هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۰:۲۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

هدویک

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 801
آفلاین
لکن اینطور نباشد که ما پست بزنیم و شما نقل قول نکنید!
تا دیروز می گفتند هدویگ فلاگ هدویگ بهمان هدویگ یک اتفاقی که فقط یک بار برای جادوگران میفتد هدویگ جادوی رول نویسی قرن بیستم حالا پست که می زنیم کسی حتی زحمت نقل قول کردنش را هم نمی کشد! باز لااقل بینز یک گریزی زد به پست ما که دلمان بیشتر نشکند. این بی توجهی و اهمیت ندادن به قدیمی ها و پستهای سرشار از مفهومشان از کجا سرچشمه می گیرد؟ این چه وضع اداره و تربیت کاربر است که احترام ما را فراموش کردند محض تفریح خودشان پست می زنند؟ این شد رول پلیینگ؟
اونوقت یکی هست مثل سرافینا، یک ساحره مفسد فی التاپیک، اطلاعاتی رد و بدل می کند با آرشام که اصلا از پروفایل شخیص هم باید حذف شود تا مشکل ایجاد نشود! آنوقت مدیران ما معلوم نیست کجا با کی هستند!
همین آرشام است که پای امثال سرافینا را به سایت باز می کند تا ما باز هم شاهد همچین صحنه هایی باشیم اونوقت هرچقدر هم که ملت بلند فریاد بزنند آقا این شخصیت را بلاک کنید، کسی گوشش بدهکار نیست. این موضع گیری ها خوب نیست عزیزان من، فقط چون ققی میگوید فلان چیز خوب است معنیش این نیست که بد است، این ققی هم به ندرت صلاح سایت را در نظر می گیرد الان هم صلاح سایت مد نظرش است که می گوید آرشام را بلاک کنید. این آرشام دایره اطلاعاتش زیاد شده اسم و سن دافی های سایت را هم ماشاءالله مثل هلو می گیرد حالا فردا اینها را در قالب یک سند رو کند شما می خواهید چه کار کنید؟ پست پاک کنید که تا آخر عمر مضحکه باشید؟ نه آقا جان. بلاک کنید این دندان خراب را از ریشه بکنید برود. همیشه از قدیم گفته اند جواب خاله بازی را باید با رول بی ناموسی داد! ما تا پای جان برای مبارزه با فساد آرشام رول بی ناموسی می زنیم تا ریشه این موجود را برای همیشه از این مکان مقدس بکنیم و خیال خودمان و هر کسی که از قربانیان این موج فضاحت آرشامیسم بوده را راحت کنیم.
من از مدیران خواستارم که دسترسی دوستانمان را پس بدهند تا بتوانیم هرچه سریعتر به رسالت راندن آرشام ِ سیاه از سرزمین رول پلیینگ برسیم!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سرافینا

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
نخیر من کاملا موافق باز موندن شناسه ی آرشام هستم ایشون همونطوری که از اسمشون که تو قسمت مشخصات کاربری نوشتن، مشخصه خیلی انسان فرهیخته و والایی هست و امثال شماهاست که باعث تشویش اذهان عمومی میشین و فتنه ایجاد می کنین!

پ.ن: آرشام عجیجم من 14 سالمه از تهران! شما؟ *شونصد پلک در ثانیه*

ویرایش:
نقل قول:
بعدم اینکه ما اون موقع بچه بودیم ، حالا شاید نمیدونستیم ، شما ببخشید

پرسی یکی شما نمی دونستی، یکی من 14سالم نیست!:-j

ویرایش شده توسط سرافینا در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۰:۱۷:۱۰

پیام زده شده در: ۷:۳۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
والا یه روزی قرار بود دوستی به من اینجا رول نویسی یاد بده، ولی زیر قولش زد و منو با این روحیه ی حساس در سطح سایت رها کرد و من فش شنیدم!
بعد الان که میخام نقل قول بزنم ازش، می بینم اصلا نیست همچین دکمه ای! یا اگه هست من روحیه ام حساسه و زلفام کمنده, نمی تونم ببینمش.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۶:۱۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

کارآگاه ققنوس

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۵:۵۴:۴۹ یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 914
آفلاین
آقایوون آقـــــــــایون لطفا سکوت کنین
همه ماها یک مشکل داریم و اگر با هم دعوا کنیم مشکلمون حل نمیشه
بی ناموسی نویسی مشکل همه ی ماست!
مدیران عزیز لطفا چشم هاتون رو باز کنید و ببینید کاربران این سایت رو چطور تشنه ی بی ناموسی کردید
لطفا دسترسی ها رو به رفقای نزدیک من بر گردونین و ما قول می دیم در چارچوب قوانین سایت بی ناموسی بنویسیم

