هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
ممنون از پاسختون درباره ی ارتقا ... هووم پس احتمالا قراره از هک شناسه ی نمایشی چیزی استفاده بشه؟ یا چیز دیگه ای؟ چون نسخه های جدید که شناسه ی نمایشی ندارن.

خب خوبه اگه قالب سایت عوض بشه وسیستم سایت ارتقا پیدا کنه بعد از این همه ولی درکل هنوز نمیفهمم تغییر قالب چه مشکل فنی میتونه داشته باشه؟ به جز آپلود. اگر بوده که خب پس ببخشید چون نمیدونستم. و امیدوارم بعد از رفعش واقعا یه قالب جدید بیاد.

امیدوارم بزودی پاسخی به اون اخبار و ... هم داده بشه. ما منتظریم.

راستی نگفتید آیا برنامه ای واسه ی 24 تیر دارید یا نه؟(البته اینم واسه یادآوری بود.)

نکته : این پست ویرایش شد برای کامل کردن چند تا سؤال و ...

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳ ۱۳:۵۳:۵۵

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
در مورد قسمت اخبار و چیزهایی که ریگولوس عزیز مطرح کردن باقی دوستان جواب میدن، چون در حیطه وظایف من نیست این مورد و اطلاعی هم ازش ندارم در حال حاضر.

اما در مورد چیزهایی که زنوفيليوس عزیز لطف کردن و مطرح کردن باید بگم، تا چند وقت قبل به دلیل اشکالی که گفتم امکان ساخت تم برای این نسخه زوپس نبود.اما اون مشکل الان حل شده.همون طور هم که گفتم بعد از تموم شدن این ماجرای امتحانات قراره نسخه زوپس آپدیت بشه به جدید ترین ورژنش. و تم جدید برای سایت بر اساس اون نسخه جدید ساخته بشه.این کار احتمالا دو یا سه روزی وقت میبره که سایت باید بسته بشه تا کارهای آپدیت نسخه سایت انجام بشه.

نتیجه اینکه ما به ساخت تم جدید نه نگفتیم.حالا که مشکل حل شده برای ساختش برنامه داریم که امیدوارم هر چه زودتر کارهاش انجام بشه و سایت با نسخه جدید زوپس و تم جدید بالا بیاد.

ویرایش بعد از پست بلیز:

نه بلیز جان، این مشکلی که من ازش حرف میزنم تا همین چند روز اخیر وجود داشت و حل نشده بود.چند وقته که مشکلش حل شده و برای نصب نسخه جدید زوپس و ساخت تم برنامه ریزی شده.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳ ۱۲:۲۹:۱۶

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هوم ... فقط اومدم آعلام بدارم که من یکی که چشمم آب نمیخوره که مناسبت های گوناگون مثل زمان امتحانات و تعطیلات و ... رو مجموع تاثیر خاصی بر فعالیت مدیران بذاره ...

من که مدتیه هر موقع لاگین کردم وضع سایت رو همینجوری دیدم و مدیران هم یا بخاطر تعطیلات در مسافرت بودن یا در امتحانات بودن یا کلاس داشتن یا به هر حال یه بهانه ای برای فعالیت نکردن موجود بوده ... نشد یه بار لاگین کنیم ببینیم مدیران در حال فعالیت هستند که حالا فکر کنیم با تموم شدن فصل امتحانات اتفاق خاصی رخ میده .....

در مورد مشکلات تم و نسخه زوپس و اینا هم تا جایی که به من مربوط میشه هیچکدوم از این مشکلات، مشکل دیروز و امروز نبوده غیر قابل حل هم نبوده و نیست و مدیران هم از مدتها قبل فرصت رسیدگی به این مشکلات رو داشتند .....پس ....

همیشه در اینجور مواقع یاد این جمله آنتونین عزیز می افتم که در برابر انتقادات به پست های رولشون و رنک بالای سرشون اشاره میکردن

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
من نه قصد دعوا دارم نه هیچ چیز دیگه. فقط خواستم چند تا چیز رو یادآوری کنم :

1- درباره ی تأخیر در خبر که خب برای این جور خبرها تأخیر حتی 30 دقیقه هم خیلیه. چون بسیاری ازطرفداران منتظر نتیجه هستن.

