هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۵:۱۱ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
برادر حمید من از نحوه بر خورد شما با کاربر آرنولد نه کمی بلکه بسیار دلگیر شدم

ایشون صحبت جدی کردن و شما ایشون رو دلگیر کردید...برادر حمید شما همه رو دلگیر کردید
آیا این بود آن آسلامی که شما انجایش رو نورانی کردید؟

نقل قول:
سلام واقعا این اعضای قدیمی سایتن من که تصویر دیگه ایی تو ذهنم داشتم کلیم با پستاشون و سبکاشون حال کرده بودم شما که انقدر فعالید چرا بر نمی گردید ایفا؟؟؟ ریختن اینجا هی بهم بوق می دن بیاید تو ایفا دوباره حذب راه بندازیم دوباره محفل و مرگخواریت رو از نو برپا کنیم. اونوقت دعواهاتونو با پست بهم نشون بدید تو پستاتون گولاخ(ک.ر.ب.ق) بازی در بیارید دور روزه اینجا رو زیر نظر دارم و دارم می خونم و هیچی درک نکردم جز مسخره بازی یه مشت اعضای قدیمی اگه قدیمیا این هستن واقعا به تازه واردا باید نوبل داد. اگه این نیستن وارد ایفا بشن خود واقعی شونو به ما نشون بدن.

خدمت دوست عزیز و گرامی عرض کنم که
به خداوندی خدا اگر وزارت سحرو جادو را در دست راست و مدیریت جادوگران را در دست چپم قرار دهند
هرگز رول نخواهم زد
دلایل بسیار دارد که اگر علاقه مند و کنجکاو هستید من پیشنهاد می کنم که تاپیک نحوه برخورد را از اول تا آخر به دقت مطالعه بفرمایید...یا اگر اینکار مقدور نیست می توانید از کوییرل یا هری پاتر بپرسید که چرا کاربران قدیمی رفتند و بر نمی گردند

در ضمن ما جای شما رو که تنگ نکردیم یه عده کاربر ارزشی از این موقعیت یعنی غیبت مدیریت سو استفاده کرده و تا بلاک شدنشون لودگی می کنند
به زودی دست آستاکبار چهره انها را از این سایت پاک خواهد کرد و شما می توانید در آرامش به فعالیت بپردازید

در مورد پست بینز هم باید بگم نظر من به ایشون بسیار نزدیکه جوری که نورهایمان باهم در این برخورد یکی شده

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
نقل قول:
برادر حمید واقعا می فهمی داری چی میگی؟ اگه می فهمی و مارو چیز فرض کردی اصلا انتظارشو از شما نداشتم. اگه نمی فهمی که بازم انتظارشو نداشتم. جالبه این اعضای قدیمی یهو میان تو سایت بعد یه جایی خارج ایفا رو قرق می کنن بعدشم ....

ما بکلی از قدیم الایام نفهم بودیم و بلکی شعور نمیداشتیم و همگی با عقده ای بودن ما آشنایی کامل داشتند ولی در رابطه با حرکت فعلی ما شما اطلاع کافی ندارین و ما شما رو به این طریق از این مسیر کنونی دفع میکنیم تا از شما و دیگر کاربران عزیز در مقابل این دسیسه های دشمن غاصب محافظت کرده و بکنیم!

من از اینکه مدیریت مارو هنوز بلاک نکرده کمی دلگیر شدم و خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به این موضوع هستم! مارو وادار به انجام حرکات بی ناموسی و استفاده از میله تخت و دخول به خوابگاه مدیران نکنید!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

آرنولدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱
از روي شونت! باورت نمي شه نگام كن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 353
آفلاین
نقل قول:
ای وایی چی ؟! ماشین لباسشوییو خودت روشن میکنی؟! نه نه نه نه!

برادر حمید واقعا می فهمی داری چی میگی؟ اگه می فهمی و مارو چیز فرض کردی اصلا انتظارشو از شما نداشتم. اگه نمی فهمی که بازم انتظارشو نداشتم. جالبه این اعضای قدیمی یهو میان تو سایت بعد یه جایی خارج ایفا رو قرق می کنن بعدشم ....

