هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
نقل قول:
به خداوندی خدا ، به همین دو روزی که روزه گرفتم قسم اگه آرشام رو بلاک نکنین من دیگه پامو تو این سایت نمی ذارم

بنده از همین تریبونی که در اختیارم گذاشتند اعلام حمایت میکنم از ققی
یعنی چی برادر من توهین میکنی فرار میکنی این که نشد آخه

بنده از مدیریت عله آتیشفشون بزرگ اعلام حمایت میکنم

از تنگ شدن جای جدیدها حمایت میکنم اصلا باید هر چی کاربر از سال 85 به اینور عضو شده پاکیده بشه تا بفیه بفهمن که چه خبره

بنده از بلاک شدن مجدد آرشام بدلیل حمایت نکردن از آرمانهای بنیانگذار کبیر سایت ققی جمایت میکنم !!

کلا در این سایت رو هم ببندین بعد بوقی نیییم دوباره مواضع خودمون رو اعلام کنیم

در ضمن از نوشتن اسم اصلی در قسمت پروفایل شخصی حمایت میکنم و در اولین قدم اسم واقعی خودم رو مینویسم تا مدیریان بووقی مثل کوئیریل عبرت بگیرند

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
اقا جريان جيه? كي به كي توهين كرده?

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
چطوری آرشام بی وفا ؟! خبری ازت نیست ، خوش میگذره ؟!
چرا نحوه برخوردت اینجوری شده ، قبلا نحوه برخوردت اونجوری بود

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
نقل قول:
من نمیدونم ما تا کی باید شاهد این پروپاگاندایی باشیم که کاربران قدیمی راه میندازند
رولهایی که ما مینویسیم قوی تر بوده یا این رولهای یک خطی ابتدای رولپلینگ که در سطح تبلیغات برنج محسن از جادوگر تی ویه

دوست عزیز تازه وارد آرشام جان شما تازه واردی نمی فهمی

من کمی از حرف های شما دلگیر شدم

بذار من برات یه سری چیزا رو روشن کنم
اول اینکه سطح پست های شما و دوستانتون در حد روستاهای اطراف گودریک هالو هم نیست پس بازم می گم برین رول نوشتن یاد بگیرین

دوم اینکه پروپاگاندا چی چیه؟
اگه من توی این سایت نمی موندم همین رول پلینگ هم از بین رفته بود
با تلاش های شبانه روزی من بود که نویسنده های گولاخ پیشرفت کردن و بعدا شدن هری پاتر و کوییرل و بیل ویزلی و بارون خون آلود و ابرفورث و دارکیو و...
اگه من نبودم فکر می کردی هری پاتر شخصیت اصلی سایت رول نوشتن یاد بگیره؟
اصلا کسی رو سراغ داری بهتر از من رول بنویسه؟

اگه داری در بیار ببینیم... د نداری دیگه نــــداری داداش من

اگه من این همه نویسنده های پر قدرت در حذب جمع نمی کردم آیا الان این رول پلینگ پا برجا بود؟

اصلا شماها می فهمین کامیونیتی یعنی چی؟
اول رول پلینگ رو برای من ترجمه کن بعد بیا اینجا به کاربرای قدیمی و پر ارزش این سایت توهین کن

آقا من به مدیریت اعتراض دارم چرا این آرشامو بلاک نمی کنین بابا
هرچی دلش خواست به من گفت
تا کی باید شاهد اینجور توهین ها از طرف کاربران تازه وارد باشیم؟

این چه مدیریتیه که الان چند روزه آرشام چپ راست به ما فحش میده و رسیدگی نمی شه

به خداوندی خدا ، به همین دو روزی که روزه گرفتم قسم اگه آرشام رو بلاک نکنین من دیگه پامو تو این سایت نمی ذارم

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
یه چنتا پیشنهاد دارم برای بهتر شدن رول پلیینگ
1- شناسه آراشم بل کل حذف شود
2- از بیل ویزلی کبیر درخواست شود دوباره به مدیریت برگردند تا موجی از تحرک از اعضای قدیمی بر علیه ایشان ایجاد شود تا دور هم خوش باشیم
3- کوئیرل کجاست ؟ خودشو آفتابی کند تا باشد رستگار شویم
4- آب و نان و هوا را مجانی کنید
5-بیائید داخل نحوه و برخورد کنید
6- از اعضای قدیمی سایت همراه با دعوت نامه درخواست شود به سایت برگردند و با رول های شگفت انگیز خود ما را خوشحال نمایند
بقیه هم پیشنهادات خود را به صندوق پست کنند

