هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱:۴۰:۴۶
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
درود و سال نو مبارک

خب لازم هست درباره نکاتی که اینجا مطرح شده پاسخ بدم.اول به موضوع نبود مدیر ها اشاره میکنم.من از روز سوم نبودم متاسفانه و در مسافرت بودم.در غیاب من آنتونین و استرجس حضور داشتن.آنتونین عزیز هم در اواسط عید به مسافرت رفت و استرجس باقی موندن تا به کارها رسیدگی کنن.متاسفانه ایشون به خاطر مشکلاتی که شرکت اینترنتشون داشت نتونستن از دهم به بعد کانکت بشن.این ها رو گفتم که اشاره کنم دلیل جواب ندادن به پست ها بی اهمیت جلوه دادن اونها نبود.

و اما در مورد گرفته شدن دسترسی مگی.نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن توی اینکار مشکلات شخصی دخیل بوده.اگه دقت کنین به همراه شناسه ایشون چندین شناسه دیگه هم از ایفای نقش خارج شده بوده که لیست شخصیت های گرفته نشده آزادتر بشه.

به همین چهار پنج صفحه ای که در این باره بحث شده، اگه دقت کنین متوجه میشین که چند نفر از اعضای دیگه که دسترسیشون گرفته شده بود اومدن اینجا پست زدن و درخواست کردن دسترسیشون دوباره داده بشه که مدیران دسترسیشون رو دادن. اما جناب مک گونگال چیکار کرد؟با ادبیات توهین آمیز همیشگی شروع کردن به توهین کردن و اینجا رو با ملک پدری یا شخصی اشتباه گرفتن و فکر کردن که اعضای اینجا زیر دست های ایشون هستن که میتونن هرطور که مایل هستن با اونها صحبت کنن.

به درخواست بقیه کسایی که دسترسیشون گرفته شده بود دقت کنین.اومدن خیلی راحت درخواست کردن دسترسیشون برگرده و برگردونده شد.نه به کسی تهمت زدن که از به خاطر اختلافات شخصی این اتفاق براشون افتاده نه به کسی توهین کردن.ولی جناب مگی خودشون رو ملزم میدونن هر توهین و تهمتی که به نظرشون میاد رو بدون شرمساری به هرکسی که مایل باشه بزنه.

اینکه ایشون دوباره دسترسی بگیره یا نه با توجه به توهین هایی که کردن بستگی داره به اومدن مدیران تا باهاشون مشورت بشه.اگه ایشون به جای اینکه مثل بقیه اعضا که خیلی راحت درخواست کردن دسترسیشون برگرده، شروع به توهین نمیکردن تا الان دسترسیشون برگشته بود و هیچ مسئله ای هم به وجود نمیومد.

در مورد اینکه شناسه ها رو برای اعضای قدیمی نگه داریم شخصا مخالفم.قدیم ها روالی وجود داشت که شخصی مثلا یک ماه نقشش رو عوض میکرد تا گروه یا موضوع خاصی رو فعال کنه و در این مدت درخواست میکرد که این یک ماه شخصیت براش رزرو بشه تا سر موقع برگرده به شناسه خودش.این موضوع قبلا وجود داشت ولی اینکه بگیم شناسه ها متعلق به اعضای قدیمی هستن درست نیست.یک نفر ممکنه سال اول جادوگران شناسه ای رو داشته و فعال بوده.بعد دیگه به اون سر نزده تا امروز.بعد امروز که یکی دیگه این نقش رو گرفته بیایم بگیم چون اون شخص اولی برگشته باید نقشت رو بدی به اون؟نه این اصلا ممکن نیست انجامش.

در مورد مسائلی که آلبوس جان کپی کرده بودن از بلیت.دو مورد قرار بود نهایی بشه که متاسفانه با اومدن تعطیلات و مشکلاتی که در اول توضیح دادم به تعویق افتاد که معذرت خواهی میکنم.وقتی مدیران بیان کارهایی که به تعویق افتاده بود رو انجام میدیم.

فکر میکنم به تمام مسائل اشاره کردم.امیدوارم نکته ای مبهم نمونده باشه.لطفا اگه چیزی از قلم افتاده بگید تا به اون هم اشاره کنم.با سپاس فراوان و آرزوی سالی خوب برای تمام جادوگران و ساحره های عزیز.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۵۴ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
من هم اولش خیلی این نظرو نداشتم و معتقد بودم که هنوز به اون حد نرسیده اما متاسفانه باید بگم این طور شده و حرف بلیز رو تایید میکنم.