بی خیالش من برم رول خودمو بزنم.

تصویر کوچک شده

یادش آمد که در آن اوج سپهر
هست پیروزی و زیبایی مهر

فر و آزادی و فتح و ظفر است
نفس خرم باد سحر است

دیده بگشود و به هر سو نگریست
دید گردش اثری زاین ها نیست

بال برهم زد و برجست از جا
گفت کای دوست، ببخشای مرا

سال ها باش و بدین عیش بناز
تو ومردار، تو و عمر دراز

من نیم در خور این مهمانی
گند و مردار تو را ارزانی

گر در اوج فلکم باید مرد
عمردر گند به سر نتوان برد

شهپر شاه هوا، اوج گرفت
زاغ را دیده بر او مانده شگفت

سوی بالا شد و بالا تر شد
راست، با مهر فلک هم بر شد

لحظه ای چند بر این لوح کبود
نقطه ای بود دگر هیچ نبود

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
نقل قول:
نه عزیزم تنها راه نجات جادوگران رول پلینگ دوباره تمام اعضای قدیمی و جدیدش در کنار همه. این پست کاملا جدی بود. هر کسی هم ناراحت شد بشه تا یکم بهش بربخوره که یه بوقی مثل من این حرفو بهش می زنه واقعا برای جادوگران متاسفم که همچین اعضای قدیمی داشته چی فک می کردیم چی بودین شماها.

ای وایی چی ؟! ماشین لباسشوییو خودت روشن میکنی؟! نه نه نه نه!

نقل قول:
من میگم بریم فروم قدح اندیشه، تاپیک تالار یادبود، اونجا دیگه امکان قفل شدن نیست...

نظر من با نظر شما در نزدیکی خوبی بسر میبره خواهر بلا و در اینجا بودن چهره ی پلید مارو خوب نشون نمیده و با قواعد و اصول و ارزش های ما که همانا نابودی این سایت هست همخونی نداره زیراکه اینجا خیلی تو چشیم و ما بلکل آدم دست های پشت پرده بازی بودیم و هستیم و از این حرکات در ملاء عام زدن کلهم به ما سازگاری نداره!

من کاری به کسی ندارم ولی همه مطلع بودند که سایت رو من خودم بهمراه پسرم حمید کوچولو ساختیم که قصه ش رو همتون خوندین و نتیجه گرفتین که چاقویی که می خواین باهاش سر پسرتون رو ببرین همیشه می تونه تیز تر هم باشه و شما به تیزی هیچ چاقویی دلخوش نکنید !

در آخر هم باید بگم چنانچه ببینم عده ای فریب خورده و خودفروخته که پاشون رو به این صحن باز کردند اداعاهای کذبی مبنی بر مادر کابل شبکه ی اینترنت بودن یا بابای زوپیس قهرمان بودن بکنند ، کمی ازشون دلگیر خواهم شد!

ویرایش شده توسط امریک پلید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۴:۰۶:۲۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

آرنولدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱
از روي شونت! باورت نمي شه نگام كن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 353
آفلاین
سلام

واقعا این اعضای قدیمی سایتن من که تصویر دیگه ایی تو ذهنم داشتم کلیم با پستاشون و سبکاشون حال کرده بودم شما که انقدر فعالید چرا بر نمی گردید ایفا؟؟؟

ریختن اینجا هی بهم بوق می دن بیاید تو ایفا دوباره حذب راه بندازیم دوباره محفل و مرگخواریت رو از نو برپا کنیم. اونوقت دعواهاتونو با پست بهم نشون بدید تو پستاتون گولاخ(ک.ر.ب.ق) بازی در بیارید دور روزه اینجا رو زیر نظر دارم و دارم می خونم و هیچی درک نکردم جز مسخره بازی یه مشت اعضای قدیمی اگه قدیمیا این هستن واقعا به تازه واردا باید نوبل داد. اگه این نیستن وارد ایفا بشن خود واقعی شونو به ما نشون بدن.

