هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بازی هری پاتر و یادگاران مرگ قسمت دوم
پیام زده شده در: ۱۰:۲۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
تزریق استرس به فرد خیلی بالا رفته توی دو بازی آخر. و به احتمال زیاد مخصوصا در بازی آخر. پارت اول یادگاران مرگ بازیش فوق العاده اعصاب خرد کن بود. تمومش کردم توی عید. خیلی اذیت میکرد. اصلا مواردی اضافی از نجات گروگان ها در اماکن مختلف داشت که در حقیقت ماموریت های فرعی بودن. اما فرعی به مفهوم صرف نظر کردن از اونها نبودن. باید می رفتی.

بازی آخر رو دیشب در یکی از فروشگاها دیدم که البته برای کنسول xbox360 بود. به زودی تهیه اش می کنم. اونطور که نقدها نشون میدن، انگار توی بازی آخر اون ماموریت های فرعی و مسخره وجود ندارن یا کمتر وجود دارن شاید. از این نظر یه نکته مثبت به حساب میاد. لذت پیچیده کردن ماموریت های اصلی جذاب تر بودن همیشه تا اینکه ماموریت های کاملا جدا و فرعی یه دفعه برات ظاهر بشن که اعصاب خرد می کنن.

خب بدون شک مخاطبان فرق دارن. عده ای بازی ماجراجویانه ای رو که حالت اکشن پیدا می کنه، دوست دارن. چون استرس تزریق میکنه یه جورایی. یه عده هم که حسابی توی نخ کتاب های هری بوده باشن، اون اکشن شدن تا حد بالا رو خیلی نمی پسندن. چون بازی آخر یه جورایی مثل فیلم آخر حالت اکشن پیدا کرده.

یه مورد دیگه هم دموهای خیلی مسخره ای بود که توی پارت اول دیدم. فوق العاده مسخره و زشت بودن دموها. اصلا کاملا یه جوری بودن که می خواستن تو رو از وضعیت بازی خارج کنند و اصلا به طور رسمی به ذهن طرف انگار میگن که این بازی و داری بازی میکنی. تحت هیچ عنوان طراحی دموها به اندازه یک دهم خود داستان کتاب آخر یا فیلم هفتم هم قشنگ نبودن. بازی هایی داریم که اصلا طراحی دموهای بین مراحل شون سناریو دارن واسه خودشون و عالمی جذاب و گسترده دارن. اما بازی هفتم اصلا این ویژگی ها رو نداشت در بحث دموهای مراحل. نمونه های مسخره اش زیاد بودن. مثل جدایی رون از هری و هرمیون !

امیدوارم این مورد در آخرین بازی حداقل رفع شده باشه و کمتر شاهد دموهای کودکانه و خشک و کاملا مصنوعی باشیم و حداقل بر اساس کمی خلاقیت یا اصلا حداقل بر اساس خود داستان طراحی شده باشن.

Re: بازی هری پاتر و یادگاران مرگ قسمت دوم
پیام زده شده در: ۱۰:۰۹ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
حرفت درست بود دیگه استر بازیهای قبلی ماجرایی( البته من بودم میگفتم گردشگری توی قوطی) بود ولی الان اکشن شده هر دو سبک هم به شدت فرق میکنه و طرفداران خودش رو داره...

پ.ن:البته هر دو سبک در مورد بازیهای هری پاتر مثلاً است.

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۷:۱۱ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
یک نکته ای رو بگم! من هنوز بازی آخر رو انجام ندادم ولی نسخه ی اول یعنی 7.1 رو بازی کردم تا وسطشم رفتم !

نکته ای که زنوفيليوس عزیز بهش اشاره کردن رو تکمیل میکنم البته به شرطی که بازی 7.2 دقیقا شبیه قبلی باشه !
در این بازی دیگه هیچ جای فکر کردنی وجود نداره فقط باید ماوس رو تکون بدی یک طلسم خاص انجام میشه ! که این اصلا خوب نیست در نسخه های قبلی حداقل مقداری زمان وجود داشت تا فکر کنیم و طلسم مورد نظر رو اجرا کنیم ولی چون نسخه 7(کلا) اکشن شده بازی (که اصلا خوب نیست به نظرم) دیگه فرصتی نداری باید سریعا ماوس رو تکون بدی و در مبارزه شرکت کنی !

حالا اگر بازی رو انجام دادم نظر بهتر میدم ولی یک چیز دیگه که در 7.1 وجود داشت مبارزه ها خیلی زیاد بود و بازی رو لوس میکرد ! کوچکترین قدمی برمیداشتی باید مبارزه میکردی و کلا بازی رو از دنیای هری پاتر جدا کرده بودن و وارد اکشن کرده بودند .

