هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خادمان لرد سياه به هم مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱:۵۷ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
پرنسس ارباب

ایفای نقش شما خوبه...
پستهاتون رو هم خوندم...هنوز کمی خامن و اشکالاتی (هر چند کوچیک) دارن...البته نمیدونم قبل از این شناسه، تجربه دیگه ای داشتین یا نه ولی به هر حال کمی فعالیت و کسب تجربه بیشتر میتونه به بهتر شدنشون کمک کنه.بهتره فعالیتتونو به خارج از تالار خصوصی هم منتقل کنین.تالار خصوصی برای شروع جای خیلی خوبیه و ایفای نقش عمومی برای کسب تجربه...البته در تالار هم میشه کسب تجربه کرد ، ولی فعالیتتونو منحصر به اونجا نکنین.

اگه دو سه تا پست دیگه ازتون بخونم میتونم تصمیم درستتری بگیرم.

تایید نشد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مورفین!

معتاد ارباب فروش عملی کارتن خواب بدبخت فلک زده!

باز پیدات شد؟برای ارباب طومار نوشتی؟اگه رابطه خونی بین ما و احترام اون یه روزی که ترک کردی نبود امشب به عنوان دسر تقدیم نجینی میشدی.

علامت شوم شما رو دزدیدن؟پس این احساس عجیب که به ارباب میگه در مقابل چند گرم "چیز"، فروخته شده چیه؟!!

سابقه عضویت در محفل ندارین، ولی ننگ بزرگ و شرمساری غیر قابل انکاری همواره با شماست...دلیلشو تو خونتون میتونین پیدا کنین.

من نمیدونم چی از جون این هالی ویزارد میخواستی...پیداش کردی چی شد حالا؟!!

در مورد بالا بودن محفل و پایین بودن خانه ریدل و زیر سایه:
از اونجایی که این دو انجمن پایه و اساس و زیر بنای این سایت رو تشکیل میدن، بایدم پایین باشن.

در مورد سوال چهار، حرف نگفته ای باقی نمونده؟کمی فکر کنین...خجالت نکشین...هفتاد هشتاد خط دیگه هم میتونین بنویسین که اون بیماری سفید شدن تاپیکها، زیر سایه شما مجددا عود کنه!

میرین...ده سال بعد برمیگردین و ارباب هیچ تفاوتی در نوشته های شما نمیبینه...عجیبه...یا تو مرکز ترک اعتیاد تمرین میکنین یا این استعداد شما ذاتی و ژنتیکیه.که در مورد دومی شک دارم چون فرد فوق العاده بی استعدادی رو میشناسم که ذره ای از این قدرت و خلاقیت رو به ارث نبرده.

به هیچ عنوان خوش نیومدین...اجبارا تایید شد.

(دلیل تایید هم اینه که نرین تو گروهای دیگه آبروی و حیثیت چندین ساله ارباب رو به باد بدین!)

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۶ ۲:۰۰:۳۵
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۶ ۲:۱۸:۳۶

پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
زنده باد ارباب کبیر لرد ولدمورت همیشه جاوید فراابرقدرت تاریخ جادوگری!
جان نثارم ارباب!

روم به تیفال! روم سفید! اتفاق خیلی بدی افتاده. چند وقت پیش که آستینم رو بالا زدم که فشار خونم رو بگیرم... اوه ارباب... دیدم که... با چه رویی بگم... دیدم که... امون بده ارباب... دیدم که... علامت شومم رو دزدیدن!
نامردا، پیام شخصی هامم بردن. خوبه جای جنسامو دو روز قبلش عوض کردم وگرنه بیچاره می شدم. کلا دزد زیاد شده ارباب. هالی ویزارد رو با اون عظمتش دزدیده بودن! دیشب فهمیدم، کلی داد و هوار کردم. وقتی فهمیدن من فهمیدم، صبح زود یواشکی آوردن تو عناوین مهم نصبش کردن که یعنی مثلا؛ نخیرم دزدیده نشده و جاش امنه. ولی من خیلی تیزتر از این حرفام ارباب!

