هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اون قسمت مشخص از پستم که در مورد اخبار بود اتفاقا اول همون پست هم بود. تعجب نمیکنم چطور شماها ندیدینش:
نقل قول:

به دوستانی که در مورد بخش اخبار پست زدندند:
در حال حاضر فقط ریگولوس خبر میفرسته پس بهتره روی صحبتم با ایشون باشه. اگر کس دیگه ای هست که فکر میکنه میتونه خوب خبر بفرسته حداقل چند هفته اینکارو انجام بده تا بررسی کنیم و اگه واجد شرایط بود در مورد دسترسی بخش اخبار(البته اگه بقیه همکاران مدیرم قبول کنند) اون عضو عزیز صحبت کنیم.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
سلام

نقل قول:

_در مورد اخبار قبلا کامل توضیح دادم:

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=242869#forumpost242869

البته قبلا هم گفتم. بازم میگم. توضیح پیرامون اخبار نبود. توضیح پیرامون من بود. که البته منم جوابشو دادم و فکر نکنم نسبت به جواب های من هم موردی وجود داشته باش.

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=242871#forumpost242871

نقل قول:

_ در مورد اینکه گفتید اخبار پاترمور با تاخیر چند ساعته تایید شده:
پاترمور بیشتر شبیه ضدحال بود تا یه سورپرایز واقعی. البته اگه من میتونستم زودتر به سایت سر بزنم خودم خبرشو میفرستادم یا تایید میکردم اما میخوام بگم این تاخیر تایید چند ساعته اتفاق وحشتناکی نبوده و اعضا برای چند ساعت مساله مهمی رو از دست ندادن.

ولی کسی فکر نمی کنه ضد حال بوده باشه. این فقط فکر شما بوده یا استرجس. چون همانطور که اولش هم گفته شد، این یک کتاب نیست. چرا نقل قول دیگری نمی آورید که شخصا مدعی شدید فرهنگنامه هری پاتره؟ فرهنگنامه که اصلا نبود ! حدس و احتمال من پیرامون نوشته های بیشتر و اطلاعات بیشتر در مورد داستان و شخصیت ها درست از آب در اومد و دقیقا همین شد. با پایان هری پاتر و واقعا هدف سایت جادوگران چیه؟ شما که مدیر سایت هستید قاعدتا باید بیشتر از بقیه به اساس نامه سایت اعتقاد داشته باشی. چیزی که در شاخه اهداف در اینجا نوشته شده.

پس جمع آوری هر مطلبی پیرامون هری پاتر وظیفه سایته. میلیون ها نفر برای ثبت ایمیل به سایت پاترمور هجوم آوردن و در همون روز اول سایت بدجوری در گرفتن ایمیل از بسیاری از کاربران دچار اختلال شد. سرگرمی و سفر بین فصل های کتاب ها، عمدتا ظاهر قضیه است و برای هری پاتریست ها، اون چیزی با ارزشه که از میان این سرگرمی و سفر داخل کتاب ها بدست میاد. یعنی کلی اطلاعات اضافی پیرامون داستان ها و رازها و شخصیت ها. بد نیست که بیشتر اخبار رو دنبال کنید. مثلا رولینگ فاش کرده که دورسلی ها و مک گونگال تنها یه بخشی هستن از این اطلاعات گسترده و پراکنده که میخواد در قالب این سایت منتشر کنه. و اگه این اطلاعات رو کنار هم بچینین تا آخر کتاب هفتم، چیزی در حد یک کتاب و به هیجان انگیزی یک کتاب در میاد.

اینه که مدعی نشین ضد حال بوده. حتی نمی تونید مدعی بشیم که ایفای نقشه. چون چیزی فراتر از ایفای نقش و با نوشتن به طور مستقیم سر و کار ندارین. با اکتشاف مطالب و تازه ها سر و کار دارید و شما به داستان جهت میدین. قضیه از این قرار بوده. نه تصورات شما. حالا دمنتور در اینجا کل کنفرانس رولینگ رو ترجمه کرده. می تونید بخونید.

