هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۵۱ پنجشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
به نام خدا

با سلام

یک سوال: چرا تاپیک گفتگوی آزاد اعضا حذف شده؟؟

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۲۶ سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
پست های رول من آقای مالفوی در انجمن خصوصی بوده و اما من گفتم کسایی که دسترسیشون گرفته نشده نه شما !
در ضمن من هر روز لاگین داشتم و پست من در انجمن خصوصی گریفیندور و محفل بوده پس شما نمی تونی ببینی !
در ضمن برای شخصیت شما درخواست داده بودند ولی برای مک گونگال خیر و همینطور باز شما تو سایت نبودی که ماجراهای قبلو بدونی !

پیام زده شده در: ۰:۵۲ سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۰

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
نقل قول:
و اما در مورد توهین های من من اگه قصد غرض ورزی نمی دیدم محال ممکن بود که توهین کنم چون همون دوست عزیز که تو صفحه ی قبل تشکر کرده بود 3 ماه حتی سر به سایت نزده بود چه برسه پست رول و مشابه هاشم تو پست های بلیز و سیریوس بود که کم هم نبودند .

مینروا اگه منظورت من بودم خوب خودت هم میگی من ماها به سایت سر نزده بودم وقتی هم دیدم من رو از ایفای نقش خارج کردن تعجب نکردم حتی خیلی وقت با اینکه هر دو سه روز سر میزدم بازم از ایفای نقش خارج شده بودم حتی شناسه من رو به کسی دادن دوستان حتما یادشون هست حتی 1 ماه صبر کردم تا شناسه لوسیوس دوباره آزاد بشه همین چند روز پیش هم بعد از دیدن نداشتن ایفای نقش مثل همیشه دوباره درخواست دادم و خیلی زود هم همه چیز درست شد... و نیازی هم نبود که بیام تو گفتگو با مدیران بگم اوووووووووووووووی کودوم فلون فلون شده ای جرات کرده من را از ایفای نقش خارج کنه؟ من خیلی گولاخم هیچکی نمی تونه من را از ایفای نقش خارج کنه شما خودتون دنبال حاشیه بودید یا شاید فکر می کردید ایقدر تاثیر گذارید که مدیری به خودش فکر گرفتن دسنرسی شما از ایفای نقش را نمیده...؟

من پست های شما را بررسی کردم و دیدم مدت هاست که پستی در ایفای نقش نزدید... من هم قبلا دوبار به همین دلیل از ایفای نقش خارج شدم اما هیچ وقت موقع برگشت اینجوری برخورد نکردم در آخر از اینکه به ایفای نقش برگشتید خوشحالم امیدوارم که ارزش این همه جدل را داشته باشه هر چند فکر کنم اگه در آخر تشکری از دالاهوف می کردید بد نبوده چون من مطمئنم از روی عمد نبوده و مسائل خاص نبوده بلکه یک اقدام فراگیر که شامل من و شما و خیلی های دیگه هم بوده فقط شما نبودید که خارج شدید...

از همه سپاس گذارم همینجا از آلبوس عزیز به خاطر زحمتی که برای بخش های سایت میکشه تشکر میکنم... یه روز خوب میاد....