جادوگران اولین سایت هری پاتریه اما این دمنتوره که با وجود تمام این امتحانات و ... میاد و شکل سایتشو از صبح تغییر میده و بلافاصله اخبار جدید رو منتشر میکنه، زیرنویس صحبت رولینگ رو به سرعت تهیه میکنه و در این بین هم خلاصه ی سخنان رولینگ رو میگه، گزارش سریع از اتفاقات جلسه ی خبری با رولینگ میده.

و این دمنتوره که انواع پیش نمایش های تلویزیونی رو منتشر میکنه و این دمنتوره که اسمش تو سایت ماگل نت مطرح میشه و از کلی قبل کاونت داون میذاره برای فیلم و کلی برنامه میچینه و کلی از این این دمنتوره های دیگه.

واقعا اینکه مدیرا امتحان داشتن دلیل خوبیه؟ شما میتونستید حداقل برای این روز دسترسی فرستادن اخبار بدون تأیید رو به یک نفر مثل جناب ریگولوس بلک میدادید که اخبار سایت هم آپدیت بشه. راه زیاد بود ولی...

حالا یه سؤالی : واقعا شما واسه ی اون روز که فیلم آخر اکران میشه هیچ برنامه ای ریختید؟!

2- ساخت تم واسه نسخه قدیمی؟ فکر کنم هری بتونه خودش بسازه نه؟ یه گرافیستم میخواید که خب هست دیگه بلاخره
ولی حالا یه سری هم که داوطلب شدن پس دیگه چرا میگید نه؟!

فکر کنم منظور از مشکل فنی دسترسی نداشتن به هاست باشه دیگه؟ و اونم به خاطر اینه که هری نیومده مدت زیادی؟ و به همین خاطرم هست که کاونت داون فیلم نرفت رو سایت؟
این قضیه بعدها مشکلات بیشتری ایجاد میکنه. فرضا یه مشکلی پیش میاد که خیلی هم دور از ذهن نیست ممکنه یهویی یه فایلی دچار مشکل بشه، دیتابیس یه مشکلی واسش پیش بیاد و... و...

در اون مواقع فقط هریه که میتونه درستش کنه. پس اگه اونموقع میتونه بیاد که خب چرا یه دفعه بهش نگفتید بیاد و همه ی اینا رو آپلود کنه؟ یا حداقل به یکی از مدیرا دسترسی FTP بده؟ و اگرم نمیتونه بیاد که...

باز هم میگم من قصد دعوا و ... ندارم. لطفا هم دوستان نیان جواب بدن چون کلا همین حرفا رو فقط تأیید میکنن و یکم هم لحن ازحالت دوستانه خارج میشه. من از مدیران میخوام که جواب بدن.

ممنون.

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳ ۱۱:۱۴:۰۳

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
سلام

در مورد تاخیر بخش اخبار و تایید خبرها و عکس ها، دو لینک زیر نشون میدن که خبر اولی با هشت ساعت تاخیر و خبر دومی با شش ساعت تاخیر تایید شدن و قرار گرفتن در سایت. عکس ها هم با شش ساعت تاخیر تایید شدند.

