هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آیا جادو و جادوگری وجود دارد؟چرا؟
پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳

فلورانسو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 350
آفلاین
من اصلا چاکرا رو جادو نمى دونم. چاکراى ششم يا همون چشم سوم در واقع چيزيه که همه دارن فقط بعضی ها زياد بعضى ها کم استفاده مى کنن. مثل بقیه ى چيزايى که خدا بهمون داده. کسى که چشم سومش باز باشه که يه جا اونو چشم دل هم معرفى کرده بود در واقع مى تونه واقعیت رو ببينه نه فقط جهان مادى رو. درسته اشاره شده که اگه چاکرا باشه امکان پيش بينى آينده هست ولى خب به نظرم کسى که چشم سومش رو داره درواقع به يه روشن بينى ميرسه و مى تونه در حد حدس و گمان پيش بينى هم بکنه وگرنه پيش بينى در اين حالت فقط وجود داره در غير اين صورت خير. در مورد ارتباط تلپاتى که اونم قبول دارم مثال يه مادر از درخطر بودن فرزند و دو عاشق از هم آگاه مى شن که اينم به قدرت چشم سوم برمى گرده ولى دلیل بر جادو بودن نيست. حرکت دادن اجسام رو قبول ندارم اگه کسى اين کار رو انجام داده اسم و منبع لطفا. در مورد ديدن گذشته اونم قبول دارم اما نه براى ديگران فقط گذشته خود شخص.

به طور کلى شاید بيشتر حرفات درست بود اما چشم سوم يا همون چاکراى ششم رو من جادو نمى دونم. چاکرا ها مراکز انرژی بدن هستند. من منظورم از جادو همون طور که گفتم کتاب هاى هرى پاتر بوده که با چوب دستى کار کردن يا پرواز مى کردن حالا اگه يه ديدگاه ديگه به جادو داشته باشيم بازم من چاکرا رو قبول ندارم. اينکه ما مى تونيم ببينيم يا کارهاى ديگه هم خيلى جالبه و مى تونه جادويى باشه ولى چون مدام انجام شده بى توجه هستيم و چاکرا کمتر ديده شده و از نظرت جادوييه. من از چاکرا اطلاع زيادى ندارم فقط در همین حدود ولى جادو نيست مگر اينکه بگيم که هرچى خدا بهمون داده يه قدرت جادوييه. در مورد اون خودکار گرفتن و اينا هم خب بله راه هاى زيادى واسه باز کردنش هست به نظرم سجده مؤثر تر باشه.

تصویر کوچک شده

I'm James.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۳ شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
از خونه بابام
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
جادو وجود داره.اصلا کلا زندگی ما جادوییه
این که ما ها با هم دیگه فرق داریم یه جادوی بزرگه که ما با اخلاق و رفتارمون اونو به وجود می آوردیم.قبول دارین که جادوگر کسیه که با جادو سروکار داره؟
خب پس خود ماها هم جادوگریم٬جادوگرانی که با افکار و رفتا‌رهایشان جادو های متفاوتی رابه وجود می آورند.
پس جادو و جادوگری وجود دارد

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
خب، نظر من برعکس فلورانسوعه؛ از نظرم جادو وجود داره! چرا؟ چون دوره ای خودم اونو تجربه کردم. البته رسیدن بهش به اون سادگی ها نیست و با برداشتی که عامه از جادو دارن فرق می کنه.

نمیدونم تا حالا راجع به چاکراها چیزی شنیدید یا نه؛ اما یکی از حساس ترین چاکراها چشم سوم نامیده می شه که درست وسط دو چشم دیگه قرار داره. این چاکرا مستقیما به جادو و جادوگری مربوطه البته از چاکراهای دیگه هم میشه استفاده کرد اما خب این قوی تره. منیدونم تا حالا متوجه شدید وقتی به طور اتفاقی نوک مداد یا خودکار بین دو چشمتون قرار می گیره اونجا شروع می کنه به خارش، اون چاکراس!

