هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:  سوزانا هسلدن    1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
من حسم میگه استر آخرین پستش توی این تاپیک بعد از برقراری ارتباط با یکی از مدیرایی که سوالارو دیده یا از طریق زنگ یا از طریق اس ام اس بوده. میاین شرط بندی؟

احسنت ... حس منم دقیقا همینو میگفت ... ولی ترسیدم بخاطر سوابقم ملت فکر کنن که حس بغض و کینه و نفرت چشمانمو کور کرده و فقط میخوام الکی گیر بدم، برای همین تنها سربسته اشاراتی داشتم :دی

نقل قول:
شاید مدیرا به این دلیل به این شیوه عمل میکنن ، چون از قدیم این طور بوده اما هرچیزی که قبلا بوده دلیل بر درستیش نیست.

نه ... اتفاقا این یک رسم جدیده ... هیچ وقت ادعا نداشتم که مدیریت قدیم جادوگران کامل بوده اما اگر بخوام مقایسه کنم مدیریت جدید نسبت به مدیریت قبلی واقعا افتضاح بوده ....
مدیریت قدیم جادوگران با تمام نواقصش سایت رو واقعا مدیریت میکرد اما مدیریت جدید نه تنها مدیریت نمیکنه بلکه حتی فکر میکنه مدیریت یعنی رنک گرفتن و این چیزا و هر موقع ما میگیم این چه وضع مدیریته با افتخار به تعداد رنگ هاش اشاره میکنه، اما دریغ از یک ایده یا برنامه برای حل مشکلات سایت ....

نمونشم همون نظراتی که من چند ماه پیش دادم و با همه نظرات و حتی نظرات و ایده های بعدی هم مخالفت شد ... خود مدیران هم که هیچ ایده یا نظری ندارن ، نتیجه اینکه نشستیم همدیگر رو نگاه میکنیم :دی

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۲۶ ۲۳:۰۳:۰۳
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۲۶ ۲۳:۱۳:۰۲

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
خیلی ممنون از لینی وارنر عزیز که حرفهایی که من قبلاًٌ نتونستم مثل آدم بزنم رو با بیانی خیلی شیوا گفت.
من از پیشنهاد لینی عزیز به شدت استقبال میکنم و پیشنهاد قبلاً داده بودم و لینی هم مهر تایید به اون زد رو دوباره تکرار میکنم.
برای قدر دانی از زحمات گذشته ی مدیران سابق سایت که الان دیگه فعال نیستند تاپیکی به نام تالار یاد بود ها زده بشه و کارهایی که اونها در دوران مدیریتشون کردن گفته بشه و از اونها تقدیر بشه و بعد با نهایت احترام جاشون رو به مدیران جدید بدهند. این کار برای اضای قدیمی سایت هم میتونه اجرا بشه.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
هیچ وقت فکر نمیکردم که یه روز پستی بزنم و به مخالفت بپردازم! چون اصولا عادت ندارم تو این موارد دخالت کنم و در حدشم نیستم اما دیگه واقعا داره از حد میگذره.

به نظر من هر دو طرف ماجرا ( 1- مدیرا 2- بلیز، مک گونگال و بقیه ) تا حدودی حق دارن! شاید نحوه ی درخواست گروه دوم چندان خوشایند نباشه اما به هر حال اونا هم نظراتی دارن و باید بهشون پاسخ گویی بشه. این برای من مهم نیس که چطور بیان میکنن ، این مهمه که در هر حال باید بهشون جواب داده بشه. اعضای سایت اومدن و نظرات خودشون رو در مورد سایت بیان کردن و مدیرا جز معدود سوالایی که درست جواب دادن بقیه ی سوالارو پیچوندن یا به طریقی خواستن که توجیه کنن.

شما که مدیرای سایت هستین مث بزرگان سایت میمونین و باید برخوردهای تندی که باهاتون میشه رو تحمل کنین. درسته که اونا هم نباید شوروشو در بیارن ولی به هر حال توی " سایت جادوگران " مد شده که با مدیرا مشکل داشته باشن اعضا ، پس وقتی این مسئولیت رو قبول کردین ، باید مسئولیت شنیدن این حرفا بر علیه خودتون رو هم برعهده میگرفتین.