http://s1.picofile.com/file/6853168008/news.png

http://s1.picofile.com/file/6853166996/gal.png

عمدتا نگاه همه برگشت به سایت دمنتور که قالب جدید برای این خبر گذاشت و ریخت سایتش رو طوری دیگه کرد. درست خبرها و عکس ها زمانی در جادوگران تایید شد که دمنتور قالب قبلی خودش رو گذاشت و به پوشش خبریش پیرامون پاترمور پایان داد. خب تفاوت کار دمنتور با اینجا در مورد قضیه پاترمور این بود که دمنتوری ها هفت نفر بودن و یک گروه هفت نفره در ترجمه و کار روی خبر و ویدیو و کنفرانس پاترمور کار کردن، در حالیکه در جادوگران متاسفانه فقط یک نفر یعنی من اینکارو از طریق یک تاپیک در بخش انجمن انجام دادم و بارها پستم رو به روز کردم با اخبار تکمیلی و برای اینکه در برابر تاپیک ها پایین نیاد در بلاک انجمن، پستم رو هی پاک می کردم و دوباره می فرستادم تا تاپیک بالا بیاد در بلاک. از خودم تعریف نمیکنم اما در ارائه اطلاعات در موارد زودتر از دمنتور عمل کردم و در مواردی پا به پا. با توجه به اینکه دوستان ما در دمنتور یک گروه بودند و من یک نفر بودم میشه دید که اگه بهتر از اونها عمل نکردم در مجموع، حداقل پا به پا تلاشمو کردم. با اینکه هیچ مسئولیتی در قبالش نداشتم هیچ کاربر دیگه یا مدیری بهم کمک نکرد و اتفاقا منم درگیر مقاله نوشتن و درس و امتحانم.

من قبول دارم که مدیران مثل خود من هم الان درگیر امتحان هستن. اما همیشه یک مدیر هست که شرایطش مثل بقیه نیست. مخصوصا توی تابستون و مخوصا در تاریخ دوم تیر که شرایط برای یک مدیر که مدرسه میره و تعطیل شده حالا، آرمانیه. خوشبختانه این مدیر لینی وارنر بود. خب من یادمه قبل از عید مدیران سایت توی بلیتی به من قول دادن که اخبار و موارد ارسالی با سرعت دوچندان بیشتر تایید خواهند شد. خب این اتفاق واقعا به اون صورتی که باید رخ نداد. حتی افت هایی هم دیده شد. کاری به بحث گذشته ندارم دوباره. در این مورد انتقاد ندارم. انتقاد من به اینه که وقتی مدیر جدیدی اضافه میشه که اتفاقا من از نظر رفتاری و عملکرد طرفدارش هستم و تاییدش میکنم، باید در شرایط نامناسب و خاص مثل پاترمور که مهم ترین چیز نقل سریع اخبار و عمل کردن به نفع سایته، کمک کنه و شونه خالی نکنه.

بله. شاید مسئولیت ها بین شما مدیران تقسیم شده اما وقتی پای یه خبر بسیار مهم میاد، پوشش خبری باید در اولویت همه نوع فعالیت دیگه قرار بگیره برای مدیران سایت. اتفاقا لینی هم مثل ایوان یک مدیر داخلی نیست که بگیم دسترسی نداره. ایشون علاوه بر انجمن ها، دسترسی مدیریت کامل کل سایت رو دارند. با توجه به اینکه تایید خبر و عکس با چند کلیک ساده انجام میشه و نیاز به دانش خاصی هم نیست و اتفاقا چند بار به لینی در مورد انجامش گفتم، باید بگم فرار از مسئولیت کلی و جامع مدیران به حساب میاد این کار.
توجه داشته باشید:

نقل قول:
گردانندگان سایت ( وب مستر ها): علاوه بر اختیارات و وظایف سایر مدیران وظایف اصلی آنها عبارت است از: ارتباط با هاستینگ سایت ، تامین زمینه های فنی لازم جهت پیشبرد اهداف سایت ، تامین امنیت سایت ، پاسخ دادن به ایمیل های زده شده به سایت ، انتخاب مدیر برای سایت و برقراری ارتباط و هماهنگی بین مدیران و ناظران و دخالت در مسایلی که بین مدیران پیش می آید ، گرفتن نسخه پشتیبان از سایت به طور منظم ، پاسخ به مشکلات ، نیاز ها و سوالات مطرح شده در مورد سایت

و اینجا:

نقل قول:

اهداف و برنامه های سایت:

1- معرفی کتاب های هری پاتر به علاقمندان و ترویج نوع نگرش به زندگی و اجتماع که در این کتاب ها بیان شده است.
در این رابطه تایپ کتابهای هری پاتر را آغاز کرده ایم و بحث راجع به کتاب ها را در انجمن ها دنبال می کنیم.

