هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۴۰ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۰

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
سلام دوستان
1 سوال دارم و یه پیشنهاد
اول خواستم بپرسم به عنوان یکی از قدیمی ترین اعضای سایت خیلی کنجکاوم که ایده ی این سایت مال چه کسی بوده؟
اگه از دوستان و مدیران داستان تاسیس این سایت رو میدونه اکه بگه ممنون میشم
و در اخر هم خواستم بگم اگه چت پاکس به سایت اضافه بشه خیلی خوب میشه...اگه اشتباه نکنم قدیما چت باکس داشتیم
با تشکر

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۹۰/۹/۱۰ ۰:۴۱:۱۶
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۹۰/۹/۱۰ ۰:۴۲:۰۰
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۹۰/۹/۱۰ ۰:۴۲:۵۹

پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
در مورد سایت افسانه ها که مثال زدید، تا حالا در این سایت فعالیت نکردم، و اطلاع دقیقی از اینکه چه نوع ایفای نقشی داره ندارم. ایفای نقش آزاد داره یا اونها هم سوژه مشخصی دارن؟ کلا همچین ایفای نقش هایی رو نباید با ایفای نقش ما مقایسه کرد. کلا مقایسه اون سایت رو با جادوگران درست نمیدونم، چه در گذشته و چه حتی زمان فعلی.

حتی اگه ایفای نقششون آزاد نباشه هم باز ممکنه در مورد سوژه تازه ای باشه. توجه داشته باشین که ایفای نقش ما فقط در مورد هری پاتره. یعنی صرفا در چهار چوب هری پاتر میتونیم پیش بریم، نه چیزهای دیگه. میلیاردها ایده مختلف هست که میشه اجرا کرد برای ایفای نقش، اما چون صرفا باید به هری پاتر ربط داشته باشه، عملا از نود و چند درصدش نمیشه استفاده کرد.

این موضوع رو هم حساب کنید که الان مدت هاست داریم ایفای نقش هری پاتر انجام میدیم و تازه کتاب و فیلم ها هم تموم شده. عجیب نیست که فعالیت در مقابل یه ایفای نقش بدون حد و مرز، یا ایفای نقش با سوژه جدید و بکر خیلی کمتر باشه.

در مورد ایده، بله من مدیر ایفای نقشم و هر ایده ای به ذهنم برسه مسلما اجرا میکنم. اما خب به شدت هم استقبال میکنم اگه دوستان دیگه ایده ای دارن اونها هم چه در قالب جادوکارها و چه به صورت مستقل مطرحش کنن تا اگه قابل اجرا باشه بتونیم همگی ازش استفاده کنیم.

اینکه مثلا شناسه های ساختگی هم از این به بعد تایید بشن، خب خودش یه پیشنهاده. بد نیست، میشه مطرحش کرد که اگه مورد موافقت قرار بگیره اجراش کرد. ولی ما به چیزی ورای این موضوع احتیاج داریم. چیزهایی عمیق تری باید برای حل این مشکل پیدا کرد که امیدوارم با هم فکری همه بشه بهشون دست پیدا کرد.

در مورد مسابقه، همون طور که قبلا هم گفتم، چند وقت پیش قرار بود یه مسابقه بین سایتی ایفای نقش برگزار بشه، بین چند سایت فانتزی. که متاسفانه با وجود هماهنگی های زیاد سایت مبدا بدقولی کرد و مسابقه هیچ وقت برگزار نشد.

در نهایت در مورد قسمت آخر نظرتون هم، قبلا اشاره کردم که من مشکلی با مجمع ندارم. فقط باید حدود اختیارات مجمع مشخص باشه که در چهارچوب اون بتونه فعالیت کنه.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۲ شنبه ۵ آذر ۱۳۹۰

مگان جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۲ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۱۹ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از جادوگران رفتم...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
نقل قول:
مگان عزیز فکر نمیکنی بهتر باشه به اعصابت مسلط باشی تا بتونی بدون توهین کردن صحبت کنی؟ این خطوط رو که خوندم واقعا تعجب کردم. بهتره به جای توهین کردن و یا بی ادبانه جواب دادن با آرامش جواب بدین تا به جای منحرف شدن بحث به موضوع اصلی برسیم. اگه شما قراره راهنما و الگوی تازه واردها و یا اعضای دیگه ای باشین فکر نمیکنم بی ادبانه صحبت کردن الگوی خوبی برای کسی باشه.

