هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ایوان عزیز ... لطف کنید لینک اون قانونی که گفته فعالیت درایفای نقش یعنی "پست رول" رو در همین تاپیک بگذارید تا همه ببینن ...

لازم به ذکره که ما به تاپیکی میگیم تاپیک ایفای نقش که در انجمن ایفای نقش باشه و هر تاپیکی هم در فروم ایفای نقش قرار بگیره مشمول قوانین ایفای نقش میشه مگر اینکه قانونی در سایت وجود داشته باشه صراحتا تفاوتی قائل شده باشه، در غیر اینصورت عملکرد شما خلاف قوانین سایت بوده. ( پست های قبلیم کاملتر به این موضوع پرداختم)

لازم به ذکره که کاربران به اون قوانینی عمل میکنند که به عنوان قانون در سایت نوشته شده نه تفاسیر و نظرات شخصی افراد.

ضمن اینکه من تصور میکنم شما بیشتر دارید خودتونو گول میزنید. مسئله واضحه و نیازی به توجیه نداره. هیچ وقت توی جادوگران کسی با این شرایط دسترسیش گرفته نشده ... گویی تمام این چیزهایی که ذکر کردید توی سایت فقط در مورد یک نفر صادقه.... چرا از همین توجیهاتتون استفاده نمیکنید و دسترسی بقیه رو نمیگیرید؟! نوبت بقیه که میشه حالا این زحمت کشیده، اون یکی پسر خوبیه، دسترسی اینو نگه داشتیم چون همیشه سعی میکنیم اینکار رو کنیم ... از اونطرف به مینروا که رسیدید الا بلا باید دسترسیش گرفته شه؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۴ ۱۹:۵۸:۲۸
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۴ ۲۰:۳۳:۵۸

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
یا اینکه چرا این قانون برای خیلی های دیگه اجرا نشده...

آقا این موردو راس میگه

من فکر کنم سال پیش بود رفتم شناسه نمایشیمو عوض کردم به هری و چند تای دیگه، و توی چت باکس پیام دادم. اون موقع با توجه به اینکه مدیر هم در سایت وجود داشت(!) هیچ کس بهم گیر نداد. نه اخطار توسط ایمیل نه پیام شخصی و نه بلیت!
بعد من همین چند وقت پیش شناسه نمایشیمو به کوییرل تغییر دادم، این مدیر عزیز و گرامی و، بدون هیچ اخطار و بلیت و پیغام شخصی و این چیزا، یک راست منو از ایفای نقش شوت کرد بیرون، بعد در چت باکس هم منو تهدید کرد!
آخه شما بگید ای ملت چرا اون دفعه هیچ کار با من نکردن بعد این بار منو به طور ناگهانی کلا" از ایفای نقش انداختن بیرون؟ اگر من بجای کوییرل اسم یکی دیگه رو می نوشتم بازم مینداختنم بیرون یا اخطار میدادن؟ یا مثل دفعه قبل بیخیال بودن؟ نه خداییش!

در کل گفته باشم این کینه توی دل من مونده و خارج هم نمیشه اصلا" بد ترین خاطره من همینه یه روزی انتقاممو میگیرم نه بلیز دستمو ول کن بذار برم ببینم چی میگن

نقل قول:
او عقل را آفرید و همگان را به آن زینت داد.سپس کینه را آفرید، و عقل را از آنان که کینه را انتخاب کرده بودند بازپس گرفت!

یقینا" جناب ایوان از این جمله منظوری داره از همین جا داره میگه کسایی که از مدیریت کینه دارن بی عقلن

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۴ ۱۸:۴۷:۱۸
ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۴ ۱۸:۵۰:۰۰

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۲۸:۲۸
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
بلیز عزیز و جناب مگی.من تمام پست ها رو خوندم و به فعالیت جناب مگی هم به قدر کفایت نگاه کردم.مثل اینکه موضوع رو اشتباه متوجه شدید.ایشون از کجا خارج شدن؟از گروه ایفای نقش.

خب ایشون توی سایت لاگین کردن.بعضی جاها بحث کردن ولی پست رولی زدن در این مدت؟نه.اون دو پستی هم که اشاره میکنید هیچ کدوم در تاپیک های ایفای نقش نبوده.تاپیک های گفتگو جزو ایفای نقش نیست که یک خط پست زدن توی اینها رو به حساب رول نویسی بگذارید.ایشون به سایت سر زدن، ولی پست رولی نداشتن.برای همین دسترسی ایشون به طور منطقی از ایفای نقش گرفته شده.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
ایوان !
اگر زحمت میکشیدی کل پستارو میخوندی میفهمیدی فرق کسی که دو روز قبل از خارج شدن از ایفای نقش لاگین داشته و دو هفته قبل هم پست رول در محفل و گریف داشتم .
باز هم شما انقدر زحمت ندادی تا تو سایت باشی و خصومت شخصی رو بیینی !
باز انقدر زحمت ندادی که یه نفر که از ماه دی حتی به سایت سر نزده تشکر کرده که دسترسی شو نگه داشتن !
حالا می فهمی چرا میگیم غرض ورزی ؟!
البته حقم داری تو سایت اصلا نیستی که بدونی !

حد اقل احترام میذاشتی پستارو میخوندی بعد جواب میدادی تا دلیل عصبانیت منو بدونی ! من حتی مطئنم شما توهین های منم نخوندی !

