هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
نقل قول:
برای همه پرواضحه که سایت رو من ساختم و عله فقط کار فنیش رو انجام داد تا این که گرداب حوادث باعث شد تا ورق برگرده و به خاطر حفظ حقوق کاربران و مردم، من فدا بشم و در آتشفشان ولایت پاتر بسوزم. اون موقع که عله داشت دلایل اخراج منو توضیح می‌داد تو کجا بودی؟! اون موقع که من پرچم‌داری بی‌ناموسی در سایت بودم و با حمایت بی‌شائبه از گلیدی (ره) پرچم پیژامه‌پارتی مختلط رو بالا نگه داشته بودم شماها مشغول حزب‌بازی، شاخ‌بازی، (...)بازی بودین!

خوبه دیگه روز روشن و ملق بازی! خوبه حالا همه می دونن که مار در استین ولدی من بودم و سایت رو خودم شخصا ساختم! حتی من رو اتاری و کمودور 64 ام هم نسخه ی اولیه ی زوپس رو داشتم.
من از اون وقتی که یادمه تو از مدیریتت سواستفاده می کردی و همین تو بودی که شناسه ی مودی منو پاک کردی.
تو بودی که ای دی های منو هک می کردی و تو کنفرانس های شبانه اهنگ اندی می زاشتی

من به خاطر حقوق از دست رفته ام در تمامی مدت سایت، نمایشنامه نویسی رو منحل اعلام می کنم!
که فقط من و فقط من، و فوقش دیگه گیلدی! روح نمایشنامه نویسی رو درک کرده بودیم و به روحش اعتقاد داشتیم.

نمایشنامه نویسی منحل، پست تک خطی و ارزشی ازاد!

ب

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نقل قول:
لکن اینطور نباشد که ما پست بزنیم و شما نقل قول نکنید!

آقا من چنتا دیگه پیشنهاد دارم
1- تمام اعضائیکه پست میزنن ولی نقل قولی از اعضای قدیمی سایت نمیکنن رو بلاک کنین
2- شناسه ی ارزشی آرشام حذف و آی پی مروبطه بن گردد تا همگی از دستش آسوده باشند
3- ققی یا کفی را وزیر سحر و جادو کنید تا همه ی قدیمی ها در سایه بال و پر این عزیز به فعالیت بپردازند
4- بازم شناسه ی آرشام را حذف کنید
5- مدیریت خودشو به ما نشئون بده و پستی بر له یا علیه ما بزند
6-همه بیان دلبستگیشونو ثابت کنن بعد پست بزنن
7- نقل قول یادتون نره حتما الکی هم شده نقل قول کنین

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
لرد خیلی خیلی سیاه واقعا برای شما متاسفم البته همینطور از شما ممنونم که حرف هایی زدید که صحت حرف منو ثابت می کرد شما دو پست پشت سر هم زدید در صورتی که توان ویرایش پست قبلیتون رو داشتید پس نشون میده هدف شما تنها افزایش پست و کاری برای پوچ و بی ارزش نشون دادن پست های ماست !
واقعا متاسفم !
شما به ما که دلبستگیمون بیشتر از اونی بود که فکرشو میکردیم توهین کردید آقای عزیز !

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
فقط برای این که ببینین من چقدر خفنم دو تا پست پشت سر هم می‌زنم.

در ضمن درباره دوران مدیریت پرسی ویزلی حرف‌های بسیاری دارم که اگه بهم بیش‌ترین از این فشار بیارین مجبور به افشاگری خواهم شد... چه بسیار پست‌های ما که به انحراف کشیده نشد... چه بسیار تنگ‌نظری‌ها... چه بسیار "سوژه جدید" که سوژه‌های ما گرفتار اون نشد. سواستفاده مالی، اداری و گدازه‌ای از قدرت. باندبازی، رانت‌خوار، پوپولیسم افراطی و بسیاری سنگ‌اندازی‌ها که به موقعش افشا خواهد شد.