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آنتونین عزیز ... فراموش کردید که به این نکته اشاره کنید که بدون هیچ دلیل موجهی دسترسی مینروا رو گرفتید و اگر اینکار رو نمیکردید یا اشتباه خودتونو قبول میکردید هیچ کدوم از این مسائل پیش نمیومد .... البته بدرستی توضیح دادید که در صورت توهین یک کاربر چه سرنوشتی در انتظارشه اما متاسفانه مرجع بالاتری در سایت وجود نداره که بگه در صورت سوء استفاده یک مدیر از جایگاه خودش چه سرنوشتی در انتظارشه .... از نظر من بلاک نکردن مینروا هم بیشتر از اینکه از روی بزرگواری شما بوده باشه به این علت بوده که شما از اولم دلیل قانع کننده ای برای گرفتن دسترسی مینروا نداشتید بنابراین نمیتونسید با پست های بعدی مینروا به صورت جدی برخورد کنید در صورتی که اگر دلیل قانع کننده ای داشتید بدون شک بلاکشم میکردید.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
از بلیز عزیز و آلبوس عزیز نهایت تشکر دارم !
ولی واقعا متاسفم که حرف حق براتون تلخه و نتونستید جواب سوال آخر بلیز رو بدید !
و اما در مورد توهین های من من اگه قصد غرض ورزی نمی دیدم محال ممکن بود که توهین کنم چون همون دوست عزیز که تو صفحه ی قبل تشکر کرده بود 3 ماه حتی سر به سایت نزده بود چه برسه پست رول و مشابه هاشم تو پست های بلیز و سیریوس بود که کم هم نبودند .
و بازم خیلی ناراحتم که زحمات آلبوس که این همه تلاش کرده بود خیلی راحت با یه جواب خیر ندیده گرفته شد .
البته من با آلبوس شرط بسته بودم که نتیجه اش همین میشه ولی آلبوس باز هم امید وار بود .

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به سیریوس بلک:
ماستمالی نبوده، من از همون اول در نظر داشتم یه مدت از توهین های مینروا مک گونگال بگذره و بعد بهشون بگم اگه میخوان به ایفا برگردن باید همینجا از عضوی که بهش توهین کردن معذرت بخوان ولی چند روزی سایت نبودم و الان که برگشتم به دو دلیل دسترسیشونو دادم یک اینکه به من توهین کرده بودن و من میتونم صرفنظر کنم از این مورد که اگه عضو دیگه ای بود نمیتونستم و دوم هم اینکه ایشون پانزده روزی میشه که از ایفا خارج شدن و اگه قرار بوده تنبیه بشن شدن.

در مورد اینکه گفتید بخاطر عوض کردن شناسه بلاک شده بودید قبلا:
دوست عزیز اگه یه موقع کار خلاف قانونی در سایت انجام دادید و مدیری برخورد نکرده یا اغماض کرده و از تقصیرتون گذشته یا ندیده حالا دلیل نمیشه دوباره همون کارو بکنید و بسته نشه.

اینم اضافه کنم که اگه شناستونو به شناسه ای غیر از خود پرفسور کوییرل هم عوض میکردید و ایشون میدید صد در صد برخورد میکرد ولی در هر صورت مشخصه که تعویض شناسه نمایشی به یک مدیر خیلی مهمتر از اعضای دیگه س چون میتونید با استفاده از جایگاه مدیریت و به نام اون مدیر پیام بدید و کل مدیریت سایت رو زیر سوال ببرید. این واضح و مبرهنه سیریوس جان.

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
آخر ماست مالیش کردین رفت! جواب منم که ندادین مدیران گرامی، همون موقع هم که من توی بلیت این سوال رو ازتون کردم پیچوندین رفت!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به ارباب لرد ولدمورت:
خیلی ممنون از نظراتتون.

به مینروا مک گونگال:
دسترسی ایفای نقش مجددا به شما داده شد فقط بخاطر اینکه طرف حسابتون و کسی که بهش توهین کردید منم وگرنه اگه عضو دیگه ای بود تا زمانی که در همین تاپیک ازش معذرت نمیخواستید دسترسیتون داده نمیشد و اگه اون عضو میخواست حتی شناستون بسته میشد.
در کل ماجرا این بود که همونطور که گفتم بخاطر اینکه آخرین پست رولی که فرستادید مربوط به دو سال پیش بود، دسترسیتون از ایفا گرفته شد و چون چندین بار توهین کردید دسترسیتون داده نشد چون وارد شدن عضوی که اینطور توهین میکنه به ایفای نقش سایتی که قراره فرهنگی باشه درست نیست و بخاطر توهین هاتون باید شناستون بسته میشد ولی چون طرف حسابتون من بودم بسته نشد.

به faryma:
به جادوگران خوش آمدید. امیدوارم همراه ما سال جدید خوبی را تجربه کنید.

