هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۲۹ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به "گروه خبر":
ممنونم که یوزر و پسورد این شناسه رو برا منم فرستادی و منم دخیل دونستی تو فعالیت، منتها بنا به پیشنهاد استرجس میخوایم دوباره انجمن اخبارو بزنیم و منم میام اونجا همه تجربیاتمو و بایدها و نبایدهای خبر فرستادنو مینویسم و اعضا هم میتونن مشارکت کنن و خبر دیگه حالت تک نفره پیدا نمیکنه. از طرفی اخبارو اونجا با کد میذاریم و اونوقت هر مدیری بیاد با یه کپی پیست میتونه خبرو بفرسته و نیاز نیست من حتما بیام خبرو تایید کنم یعنی منم نباشم کار راه میفته پس فعلا تمرکزم رو انجمن اخباره. شمام میتونی اونجا فعال باشی و مشارکت کنی یا مثلا ناظرش باشی چون خبر زیاد فرستادی و میفرستی و تجربه هم داری.

به "وزیر دیگر":
فعالیت شما قابل تحسینه. انتقاداتی هم که داری درسته بالاخره مام آدمیم و جایزالخطا و معمولا با وقت محدود. سعی میکنیم با هم حلشون کنیم. الان وقت نکردم پستاتو کامل بخونم، کار زیاد بود تو سایت. دفعه بعدی میخونم ولی در هر صورت خیلی خوبه که بفکری.
مرسی

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
اینیگو!
خب برادر می گفتی اینیگو یا تهش ریگول که ما اینجوری دور خودمون نچرخیم! از این که حرکتتون مردمی بود هم استقبال میشه و چون خودتون صاب ویزنگاموتید من کاملا حمایت می کنم از این حرکت مردمیتون (پارتی بازی)

موضوع گروه خبر که به خوبی و خوشی حل شد ولی من خوشحال میشم از زبون مدیر اخبار* بشنوم که نهایت همکاری رو می کنه و حتی دسترسی خبرم جهت سهولت کار می ده بهشون!

---------
* قبلا گویا اینجا دیده بودم که گفتین مدیر فلانجا و فلانجا عملا ندارید.. من می گم محض رضای خدا از این به بعدش کاراتونو تخصصی کنید بلکه فرجی شد!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

گروه خبر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۲ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۵۹ دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۰
از سایت جادوگران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
در مورد این شناسه و افراد خبررسان اون. آلبوس دامبلدور ذکر شده دو آلبوس دامبلدور پس از شما هستن. یعنی بنده که دارم الان این پیام رو اینجا میذارم. مارکوس فلینت هم مارکوس فلینت قدیمی سایت جادوگران هستش. یک شناسه اشتراکی و گروهی هست برای خبررسانی گروهی.

اسم آنتونین عزیز رو هم به جهت مدیریت شون در بخش خبر اضافه کردیم. این شناسه فقط قراره برای بخش خبر و گالری و دریافت فایل اینا استفاده بشه و در اینجا یعنی بخش انجمن کاربردی نداره. پسووردش هم برای اعضای گروه خبره.

در موردش مذاکره با آنتونین شروع شده و اسم ایشون در صورتی که دوست نداشته باشن اصلا همکاری نکنن با این گروه برداشته میشه به خواست خودشون. اما احتمالا دوست دارن که کمک کنن.

اینه که روی کاغذ هنوز قانونی نیست این شناسه اما خب کار مشارکتی و گروهیه و مطابق روال کار سایت در اهداف سایت هم جا داره. در اینجا.

این گروه احتمالا انتظار دسترسی خبر هم نداره و مدیران موافق دسترسی نیستن احتمالا اما به هر حال برای پوشش بهتر و با کیفیت تر خبرها ایجاد شده و در مورد سرعت تایید شدن خبرها ما نمی تونیم نظری بدیم چون قبلا بحث شده و نتیجه نداشته.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
[spoiler=صرفا جهت اینکه جاگیر بود!]نقل قول:
نقل قول:

مافلدا نوشته:
جهت اشنائي بيشتر با ايفاي نقش و راهنمائي هرچه بيشتر شما تازه واردين عزيز، انجمني به نام ويزنگامونت ايجاد شده است.

در ابتدا حتما از اينجا قوانين مربوط به فعاليت در ايفاي نقش را دقت مطالعه كنيد.