آدم واقعا وقتی این بچه های تشنه به بی ناموسی رو می بینه نمی تونه گریه نکنه...
نگاه کنید این کاربران دارن با چشماشون می گن من تشنه ام... من گشنم...من بی ناموسی می خوام

امید وارم مقام عظمای عله و دیگر مدیران با درایت این سایت، که پدرانه عمرشون رو برای این سایت گذاشتند دسترسی همه این کاربران رو بر گردونن... البته به جز کریچر ...نظر من به ایشون نزدیک نیست و آرشام که کارش اغتشاشِ رو هم بلاک کنین

نقل قول:
بنده از همین تریبونی که در اختیارم گذاشتند اعلام حمایت میکنم از ققی یعنی چی برادر من توهین میکنی فرار میکنی این که نشد آخه بنده از مدیریت عله آتیشفشون بزرگ اعلام حمایت میکنم از تنگ شدن جای جدیدها حمایت میکنم اصلا باید هر چی کاربر از سال 85 به اینور عضو شده پاکیده بشه تا بفیه بفهمن که چه خبره بنده از بلاک شدن مجدد آرشام بدلیل حمایت نکردن از آرمانهای بنیانگذار کبیر سایت ققی جمایت میکنم !! کلا در این سایت رو هم ببندین بعد بوقی نیییم دوباره مواضع خودمون رو اعلام کنیم در ضمن از نوشتن اسم اصلی در قسمت پروفایل شخصی حمایت میکنم و در اولین قدم اسم واقعی خودم رو مینویسم تا مدیریان بووقی مثل کوئیریل عبرت بگیرند

شما دوست عزیز منو شگفت زده کردید
آفرین...آفرین...آفرین

باورش سخته کاربرانی دست طلا همچون شما دوست عزیز حضور کم رنگی در این سایت دارین
فهم و شعور شما باید سر لوحه ی تمام کاربران این سایت قرار بگیره

حرف های شما درسته... اما من هم دیگه از حقم گذشتم... همه می دونن این سایت رو من و سعید ولدمورت تاسیس کردیم
و هری از چنگ ما کشیدش بیرون... مدارکشم موجوده
هری؟ بگـــــــم؟ بگـــــــــــــــــــــم؟

راستش می خواستم جواب همه ی دوستان رو بدم اما ای کاش هم فرصت بیشتری بود ، هم حـال و نشاط

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱:۵۸ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 553
آفلاین
قابل توجه سیریوس عزیز بارسا دو گل خورد و بازی هم مساوی شد .
من اعتراض دارم مگه بحث فوتبالی نباید شخصو بلاک کنن !
واقعا مدیران سایت پارتی بازی می کنند .
راست میگن مدیرا گفتن :
" "یه حرکت بزنید دهن کاربرا بسته شه"
؟!!
آخه این عدالته ؟!

پیام زده شده در: ۰:۵۱ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

واگاواگا

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 276
آفلاین
نقل قول:
این چه مدیریتیه که الان چند روزه آرشام چپ راست به ما فحش میده و رسیدگی نمی شه به خداوندی خدا ، به همین دو روزی که روزه گرفتم قسم اگه آرشام رو بلاک نکنین من دیگه پامو تو این سایت نمی ذارم

همونطور که برادر ققی اشاره کردند این رفتار مدیریت شایسته نیست و بکلی خارج از آنچیزیست که نظر ما به آن چیزی که باید نزدیک تر باشد بخواهد باشد یا شود!

