هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۰

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۴ شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
از آن‌جا که رنگ آسمانش طلایی است، سرزمین هافلپاف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
استخر من کجاست؟

بنابر گزارشات رسیده توسط ریتا اسکیتر، نیمه‌های دیشب یک عدد استخر در ابعاد زمین کوییدیچ به همراه متعلقات آن (آب، نردبان، پمپ و ...) به سرقت رفته است. این چندمین بار در روزهای گذشته است که سرقت استخر در دنیای جادوگری رخ می‌دهد. دفتر کارآگاهان وزارت سحر و جادو در بیانیه‌ای اعلام کرد دستگیری دزد و یا دزدان این استخرها از توانایی آنها خارج است زیر سرقت‌ها در تاریکی شب اتفاق می‌افتد.

در همین ارتباط یکی از رابطان ما که رابطه‌ی بسیار نزدیک و تنگاتنگی با خوابگاه مدیران دارد اذعان کرده است یکی از مدیران حوالی نیمه‌شب به دفعات یک جمله را در خواب تکرار می‌کرده است: من نبودم دستم بود، تقصیر آستینم بود.

همچنین طبق آخرین اخبار رسیده لی جردن، صاحب استخرهای مذکور که جان و مال خود را در راه ساختن استخرها فنا کرده بود، در سنت‌مانگو بستری شد. پزشکان سنت‌مانگو مشکل آقای جردن را افسردگی ناشی از بهت‌زدگی بیان کرده‌اند. وی بر روی تخت بیمارستان در جواب سوالات ریتا اسکیتر، تنها با چشم‌هایی پر از اشک گفت: استخر من کجاست؟ استخر منو ندیدی؟

و در پایان:

دزد استخرها کیست؟
آیا بدنش کمبود آب دارد؟
آیا در خانه‌ش آب یافت نمی‌شود؟
پمپ استخر به چه درد او می‌خورد؟
چرا تنها او بی‌آبی دارد ولی همه آب دارند؟
آیا آب مورد استفاده‌ی او حتما باید کلر زیادی داشته باشد؟
اگر اینطور است پس از تاثیر منفی کلر بر مغز خویش غافل است؟
به فرض هم کمبود آب دارد چرا مشکل را با سازمان آب در میان نمی‌گذارد؟
شاید هم قصد دارد به علت گرمای هوا آب‌ها را به صورت غیر قانونی بفروشد؟

این‌ها سوالاتی است که خبرنگاران ما به دنبال یافتن پاسخ مناسبی برای آنها هستند.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین

بخش مقاله‌های روزنامه
نويسنده‌ی مقاله‌ی امروز: گودریک گریفندور
عنوان مقاله: حرف های بدون حساب در مقاله!!

در شماره ی قبلی روزنامه ، مقاله از جناب کینگزلی شکلبوت خوندم که واقعا مرا به خنده آورد !!

در ترم اکنون هاگوارتز که هنوز هم ادامه دارد ، انگار همگان قهرمانی راونکلاو را قبول کرده اند!! جناب کینگزلی هم گروهشان را پشت سر آنها می داند اما می خوام به ایشان بگویم که کمی در مورد حرف هایی که می زنند ، تحقیق کنند! این مجموع نتایج دروس در جلسه اول هست:

راونکلاو: 164
گریفندور: 119
هافلپاف: 114
اسلایترین: 14

همانطور که می بینید ، گریفندور با اختلاف کمی از هافلپاف جلوست اما جناب کینگزلی گریفندور را از لحاظ کیفی دچار مشکل دانسته و این جمله ی درستی نیست!

هافلپاف طی اقدامی ناگهانی از ترم ، خودش را کنار کشید و خود من از این اتفاق خیلی متعجب شدم و طی مذاکراتی ، از رز ویزلی خواستار شدم که نظرش را عوض کند اما ایشون قبول نکردند و من هم دیگر چیزی نگفتم اما حالا نمی دانم چرا هافلپافی با چند تا جمله اینقدر ناراحت و جو گیر شدند. البته این امر به ما گریفندوری ها هیچ ربطی ندارند و عضوی که به گفته ی شما ، به شما توهین کرده معذرت خواهی کرد اما دیگر شما حق ندارید دیگر گروه ها زیر سوال ببرید و اینجا از گروه خودتان تعریف و تمجید بکنید!!

