هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ جمعه ۱۴ مرداد ۱۳۹۰

مازيار پاكدامن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 202
آفلاین
سلام
این بخش نظر دادن به خبرها می تونست خیلی به فعال تر شدن سایت کمک کنه، مثل قدیما
یادش به خیر اون موقع ها چقدر سایت شلوغ و باحال بود
شبا تو رومها اون بالا برا هم شکلک می فرستادیم و به خبرها چندتا چندتا نظر می دادیم، بحث می کردیم و حال می کردیم دور هم
اما الان اینکه باید نظرها چک بشه بعد گذاشته بشه خیلی بده!
اصلا طراحی سایت رو طوری تغییر بدین که نظرهای داده شده به هر خبر، زیر همون خبر نشون داده بشه، مثل فیس بوک
یه خونه تکونی تو طراحی سایت بکنین، چون یه جورایی دچار مرگ تدریجی شدین!
از تلاش و پیگیریتون هم ممنون.
خسته نباشید و از اینکه خاطرات خوشی رو برای ما بوجود آوردین ممنون، خودم کلی با این سایت خاطره دارم!

بسیاری از زندگان، سزاوار مرگ هستند، همان‌گونه که بسیاری از درگذشتگان، سزاوار زندگی؛ آیا میتوان زندگی را به آنان برگرداند؟ پس برای گرفتن جان دیگران، شتاب نکنیم!

گاندالف خاکستری

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به گودریک:

در مورد زبان پیش فرض با هری پاتر صحبت میکنم که اگه موردی نداشته باشه همین کارو بکنیم. ممنون از پیشنهادت. در مورد گالری هم همینطور، پیگیری میکنم.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
نقل قول:
با سلام

خب می خوام بگم که وقتی تو گوگل جادوگران رو جستجو می کنم ، جادوگران رو انگلیسی می نویسی ، یعنی یه جوری نشون می ده که انگار جادوگران سایت انگلیسی زبان هست!

خب اینطوری هر کسی فکر می کنه جادوگران انگلیسی هست و از اومدن به سایت منصرف میشه ، درخواست دارم زبان پیش فرض یا همچین چیزی رو فارسی بکنید.

با تشکر

جواب دادین یا من ندیدم؟

راستی هر وقت چهار تا عکس رو یک دفعه آپلود می کنم تو سایت ، فقطعکس های اول تایید می شن ... می خوام بدونم مشکلی تو اونجا هست ... گلرت هم یه بار همچین سوالی پرسیده بود.

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ یکشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به سیریوس:
باشه مشکلی نیست اگه میتونی خودت تاپیکشو بزن و بعد از اینکه اعضا نظراتشونو گفتن در بخش خبر ارسال کن تا بذاریم روی سایت. یا بعنوان مطلب و مقاله ارسال کن.

به بلیز:
میخواستن هم من وقت نداشتم()

--------

بقیه مواردو مدیران انجمن یا ایوان جواب میدن.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ یکشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

اسمشو نبر جدید صحبت میکنه

باب! راجع به یکی صحبت میکنین سریع آدرس بدین خودمونم بیایم، نمیگین حیفه خودمون خبر دار نشیم؟

اما بحث

در کل بلیز جان هر تاپیکی برای یه زمانی ساخته شده و یه زمانی استفاده شده،بنظرم من هر تایپیکی حاوی ایده ای هست که طرفی که آن رو میزنه حق داره آن رو حفظ کنه... وگرنه این عنوان بهترین ایده که ما هر دفعه داریم میدیم بسیار بی معنی هستش.

اگر هم مشکل تعداد زیاد تاپیک های مختلف هست که تاپیکهای انتخابات و ... جزو هزاران تاپیکی هستند که هر دفعه بوجود میان در انجمن مورد نظر خودشون باقی میمانند شاید با چندین پست کوتاه و بی معنی!

حالا بنظرم حداقلش خارج از مدیر و اینا همونطور که خودم اونطرف به بچه ها گفتم خود بچه ها باید مراعات کنن و ناظر آنجا رو حفظ کنه.

والسلام

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲:۲۷ یکشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
در تایید صحبت های سیریوس اینکه منم موافقم ... اگر زودتر میجنبیدید اصلا شاید بی بی سی یک گزارش هم از ابراز احساسات فوق العاده کاربران جادوگران تهیه میکرد، با آنتونین هم به عنوان گولاخ ترین مدیر تمام اعصار ارتباط زنده برقرار میکردن ،معروف میشدیم ....