به آلبوس دامبلدور:
ممنون بخاطر این حجم زیاد اخباری که این چند وقت فرستادید ولی همیشه کیفیت مهمتر از کمیته. اون مواردی که در پیام شخصی گفتم رعایت کنید و سعی کنید به جای خبر زیاد فرستادن خبرای با کیفیت بفرستید. ضمن اینکه آخرین ورود من به سایت قبل از امروز 7 فروردین بوده.

به لوسیوس:
خیلی ممنون. وجود شما هم برای ما غنیمته.

من این مواردی که دیدم جواب داده نشده رو جواب دادم. موارد دیگه رو یا دوستای عزیزم استرجس و ایوان جواب دادن یا ما ندیدیم و جا انداختیم که لطفا دوباره مطرح کنید تا جواب داده بشه.

پیام زده شده در: ۱:۵۵ دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آگوستوس عزیز .... اگر منظورت من هستم بهت پیشنهاد میکنم در پستت از اسم بلیز زابینی استفاده کنی ... در مورد اینکه آیا خسته نشدم ... اتفاقا خسته شدم اما متاسفانه مسئله ای هست که هنوز بهش رسیدگی نشده و من منتظرم بهش رسیدگی شه و دلیلی هم نمیبینم که تا پاسخی نشوم منصرف شم ... اما در مورد اینکه چه کسی مسئله رو لوس کرده شدیدا دچار سوء تفاهم شدید ....

مسئله رو ما لوس میکنیم یا مدیری که دو هفته پیش یک اقدامی رو انجام داده و از اون موقع از زیر کاری که انجام داده شونه خالی کرده و همه رو بلاتکلیف گذاشته و حاضر به پاسخ گویی نیست؟ مسئله رو ما لوس میکنیم یا مدیر دیگه ای که بدون خوندن پستهای قبلی میاد صرفا بخاطر یک طرفداری همینجوری جواب مینویسه؟ اگر من اعتراض میکنم علتش اینه که اعتراض کردن حق طبیعی منه ... اما آیا مدیری پیدا شد که بیاد درست به این اعتراضات رسیدگی کنه که حالا انتظار دارین اعتراض نکنم؟ یعنی تنها با سکوت کردن میشه از کنار هر مسئله ای گذشت؟

اصلا مگه الان مشکلی حل شده که شما میگید چرا همچنان اعتراض میکنید؟ همه چیز مثل روز اوله ... مینروا همچنان خارج از ایفای نقشه، علی رغم بحث های زیادی هم که شده هیچ مدیری هم جواب درست حسابی نمیده (یعنی دریغ از یک میلیمتر پیشرفت) .... حالا شما شاید زیاد عضو قدیمی نیستید و نمیدونید که در گذشته مدیران چطوری به این قبیل مسائل رسیدگی میکردن اما بنده هیچ گاه چنین بی نظمی های عجیب غریبی رو به یاد نمیارم.

در مجموع دو حالت داره ... یا قانونی زیر پاگذاشته شده یا نگذاشته شده ... اما اگر قانونی زیر پا گذاشته شده دلیلی نداره که ما این مسئله رو پشت گوش بندازیم برعکس باید این مسئله پی گیری شه تا حق به حقدار برسه. در عوض اگر به سادگی از کنار این مسائل بگذریم باز هم این مسائل اتفاق خواهد افتاد و باز هم سایت از این مسائل بیشتر و بیشتر ضربه خواهد دید. فکر میکنید بخاطر یک اشتباه با انجام دادن اشتباهات دیگه میشه اشتباه اول رو مخفی کرد؟ یک نگاه به پشتتون بندازید و ببینید ما چند عضو خوب رو جا گذاشتیم. چند بار این اعتراضات رو پشت گوش انداختیم. فکر میکنید شما اولین کسی هستید که این پیشنهاد رو میده؟ به طور کلی خیال میکنید بدون گله و انتقاد سایت پیشرفت میکنه؟

