هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
از این سه نقل قول من نقل قول دوم رو میتونم از شما بپذیرم و در دو مورد دیگه هیچ گونه ایرادی نمیبینم .... نقل قول دومم که یک خط بیشتر نبود و میشد از پست حذفش کرد یا مخفیش کرد و به کاربر تذکر داد و مطمئنا همین یک نقل قول به تنهایی نمیتونه موجب حذف دو پست بشه و کلا حذف پستایی به اون حجم بخاطر این یکی دو خط اونم زمانی که خودتون دارید میگید چنین اطلاعیه جامعی در سایت در مورد روال جدید رولپلینگ نبوده کار غلطیه .... مخصوصا اینکه همونجورم که گفتم دو نقل قول دیگه ای که از این پست گذاشتید هیچ گونه ایرادی از نظر اینجانب ندارند و دقیقا نمیدونم کدوم قسمت توجه شما رو جلب کرده! هزارتا پست دیگه هم با همین ادبیات در سایت هست و هنوزم هستند و هیچ برخوردی هم باهاشون نشده.

و قاعدتا به همین دلایل بلاک این شخص هم کار اشتباهی بوده .... چون این کاربر تنها کاری رو انجام داده که در گذشته هم در همین سایت انجام میداده و حتی مورد تایید مدیران هم بوده. احتمالا کالین رو بخاطر دارید!

ضمن اینکه تا جایی که من میدونم همیشه در اینجور مواقع توضیح داده میشد که یک شخص به چه علت و تا چه مدت بلاک میشود و البته وقتی که مدیر در کار ناظر ورود پیدا کنه اصولا این دخالت رو به اطلاع ناظر میرسونه نه اینکه یواشکی وارد انجمن بشه و دو پست رو پاک کنه و بره و حتی وقتی توضیح هم خواسته میشه حاضر به پاسخگویی نشه!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

افتتاحیه که هیچی ... الان یکی دو روزه که از اکران فیلم هری پاتر میگذره و در حالی که فروش این فیلم فوق العاده بوده و در شب اول رکورد شکنی کرده و امتیاز بسیار بالایی هم در سایت های سینمایی از طرف هم منتقدین و هم هواداران به این فیلم داده شده، دریغ از یک خبر خشک و خالی جهت انعکاس این رویداد به عنوان مهمترین و شاید آخرین خبر مهم جادویی اون هم در جادوگران، سایتی که انواع و اقسام افتخارات رو با خودش یدک میکشه ...

اعضای محترم برای بخش اخبار اندیشیده شده که اجرا میشه !!! ولی در مورد اکران فیلم :

برنامه هایی جهت اکران در نظر گرفته شده بود که خراب شدن سایت به مدت دو روز تمام برنامه ها رو از بین برد ! یکی از این برنامه ها برگزاری یک مسابقه بود که اونم به خاطر خرابی سایت عقب افتاد !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۰۶:۱۰
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
هری به عنوان ناظر انجمن پست رو برگردونده. درسته که ایشون ناظر انجمن هستن و در مورد انجمن خودشون اختیار دارن، اما در چنین شرایطی که کل سایت در خطر هست، اگه ناظر هم حتی به نظرش پست مشکل نداشته باشه، مجبوریم پست رو پاک کنیم. فعلا پست رو دوباره حذف نمیکنم. تا پایان این بحث صبر میکنم که موضوع مشخص بشه.

قسمت هایی از پست ایشون که به طور مثال مشکل ساز هستند:

[spoiler=قسمت اول] در دوسالگی توانستم 6 جزء هری پاتر را حفظ كنم. در سه سالگی علوم دينی معدنی اجتماعی سياسی و... را نزد يكي از علمای برتر آن زمان يعني آ سد ممدباقر خان خانی خون فرا گرفتم. در چهار سالگي بر اثر مخالفت با رژيم وبمستر آن زمان به زندان افتادم و تا 7 سالگی در آن جا ماندم. در هشت سالگی تا 12 سالگی علوم نينجايی را نزد نينجا های قزوين فرا گرفتم. در 19 سالگی به حذب پیوستم و در نهاد آسلامی آن به فعالیت مشغول شدم. هم اکنون هم علیه السلام هستم و در خدمت سپیدی.[/spoiler]