آتشفشان برای همیشه پشت ابر نمی‌مونه

ویرایش:

از پشت صحنه اشاره کردن بیلی ویزلی بود. من نمی‌دونم برادر من خلاصه ویزلی بود. این خانواده هم کلا جمعیا بی‌بصیرتن و من فرقی بینشون نمی‌بینم. خلاصه که تنها راه نجات از وضعیت فعلی و نجات جادوگران اینه که من رو مدیریت کل کنید تا یک سری حرکات دموکراتیک به صورت پاکسازی نژادی انجام بدم.

ویرایش شده توسط لرد خیلی سیاه در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۰:۲۰:۴۷

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
این درسته؟!‌ این اخلاقیه؟! این مودبانس؟! این قانونیه؟! این بود ارزش‌های دوران طلایی عله؟!

ای بشکنه این دست که نمک نداره. حیف اون همه ارشادی که من توی این سایت انجام دادم آخرش همش به اسم کالین کُرَوی تموم شد.

نقل قول:
همین آرشام است که پای امثال سرافینا را به سایت باز می کند تا ما باز هم شاهد همچین صحنه هایی باشیم اونوقت هرچقدر هم که ملت بلند فریاد بزنند آقا این شخصیت را بلاک کنید، کسی گوشش بدهکار نیست. این موضع گیری ها خوب نیست عزیزان من، فقط چون ققی میگوید فلان چیز خوب است معنیش این نیست که بد است، این ققی هم به ندرت صلاح سایت را در نظر می گیرد الان هم صلاح سایت مد نظرش است که می گوید آرشام را بلاک کنید. این آرشام دایره اطلاعاتش زیاد شده اسم و سن دافی های سایت را هم ماشاءالله مثل هلو می گیرد حالا فردا اینها را در قالب یک سند رو کند شما می خواهید چه کار کنید؟ پست پاک کنید که تا آخر عمر مضحکه باشید؟ نه آقا جان. بلاک کنید این دندان خراب را از ریشه بکنید برود. همیشه از قدیم گفته اند جواب خاله بازی را باید با رول بی ناموسی داد! ما تا پای جان برای مبارزه با فساد آرشام رول بی ناموسی می زنیم تا ریشه این موجود را برای همیشه از این مکان مقدس بکنیم و خیال خودمان و هر کسی که از قربانیان این موج فضاحت آرشامیسم بوده را راحت کنیم.

آقای هدی! این فقط نشانه حسادت شدید شماست. آرشام یک حقیقت همیشه زنده است. این جَوون از همون موقع که اومد و من زیر پر و بالش رو گرفتم شماها به تیپ، قیافه، متانت و قلم تکان‌دهندش حسدیتون می‌شد و هنوزم چش ندارین ببینین دافیا در کنار همین‌طور می‌جوشن. من هنوزم اکثر پست‌های زیبای یک خطی آرشام و پست‌های همش کپی پیست‌های پست‌های بقیش رو یادمه و باید بگم همش بی‌نظیر بود. حالا چون صرفا از شما جلو زده دارین سیاه‌نمایی می‌کنین که فولان.

بعدش هم برای مقابله با این جوان ساده رفتین حرکات حزبی و برانداز انجام دادین. من که قربانی جریان انحرافی مدیریت شدم و موجبات دلگیری پویان هم فراهم شد. ولی بدونین آرشام باقی می‌مونه. حتی اگر هم بلاکش کنین. حذفش کنین. تاریخ همیشه نام آرشام را به خاطر خواهد سپرد.

