مدیر ایفای نقش و ناظر تالار گریفیندور هست و اگه این جمع حتی نظر به این داشته باشن که پست ایشون یه رول هستش (چه سه کلمه باشه، چه هزار کلمه) اون وقت حق با مینروا هستش.

مورد دیگه هم تاپیک آشپزخونه ی گریمولد هست که باز هم اجازه بررسی ندارید چون انجمن خصوصی محفل ققنوس هستش و اگر بررسی کرده باشید این تاپیک در انجمن خصوصی من رو، باید بگم سو استفاده کردید. چرا که نه مدیر انجمن هستید. نه مدیر ایفای نقش، نه ناظر گریمولد. حتی فرض بر این باشه که به عنوان کسی که لیست شخصیت ها به روز می کنه، این حق رو ندارید. تنها موارد اضطراری هست که این اجازه رو به شما میده که به عنوان وبمستر سایت این انجمن های خصوصی رو بررسی کنید. حالا فکر کنیم ببینیم آیا تنها مینروا مک گونگال مورد اضطراری و بسیار حیاتی بوده برای خروج از ایفای نقش. هووم؟!

بنابراین من در انجمن خصوصی خودم، اگه یه پست یه خطی رو رول بدونم و بهش اجازه ماندگاری بدم، چون در یک انجمن خصوصی ایفای نقش و رول درج شده، و فرض کنم که یه رول بسیار افتضاح و سطح پایین و بی ربط هم هست، باز هم بهش اسم رول رو میدم و شما نمی تونید بر تصمیم من در انجمن خصوصی من اعمال نظر کنید. نهایت هم اینکه با اعلام عمومی یا حتی غیر عمومی یه پست رو بی ربط اعلام میکنم.

اینه که دالاهوف علت رو عدم درج پست رول اعلام کردن برای گرفتن دسترسی مینروا، من اینارو گفتم. پس دالاهوف حتی با داشتن دسترسی غیر از موارد بسیار خاص و اضطراری حق دیدن انجمن خصوصی رو ندارن و تصمیم رول یا غیر رول بودن پست های تک خطی و ارزشی در انجمن های خصوصی رول بر عهده ی ناظر اون انجمنه.

پس علت رو غیر منطقی میدونم و معتقدم بهتره همین حالا دسترسی ایشون برگرده قبل از اینکه دوباره مشکل و بحثی پیش بیاد.

در مورد بی ادبی و تهمت زدن هم توضیحات بلیز واضح بوده. تشخیص اون بر عهده خود دالاهوف هست و ارتباطی به ایفای نقش نداره که ایشون اگه دلشون نخواسته بلاک کنه از اون مدت، دسترسی ایفای نقش ایشون رو ندن. کاملا جداست این مورد و این توهین در انجمن ایفای نقش صورت نگرفته و در انجمن اتاق ضروریات و در تاپیک گفتگو با مدیران بوده. یک انجمن غیر ایفای نقش. پس گرفتن دسترسی، دسترسی ایفای نقش نیست. بلکه دسترسی ارسال در بخش انجمن های غیر ایفای نقش هست. ساده است. ایجاد گروه خاصی که شخص در ایفای نقش عضو هست و دسترسی داره، اما برای انجمن های غیر از ایفای نقش دسترسی ارسال پست نداره. اینجوری تنبیه باید بشه به خاطر توهین. سعی نکنیم موارد بی ربط رو ربط بدیم به هم.

اگر در انجمن های ایفای نقش توهین مستقیم کردند، اون وقت حق با شماست. اما چون در یک انجمن غیر ایفای نقشه، دالاهوف اجازه نداره که این فرد متخلف و بد دهن رو با گرفتن دسترسی ایفای نقش مجازات کنه. پس هر مجازاتی متناسب با محیط و محدوده اش باید انجام بگیره.