می تونید کمی گشت و سیاحت کنید و اتفاقا با بررسی دقیق بفهمید که چقدر ارتباط وجود داره بین برخی کاربران ذوق زده دمنتور و جادوگران. شما نبودی اون موقع. کاربران می اومدن و صفحه اصلی رو میدین و سریعا جادوگران رو می بستن. چون چیزی تایید شده و رسمی در صفحه اصلی سایت نبوده. بنابراین همه به منبع و مرجع فارسی زبان یعنی دمنتور هجوم بردن.

جادوگران از اول هم بخش خبریش خیلی قوی تر از دمنتور بود. خیلی قوی تر. مونالیزا رو فراموش نکنیم. دقیقا دو ساله که جادوگران از نظر خبری رها شده و در نقطه مقابل دمنتوره اوج گرفته. به جای اینکه جادوگران پایان فیلم ها رو خاطره انگیز کنه با اخبار به روز و برنامه های عالی، بدتر هیچ کاری نمیکنه و مسئولیتش پیرامون هری پاتر رو رها کرده. اما دمنتور که همیشه روی سطح خوب (نه عالی) بوده حالا اخیرا فوق العاده عمل کرده در مورد یک پایان.

بنابراین میگم نه تنها تایید نشدن خبرها و عکس ها با اون تاخیر اتفاق وحشتناکی بوده، که فاجعه بوده. از نظر ظاهر و ویژه برنامه و این حرف ها که هیچی اصلا تعطیل. این به کنار. اما حداقل می شد نصف انتقادات اینجا رو نداشت اگر که از نظر پوشش خبری خوب و به موقع عمل می شد. شما مراجعه کن به نظرات اخبار دمنتور. نجومیه. از ماگل نت و لیکی هم بیشتره. قبول دارم که کاربران بیشتر نظر میدن و چند بار نظر میدن و اونقدرها جمعیت شون زیاد نیست اما حداقلش اینه که نظر میدن به هر حال در مورد خبر. اینجا چی؟ اصلا نظر داده میشه؟ نگو که دمنتور انجمن نداره. انجمن هم داشته باش که نمیاد به ایفای نقش بپردازه. میره بحث هری پاتری می پردازه.

من خاطر نشان کنم که زمانی خیلی نظر داشتن خبرهای جادوگران. خواهشا پایان کتاب هفتم رو هم بهانه نکنید. مدیریت سایت خراب کرد همه چی رو. جای اینکه بیشتر روی مطالب هری پاتری تمرکز کنید، به رول اهمیت دادین. رول مسیر خودشو می رفت. این دو سه ساله که مطالب هری پاتری اهمیت نداره براتون و وضع رو به این شکل کرده.

نقل قول:

_ در مورد مقایسه جادوگران و دمنتور عزیز:
دمنتور مشخصا فقط در بخش اخبار فعالیت میکنه و مثل ما انجمن نداره پس طبیعیه خیلی رو این بخش تمرکز داره.

اشتباه شما همینجاست دیگه. جای اینکه به اخبار هری پاتری و هدف اصلی سایت بها بدین، به انجمن اشاره می کنید. و انجمن هدف تون قرار میگیره و همه چی میشه انجمن و رول. در صورتی که بیشتر توجه باید اخبار مربوط به اهداف سایت باشه.

نقل قول:

_ در مورد اینکه مدیران دیگه اخبارو تایید کنن:
خبر تایید کردن به این راحتی ها نیست ولی هر مدیری بخواد خبر تایید کنه من با کمال میل استقبال میکنم و توضیحات لازمم بهش میدم.

فاصله نندازین بین مسئولیت در مواقع حساس. همتون مسئولید. بی مسئولیتی که از تمام سایت میباره کلا. وقتی دمنتور هفت نفر میشه و روی یه خبر کار میکنه و در اینجا من در جادوگران دست تنها هیچ کاری نمی تونم انجام بدم جز اینکه خبرها رو در قالب پست انجمن پیش ببرم، یعنی بی مسئولیتی مطلق. وقتی مدیر آنلاین همکاری نمی کنه برای کاهش انتقادات و کمی افزایش بازدید کننده و حفظ بازدید کننده، چی باید گفت واقعا؟ داغ دل لینی رو هم تازه نکنم. خودشون میدونن که ازشون خواهش کردم محترمانه. و تایید خبر رو هم شخصا بهشون گفتم و باز هم میگفتم که چطور انجام میشه.