1. سابقه ی عضویت در گروه مرگخواران؟

جانم برایتان بگوید که قبل از آنکه شما به دنیا بیایید اینجانب در نظر داشتم گروه مرگخواری تشکیل بدهم و لرد بشوم ولی چون حسش نبود هی گفتم بعدا... بعدا... تا اینکه مروپ شما را زایید و بزرگ شدید و به داییتان رفتید و طرح های من را عملی کردید... ولی حیف... حیف که خودتان عملی نشدید،ارباب!

2. سابقه ی عضویت در محفل؟

ارباب من اصلا ننگم می آید در محفل پست بزنم. اصلا از آن بالای انجمن ها که می آیم پایین که برسم به خانه ریدل؛ چشمم که به محفل می افتد گوشت تنم آب می شود! کهیر میزنم! گرچه یک مدت بعد از اینکه وزیرم نکردند، می خواستم دامبل بشوم ولی تاییدم نکردند ... غلط کردم ارباب، کروشیو نزن، جوونی کردم،ببخشیـــــــد...
ولی ارباب! این قضیه را پیگیری کنید. چرا محفل را بالاتر از خانه ریدل گذاشتند؟ اصلا چرا خانه ریدل آخرین انجمن است؟
جای خانه ی ریدل باید اولین قسمت صفحه ی انجمن ها قبل از جمله ی "به انجمن‌های جادوگران® خوش آمدید" باشد!

3. مهم ترین تفاوت بین دو جبهه ی سیاه و سفید؟

سیاه ها ارباب دارند، سفیدها ندارند. سیاه ها سایه شوم دارند، سفیدها ندارند. سیاه ها کلی وردهای قشنگ و ممنوعه دارند، سفیدها ندارند. سیاه ها علامت شوم دارند، سفیدها ندارند. سیاه ها خانه ریدل دارند، سفیدها ندارند. سیاه ها نیروگاه اتمی دارند، سفیدها ندارند.سیاه ها نجینی دارند، سفیدها ندارند. سیاه ها چوبدستی هاشان قشنگتر است، سفیدها ندارند. سیاه ها خوش تیپ اند، سفیدها ندارند. سیاه ها قوی اند، سفیدها ندارند. سیاه ها... سفیدها ندا...

4. نظر شما درباره کچلی و جادوگران کچل؟

کچلی می تواند علل مختلفی داشته باشه و با توجه به هر کدام از این علل فرد مبتلا نیز بالتبع حکم متفاوتی خواهد داشت. کچل شناسان کچلی را به چند دسته تقسیم کرده اند که به شرح زیر است:

1.آنهایی که از بچگی و به طور ارثی کچل بوده اند و خودشان را هم بکشند مو درنمی آورند. اینها بدبختند و مطرود جامعه اند و وظیفه ی هر انسانی است که آنها را مسخره کند و بهشان بخندد.اینجوری:

2. آنهایی که از بچگی و به طور ارثی کچل نبوده اند و بعدا بر اثر نبود بهداشت کله شان قارچ گرفته و کچل شده اند. در مورد اینها نه تنها حکم دسته ی اول باید اجرا شود، بلکه باید آنها را سوزاند تا محیط زیست را آلوده نکنند و بقیه را هم مثل خودشان مریض و کله قارچی و کله زخمی و هری پاتر نکنند.

3. آنهایی که به مرور زمان و بی دلیل کچل شده اند. اینها را باید دو برابر دو گروه قبلی مسخره کرد. چون آنها حداقل دلیلی برای کچل شدن داشتند ولی اینها ندارند.