سپس در اينجا ، با توجه به گروه خود، با مشاور مربوطه ( از طريق پيام شخصي) تماس برقرار كنيد و در انجام كارهاي مهم و يا نوع نوشتن و آشنائي با محيط و يا عضو گروهي خاص شدن و ... ، با مشاور خود مشورت كنيد.

براي موفقيت بيشتر در رول پلينگ و نوشتن پست هاي بهتر، حتما اينجا و سپس اينجا را مطالعه كنيد.

در ضمن در اينجا مي توانيد لينك پستهائي كه تمايل داريد، نقد بشوند را بفرستيد، تا توسط مشاورين نقد شود.

در صورت هرگونه مشكل و يا سوال در مورد نحوه ي عملكرد انجمن هاي و رول نويسي، مي توانيد با مشاورين يا مدير ايفاي نقش از طريق پيام شخصي تماس بگيريد.

با آرزوي سپري كردن ساعاتي خوش در ايفاي نقش.

[/spoiler]

چنین پیامی برای هر عضو تازه وارد فرستاده میشه..

چندتا مشکل داره!
- شما قوانین مخفی اینچنینی که اون موضوع طنز آسلامیک قدیمی رو منع می کنه دارید ولی هیچ جایی به این شکل ثبتش نکردید..

- این پیامو برای اعضای قدیمی که دسترسی دوباره می گیرن هم بفرستید بعد از به روز رسانی قوانینتون!

- تو این پیام لینک مجمع عمومی ویزنگاموت هست که اصلا به اون جمله ای که در ارتباطش گفته شده مربوط نی!

- اطلاعی دقیقی در این باره ندارم ولی گویا مدیر ایفای نقش به موضوع مشاورین رسیدگی ای نکرده در این مدت چون من نمی بینم مشاورینی رو که به امور تازه واردا رسیدگی کنن اگر مدیر از این موضوع به طور ضمنی استعفا دادن یه ویزنگاموت اطلاع بدن که خودمون مشاورا رو هماهنگ کنیم.

به عنوان مسئول ویزنگاموت نیاز دارم که بتونم اطلاعیه های مجمع رو صادر کنم، نظرسنجی قرار بدم و.. ولی امکانش نیست (چون تاپیک قفله و..) در نتیجه دسترسی انجمن ویزنگاموت رو برای این کار می خوام.. ( دسترسی انجمن ناظران رو هم نیازی ندارم چون نمی خوام به عنوان ناظر ویزنگاموت باشم!)

این مسئله رو از این جهت خیلی صریح اعلام کردم چون توی اوقات محدودم نمی تونم دنبال مدیر بدوئم برای این کارها بنابراین "مدیر این کارو انجام می ده براتون" قابل قبول نیس برای من و دلایل اونقدر زیاد هست که لازم نیست ذکر کنم که چقدر مدیران همیشه در صحنه هستن تو مواقع لزوم!

پیشاپیش از همکاریتون ممنان!

با چنین شناسه ای: ((گروه خبر )) سوال برانگیزی رو به رو شدیم که امروز ایجاد شده و در مورد خبررساناش گفته که آلبوس دامبلدور، آنتونین دالاهوف و مارکوس فلینت!
ضمن این که توضیح بدید در موردش بگید که این کدوم آلبوس دامبلدوره که ما لازمه ببینیمش!

در مورد این که افتتاحیه پریشب بود و شناسه الان ایجاد شده هم کلا چیزی نگم بهتره!

برنامه ای که داشتین روش فکر می کردین این بود دیگه؟!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

درخواست دارم قسمت های بلاک های انجمن را توسعه دهید!

الان شش کلاس در هاگوارتز هست اما بلاک هاش 5 تا هستن! و همینطور انمن های خصوصی و ایفای نقش عمومی هم زیاد بشه بهتره

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

هری جیمز پاتر old09

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۷ یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۵۶ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱
از بردن نام ولدمورت لذت میبرم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 113
آفلاین
من چون قضد شولوغ کاری نداشتم اول به صورت خصوصی با ایوان در میون گذاشتم که چرا دیدالوس بلاک شد و ایشون هم پاسخ دادن ولی من خیلی قانع نشدم!
با اجازه خود ایشون پخ هامونو اینجا میزارم که همه در جریان باشن!