در آخر هم می گویم که گریفندور با تمام قدرت در ترم هاگوارتز شرکت خواهد کرد و کنار نخواهد کشید و می خواهم به هافلپافی بگویم که لطفا زود و بدون فکر تصمیم نگیرید چون ما گریفندوری ها خیلی خوشحال می شدیم هافلپاف را هم ترم ، در حال رقابت ببینیم.

با تشکر
گودریک گریفندور

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
سلام.

زدن پست های شایعه و ... مربوط به این تاپیک نیست. تو این تاپیک خبرهای واقعی ایفای نقش و یا خبرهای مربوط به هری پاتر در دنیای واقعی البته در غالب رول و ایفای نقش ارسال میشه.

برای ارسال شایعه و پست هایی مثل 1196 تا 1200 همین تاپیک و مثل اون باید به تاپیک مجله شایعه سازی تو دهکده هاگزمید مراجعه کنید.

تو این تاپیک باید پست هایی مثل پست گودریک گریفیندور شماره ی 1195 یا پست رز ویزلی شماره 1191 ارسال بشه.

از این به بعد با پست هایی که حالت شایعه داشتن باشن برخورد میشه.

همین!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
مشروح خبرها!

خبر مهمی به تازگی به دست ما رسیده که ثابت می کند قرار است تمامی گروه ها با هم متحد شوند! این بیان به علت این عکس است. شورشی در پی منتشر شدن این عکس به وجود آمده، که ممکن است باعث سقوط هاگوارتز شود!

ادامه ی خبر ها

خبر دوم مربوط به پذیرفته شدن آلبوس دامبلدور در تیم ایتالیاست. در اینجا میتوانید عکس پیراهن او را ببینید.

تصویر کوچک شده

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۹:۰۴ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
خبرنگار: جناب بلک بهتره یک سره بریم سراغ جریانات اخیر و از زبون خودتون بشنویم.

- منم سلام عرض می کنم. من واقعا" برای گروه هافل متاسفم، که هنوز متوجه نشدن که پیام امروز کارش همینه، شایعه سازی می کنه، توهین می کنه، همه کاری و مقاله ای توش انجام و نوشته میشه(مراجعه شود به کتب هری پاتر)! حالا دیگه این گروه واقعا" این قدر بی جنبه و جو گیر هست، دیگه به خودشون ربط داره. من به کینگزلی توصیه می کنم برن به همون سر کچلشون برسن و روغن کرچکشون رو بمالن و الکی جوگیر نشن. چیزایی در مورد عدالت گفتن و جملات تاثیر بر انگیز، اینا همش برای تحت تاثیر قرار دادنه اذهان مردمه! دیگه بالاخره یک جوری باید مسائل رو به هم ربط بدن تا کنار کشیدنشون معلوم نشه! من بازم میگم که کار پیام امروز همینه، هدفش رقابت ناسالمه و طبیعتش اینجوریه! جای ناراحتی هم نداره. و به قول خودشون که هافل فلان است و درون تالارش بهمان، با این تفاسیر سرشون تو گروه خودشون باشه بهتره! فعلا" حرف دیگه ای ندارم تا ببینم بازم اینا واقعا" جو گیر میشن و میان مطالب رو جدی می گیرن یا نه!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳۱ ۹:۰۷:۰۲

پیام زده شده در: ۶:۰۵ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
بخش مقاله‌های روزنامه
نويسنده‌ی مقاله‌ی امروز: كينگزلی شكلبوت
عنوان مقاله: جوجه گريفيندوری های ناآگاه به سوراخ قرمز خودشان بخزند!

چندی پيش در روزنامه‌ی پيام امروز مصاحبه‌ای خواندم خنده‌دار از جناب سيريوس بلك، كه البته نمی‌دانم با ديدن اين مصاحبه‌ها آوردن كلمه‌ی جناب صحيح است يا خير!

سيريوس، از همان ابتدای امر رقابت اصلی مابين هافلپاف و راونكلاو بود، قصد توهين به گريفيندور نيست، اگر واقع بينانه بنگريم راونكلاو در هفته‌ی اول نسبت به همه‌ی گروه‌ها عملكردی بهتر و قوی‌تر داشت، هافلپاف هم بسيار خوب و باطراوت عمل كرد، اما بدون در نظر گرفتن هيچ گونه تعصبی گريفيندور از لحاظ كيفی دچار ضعف بود. امتيازاتِ حاصل هم گواه سخن من است.