4. آنهایی که اصلا کچل نیستند. در واقع کچلند ولی کچلی خود را زیر توده ای مو پنهان کرده اند.اینها هم دو دسته اند یا توده مویشان مصنوعی است یا طبیعی. اگر مصنوعی است که یکی از سه دسته ی بالا هستند که حکمشان بیان شد ولی اگر طبیعی است باز دو دسته اند.دسته ی اول آنهایی که موی طبیعی کاشته اند و دسته ی دوم آنهایی که موی طبیعی داشته اند! اگر کاشته اند، پس معلوم می شود یک زمانی کچل بوده اند و حالا می خواهند پنهان کنند که دوباره همان حکم دسته های سه گانه در موردشان جاریست. اما اگر داشته اند و هیچوقت کچل نبوده اند، کچل بالقوه به حساب می آیند و ممکن است یک روزی کچل بالفعل شوند. پس چون یکروزی ممکن است کچل شوند باید از همین حالا آنها را مسخره کرد و به خاطر این اقلیت مفلوک حکم را به تعویق نینداخت تا در آینده که کچل شدند افسوس نخورده و پشت دست به دندان حسرت نگزیم که چه فرصت ها فوت شد و ما مسخره شان نکردیم!

5. دسته ی آخر آنهایی هستند که به خاطر قوی شدن در مهارت های جادوگری طلسم های مخوف و پیچیده انجام داده اند و معجون های تلخ و وحشتناک سرکشیده اند و در آزمایشگاه های فوق سری با انواع گازهای خورنده و سمی سر و کار داشته اند و حالا پس از کلی تجربه، کلی قوی شده اند و کچلیشان از عوارض همان تجارب است. این کچل ها بسیار جذابند و احترام فوق العاده ای دارند و هر کس به آنها توهین کند باید در دیگ آبجوش بجوشد.

5. بهترین و مناسب ترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

یک زمانی آواداکداورا بود ولی.... دوره و زمانه ی بدی شده ارباب! وقتی آوادای جادوگر بزرگی مثل شما به کله زخمی می خورد و کمانه می کند... وقتی آوادای شما بیست سال بعد دوباره به اکسپلیارموس همان کله زخمی می خورد و کمانه می کند... باید چه کار کرد؟ به نظر من، اول باید فکری به حال نابودی رولینگ کرد.

6. در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

بستگی دارد چقدر ظرفیت بلعیدن داشته باشه و چقدر در برابر دستگاه های اشعه ایکس گمرکات توانایی استتار داشته باشد.

7. به نظر شما چه بلایی سر موها و دماغ لرد سیاه آمده است؟

در مورد مو در سوال 4 توضیحات کامل ارائه شد اما در مورد دماغ.
دماغ می تواند انواع مختلفی داشته باشه و با توجه به هر کدام از این انواع فرد دماغی نیز بالتبع حکم متفاوتی خواهد داشت. دماغ شناسان افراد دماغی را به چند دسته تقسیم کرده اند که به شرح زیر است:
اجازه! جا نیست. می شود پشت برگه بنویسیم؟!

8. یک نمونه از کارهای بی رحمانه و سنگدلانه و سیاهانه خود را شرح دهید.

یادمان است اوایل جوانی یکبار در یک رستوران صحرایی محاصره شدیم. مجبور شدم 200 کیلو چیز اعلا را با دست خودم بریزم در مرلینگاه و سیفون را بکشم. این بی رحمانه ترین،سنگدلانه ترین و سیاهترین کاری بود که حتی به یاد آوردنش استخوانهایم را می لرزاند و هرگز! هرگز! هرگز! حاضر به تکرارش نخواهم بود.

9. نظر خود را بصورت کاملا خلاصه درباره این واژه ها بیان کنید:

ریش: ماده ی اولیه ی کارخانجات نساجی محفل که کل بودجه ی سفیدها را تامین می کند. بنابراین هدف شماره یک برای نابودی است.

طلسم های ممنوعه:
در فرهنگ مرگخواری به جادو های سه گانه ی زیر اطلاق می شود: اکسپلیارموس، معجون عشق، سفیدکننده ی تاژ!

الف.دال: مخفف اسم الفیاس دوج است؟!!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

نجینیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۰:۲۲ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
سیسوس ددی.فیشیوس توس (.) شیهاس.(سلام ددی.دلم براتون اینقده (.) شده بود.)