ببخشید. درست میگی. اصلاً خودمم نفهمیدم که اینا رو گفتم.( به غیر از اون هویج)
ولی خداییش دل پری از مدیرا دارم.
البت خیلی هم بد نگفتما. دیکتاتوری که توهین نیست. واقعیته. واقعاً هم دارین به سمتش میرین!

کلاً هر چی گفتی نقل قول:

بله کاملاً متوجه هستم.
من کلاً تصمیم داشتم از سایت برم. به دلایلی که اگه خواستی می تونم برات بگم.
ولی بعد نظرم عوض شد و گفتم می مونم و برای ایفایی که یه بخش 3 سالش مال منم هست بجنگم.
تا وقتی هم که بحث اینجا نتیجه ای نده از من رولی نخواهید دید.

میگی فعالیت سایت رو اعضا می سازن.
اما مدیر ایفای نقش باید طرح هایی اجرا کنه که رقابت بین افراد زیاد بشه. باید کاری بکنه که همه میل به پست زدن داشته باشن.
اصلاً نمی خوام مقایسه کنم ولی یه مثال برات میارم.
الان یه سر به سایت افسانه ها بزن. سایتی که هنوز 1 سالش هم نشده.
اون جا یه مدیر ایفا داره، اصلاً ترکونده. هر ماه یه ایده ی جدید رو می کنه. هر دفعه یه کاری میکنه که اعضا ترغیب به پست زدن میشن.
اواخر تابستون افسانه ها داشت مثل الان جادوگران میشد اما با اومدن این مدیر ایفا الان در حال انفجاره. یه چیزی شده مثل جادوگران سال 88.

الان کسایی هستن که عضو جادوگران و افسانه ها هستن ولی به ازای هر 5 رولی که توی افسانه ها می زنن 1 رول هم به زور این جا می زنن.(یکیش خود من)
به نظرت این جا رو دوست ندارن؟ معلومه که عاشق جادوگرانن.
خود من واقعاً وقتی توی انجمن خصوصی هافل میرم قشنگ حس می کنم توی تالار عمومی هافلم و با این جا خیلی بیشتر ارتباط برقرار می کنم. اما جذابیت اون جا خیلی بیشتره و خیلی هم راحت تر می تونم ایده هام رو عملی کنم.
می دونی چرا؟ چون مدیر ایفاش استقلال داره. حتی از وبمستر سایت هم چیزی رو الکی قبول نمی کنه.
اونوقت توی جادوگران با 8 سال سابقه تأیید ورود به ایفای نقش دست وبمستره!

پس مدیرا خیلی می تونن سایت رو جذاب کنن.
الان من وقت هایی میام توی سایت می بینم 6-7 نفر هستن ولی هیشکی پست نمیزنه. چرا؟
برای اینکه مثلاً خود من 3 ساله دارم همین روند رو تکرار می کنم. بابا یه نو آوری، چیزی.

نقل قول:
توجه داشته باشین که فعالیت سایت رو تک تک اعضای اون سایت میسازن، نه مدیران سایت. من یه نفرم. در حد یه نفر پست میزنم. همه در حد یه نفر پست میزنن. وقتی همه فعالیت کنن این یه نفر ها جمع میشه روی هم و سایت فعال میشه.

پس میشه بگی چرا تو مدیر ایفایی؟
وقتی مدیر ایفایی که دیگه 1 نفر نیستی. هستی؟
می تونی 10 نفر یا 20 نفر هم باشی. می تونی با ایده هات سایت رو دوباره زنده کنی.
حالا حتماً میگی بابا من که چاه ایده نیستم.
منم میگم داداش من برای همین گفتن جادوکاران راه بیفته.

درسته، نمی تونی تهدید کنی ولی ترغیب که می تونی بکنی.