ممنون

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
بلیز:

برای کسی نبوده. یک سرشماری بوده برای به پا خیزیدن

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
گلرت عزیز .. جدا خودت حرفهای خودتو باور میکنی؟ :دی
مسئله واقعا واضحه، فکر کنم دیگه تمام سایت فهمیدن غیر از شخص شما، بذار من برات توضیح بدم. آنتونین و مینروا با هم رابطه خوبی ندارند. بعد آنتونین که میخواسته حال مینروا رو بگیره به بهانه یک قانون فسیل که هیچ وقت در سایت مخصوصا روی اعضای فعال اجرا نمیشده استفاده کرده و مینروا رو علی رغم فعال بودن و حضور مستمر در سایت و علی رغم اینکه هیچ کس هم درخواست شخصیت مینروا رو نداده بود، برای اینکه دلش خنک بشه، شوت کرده بیرون. پایان داستان.

بیا مسئله رو برعکس نگاه کنیم ... برفرض کلا هیچ وقت آنتونین با مینروا دعواش نشده بود ... اونوقت یک درصد امکان داشت که الان مینروا از ایفای نقش شوت شده باشه بیرون؟

فکر میکنم مسئله واضح تر از اونه که که بخوایم خودمونو گول بزنیم و الکی دنبال دلیل برای توجیه باشیم. در این رخداد تنها انگیزه ای که مطرح نبوده مسئله اجرای قانون بوده.

ضمنا شما مثل اینکه درست متوجه معنی استثنا نشدی. دو حالت داره یا قانون اجرا میشه که اونوقت شامل حال همست (شرایط فعلی یعنی قانون اجرا نمیشه) ...یا مدیریت ترجیح میده که استثنا قائل بشه که همون استثایی که باعث میشه دسترسی ایفای نقش کوییرل و خیلی های دیگه حفظ بشه، همون استثنا شامل حال مینروا هم میشه. گرنه اجرای قانون اصلا سلیقه ای نیست. اگر مدیریت بخواد در اجرای قانون تخفیفی قائل بشه این تخفیف شامل حال همست و اگرم بخواد قانونو سفت و سخت اجرا کنه بازم شامل حال همست.

در ضمن شرایط ونوس و امثالهم اصلا ارتباطی با مینروا نداره. بله منم برم دو سال دیگه برگردم ببینم دسترسیمو گرفتن تعجب نمیکنم. ولی برفرض برم سه ساعت دیگه دوباره لاگین کنم ببینم دسترسیمو گرفتم اونوقت تعجب میکنم :دی

اما اینکه اگر من جای آنتونین بودم چی کار میکردم: سعی میکردم از مقامم سوء استفاده نکنم و سرم توی کار خودم باشه و وظایف مدیریتیمو به نحو احسنت انجام بدم.در نتیجه اصلا در چنین شرایطی قرار نمیگیرفتم. اما برفرض اگر قرارم میگرفتم، اول بابت حرکت زشت و غرض ورزانم عذر خواهی میکردم بعد هم ادعاهای وارد در پست های مینروا از قبیل آدم نفهم و عقده ای رو بررسی میکردم، اگر نتیجه میگرفتم که در مورد این ادعاها حق با ایشون بوده و برفرض من آدم عقده ای و نفهمی هستم که خب هیچی دسترسیشونو بهشون میدادم و سعی میکردم که خودمو اصلاح کنم، اما اگر نتیجه میگرفتم که ادعاهای ایشون صحت نداره و برفرض من آدم عقده ای و نفهمی نیستم یا فقط کمی آدم عقده ای و نفهمی هستم اونوقت مطابق با میزان تهمتی که بهم زده شده (بسته به شدتش که برعهده خودم بود) به مدت سه تا یک هفته بلاک میکردمش بعدش هم شناسشو با تمامی دسترسی هایی که از قبل داشته باز میکردم و البته تصمیمو هم از قبل اعلام میکردم تا همه بدونن :دی

پ ن: لطفا یکی که دسترسی گریفندور رو داره بگه که آخرین پست مینروا در تالار گریف برای کی بوده ...

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۹ ۱۳:۲۳:۴۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.