هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
میدونم که چوبش یاس کبوده.
ولی بنظر من باید یه چیز دیگه باشه.چون تو داستانش گفت که از چوب درخت یاس کبودی که در آن اطراف بود چوبدستی رو درست کرد.
و این میتونه به این معنی باشه که چون درخته اون اطراف بوده از چوب اون استفاده کرده.
و اصلا ربطی به چوبش نداشته باشه.
و چون مرگ درستش کرده بود اونقدر قوی بود.
و اینکه بنظر من قوی ترین چوبدستی دنیا باید چوب بید کتک زنو داشته باشه!!!مثل چوبدستی خودم.
البته مغزش باید یه چیز خیلی خاص باشه.نمیدونم

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پاسخ به: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱

نادس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۴۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
قوی ترین چوب دستی دنیا
اول بال ققنوس
دوم طبیعت
سوم دی ان ای بزرگ ترین جادو گر اهریمنی
چهارم سم مار ولدرمورت
________________________________________________________________________________________
مواد لازم = پودر استحکام _ چوب گردویی که ماده ی شفا دهنده به ان زدند_ دی ان ای شیتان
روش ساخت= تمام مواد را با هم مخلوط کنید بعد در جوب بریزید سپس چوب را با اهریمنی ترین ورد دنیا پوشش بدهید
بعد چوب را به مدت 100 سال در شکم اژدهای اهریمنی فرو کنید و بعد چوب دستی را در سم قرار دهید و به مدت 24 ساعت بزارید انجا باشد سپس یک ورد اهریمنی در اتش خوانده بعد اتش سیاه خواهد شود(ورد مخصوص اسمپشاب)
سپس چوب دستی را در اتش انداخته و بعد اتش به طور عجیبی خاموش خواهد شد وقتی چوب دستی را بر دارید داغ است چون اتش را جزب کرده!!
سپس میتوان با ان چب دستی کار کرد
(مهم مهم این چوب دستی بسیار قوی و به ورد هایی که با ان اجرا شود قدرت خواصی خواهد داد به طوری که ضعیف ترین ورد اگر با سطح زمین برخورد کند زمین سوراخ و گودال بزرگ و عمیقی ایجاد میکند و حتی اگر بر روی یک اسمان خراش انجام گیرد اسمان خراش پودر خواهد شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۹۰

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۱۶:۴۰
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
چوبدستی اینجانب دارای مغزی از ریسه قلب ققنوس هستش و تقریبا ۳۷‏ سانت طولشه و از چوب درخت سکویا قالب ریزی شده و اثر استاد کبیر عرصه چوب دستی سازی اقای الیواندر هستش و بیشتر برای اجرای طلسم های تهاجمی مورد استفاده قرار میگیرد ‏.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۵ شنبه ۷ آبان ۱۳۹۰

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
دوست عزیز وقتی من این تاپیک رو زدم هیچکس در مورد چوب الدر چیزی نمیدونست...این تاپیک مربوط به 5 سال پیشه!!!نقل قول:

آلبوس سوروس پاترold4 نوشته:
خوب معلومه ابر چوبدستی
جنسش از درخت یاس کبوده و به دست ارباب مرگ ساخته شده واسه یکی از سه برادر

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۹۰/۸/۷ ۰:۴۸:۳۳

پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
اندازه:14 اینچ نوع چوب:چوب درخت سارانتو وانسکی(این درخت دیگه پیدا نمیشه) مغز:مو و ریسه قلب گریفین(موجودی است باستانی که در حال حاض نسل آن منقرض و نماد گروه گیریفیندور است) *قابل انعطاف پذیر و در عین حال بسیار محکم دلیل معروفیت:به گفته محققان گریفیندور بزرگ بعد از شمشیر یاغوت نشان این چوبدستی را از همه بیشتر دوست داشته است و همچنین این چوبدستی در دستان یک آدم غیر گیریفیندوری کار نمیکند(سالازار اسلاترین بار ها وبار ها سعی کرده بود که چوبدستی را مخفینه بشکند ولی هر بار که به چوبدستی دست میزد درد ناگهانی تمام وجود او را فرا میگرفت...انگار که طلسم شکنجه را روی او اجرا کرده بودند. توضیحات:در حال حاضر فقط 1 نمونه از این چوبدستی موجود آست که در موزه ((تاریخ هاگوارتز)) نگهداری میشود و متعلق به شخص گودریک گیریفیندور میباشد منبع:موزه تاریخ هاگوارتز کتاب تاریخچه هاگوارتز نوشته ماتیلدا بگشات **طبق شایعات نمونه دیگری از این چوبدستی پر قدرت و نادر در دست شخص دیگری است.(بین خودمان باشد دست چوبدستی ساز معروف<font آقای الیوندر است)

ویرایش شده توسط Mr.olivander در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۵ ۱۵:۱۷:۲۰
ویرایش شده توسط Mr.olivander در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۵ ۱۵:۱۸:۱۱

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹

سمانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۳ چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲:۵۰ شنبه ۴ آذر ۱۳۹۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
خوب معلومه ابر چوبدستی
جنسش از درخت یاس کبوده و به دست ارباب مرگ ساخته شده واسه یکی از سه برادر

هر سد و مانعي مي تواند يك شانس براي تغيير زندگي انسان باشد

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۹

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۵:۱۷ جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹
از لندن، در قرمزه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
lucky
بهش می گن چوب شانس

از چوب درخت سپید، نماد صلحه.
درونش هم از ریشه ی همین گیاه و همین طور از تخم خشک شدهی چشم اژدهاست.
همیشه برام شانس میاره

راستی در جواب پست قبل از این پست من باید بگم که سنگها ی قیمتی باعث پخش شدن جادو می شن و ممکنه همه ی کسانی که اطراف جادوگرن کشته شن.

