هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعضاي محفل، از جلـــــــــــــــــــــــــــو نظام!
پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۰

سدریک دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۳ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
از این طرف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 200
آفلاین
1. به صورت کوتاه و اجمالی یک معرفی از خود داشته باشید و از نور و سفیدی شخصیتتان برای ما بگویید:

من که سفید سفیدم. باورتون نمیشه برم آزمایش خون بگیرم بیام.() شهید هم شدم. آدم سفید تر از من؟

2. شرط اول مبارزه با هر دشمنی، اینست که او را خوب بشناسیم! به صورت خلاصه و اجمالی اطلاعات خود را از دشمن اصلی ما یعنی لرد ولدمورت بگویید.

آدمی ترسو زشت که همه ی یاررانش را ترسو بار آورده مثلا:پتی گرو.و همه چیز را می خواهد از راه جنگیدن بدست آورد ولی همچین باید و شاید قدرت درست و حسابی ندارد و همیشه شکست می خورد.پدرش مشنگ بوده و مادرش هم یک ساحره و چون پول کافی برای نگهداری او را نداشتند به یتیم خانه رفت.سپس دامبلدور او را مدرسه خودش اورد و در گروه اسلیترین افتاد. بعدش هم کار های شیطانی خودش راکرد.

3. در راستای سوال قبل، ویژگی بارز تام ریدل(ملقب به ولدمورت) از دیدگاه شما چیست؟

کچلی. زشتی. بی دماغی. ترس و حسادت نسبت به دامبلدور و پاتر.

4. همان طور که میدانید بردن نام ولدمورت مرا از لحاظ روحی و روانی به شدت ارضاء میکند! این یکی از مصداق های شجاعت یک محفلیست، اکنون شما بگویید آیا از بردن این نام وحشت دارید یا خیر و آیا میتوانید این کار بنده را تحمل کنید، سپس برای محکم کاری امر ثبت نام سه بار نام او را ببرید!

نه بابا. چرا باید از این کچل بترسم. اینم برا دل خوشی شما: ولدمورت- ولدمورت- ولدمورت.

5. به صورت غیر اجمالی () کمی از خصوصیات مثبت و شجاعت ها و فداکاریهای این بنده حقیر بگویید تا مشخص شود درباره رهبر گروهتان چه قدر اطلاعات دارید (همون پاچه خواری کنیده دیگه)

شما ملت مرگخوار را توی جیبتون میذارید. ای مدیر. ای بلاک کن. ای قهرمان.

6. در آخر پس از ذکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!

والا نمی دونم. اگه مهمه برم تحقیق کنم و بیام؟

تایید شد!
به محفل خوش آمدی !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۰/۵/۳ ۷:۱۳:۰۶

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

1. به صورت کوتاه و اجمالی یک معرفی از خود داشته باشید و از نور و سفیدی شخصیتتان برای ما بگویید:

جسیکا پاتر ! با شماره عضویت 9070 و دارای سابقه طویل در محفل و الف دال و اینا ! زمانی هم ناظر محفل ققنوس بودم و با سران محفل روابط صمیمانه داشتم و همچنین در تالار خصوصی گریف فرمانده ارتش قدرتمند وایت تورنادو هم بودم! امید و سفیدی حتی در آواتارمم مشهوده که به علت نورانیت زیااات رومو برگردوندم که چشارو کور نکنه !!

2. شرط اول مبارزه با هر دشمنی، اینست که او را خوب بشناسیم! به صورت خلاصه و اجمالی اطلاعات خود را از دشمن اصلی ما یعنی لرد ولدمورت بگویید.

لرد ولدمورت دارای قدرت و انرژی فوق العادی است که در جنگها و تسخیر انسانهاست! وی جز بزرگترین جادوگران عصر بوده و دارای گروهی با عنوان "مرگخوار" است که برای ارباب خود خالصانه خدمت میکنند که برای از بین بردن ماگلها و نابودی خیلی چیزهای دیگر تلاش دارند.

تسلط و قدرت فرمان او و نفوذ در دیگران و استفاده او از طلسم مرگش

4. همان طور که میدانید بردن نام ولدمورت مرا از لحاظ روحی و روانی به شدت ارضاء میکند! این یکی از مصداق های شجاعت یک محفلیست، اکنون شما بگویید آیا از بردن این نام وحشت دارید یا خیر و آیا میتوانید این کار بنده را تحمل کنید، سپس برای محکم کاری امر ثبت نام سه بار نام او را ببرید!