در مورد اینکه مگه مینروا زبون نداره (نقل به مضمون).... اتفاقا چون این مسئله در مورد من اتفاق نیفتاده اعتراض میکنم چون اگر این مسئله برای من اتفاق می افتاد زحمت اعتراض دادن رو به خودم نمیدادم و ترجیح میدادم جادوگران رو با تمام بچه بازی های خودش رها کنم و از الانم خیالتونو راحت کنم که با این وضع مدیریت من حاضر نیستم هیچ گوشه کار رو بگیرم چرا که اساسا تلاشی بیهوده هست. هر سیستمی اگر بخواد درست باشه در درجه اول باید مدیران خوبی داشته باشه و غیر از اینم راه دیگه ای وجود نداره، منم در گذشته هم در سایت تفریح کردم و هم براش وقت گذاشتم، شما هر موقع اندازه من در سایت فعالیت کردید و همچنان هم رمقی براتون باقی مونده بود بیاید و اونوقت میتونیم در مورد تقسیم گوشه کار با هم گپ بزنیم.

در نهایت من اون چیزی که فکر میکردم باید بگمو در این تاپیک گفتم و حالا این برعهده خودتونه که اسمشو بذارید هشدار دلسوزانه و یا چوب لای چرخ گذاشتن، من مسئول برداشت شما نیستم.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
شماها واقعا خسته نشدید که یه موضوع رو بارها مطرح می کنید؟!

خیلی ببخشید ولی فکر می کنم مینروا خودش اونقدر توان داره که از حق خودش دفاع کنه! به نظر میرسه اگه مشکلی هم بر فرض بوده، اگه شانسی برای حل اون وجود داشته و داره شما دوستان دارین راه رو عملا دشوار می کنید. این کارتون دیگه کمک نیست. چوب لای چرخ گذاشتنه!

مینروا دسترسیش گرفته شده، درست، اما اومد و به زبون خودش اعتراض کرد و این حق رو هم داره. در این بین یکی دو نفر هم تایید کردن اینم خوبه اما تاحدی!

الان دیگه واقعا موضوع داره لوس میشه. اوایل، کار شما رو دفاع میشد تصور کرد اما حالا به نوعی بیشتر شبیه دامن زدن به یه موضوع هست تا دفاع از حقوق کاربری!

شما با این حرفاتون باعث شدید که مشکلی که اصلا توی چشم نبود حالا توی دید بیاد. اینکارتون درست نیست. بزرگ کردن یه موضوع اونم به این شکل یه اشتباهه!

الان اگه وضعیت مینروا درست بشه بنظرتون مشکل اصلی که همون مظنون بودن به مدیراست حل میشه، نه جانم! فقط تبدیل به آتش زیر خاکستر میشه.

پس خواهش می کنم دیگه ادامه ندید و فرصت بدین مینروا با آنتونین و ایوان و... خودش حرف بزنه.

ما همه اینجا برای سرگرمی جمع شدیم. در ضمن به حد کافی توی محیط بیرون دردسر داریم. خواهشا این فضا رو دیگه اشفته نکیند.

بزارین رو به پیشرفت باشیم و بجای گله کردن مرد عمل باشیم.

قصد مقایسه ندارم ولی بیایم کمی از لرد سیاه و البوس( ریشوی خودمون) یاد بگیریم، کاری رو که شروع کردن و حرفش رو زدن دارن عملی می کنن. دامبلدور گروه ترجمه راه انداخته، متن خبری رو دائم ارسال می کنه و داره جو رو بهبود می بخشه و با این اراده مطمئنا مدیرا رو قانع می کنه که کاری رو که شروع کرده درست بوده! و بالاخره به هدفش هم می رسه.

شما دوستان هم اگه می خواین کمک کنید بجای نیرو گذاشتن روی این تاپیک یه گوشه کارو بگیرید اونوقت لذت واقعی دور هم بودن و مشارکت رو حس می کنید.

در آخر هم امیدوارم مینروا هم زودتر دسترسیشو بدست بیاره و همه با هم این هدف رو به سرانجام برسونیم. خواهشا دیگه بحث رو ادامه ندید!

ویرایش شده توسط آگوستوس پای در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۴ ۲۱:۱۰:۳۲
ویرایش شده توسط آگوستوس پای در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱۴ ۲۱:۳۶:۴۷

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.