2- ایجاد یک فضای دوستانه و صمیمی در تالار های گفتگوی سایت ( انجمن ها ) برای بیان نظرات ، تفکرات و حرف های طرفداران هری پاتر. به این منظور علاوه بر اختصاص انجمن هایی برای بحث های جدی درمورد کتاب ها فیلمها و غیره بخش مجزای ایفای نقش را نیز قرار داده ایم.

3- جمع آوری خبر ها ، عکسها و به طور کلی هر گونه اطلاعات مربوط به هری پاتر. همچنین نوشتن نقد و گرد آوری مطلب در مورد کتاب ها و فیلمهای هری پاتر

4- تشکیل گروه های مختلف از جمله گروه ترجمه ، داستان نویسی ، نمایشنامه نویسی و ... برای مشارکت بیشتر اعضا در سایت

5- جمع آوری سایت ها ، وبلاگها و گروه هایی که به زبان فارسی در زمینه هری پاتر فعالیت می کنند.

خب فردی که گرداننده است علاوه بر اختیارات بقیه مدیران، اختیارات دیگه هم داره و موظفه از نظر فنی رسیدن با اهداف سایت رو میسر کنه و این مورد فنی با توجه به فعالیت فعلی مدیران در چنین وضعیت نه چندان خوب، چیزی جز مدیریت بر ارسال های ضروری و فوری نیست.

پیرامون بخش خبر گله ندارم من دقیقا. من گله دارم از سایر مدیران سایت اگر که لینی را محدود کردند و بهش اجازه اینکارو ندادن که به اهداف سایت سرعت و جهت ببخشه. اما اگر چنین نباشه و هیچ محدودیتی در مورد این مسائل خاص و فوری به لینی ابلاغ نشده، من انتقادم به خود لینی برمیگرده و معتقدم که مسئولیت کل سایت جادوگران و تاخیر در رسیدن به یکی از اهداف بزرگش و سرعت ندادن به اون، بر عهده ایشونه. چون توجه داشته باشید که دمنتور و جادوگران علاوه بر دوستی قدیمی شون، همچنان رقیب هم هستند. مخاطبان هر دو سایت متفاوت است. اما توجه داشته باشیم چنین ضعف هایی و دیر اقدام کردن ها، موجب نا امیدی کاربران عضو و مهمان شده و همه به مرجع فارسی زبان نیاز دارند به این خبر و به یک سایتی میرن که داره با گروهی هفت نفره اینکارو انجام میده. یعنی دمنتور. نه یکی دو ساعت تاخیر. بلکه هشت و شش ساعت تاخیر. هیچ کاربر با حوصله (خصوصا کاربرهای جوان تر و نسل جدید که حوصله و صبر براشون کمتر مفهوم داره) این مدت رو صبر نمی کنه تا یک خبر و عکس های رسمی در صفحات اصلی سایت بمونه و بدون شک افراد بسیار بسیار کمی به تاپیکی با عنوان پروژه بعدی رولینگ اعتماد میکنن در بخش انجمن و بهش سر میزنن تا اطلاعات انتشار یافته توسط منو بخونن. حتی بهتر بود استرجس عجله به خرج نمیداد و عنوان تاپیک رو به پروژه پاترمور تغییر میداد تا پروژه بعدی رولینگ

باز نمیدونم که چطور مدیران از این روز (دیروز) غافل بودند و در موردش با تنها مدیر حاضر یعنی لینی گفتگو نکردن و بهش مسئولیت ندادن. یا اگر هیچی هم نگفتند به ایشون، لینی چرا با توجه به درخواست من خودشو مسئول نمیدونه و به جاش به بحثی نه چندان جالب در تاپیک نحوه می پردازه همون موقع؟ و اگر هم مدیران لینی رو محدود کردن و بهش چنین اجازه ای رو ندادن که به نفع سایت و اهدافش دخالت کنه، انتقاد برمیگرده به سایر مدیران !

