هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
من میخواستم از مدیران سایت برای تلاش بی وقفه و شبانه روزی آنها کمال تشکر را بکنم .
واقعا ممنونم !
و همچنین اضافه میکنم که توطئه ی این افراد و کارشکنی های آنها همیشه بوده و به هیچ جا نخواهد رسید زیرا آنها اهداف پلید دارند .

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
نقل قول:
برین رول نوشتن یاد بگیرین بابا

من نمیدونم ما تا کی باید شاهد این پروپاگاندایی باشیم که کاربران قدیمی راه میندازند
رولهایی که ما مینویسیم قوی تر بوده یا این رولهای یک خطی ابتدای رولپلینگ که در سطح تبلیغات برنج محسن از جادوگر تی ویه؟

نقل قول:
همین جا دوست دارم از ته دل فریاد بزنم کوییرل عزیز به خاطر این استقامت و نحوه مدیریتت از تو متشکریم ، نه من بلکه تمام اعضای سایت

از همینجا اعلام میکنم مدیر فقط بیل ویزلی...بهترین مدیر تاریخ جادوگران...کسی که با باندبازی حذف شد...مرگ بر عله...مرگ بر سیم سرور
ققنوس خدمتت عرض میکنم که اسم واقعیتو از پروفایلت خوندم. کارت تموم شده دیگه.امرو از زمین و هوا و دریا بروبکسمو میریزم دستگیرت کنند...پسفردا هم خواستگاری که بری، میگن اه اه جادوگرانیه این.بهش زن نمیدیم

درود بر شاهزاده نیمه اصیل...احسنت...فی الواقع ادب مرد به ز دولت اوست

نقل قول:
امروز بهمون فحش میدن ، فردا میان کتک میزنن ، پس فردا هم حتما میریزن میخوابونن و اعمالِ قانون میکنن ! این بود آرمان های دامبلدور راحل واقعن ؟!

من با شما مخالفم...چرا که آرمانهای دامبلدور مگر غیر از این بود؟ چند بار خودم مچتون رو توی اتاقش گرفتم؟ فکر کردی یادم رفته چطوری ارشد شدی؟

نقل قول:
من فقط درخواست آب دارم! هیچی دیگه نمی خوام آقا من فقط درخواست آب دارم!

دیگه پسرم ما که مثل عله مهندس نیستیم

نقل قول:
در مورد شناسه آرشام هم باید بگم که نظر بنده به نظر ققی نزدیک تره مگر آنجایی که حس کنم آرشام از نظر رفتار به آرمانهای حاجی دارک لرد و برادر حمید نزدیک شده !

به حقیقت سوگند آرشام ذوب در طریقت حاجی دارک لرده...به همین مناسبت امشب در جزایر بلاک پیژامه پارتی ترتیب داده با آهنگ"ای وای هی وای به دومبول بندری" بزن و بکوبی کنار بندر راه میندازه

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

تیکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۰
از مکانی دنج
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
.

تصویر کوچک شده

@T!k

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین

بنده در همین جا اعلام حمایت میکنم از کفی از این پیر ققنوس مرده از این جونور نحیف از این پیرمرد آفتاب لب بووم
یعنی چی آقا من اعتراض دارم مهم نیست به چی اعتراض دارم مهم این هست که اعتراض دارم

این فضای فرهنگی هنری ارزشی ضد ارزشی رو از این جوون ها گرفتین الان باید اینها رو از تو اورگریمار جمعشون کرد واقعا این بود اوون آرمانهای ما ! ؟

بنده از کوئیریل اعلام انزجار و حمایت میکنم که باعث شد این سایت مراحل ترقی رو در غیاب اعضای قدیمی و اصلی طی کنه یعنی چی آقا خونه بابامون نبود که اومده بودیم کنگر خورده بودیم لنگر انداخته بودی همش تو سایت آنلاین بودیم .

اگر کوئیریل این دانشمند فرزانه نبود کی میخواست بر علیه لیچ کینگ قیام کنه واقعا کی میخواست بره و از آرمانهای بنیانگذار ا..ب دفاع کنه همین جوون هایی که رفتند با دست خالی در مقابل لیچ کینگ ایستادند !! اینها کی بودند ؟

یکی باید بیاد به من و امثال من که سالها در مقابل آستاکبار ایستادیم و خم به ابرو نیاوردیم جواب پس بدهد !!!

