هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۰:۰۰ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۰

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
نقل قول:
دلم برای عمو پورنگ بیشتر میسوزه ولی !

ولی من دلم بیشتر برای عمو ضرغام میسوزه !

نقل قول:
یعنی هاگریدجان شما .... خودت میشوری؟!.......اگه آره که مشکلی نیست ....شناستو به "هاگرید راستگو" عوض کن! اگه نه دکمه ماشین لباسشویی رو بزن!

ای ول ای ول ! مگه شما خودت نمیشوری؟

نقل قول:
یک رزمنده در جنگ نرم دیده شد!....برادران همیشه در تو صحنه! بندازینش تو گونی!

برادر گونی در تخصص ماست ! صد بار گفت وارد حوزه هایی که تخصص ندارین نشین !

در آخر اعلام میکنم که ندای آسلامیوس را در تمام تاپیک ها طنین انداز خواهیم کرد

ویرایش شده توسط هگرید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۱۰:۰۲:۳۱

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۹:۳۸ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
نقل قول:
باید مثل اسرائیل از زمین محوتون میکردیم که قدرت کفاف نداد!....اگه هنوز بودم گشت ارشاد راه مینداختم!مینداختمت توی ون!!! کمی ارشادت میکردیم!

جمعیت زیاده ! بنده پیشنهاد مینی بوس سبز و سیفید دارم به جای یک ون تنگ !

نقل قول:
بعد از اون میتوانیم ماشین لباسشویی رو خودمون روشن کنیم و خاله نرگس را بر سر جاش بشونیم.

دلم برای عمو پورنگ بیشتر میسوزه ولی !

نقل قول:
یعنی هاگریدجان شما .... خودت میشوری؟!.......اگه آره که مشکلی نیست ....شناستو به "هاگرید راستگو" عوض کن! اگه نه دکمه ماشین لباسشویی رو بزن!

بازم تاکید میکنم، عمو پورنگ مظلوم تر بود !

نقل قول:
بیایید برای یک بار همه که شده با هم متحد بشیم و فتنه و جریان انحرافی رو از صفحه روزگار محو کنیم

انشا الله !

نقل قول:
از ما ملت ستم دیده حمایت کنید

حتما ! صدالبته به حول و قوهی الهی اینکارو می کنیم !

نقل قول:
آیا این بود آن آسلامی که شما آنجایش رو نورانی کردید؟

نچ ! در عصر جدید، گره زدن لامپ کم مصرف، جهت تابیدن نور +هاله ای رنگین از آنجایش کافی است ! وضع اقتصادی جادوگران خوب نیست ! بهتر است فکر پروژکتور را از سرتان خارج کنید !

نقل قول:
در همین جا لازم میدانم از حصر خانگی سرژ انتقاد و آرزوی رفع حصر این مجاهد فی سبیل آسلام را بکنم !!!!

انشا الله که به زودی با سرژیا و اهل خانه ، تحت نظر داروغه ها ملاقات خواهد نمود !

نقل قول:

به خداوندی خدا اگر وزارت سحرو جادو را در دست راست و مدیریت جادوگران را در دست چپم قرار دهند
هرگز رول نخواهم زد

به خداواندی اهورامزدا اگر یک پر کفتری ققی نام را در دستش چپم گذارند و پیکر سپید یک یار را در دست راستم، بر روی بدن یار با پر کفتر مشق شب می نویسم تا فردا روزی معلم دعوایم نکند و به پدرم زنگ نزند تا پدرم جهت تنبیه، مرا در زیر پیانویش حبس کند !

نقل قول:
مارو وادار به انجام حرکات بی ناموسی و استفاده از میله تخت و دخول به خوابگاه مدیران نکنید!

البته دسته گیتار هم چیز خوبیست و نظرم به آن نزدیک تر است! آن هم گیتار آوریل ! البته بنده پیشنهاد گیبسون لس پال 5 پیکاپه را دارم که بسیار بدنه پهنی دارند و در لحظه موعود، خود را به طور گسترده وارد ماجرا می کنند !

نقل قول:
به همین علت بنده در همینجا اعلام ظهور دوباره کرده و به تمام یاران گمنام خودم که در سرتاسر این فروم به انتظار چنین روزی جمعه هایی خون گریه کردند و چه ها و چه ها ! که بگذریم ! اعلام وجود میکنم و دعوت میکنم که شرف یاب حضور شوند و آنجایشان را نورانی تر از همیشه که بودند بسازند!