[spoiler=قسمت دوم]سه رکعت ولدمورت می خوانم با تسبیحم. واجب است قربتن الی الله.[/spoiler]

[spoiler=قسمت سوم]در کتاب عالم الصدقات من الهری و وجنات بارها اشاره شده که شما خودتان را به شکل های مختلف معنی و مادی صدقه می دادی به مردم اما مردم ناسپاس شما را به استهزا می گرفتند و سخنان شما را در رابطه با بازگشت آن ولدمورت باور نمی فرموکردندشدنددادند.[/spoiler]

شباهت سازی بین مسائل سیاسی و دینی و شوخی کردن با اونها به شدت خطرناکه.من و شما متوجه منظور ایشون میشیم.ولی کسی که برای فیلت.ر کردن دنبال دلیل میگرده اینها رو توهین مسلم و آشکار فرض میکنه! هیچ گونه شباهت سازی های خطرناکی امثال اینها نباید توی سایت انجام بشه.ما دنبال دردسر نمیگردیم، پس چرا برای خودمون دردسر درست کنیم وقتی میشه اینطوری پست نزد؟

پست ها رو مجبوریم بلافاصله حذف کنیم چون نمیدونیم کی مورد بازبینی قرار میگیرم.همین الان هم که به احترام شما و نظر ناظر پست رو حذف نمیکنم، عملا دارم ریسک میکنم.

در مورد اینکه یک اطلاعیه کلی و رسمی وجود نداره حق کاملا با شماست و این جزو کم کاری های ما بوده. در اوایل بعد از باز شدن سایت محدودیت ها اعلام شد، ولی به صورت یک اطلاعیه جامع و کامل نبود.در این مورد حق رو کاملا به شما میدم.

در مورد تعیین وقت برای بلاک، ما هیچ وقت برای بلاک وقت تعیین نمیکنیم.بعضی از بلاک ها دائمی هستن.بعضی دیگه تا وقتی ادامه پیدا میکنن که ثابت بشه فرد دیگه رفتاری که بخاطرش بلاک شده رو ادامه نمیده.در مورد ایشون، اگه بلیت بزنن و تعهد بدن که دیگه این چنین پست هایی نخواهند فرستاد، دوباره موضوع رو به شور میگذارم (جمله سال دوم!) تا شناسه شون باز بشه.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۵ ۱۱:۵۸:۵۴

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نظر ناظر انجمن (هری جیمز پاتر):
اما اگر این جوری نیست و مدیران عزیز و دوست داشتنی خودشون پست آقای دیدالوس دیگل رو از توی انجمن محفل ققنوس که ناظرش بنده هستم پاک کردن، باید بگم پستشون هیچ موردی نداشت و بنابر این اشتباها پاک شده و در نتیجه بنده اون پست رو برخواهم گردوند! لطفا بنده را روشن بفرمایید.

نقل قول:
من نوشتم:
من فکر میکنم اول باید هر دو پست دیدالوس توسط ناظر برگردونده بشه و بعدا مدیران شواهد خودشونو ارائه بدند و اگر معلوم شد حق با اونها بوده پست ها دوباره پاک بشن. نه اینکه اول پست ها پاک بشه و بعد مدیران تازه بیان شواهدشونو بگن ... بخصوص اینکه مدیر در حیطه ناظر دخالت کرده و این دخالت بی مورد خلاف قوانین سایته و اینکه این دو پست با توجه به معیارهای گذشته سایت پستهایی معمولی بودند و البته در صورت انتخاب راه دوم مسئله فرسایشی میشه و احتمالا پیگیریش دو سه هفته طول میکشه ... بنابراین من معتقدم در حال حاضر باید پستها برگردونده بشه. ضمنا سعی کنید موضوع رو ماستمالی نکنید اگر دیدالوس پستهاش رو توی گفتگو با مدیران ادامه نمیداد مطمئن باشید هر دو پست رول دیدالوس هم الان سر جاش بود. بنابراین الکی هر مسئله ساده ای رو به ارتش سایبری و آسلام و اینا ربط ندید و سعی کنید کمی پاسخگو باشید. متاسفانه عادت بدی بین مدیران در حال جا افتادنه که خیلی راحت پشت ینگ سنگر میگیرن و تمام اشتباهات و کاستی ها رو به شدن سایت ربط میدن. میگیم چرا اخبار اینجوریه؟ چون سایت شده ... گالری؟ سایت شده ... فلان عضو؟ سایت شده و الخ .... میخ روی صندلی عادل فردوسی بودنم دیگه توهین به مقدساته؟

