هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: .:. تولد هشت سالگی سایت جادوگران(غیر رسمی) .:.
پیام زده شده در: ۱:۰۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
من نمیدونم چرا انقدر درگیر کلمات میشین!
بابا یه جشن تولد که نهایتا 50 نفر( که البته فکر نکنم ) میخوان توش باشن اونم نه هدف سیاسی توش هست و نه فی نفسه اشخاص سیاسی میخوان توش شرکت کنن چه مشکلی داره که حالا مصمثلا مدیریت بخواد یا نخواد مسئولیتش رو بر عهده بگیره؟

حتی اگر رسما از طرف این مدیران که همگی مدیران آنلاین هستند هم رسمی بودن میتینگ اعلام بشه از نظر حقوقی هیچ اثری بر هیچ یک از اعضا و یا مدیران مترتب نیست! اگر بخواد باشه بر عهده مدیر کل سایت هست که اون هم کاملا معلومه که رفت و آمدی به سایت نداره در نتیجه در صورت فک کن 1% بروز مشکل هیچ اتفاق خاصی نمیفته!

مگر اینکه مشکل بخواد در زمینه گشت ارشاد بازی و فلان باشه که مسئلش جداست، وگرنه به خاطر صرف برگذاری تجمع اصلا مضحکه مدیریت اینطوری با آب و تاب شونه خالی کنه از زیر این مسئله!

که البته مهم هم نیست، سال های گذشته هر سال برگذار شده!

پ.ن : آی من حال میکنم برخی از این مدیران خیلی خوششون میاد تریپ لیدرشیپ بردارن و فلانخوشحال!

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۰:۳۲ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
بارتی، پسرم، توی چشمای من نگاه کن.

نقل قول:

»» باو! هی میاین میگین بارتی.. کار به جایی رسیده که ایوان هم اومده میگه بارتی! جدی جدی همه فکر میکنن من مسئول برگزاری جشنم!! این آلبوسو میبینین ؟! به من پی ام داد . . گفت برو تاپیکشو بزن. منم واسه اینکه حال کنین و به این نتیجه برسین که عمل انجام شده س و روش حساب کنین.. خالی بستم که خودم هاستم!!

الانم از آلبوس خبری نیس! نه میگه چه کنیم!! نه میگه با کی هماهنگ کنیم !! نه میاد بریم کارای رستورانو حل کنیم . . تازه به جای همکاری پوست موز میندازه زیر پامون!!!

من به شما پی ام دادم؟!! میتونی آرشیو مسنجرتو دوباره نگاه کنی یا اگه نداریش من برات کپی کنم!!

این قضیه جشن تولد با پست شما در تاپیک گفتگو با مدیرا شروع شد و بعدشم شما در مسنجر پیگیر شدی و به من پی ام میدادی و میخواستی پیگیری کنیم. در آخرین پی ام گفتی که بالاخره جشن تولد چی شد؟ و منم گفتم شما تاپیکشو بزن تا ببینیم چی میشه. شمام وقتی تاپیکو زدی اومدی و نوشتی خودت مسئول برگزاری جشن هستی ولی حالا حرفتو عوض کردی و میگی آلبوس دامبلدور مسئوله و میگی خالی بستم!!

چند ساعت پیش هم پیام دادی که بچه ها دست از سرت برنمیدارن و ازم خواستی بیام پیگیری کنم که منم الان اومدم میبینم گویا قبل از اینکه حرف بزنیم پستتو زدی دیگه و حرفی نمیمونه. در هر صورت همونطور که خودت گفتی میتونی مسئول برگزاری جشن خودت باشی و حرف های منم به حساب سنگ اندازی نذار. شخص دیگه ای از وبمسترا نبود و من مجبور بودم بعنوان یکی از مسئولان سایت این توضیحاتو در این تاپیک بدم تا اعضا در جریان باشن که این جشن تولد غیر رسمیه و سایت جادوگران هیچ مسئولیتی در قبال برگزاریش نداره و مسئولیتش به عهده کسانیه که برگزارش میکنن و همینطور کسانی که در اون شرکت میکنن.

یعنی همونطور که در پستهای قبلی هم گفتم اگر حتی منم بیام این جشن تولد رسمی نخواهد بود و مسئولیتش به عهده خود منه که در این میتینگ شرکت کردم و در نتیجه مسئولیتش از دوش جادوگران ساقطه. سایت از هر شخص دیگه ای مهمتره حتی خود وبمسترا.

امیدوارم مثل میتینگ های دیگه ای که تا حالا برگزار شده و مشکل خاصی پیش نیومده اینم برگزار کنید و بهتون خوش بگذره و مشکلی پیش نیاد ولی صحبت های لازم رو گفتم دیگه. بقیه ش بستگی به تشخیص اعضای محترم سایت داره.

منم اولش اتفاقا علاقه مند بودم که بیام ولی همونطور که قبلا در مسنجر بهت گفتم الان به هیچ وجه وقت نمیکنم و شاید آخر دی میتونستم ولی الان کلا منصرف شدم.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۹۰

بارتیموس کراوچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۲ سه شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۴۶ سه شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۰
از ل مزل زوزوله ، گاو حسن سوسوله!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 28
آفلاین
بای کوئین

وااااه !! چه چیزایی.. باو! من خودم از مستشارات پلیس فتا م!