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۲ ۱۲:۲۷:۴۶

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

سرافینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
الآن که پستای همه تون به دلیل نداشتن بار فرهنگی و اعمال سلیقه در داوری پاک شد دستتون میاد دنیا دست کیه.

eeee من اسم واقعیمو پاک نکردم الآن رابطه م با گروهک های ضد جادوگرانی افشا میشه!:))

ویرایش شده توسط سرافینا در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۲ ۱۱:۵۴:۳۲

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نه آقا این نحوه ی برخورد با قدیمیان سایت نیست منم نظراتم رو میگم
مرگ بر مدیران پیشین سایت مخصوصا بیل ویزلی کبیر و کوئیرل
مرگ بر آرشام خز ترین شناسه ی بوقی این سایت
به همون دو ساعتی که روزه بودم قسم میخورم که برگردم و پدر تمام رول های این سایت رو در بیارم
و یک اندرز به اون شخص حقیری که درخواست فقط آب داره
ای نوک طلا فقط آب کافی نیست بلکه نان هم باید خواست و حتی بلکه هوا هم باید خواست مدیران گرامی این سایت ارزشی آنقدر ذوب در ولایت آسلام هستند که وقعی به تقاضای شما عزیزان داشته باشند
و پندی به یک ارزشی امیدوارم جاتون بیشتر از این گشاد نشود باشد که کار دستت ندهد
با تشکر

[b][color=0000FF]بينز نام

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
نه به مولا !

جامون تنگ نشده، گشادتر هم شده !

راستش تنها چیزی که به فکر نرسیده بود هم این فکر شما بود که الان به فکرم رسید !

هدف از رول ادامه خنده بود. چه اهمیتی داره کسی به رول توجه کنه یا نه. من آزادم ! آزاد ! هورررا !

کلا گفتم بد ایده ای نیست که با رول یا چیزی مثه اون پست های خنده دار دوستان ادامه پیدا کنه. والله نمی بینیم بیان دوباره به ایفا، پس کمی ایفا رو واسه خنده موقتا بیاریم توی نحوه. هوووم؟

به هر حال چه اهمیتی داره. یکی حرفشو با رول میگه، یکی با پست عادی. اینجا همه آزادن !

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
ینی اینکه ده نفر برگشتن تو سایت یه دونه از اینهمههههههههه تاپیک سایت رو گرفتن دستشون یه خرده با هم بگن بخندن انقد جای شما رو تنگ کرده که جایی که قرنی یه بار رول نمی خوره برداری یه رول بزنی بالاشم با فونت بولد بنویسی "سوژه جدید"؟

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
سوژه (پست الکی- عنوانش بنا به جریجه دار شدن احساست جغد وبمستر، تغییر یافت ! :پتک:)

در تالار سراسر بیضی شکل نحوه برخورد، جادوگران، ساحره ها، فشفشه ها، گرگینه ها، دورگه های کثیف، دورگه های تمیز، سیفید میفیدهای ارزشی، مخلوقات و حتی ماگل های امروزی به سبک استادیوم نشسته بودند و با قیافه هایی مشتاق به مرکز ماجرا نگاه می کردند؛ جایی که دو دسته متشکل از تعدادی دایناسور و اژدها با هم در حال نزاع بودند...

عله: «اینطوری که نمیشه به بحث رسیدگی کنیم ! لطفا یکی یکی مطرح کنید. ریگول اول تو بگو... ! »

و عله به پسرک خوشتیپ مقابلش اشاره می کند اما به جای او، نسخه کپی شده ی او از میان جمعیت بلند می شود و لب به زشتی می گشاید:

«آهای مدیر بووووق ! بوووق ! بووووووووق ! به جای دخالت پاشو برو سایتو از زوپس به فلش ارتقا بده ! »

عله کبیر خوی آتشفشانی اش فوران می کند و در حرکتی فوق انتحاری دست درون سوراخ دماغش می کند و با بهره از سنسور لیزری داخل آن، ریگولوس بلک کپی شده را از میان جمعیت محو می سازد و به جزایر بالاک اعزام می کند.