شاید این جمعه بیایی ! شاید !

نقل قول:

و بنده در خصوص فتنه ی نوپا و هرچند بی اساس و خُردی که بتازگی پا گرفته و به نام آرشام در حال دست درازی به شعور و فهم و حریم های قابل احترام کاربران سایت هستش باید عرض کنم این خودفروختگی ها از سالیان پیش و در گذر تاریخی سپری شده ی ما همواره بوده و با وجود دشمنی های پس پرده و از عوامل بیگانه ای که چشم دیدن سعادت و سروری کاربران این سایت را ندارند همواره در مسیر تجلی و ترقی شما خواهد بود و بنده لزومی به آگاه کردن شما عزیزانم ندیدم لاکن جنانچه احساس کنم این عامل دست نشانده ی بی ارزش و خار بخواهد خللی در این چشم انداز ایجاد کند دست اورا از اینجا یا شایدم از اینجا قطع کنم و یا بیشتر حتی!
من همینجا حجت بر شما مسئولین تمام کردم و انتظار من از شما اینست که برخوردی هوشمندانه ، صحیح و درخور آنچه باید باشد بکنید و آنطور نباشد که ما طور دیگری بشویم و شما طوری دیگر!

آورین ! آورین ! مزداکبر !

-----------------------------------------------------------
بلیز. بسی جایت خالی است برادر !
نمیدونم چه رسمیه که آنتونین معتقده حواسش هست و اینا. اما ندیدیم چیزی ! وقتی کار به یک عضو برسه، سریع اخطار و بلاک این حرفاست. اما طرف بره و بعد از مدتی با دوستان تاریخی بیاد، نمیدونم چرا مدیریت فعلی سکوت میکنه !

کلا هدف از این پست، این بود که مدیران فعلی سایت، سعی نکنید خیلی ادای حفاظت سایت رو در بیارین برای نسل تازه. ما که هفت ساله اینجا چادر زدیم میدونیم داستان رو ! یادمه چند وقت پیش حرفی گفته شد به من که سایت نباید در خطر قرار بگیره به خاطر خودخواهی یه نفر که میخواد به فلان سبک مثلا مفهومی و هنری ، فلان مضمون رو به عنوان سوژه استفاده کنه و پستشو نگارش کنه. خب این حرف چرته !
به پستای خودمم گیر میدادین قبلا که به اندازه یک پنجم موارد نقل قول شده هم شاید تابلو نبودند !

اگه الان اینطوری حساب کنیم که سایت به قول شما چند روزه در خطر صید برادران سایبر مرامه !

در مجموع، بنده که از مهر 83 در این سایت به گالری می رفتم و دوران نوجوانی ام را با نگاه زهر آلود به تصاویر خندان اما واتسون به دوران بلوغ تبدیل نمودم(جسی جان ! شما نخون لطفا ! ) ، توانستم در عید 84 استعدادم را شکوفا کنم و به همراه کوییرل به فاصله دو دقیقه وارد ایفای نقش شدم ! لذا بنده نه به حرمت همگامی با اون هرمافرودیت عمامه صفت، و نه به حرمت دو روزی که روزه خوردم در ملاءعام، که به حرمت مادری کردن برای فیبرهای نوری و کابل های کلفت اعلام می کنم که هرگز دست از سخنان گهربار در اینجا نکشید، در اینصورت منم قول میدم که دست از حمایتتون نکشم !

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل مزدا 323 امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۹:۴۱:۴۹
ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۹:۴۴:۴۴
ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۱۰:۵۵:۰۰

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
واقعا منو و قدرت با آدما چه نمی کنه !

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
این رو زیر پستت یزن :

بابای سر سیریوس بلک لایک کرد

این رو هم کامنت میذارم زیر پستت :

خیلی قشنگ بود با اجازه شیر میکنم !

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
من خفنترین گرداننده تاریخ جادوگران اومدم اعضای قدیمی رو آبیاری کنم!!! شلنگم کو؟!!!!

اول!
ناظر محترم بیاد این دوتا پست سرژ رو پاک کن!هنوزم بلد نیست پست بزنه! من اعصاب ندارم!!!

شروع میکنیم!
نقل قول:

تشکر من صحبت های آوریل رو هم تایید می کنم

منم صحبت های دسامبر رو تایید میکنم!

