هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر فرماندهان محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ جمعه ۵ اسفند ۱۳۹۰

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
با سلام

من موخواستم بدونم محفل مثل همیشه بی فعالیته و فقط عضویت توش به درده گوشه پروفایل می خوره یا این که ماموریتی چیزی هم داره

با تشکر

(حال کردی کپی پیستو)

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

Re: آوای ققنوس (ارتباط با دامبلدور)
پیام زده شده در: ۱:۲۰ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
سلام و آرزوی سلامتی

من خوشحال میشم رول نویس خوبی مثل شما در انجمن محفل تاپیک بزنه و ما هم بتونیم از این ایده شما استفاده کنیم منتها همانطور که خودتون میدونید انجمن محفل قراره جایی برای فعالیت جادوگرای سفید و علیه لرد ولدمورت باشه و از اونجایی که شما مرگخوارید و بیشتر به لرد ولدمورت تمایل دارید این احتمالو میدم که تاپیک مدنظرتون به سمتی متمایل بشه که بیشتر مناسب انجمن خانه ریدل باشه. اگه این فرض درست نیست تاپیکتونو در همین انجمن محفل ققنوس بزنید. ایده جالبیه و این تیزبینی شما رو میرسونه که با دیدن تاپیک نوزده سال بعد ایده این تاپیک به ذهنتون رسید. امیدوارم هر دو تاپیک فعال بشه چون هر دو جالبن و دو نگاه متفاوت دارن و میتونن ما رو از کلیشه های تکراری هری پاتر نجات بدن.

ممنونم

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام خسته نباشید ...

پیرو زده شدن تاپیک 19 سال بعد برای زدن مشتی پولادین بر دهان این تاپیک ، اینجانب درخواست مجوز برای تاپیک 17 سال قبل جهت پرداختن به یک سری از زوایای پنهان زندگی پاترها رو دارم ... آن زمانی که پسری که زنده ماند هنوز به دنیا نیومده بود که بخواهد زنده بماند و من هم هیچ ایده ای ندارم که پسری که زنده ماند اون زمان کجا بوده و اساسا نکات غیر شفاف بسیاری در 17 سال قبل وجود دارد که حتی در 36 سالی هم که گذشت چیزی از ابهاماتش کم نشده ... و به طور کلی ما میتونیم در این تاپیک در مورد داستان های 17 سال قبل رول بزنیمو اینا ...

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
پروفسور دامبلدور..

این اقدامتون تحسین برانگیز و قابل تقدیر بود. من وظیفه ی خودم دونستم تشکر کنم!

ممنون از تصمیم خوبی که گرفتید

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جسیکا، دسترسیتون به محفل مجددا داده شد. با هم صحبت میکنیم دختر عزیزم.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰

دابیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ شنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۱:۴۸ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۰
از اتاق شکنجه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 275
آفلاین
درود

آلبوس جان من دسترسی انجمن محفل رو دارم ، میخواستم بدونم میتونم الان عضو بشم یا باید دوباره اول برم ارتش دامبلدور!؟

سلام
آرگوس عزیز در حال حاضر برای عضویت در محفل ققنوس به عضویت در الف دال نیازی نیست. شما لطف کن و فرمی که در تاپیک زیر هست رو پر کن:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=249298#forumpost249298

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۲۴ ۱۲:۵۷:۴۸

[b] به یاد شناسه ی قبلیم:«د�

پیام زده شده در: ۴:۰۱ یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جسیکای عزیز سلام و آرزوی سلامتی

ببین دخترم اصلی ترین و مهمترین دلیلش اینه که شمایی که طبق فرمایش خودتون چندین و چند ساله عضو محفل ققنوس هستید و باید این مسائلو از من بهتر بدونید اومدید کلی از پست های من در انجمن خصوصی رو نقل قول کردید در انجمن عمومی و اینکارم خیلی دقیق و حساب شده و گزینشی انجام دادید یعنی قسمت هایی از پست هارو نقل قول کردید که اگه کنار هم بذاریم دقیقا منو خراب کردید و کاری جز این نکردید. خب شما چند روز بود بنای ناسازگاری گذاشته بودید و منم جواب صحبت هاتونو در انجمن خصوصی دادم ولی این کار آخرتون رو اگه کنار کارهای قبلی بذاریم چاره ای جز گرفتن دسترسیتون ندارم.

انتظار جواب کامل دارید و منم کامل جواب میدم: همونظور که در اوایل شاهد بودید من خیلی از شما تعریف میکردم و در واقع تصورم این بود که وقتی دیدید یکی پیدا شده که بعد از مدت ها میخواد محفلو دوباره سر پا کنه حتما کمکش میکنید. قدر دانی های من از شما فقط در انجمن خصوصی خلاصه نشد و پیام شخصی هایی که براتون فرستاده فک کنم گویای همه چیز هست اما شما چیکار کردید؟ وقتی وزیر دیگر عزیز مساله محفلو در جادوکاران مطرح کرد، با لحن طلبکارانه نه تنها در انجمن عمومی برخورد کردید که در انجمن خصوصی محفلم همینطور برخورد کردید و با فونت درشت و با لحن نادرست سوالتونو از من پرسیدید.