مدیرا هم حق دارن ، چون گاهی اوقات درخواست ها همراه با کنایه و چیزای دیگه بود و حتی شخصی شد ، ولی باید به اینم دقت کنیم که خود مدیرا هم در بعضی جاها کوتاهی کردن. البته بازم میگم که اونا هم نباید به این شکل در " اولین بار " برخورد میکردن. البته اگه کردن چون من تک تک پستارو که از اول نخوندم!

من نمیدونم که بارون و مونالیزا و کوییرل و بقیه ی مدیرا هنوزم مدیر هستن یا نه ، اما اگه هستن باید بپذیریم که یک اشتباهه. درسته اونا وقتی بودن تا حد توان برای این سایت تلاش کردن و ما باید از اونا قدردانی کنیم ، اما نگه داشتن دسترسی مدیریت اونا راه درستی برای قدردانی نیست.

میتونین یه تاپیک بزنین و اسامی کلیه ی مدیرارو توش وارد کنین و از تک تک اونایی که زحمت کشیدن تشکر کنین! من به شخصه فعالیت عالی و مفید کوییرل رو دیدم و بر خلاف الان جزء معدود مدیرانی بود که تو زمان خودش مخالفان خیلی کمی داشت. همیشه برای سایت تلاش میکرد و ما وظیفه مونه که از امثال اون تشکر کنیم. اما آیا واقعا نگه داشتن دسترسی مدیریتشون برای قدردانی از اوناس؟

اگه برای روزی دسترسی این افراد رو نگه داشتین که برگردن و بازم برای سایت کارای مختلف انجام بدن ، میتونین با راه درست تری اینو انجام بدین. اگه واقعا خیلی علاقمندین که اونا هر وقت تصمیم به بازگشت گرفتن بازم مدیر باشن ، عیب نداره. میتونین الان دسترسیشون رو بگیرین و هر وقت برگشتن با کمال میل ما میپذیریم که دسترسیشون برگردونده شه. ولی واقعا درک اینکه الان که فعالیتی ندارن مدیر باشن سخته! واقعا دلیلش چیه؟ بجوابین پیلیز!

همه ی سایت ها یه نواقضی دارن و هیچ سایتی نمیتونه بدون مشکل باشه ، اما با همکاری میشه مشکلاتو از بین برد یا لااقل کمرنگش کرد. توی این سایت هرکی مدیر میشه اگه تو زمان مدیریتش خوب بوده باشه ، تا زمانی که خودش به شخصه نیاد بگه من " رسما از سایت میرم " دسترسیش گرفته نمیشه و شوره! تو بعضی از سایتا مدیرا فرت و فرت هر دو ماه یه بار یا حتی فصل به فصل عوض میشن که درست نیست و بی نمکه! نه به اون شوری شوری نه به این بی نمکی! چرا نباید تعادلی وجود داشته باشه؟

الان هیچ کدوم از دو طرف قصد ندارن به پاسخ برسن ، فقط هی ادامه میدن که بالاخره یکی دیگری رو قانع یا ضایع کنه. آگوستوس یه پست زد و تا حدی از مدیرا دفاع کرد و دیگه گروه دوم هر پستی زدن یه اشاره ای به پست اونم کردن. باو چرا این قدر گیر میدین به هم؟ حالا باز نیاین تو پست بعدی بگین " همون طور که لینی گفت ، چون ما شورشو در آوردیم ( یا هرچیز دیگه ای! ) " دقیقا همون کاری که با پست آگوستوس کردین!

خواهشا هر دو طرف ماجرا یه لحظه مخاطباشون رو فراموش کنن و عادلانه به این موضوع فکر کنن. شاید مدیرا به این دلیل به این شیوه عمل میکنن ، چون از قدیم این طور بوده اما هرچیزی که قبلا بوده دلیل بر درستیش نیست. یکم تحول ایجاد کنین ، الان شما مدیرای سایت هستین و تصمیم گیرندگان شما هستین نه اونایی که بودن و رفتن ، هر چند باید به اونا هم احترام گذاشت. هری پاتر حقشه که مدیر بمونه چون سایت مال خودشه ، خودش این سایتو زده و مالکشه! پس میتونه تا ابد مدیر باقی بمونه اما بقیه چی؟

باید اینو بپذیرین که بیش از نیمی از جوابایی که به درخواست های اعضای سایت دادین توجیه بوده. بعضیارم دو خط جواب مختصر دادین فقط برای اینکه بگین ما جواب دادیم. یه نفر دو روزه یه سوالی پرسیده و بهش جوابی داده نشده ، وقتی صدای بقیه در میاد یه مدیر سریع میاد یه پاسخی میده و میره. من حسم میگه استر آخرین پستش توی این تاپیک بعد از برقراری ارتباط با یکی از مدیرایی که سوالارو دیده یا از طریق زنگ یا از طریق اس ام اس بوده. میاین شرط بندی؟