ای آتشفشون ای آستاکبار کجایی ؟

ای عله ماکسیما کجایی

ای صاحب سیم سرور کجایی (2)

ویرایش شده توسط سر سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۱ ۱۸:۳۷:۳۸

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
من فقط درخواست آب دارم! هیچی دیگه نمی خوام آقا من فقط درخواست آب دارم!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
من برگشتم فقط برای اعتراض به یک چیز و اونم اینه که چه دلیلی داره کاربرایی که کمتر از سیصد تا پست دارن اجازه ی شرکت توی سمج رو نداشته باشن در حالی که دومبول خودش بر این حرفش واقفه که پست زیاد نشانه و میزان خوبی برای سنجش کاربران نیست وگرنه نصف پستای دومبول شدیداً ارزشی و بدون محتواست!
در مورد شناسه آرشام هم باید بگم که نظر بنده به نظر ققی نزدیک تره مگر آنجایی که حس کنم آرشام از نظر رفتار به آرمانهای حاجی دارک لرد و برادر حمید نزدیک شده !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
ما قرار بود بیایم اینجا حقمون رو بگیریما ، نه اینکه بیشتر همدیگه رو بکوبیم که ! از بحث اصلی کلی دور شدیم :

ریگولوس بلک
نقل قول:
اقا یکی به من فش داده، من چی کار کنم الان؟ با این روحیه ی حساس!

امروز بهمون فحش میدن ، فردا میان کتک میزنن ، پس فردا هم حتما میریزن میخوابونن و اعمالِ قانون میکنن ! این بود آرمان های دامبلدور راحل واقعن ؟!

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
من امروز برگشتم اینجا تا حقایقی رو روشن کنم
بی مقدمه می رم سر اصل مطلب
روی صحبتم با دارکی و بارون و دیگر دوستان کثیفشونه که باعث ار بین رفتن رول پلنگ شدن
از روزی که به تالار راونکلاو حمله کردید و توی پست های بی ناموسیتون شخصیت نحیف منو مورد تجاوز قرار دادین موجبات جدایی کاربران رو از مدیریت متجاوز فراهم کردین و کاربران رو نسبت به مدیریت و ایفای نقش دلسرد کردین
باز هم خدارو شکر که مدیرانی لایق چون عله و کوییرل جلوی این ضربه ی وحشتناک ایستادن و از بین رفتن ایفای نقش جلو گیری کردن و الان که می بینم تمام اون گروه انحرافی از سایت حذف شدن باعث دلگرمی و رغبت من برای فعالیت بیشتر توی سایت میشه
من امروز اومدم تا از مدیران مردمی این سایت معذرت خواهی و تشکر کنم
اگر مدیریت عادلانه و پیشرفته دوستان نبود معلوم نبود چه به سر جادوگران عزیز بیاد
همین جا دوست دارم از ته دل فریاد بزنم کوییرل عزیز به خاطر این استقامت و نحوه مدیریتت از تو متشکریم ، نه من بلکه تمام اعضای سایت

و آخرین صحبتم با دارکی و بارون و هگریدو مودی و آرشام و...
برین رول نوشتن یاد بگیرین بابا

لطفا شناسه آرشام رو هم باز نکنید
ایشان باعث بهم زدن جو عمومی سایت می شن و کاربران رو تحریک به فعالیت های ضد مدیریتی می کنن (من خودم منبع موثق دارم)

مرگ بر حذب و هرچی بی ناموسی نویسه

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۳:۲۶ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
این چه طرز برخورد با آرشامه آخه؟ آرشام همون آرمان‌های نسل جوانیه که شام نداره بخوره. آرشام نقطه‌ی انتهایی سیاست ماست. آرشام آیینه‌ی تمام و کمال دیانت ماست. چرا باید کسی به خودش این اجاره رو بده که با آرشام این گونه برخورد کنه و نه تنها از کار خودش پشیمون نباشه، بلکه از خودش هم عذر نخواد؟
نسل جوان ما نسلیه که این شیوه‌ رو ستیزه‌جویانه می‌دونه. من دیگه صحبتی ندارم. من فقط خواستم این اخطار رو داده باشم تا فردا که بقیه صداشون در اومد نگین نگفته بودی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۰

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
نقل قول:
بعدش تو چی؟ داشتی با این امثال این هگرید اینا پیژامه پارتی شرکت می کردی! اون قدر شورش رو درآوردین که من رو مجبور کردین همچون یک پیامبر از طرف خداوندگار علی کبیر (گدازه اش پایدار) نازل بشم و هدایتتون کنم.

داداش پیژامه پارتی که بهتر از لباس زیر پارتیه !
در ضمن من خودم همه رو ارشاد میکردم تو چپ و راست شعر فیش فیشوی نازنین بدو بخواب رو زمین رو میخوندی خودم ارشادت میکردم

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.