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۴۲ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
زنوف جان من از اونجایی که از طریق بازی هات با دنیای هری پاتر آشنا شدم و همه رو بازی کردم یه ایراد تو متن شما دیدم!
البته باید بگم که متاسفانه دو تا بازی آخر (7.1 و 7.2) رو هنوز نتونستم بازی کنم!

شما گفتی آزادی در انتخاب طلسم به بازی اضافه شده ولی این از بازی 5 اضافه شده بود! یعنی توی 5 و 6 به انتخاب خودمون با حرکت موس میشد طلسم دلخواه رو اجرا کرد.
البته توی نقدی که ریگول تو سایت گذاشته نوشته شده که هر طلسم با یک دکمه اجرا میشه که به نظر من مدل بازی های پنج و شیش بهتره و طبیعی تره و کلا حال میده! این که یه دکمه بزنی و طلسم انجام بشه رو خیلی حال نمیکنم به شخصه.

یه سوال هم داشتم از شما: تو بازی 7 پارت وان و تو، مثل بازی 5 و 6 میتونی واس خودت بری اینور اونور چرخ بزنی یا چون سبک بازی اکشن سوم شخص شده دیگه این امکان وجود نداره؟

مرسی!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

بازی هری پاتر و یادگاران مرگ قسمت دوم
پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
سلام

بازی هری پاتر و یادگاران مرگ قسمت دوم از 22 تیر وارد بازار شد. در حال حاضر نسخه ی کرک شده ی این بازی در اینترنت بصورت رایگان و قابل دانلود موجود است.

این بازی، بصورت سوم شخص و توسط شرکت EA تولید شده است. این بازی در ادامه ی بازی اول، هری، رون و هرمیون به دنبال هورکراکسس ها رفته و آن ها را نابود می کنند و سپس هری در نبرد نهایی با ولدمورت رو به رو شده و ...

در این بازی علاوه بر هری، رون و هرمیون شخصیت های دیگری مانند مک گونگال، نویل، سیموس، جینی، مالی ویزلی و ... قابل بازی می باشند.

* اطلاعات بالا رو خودم نوشتم و از جایی کپی نکردم اگه جاییش غلطه یا مشکلی داره اصلاحش کنید و بنویسید تو پست های بعد

و اما نظر من (اول اسپویلر گذاشتم بعد دیدم خیلیم اسپویل نداره ولی یکم اطلاعات درباره ی گیم پلی و اینا میده خیلی خیلی کم البته. )

فوق العاده از این بازی خوشم اومد! من اهل بازی و ... نیستم خیلی ولی معمولا از بازی 4 به بعد یکم از مراحل رو رفتم و یه نگاهی انداختم و خیلی این بازی رو بهتر از بقیه میدونم به شخصه.
تو این بازی بر خلاف بازی های قبلی قابلیت آپارات هم وجود داره و هری میتونه آپارات هم انجام بده. به شخصه نحوه ی استفاده از طلسم ها رو هم دوست داشتم چون بر خلاف بازی های قبل(از چهار به بعد و اونطور که یادمه) که معمولا طلسم ها کاملا اختیاری نبودن و معمولا بازی بهت اجبار میکرد که از چه طلسم هایی استفاده کنی اینجا اینطوری نیست.

فکر کنم این مورد تو شاهزاده دورگه کمرنگ شد و اونجا میشد با حرکات مختلف موس طلسم های مختلفی رو اجرا کرد و تو یادگاران مرگ با استفاده از دکمه ی وسط موس و یا انتخاب طلسم از لیست میشد اینکارو کرد.

من به شخصه هیچکدوم از این دو رو دوست نداشتم. شاهزاده ی دورگه اجرای طلسمش سخت بود و بخش 1 هم خیلی طول میکشید و کلا یکم هیجانو کم می کرد. تو اینجا خیلی خیلی راحت تر و کاملا اختیاری و با توجه به شرایط خودت باید طلسم رو انتخاب کنی و فقط در شرایط ضروری بازی بهت راهنمایی میکنه.

فکر کنم اولین بازی بود که با علاقه تا تهش رفتم و دو روزه تمومش کردم. البته لول 1ش رو.

راستی اگه مشکلی برای سایت ایجاد نمیکنه باید بگم کرکی که من استفاده کردم متعلق به تیم SKIDROW بود.

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۳۰ ۲۲:۳۲:۲۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.