هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ جمعه ۷ بهمن ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
آبرفورث این کلاس را هم پرسیوال و هم ویکتور انتخاب کردند.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک

ای جادوگران و ساحره ها. بدانید که هری مرد بزرگی بود. راه او را ادامه دهید.
ارزشی ولدک کش

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۸ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
ریگولوس : ممنون که اطلاع دادی مشکلی نیست.

هری :
این کلاس رو این ترم نخواهیم داشت هری عزیز. مگر اینکه کسی داوطلب بشه برای تدریس. البته تعداد کلاس ها کافی به نظر میرسه.

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
سلام.

می خواستم ببینم که کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه تکلیفش چی میشه؟

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک

ای جادوگران و ساحره ها. بدانید که هری مرد بزرگی بود. راه او را ادامه دهید.
ارزشی ولدک کش

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
سالوو !

دارم یک هفته جلوتر میگم. اولین جلسه تدریس رو برای روز 12 بهمن نمیتونم انجام بدم. فرداش یعنی پنجشنبه, 13 بهمن انجام میدم

سپاس

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۰

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
سلام

درخواست تدریس در درس " نجوم و ستاره شناسی " رو داشتم .
روش تدریس هم ؛ رول و غیر رول با همِ .

با تشکر .

ویرایش شده توسط آندرومدا بلک در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۵ ۱۳:۱۸:۲۷

Only Raven

هر کسی به اصل خود باز می‌گردد...

پیام زده شده در: ۰:۰۹ چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

سلام بر مدیر هــــآگــــــــ ...!!!

این پست صرفن جهت آمادگی برای قبول مسئولیت سنگینِ استادی در درس " کوییدیچ " است و هیچ ارزش قانونی دیگری نداره !!
باشد که مقبول افتد ...

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
رز ویزلی عزیز و اعضای گرامی هافلپاف

قرار نبود به تصمیم شما احترام گذاشته نشه، مبنای این که ما مجازات تعیین کردیم برای این کار، اینه که حق دیگران حفظ بشه حالا بیایم خودمون حق تصمیم گیری رو از شما سلب کنیم؟ اصلا اینطور نیست.

بسیار خوب، گرچه تالار هافل الان هم فعال نیست، اما به تصمیم شما احترام گذاشته میشه. امیدوارم بتونید با تبعات این تصمیم کنار بیاید.

موفق باشید

ویرایش بعد از احراز اخبار جدید : بصورت کاملا صادقانه و صریح میگم، در مورد این مسئله عدم شرکت بچه های هافل : دوستان خوب و عزیز و محترم من، هیچ مسئله شخصی وجود نداره، تنها به دلیل حفظ نظم سایت اصولا این بحث شکل گرفت و من هم تنها کسی نبودم که تصمیم گیرنده بودم، مدیران سایت هم بودند! در نتیجه در حالی که عمیقا میگم ای کاش هافل شرکت میکرد، امیدوارم همه اعضای هافل درک کنند و خرده ای به دل نگیرند!

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۴ ۲۰:۲۸:۴۱

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
سلامی دوباره!

آبرفورث عزیز. من دوباره یه پرس و جوی کوچیک انجام دادم... نظر هیچ کس تغییری نکرده. لطف کن هافلو این ترم کنار کشیده بدون. امتیاز صفر هم مشکلی نیس. محرومیت تابستون هم مهم نیست. این تصمیمیه که اعضای هافلپاف باید بگیرن نه من میتونم کسی رو مجبور کنم بر خلاف خواسته ش عمل کنه و نه شما.

شما تازه وارد نیستی... قبول. اما خب در حال حاضر که فعالیت درون تالار هم به زور وجود داره وقتی یه تالاری فعاله اعضا دوست ندارن که نابودش کنن و بذارن خاک بخوره.

هیچ کارشکنی قرار نیست انجام بشه. مگه من توی پستم نگفتم که هافل هیچ مشکلی با هاگوارتز نداره؟

پس لطف کن همون امتیاز صفرو از الان برامون منظور کن... یعنی این طور بدون که هافل هیچ شرکتی نداشته.

به هر حال هافل و اعضاش خودشون مسئولیت تصمیم گیری رو بر عهده دارن، نه هیچ کس دیگه. پس دوباره میگم. هافلپاف نمیخواد این ترم شرکت کنه. شما بیا بگو اجباریه ما هم بگیم باشه. اما وقتی پست نزنیم مثل همین انصراف میشه. پس لطف کن به تصمیم اعضای هافل احترام بذار.

هافلپاف این ترم شرکت نمیکنه.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
رز گرامی
ممنون از لطفت.

همواره در طول تمام این چند سال، ما شاهد این تعصب درون گروهی هافل بودیم، و الان این مسئله فعال نگه داشتن تالار هم از همون ناشی میشه. البته، تا پیش از ورود یک سری اعضای نسبتا قدیمی این مسائل وحود نداشت و اساسا طرح اون مسئله هم از سوی همون اشخاص صورت گرفته ( میگم که بدونی در جریان هستیم ).