یه زمانی(همین تابستون)من سعی کردم این چاکرا رو فعال کنم و تا قسمت زیادی هم موفق شدم اما عوارض وحشتناکی داشت که کلا از زندگی پشیمونم کرد:همر:
اگه چاکرای آجنا به طور کامل باز بشه شما می تونید با نگاه کردن به چشم دیگران ذهنشون رو بخونید، گذشته شون رو ببینید و در مراحل خیلی پیشرفته تر موفق می شید آینده ش رو هم ببینید. می تونید به چشمانتون اشیا رو حرکت بدید یا خیلی کارای دیگه. سرگرم کننده س اما وقتی هر کدوم از چاکرا ها-علی الخصوص چاکرای آجنا- رو فعال می کنی مثل اینه که چراغی بالای سرت روشن می شه و موجودات فراطبیعی رو به سمت تو می کشه. صداهایی می شنوی که مردم نمیشنون(مثل جیغ های خفیف و شدید) یا چیزایی می بینی که مردم نمی بینن(اجنه!!!) و این خیلی دردناکه.

به طور کلی جادو و جادوگری وجود داره، بله! اما رسیدن بهش خیلی سخت و دردناکه! خیــــلی!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳

فلورانسو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 350
آفلاین
معلومه كه وجود داره. مگه تا حالا فيلم هندى نديديد؟ طرف پنج تا چاقو و شش تا تير مى خوره بعد وقتى دختره دستش رو مى گيره زنده مى شه. فيلم کره اى چى؟ ديديد؟ جادوى اونا خييييلى پيشرفته س. بدون جارو رو هوا پرواز مى کنن.

اين شوخي بود ولي به نظرم جادو وجود نداره. جادو منظورم چيزهايى هست که تو کتاب هاى هرى پاتر خونديم. البته كتاب هري پاتر شاید تخیل بود اما اشاره به خيلى چيزهاى زيادى تو دنياى واقعى داره و خيلى هم قشنگه..خيلى اما خب فقط يه جور تلنگر غير مستقيم بوده ديگه. مثل قضیه ى ديوانه سازها. درمورد جادوى شعبده باز هم که صد در صد دروغه. جادويى هم که اسمش تو قرآن اومده خانم آتنا خيلى خوب پايين توضیح دادن. اگه درمورد جادوى عشق بپرسيد..بحثش مفصله.

ویرایش شده توسط فلورانسو در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۲۶ ۱۱:۱۱:۱۷

تصویر کوچک شده

I'm James.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳

pelmira

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۲ جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
اگه حتی جادو وجود داشته باشه ولی چوبدستی نه پس به نظرم چیز بی خودیه -_-

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۱

هکتوردگورث.گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۶ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۰:۳۳ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
جادو هم وجود داره هم نداره
جن وجود داره
پیامبران معجزه کردند
.
.
اما...
ورد وجود ندارد
چوبدستی حقیقی هم وجود ندارد
.
.
پس باید منتظر ماند تا خداوند جادوی دیگر خلق کند
.
.
جادوی طبیعی مثل زمین و ماه و خورشید و کهکشان

من همیشه هستم

Re: آیا جادو و جادوگری وجود دارد؟چرا؟
پیام زده شده در: ۴:۲۵ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۰

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۱ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
اولاً می تونین به آیات 102 و 103 سورۀ بقره و امثال آن در قرآن مجید رجوع کنید ثانیاً بر اساس مستندات تاریخی مستدل کلیسای پروتستان شیاطین در قرون اولیه پس از میلاد مسیح بخشی از علوم و قدرتهای ماورایی ( متافیزیک ) را در اختیار پیروان زمینی خود قرار داده اند ( تا پیش از آن اجنۀ زمینی سردمدار ساحران بوده اند ) و به این ترتیب بخش کوچک و ناقص و البته مهمی از علوم ماورایی و متافیزیک در اختیار انسانها قرار گرفته است ولی بخش عمده ای از آن ( اینبار به استناد از سور] جن ) پس از میلاد پیامبر اسلام (ص) از میان رفته است ( نمونه ای از آن خاموشی آتش جادویی معابد ساسانی است) اگر اطلاعات بیشتری لازم دارید به من پی ام بدهید

زمانی بزØ

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
آقای WTIHITW زیاد تند نرو....