ولدمورت جادوگر بزرگ و خطرناکی هس که حتی خیلی از بزرگان با جرات قدرت بیانش رو نداشتن ! اما من به عنوان یک پاتری اصیل 3 بار با مشتهای گره کرده فریاد میزنم : ولدمورت ...ولدمورت .... ولدمورت

5. به صورت غیر اجمالی () کمی از خصوصیات مثبت و شجاعت ها و فداکاریهای این بنده حقیر بگویید تا مشخص شود درباره رهبر گروهتان چه قدر اطلاعات دارید (همون پاچه خواری کنیده دیگه)

متاسفانه من شناختی از شما ندارم!
اما خب میدونم که جناب آلبوس پرسیوال والفریک بریان دامبلدور هستید و باید بسیار شجاع و دانا و قدرت بالا باشین و در مبارزات دلاورانه از آرمانهای خود دفاع کنید!

6. در آخر پس از دکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!

کفن که از اوجب واجبات است و برای هر بنی بشری واجب!
من هم به نوبه ی خودم با سفارشاتی که کردین وارد عمل میشم و این رو هم اضافه کنم که نیروی من در ذهن و دستان منه! این بیشترین چیزیه که برای مبارزه با دشمنان مورد استفاده قرار میگیره!!

- - - - - -

باشد که مقبول افتد و نگویید " باشه بعد، حالا نه ، وقتِ ناهاره ! "

سلام بر یار قدیمی و وفادار محفل
مشخصا تایید شد !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۰/۵/۱ ۷:۰۰:۳۰

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۰

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۲ جمعه ۳۰ مهر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲:۴۷ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱
از ایران-خوزستان-دزفول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
بنده الستورمودی کارآگاه سابق وزارتخانه ودستگیرکننده ی مرگخواران زیادی هستم اسم من لرزه براندام مرگخوارانمی اندازد درباره ی نوروسفیدی شخصیتم هم همین بس که درراه مبارزه باسیاهی ناجوانمردانه به قتل رسیدم

شخصی کچل وبی دماغ که مغزنداردوتنهاجمله ای هم که بلداست بگوید آواداکداورا است.

مغروروبی رحم،یک قاتل زنجیره ای کله پوک،برای جان انسان ها هیچ ارزشی قائل نیست وبه راحتی آب خوردن آواداکداورا می گوید.وازعشق هم هیچی نمی فهمد.
نه که وحشت ندارم بردن اسم یه کچل بی دماغکه ترس نداره.تحمل چیه حال می کنم یکی اسم مسخره شوبیاره تاباهم بهش بخندیم:joke:ولدمورت،ولدمورت،ولدمورت و ولدمورت
شجاع ترازشماپیدانمیشه که گروه ضدولدی درست کردین

6. در آخر پس از ذکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!

بستگی داره بدن چندتیکه باشه مثلاًولدیوهیچ وقت نمیتونن کامل کفن کنن چون جای دماغ وموهاش خالیه
مرلینهم صل علی دامبی وآل دامبی

آلستور عزیز! شما هنوز پست رولی در ایفای نقش نداشتید که من سطح پست های شما رو بررسی کنم، من گروه الف دال رو برای پیشرفت به شما مپیشنهاد میکنم! بهتره کمی اونجا فعالیت کنید و بعد به این گروه برسید

تایید نشد!

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۲ ۱۶:۳۹:۱۸
ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۲ ۱۷:۳۴:۱۲

پیام زده شده در: ۰:۲۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین

من با عاشق هرمیون بودم که خیلی سفید مفید بود، تو کوییدیچم عاشق اسنیچ هستم که درخشان بوده و کاری به کوافل و سرخگون که سیاه و کدرن نداشتم!

آدمی بسیار خودخواه و شکنجه گر که دل بسی پر از جناب آقای هری پاتر دارن.در کل اربابی بسیار پر ابهت ولی بد و بد و بد

مغرور،خودخواه،بی وجود و جیگر

من اصلا عاشق اینم که نامشو ببرم.ولدمورت،ولدمورت،ولدمورت و ولدمورت

شما بنده حقیر فردی بسیار شجاع،مهربان و اینا هستیدکلا خوبی تو گوگولی.