حالا بشینید نظر شخصی تون رو تحمیل کنید که اصلا سورپرایز نبوده پاترمور و بر اساس نظر شخصی تون عمل کنید و تازه !!! مدعی بشین که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده که خبر با هشت ساعت تاخیر رفته روی سایت.

همین حرف های اینطوری شما گل های سایته که باعث میشه اصلا این سایت رو به جلو حرکت نکنه. فقط انجمن. فقط چرت و پرت رول نویسی. فقط دور هم باشیم خنده و زر و زور زدن های توی چت باکس. بقیه سایت هم مفت نمی ارزه. چون کتاب های هری پاتر دیگه تموم شده از دید شما. و اتمام کتاب یعنی اتمام عالم هری پاتر. در حالی که چنین نیست. باور کنید حرف رولینگ رو. پاترمور سرگرمیه برای افرادی که دنبال سرگرمی اند. اما کشف راز و گفته نشده ها و ابهاماته، برای کسانی که هری پاتریست اند. پس بی زحمت به اساس نامه سایت دوباره سر بزنید و ببینید که اینجا جای هری پاتریست ها بیشتر ! تا جای رول نویسی و چهار خنده پیرامون رول !

حالا واسه من خیلی جالبه چرا به حرف زنوفیلیوس لاوگود جواب داده نشد که پرسید برنامه ای برای اکران آخرین فیلم دارید یا نه ؟!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
نقل قول:
پاترمور بیشتر شبیه ضدحال بود تا یه سورپرایز واقعی. البته اگه من میتونستم زودتر به سایت سر بزنم خودم خبرشو میفرستادم یا تایید میکردم اما میخوام بگم این تاخیر تایید چند ساعته اتفاق وحشتناکی نبوده و اعضا برای چند ساعت مساله مهمی رو از دست ندادن.

میتونم بپرسم این قضیه کجاش انقدر ضد حال بود؟! شاید واسه ی شما ضد حال باشه ولی شاید واسه ی خیلیای دیگه یه خبر تازه و خوب باشه و خیلیا منتظر باشن که بفهمن چیه و بعدم کلی زور بزنن عضو بشن و ...

اخبار باید به روز باشه چه با حال چه ضد حال چه خوب چه بد. من خودم نه بلدم مدیریت اخبارو نه ادعایی در این مورد دارم اما شما که این وظیفه رو قبول کردی باید اخبار رو بگی. شما صرفا گوینده ی اخباری در این جور مواقع نه نظر دهنده. البته طبیعتا شما حق نظر دادن رو هم داری اما نه در غالب مدیریت اخبار بلکه در قالب آنتونین دالاهوف.

خب شاید اعضا برای این چند ساعت مسأله ی مهمی رو از دست نداده باشند چون فکر کنم خیلیا یا از طریق سایت های خارجی یا از طریق دمنتور خبر بهشون رسیده و ضمنا اعضا از کجا باید اینو بدونن؟ خب طبیعتا کشیده میشن به سمت بقیه ی سایت ها تا ببینن چه خبره.

من نمیدونم تعریف اتفاق بزرگ از نظر شما چیه؟ ولی اگه یک اعلامیه ی رسمی از سمت خانم رولینگ، که این سایت کلا حول محور نوشته های ایشون فعالیت میکنه، و اون هم درباره ی خواندن کتابی که باز هم این سایت فقط درباره ی اونه مهم نیست اونوقت احتمالا از نظر شما، هیچ کدوم از فیلم ها و ... هم مهم نیست. اصلا کتاب هری پاتر مهم نیست. که البته با توجه به فعالیت شما کاملا معلومه این نظر.

شما فرضا اونموقع نبودی چطور حالا که اومدی جواب بدی یه لطفی نکردی و پیش نمایش های تلویزیونی هری پاتر رو تو یه خبر قرار ندادی؟ لابد اون ها هم مهم نیستن دیگه. مثل همون تریلر هستن...