ویرایش شده توسط ریگـولوس بلـک در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳ ۱۱:۲۴:۳۸
ویرایش شده توسط ریگـولوس بلـک در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳ ۱۲:۲۶:۲۹

پیام زده شده در: ۹:۳۷ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
نگید باز به یه سوال جواب داد و بقیه رو نادیده گرفت، من مدیر انجمن نیستم یا گرداننده سایت که بتونم به همه سوال ها جواب بدم.فقط اگه از موضوعی اطلاع داشته باشم بهش جواب میدم.

فلور عزیز، در مورد تایید خبر نمیدونم چقدر تاخیر وجود داشته، البته در مهم بودن این اتفاق هیچ شکی نیست، ولی وصل امتحانات رو هم در نظر بگیرید.متاسفانه این چند روز به شدت به خاطر امتحانات سر خیلی ها چه کاربران معمولی یا مدیران شلوغه.

اما در مورد تم جدید.من قبلا هم توضیح داده بودم ولی شما چون تازه برگشتین ازش اطلاع ندارین.به دلیل مشکلاتی امکان ساخت تم برای این نسخه قدیمی از زوپس وجود نداشت. این نسخه از مد افتاده و کسی هم براش تم نمیسازه.البته چندتا از دوستان لطف کردن و اظهار آمادگی کردن برای ایجاد تم، ولی مشکل فنی ای وجود داشت که میسر نشد این موضوع.اما بعد از این دوره امتحانات، قراره نسخه زوپس آپدیت بشه و تم جدید براش ساخته بشه.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱:۰۶ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
واقعا جای تاسف داره که خبر به این جنجالیی توی دنیای هری پاتر داره اتفاق میفته و افتاد و حتی مدیران یه قالب جدید طراحی نکردن و حتی کلی خبر دیر تایید و فرستاده شد!
درسته هری پاتر برای خیلی وقت پیشه ولی جادوگران اولین سایت فارسی زبان بود

خیلی کم کاری کردید,واقعا خیلی ناراحت شدم:(

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
اُ... مای... گاد

با عرض شرمندگی
با اینکه 2-3 بار پست اول آبرفورت رو خوندم ولی اون تیکه ی" و یه نظر شخصی" رو ندیدم.

و همین جا از اینکه بحث رو منحرف کردم معذرت می خوام.

در ضمن بنده به اندازه ی کافی توی این 3-4 سال از مدیران چیز دیدم که نخوام در این مورد ازشون دفاع کنم. من کاملاً با بقیه ی صحبت های شماها موافق بودم.

بازم معذرت می خوام.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
گلرت عزیز توجه شما رو به این نکته جلب میکنم که بحث اصلی در مورد عملکرد مدیران است و اگر قرار بر برگزاری نظر سنجی ای هم باشه، اون نظر سنجی هم در همین رابطه میباشد.

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
روی سخن با شما نوبد و نیست، و الان داری با پست زدنت بیش از پیش راه فرار باز میکنی برای مدیران. من آخر پست اولم بطور صریح نوشتم یک نظر شخصی" و بعد این موضوع رو مطرح کردم. که اصلا رو این نظر شخصی بحث نشه و موضوع اصلی پیگیری بشه.

متاسفانه شما "به نظر من" شتاب زده وارد بحث شدید. و الا اصلا حرف سر درست یا غلط بودن موضوع حرف زدن در مورد فلان خبر و بسته شدن و اینها نیست. تجربت بیشتر بشه نسبت به این عملکرد های چریکی مدیران بیشتر آشنایی پیدا میکنی.

ضمنا به شدت شایان ذکر هست که مدیران میتونستن در یک اطلاعیه یا پیام شخصی یا هر راه دیگه ای دقیقا توجیه کنند که چه نوع اخباری میتونه خطرساز باشه! و این موضوع به تفصیل در پست ریگولوس توضیح داده شده!

امیدوارم بیش از این بحث به جاده خاکی نره!

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۹ ۱۴:۲۴:۵۵

seems it never ends... the magic of the wizards :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.