بستگی به اندازه اندام میت داره داداش من.الهم صل الی محمد و ال محمد و اینا

تایید شد

ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۲ ۱:۲۰:۲۰

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱۱:۰۶ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۹۰

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
1. به صورت کوتاه و اجمالی یک معرفی از خود داشته باشید و از نور و سفیدی شخصیتتان برای ما بگویید.
گه کسی بخواد سیاهی رو از بین ببره باید سفید اشه پس طبق معادله ی ریاضی : من-سیاه=سفید-سیاه=من=سفید
7تا جانپیچ داره علاقه زیادی بهزنده ماندن از خیانت متنفره اگه بینشون تفرقه ایجاد کنیم پکیدن
سیاه

لرد ولدمورت ... ولدمورت ...ولدمورت!

خیلی باحالی ولی فعلا باید بفکر مبارزه باشی

6. در آخر پس از دکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!
ادم باید امیدوار باشه اگه از الان نامید باشیم جنگو باختیم

لی جردن عزیز، شما فعالیتتون رو در ایفای نقش تازه شروع کردین و هنوز پست های رولتون پختگی لازم برای عضویت در گروه مهمی مثل محفل رو نداره!
پیشنهاد میکنم فعلا از گروه الف دال که به زودی شروع به فعالیت میکنه شروع کنید تا بتونید به محفل هم برسید.

تایید نشد!

ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۱ ۲۲:۵۱:۵۸

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۰

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۰
از از دنیای مردگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین

بنده سر نیکلاس انقدر سفیدم چون در حال حاضر شبح برج گریفندورم

بد ذات، پلید، بی خاصیت

شبیه آب دهنه

لرد سیاه ولدمورت ولدی دماغو

ای تو که همچون فرشته آمدی با زخمت قربان آن زخمت شوم که همتا ندارد.(خوب بود)

7 تیکه چون هفت قوی ترین عدد جادوییه

درود بر تو ای روح سفید و درخشان!
متاسفانه شما خیلی پست رول نداشتید و توی ایفای نقش فعالیت نکردید! امیدوارم درآینده ی نزدیک شما رو توی محفل ببینم، تایید نشد!

ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱ ۳:۳۳:۳۴

گودریک گریفندور معتقد بود:
اصالت بدون شجاعت مایه ننگ و کوشش بدون فداکاری باعث تفرقه و دانش بدون تواضع شروع تکبر است.

پیام زده شده در: ۹:۴۹ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۰

کتی  بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۵:۲۰ پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰
از توی دفتر خاطرات تام ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
1. به صورت کوتاه و اجمالی یک معرفی از خود داشته باشید و از نور و سفیدی شخصیتتان برای ما بگویید.
به نام خدای مرلین! من کتی بل 17 ساله، با هرگونه خشونتی مخالف بوده و تابع قوانین و مقررات هستم. طرفدار سر سخت جادوی سفید بوده و قصد همراهی محفل را دارم.

لرد سیاه... او که غرق در منافع خود است، به هر کاری دست میزند تا به اهداف شومش برسد. از بچگی حس مردم آزاری قوی داشته و استفاده از طلسم های نابخشودنی، کاملا ریلکس ـ خونسرد ـ است. ( میشه گفت یه اهریمن واقعیه)

عاشق قتل و کشتار و شیطان شماره ی 2

لرد ولدمورت ... مگه ترس هم داره ... ولدمورت ... نمی خوره منو که ... ولدمورت ... فوقش به مرگ زودرس میرسم... !

آلبوس پرسیوال والفریک بریان دامبلدور، یکی از بهترین جادوگران جهان جادوگری است که با تمام قوا با پلیدی مبارزه می کند. او از هیچگونه فداکاری یی دریغ نمی کند تا لرد خبیث را از بین ببرد.

آها یعنی امکان مرگمون اینقدر زیاده؟ ... باشه فکر کنم سه تکه. 1. سر و گردن وشانه 2. بالا تنه 3. پایین تنه یعنی پاها
الهم صلی علی محمد و آل محمد.

خب تایید شد، دیگه؟ جونم در اومد!

کیتی عزیز، شما تازه وارد ایفای نقش شدید و هنوز پست های رول شما رو ندیدیم! اجازه بدید یک ذره از فعالیتتون بگذره بعدا در خدمتتون هستیم.

ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۳۱ ۱۰:۰۹:۱۷

هری پاتر و سنگ جادو
هری پاتر و تالار اسرار
هری پاتر و زندانی آزکابان
هری پاتر و ج

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۰

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
هوالحميد
به به !چه عجب اينجا يه صب پيدا كرد!

نور! سفيدي!
تنها چيزي كه توي جاگسن پيدا نميشه همينه!

اطلاعات كه تا دلت بخواد دارم.مدتي مرگخوار بودم .اطلاعاتم انقدر زياد هست كه اينجا جا نميشه!
يه انجمن بزن بيام باست بگم اطلاعاتش رو!