نقل قول:

وزیر دیگر نوشته:
چنین پیامی برای هر عضو تازه وارد فرستاده میشه..

چندتا مشکل داره!
- شما قوانین مخفی اینچنینی که اون موضوع طنز آسلامیک قدیمی رو منع می کنه دارید ولی هیچ جایی به این شکل ثبتش نکردید..

- این پیامو برای اعضای قدیمی که دسترسی دوباره می گیرن هم بفرستید بعد از به روز رسانی قوانینتون!

- تو این پیام لینک مجمع عمومی ویزنگاموت هست که اصلا به اون جمله ای که در ارتباطش گفته شده مربوط نی!

- اطلاعی دقیقی در این باره ندارم ولی گویا مدیر ایفای نقش به موضوع مشاورین رسیدگی ای نکرده در این مدت چون من نمی بینم مشاورینی رو که به امور تازه واردا رسیدگی کنن اگر مدیر از این موضوع به طور ضمنی استعفا دادن یه ویزنگاموت اطلاع بدن که خودمون مشاورا رو هماهنگ کنیم.

به عنوان مسئول ویزنگاموت نیاز دارم که بتونم اطلاعیه های مجمع رو صادر کنم، نظرسنجی قرار بدم و.. ولی امکانش نیست (چون تاپیک قفله و..) در نتیجه دسترسی انجمن ویزنگاموت رو برای این کار می خوام.. ( دسترسی انجمن ناظران رو هم نیازی ندارم چون نمی خوام به عنوان ناظر ویزنگاموت باشم!)

این مسئله رو از این جهت خیلی صریح اعلام کردم چون توی اوقات محدودم نمی تونم دنبال مدیر بدوئم برای این کارها بنابراین "مدیر این کارو انجام می ده براتون" قابل قبول نیس برای من و دلایل اونقدر زیاد هست که لازم نیست ذکر کنم که چقدر مدیران همیشه در صحنه هستن تو مواقع لزوم!

پیشاپیش از همکاریتون ممنان!

لازم به ذکره که شما به هیچ کدوم از این انتقادات رسیدگی نکردید و پاسختون بیشتر شبیه یک نوار ضبط شده هست که کاری با نظرات قبلی ندارد.

اجازه بدید موضوع رو براتون روشن تر کنم.

1- بحث سر این نیست که آیا پست بی ناموسی یا توهین آمیز باید پاک شود یا نه ... بلکه بحث سر اینه که آیا این پستهای پاک شده مشمول این قانون میشد یا نه که از نظر ناظر و منی که این پست رو خونده بودم هیچ اشکالی نداشته.

2- چرا اگر سیاست های سایت عوض شده پس جایی اعلام نشده که اعضا مخصوصا اعضای قدیمی بدونن که قوانین ایفای نقش دچار دگرگونی شده و باید رعایت کنند؟

3- آیا با توجه به موارد فوق این برخورد سنگین لازم بود و اصولا چرا مشخص نشده که ایشون چه مدت بلاک شده اند و تا این لحظه هیچ توضیخی هم داده نشده بود؟

4- چرا انقدر دیر رسیدگی کردید؟

بی زحمت در مورد مسائل مطرح شده پاسخپپو باشید.