اما در مورد صحبت های اسمشو نبر هم اتفاقا من مخالفم چرا که قانونا هیچ کس مالک تاپیکی نیست و نمیتونه برای تاپیک تعیین تکلیف کنه و البته ناظر هم در انجمن زیر نظرش اختیار تام داره و مدیرم بر ناظر و قاعدتا لزومی نداره این دو مقام برای فعال کردن یک تاپیک در حال خاک خوردن، برن از اعضای قدیمی اونم از نوع مدتها غیر فعال کسب اجازه بفرمایند و البته من خواهشم از مدیران اینه که در اینجور صحنه ها کمی از خودشون اقتدار بروز بدن و در حد و اندازه های یک مدیر ظاهر بشن .... به هر حال من از حامیان استکبارم و معتقدم ادبیات نوشتار یک مدیر باید با یک کاربر عادی فرق داشته باشه ....:دی

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۵/۹ ۲:۳۳:۱۱

پیام زده شده در: ۰:۴۱ یکشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام

صرفا اومدم ببینم هنوز به پیغام شخصی هام دسترسی دارم یا نه، که فضولی ذاتیم منو به این تاپیک کشوند.

با وجود اختلاف نظرهای شدیدی که با "کسی که نمی خوام اسمشو ببرم" دارم، با وجود اینکه هرگز از جریانات فمینیستی خوشم نمیاد و حاضر نشدم حتی به قیمت شاد شدن دوستانم، توی این تاپیک فعالیت کنم، ولی درمورد بسته موندن این تاپیک با اونی که نمی خوام اسمشو ببرم، موافقم.

اگه فراموش نکرده باشیم، آخرین باری که قدیمی های سایت اومدن فعالیت کنن، به خاطر همین نادیده انگاشته شدن های کوچولو دل شکسته شدن و اختلافاتی پیش اومد.

فکر نمی کنم چار تا رول زدن ارزش نادیده گرفتن خواهش یه انسان (مخصوصا کسی که خودش پایه گزار اون نهضت! بوده) رو داشته باشه. خیلی راحت می تونید اون تاپیک رو نادیده بگیرید و یه تاپیک دیگه رو فعال کنید. فکر نمی کنم کمبود تاپیک وجود داشته باشه.

به هرحال وظیفه داشتم یه اصل ساده رو یادآوری کنم و طبیعتا کسی ملزم به اهمیت دادن بهش نیست.

این روزا خیلی حرمت ها شکسته شده. این یکی هم روی بقیه!

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹ شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
در این قسمت شما این نوشته هارو که معلوم نیست از کجا اومده گذاشتین در بخش اخبار. خب چه کاریه؟ من می گم بیاین از طریق یک تاپیک نوشته های افراد همین سایت در مورد وداع با هری پاتر و اصلا" در مورد این هری پاتر آخر هر چی دلشون میخواد بنویسن بعد برای نمایش عموم در سایت قرار بگیره. خود عله کبیر هم بیاد یک متنی یک نوشته ای یک چیزی بنویسه به عنوان سرپرست و صاحب سایت، بقیه مدیرا هم به صورت جداگانه زیرش نوشته خودشون رو قرار بدن.

الان فکر کنم واضح گقتم.

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۵/۸ ۱۹:۳۳:۳۰

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
سیریوس جان متوجه نشدم، با کدام جملات در اخبار مشکل دارید و کدام جملات را از کاربران را در اخبار قرار بدهیم؟

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
من یه انتقاد داشتم واسه این جملاتی که افرادی گفتن و شما گذاشتینش توی اخبار. سایت جادوگران با این هم عضو. آقا جان هر کی دوست دارید جملات و حرف های اعضای همین سایت رو جمع کنید به اسم خودشون (شناسه شون) بذارید تا همه بخونن. بعدشم این جناب عله کبیر نمی خواد بیاد دو کلام صحبت کنه؟ یک بیت شعری یه نصیحتی یه دکلمه ای یه حرفی چیزی؟ با اینکه خیلی وقته دیگه وقتش گذشته ولی بیاید حداقل این کارارو بکنید.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.