اگر ما رقيب نيستيم و نمی‌توانيم، پس چه طور برخی از اعضای راونكلاو كه به خاطر اين امر از همين روزنامه از آن‌ها كمال تشكر را دارم، امضايشان را به اين جمله مزين كردند:« قهرمانی بدون رقيب سرسخت معنی نداره.»

يعنی همه‌ی راونی‌ها كه بر اين عقيده هستند اشتباه می‌كنند؟ سيريوس بلك، حتی اگر بخواهيم كنار كشيدن هافلپاف از هاگوارتز را بچه بازی تلقی كنيم، حق نداريم اين مسئله را طوری مطرح كنيم كه هافلپاف به دليل عدم توانايی در رقابت با سايرين نتوانسته ادامه دهد.

دليل كنار كشيدن ما از هاگوارتز پيام شخصی‌هايی بود كه در آن فرمودند عدالت چيز خوبيه، همونی كه گروه شما ازش بويی نبرده، به نام خدايی كه بی‌عدالتی و نكبتی را نمی‌پسندد و مواردی ديگر از قرار دادنشان معذورم!

سيريوس، تو كه نه ته پيازی نه سر پياز، ميايی برای خودت می‌بری و می‌دوزی؟ تو كه هافلپاف را نديده‌ای كه هر روز چند تا رول در آن پيام آور فعاليتی طلايی است، تو كه هافلپاف را نديده‌ای كه همواره و روزانه پر از رول است، تو كه هافلپاف را نديده‌ای كه صميميت ميان اعضايش موج می‌زند و رفاقت در گوشه گوشه‌اش جای گرفته، تو كه هافلپاف را نديدی با ايده‌های ناب و بی‌نظيرش، تو اسطوره‌های زرد پوشی را نديدی كه نامشان در تالار و حمايت و دوستی شان از خارج از تالار همواره جلوه گر شوق و شور است.

فعاليت برای ما شايد فقط مثل تو شركت در هاگوارتز نباشد، ما گروهی هستيم كه تالار خصوصی‌مان فراتر از تصور توست، تالار خصوصی ما جايی برای صرفا" رول زدن نيست، جايی است فراتر از بيان...

تو كه نمی‌دانی چرا هافلپاف كنار كشيده، چرا اظهار نظر چالش برانگيز می‌كنی؟

گلرت جواب آرام داد، كوتاه نيامدی... حالا كه جوابت را گرفتی برو و به هواخوری‌ات ادامه بده.

ویرایش شده توسط كينگزلی شكلبوت در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳۱ ۶:۱۰:۳۹

پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سیریوس بلک: تکذیب می کنم!

مصاحبه اختصاصی با سیریوس بلک:

سلام آقای بلک. ما اومدیم تا درباره مصاحبه اخیری که از زبان شما نقل شده اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

- منم سلام عرض می کنم خدمت شما و خوانندگان پیام امروز. در خدمتتون هستم.

مستقیم می ریم سر اصل مطلب. این درسته که شما از پیام امروز اخراج شدید؟

- پیام امروز؟ من اصلا" خبرنگار پیام امروز نبودم که حالا کسی بخواد منو اخراج کنه! من فقط یک عضو افتخاری این مجموعه هستم و خبر اخراج و این حرفا هم صحت نداره!

یعنی زنوفیلیوس شمارو اغفال نکرده؟

- نه عزیز من. من اصلا" مصاحبه ای نکردم که شما دارین در موردش سوال می کنین.

بر طبق اون مصاحبه شما گفتید کل خبری که در مورد گروه هافلپاف دادید شایعه بوده.

- به هیچ عنوان شایعه نبوده! گروهی که عقب کشیده باید به فکر عواقبش هم باشه!

شما در اون مصاحبه گفتید که هافلپاف دوم بوده و از مسابقه سالم و از اون جور چیزا! آیا حقیقت داره؟ یک توضیح کلی بدید لطفا".