1.
سوال:
سلام شامپو!
خوبی؟
ببین من یک سوال داشتم !
این دیدالوس به خاطر پست هاش تو گفت و گو با مدیران بلاک شده یا دلیل دیگه ای داره؟
مرسی!
جواب:
سلام هری جان

کلا تمام فعالیت ایشون مشکل داشت.از پست هاش تا توهین هایی که کرده به بعضی از کاربرها.

متاسفانه مجبوریم برای امنیت سایت با پست های مشکل دار و کاربرهایی که اصرار دارن اینگونه پست ها رو بزنن شدید برخورد کنیم.چون اگه یک بار دیگه توسط ارتش سایبری بررسی بشیم و چنین پست هایی در سایت مشاهده بشه این بار برای همین میشیم. نمیتونیم به خاطر خودخواهی یک نفر اجازه بدیم تمام کاربرها ضرر کنن از این موضوع.

علاوه بر اون در مورد توهین هم به شدت سختگیرانه عمل میشه.ایشون گویا از اعضای قدیمی سایت هم هستن ولی متاسفانه روند خطرناکی رو در پیش گرفته بودن که ممکن بود به ضرر تمام سایت تموم بشه.نمیشد اجازه بدیم این اتفاق بیوفته.برای همین ایشون بلاک شدن و پست های مورد دارشون حذف شد.

2.سوال:
حالا گیریم حق با شما باشه و اینقدر که میگین صحبت از آسلام خطرناک باشه ولی پستش توی اعضای محفل از جلونظام که تو انجمن بنده بود هیچ موردی نداشت!
به نظرم درست نبود که پاک بشه.
جواب:
هری جان اون پست که پر بود از آسلام و مبانی آسلام و اینا!این سختگیری دست ما نیست متاسفانه.مجبوریم اینقدر حساس باشیم.سری قبلی به عکس های اما و حتی یه نظر یه کاربر عضو توی یکی از عکس ها گیر داده بودن.یعنی میخوام بگم با کوچک ترین بهانه ای میتونن سایت رو کنن.برای اینکه دوباره نشیم متاسفانه مجبوریم سختگیرانه عمل کنیم روی این موارد.

3. سوال: سوال پاک شده ولی مضمونش اینه: خوب در این سختگیرانه عمل کردن حق دارین ولی وقتی یه کاربر قدیمی اومده و قصد فعالیت داره مطمئنا بیخبره از اتفاقات اخیر و نباید چکشی عمل کرد! در ضمن پست های ایشون اگر مشکلی داشت قبل از شدنش پاک میشد! به نظر میاد درگیریش با آنتونین باعث پاک شدن پست هاش شد!

جواب:
هری جان اون پست که پر بود از آسلام و مبانی آسلام و اینا!این سختگیری دست ما نیست متاسفانه.مجبوریم اینقدر حساس باشیم.سری قبلی به عکس های اما و حتی یه نظر یه کاربر عضو توی یکی از عکس ها گیر داده بودن.یعنی میخوام بگم با کوچک ترین بهانه ای میتونن سایت رو کنن.برای اینکه دوباره نشیم متاسفانه مجبوریم سختگیرانه عمل کنیم روی این موارد.

این از نامه نگاری های من و شامپو!
حالا الان به نظرم این شبهه ها باقی مونده: اولا دیدالوس نباید فورا بلاک میشد چون از شرایط خبر نداشت و قدیما پست های اینجوری پاک نمیشد و مشکلی نداشت. باید براش توضیح داده میشد اوضاع!
دوما دو تا پستی که ازش پاک شده توی دو تا انجمن بنده بوده و از نظر من مشکل آفرین نبوده!
مدیر هم اگر به نظرش اونا مشکل داشته و من حالیم نبوده باید به من بگه!

حالا آنتونین و یا هر کس دیگه ای که بهش مربوط میشه این موضوع ها لطفا بیاد و جوابگو باشه که چرا این کارو کرده و اگرم اشتباهشو میپذیره اینو اعلام کنه و شناسه دیدالوس باز بشه!
البته قطعا ایشون از این برخورد خیلی ناراحت شده و احتمال برگشتش کمه ولی بالاخره همین قدر باید جبران بشه اشتباه

با تشکر

ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۱:۵۷:۲۲

ولدمورت یک قاتل سریالی کله پوک بیش نیست!