نقل قول:
دمنتور مشخصا فقط در بخش اخبار فعالیت میکنه و مثل ما انجمن نداره پس طبیعیه خیلی رو این بخش تمرکز داره.

خب به همین خاطر هم وظایف مدیران جداست دیگه. مدیران انجمن رو انجمن تمرکز دارند و بقیه بخش ها به دست مدیران دیگه سپرده شده.
پس شما که مدیریت اخبارو بر عهده داری فکر کنم باید تمرکزت روی اخبار باشه. اگرم احساس میکنید شما که نمیتونید تنهایی خب چرا یه مدیر اضافه نمیکنید؟ زیاد شدن تعداد مدیران سایت فکر نکنم خیلی مشکلی ایجاد کنه به شرطی که دسترسی محدود و مربوط به وظیفه اشون باشه.

نقل قول:
خبر تایید کردن به این راحتی ها نیست ولی هر مدیری بخواد خبر تایید کنه من با کمال میل استقبال میکنم و توضیحات لازمم بهش میدم.

ممنون!!!!
ولی بنظرم اگه به جای اینکه تأیید کردن خبر به مدیری یاد بدید یه مدیر یا یک کاربر رو صرفا با دسترسی فرستادن خبر بدون تأیید بذارید تا اخبار جدید رو تأیید کنه. باور کنید هیچ ضرری نداره، سودم داره. البته خب باید اون کاربر مورد اعتماد و... هم باشه. اگرم نمیخواید حداقل خودتون اینکارو بکنید.

------
ببخشید اگه لحن پستم بعضی جاها تند شد. باز هم میگم من صرفا میخوام سایت خوب بشه. قرارم نیست مدت زیادی هم تو این سایت فعالیت کنم ولی میخوام حداقل تو سایت خوبی فعالیت کنم.

راستی آقا برای 24 تیر برنامه دارید یا نه؟(سومین باره که میپرسم)

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آنتونین عزیز ... خیلی ممنون که این ضد حال رو پوشش خبری ندادید تا باعث بشید ما مثل میلیون ها هوادار هری پاتری دیگه که در سرتاسر دنیا ضد حال خوردن، ضد حال نخوریم ... جا داره همینجا از هوش و ذکاوت شما تشکر کنم که از همون اول تشخیص دادید که این خبر یک سورپرایز نیست و تنها یک ضد حاله و اینکه تشخیص دادید اگر این خبر رو پوشش بدید مطمئنن در آینده همه ما ضد حال میخوریم و اینکه بدرستی احساسات همه ما رو در حال حاضر که شبیه آدم های ضد حال خورده هستیم و اینکه ضد حال از سر و رومون میباره، پبیشبینی کردید ...

و البته معذرت خواهی کنم از اینکه تا به حال فکر میکردم شما بخاطر تنبلی این خبر رو پوشش ندادید ... نگو شما چون از اول فهمیده بودید این خبر یک ضد حاله، از پوشش این خبر امتنا کرده بودید.... و باز هم معذرت خواهی از اینکه تا به حال توضیحات جامع و کامل (!) شما رو در مورد بخش اخبار نخونده بودیم و حواسمون نبود که شما ذاتا مدیر فعال و کاردانی هستید و اصلا درصدد توجیه عملکرد بدتون هم برنمیاید و همه مشکلات از سوی کاربرانه....

همچنین من اصلا حواسم نبود برعکس سایت دمنتور که فقط روی اخبار تمرکز میکنه مدیریت سایت بخصوص شما که مدیر اخبار تشریف دارید، بر کلیه قسمت های سایت تمرکز کرده اید و به شخصه پیشبینی میکنم اعضای سایت دمنتور از پوشش لحظه به لحظه این خبر در سایت دمنتور اونقدر ضد حال خوردن که از فردا همشون با کله میان و توی جادوگران عضو میشن ... چون جادوگران اصلا خبرهای دنیای جادوگری رو پوشش نمیده تا اعضاش ضد حال نخورن ... و همینجا از طرف خودم و تمامی کسانی که تا الان وقت مدیریت رو گرفته بودن عذر خواهی میکنم ...