نقل قول:
در مورد بلاک شدن دیدالوس دیگل، این کار توسط خواست یک مدیر به تنهایی انجام نشد. بلاک شدن ایشون در انجمن مدیران به شور گذاشته شد که به اتفاق نظر به این بود که ایشون به خاطر پست هاشون باید بسته بشن.

جمله سال

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۰۶:۱۰
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
در مورد بلاکی که صورت گرفت و درخواست هایی که بلیز عزیز داشتن من دوباره نظرم رو پیرامون این بحث مطرح میکنم. امید که باعث حل شدن موضوع بشه.

اول اینکه نظرات من در این مورد در این پست موجوده. علاوه بر اون یک بار دیگه موضوع رو توضیح میدم.

در مورد بلاک شدن دیدالوس دیگل، این کار توسط خواست یک مدیر به تنهایی انجام نشد. بلاک شدن ایشون در انجمن مدیران به شور گذاشته شد که به اتفاق نظر به این بود که ایشون به خاطر پست هاشون باید بسته بشن.

احتمالا زیاد گفته شده، ولی لازمه که باز هم اشاره کنم. ببینید، از وقتی که فیلت.ر شدیم مجبوریم بر روی پست زدن اعضا سختگیری کنیم. چیزهایی که به مسائل بی ناموسی و آسلام و امثال اینها میپردازه شدیدا برای سایت مشکل سازه. قبلا برای اینکه این مشکل پیش نیاد، قابلیت دیدن انجمن ها از کاربران مهمان گرفته شده بود. اما به خاطر درخواست اعضا چند ماه قبل دوباره قابلیت دیدن انجمن ها برای کاربران مهمان میسر شد.

این موقعیت یعنی اگه دوباره سایت مورد بررسی قرار بگیره چون کاربران مهمان میتونن به انجمن ها دسترسی داشته باشن، اگه هنگام بررسی نهاد مربوطه، دوباره پستی که از نظر اونها مورد دار میاد در سایت پیدا بشه سایت میشه. و این بار طبق تهدیداتشون از هم در نمیاد.

قبول دارم که بین پست های بی ناموسی و آسلامی ممکنه تفاوت وجود داشته باشه و بعضی از اونها از لحاظ هنری خیلی هم پست شاهکار و قوی ای به حساب بیان. اما این فرق رو من و شما متوجه میشیم. نه کسی که مسئول کردن سایت هاست.

با کاربری که در پست هاش اصرار به اینگونه پست زدن داره مجبوریم برخورد کنیم.پست های اونطوری رو هم مجبور هستیم پاک کنیم. چون اگه روی سایت باشن، اگه وقتی دوباره نوبت بررسی بشه پیدا میشن و دردسر ساز میشن.

برای همین یک سری سختگیری ها رو مجبوریم اعمال کنیم. شاید از نظر اعضا این ستخگیری ها باعث محدودیت های زیادی بشه.ولی ناچاریم در محدوده همین محدودیت ها فعالیت کنیم. چون عمده کاربران سایت در ایران زندگی میکنن و اگه سایت در ایران فیلت.ر بشه تقریبا همه سایت رو از دست میدن. علاوه بر اون اینکه ما مجبوریم بر طبق این محدودیت های اعمال شده رفتار کنیم. فکر میکنم کامل در این مورد توضیح دادم. باز هم اگه مشکلی هست یا با قسمتی مشکل دارین بلیز جان، اشاره کنید توضیح بیشتر بدم.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۴ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
متاسفانه عملکرد مدیران بخصوص در این چند وقت اخیر اونقدر تاسف بار بوده که دیگه جای هیچ بحثی رو باقی نمیذاره ...

افتتاحیه که هیچی ... الان یکی دو روزه که از اکران فیلم هری پاتر میگذره و در حالی که فروش این فیلم فوق العاده بوده و در شب اول رکورد شکنی کرده و امتیاز بسیار بالایی هم در سایت های سینمایی از طرف هم منتقدین و هم هواداران به این فیلم داده شده، دریغ از یک خبر خشک و خالی جهت انعکاس این رویداد به عنوان مهمترین و شاید آخرین خبر مهم جادویی اون هم در جادوگران، سایتی که انواع و اقسام افتخارات رو با خودش یدک میکشه ...

