هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۱

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
درسته روزی هری نیز به پایان میرسه اما ما هری پاتر را زنده نگه می داریم هری و داستان هاش همیشه در یاد ما زندن . مگه نه؟

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پاسخ به: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۲:۴۵ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۱

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
سلام من هم همانند دابی همان نظر دارم با تشکر از همه بابت اون روز های خوب و به یادماندنی و گرم سال نو هم به همه تبریک میگم

جادوگران

پیام زده شده در: ۱:۱۷ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۱

دابی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۹ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۲۳ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶
از آشپزخانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
با این که من مرده ام می خواستم از مسئولین سایت تشکر کنم که این سایت زیبا رو راه اندازی کردن و تا الآن نگهش داشتند.
سایتی که هیچ وقت فکرش رو هم نمی کردم که اینقدر بتونه لحظات زیبایی رو برای من و بقیه ی اعضا بسازه.
از اخبار داغ گرفته تا عکس و جشن تولدهایی که هیچ وقت فرصت نکردم توشون شرکت کنم.
به هر حال ممنونم از این همه زحمتتون. از علی آقا.از مافلدا. از کوییرل، مک گونگال، دامبلدور و مرلین کبیر.

ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۳ ۱:۲۵:۲۱

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
از گربه های ایرانی :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 342
آفلاین
به نام...
فقط یک جمله

شاید هری بره ولی یادش در قلب و ذهن ما می مونه

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
درود!
بسی کیف بردیم از این صحبت های زیبا و دلنشین شما ... یکی هم باید بیاد دونه دونه افراد توی عکس رو معرفی کنه.همه رو که نمیشناسیم،کلی آدمن!!!

به پایان رسیدن هری پاتر یک موضوع کاملا جداست از نظر من ... اگه عضو های جدید وجود داشته باشه و اعضا فعالیت کنن که اصلا هری پاتر عددی نیست!

متاسفانه دیگه اعضا اون روحیه سابقو ندارن ... کسایی هم که به تازگی عضو میشن نمیدونم اصلا ایفا چیه!کیلو چنده!
خیلی ها هم هستن که فقط عضو میشن و میرن،صد سال دیگه پیداشون میشه،بعدش دوباره میرن

همین که عضو هایی مثل شما در سایت باشن باعث افتخار و افزایش اعتبار سایته ... اگه کلی حساب کنیم،سایت حدود ده یا دوازده نفر عضو فعال داره ... حدود پانزده نفر هم نیمه فعال هستن و چهل هزار نفر هم فعال نیستن!

در کل باید بگم که عمر سایت تموم شده دیگه ... داشتم رنگ الکسا سایت رو نگاه میکردم،از خجالت آب شدم.سایت افغان موسیقی رنکش بالاتر از جادوگران بود.

پ.ن:من میگم الان که عمر سایت تموم شده باید به فکر این باشن که نحوه ی فعالیت سایت رو تغییر بدن.یه کاری کنن بالاخره!

و در آخر به قول شما:

»»» ارزشـی گولاخ «««

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱:۰۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

با سلام خدمت حضار:
آینده ی سایت همانی میشود که ما در عکسِ تولد سایت دیدیم ... دوستانی خوشجال! که دست در دستِ یکدیگر داده و قولک های خودشان را برای سیر کردنِ شکلم هایشان شکانیده اند و دورِ همی جمع گشته اند و اینا ... !!!

جدا از شوخی :
و اما من فکر میکنم ما با روزی رسیده باشیم که از مدتها قبل پیش بینی میکردیم ...اما امروز همون فردایی بود که ما از مدتها قبل توی ذهنمون بود ... اینکه بلاخره سایت چی میشه!

ما الان هم میدونیم هری پاتر تموم شده ، پس چرا هستیم ؟! جوابی که تو ذهنِ منه اینِ که هر کی واس دلِ خودش تا وقتی بتونه میاد ... زمانِ دقیقی براش نیس... منی که 6-7 سالِ میام سایت دیگه دنبالِ خبرِ هری نیستم ... برای وجودِ دوستانم میام و تفریحِ خودم!!

پس فکر نمیکنم هری تو قلبِ دوستدارانش تموم بشه...

جمله ی فلور خدابیامرز ! یادمون هست:

" دلبستگی من به جادوگران و اعضایش بیشتر از اونیه که فکرشو میکنید ... "

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با وجود ما و بقیه بچه های سایت (ناضران ، مدیران و ...) این سایت هیچ چیش نمی شه فقط اگه ما دست از حمایت اینجا برداریم اونقت حتی خود مرلین کبیر هم نمی تونه کاری بکنه پس درود بر تمام جادوگران مدرسه

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰

Amata

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۷ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
واقعا فکر نمیکردم یه روزی امروز برسه !! خیلی درکش برام سخته . فقط میتونم بگم جادویی تر از دنیای هری پاتر همین گذشتن روزاس که میگذرن و آدما رو کلا عوض میکنن! زندگیو کلا عوض میکنن!
یه زمانی اینجا دقیقا درحال انفجار بود فقط! اونقدر که اصلا انتظار نداشتم اون شوق و اون شور و اون همه اشتیاق و دوران خوب هری پاتر و جادوگران یه روزی تموم بشه! یه روزی به این زودی !
میتونم به جرات بگم بهترین روز و بدترین روز از زندگی من روزی بود که معلم ریاضیم هری پاترو بهم معرفی کرد! با جرات میگم یکی از بهترین دوران زندگی من تا الان دوران فعالیتم تو جادوگران بوده! با جادوگران بزرگ شدم! با این همه خاطره ازینجا و علاقه به اینجا من هیچوقت باورم نمیشد امروز برسه!
ولی روزا میگذرن! آدما بزرگ میشن! قصه ها تموم میشن! تازه میفهمی که زندگی واقعی جلو روته! زندگیت شروع میشه..!!

What if you were feeling something you are not able to talk about or you are not allowed to think about ??

پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۰

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
هری پاتر اگچه کتاباش تموم شده ولی ما طرفداراش که تموم نشدیم. اگه ما ها در این زمینه فعال باشیم می تونیم هری پاتر رو زنده نگه داریم.
مهم کتابا و فیلم ها نیستن که تموم شدن مهم ما ها هستیم که هستیم!
حالا اگه این شایعات درباره ی نوشتن کتاب جدید که من شنیدم راست باشه که خیلی خوب میشه و دوباره هری پاتر به قدرت میرسه.ولی اگه دروغ باشه:
فقط با کمک ما ها هری پاتر زنده میمونه.

ویرایش شده توسط roze vizli در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۲۴ ۱۸:۵۱:۲۰

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۵۳ شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۰

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
کار این سایت همین الان هم تموم شده!
من یادمه اون موقع که تازه عضو شده بودم تو این سایت هنوز کتاب چهارم نیومده بود.سایت واسه خودش برو و بیایی داشت هر موقع که وارد میشدی حداقل بیست نفر از اعضا توی سایت بودن اونم با اون اینترنت های اون موقع (دایال آپ)
یادش بخیر ! چه دوران خوبی بود! یکی از بهترین و در عین حال بدترین دوران زندگیم بود

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.