ویرایش شده توسط ابرکسس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۹/۳/۲۲ ۱۸:۴۵:۰۴
ویرایش شده توسط ابرکسس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۹/۳/۲۲ ۱۸:۴۵:۲۹

با تشکر
ابرکسس
موفق باشید...

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۲ جمعه ۲ مرداد ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
چوب درخت یاس با هسته ی پر ققنوس.+الماس برای قدرت بیشتر.
چوبی فوق العاده قدرتمند و البته قرانقیمت
این هم عکس چوب من در کنار سایر ابزار جادوم.
http://cdn-write.demandstudios.com/upload//6000/500/60/9/16569.jpg

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۷

سیموس فینیگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
هسته ي چوب دستي من از شاخ تك شاخ درست شده.

جنس چو دستي من از جنس درخت بلوطِ.

چوب دستي من به دليل داشتن شاخ تك شاخ ،قدرت زيادي داره و هم چنين به خاطر اي كه از جنس چوب درخت بلوطِ بسيار مقاومِ

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!!!!!
ميجنگيم تا آخرين نفس !!!!
ميجنگي

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۷

ریچارد الدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام:اکروتونوس

چوب دستی من خیلی عجیبه در مغزش پری از ققنوس تکه ای از شاخ تک شاخ و و قسمتی از فلس اژدها و نمک جادویی اشک ققنوس همچنین ریسه ی قلب اژدهای بریتانیایی و همچنین دو چیز مهم پر سیمرغ 2000ساله وموی یکی از ارگونات
های یونان است که به طور عجیبی با طلسم به هم پیوند خورده اند و هم زمان همه با قدرتی که دارند کار می کنند قدش 32 سانته خوب بلنده ولی کلفت من تونستم با یه طلسم اون را ضد ضربه و شکستن کنم (حتی با طلسم های قوی و سیاه هم
نمیشکنه) روی اون طرحایی کشیده که نشاندهنده ی اصالت خانوادگی منه و نسل اندر نسل بزرگان خانوادگی ما ان را به بچه هایشان داده اند.طرح های روی ان مربوط به جادوگرانی بزرگ در زمان باستانه که قدرتی از خودشان را در ان قرار داده
اند و باعث به وجود امدن طلسم های موثرتر و مخرب تر میشه و این صفت ان را از دیگر چوب دستی ها جدا و برتر میکنه.دسته ی ان با چرم اژدهای نروژی ساخته شده و من ان را با خون تکشاخ که از جادوگری سیاه در نزدیکی پاتیل درزدار گرفتم اغشته کردم کار به نظر احمقانه ای هست ولی با طلسمی ان را با پوست اژدها مچ کرده ام این عجیبه ولی این کار تونست دقت ان را 5 برابر کنه همچنین قدرت چوب با بهره گیری از خون تکشاخ دو برابر شد(حتی میتونم با اون یک باسیلیسک را در جا بکشم).این چوبدستی با این همه قدرتی هم که دارد نمیتواند دو طلسم ممنوعه ی اواکداورا و شکنجه را اجرا کندچون هدف از ساخت ان ایجادنور امید در تاریکی کامله و نجات دهنده ی انسان های بیگناه و نابود کننده ی پلیدی است(اسلحه ای که مخصوص استفاده در برابر جادوی سیاه است و ورد های این شاخه از جادوگری را به بهترین شکل , به خوبی و300% کامل انجام می دهد) درنوک چوبدستی مقداری نقره وجود دارد که با رنگ استخوانی چوب ان زیبایی زیادی را به جلوه می گذارد سازنده ی این چوبدستی که 750 سال پیش ان را ساخته است کاری کرده که جنس چوب ان شناسایی نشود حتی اگر ان را خورد کرد(من با توجه به مدرک فکرمیکنم مال درختان بسیار بسیار کمیاب که در حدود 5% در دنیا وجود دارند باشد (با توجه به مدرکی که جدم در اختیار گذاشت) ولی بر فرضیه ی من مثل مال ولدمورتِ حقیر است. وزن ان باور نکردنی است(حدود16 گرم).حالا می رسیم به قسمت اخر که در ان تعجب شما را فرا می گیرد .این چوب دستی تا کمی اختیار خود را دارد ودر دست کسی غیر از صاحب حتی ورد لوموس را هم اجرا نمیکند . اگر هم گم شود با استفادهاز قدرت درون خود صاحب خود را فرامی خواند همچنین پس از مرگ صاحب قبلی طبق وصیت ان در دل اسم صاحب قبلی را پاک و اسم صاحب جدید را روی خود حک می کند همچنین با استفاده از جادوی اشک ققنوس درون خود هر زخمی را خوب میکند.

ویرایش شده توسط king-sauron در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۲۱ ۱۵:۲۸:۰۲
ویرایش شده توسط ریچارد الدور در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۲۱ ۱۵:۵۵:۲۵

من از یک درد بی درمون تو از اعجاز می گوئی

من از کنج قفس اما تو از پرواز می گوئی

من

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.