- نه عزیزم! ببینید اینا رو اونایی میان میگن که عقب کشیدن، کم آوردن! بعضیا هستن میان میگن ما فلان بودیم، رتبه فلان بودیم و ... . اگر به قول خودتون این قدر شاخ بودین چرا انصراف دادین؟ من منظورم با هیچ کس خاصی نیست. ولی ببینید خودشون میان حاشیه سازی می کنن! از قول من نوشتن که سعی نکنین گروه خراب کنین و مسابقه سالم داشته باشین! ببینید، گروهی که انصراف داده دیگه نباید بیاد عرض اندام کنه، این افراد دیگه از گود رفتن بیرون، بهتره سرشون به کار خودشون باشه، تا یه وقت، با سایر جناح ها سرخاش نشن!

آیا این یک تهدیده؟

- نه. من روی حرفم با کس خاصی نبود که بخوام تهدیدش کنم! ولی یک نکته رو بگم. حالا که نوشتن مسابقه سالم، خب چرا پای افراد دیگه رو وسط می کشن؟ چرا چهره همکار منو خراب می کنن؟ اگر بحثی هست، مشکلی هست، بیان رو در رو مطرح کنن، پاسخ ما هم، به این مسائل و مشکلات محکمه!

بله، خیلی ممنون که درباره این مسائل صحبت و شفاف سازی کردید. موفق و پیروز باشید.

- من هم متشکرم. بهر حال وظیفه من اینه که حقایق رو بگم. امیدوارم شما هم موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
سيريوس بلک، خبرنگار پيام امروز در آستانه ي اخراج

منابع خبري موسق از اخراج احتمالي سيريوس بلک از پيام امروز خبر دادند.
با توجه به خبري که سيريوس بلک حدود يک هفته ي پيش تهيه کرد و خشم هافلپافي ها را بر انگيخت، رز ويزلي ناظر هافلپاف از روزنامه ي پيام امروز به دليل اضحارات خلاف واقع، تحريف خبر و تحريف مصاحبه شکايت کرد.

در اين شماره مصاحبه اي داريم با سيريوس بلک.

سلام آقاي بلک. نظرتون راجع به خبر اخراج قريب الوقوعتون از پيام امروز چيه؟

رفيق ناباب آقا، رفيق ناباب. اين زنوف به ما گفت اگه يه خبر جنجالي بزني که روزنامه خيلي بفروشه 30 درصد سودش رو به تو ميدم. ما هم وسوسه شديم.

ميشه خودتون بگين از خبر قبلي چه چيزهاييش دروغ بوده؟

اون خبر که تقريباًَ کلش دروغ بود. مصاحبه دروغ بود. شعار جمعيت دروغ بود. تازه يه کمي هم توهين کردم و اذهان عمومي رو هم مشوش کردم.

در خواست شما از مسئولين پيام امروز چيه؟

خداييش منو اخراج نکنين. من مي خوام زن بگيرم. داداشمو زن بدم. تازه پسر خوندم هم مي خواد زن بگيره.

فکر مي کنيد مسئولين از کجا فهميدند که مصاحبه تحريف شده.

فکر کنم اونجايي که از قول رز نوشتم به بقيه ي گروه ها نمي رسيم. با اينکه هافل دوم بود و اگه اشتباه نکنم فقط 15 امتياز با راون فاصله داشت. به زنوف هم گفتم ولي گفت طوري نيست. کسي نمي فهمه.

براي خوانندگان ما چه توصيه اي داريد؟

هيچ وقت سعي نکنيد با راه هاي غير انساني يه گروه رو خراب کنين. سعي کنيد رقابت سالم داشته باشيد. سعي کنيد به کسي توهين نکنيد.

با تشکر از شما جناب بلک.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ سه شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
کاراگاهان باز می گردند!!

مدتی است که بین مردم شایعه افتاده که کاراگاهان دوباره بازگشته اند اما هیچ کس مدرکی در ایم مورد ندارد البته نداشت چون دیروز در یک اتفاقی کاملا نفس گیر بازگشت کاراگاهان جسور دیگر شایعه نیست.

به گزارش خبرنگار ما در دهکده ی هاگزمید ، دیروز در ساعت پایانی روز چند خلاف کار به کافه سه دسته جارو در دهکده ی هاگزمید حمله کرده اند و به آنجا دست برد زده اند و فرار کرده اند اما بعد مدتی کاراگاهان در محل حضور یافته اند و بعد چند ساعت مخفیگاه خلافکاران را پیدا و آنها را دستگیر کرده اند.