آخرین ورود مدیر اصلی سایت: ۱۳۸۹/۱۰/۱۸
آخرین ورود مدیر انجمن، مدیر فرهنگنامه و مدیر کل اجرایی: ۱۳۸۹/۱۱/۱۱
آخرین ورود مدیر سابق: ۱۳۹۰/۰۱/۱۲
آخرین ورود مدیر سابق: ۱۳۸۹/۱۲/۱۸
آخرین ورود مدیر خبر، پرسش های همگانی و ... : ۱۳۹۰/۰۱/۰۳
آخرین ورود مدیر انجمن، گالری و مقاله ها: ۱۳۹۰/۰۱/۰۹

من خواهشمندم که مدیریت خبر لاگین کنه، ببینه از تاریخ هشتم تا حالا چند تا خبر ارسال شده (که هیچ کدوم هم بررسی و تایید نشده !) . من بدون تردید بگم، آسیبی که به بخش اخبار سایت وارد شده توی این شش روز گذشته، اصلا قابل جبران نیست. تعداد نصف بیشتر خبرهای مهم به صفحات بعدی اخبار میرن و حتی بلاک جدیدترین موارد اضافه شده به سایت هم قادر نیست با این سبک از چینش اونها رو لیست کنه.

بعضی ها میگم مدیران حق دارن تفریح و استراحت کنن توی عید. بله. کسی اینو رد نمیکنه. اما وقتی ما از جمع مدیران، فقط سه مدیر فعال داریم که اتفاقا هر سه نفر اونها توی عید یا مسافرت بودن یا به هر جهتی به سایت سر نزدن، این آسیب ها پدید میاد. حداقل همیشه (حتی توی تعطیلات) یکی - دو مدیر باید باشن توی سایت. تصور نکنیم که همه میرن تعطیلات. بعضی ها هم هستن که نمیرن و تفریح شون این سایته.

جالب اینه که مدیران سابق به سایت سر زدن این اواخر، اما دو مدیر اصلی سایت (که مدیران دیگه همه جور تصمیم مهم و نیمه مهم رو وابسته به نظر اونها اعلام میکنن) دو - سه ماهه سراغ سایت نیومدن.

نمونه های فنی هم هست. روز شمار و لوگوی جادوگران با افزونه های عید نوروز از موارد فنی به حساب میاد که سه مدیر فعال سایت (که دو نفر اونها وبمستر هستند) گفتند دسترسی به هاستینگ سایت ندارن:

نقل قول:

گردانندگان سایت ( وب مستر ها): علاوه بر اختیارات و وظایف سایر مدیران وظایف اصلی آنها عبارت است از: ارتباط با هاستینگ سایت ، تامین زمینه های فنی لازم جهت پیشبرد اهداف سایت ، تامین امنیت سایت ، پاسخ دادن به ایمیل های زده شده به سایت ، انتخاب مدیر برای سایت و برقراری ارتباط و هماهنگی بین مدیران و ناظران و دخالت در مسایلی که بین مدیران پیش می آید ، گرفتن نسخه پشتیبان از سایت به طور منظم ، پاسخ به مشکلات ، نیاز ها و سوالات مطرح شده در مورد سایت

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۲ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
دوستان حقیقت رو قبول کنید. مدیران سایت مدتیه که دیگه سایت رو مدیریت نمیکنن. من توی این چند وقت اخیر چیزهایی رو در این سایت دیدم که در کل دوران عضویتم ندیده بودم.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
رز عزیز ایوان همین دیروز انلاین شد و انتونین هم خیلی بعد از این بحث انلاین شده ولی جواب ندادن !

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
مینروای عزیز، مدیرای سایت دقیقا مثل بقیه ی ما انسان هستند خوشبختانه. اونا هم حق دارند که برن مسافرت. تعطیلات عیده و هر کسی حتی اگه صد تا سایت داشته باشه حق داره بره مسافرت. من منظوری ندارم و امیدوارم کسی این حرفای منو به خودش نگیره و ناراحت نشه. اما خب صبر کنین. وقتی از مسافرت برگردن حتما جواب میدن.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
این دوستمون مثل اینکه هنوز با مدیران گُل سایت آشنا نشده که هی تقدیر و تشکر می کنه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰

farimah

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۷ جمعه ۱۲ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
از شاهین شهر (اصفهان)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
راستش من به تازگی عضو شدم هنوز خیلی با این سایت آشنایی ندارم ولی خوشحالم که میتونم در جاودان کردن حماسه ی هری پاتر نقشی داشته باشم. به نظرم سایت خوب و فعالی هستش. ممنونم از مدیر یا مدیران این سایت.

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است.
تا ابد زنده باد هری پاتر. پسری که زنده ماند
زنده می ماند
و زنده خواهد ماند.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۸ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
دوستان ظاهراً مدیرا رفتن مسافرت. صبر کنین بابا.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
تو رو به خدا اگه میشه زود به زود به بخش بازی با کلمات سر بزنید و جواب مارو که منتظر تایید شماییم بدید!

خیلی ممنون از زحماتتون

پیام زده شده در: ۹:۳۳ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
آخرین جوابی که یک مدیر داده :

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳:۲۷ یکشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.