نقل قول:
حرف های شما درسته... اما من هم دیگه از حقم گذشتم... همه می دونن این سایت رو من و سعید ولدمورت تاسیس کردیم و هری از چنگ ما کشیدش بیرون... مدارکشم موجوده هری؟ بگـــــــم؟ بگـــــــــــــــــــــم؟

متاسفانه دروغ به یک اصل ناگسستنی از مدیریت سابق این سایت تبدیل شده! برای همه پرواضحه که سایت رو من ساختم و عله فقط کار فنیش رو انجام داد تا این که گرداب حوادث باعث شد تا ورق برگرده و به خاطر حفظ حقوق کاربران و مردم، من فدا بشم و در آتشفشان ولایت پاتر بسوزم. اون موقع که عله داشت دلایل اخراج منو توضیح می‌داد تو کجا بودی؟! اون موقع که من پرچم‌داری بی‌ناموسی در سایت بودم و با حمایت بی‌شائبه از گلیدی (ره) پرچم پیژامه‌پارتی مختلط رو بالا نگه داشته بودم شماها مشغول حزب‌بازی، شاخ‌بازی، (...)بازی بودین!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۹:۲۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
لکن اینطور نباشد که ما پست بزنیم و شما نقل قول نکنید!
تا دیروز می گفتند هدویگ فلاگ هدویگ بهمان هدویگ یک اتفاقی که فقط یک بار برای جادوگران میفتد هدویگ جادوی رول نویسی قرن بیستم حالا پست که می زنیم کسی حتی زحمت نقل قول کردنش را هم نمی کشد! باز لااقل بینز یک گریزی زد به پست ما که دلمان بیشتر نشکند. این بی توجهی و اهمیت ندادن به قدیمی ها و پستهای سرشار از مفهومشان از کجا سرچشمه می گیرد؟ این چه وضع اداره و تربیت کاربر است که احترام ما را فراموش کردند محض تفریح خودشان پست می زنند؟ این شد رول پلیینگ؟
اونوقت یکی هست مثل سرافینا، یک ساحره مفسد فی التاپیک، اطلاعاتی رد و بدل می کند با آرشام که اصلا از پروفایل شخیص هم باید حذف شود تا مشکل ایجاد نشود! آنوقت مدیران ما معلوم نیست کجا با کی هستند!
همین آرشام است که پای امثال سرافینا را به سایت باز می کند تا ما باز هم شاهد همچین صحنه هایی باشیم اونوقت هرچقدر هم که ملت بلند فریاد بزنند آقا این شخصیت را بلاک کنید، کسی گوشش بدهکار نیست. این موضع گیری ها خوب نیست عزیزان من، فقط چون ققی میگوید فلان چیز خوب است معنیش این نیست که بد است، این ققی هم به ندرت صلاح سایت را در نظر می گیرد الان هم صلاح سایت مد نظرش است که می گوید آرشام را بلاک کنید. این آرشام دایره اطلاعاتش زیاد شده اسم و سن دافی های سایت را هم ماشاءالله مثل هلو می گیرد حالا فردا اینها را در قالب یک سند رو کند شما می خواهید چه کار کنید؟ پست پاک کنید که تا آخر عمر مضحکه باشید؟ نه آقا جان. بلاک کنید این دندان خراب را از ریشه بکنید برود. همیشه از قدیم گفته اند جواب خاله بازی را باید با رول بی ناموسی داد! ما تا پای جان برای مبارزه با فساد آرشام رول بی ناموسی می زنیم تا ریشه این موجود را برای همیشه از این مکان مقدس بکنیم و خیال خودمان و هر کسی که از قربانیان این موج فضاحت آرشامیسم بوده را راحت کنیم.
من از مدیران خواستارم که دسترسی دوستانمان را پس بدهند تا بتوانیم هرچه سریعتر به رسالت راندن آرشام ِ سیاه از سرزمین رول پلیینگ برسیم!

پیام زده شده در: ۹:۱۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سرافینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
نخیر من کاملا موافق باز موندن شناسه ی آرشام هستم ایشون همونطوری که از اسمشون که تو قسمت مشخصات کاربری نوشتن، مشخصه خیلی انسان فرهیخته و والایی هست و امثال شماهاست که باعث تشویش اذهان عمومی میشین و فتنه ایجاد می کنین!