مطمئنن این خبر دل هر جادوگری را شاد می کند چون دیگر باید هر جادوگری از جهت امنیت خیالش راحت باشد اما حالا می خواهیم مصاحبه ای که با رئیس کاراگاهان را داشتیم رو براتون نقل کنیم.

خبرنگار ما: « جناب سیریوس بلک چرا قبلا" بازگشت کاراگاهان رو اطلاع ندادین؟

سیریوس بلک: « خب می خواستیم سوپرایز کنیم همه رو

- « الان گروهتان چند نفر هست؟ »

- « خب الان کاملا نمی دونم چون خیلی زیادیم! »

- « جناب سیریوس آیا حقیقت دارد که گودریک گریفندور کبیر هم به شما پیوسته؟ » ()

- « بله .. ولی اونقدر هم کبیر نیست ها ... شما بزرگش می کنین »

خب این هم مصاحبه ی خیلی خفن ما در رابطه با بازگشت کاراگاهان.

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
لوسیوس مالفوی: آفتابه دزدی کار ما نبود!

دیروز ساعت یک بامداد گروهی از مرگخوارانی که باعث خشم اربابشان شده بودند به دست نیرو های همیشه حاضر کاراگاهان دستگیر و به سزای اعمالشان رسیدند

طبق گزارشات سرپرست کاراگاهان "سیریوس بلک" این مجرمین در حالی دستگیر شدند که مشغول شکستن شیشه ی یک مغازه ی طلا فروشی مشنگی بودند!

با بازجویی های مکرر از سرپرست این گروه " لوسیوس مالفوی" کاراگاهان به این نتیجه رسیدند که ارباب تاریکی برای تنبیه این مرگخواران ایشان را به این عمل ننگ بار مامور کرده و دستور داده است که بدون جادو از چند مغازه مشنگی که به آن ها اصطلاحا " طلا فروشی" گفته میشود دزدی کنند.لازم به ذکر است که ماموران خبره ی جادوگر قبل از ماموران مشنگ سر رسیده و مجبور به اصلاح حافظه ی آنان نبوده اند!

با هم بخش از گزارش بازجویی "آرکوس الیواندر: از "لوسیوس مالفوی" را میخوانیم :

آقای لوسیوس فنربیک مالفوی...سابقه دار...به جرم دستبرد به مغازه طلا فروشی مشنگان.درسته؟

-آره فکر کنم...ولی به خدا من دستم به طلا ها هم نرسید!

حرف نزن وگرنه با هر چی چوبدستی تا حالا ساختم طلسمی میکنم که تا حالا ندیده باشی!

-

آقای نیمچه محترم!جرم شما هم دستبرده هم به هم ریختن آسایش مشنگ ها!مفهومه؟

-نخیر...من فقط داشتم با کلم میزدم به شیشه...ولی خداوکیلی این مشنگا چه تکنولوژِی ای دارن! شیشه هه از سنگم محکم تر بود!

خوب این هوش سر شار تو رو میرسونه که با کله میری تو شیشه.چرا از جادو استفاده نکردی؟؟

-بنا به دلایل شخصی

واقعا؟ الان بهت دلایل شخصی رو نشون میدم

"""""این قسمت به خاطر خشونت زیاد حذف شده است""""

خوب حالا چی میگی؟؟بازم دلایل شخصی بود؟

-من غلط بکنم دلیل شخصی داشته باشم...این لردک ما گفت برو دله دزدی...به خدا آفتابه دزدی کار ما نبود که شد!
گفت بدون جادو برو مغازه ای که بیشتر خانم های مشنگ اطرافشن ولی معمولا کسی توش نیست. اول نزدیک بود یه کیف و کفش فروشی رو بزنیم...ولی فهمیدم که توش چند نفر هستن!....بعدش رفتیم یه مغازه دیدیم که پر چیزای رنگی بود که مشنگای مونث معمولا به خودشون میمالن...اما این توش شلوغ تر از بیرون بود بعدش رفتیم...

آخرش رو بگو...وگرنه دوباره..

- باشه باشه...بعد رسیدیم به یه طلا فروشی...اینقد صبر کردیم که مغازه داره تعطیل کرد...بعد با افتخار وارد عمل شدیم!بعد که مامورای شما سر رسیدن...

ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲۶ ۱۰:۲۴:۴۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.