نس.(نوچ)

هـــــــــاس؟(چــــــــی؟)

هسشاس ددیس.(وجود ددی)

هیساشوس مسش فیساسوسیش.(بدینش به من؛دیگه کاریتون نباشه.)

هوسوس فیس؟!(با خودم؟!)

هیسوفیاش سیسوهس؟(چی شده مگه؟)

هیسوشیاسی سیوس؟!(کدوم رو بگم؟!)

9. نظر خود را بصورت کاملا خلاصه درباره این واژه ها بین کنید:

ریش:

طلسم های ممنوعه:

الف دال: هیش شیسوش هس؟(اون دیگه چیه؟)

پیام زده شده در: ۰:۰۱ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین

اولا من دست همه رو می بوسم و در ادامه باید بگم خدا رو شکر ما این قدرت رو داشتیم که این علامت رو دستمون حک شه...

ها؟ کجا؟ کی؟ این سوال دو تا نیمه ی کاملا متفاوت داره...

خیلی ببخشید ، خیلی معذرت می خوام ، خب کاملا مشخصه ، رنگ لباس ، شیوه ی تاکتیک روی زمین ، یارگیری و البته هدایت خوب با یه مربی بین المللی که ترجیحا کچل باشه...

هرکی کچله نتیجه می گیره...

قلب شیر داره می تپه من اینو احساس می کنم واسه همین نجینی رو می ذارم فوروارد راست باسیلیسک هم پشتش.

علی...بگیرش...

همین الآن دادم خبرنگار بالایی رو علی بزنه ...

ریش: لنگری باشه باید بری کمیته انظباتی

طلسم های ممنوعه: ممنوعه دیگه ، ولی می گن با وی پی ان می شه.

الف دال: نه عزیزم، الف ، ب، پ، ت و...

جد عزیز...

پیر شدیا...

رفتنتون ارباب رو غمگین کرده بود.مجددا خوش اومدین.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۵ ۰:۱۷:۴۹

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۹۰

ریونکلاو

ارگ کثیف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۰ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۳:۳۶:۳۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از این به بعد...
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 108
آفلاین

بله

اینم می تونست بله باشه ولی نه !

اونا هفته ای یک دامبل عوض میکنن و لی لردسیا پای این شناسه نفت شده !

نظر خاصی ندارم

اخر هفته ها غشو می کنمش !

موهاش ریخته دماغشم موش خورده !

من بابای اصلی هری پاترم !

ریش: نه ( به صورت کاملا خلاصه )
طلسم های ممنوعه: اره ( به صورت کاملا خلاصه )
الف دال: نه (به صورت کاملا خلاصه )

پ.ن : دیگه بچه خوبی شدم !

بچه خوبی شدی؟!!نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم!!

کجا غیبت زده بود آقای کثیف؟...خوش اومدی.

تایید شد.

باز غیب نشی ها!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۵ ۰:۱۱:۳۵

arAm EsSa

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

اینیگو ایماگوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۲۹ جمعه ۷ مرداد ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5
آفلاین

البته که نه! من این مدت همش در حال خودسازی بودم تا وقتی به شما میرسم در نهایت آمادگی باشم

البته که بله! همین الان چند گیگ اطلاعات با خودم به همراه آوردم براتون اونم اطلاعات شخصی!

مهم ترین تفاوت؟ چه تفاوتی بزرگتر و وسیع تر و مهم تر از اینکه در اونجا شما وجود ندارید و به جای شما موجودات موآلوی مرموزی از نسل دامبلدور ها هستن؟ به نظرم این سوال رو از فرم حذف کنید خیلی بدیهیه

هیچ کچلی غیر از ارباب وجود نداره! تنها ارباب وجود داره و کسایی که از درکش عاجزن به اضافه برق دلفریب سر ایشون که هوش از سر ما ببرد همانا!