من به شخصه با مدیریت استر ، ایوان و آنتونین مشکلی ندارم و در لیاقت اونا برای داشتن این سمت شکی ندارم. ایوان که انگار خود اعضا انتخابش کردن ( طبق اطلاعات محدود من ، اشتباه بود نزنیدم! ) و دو نفر دیگه هم فعالیتشون در حدی بوده که به این عنوان انتخاب شدن. شماها اگه بخواین به راحتی میتونین مشکلات رو حل کنین. من مدیریت هر سه تون رو قبول دارم فقط کافیه یه ذره به درخواست ها بیشتر توجه کنین و بیشتر درک کنین که مدیر یعنی چی! و چه کسیه!

من در حدی نیستم که بیام اینارو بگم و همش من من کنم انگار مثلا کیم اما در هر صورت من این پستو نزدم که حالا هرکس چه گروه اول چه گروه دوم بیاد خط به خط نقل قول بزنه و مخالفت یا موافقت کنه ، فکر کنین برای دل خودم زدم یا برای خالی کردن خودم از این اوضاعی که توی این تاپیک برقراره.

اما یه سوال از مدیرا پرسیدم که انتظار دارم بجوابین. دوباره تکرارش نمیکنم تا اطمینان پیدا کنم این پست رو واقعا خوندین. واقعا چرا؟ چرا یه بار مث بچه های خوب با هم حرف نمیزنین؟ اصن کنفرانسی چیزی بذارین و هر دو طرف مشکلاتو بگین. یه گروه لااقل کوتاه بیاد. تا وقتی بخواین همو بکوبین ( چه به حق و چه غیر حق ) به هیچ جوابی نمیرسین و تازه مشکلاتتون از هم چه شخصی و چه در مورد سایت افزایش پیدا میکنه.

ما دور هم جمع شدیم تا پست بزنیم و لذت ببریم و برای بهتر شدن هرچه بیشتر سایت برای لذت بیشتر خودمون تلاش کنیم. پس درست حرف بزنین. خواهش میکنم همه ی حرفایی که تا الان زده شده رو فراموش کنین و فکر کنین تا الان پستی نخورده ( هرچند سخت و نامردیه و الان میاین ترورم میکنین ) اما واقعا بقیه پستارو فراموش کنین و گروه دوم دوباره بیاد نظراتش رو بگه و مدیرا هم درست جواب بدن. خواهشا یه بار این کارو کنین ، مخاطباتونو فراموش کنین و مث بچه های گل بیاین نظراتتونو بگین و امیدوار باشین که مدیرا هم میان و درست جوابتونو میدن. مخاطباتونو فراموش کنین! فقط نظراتتونو بگین و منتظر جواب باشین.

الان باز نیاین بگین ، برو بابا ما ده بار اینارو امتحان کردیم جواب نمیده ، واسه خودت شادیا و اینا ... به خاطر گل روی من این کاری که گفتمو بکنین. از اول نظراتتونو بگین و از اول منتظر جواباتون باشین. حتی سوالایی که جوابای ناقص ، کامل یا توجیه شنیدین ! تکرار کنین ، مجددا جواب بگیرین! و کلا تو پستتون کسی رو مخاطب قرار ندین و ازش انتقاد کنین. از اول شروع کنین! اول اول!

اگه به نتیجه ای نرسیدیم ... رسما باید از خودمون ناامید بشیم!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به استرجس:

سلام. ببین در مورد اون اشکالی که در بخش گالری بود برای من که اجازه نمیداد بیشتر از صد مگابایت عکس ارسال کنم، همچنان این مشکل رو دارم. شما مطمئنی کل ماژول رو بررسی کردی؟

یه کاری کن. برو از منوی مدیریت توی همون ماژول گالری. مدیریت ماژول. باید یه آیتمی با عنوان های مثل "مدیریت گروه ها" ، "مدیریت گروه" یا گروپ منیجرز داشته باشه. توی اون آیتم بررسی کن این موضوع رو. ببین حد و مقدار به کیلوبایت یا مگابایت برای گروه های کاربری تعریف شده ؟ اگه ماژول به طور مطلق فارسی نباشه و این آیتم موارد انگلیسی هم داشته باشه موردی که دنبالش باید باشی چیزی توی مایه های دیسک کوودا باید باشه.