نقل قول:
همیشه یک طرفه به قاضی رفتن خیلی ساده است. میشه راحت نشست و گفت من دوست ندارم پست بزنم، ولی تقصیر شماست که انجمن ها پست کم میخورن. غیر از اون باید کمی واقع بین بود. سطح توقعمون رو باید با شرایط حاضر تنظیم کنیم. روزگاری بود که سایت حتی در ماه های تحصیلی روزی 25 کاربر و 60 کاربر مهمان به طور همزمان به صورت آن داشت. ولی اون روزها تموم شده چون تب هری پاتر فروکش کرده. نمیشه حال و هوای این روزها رو با اون روزها مقایسه کرد.

به نظر تو الان کلاً ایفایی که ما می کنیم به هری پاتر ربطی داره؟
معلومه که نه.
پس تو به عنوان مدیر ایفا می تونی با یه تصمیم که شخصیت های ساختگی هم تأیید بشن دوباره عضو های بیشتری بگیری.
یا همین سایت افسانه ها بهترین راه برای عضو گرفتنه.
شما خیلی راحت می تونین با هم همکاری کنین، مسابقات راه بندازین و...
پس بازم این تقصیر مدیراست.

نقل قول:
در نهایت همون طور که در بالا هم اشاره کردم، چنین تغییر بزرگی رو نمیشه با طرح های ساده و سردستی انجام داد. نظر تک تک اعضا و مدیران برای این موضوع مهمه و باید روی اون، به طور واضح و روشن بحث بشه.

خوب مهندس.
تو هم که داری حرف ما رو می زنی.
باید نظر اعضا و مدیران اعمال بشه.
خوب توی جادوکاران که 6 تا نماینده از اعضا هست و یه مدیری که بهش مربوطه هم که هست. پس مشکل شما با این مجمع چیه؟

اینو بدون که توی ذهن هر شخصی حداقل 1 ایده هست و اگه این ایده ها کامل و اصلاح بشن و اجرا بشن سایت دوباره جون میگیره.
بهترین راه هم برای این کار جادوکارانه.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ شنبه ۵ آذر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
4 آبان

البته جسارته ها... ولی 4 آذر

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۹/۵ ۱۱:۱۲:۰۸

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
آفلاین
نقل قول:
در این جا یک بار دیگه به خوبی نقش هویج را بازی کردی.

نقل قول:
فکر نمیکنین دارن به سمت دیکتاتوری میرین؟

نقل قول:
دیگه ریگولوس بدبخت داشت بهت التماس می کرد که بیای و نظرت رو بگی اما باز هم مجمع رو پشم هم حساب نکردی.

نقل قول:
اگه بد کار کردن ازشون سوال میکنه و اگه گند زدن استیضاحشون می کنه.

مگان عزیز فکر نمیکنی بهتر باشه به اعصابت مسلط باشی تا بتونی بدون توهین کردن صحبت کنی؟ این خطوط رو که خوندم واقعا تعجب کردم. بهتره به جای توهین کردن و یا بی ادبانه جواب دادن با آرامش جواب بدین تا به جای منحرف شدن بحث به موضوع اصلی برسیم. اگه شما قراره راهنما و الگوی تازه واردها و یا اعضای دیگه ای باشین فکر نمیکنم بی ادبانه صحبت کردن الگوی خوبی برای کسی باشه.

ما چارت مشخصی داریم که در اون مدیران انجمن قرار دارن، مدیر ایفای نقش و ناظران. بعد بحث تشکیل مجمع به میون اومد که من هم باهاش موافقت کردم. اما اینکه بخوایم تغییر بنیادینی توی این روند به وجود بیاریم به همین راحتی نیست که سه نفر جمع بشن دور هم و تصمیم بگیرن. برای همچین تغییراتی به هم فکری همه و کار حساب شده احتیاج داریم.

نقل قول:
انجمن قلعه ی هاگوارتز از وقتی من یادم میاد ناظر نداشته. ناظر انجمن زمین بازی کوییدیچ بلاک شده! انجمن شهر لندن از 16 آبان پست نخورده. انجمن کوچه ی دیاگون از 20 آبان تا حالا پست نخورده. انجمن وزارت از 20 آبان تا حالا پست نخورده. انجمن آزکابان که پتانسیل بالایی هم داره تا وقتی من یادم میاد ناظر نداشته.