در ضمن در همینجا بعلت مشاهده برخی صحنه های ددمنشنانه ای که دیدم و دیالوگ های سخیفی که به دهان هویت موقت بنده گذاشتند و بطور کلی اصلیت و حقانیت بنده رو زیر سوال بردند چند تن از ناآگاهانی که به خامی تن به خواسته های دشمن دادند و البته بنده ایشان را مقصر اصلی نمی دانم ! این علتی در پس پرده دارد و دستهای کثیف پشت پرده این موقعیت کنونی را برای ما رقم زده که بنده در پس این چهره ی کنونی خار و خفیف بشوم و عده ای جوان ناآگاه به مسائل ناخواسته به همراهی دسیسه های دشمنان در بیایند!
به همین علت بنده در همینجا اعلام ظهور دوباره کرده و به تمام یاران گمنام خودم که در سرتاسر این فروم به انتظار چنین روزی جمعه هایی خون گریه کردند و چه ها و چه ها ! که بگذریم ! اعلام وجود میکنم و دعوت میکنم که شرف یاب حضور شوند و آنجایشان را نورانی تر از همیشه که بودند بسازند!
و یادآوری بکنم که برادر حمید آن چیزی نیست که بخواهید با آن خاله بازی یا بازی های سخیفی از این دست بکنید!
من در همین لحظه خواهان بازگرداندن هویت واقعی خودم از سوی مقامات و تدارک یک تریبون در فضای آزاد جهت دفاع از حق تضییع شده ی خودم و برادران خودم در حذب هستم!
لاکن آنطور نباشد که یک عده دست نشانده بخواهند تداخل کنند و یا به کارشکنی بپردازند و این فضایی که باید باشد ، باید آزاد باشد و هرکس هر چه خواست بکند مگر آنجایی که من احساس کنم طور دیگری باید باشد که در زمان لازم حس خواهم کرد.
اما نکته ی دیگر اینکه من دسترسی دوباره به فضای ایفای نقش و تالار خصوصی ریون رو از مسئولین خواهانم و اینگونه که ما برویم بیاییم ببینیم که بکلی دسترسی ها را از ما گرفتید نشان دهنده ی خیلی چیزهاست و بطور کلی یادآور خصومت های شخصی شما با اصل ما و آرمانهای ما و کاربران آگاه به خیلی چیزهای اینطوریست !
و بنده در خصوص فتنه ی نوپا و هرچند بی اساس و خُردی که بتازگی پا گرفته و به نام آرشام در حال دست درازی به شعور و فهم و حریم های قابل احترام کاربران سایت هستش باید عرض کنم این خودفروختگی ها از سالیان پیش و در گذر تاریخی سپری شده ی ما همواره بوده و با وجود دشمنی های پس پرده و از عوامل بیگانه ای که چشم دیدن سعادت و سروری کاربران این سایت را ندارند همواره در مسیر تجلی و ترقی شما خواهد بود و بنده لزومی به آگاه کردن شما عزیزانم ندیدم لاکن جنانچه احساس کنم این عامل دست نشانده ی بی ارزش و خار بخواهد خللی در این چشم انداز ایجاد کند دست اورا از اینجا یا شایدم از اینجا قطع کنم و یا بیشتر حتی!
من همینجا حجت بر شما مسئولین تمام کردم و انتظار من از شما اینست که برخوردی هوشمندانه ، صحیح و درخور آنچه باید باشد بکنید و آنطور نباشد که ما طور دیگری بشویم و شما طوری دیگر!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سر سیریوس بلـک

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 593
آفلاین
به به میبینم که هی دارم در راستای افزایش تعداد پست هام پست میزنم ! :هامر

کریچ جان میبینم که سیاهچال های فوق حفن ققی بهت ساخته و چاق و چله و شنگول و منگول و اینها شدی دوباره اومدی

بنده همین جا از پست عزیز دل برادر مگی حمایت میکنم یعنی چی اومدین اینجا دارین هی فرت و فرت پست میزنین و وقت بچه مردم رو میگیرین مگه خودتون بچه ندارین ؟

در ضمن یه چیزی میخواستم بگم الان بارسا گل زد یادم رفت حالا میام میگم دوباره پست هام هم بیشتر بشه حیفه

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۰:۳۱ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

کریچرold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1237
آفلاین
من از مک گوناگل حمایت میکنم . برین یک جا دیگه مسخره بازی در یارین انگلا . اینجا دوستان علاقه مند و با انگیزمون دارن فعالیت میکنن .
مرگ بر ققی , مرگ بر آراشم

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۰:۲۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 553
آفلاین
من معترضم !
فک کنم هدف این افراد مسخره کردن اعضایی با انگیزه مثل منه و
میخوان پستاشون رو افزایش بدن .
و پستای بیمحتوا میزنن که با عث میشه ما ها که رو رولامون وقت میذاریم هدر بره .

عضو علاقه مند سایت

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰

شاهزاده خالص

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۱۸ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
نقل قول:
من می خندم، چجوری میشم؟!؟! :دی

اون‌جوری! منتها یه مقدار پهنای صورتت بیش‌تر می‌شه

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.