اگه نشه دیگه باید دنبال راه هایی از فایل های هاست بگردین که متاسفانه با نبود هری هم حالا حالاها به هاست دستیابی پیدا نمی کنید. نمونه ی معطلش همون روزشماره که یک ماه گذشت و دیگه مفت نمی ارزه استفاده ازش در حال حاضر.

به هر حال، یه تستی بکن. مرسی

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
اصلا چرا ما خودمونو خسته می کنیم ؟!
که بیان به گزینش خودشون و به دلخواه خودشون سوالارو جواب بدن ؟!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۰

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
منو شرمنده کردین!
به مرلین راست می گم!اصلا این کارا چی بود باب!
کاربر عضو برای چی...حذف شناسه می کردین،تموم می شد می رفتیم دیگه!

دوست داشتم در جریان سایت باشم و این که ببینم کی تاریخ مصرفش میگذره!
حیف شد!

پی نوشت: لیست شخصیت ها چه قدر بامزه شده!فکر کنم حدود 6/1اش فقط دسترسی دارن!
از بچگی کلی با این تحول ایجاد کردن مدیرا حال می کردم!

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۹ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
گودریک عزیز ... منم قبلا ها که کمی ساده تر از الان بودم یک روز کلی پیشنهاد های مفید و صادقانه دادم که مطمئن بودم کمک بسزایی به وضع سایت خواهد کرد، ولی فرداش باورم نمیشد که با تک تک پیشنهاداتم مخالفت شد .... ولی خب کم کم به این شرایط عادت کردم

در مورد پاک شدن تاپیک شما هم بنده دلیل منطقی ای نمیبینم. همینجوریش که کل سایت خوابیده و هفته به هفته پست نمیخوره، چه اشکال داشت حالا یه همچین تاپیکی زده میشد شاید دو نفر توش پست میزدن؟ ما هم اگر بخوایم مشکل ایجاد کنیم تاپیک گفتگو با مدیران هست دیگه، و مطمئنیم که مدیرانم با جدیت (!) این تاپیکو دنبال میکنن

منتها نکته آزار دهنده ای که این وسط وجود داره و فقط هم به سایت ضربه میزنه اینه که مدیران نه تنها با هیچ پیشنهادی موافقت نمیکنن، بلکه خودشون هم هیچ ایده و پیشنهادی ندارن ....مدیریت بحرانشونم که چیزی در حد صفره و احساس غریبی هم بهم میگه کلا بعضی از مدیران مخصوصا دوست دارن با رفتارشون در سایت بحران ایجاد کنند. برای نمونه چه لزومی داره یک مدیر مخصوصا انقدر در رسیدگی به سوالات این تاپیک تاخیر ایجاد کنه تا صدای همه در بیاد و آخرم یک مدیر دیگه مجبور بشه از طرف ایشون وظیفشونو انجام بده؟ سوال اولیوندر هم که این وسط گم و گور شد ( بعد از مدتها یه عضو مشتاق وارد سایت شده بود)

البته خب طبیعیه ... برفرض وقتی اوج تفکر آنتونین عزیز اینه که صبر کنه من یه پست بزنم تا به پستم جواب نده یا کاری که میگم رو انجام نده تا به اصطلاح من ضایع شم (بنابر اعتراف خودش در تالار خصوصی)، نمیشه انتظار داشت که بشه کار خاصی رو برای سایت انجام داد

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
باورم نمی شه که مخالف کردین ... این تاپیک در بسیاری از سایت ها وجود داره و اعضا توش بحث می کنن و خیلی راهکار های خوبی ازش برای پیشرفت سایت میاد بیرون ... مثلا چه مشکلی می تونن داشته باشن؟

گودی جان وقتی مدیر محترم میگه نه یعنی نه! پیله نکن دیگه
حتما" یه چیزی می دونه
بعدشم اینجا جادوگرانه. هر سایتی نیست که

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
به نام خدا

نقل قول:
1-سوال قبلیتون موجود نیست ولی یادمه که نوشته بودین تاپیک گفتگوی آزاد اعضا چرا حذف شده ... به این دلیل این تاپیک مشکل ساز میشه در آینده !