منم پاسخ دادم و اصلی ترین پاسخم اینه که برای فعال کردن دوباره محفل ادغام چند تا تاپیک و تغییر نام چند تاپیک دیگه کمترین کار و اختیاری بود که من میتونستم انجام بدم و اصلا محفل فعالیتی نداشت و شما بعنوان نماینده محفل جایی معرفی نشده بودید که من بخوام باهاتون مشورت کنم.

چون شما مطرح کردید منم مطرح کنم که وقتی یک پست در محفل ققنوس زدید و از "گشت ثارلله" نام بردید، خودتون برید دوباره بخونید و ببینید که من با چه لحنی و چطور غیر مستقیم در پیام شخصی ازتون خواهش کردم پستتونو ویرایش کنید تا برای سایت مشکلی پیش نیاد و البته شما هم در آخر ویرایش نکردید! یعنی منم اونموقع باید با این لحن و در انجمن عمومی باهاتون صحبت میکردم؟!

جسیکای عزیز کلا شما چند روزه در حال بوجود آوردن حاشیه برای محفل ققنوس هستید و بنظرم همکاری نکردن ما بنفع هردومونه. من غیر از انجمن محفل ققنوس باید به کارای مدیریتیمم برسم و برای همین با خودم قرار گذاشتم خلوت ترین ساعت زندگیمو که کارای دیگه ای هم نداشته باشم انتخاب کنم و بیام در انجمن محفل ققنوس پست بزنم. الان ساعت 4 صبحه ولی بازم بخاطر اینکه طبق روال این چند روز مجبور شدم به پستهای شما پاسخ بدم امشب نرسیدم پستی بزنم.

از زحماتتون برای محفل تشکر میکنم و امیدوارم موفق باشید.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

با سلام به ناظر محترم و همچنین هری جیمز پاتر معروف !!!
خب انگار یه اتفاقِ جالبی افتاده و دسترسی محفل من گرفته شده!! چرا ؟! چون فقط توضیح خواستم؟! جناب دامبلدور من بهتون احترام گذاشتم و از اینکه فکر کردی تحریف کردم حرفاتون رو ( با اینکه نکردم) معذرت خواستم!!!
دیگه شماها باید بهتر بدونین که استرجس و سارا و من جز قدیمی ترین اعضای محفل هستیم که همیشه در دوران قدرت و خاموشیش حضور داشتیم!! واقعن من باید بدون هیچ توضیحی اخراج شم؟! شما به این میگین سایتِ آزاد راس راسی؟!
وقتی ریگولوس بهم گفت تو محفلی نیستی فکر کردم اشتباه میکنه اما دیدم واقعن به تاپیکا دسترسی ندارم!! چرا جناب دامبلدور ؟!
کارم اینقدر برات سخت تموم شده بود که منو مستحق پرت شدن دیدی ؟!
یعنی منی که 6 سال تو محفل بودم نباید حق نظر خواهی داشته باشم ؟! این رسمشه رئیس ؟!
لابد فکر کردی من جاسوس دوجانبه ام؟! هان ؟!
اخراج کردی؟! باشه مشکلی نیست، با اعضای تازه نفسی که الگوی ما هستند روزهای پرخاطره ای داشته باشین! براتون آرزوی موفقیت میکنم!!

و اما حرف آخر:

امیدوارم اونقدر ارزش برام قائل بشی که جواب این سوالم رو بدی !! فقط جوابِ همین : " چرا منو اخراج کردی پروفسور ؟! "

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
نقل قول:

میخواستم بدونم چرا بدون تموم شدن سوژه ی داستان در تاپیک " محفل به روایت فتح " ییهو سوژه ی جدید داده شده ؟!
آیا واقعن اینقدر ادامه دادنش سخت بود؟! یا بنده خراب کرده بودم سوژه رو ؟!

جسیکا من دیدم نزدیک یک ماهه کسی پستی نزده به خاطر همین بود سوژه جدید دادم.

اینکه کسی هم ادامه نداده ممکنه مال خراب بودن سوژه باشه. من خودم هم خیلی از تاپیک ها را دیدم که بدون تمام شدن سوژه بعد از یک ماه حتی کم تر سوژه های جدیدی می دن.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک

ای جادوگران و ساحره ها. بدانید که هری مرد بزرگی بود. راه او را ادامه دهید.
ارزشی ولدک کش

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

با سلام!
میخواستم بدونم چرا بدون تموم شدن سوژه ی داستان در تاپیک " محفل به روایت فتح " ییهو سوژه ی جدید داده شده ؟!
آیا واقعن اینقدر ادامه دادنش سخت بود؟! یا بنده خراب کرده بودم سوژه رو ؟!

درضمن این تاپیک کار " ارتباط با ناظر" رو انجام میده ؟!
هوووم ؟!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.