چند درجه چرخش به هر جهت که دوست داریم، یه مقدار گوشه چشمو نازک میکنیم، یه نگاهی میندازیم بهش، از صد تا فحش واسش بدتره!

من به دلیل علاقه وافری که به شمادارم در اسرع وقت این موجود وحشتناک رو نابود میکنم مبادا به شما صدمه ای وارد بشه یا اربابا!

اصل مطلقه جر و بحث داره؟ صحبت داره؟ ها؟
ارباب هرجوری باشه و وجنات مبارکش هر شکلی باشه برای ما حجته و هیچ حرفی توش نیست!

در اون سوابق مجهولی که پیشتر به محضر مبارکتون ارائه شد
انواع و اقسامش پیداست! سرپرستی دیوانه ساز های آزکابان، کشتار های معروف زیر نظر شهرداری لندن، سانسور های فوق پیشرفته بیناموسی در هالی ویزارد

چرا با کلمات بازی کنیم؟ ترجیح میدم به جای این همه حرف، تنها یک مله در بیان واژه ارباب بیان کنم :

الاربابُ منّی و انا مِن ارباب!

در مبارزه بی وقفه با بی ناموسیٰ همواره در کنار شما خواهم بود.

فقط لطفا با نجینی مهربان باشید...ارباب لازمش داره!

خوش اومدین.

تایید شد.

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۲۲:۱۶:۲۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۹ ۱:۳۳:۴۰

I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.

پیام زده شده در: ۱:۵۵ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۹۰

لیلی پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۳ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۴:۴۶ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 111
آفلاین
من لی لی لونا دختر هری پاتر تازه وارد اسلیترین می خوام به گروه مرگخوارها بپیوندم باید چه چیزی تقدیم کنم
مخلص جناب ولدمورت

لی لی عزیز

اولین کاری که شما باید انجام بدین اینه که تصمیم بگیرین که شما یه ساحره سفید هستین یا سیاه.

شما الان برای سه گروه الف دال، اوباش و مرگخوارا درخواست دادین.گروه اوباش و مرگخوارا سیاه هستن و گروه الف دال سفیده.عضویت همزمان در دو گروه متضاد اصولا ممکن نیست.مثلا شما نمیتونین هم الف دالی باشین و هم مرگخوار، چون وظیفه الف دالی ها مبارزه با جادوی سیاهه و مرگخوارا جادوگران سیاه هستن.شما که نمیتونین با خودتون مبارزه کنین!
برای بهتر شدن ایفای نقشتون اول یه شخصیت ذهنی برای خودتون ترسیم کنین.فکر کنین.ببینین دوست دارین لی لی چه جور جادوگری باشه و گروهش رو متناسب با اون شخصیت انتخاب کنین.
شما شخصیتی رو انتخاب کردین که در کتاب چیز زیادی دربارش گفته نشده.برای همین میتونین هر طور دلتون بخواد بهش شکل بدین و عضو هر گروهی که مایل باشین بشین.

برای عضویت درگروه مرگخوارا کافیه فرمی رو که بقیه تو همین تاپیک پر کردن پر کنین.
البته پر کردن فرم فقط برای اینه که اعلام کنین که تمایل به عضویت دارین.لرد(من یا هر شخص دیگه ای که لرد باشه) فعالیت و نوشته های شما رو بررسی و شما رو تایید یا رد میکنه.

درباره گروه مرگخوارا اینو بگم که زیاد عجله نکنین.این گروه یکی از بهترین و قدرتمند ترین گروههای سایته.برای عضویت در این گروه باید کمی بیشتر تجربه کسب کنین.شما هیچ پست ایفای نقش نداشتین فعلا.
سعی کنین کمی بیشتر وارد ایفای نقش بشین.پست بزنین.داستانها رو ادامه بدین،فعالیتتونو بیشتر کنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۰ ۱۶:۵۰:۱۷

دانش بهترین هدیه است وشجاعت بهتر

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
. سابقه ی عضویت در گروه مرگخواران؟

نپ !!!

نچ !!