پیام زده شده در: ۱۰:۰۶ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خیلی جالبه ... آنتونین عزیز در این مدت چند بار در سایت لاگین کردند اما مثل اینکه نه بلاک کردن بی دلیل یک عضو، نه پاک کردن پستهای رول این عضو، نه اعتراضات اعضا، دلیل خوبی برای این مسئله نبوده که ایشون احساس کنند باید توضیحاتی رو در این تاپیک ارائه بدند.

پریشب هم که مراسم افتتاحیه آخرین فیلم هری پاتر بود و علی رغم اینکه اکثر رسانه های جهان این موضوع رو تحت پوشش خبری قرار دادند (سایت های هری پاتری کهج ای خود) گویا آنتونین عزیز به این نتیجه رسیدند که این خبر هم احتمالا ضد حاله!

اعضای سایت هم که با بی تفاوتی تمام فقط ناظرَن و گویا برای بعضی هاشون هم اعتراض به تخلفات مسلم مدیریتی از قبیل پاک کردن بی دلیل پست های رول اعضا، خیلی جالبه.... کاری که مشابهشو تا دیروز در جادوگران ندیده بودم!

ویرایش:

من فکر میکنم اول باید هر دو پست دیدالوس توسط ناظر برگردونده بشه و بعدا مدیران شواهد خودشونو ارائه بدند و اگر معلوم شد حق با اونها بوده پست ها دوباره پاک بشن. نه اینکه اول پست ها پاک بشه و بعد مدیران تازه بیان شواهدشونو بگن ... بخصوص اینکه مدیر در حیطه ناظر دخالت کرده و این دخالت بی مورد خلاف قوانین سایته و اینکه این دو پست با توجه به معیارهای گذشته سایت پستهایی معمولی بودند و البته در صورت انتخاب راه دوم مسئله فرسایشی میشه و احتمالا پیگیریش دو سه هفته طول میکشه ... بنابراین من معتقدم در حال حاضر باید پستها برگردونده بشه.

ضمنا سعی کنید موضوع رو ماستمالی نکنید اگر دیدالوس پستهاش رو توی گفتگو با مدیران ادامه نمیداد مطمئن باشید هر دو پست رول دیدالوس هم الان سر جاش بود. بنابراین الکی هر مسئله ساده ای رو به ارتش سایبری و آسلام و اینا ربط ندید و سعی کنید کمی پاسخگو باشید.

متاسفانه عادت بدی بین مدیران در حال جا افتادنه که خیلی راحت پشت ینگ سنگر میگیرن و تمام اشتباهات و کاستی ها رو به شدن سایت ربط میدن. میگیم چرا اخبار اینجوریه؟ چون سایت شده ... گالری؟ سایت شده ... فلان عضو؟ سایت شده و الخ .... میخ روی صندلی عادل فردوسی بودنم دیگه توهین به مقدساته؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۲:۲۲:۳۸
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۲:۳۳:۱۲

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۹۰

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
به مدیر ها :
آقا جان یکم به خودتون تکون بدید و به جای کل کل کردن با کاربر ها یه حرکتی انجام بدید که این سایت پیشرفت داشته باشه. من از زمانی که این سایت راه اندازی شد به شکلی عضو این سایت بودم . متاسفانه از بعد از انتشار کتاب ۷ میبینم عملا سایت داره سقوط میکنه. باور کنیدسایتی که به این شکل به محتوا وابسته است با چت کردن مدیرا توی مسنجر و کلاس گذاشتن برای همدیگه تغییری نمیکنه .

من چون واقعا به این سایت علاقه دارم این حرف ها رو میزنم. واقعا توی این این دو سه سال چه کار مثبتی توی سایت انجام شده؟ چه چیز جدیدی اضافه شده؟ متاسفانه من میبینم که حتی بخش اخبار این سایت هم از وبلاگ بچه مدرسه ای های طرفدار هری پاتر عقب تره.