نقل قول:

اقا یعنی چی اینجا نمیشه کامنت گذاشت یا لایک کرد !!!
ای مدیریت پس چه میکنی اینجا

پس اینی که گذاشتی چیه؟کامنته دیگه!
لایک هم میخواستی بزنی به من پیام شخصی بزن و بگو.... ویرایش میکنم ...زیر پستش میزنم "سیریوس لایک کرد!"
خداروشکر پست افراد مثل اتوبان تهران کرج بازه میشه ویرایش کرد!

نقل قول:

ما با نی ساندیس به چشم آستکبار حمله میکنیم و در هر کوی و برزن ندای آسلامیوس را طنین انداز خواهیم کرد

یک رزمنده در جنگ نرم دیده شد!....برادران همیشه در تو صحنه! بندازینش تو گونی!

نقل قول:

هدویگی که یه زمانی سیریوس بلک بودی و در هر دو زمانی که هم هدویگ بودی هم سیریوس با من تو چترباکس تیک و تاک می زدی و من تحویلت نمی گرفتم، به اون دو روز روزه ای که گرفتم قسم من کمی دلگیر شدم!

خانوم جان اینکه آمار نمیدادی تو چت! یعنی اینکه مفسد فی التابیک نبودی؟!تابلو!!! در ضمن کپی رایت این جمله "دلگیر شدن" با منه!؟ بعدا پیام شخصی بزن برات key بفرستم!

نقل قول:

میبینم که آوریل خانم هم تشریف فرما شدند قدم شوما روی چشم

شوما قدیمی شده!...الان تاژ رو بورسه!در ضمن اون چشاتم درویش کن!...چثدر مردم هیز شدن!

نقل قول:

اینو البته به مدیرای اونموقع میگم! تبعیض تا کجا؟ شما ا اول با ریون و حذب و اینا مشکل داشتین! واقعا که! من اونموقع کمتر از یه سال بود که فعالیت نمیکردم! اونم بخاطر کنکورم! چطور دلتون اومد؟

تمام بی ناموسی های رول های افراد از شخص شخیص شما بود!!! شما توی هر رول گوشه ای از نقش بودید!باید مثل اسرائیل از زمین محوتون میکردیم که قدرت کفاف نداد!....اگه هنوز بودم گشت ارشاد راه مینداختم!مینداختمت توی ون!!! کمی ارشادت میکردیم!

نقل قول:

بعد از اون میتوانیم ماشین لباسشویی رو خودمون روشن کنیم و خاله نرگس را بر سر جاش بشونیم.

نقل قول:

در 8 سال گذشته مدیریت دچار انحراف شده و آسلام در حاشیه قرار گرفته...

کفی جان!کلا حساب کردم سایت هشت سال نیست درست شده! شما هنوز هم.......؟درست نشدی؟!

نقل قول:

بعد در سرکوب روز چند شنبه ی خونین دستور بلاک چندین تن از معترضین و منتقدین ارزشمند سایت رو به مقامات دست نشوندتون دادین و لابی ها که نکردید !

عزیز من! تشریف بیارید آزکابان!ناهار در خدمت باشیم!نوشابه هم میگیریم!....راستی تردستی بلدید دیگه؟!!!!!...این حرف من چه ربطی داشت نه؟!

من هنوز تو جو مدیریت سابقم!میفهمید؟مجبورم؟!!!!!

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۲۱:۲۹:۳۳

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
سرژ ، من نفهمیدم این تانکیان یعنی چی؟ یعنی تانکی؟ با تانکر در ارتباطی؟
نکنه تو کار قاچاق تانکرهای سوختی؟ سوخت از کشور خارج میکنی؟ قاچاقچی ؟

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
پست!

پُست!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
این چه وضعشه؟ این آخرین پست منه! دیگه اینجا پستی نمینویسم!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
من فقط خواستم یه تشکری بکنم از مدیران حال حاضر سایت و بگم که آورین که کاری با ما ندارین چون ما خودمون خسته میشیم میریم یه چند وقت دیگه. در همین راستا یه سری دسترسی های مدیریتی و اینا هم به اکیپ ما بدید تا ما روح تازه ای به کالبد سایت ببخشیم.
با تشکر من صحبت های آوریل رو هم تایید می کنم

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
اقا یعنی چی اینجا نمیشه کامنت گذاشت یا لایک کرد !!!

ای مدیریت پس چه میکنی اینجا

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.