خودخواه & مغرور...

ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت ولدمورت
بيا عمو پاتر اينم مقش امروز.ببين فلط ننوشته باشم:همر!

از خصوصيات مثبت تو بگم يا عله قديم!
هر دو تون يه كرباسين!

الااااااااااااااااف كردي ما رو!

ماشالله چه قدر وقت گذاشتی برای پر کردن فرم
تایید شد!

ویرایش شده توسط جاگسن اون در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۵ ۱۵:۱۲:۱۶
ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۶ ۲۰:۱۵:۱۲

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۰

رومیلدا وین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
از بیکران دور در روزگار نور در شهر بی عبور زیر درخت مهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
خوب به نام مرلینه بزرگ
این جانب دابی جن ازاده
من خودم منبعه نورم شخصیتم انقد نورانیه که نمیتونی نگام کنی

لرد سیاه زشت یه ادمیه فقط مرلین میشناسشو بس هر کاری ازش برمیاد ولی ما جلوشو میگیریم مگه نه!

3 . در راستای سوال قبل، ویژگی بارز تام ریدل(ملقب به ولدمورت) از دیدگاه شما چیست؟
نداشتن دوست
4 همان طور که میدانید بردن نام ولدمورت مرا از لحاظ روحی و روانی به شدت ارضاء میکند! این یکی از مصداق های شجاعت یک محفلیست، اکنون شما بگویید آیا از بردن این نام وحشت دارید یا خیر و آیا میتوانید این کار بنده را تحمل کنید، سپس برای محکم کاری امر ثبت نام سه بار نام او را ببرید!
نه بابا کی از این کچل میترسه بسی کیف میبریم اسمش را صدا میکنیم
ولــــــــــــــــــــــــــدمورتـــــــــــــــــــ کچل
خوبه
5 . به صورت غیر اجمالی () کمی از خصوصیات مثبت و شجاعت ها و فداکاریهای این بنده حقیر بگویید تا مشخص شود درباره رهبر گروهتان چه قدر اطلاعات دارید (همون پاچه خواری کنیده دیگه)

خمود عسیسه هری هستی منم جنه قبلیه خانوادهتون هستم ولی الان در خدمتتم دارای چهره ای جذاب و خوش لباس هستی

6 6. در آخر پس از دکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!

کفنه میت 1 تیکست
مرلینهم صل علی دامبلدور و آل دامبلدور

دابی جان شما هنوز توی ایفای نقش فعالیتی نداشتین که من بتونم سطح رول های شما رو متوجه بشم! امیدوارم به زودی شما رو در محفل ببینم
در ضمن خمود هری هستم نه پدرخواندش

ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۴ ۵:۳۷:۳۵
ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۴ ۱۴:۵۲:۲۳

چشمانت را

به مناظره دعوت می کنم

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
می بینم که فرم عضویت جدیده. به دلیل جدید بودن فرم آنرا پر کرده و هیچ گونه تمایلات اسپم در آن دیده نمی شود!

من کلا" خیلی نورانیم! من منبع نورم! من خود نورم! من دریای نورم! من الماس کوه نورم!

ما لرد را به این صورت می شناسیم:
اگر فرد کچل بود، دندان نداشت، دماغ نداشت، مو نداشت، موی دماغم نداشت، جاهای دیگه بدنشم مو نداشت، شنل سیاه هم داشت... بگیردش خود ناکسشه!

کروشیو! (نعوذ بالله)

من کلا" 13 سال آزگار توی آزکابان بودم! بعد از اسم این یارو بترسم؟

و لد مورت

همین بس که من پدرخوانده تو هستم! هر جا پرسیدن پسر کی هستی بگو سیریوس حله! خودشون تا تهش میرن!

در مورد کفن میت هنوز بین علما اختلاف است. عده ای می گن کفن باید یک تکه باشد! عده ای دیگه می گن هنگام غلط زدن یک تکه خوب نیست. باید دو تکه باشد با چاک!
اللهم... و آل... حاج آقا تقبل الله! بازم تشریف بیارید.

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟
گادفادر عزیز خوش آمدید، ولی متاسفانه فعلا نمیتونید وارد بشید چون یک شخص قدرتمندی تهدید کرده سگاشو میفرسته این جا که به محفلی ها آسیب بزنه و من هم حفظ جون اعضاء خیلی برام مهمه، لطفا سگ بشید و همین جا وایسید فعلا
تایید شد

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۳ ۲۱:۵۲:۰۳
ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۴ ۵:۳۷:۲۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.