تازه وارد که نیستیم، تا بحال قبل از این تصمیمات عجیب و غریب هافل هم نداشتیم این مسائل رو! که فعالیت درون تالار در تعارض با هاگ قرار بگیره.

مسئله دیگه اینکه این عدم شرکت شما در واقع تعرض صریح به حقوق دیگران محسوب میشه، چه قبول کنید چه نکنید عده ای از اعضا راغب به شرکت در هاگ هستند و نبود یک گروه از چهار گروه، باعث افت کیفی ترم خواهد شد.

و مهمترین مسئله ای که دوست دارم همه اعضای عزیز هافل بدونند، اینه که الان این تصمیمات رو میگیرید، حتی اگر به اجرا هم برسه، شمایید و زمان حاضر. هر چه میگذره، افراد جدید تری وارد میشن، که این حزب بازی ها رو برنمیتابند، مضاف بر اینکه تحت تاثیر ذهنیتی که دیگر گروه ها از شما پیدا میکنند هم واقع میشن!

حالا من اینارو نوشتم اون عده توی تالارتون قطعا دیگر اعضا رو تحریک میکنند که گوش ندید و فلان و اینها. من به یکی از اعضای تالارتون پیشتر عرض کردم، هیچ اجباری نه از سوی من و نه از سوی مدیریت ایفای نقش نسبت به برگذاری ترم وجود نداره. اما اگر کارشکنی دیده بشه قطعا تبعاتش گریبانگیر عاملینش خواهد بود. همونطور که قبلا هم به وضوح از همون عده رفتار کارشکنانه رو دیدم در مورد محفل و غیره که میال به بازکردنش نیستم.

در مورد اساتید و غیره که گفتید، متاسفم من نمیتونم قانونا گروهی رو حذف شده بدونم، و اگر شرکت نکنه هافل متاسفانه مجبورم امتیاز صفر رو در همه کلاس ها، و در پایان ترم براتون منظور کنم.

امیدوارم درک کنید که اینجا هیچ مسئله شخصی وجود نداره، این فقط ضمانتی هست از سوی مدیر ایفا و من، برای بهتر برگذار شدن ترم و جلوگیری از نابود شدن بیش از این این سایت.

من باز هم کمی صبر میکنم شاید در تصمیمتون تغییری ایجاد شد.

موفق باشید

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
سلام.
اول مدیریت هاگوارتز رو تبریک میگم بهت آبرفورث !
اومدم تا بگم که هافلپاف مثل ترم قبل تصمیم گرفته که توی کلاس های هاگوارتز شرکت نکنه . یه پیام شخصی به من زده بودی. حالا با توجه به متن اون پیام شخصی:

توی هافلپاف رای گیری انجام شد. با دو گزینه. برای فعال نگه داشتن تالار هافلپاف توی هاگوارتز شرکت نکنیم. و گزینه ی دوم هاگوارتز با تمام توان شرکت کنیم.7 نفر بودیم. 5 نفر - از جمله من- رای به شرکت نکردن دادن. یه نفر نظری نداد و یه نفر هم به شرکت کردن رای داد. پس این تصمیم با توجه به نظر اکثریت جمع هافلپاف گرفته شده و در نتیجه باید بگم که هافلپاف هیچ مشکلی با هاگوارتز نداره و فقط برای فعال نگه داشتن تالار این تصمیمو گرفته.

یکی دو نفر از اعضا برای تدریس درخواست دادن. اون درخواست ها لغو نشه. اونا به تصمیم خودشون درخواستو دادن همون طور که گفتم هافلپاف قصد شرکت توی این ترم رو نداره و قصدش فقط کمک به هاگوارتزه تا واضح باشه که هافل هیچ مشکلی نداره با هاگوارتز. فقط موردی که اینجا هست اینه که اگه این اساتید باعث کسب امتیازی برای هافلپاف شدن خواهشا حساب نشه.( البته اگه تایید شدن!)

مورد بعدی این که من شخصا خیلی خوشحالم که اول ترم دارم این حرفا رو میزنم تا به هاگوارتز یا بقیه گروها لطمه ای نخوره. مثل ترم قبل نشه یه وقت که تا اواسط ترم پیش رفتیم و 3 تا از تدریس ها بر عهده ی هافلی ها بود و تعداد زیادی از هافلی ها شرکت میکردن و وسط کار به دلیل یه سری از مشکلات دیگه ادامه ندادیم. امیدوارم شمام از این موضوع خوشحال باشین!

و در آخر. اون اطلاعیه رو هم خوندم. از تمام قوانین جدید هم اطلاع دارم. تمام کسایی که توی نظر خواهی مون شرکت کردن هم اطلاع داشتن.

ممنون.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.