بله خیلی از انجمن ها پست نخورده. خیلی از تاپیک ها داره خاک میخوره. چرا؟ یه دلیل ساده داره، برای اینکه تعداد بازدید سایت کمه و اعضا هم کم فعالیت میکنن. برای مثال شما که خودتون این آمار رو لطف کردین و لیست کردین، توجه دارید که از تاریخ 21 آبان که شناسه جدیدتون رو ساختین تا امروز که 4 آبان باشه هیچ پست ایفای نقشی نداشتین؟

توجه داشته باشین که فعالیت سایت رو تک تک اعضای اون سایت میسازن، نه مدیران سایت. من یه نفرم. در حد یه نفر پست میزنم. همه در حد یه نفر پست میزنن. وقتی همه فعالیت کنن این یه نفر ها جمع میشه روی هم و سایت فعال میشه. ولی وقتی هیچ کس پست نزنه نتیجه اش میشه خاک خوردن تاپیک ها. وقتی شما به طور مثال، یا دوستان دیگه توی سایت لاگین میکنن، توی چت باکس فعالیت میکنن ولی حاضر نمیشن پست رول بزنن به مدیریت ربط داره؟ این شما هستین که باید فعالیت کنین. من نمیتونم شما رو تهدید کنم که چرا پست نمیزنین. این چیزیه که خود شما باید بخواین و بهش برسین. اگه هم بخواین بگین که وظیفه ماست که جذابیت درست کنیم تا اعضا پست بزنن، با توجه به تمام مشکلات موجود مانند تموم شدن فیلم ها و کتاب ها و همین طور خوابیدن تب هری پاتر، توجه داشته باشید که طرح اولیه جادوکارها همین بود که راه کارهایی برای فعال شدن سایت پیشنهاد بده.

همیشه یک طرفه به قاضی رفتن خیلی ساده است. میشه راحت نشست و گفت من دوست ندارم پست بزنم، ولی تقصیر شماست که انجمن ها پست کم میخورن. غیر از اون باید کمی واقع بین بود. سطح توقعمون رو باید با شرایط حاضر تنظیم کنیم. روزگاری بود که سایت حتی در ماه های تحصیلی روزی 25 کاربر و 60 کاربر مهمان به طور همزمان به صورت آن داشت. ولی اون روزها تموم شده چون تب هری پاتر فروکش کرده. نمیشه حال و هوای این روزها رو با اون روزها مقایسه کرد.

روزهایی که در ذهن شما و همه ماست روزهایی بود که هری به وسیله کتاب ها و فیلم هاش در سطح اول اخبار و توجه بود. اما ناعادلانه است اگه بخوایم فکر کنیم الان هم همون شور و هیجان رو میشه انتظار داشت برای فعالیت.

در نهایت همون طور که در بالا هم اشاره کردم، چنین تغییر بزرگی رو نمیشه با طرح های ساده و سردستی انجام داد. نظر تک تک اعضا و مدیران برای این موضوع مهمه و باید روی اون، به طور واضح و روشن بحث بشه.

امیدوارم بر خلاف پست قبل، در جواب این پست آرامش خودتون رو حفظ کنید و با آرامش جواب بدین تا به نتیجه برسیم. از راه توهین و جنگ و دعوا هیچ وقت به نتیجه ای نخواهیم رسید.
موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰

مگان جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۲ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۱۹ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از جادوگران رفتم...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
نقل قول:
مجمع جادوکارها چیزی هست که برای کمک به رول و تازه واردها و مشاوره دادن به اونها تشکیل شد. و بله من به عنوان مدیر ایفای نقش با این مجمع موافقم.

مطمئنین که وظیفه ی جادوکار ها فقط همینه؟
تا اونجایی که به ما اطلاع داده شد وظیفه ی جادوکار ها نظارت بر کل ایفا و ناظر ها و حتی مدیر ایفا بود که البته این اطلاع رو هیچ مدیری، مخصوصاً شما که وظیفت بوده و در این جا یک بار دیگه به خوبی نقش هویج را بازی کردی.