جادو و جادوگری بدون شک وجود داره.این تو همه ی کتاب های آسمانی متذکر شده...اما جادو و جادوگری در همه ی ادیان الهی منع شده.

در ضمن آقای WTIHITW طی سال ها تحقیق در این مورد جادوگران چوبدستی ندارن...
اون ها به وسیله ی نیروی ذهنشون چهار عنصر آب...آتش...خاک...هوا رو به کنترل در میارن.
افرادی مثل شما به اون ها میگن جادوگر ولی اسم اصلیشون یه چیز دیگس.

البته باید بگم این افراد قدرتشون رو میتونن از اجسام خاصی مثل چوب عبور بدن و گاهی به وسیله ی اون چوب قدرتشون رو افزایش بدن.

در ضمن اگه ناظر به این تاپیک مجوز دادن حتما تاپیک خوبیه و لازم به تذکرات شما در مورد این تاپیک نبود.

پیام زده شده در: ۹:۱۷ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۰

2 5 3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۶ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۰
از همسایه هری پاتر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام آخه چراباید هرکی بیادواسه خودش یک عنوان بزاره عنوانی بااین مضوع که آیا جادو وجادوگری وجود دارد؟چرا؟ اگه واقعا اینطوریه پس چه مدیری باید داشته باشه انجمن که هرکی واسه خودش یک عنوان بزاره.

معلومه که جادو وجادوگری وجودداره والآن شاید تعدادزیادی جادوگر وجودداشته باشن و خودشون روپنهان کرده باشن واز کل آدم دنیا پنج یا شش نفربرای جادوانتخاب میشن که ازبچگیشون عاشق جادوبودن مثل هری پاتروهرکاری برای رسیدن به جادوگری کردن ومن هم میگم جادو وجادوگری وجادووجود داره وحتی وردهایی که واقعا درست باشه عمل خواهد کرد چه جادوگر باشه چه انسان غیرجادوگرکسی که یک چوبدستی داشته باشه میتونه باطرزبه کاربردن وردبه راحتی ورد روانجام بده وعمل میکنه ولی تجربه میخواد وباید چوبدستی این روبخواد که عمل بشه یانه.

وخواهش میکنم که عنوان هایی که توش وجودنداره نزارین و نبایدهرکی هرکی واسه خودش یک عنوان چرت وپرت بزاره.

وهرکس که این عنوان روگذاشته باید بدونه که انسان خلق شدتا چیزی جادویی باشه وازنظرقرآن بله جادوگری حرامه چون شیاطین ونیروی شیاطین روبه خدمت میگیرندوازنظری دیگربگم که اون چیزی که نباید وجودداشته باشه وهمش الکیه وحقیقت نداره همین شعبده بازی وتردستی یا چشمبندی همش الکیه وچیزی حقیقت داره که وجودداره
به نام(جادو)همه میدونند که جادو وجودداره یانه؟ اما نمیدونند که جادو ازکجا آمد؟

(((وکسی که میخواداین عنوان هاروبزاره خودش بره توگوگل سرچ کنه ببینه وجودداره یانه)))

ویرایش شده توسط WTIHITW در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۶ ۹:۳۲:۰۷
ویرایش شده توسط WTIHITW در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۶ ۹:۳۷:۱۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۰۷ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۰

meg@man

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۲۵ سه شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۰
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
معلومه که جادو وجو داره !

همونطوری که ورونیکا گفت، خیلی جاها در موردش گفتن و نوشتن که نمی تونیم منکرش بشیم!

پس صرفا نمیشه بودنشو تکذیب کرد .

من فکر میکنم بهتره یه جمع بندی کلی بکنیم و به نتیجه برسیم، احساس میکنم اینجا تبدیل شده به تاپیک هرکی هرکی که هرکسی پست کم میاره ، سریع مراجعه میکنه تا خودی نشون بده!

من صفحات قبلی رو هم مطالعه کردم، استنباطا کوبنده بود!! چرا یکی تکلیف اینجا رو مشخص نمی کنه ؟!!

فقط یک چیز میتونه همه ی رازها رو برملا کنه .. و اون عشقه!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.