عضوی بیش از یک هفته است که بلاک شده ... هنوز هیچ مدیری به خودش زحمت نداده تا بیاد و علت رو توضیح بده، دو پست رول بی جهت و برخلاف تمامی قوانین نوشته و نانوشته سایت توسط مدیران پاک شده ... ایوان عزیز ... شما که دائما میاید در این تاپیک گوشزد میکنید که فقط در رابطه به وظایف خودتون پاسخگو هستید میتونم بدونم اصولا وقتی یک عضو بخاطر ایفای نقش بلاک میشه و دو پست رولشم نه توسط ناظر بلکه توسط مدیر پاک میشه، مگه شخص شما نباید پاسخگو باشه؟ نظر شخصی من اینه که متاسفانه اختیارات شما به عنوان یک مدیر از یک ناظر کمکی هم در سایت کمتره! این که نشد سایر مدیران میان در حیطه شما دخالت نمیکنند و شما حتی یک کلمه هم نمیتونید در این مورد صحبت کنید.

کارشکنی در این سایت بسیار بوده اما بعضی کارها واقعا شرم آوره ...اینکه مدیری دکمه بلاکو بزنه بعد بگه خب من که دیگه رفتم مسافرت، دو هفته دیگه که برگشتم نظرات مخالفو میخونم! اینکه مدیران با گستاخی تمام مدعی بشند که وظایفشونو خوب انجام میدن و این مشکلات همیشه (!) بوده و مدیران هم همیشه(!) همینجور رسیدگی میکردن ... اینکه مدیران این حقو به خودشون بدن که به کاربران جواب ندن ...

صحبت رو کوتاه کنم این شیوه مدیریت ظلم به تمام اعضاییه که موقعی در این سایت فعالیت میکردن.

پیام زده شده در: ۱۰:۱۸ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
تنها فعالیتی که مدیران در راستای خداحافظی با هری پاتر انجام دادن، قرار دادن یک روز شمار، با گرافیکی در حد تیم ملی و ظاهری فوق العاده جذاب و چشم نواز و دل ربا بود! واقعا" خسته نباشید.

دفعه قبل هم به صحبت های من در مورد بخش اخبار هیچ کس جواب نداد. الان هم کسی جواب نمی ده. اون شناسه گروه اخبار هم (با احترام به صاحبان اون شناسه) مشخص شد که کشکی بیش نیست!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
تازه خبر نداری....من از دیشب تا دو ساعت پیش از بلاکم اونطرف تر رفته بودم....اصلا وجود خارجی نداشتم....تمام پست های من شده بود مهمان!

من نمیدونم عله چطور جرئت کرده بود اونشب بعد از این همه مدت علنی آن بشه...

البت میدونم همین الان به عنوان مهمان اینجاست!

به گمانم دیگه از سایت داری خسته شده و دستور به مدیرا داده کم کم بساط سایتو جمع کنن

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
پرسیوال:

این وظیفه مدیران بود تا حد اقل با برنامه های که برای شب افتتاحیه داشتن یک مقدار این دلسردی رو کم می کردن! من واقعا" متاسفم!

اصلا" فکرش رو نمی کردم این قدر بی تفاوت از کنار این موضوع بگذرن! هری پاتر تموم شد و رفت... کوییرل هنوز داره دنباله عمامه اش می گرده! ( باز دوباره جوش نیارین بزنین بلاکم کنینا! جنبه داشته باشین، وقتی به اندازه پشم اهمیت قائل نمیشین باید اعتراضاتش رو هم تحمل کنید. هر چند الان که هری پاتر تموم شده همون دو درصد فعالیت مدیران هم قطع میشه!!)

و من الله توفیق!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۴ ۲۳:۳۹:۰۴
ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۴ ۲۳:۴۰:۵۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
به نظرم با تموم شدن همه چی ،اینجا هم داره بوی دلسردی میاد!

و این خیلی بده

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.