پیام زده شده در: ۵:۵۴ شنبه ۴ تیر ۱۳۹۰

هری جیمز پاتر old09

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۷ یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۵۶ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱
از بردن نام ولدمورت لذت میبرم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 113
آفلاین
آقا دالاهوف هی میگن شما یکی دوروز دیرترم خبر پاترموری که میدونستید رو تو سایت بخونید مسئله ای نیست، باز شما هی بگید الان که دوباره یه اخبار هری پاتری وجود داره ما باید جذب مخاطب کنیم! چرا نمیفهمید شماها؟
تازه ایشون هی میگن این خبر اصلا مهم نیست، برید کتابای جدید بخونید، توآیلایت بخونید قشنگترم هست! باز شما میگید پاترمورپاترمور! پاترمور و درد بی درمون نمیخواهید بفهمید؟
نرود میخ آهنین در سنگ که میگن همینه دیگه!

ولدمورت یک قاتل سریالی کله پوک بیش نیست!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
_در مورد اخبار قبلا کامل توضیح دادم:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=242869#forumpost242869

_ در مورد اینکه گفتید اخبار پاترمور با تاخیر چند ساعته تایید شده:
پاترمور بیشتر شبیه ضدحال بود تا یه سورپرایز واقعی. البته اگه من میتونستم زودتر به سایت سر بزنم خودم خبرشو میفرستادم یا تایید میکردم اما میخوام بگم این تاخیر تایید چند ساعته اتفاق وحشتناکی نبوده و اعضا برای چند ساعت مساله مهمی رو از دست ندادن. نقل قول پست 26 خردادم:
نقل قول:

اصلا مشخص نیست که این سورپرایز ارزش اینقد سر و صدارو داشته یا نه.

_ در مورد مقایسه جادوگران و دمنتور عزیز:

_ در مورد اینکه مدیران دیگه اخبارو تایید کنن:

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
سلام!

من راجع به پستی که ریگولوس زد میخواستم توضیحاتی بدم.

توی این یه ماه و اندی که مدیر شدم، من این برداشتو کردم که هر مدیری مسئولیت قسمتی رو بر عهده داره و باید به اون رسیدگی کنه و مدیران دیگه در صورتی که اون شخص برای مدتی نباشه، باید کارش رو به عهده بگیرن.

حرفی در مورد تایید اخبار که میتونی بکنی یا نمیتونی بکنی در جایی به من زده نشد و من فقط براساس برداشتی که تو این مدت کردم و توی جمله ی بالا بهش اشاره کردم، به خودم اجازه ی تایید کردن اخبارو ندادم.

اگه باید هر مدیری که توی سایت میبود اخبارو تایید میکرد که دیگه مسئول براش تایین نمیکردن. من واقعا میدونم که ما در مورد اخبار نباید از دمنتور بیشتر از این عقب بیفتیم و باید سریعا عمل تایید اخبارو انجام بدیم و حتی یک ربع تاخیر میتونه کسانی که به اخبار سایت جادوگران سر میزنن رو دور کنه و به سایت دمنتور بفرسته. اما هنوزم با توجه به برداشتی که کردم تا وقتی که اجازه ی تایید اخبار رسما به عهده همه نیفته و بگن تو هم میتونی، نمیتونم این کارو انجام بدم.

شاید برداشت من کاملا غلط بوده باشه و واقعا باید دیروز تاییدو انجام میدادم، اما هنوزم تا وقتی بهم نگن اجازه شو داری این کارو نمیکنم.

من کاملا وقتشو داشتم و میتونستم اخبارو تایید کنم و همون طور که ریگولوس هم گفت حتی رفتم توی نحوه هم پست ارسال کردم و این نشون دهنده ی وقت داشتنم بوده.

من نمیخوام کاری که وظیفه دارم انجامش بدم رو انجام ندم و شونه خالی کنم، اما فکر کردم که اون جزء وظایفم نیست. هنوزم این فکرو میکنم.

تایید نکردم چون فکر میکنم اگه تایید کنم یعنی دخالت کردم.