این که تو میگی اولین طرح جادوکاران بود.

در ضمن اگه موافقید، مگه شما عضو نبودین؟ دیگه ریگولوس بدبخت داشت بهت التماس می کرد که بیای و نظرت رو بگی اما باز هم مجمع رو پشم هم حساب نکردی.

نقل قول:
اینجا باید به طور روشن این تصمیمات رو توضیح بدید. دقیقا چه تصمیماتی رو فرضا مجمع میگیره؟ یا در مورد استیضاح منظورتون اینه که چه اشخاصی رو و به چه دلایلی به نظرتون میتونید استیضاح کنید؟ برای اینکه به این سوال جواب بدم اول باید این مسائل رو کاملا روشن کنید. اما به طور کلی برخورد با کاربران خاطی وظیفه مدیران هستش.

اولاً مگه شما مدیر ایفا نیستی؟
مگه این رنک ها رو شما نباید به جادوکارا میدادی؟
پس چطوری اینا رو نمیدونی و این اقدانات رو انجام دادی؟

مجمع تصمیمات مربوط به ایفای نقش رو میگیره و ناظران و مدیر ایفا رو به دلیل عدم فعالیت و یا تدابیر اشتباه و یا تصمیمات اشتباه می تونه استیضاح کنه تا دلایلشون رو شرح بدن.

درسته برخورد ظاهراً وظیفه ی مدیرانه ولی اگه شما یادت بیاد آخرین باری که مدیرا وظیفشون رو انجام دادن کی بوده جواب خودت رو میگیری.

بذار منم یه کمی راهنماییت کنم:

انجمن قلعه ی هاگوارتز از وقتی من یادم میاد ناظر نداشته.
ناظر انجمن زمین بازی کوییدیچ بلاک شده!
انجمن شهر لندن از 16 آبان پست نخورده.
انجمن کوچه ی دیاگون از 20 آبان تا حالا پست نخورده.
انجمن وزارت از 20 آبان تا حالا پست نخورده.
انجمن آزکابان که پتانسیل بالایی هم داره تا وقتی من یادم میاد ناظر نداشته.

این از وظایف شما.

اگه از دوستانتون هم می خواین بگین تا از گالری و اخبار لینک بدم.

فکر نمیکنین زمان مدیریت تک نفری و مادام العمر به پایان رسیده؟
فکر نمیکنین دارن به سمت دیکتاتوری میرین؟

نقل قول:
حمایت میکنیم اما مسلما نه به صورت بی قید و شرط. چون باید حدود وظایف و اختیارات مجمع روشن و مشخص باشه. مثلا ذکر این نکته ضروریه که اعضای مجمع نمیتونن بالاتر از ناظرین قرار بگیرن یا اینکه ناظرین برای هرکاری مجبور باشن با مشاورین صحبت کنن. چون اگه قرار باشه مجمع از ناظرین بالاتر باشه باید ناظرین رو برداریم و به جاشون اعضای مجمع رو بذاریم چون عملا ناظر اختیاراتش زیر سوال میره. بین مشاوره و دخالت مستقیم در کار ناظر نفاوت هست.

حدودش که مشخص بود و من براتون توی این پست بیشتر هم توضیح دادم.
تا حالا اسم چیزی به نام مجلس شورای اسلامی به گوشتون خورده؟
دقیقاً ما می خوایم مثل اون عمل کنیم.
هر گروهی یه نماینده انتخاب می کنه که اون نماینده به کارهای ناظر ها و مدیر ایفا نظارت می کنه.
اگه خوب کار کردن، تشویقشون میکنه. اگه بد کار کردن ازشون سوال میکنه و اگه گند زدن استیضاحشون می کنه.

ناظر اختیار تام برای انجمن خودش داره و حتی مدیر هم حق دخالت نداره ولی وقتی یه کار اشتباه انجام میده باید بازخواست بشه. که این یکی از وظایف مجمع جادوکارانه.

حالا این مجمع برای کمک به ایفا طرح هایی هم میده که اگه باهاش موافقت شد اجرا میشه.