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ایوان عزیز ... ما این همه اینجا پست زدیم که شما موقع جواب دادن دوباره نرین از خونه اول شروع کنید انگار نه انگار که اصلا پستی زده شده و....
این مسائلی که اشاره کردید رو قبل از شما هم دیگران مطرح کردن و جوابشم در همین تاپیک داده شد و فکر میکنم حداقل توی این تاپیک همه قانع شدند که دسترسی مینروا بی جهت گرفته شده، حالا اگر بخواین بخاطر پستهاش باهاش برخورد کنید (عملی که بعد از گرفته شدن دسترسی بی جهت رخ داده) اون یک مسئله دیگست.اما انگار شما موقع نوشتن پستتون توجه چندانی (در خوشبینانه ترین حالت) به پستهایی که در این تاپیک زده شده نداشتید که پیشنهاد میکنم یکبار دیگه پستها رو مرور بفرمایید.

برفرض من الان از یک مدیر با توجه به بحث های پیش اومده انتظار داشتم که بیاد توضیح بده که چرا با اینکه مینروا در کمتر از یکماه گذشته در ایفای نقش پست ارسال کرده بازم از ایفای نقش افتاده بیرون؟ یا اینکه چرا ایشون علی رغم حضورشون در سایت و فعالیت در سایر بخش ها در رده کسانی قرار گرفتند که شونصد ساله لاگین نکردن؟ یا اینکه چرا این قانون برای خیلی های دیگه اجرا نشده... روی اونی هم که اجرا شده اتفاقا همون کسی بوده که رابطه چندان خوبی با مدیر نداشته؟ در عوض شما صرفا اومدید بدون توجه به این مباحث همون کلی گویی هایی که دو هفته پیشم در همین تاپیک مطرح شد رو دوباره تکرار کردید ....

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
همین که سایت هنوز سرپاست و ما می تونیم توش راحت پست بزنیم خودش کلی تقدیر و تشکر داره همه خسته نباشن به خصوص اعضا سایت که دلیل بودن سایت هستن.

جادوگران

پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
استرجس عزیز

در مورد خبر ها آلبوس زحمت کشیده و لینک ویدیو ها رو دادن. اما از طرفی خود من ویدوی یاکسلی را برای سایت آپلود کردم. بهتر نبود ویدیو رو به جای لینک قرار می دادین؟

در ضمن کاش مشخصا اعلام می کردین چه مواردی منع درج در سایت( بعنوان خبر،عکس،یا ویدیو و...) داره تا امثال من تکلیف حودشون بدونن که برای نمونه فلان تریلر یا صحنه خذف شده برای سایت ارسال کنن یا نه!

این موضوع بخاطر صرف کردن زمان برای ارسال فایل های با حجم بالا یا نسبتا بالا اهمیت داره!

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
در مورد خبرها:

همشون تایید میشه ...بلاک جدیدترین موارد هم فکر میکنم از هر مورد 5 مورد رو نشون میده !

در مورد گالری :

من خودم دو بار دیگه 5 و 6 فروردین ماه با دو عکس تکراری این مسئله رو بررسی کردم برای خودم مشکلی نداشت . و این موضوع رو هم چک کردم که شاید مربوط به تنظیماتی چیزی باشه که مربوط به اونم نبود الان که دوباره یادآوری کردی پیگیرش میشم!

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
گفته بودم که باعث آسیب میشه. من خواهش میکنم که همه رو یه جا تایید کن بره. نذار آسیب دو چندان بشه.

مهم نیست که نصفشون بره صفحه دوم. بببین آیا راه داره بلاک "جدیدترین موارد اضافه شده به سایت" برای آیتم خبرها از 5 تا به 10 تا تغییر کنه یا نه. اگه با این بلاک هم نمیشه کاری کرد، مجبوری بلاک آخرین خبرها رو در جای بلاک ترین های سایت (که تمومه) یا تبریک سال نو در موقعیت بالا - وسط بذاری تا ده - دوازده خبر اخیر رو نشون بده.

بخوای تدریجی تایید کنی اخبار رو، آسیب دو برابر وارد میشه به بخش خبر.

در ضمن، من هنوز نمی تونم توی گالری عکس بفرستم. پیغام 100 مگابایت تکمیل برام میاد و اجازه نمیده عکس دیگه بفرستم.

موضوع اینجاست که فردا پس فردا دی.وی.دی هری پاتر و یادگاران مرگ 1 منتشر میشه رسما و افتتاحیه بزرگی واسش تدارک دیده شده توی نیویورک (نمایشگاه هری پاتر). اینه که خبرها، مصاحبه ها (در مورد یادگاران مرگ 2) و تصاویر جدیدی هم قراره منتشر بشه.

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۴ ۱۱:۰۸:۲۳

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو

در مورد عدم ورود خودم :

متاسفانه مشکلی برای نت من پیش اومد و چون در تعطیلات عید بودیم امکان برطرف کردن این مشکل وجود نداشت که خدا رو شکر در حال حاضر مشکل برطرف شده !

در مورد اخبار ارسال شده :

بله حق با شماست من تا روز 9 فروردین خبرهایی که شما ارسال میکردین سریعا تایید میکردم ولی این موارد را هم باید در نظر گرفت که ممکنه مشکلاتی هم به وجود بیاد .
ضمنا خبرهایی که تا الان ارسال کردید تایید میشه ولی به مرور چون اگر همه با هم تایید بشه یک سری از خبرهاتون میره به صفحه ی دوم اخبار !

در مورد سایر موارد هم ایوان عزیز اشاره بهش کردن !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.