پ.ن: آرشام عجیجم من 14 سالمه از تهران! شما؟ *شونصد پلک در ثانیه*

ویرایش:
نقل قول:
بعدم اینکه ما اون موقع بچه بودیم ، حالا شاید نمیدونستیم ، شما ببخشید

پرسی یکی شما نمی دونستی، یکی من 14سالم نیست!:-j

ویرایش شده توسط سرافینا در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۹:۱۷:۱۰

پیام زده شده در: ۶:۳۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
والا یه روزی قرار بود دوستی به من اینجا رول نویسی یاد بده، ولی زیر قولش زد و منو با این روحیه ی حساس در سطح سایت رها کرد و من فش شنیدم!
بعد الان که میخام نقل قول بزنم ازش، می بینم اصلا نیست همچین دکمه ای! یا اگه هست من روحیه ام حساسه و زلفام کمنده, نمی تونم ببینمش.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۵:۱۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
آقایوون آقـــــــــایون لطفا سکوت کنین
همه ماها یک مشکل داریم و اگر با هم دعوا کنیم مشکلمون حل نمیشه
بی ناموسی نویسی مشکل همه ی ماست!
مدیران عزیز لطفا چشم هاتون رو باز کنید و ببینید کاربران این سایت رو چطور تشنه ی بی ناموسی کردید
لطفا دسترسی ها رو به رفقای نزدیک من بر گردونین و ما قول می دیم در چارچوب قوانین سایت بی ناموسی بنویسیم

آدم واقعا وقتی این بچه های تشنه به بی ناموسی رو می بینه نمی تونه گریه نکنه...
نگاه کنید این کاربران دارن با چشماشون می گن من تشنه ام... من گشنم...من بی ناموسی می خوام

امید وارم مقام عظمای عله و دیگر مدیران با درایت این سایت، که پدرانه عمرشون رو برای این سایت گذاشتند دسترسی همه این کاربران رو بر گردونن... البته به جز کریچر ...نظر من به ایشون نزدیک نیست و آرشام که کارش اغتشاشِ رو هم بلاک کنین

نقل قول:
بنده از همین تریبونی که در اختیارم گذاشتند اعلام حمایت میکنم از ققی یعنی چی برادر من توهین میکنی فرار میکنی این که نشد آخه بنده از مدیریت عله آتیشفشون بزرگ اعلام حمایت میکنم از تنگ شدن جای جدیدها حمایت میکنم اصلا باید هر چی کاربر از سال 85 به اینور عضو شده پاکیده بشه تا بفیه بفهمن که چه خبره بنده از بلاک شدن مجدد آرشام بدلیل حمایت نکردن از آرمانهای بنیانگذار کبیر سایت ققی جمایت میکنم !! کلا در این سایت رو هم ببندین بعد بوقی نیییم دوباره مواضع خودمون رو اعلام کنیم در ضمن از نوشتن اسم اصلی در قسمت پروفایل شخصی حمایت میکنم و در اولین قدم اسم واقعی خودم رو مینویسم تا مدیریان بووقی مثل کوئیریل عبرت بگیرند

شما دوست عزیز منو شگفت زده کردید
آفرین...آفرین...آفرین

باورش سخته کاربرانی دست طلا همچون شما دوست عزیز حضور کم رنگی در این سایت دارین
فهم و شعور شما باید سر لوحه ی تمام کاربران این سایت قرار بگیره

حرف های شما درسته... اما من هم دیگه از حقم گذشتم... همه می دونن این سایت رو من و سعید ولدمورت تاسیس کردیم
و هری از چنگ ما کشیدش بیرون... مدارکشم موجوده
هری؟ بگـــــــم؟ بگـــــــــــــــــــــم؟

راستش می خواستم جواب همه ی دوستان رو بدم اما ای کاش هم فرصت بیشتری بود ، هم حـال و نشاط

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۰:۵۸ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
قابل توجه سیریوس عزیز بارسا دو گل خورد و بازی هم مساوی شد .
من اعتراض دارم مگه بحث فوتبالی نباید شخصو بلاک کنن !
واقعا مدیران سایت پارتی بازی می کنند .
راست میگن مدیرا گفتن :
" "یه حرکت بزنید دهن کاربرا بسته شه"
؟!!
آخه این عدالته ؟!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.