ایوان بیا جواب بده.

خداحافظی بعد از 5 سال...!

پیام زده شده در: ۰:۵۵ جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
بارتیموس جان

درست میگی. منم الان امتحان کردم و مشکل داشت. به هری اطلاع میدم و احتمالا به زودی مشکل رفع میشه. فعلا اعضایی که ایمیل فعالسازی براشون ارسال نمیشه میتونن بلیت بفرستن تا بصورت دستی شناسشونو فعال کنیم.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۰:۱۰ جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
الان من برم تو ویزنگاموت بزنم وزیر میاد فاش من الله دوتا مشت تو صورت ما می کوبه!

این همه وقت خودتون رو هدر دادین و جلسه ی ویزنگاموت گذاشتین و یکی از بند های قانونش به راه انداختن دوباره ی تاپیک از ایفای نقش چه خبر بود

اما....

من که بعد از این دوماه به طور جدی برگشتم از هیچ چیزی خبر ندارم

و مقصرش هم شما ناظرایید

و تو ای شامپو

که با قوه ی قهریه وارد عمل نشدی!

من حقمو میخوام

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۹۰

بارتیموس کراوچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۲ سه شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۴۶ سه شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۰
از ل مزل زوزوله ، گاو حسن سوسوله!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 28
آفلاین
سلام

آقا مثل اینکه سایت تو ارسال ایمیل فعالسازی مشکل داره، چندتا از دوستان من که به تازه گی عضو شده ن می خوان اکانتشونو فعال کنن اما متأسفانه هرچی درخواست میل فعالسازی میدن، ارسال میشه، اما دریافت نمیشه!!

این موضوع درباره ی ایمیل فراموشی رمز عبور هم صادقه .

لطفا پیگیری کنید.

احترامات

Life.. is a Beautiful Lie!

چی فکر میکردیم! چی بشه!
[b]
من خودم طنز فراوان گفته ام
رفته ام در زÛ

پیام زده شده در: ۰:۲۷ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
آفلاین
سلام به مگان جونز عزیز. برای تاخیر پیش اومده عذرخواهی میکنم، دلیل این تاخیر این بود که در چت باکس دیدم شما آلبوس دامبلدور رو مخاطب سوال قرار دادین. ایشون هم چون مسئله مربوط به ایفای نقش میشد جوابی ندادن به سوال شما.

در مورد سوال اولتون:
مجمع جادوکارها چیزی هست که برای کمک به رول و تازه واردها و مشاوره دادن به اونها تشکیل شد. و بله من به عنوان مدیر ایفای نقش با این مجمع موافقم.

نقل قول:
آیا تصمیماتی که مجمع میگیره رو اجرا می کنین؟ آیا در صورت استیضاح شخصی از ایفا با اون فرد برخورد می کنین؟

اینجا باید به طور روشن این تصمیمات رو توضیح بدید. دقیقا چه تصمیماتی رو فرضا مجمع میگیره؟ یا در مورد استیضاح منظورتون اینه که چه اشخاصی رو و به چه دلایلی به نظرتون میتونید استیضاح کنید؟ برای اینکه به این سوال جواب بدم اول باید این مسائل رو کاملا روشن کنید. اما به طور کلی برخورد با کاربران خاطی وظیفه مدیران هستش.

نقل قول:
در کل آیا حمایت کامل از این مجمع می کنین یا نه؟

حمایت میکنیم اما مسلما نه به صورت بی قید و شرط. چون باید حدود وظایف و اختیارات مجمع روشن و مشخص باشه. مثلا ذکر این نکته ضروریه که اعضای مجمع نمیتونن بالاتر از ناظرین قرار بگیرن یا اینکه ناظرین برای هرکاری مجبور باشن با مشاورین صحبت کنن. چون اگه قرار باشه مجمع از ناظرین بالاتر باشه باید ناظرین رو برداریم و به جاشون اعضای مجمع رو بذاریم چون عملا ناظر اختیاراتش زیر سوال میره. بین مشاوره و دخالت مستقیم در کار ناظر نفاوت هست.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۹۰/۹/۳ ۰:۴۱:۴۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.