آقا شایعه نکنین الکی!

خب، قراره به امید مرلین برگزار بشه این جشن.. حالا کی ِ شو شما باید تعیین کنید دیگه !! باو ملت 11 شدااا !! نمی رسیما !!

با این تفاسیر و تفاصیلی که در حال مشاهده س.. جشن میوفته واسه هفته ی آینده.. گرچه.. با سنگ اندازی ها و آنتی همکاری هایی که آلبوس جان میکنن.. فکر نمی کنم اصلن برگزار بشه!!

»»» افشا سازی «««

»» باو! هی میاین میگین بارتی.. کار به جایی رسیده که ایوان هم اومده میگه بارتی! جدی جدی همه فکر میکنن من مسئول برگزاری جشنم!! این آلبوسو میبینین ؟! به من پی ام داد . . گفت برو تاپیکشو بزن. منم واسه اینکه حال کنین و به این نتیجه برسین که عمل انجام شده س و روش حساب کنین.. خالی بستم که خودم هاستم!!

الانم از آلبوس خبری نیس! نه میگه چه کنیم!! نه میگه با کی هماهنگ کنیم !! نه میاد بریم کارای رستورانو حل کنیم . . تازه به جای همکاری پوست موز میندازه زیر پامون!!!

خلاصه اینکه ملت ..

در حال حاضر بارتی مونده و حوضش !!

آلبوسو نمی دونم.. اما اگه تولد میخواین.. یکی دو نفر از بچه های پایه!! به من پخ بدن تا شماره مو بدم و با هم در ارتباط باشم.. یه روزو هماهنگ کنیم.. پاشیم بریم کاراشو حل کنیم. ( به این فکر کنید " شاید این آخرین جشن تولد سایت باشه .. آخرین شانس ما برای با هم بودن! " )

نمی خواستم اینا رو اینجا بگم .. اما متأسفانه دارم کم کاری میبینم که اصلن با روحیه و شخصیتم سازگار نیست! حتی اگر این جشن تشکیل نشه، من به همون چند نفر دوستام زنگ میزنم یه جایی دور هم جمع شیم و به افتخار جادوگران یه چیزی دور هم بخوریم.

حالا دیگه میل خودتونه..

فعلنده !

Life.. is a Beautiful Lie!

چی فکر میکردیم! چی بشه!
[b]
من خودم طنز فراوان گفته ام
رفته ام در زÛ

پیام زده شده در: ۳:۴۶ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۹۰

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
چیشد تش؟

کجاس مکان؟

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

Re: .:. تولد هشت سالگی سایت جادوگران(یادتون نره آلبوس رو نمیشناسین!) .:.
پیام زده شده در: ۰:۴۳ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آقا خلاصه اگر گیر افتادید هر بلایی هم که سرتون اومد یادتون باشه که آلبوسو نمیشناسین ... تا به حال هم اسمشو نشنیدین! میخواین این مطلب رو هم به عنوان تاپیک اضافه کنید تا دیگه مطمئن باشید همه منظورتونو کاملا فهمیدن ... :دی

پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ سه شنبه ۶ دی ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نه منظورم همونه که نوشتم و در عنوان اصلاح شده تاپیکم ذکر شده. یعنی غیر رسمیه.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ سه شنبه ۶ دی ۱۳۹۰

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
ها منظورتون اینه که رسمیه ولی اگه پلیس سایبری و غیر سایبری و آرشاد و ... گیر دادن به سایت ربطی نداره دیگه؟

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ سه شنبه ۶ دی ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
وزیر راست میگه بارتی جان، آدرس رو مشخص کن، ترجیحا روز دقیق رو هم مشخص کن:دی منم بعد از بوقی هوس کردم بیام جشن تولد!

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

Re: .:. تولد هشت سالگی سایت جادوگران .:.
پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ سه شنبه ۶ دی ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اینو یادم رفت بگم:

وقتی جشن تولد غیر رسمی باشه یعنی کلیه مسئولیتش به عهده کسیه که برگزارش میکنه و همینطور کسانی که در اون شرکت میکنن و جادوگران و مدیرانش هیچ مسئولیتی در قبال اینجور میتینگ ها یا جشن تولدها ندارن.

Re: .:. تولد هشت سالگی سایت جادوگران .:.
پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ سه شنبه ۶ دی ۱۳۹۰

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
به حول و قوه ی ملکه ما فلسفه ی این "رسمی نیست" ها به خوبی و آشناییم و اصلا مشکلی نیس.

فقط بارتی بگو کجاست این تولد هی ملت از من می پرسن کجاس می گم معلوم نی! بگو فرزندم کلی کار داریم!
و اینکه قراره جمعه برگذار بشه؟ همین جمعه دیگه؟

کلا بیا اطلاعات دقیق رو بگو که من و بقیه ببینیم!
زتت زیاد نوه جان!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.