نقل قول:
خلاصه که تنها راه نجات از وضعیت فعلی و نجات جادوگران اینه که من رو مدیریت کل کنید تا یک سری حرکات دموکراتیک به صورت پاکسازی نژادی انجام بدم.

نه عزیزم تنها راه نجات جادوگران رول پلینگ دوباره تمام اعضای قدیمی و جدیدش در کنار همه.

این پست کاملا جدی بود. هر کسی هم ناراحت شد بشه تا یکم بهش بربخوره که یه بوقی مثل من این حرفو بهش می زنه واقعا برای جادوگران متاسفم که همچین اعضای قدیمی داشته چی فک می کردیم چی بودین شماها.

ویرایش شده توسط آرنولد در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۳:۴۱:۴۷

تصویر کوچک شده

یادش آمد که در آن اوج سپهر
هست پیروزی و زیبایی مهر

فر و آزادی و فتح و ظفر است
نفس خرم باد سحر است

دیده بگشود و به هر سو نگریست
دید گردش اثری زاین ها نیست

بال برهم زد و برجست از جا
گفت کای دوست، ببخشای مرا

سال ها باش و بدین عیش بناز
تو ومردار، تو و عمر دراز

من نیم در خور این مهمانی
گند و مردار تو را ارزانی

گر در اوج فلکم باید مرد
عمردر گند به سر نتوان برد

شهپر شاه هوا، اوج گرفت
زاغ را دیده بر او مانده شگفت

سوی بالا شد و بالا تر شد
راست، با مهر فلک هم بر شد

لحظه ای چند بر این لوح کبود
نقطه ای بود دگر هیچ نبود

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
جسیکای عزیز

من اول بعنوان ناظر و بعد مدیر همه پستهای اینجارو میخونم ولی مورد خاصی ندیدم که نیاز به دخالت بنده در صحبت دوستان با همدیگه باشه. شما لطفا بگید که منظورتون از پست توجیهی چیه؟ یا اگه موردی هست که نیاز به پاسخگویی داره لطفا نقل قول کنید.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

منیروا جان! شما خودتم کم پست تک خطی که همش اعتراض رو نشون میده نمیزنی ها !!! دلیل خودت برای اینکار چیه ؟!
آیا فکر نمیکنی ارزش داشته باشه یه مدیر بیاد و یه پست توجیهی بزنه و یکم مارو روشن کنه ؟!

باید منتظر شیم آیا همچنان؟! مگه اینکه اینم مثه ناظرکمکی محفله که این همه منتظرشیم!!! :آه:

دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم ترسیدم غمباد بشه کارِ دیگه دستم بده!!

* من از برگشتن خیلی از شماها خوشحالم!!! چون خاطرات خوبی از پستهای شما دارم! هرچند که تو سبک شماها رول نمیزدم! اما خیلی میخندیدم!! *

پیام زده شده در: ۱۲:۵۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
دیگه اومدیم اینجا هی کلی راه پاشیم بریم اونجا ؟!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
من میگم بریم فروم قدح اندیشه، تاپیک تالار یادبود، اونجا دیگه امکان قفل شدن نیست...

تالار یادبودها

یه گل هم میزنم تنگ پستم، نمادی باشه از تمامی گل هایی که من از مدیران و ناظران سایت دریافت کردم!

حالا پاشید برید تالار یادبودها، وگرنه می گم بچه ها همه این پست ها رو به دلیل نادیده گرفتن سوژه و شپلخ کردن اون و ارزشی بودنشون، نادیده بگیرن و از اول تاپیک همدیگه رو ارشاد کنن!

ویرایش شده توسط بلاتریکس مار در آستین در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۲:۴۷:۰۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس مار در آستین در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۳:۰۰:۵۴

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
هر کی گفت اون " ب" که اخر پست قبلم جا مونده چی می خواسته باشه؟!؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.