باورم نمی شه که مخالف کردین ... این تاپیک در بسیاری از سایت ها وجود داره و اعضا توش بحث می کنن و خیلی راهکار های خوبی ازش برای پیشرفت سایت میاد بیرون ... مثلا چه مشکلی می تونن داشته باشن؟

نقل قول:
2-سوال دومتون هم میخواستم بپرسم که داستان ها در مورد چی باشه ... چون اگر داستان نویسی آزاد باشه یک مقدار مشکلات به وجود میاد ... موضوع زدن انجمن مطرح میشه !

داستان های اعضا در هر موردی ... حالا اگر خواستین می تونید فقط بزارید فن فیشک های هری پاتر قرار بگیره!

در آخر می خوام بگم که اگر مدیران حوصله سر زدن به سایت رو ندارن ... لطفا سایت رو ببندن

با تشکر
گودریک گریفندور

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
نقل قول:
1-مطرح میشه ولی احتمالا طول آواتور زیاد بشه !

جداً میخواین مطرح کنید ؟! بعد اون وقت با کی ؟!
این موضوع که ربطی به ایوان و دالاهوف نداره پس تنها کسی که باید تصمیم بگیره خودتونید ! آهان احتمالا در انجمن مدیران مطرح می کنید
تا کوییرل و هری بیان سر بزنن من چقدر خنگم !

نقل قول:
2-حتما ناظران همشون عوض میشن حتی شده انجمنی بدون ناظر بمونه این کار انجام میشه !

دقیقاً منظورتون از بدون ناظر یعنی چی ؟! یعنی یکی بیاد فحش بنویسه و یا حتی مجوز بخواد باید سماق بمکه !
چقدر قشنگ توجیه می کنید !

نقل قول:
3-هماننده شماره دو انجام میشه سریعا ... دقیقا حق با شماست منم به انجمن کوییدیچ علاقه ی خاصی دارم !

سریعا مثله شماره ی دو اجرا میشه من رجوع کردم به پاسخ شما
پس یعنی : سریعآ ناظر اونجا رو بر میدارید و بدون ناظر میذارید !
واقعا متشکرم فقط یادتون نره سریعاً بردارید ناظرارو !
چون تو این یک کار خیلی سرعت دارید !

نقل قول:
4-هنوز نه برنامه ای براش نداریم ولی تابستان که یک سری از اعضا که فعالیتشون شروع میشه اون قضیه هم آغاز میشه !

دست شما درد نکنه ! عینه سال قبل !
و باز همون برنامه ی همیشگی که تابستون !
سایت خیلی وقته در حالت کماست دیگه تابستونو بهار نداره ! سال 84 سایت که نیست دوست من پس باید شوک رو زود تر وارد کرد !

نقل قول:
6-مدیر ایفای نقش که اضافه یا برداشته نمیشن ... هر نوع طرحی هم داشته باشین مثل آلبوس عزیز میتونین از طریق بلیط در میون بزارین تا بررسی بشه و اجرا بشه !

این جوابتون که عالی بود !
واقعا کی این سوال مسخره رو پرسیده بود ؟!
آخه چقدر شما ها رو دارید اعضا انقدر قشنگ ایفای نقش داره توسط مدیر فعالش اداره میشه !!! چرا باید مدیری اضافه شه یا مدیر برداشته شه !
و قسمت دوم جوابتون که دیگه فوق العاده است !
آخه روتون میشه بگید اجرا بشه !
از اون طرح ها که 80 درصدش فوق العاده بود کدوم واقعاً تصویب شد ؟! بررسی ؟! آهان فهمیدم !
این فرهنگنامه ی سایت باید ویرایش و به روز شه :
بررسی : در جادوگران این کلمه توسط مدیران به کار می رود که معنای آن به معنای طول مدت بین دو روز تا دو سال می باشد و در انتها جواب خیر و ممکن نمی باشد دارد !

* و در آخر من حقیرو ببخشید که تشنگی مدیریت کورم کرده !
دقت کنید تشنگیش کورم کرده !
و منو ببخشید که میام و مزخرف میگم وقتی سایت انقدر عالی داره پیشرفت میکنه !
بازم منو ببخشید آخه همش چوب لای چرخ سایت میذاریم !

عهه مگی پیر خرفت چقدر مزخرف میگی تو پسر (؟) !

* راستی که چیز مهم من تازه چند روز پست رول زدم در ایفای نقش دقت کنید فعلا نمی تونید دسترسی منو بگیرید !

مدیران گل های سایت هستند قدر آنها را بدانید !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.