حالا اگه بگن که اشتباه برداشت کردم و باید تایید میکردم، قبول میکنم که اشتباه از من بوده و واقعا معذرت میخوام و البته میدونم که این عذرخواهی چیزی که گذشته رو درست نمیکنه و کسانی که از جادوگران رفتن و دمنتورو خوندن برنمیگردونه. اما فقط میخوام بگم که این به خاطر نخواستنم نبوده به خاطر ندونستنم بوده. من واقعا نمیخوام بی مسئولیتی کنم.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
آبرفورث من بحثم رو به یک مدیر نیست!همه ی مدیران از بالا تا پایین منظورمه!یه آدم که یک تنه نمیتونه کارهارو انجام بده که!

البته همینجا حس میکنم بحث کردن با مدیرانی که اصلا یادشون نمیاد جادوگرانی وجود داره بی فایده است!به نظرم در سایت رو تخته بکنید بهتره حداقل اینجوری آدم وقتی بعد از مدتها میاد توش دلش نمیگیره و ناراحت نمیشه و حداقل جادوگران میشه خاطره

ویرایش شده توسط فلور دلاكور در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳ ۱۴:۱۳:۰۴

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
واسه میگین باو؟
مدیران فقط فوق تخصص اخطار دادن دارن!
کارایی که به خودشون مربوطه رو انجام نمیدن!

حتی آنتونین نمیدونم به خودش زحمت داده بیاد این پست ها رو بخونه؟

شخصی نوشت : عده ای به یاد دارند که من در چند باری که آنتونین مشکل براش ایجاد شد توی سایت سر جریان بلاک کردن مرلین یا گرفتن دسترسی مینروا، سعی کردم به هیچوجه از طرف مقابلش طرفداری نکنم، که حتی بیشتر به سمت حمایت از اون بودم!

و الان واقعا از اون اعمال گذشتم اظهار ندامت میکنم و از همه اعضایی که بر خلاف حرفشون ذره ای از آنتونین دفاع کردم واقعا عذرخواهی میکنم.
حلال کنید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ایوان جان مرسی از پاسخت

خب من نمیدونستم که مشکل فنی دارید,ولی خب به نظر من اگر یکم زودتر اقدام کرده بودین شاید میشد یه پوشش خبری خوب و حتی یک حرکت بزرگ توی جادوگران بدین,الان که کتاب ها تموم شده جریان حرکتی توی سایت خیلی کند و کم شده و خیلی از کاربرها از جمله خود من شاید چند ماهیی یه بار لاگین میکنیم یه گشتی میزنیم میریم,ولی مثلا اگر یه تحرک ایجاد میکردین توی این روزها کلی سایت شلوغ میشد و حتی اعضای قدیمی از هر دوره ای میومدن تا ببینند چه خبره
من دیروز به شخصه توی توییتر هر خبری از هرجا به دستم میرسید رو با دوستام به اشتراک میذاشتم و همونجا بحث میکردیم,حتی اون بین گفتم حتما به تاپیک پروژه ی بعدی رولینگ توی جادوگران سر بزنید

اگر مدیران میومدن یه سری کار خاص برای دیروز انجام میدادن کلی شور و هیجان توی سایت به وجود میومد,قبول کنید که این کم کاری مدیران هست,هرچقدرم مدیران امتحان داشته باشن حداقل از بین این همه مدیر یکیشون یه مقدار وقت اضافه داره,اگر کسی وقت نداره یا هری پاتر براش دیگه مهم نیست برای چی دیگه مدیر شده یا مدیر مونده؟آدم وقتی مسئولیتی رو قبول میکنه باید یه سری کار در قبالش انجام بده

سایت به شدت راکده,حتی پاترمور هم اون هیجان رو نیورد به سایت
لطفا حداقل یه فکری برای فیلم آخر و پایان هری پاتر داشته باشید

قالب,یا شمارشگر روزها,تاپیک های مهم در رابطه با فیلم,پوشش خبری خوب

حالا که اتفاقاتی هست که بتونه شور و هیجان رو به سایت بیاره,برای چی ازشون استفاده نمیکنید؟

من تا دیروز نمیدونستم سایت دیمینتور اینقدر پیشرفت کرده!!!واقعا شوکه شدم و کلی افسوس خوردم که جادوگران توی رکوده و خواب زمستانیه حتی!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.