ریگول اروجینال: «بله. عرض می کردم عله اعظم ! بنده در سال های دور جایزه زیباترین چشمک سال به ناموس مردم رو برنده شده بودم ! اما مدیران در غیبت من به خاطر کسب این جایزه به من توهین کردن ! بهم فش دادن ! همینطور علاوه بر فش، فحش هم دادن ! حتی بدتر هم کردن و فهش دادن ! من خسارت میخوام ! »

عله: «خب ! حالا چی میخوای؟ چطور جبران کنم خسارتتو ؟ »

ریگول اروجینال: «اجازه بده تور بیجامه پارتی رو از دیاگون تا هاگزمید به مدت هفت شبانه روز برگزار کنیم ! همینطور پیاده روها و گذرگاه های سایتو تنگ تر کنیم و دورشون دیوار بکشیم ! »

عله: «بسیار خب ! میدم کمیسیون بررسی کنه ! از طریق بخش تماس با ما جواب نهایی رو دریافت کن ! خب ! نفر بعدی ! ئم. امریک. تو بگو ! »

امریک پلید در حالی که سعی می نمود پلید وانمود کند، به طور وحشتانکی توسط جمعیت استادیومی مورد تمسخر قرار می گرفت. بلاخره دالانی از شلوار یکی از نسل دایناسوری ها خلق نمود، بیرون جست و رو به عله ندا در داد که:

«بگیر این ندا را که در دادم ! بگیرش ! در دادم ندا رو ! بگیرش دیگه کله زخمی ! »

عله در حرکتی سوپر انتحاری شیشه خالی خیار شور یک و یک رو در هوا می گیرد و سریعا درب آنرا را می بندد تا ندای نامرئی که برادر امریک نازل نمود، از دستش در نرود...

امریک: «بله. می گفتم. به شناسه برادر حمید من خسارت زیادی وارد شد ! از جمله اینکه عمامه اون شناسه ام رو به آتش کشیدن ! دفتر مرجعیت منو در حوزه قزوین پلمپ کردن. کی جواب این جنایت ها رو میده ؟ هان؟ منم مثل اون ریگول سوراخ پرست طلب خسارت می کنم ! »

عله: «بسیار خب ‍! دستور میدیم مجسمه ای از عمامه تون بسازن، بفرستن موزه هنرهای معاصر ! چند شعبه دفتر هم براتون در طبقات مختلف هاگوارتز افتتاح می کنم ! راضی میشین ؟ »

امریک: «بله. به شدت ممنونم ! فقط دوباره گوشت جن خانگی رو هم حرام اعلام کنید ! چون اخیرا شکارشون بالا رفته و رو به انقراضن ! یه گاو نعل اسپرت هم برام بخرین ! قسطی ! »

امریک هم پس از توافق عله همانند فرزندی سرافراز و متین به ریگولوس اروجینال ملحق میشه و به اتفاق به پشت عله میرن و در صندلی های موافقان عله می نشینند.

اما این بار قبل از عله، حاج آقا دارک بود که دروازه کلام را گشود:

«ما خریدنی نیستیم ! ما خردیدنی ای نیستیم ! من کودتا می کنم عله ! من کود تا می کنم ! تو شناسه آرشام را گشودی و به ما نسل دایناسوری خیانت نمودی ! هم اکنون آرشام راست راست داره میگرده برای خودش و قدرتشو بیشتر می کنه! هم اکنون امپراطوری خویش را دوباره بر علیه تو و اون آرشام برقرار می کنم ! آستاکبار ما مردنی نیست ! هیعیعیعیعیعی هااا ! »

به دنبال نعره حاجی دارک، ملت هورا کشان فریاد زدند و از وی حمایت نمودند. در این حین بر اثر اوج اتحاد و هماهنگی و از این حرفا، کفتری ققی نام از روی شانه حاجی بال گشوده و به سمت عله رفته و در عملیات خاموش کردن آتش آتشفشان، موادی سیفید میفید رو عله می ریزد و و در میان آن جمعیت، عله مجبور به آپارات کردن به منوی خوش دست مدیریتش می شود تا چاره یابد...

ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۱ ۲۲:۱۲:۳۵
ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۱ ۲۲:۱۶:۵۲
ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۱ ۲۲:۲۰:۳۵
ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۱ ۲۳:۰۲:۴۹

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.