سیاها خوبن (!!!) سفیدا بد (!!!!!!!!!!!!!!!!!)

بیشتر آقایون بعد از یه سنی همین طوری میشن !! خیلی هم خوبه اگه به ما هم می اومد می رفتم با تیغ میزدیم ولی حیف نمیاد !!!!

منفجر کردن آن . (طلسمش چی بود ؟؟!! )

امر ، امر ارباب خواهد بود .

در جنگ هایی که داشتند از بین رفتند .

دسته ی هاون رو در بچگی به سمت کله ی پدر بزرگم که در خواب بود پرت کردم !!

ریش:قضاوت این مورد رو به آقایون می سپاریم !!
طلسم های ممنوعه: پرتی گود اسپلز !!!(pretty good spells)

الف دال: مگه چنین چیزی هنوزم وجود داره ؟!!!!

آندورمیدای عزیز

نوشته های شما رو خوندم.یه پست ایفای نقش داشتین.با توجه به تازه وارد بودنتون واقعا خوب بود.همینطور پستهایی که در هاگوارتز زده بودین.اونا هم خوب بودن.

ولی متاسفانه با یه پست نمیتونم درباره شما و فعالیتتون قضاوت کنم.اولا باید بیشتر با نوع نوشته هایتون آشنا بشم، دوما باید مطمئن بشم فعالیت شما محدود به هاگوارتز نخواهد بود.
به نظر من علاوه بر هاگوارتز، فعالیتتونو در ایفای نقش اصلی هم کمی بیشتر کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط آندرومیدا بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۹ ۱۲:۱۳:۳۰
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۹ ۲۱:۲۸:۱۷

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ پنجشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۰

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
1 . نه این افتخار رو نداشتم
2 . قلط کرده باشم
3 . مگه میشه سفیدی که نیست رو با سیاهی که هست مقایسه کنم
4 . زیبایی کامل
5 . آواداکدوراه
6 . با هاش بازی میکنم
7 . نشانه ی موجود فرا زمینی
8 . با چکش تو سر بابام زدم
9 .
9.1 : چیز کثیفیه
9.2: ازش خوشم میاد
9.3: هنوزم هست؟

----

من الفیاسم آلان توبه کردم سیاه شدم

کاش سوالا رو هم کپی میکردین!جواباتون خیلی خلاصه بود.برای شما باید فرم چهار گزینه ای بذاریم!

آواداکداورا!این طلسم مقدسیه.درست بنویسین.

برای عضویت در گروه، شناسه فعلی شما مهمه.من باید ببینم فعالیت این شناسه تون در چه سطحیه و آیا شما میتونین به عنوان یه سیاه فعالیت کنین یا نه.
این مورد یک استثنا داره و اونم اعضای قدیمی هستن که با طرز نوشتنشون آشنایی داریم و میدونیم که میتونن در شناسه جدیدشون هم خوب کار کنن یا نه.
شما با این شناسه پستی که بشه با توجه به اون تصمیم گرفت نداشتین.با این همه من پستهای شناسه قبلیتون رو هم بررسی کردم.
تجربه شما خیلی کمه.پستهاتون هنوز خیلی خامه.عضویت در گروه مرگخوارا به تلاش زیادی احتیاج داره.

تایید نشد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۹ ۲۰:۱۹:۴۸

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۰:۱۷ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
دابی عزیز

شما میتونی تو تاپیکهای ایفای نقش هر چقدر دلت میخواد سر به سر مرگخوارا بذاری....برای سایتم مفیدتره اینجوری.

پر کردن فرم اشکالی نداره...ولی یهو دیدی تاییدت کردم و به زور پرتت کردم وسط مرگخوارا....حالا بیا و نجات پیدا کن!

بنابراین...مواظب کارایی که میکنین باشین....اینطرفا خطرناکه.برین دم در محفل خودتون بازی کنین.

پر کردن فرم نه، ولی پستهای چت گونه تاپیک رو خراب میکنن.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.