من هم این سایت رو دوست دارم هم کتاب ها و دنیای هری پاتر رو . یه درخواست دوستانه از مدیران دارم . میشه لطف کنن یه گزارش کوچیک از فعالیت های این دو سه سال به کاربر ها بدن ؟ و همینطور برنامه ای برای فعالیت های آینده ؟

مثلا پروژه پاتر مور به زودی شروع به کار میکنه آیا این سایت برنامه ای در این مورد داره؟ من فقط یه خبر و یه تاپیک دیدم

هنوز از اعضای قدیمی کسی توی سایت هست یا همه رو فراری دادین؟ :دی

با تشکر از مدیری که وقت میگذاره و یه جواب مناسب میده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
واقعا خیلی جالبه ... دیدالوس دیگل تا جایی که من یادمه غیر از تاپیک اعضای محفل از جلو نظام یک پستم در جادوگر تی وی زده بودند که اتفاقا هیچ اشکالی هم نداشت و بسیار هم پست جالبی بود و باعث شد بعد از مدتها یک پست خوب بخونم. اما حالا دیگه نیست! و احتمالا شبانه باقی پست های ایشون هم ناپدید شده.

این در حالیه که یک مدیر به هر علتی هم که شخصی رو بلاک کنه به هیچ وجه حق نداره در سایت راه بیفته و پست های اون شخص رو هم پاک کنه و از اون بالاتر یک مدیر به هیچ وجه حق نداره وارد محدوده ناظر بشه و بدون هماهنگی با شخص ناظر کاری انجام بده و بالاتر از تمام اینا شما واضحا حق و حقوق دیدالوس دیگل رو زیر پا گذاشتید!

آنتونین عزیز واقعا من نمیدونم چرا شما نمیتونید یک روز رو بدون حاشیه در این سایت گام بذارید و همواره دنبال ایجاد بحران سازی هستید اما بخوبی میدونم ک اگر بخواین لطفی در حق این سایت و اعضای این سایت انجام بدید باید هرچه زودتر و در اسرع وقت از مدیریت استعفا بدید چون مدیریت شما واقعا به ضرر سایته و عنوانی بالاتر از حد توانایی های شماست.

بعد از مدتها یک عضو قدیمی به سایت برگشته و قصد فعالیت داشته و اتفاقا از سطح رول نویسی بالایی هم برخوردار بوده. هر مدیری در چنین شرایطی قدر این افراد رو میدونه... اما شما چطور رفتار کردید؟ خیلی ساده از سایت فراریش دادید ... بلاکش کردید، قانع نشدید راه افتادید تک تک پستاش رو پاک کردید! بخاطر چی؟ بخاطر پستهایی که هزارتا از همین دست پستها برخلاف ادعای شما قبلا در همین تاپیک و نحوه برخورد و تاپیک های ایفای نقش و ... زده شده و هیچ برخوردی هم باهاشون نشده! یک مسئله ساده رو خیلی راحت تبدیل به بحرانش کردید. من قبلا هم گفتم شما کلا به فکر عقده گشایی های گذشته هستید (حالا شاید اعضای تازه وارد باورشون نشه ولی فکر میکنن به مرور زمان دارن میفهمن که من اغراق نکردم)

حالا لحن پستای دیدالوس هیچی ... شما حتی به خودتون زحمت ندادید به انتقاداتش جواب بدید! جناب آنتونین عزیز باور بفرمایید شما صلاحیت مدیریت ندارید و بهتره هرچه زودتر استعفا بدید.

من همینجا از ناظران خواهش میکنم اگر پستی از دیدالوس در انجمنشون پاک شده حتما برش برگدونن و بدونن که در این زمینه اختیار تام دارند.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۷ ۱۱:۱۱:۳۸

پیام زده شده در: ۵:۰۷ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۹۰

هری جیمز پاتر old09

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۷ یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۵۶ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱
از بردن نام ولدمورت لذت میبرم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 113
آفلاین
سلام عرض شد!
ببخشید، میخواستم بدونم این جا وقتی کسی بلاک میشه، همه ی پست هاش هم اوتوماتیک پاک میشه؟
اگر اینجوری هست که خوب به من ربطی نداره ولی به نظرم غلطه چون ممکنه مثلا طرف رول زده باشه وسط داستان ناقص میشه!

اما اگر این جوری نیست و مدیران عزیز و دوست داشتنی خودشون پست آقای دیدالوس دیگل رو از توی انجمن محفل ققنوس که ناظرش بنده هستم پاک کردن، باید بگم پستشون هیچ موردی نداشت و بنابر این اشتباها پاک شده و در نتیجه بنده اون پست رو برخواهم گردوند!

لطفا بنده را روشن بفرمایید.

ولدمورت یک قاتل سریالی کله پوک بیش نیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.