هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین

1- آیا شما همیشه جلسه ی اول درس اساتید سر کلاس حاضر میشوید ؟!؟!

بزار یکم فک کنم
نه,نمیشه.یادم نمیاد.خیلی سخته باس برم سوال بعدی.
باب واسه جلسه اول نباید سوالارو اینقدر سخت بگیرین به خدا

2- از کوییدیچ چه میدانید ؟!

دانستنیهایی در مورد کوییدیچ:
آیا میدانستید کوییدیچ 9 نقطه دارد؟

آیا میدانستید در کوییدیچ واژه ی "ی" بیش از بقیه واژه ها استفاده شده؟

والا خانم دروغ چرا؟ همین قدر بلدیم. ما مدرک گزارشگریمون رو هم به زور گرفتیم.

3- نام 3 تیم از تیم های معروف کوییدیچ را نام ببرید !! " دفعاتِ قهرمانی شون رو نمیخواما ... .."

1. اتحاد پادلمیر
2. تیرکمان کارفیلی
3. خفاش بالی کس
4.چاقو سازی لتحر

4- یک خاطره از مسابقاتِ کوییدیچ ... ( در 2 خط بگین ، نه بیشتر!)

یه روز که دد رفتیمو

رو جارو نشستیمو

یهو یه توپ اومد و خورد به فک من

اون وقت گه فکم شده بود مثه

یه چیز مثه ی بادکنک

خوردم زمینو نکردم دیگه بازی من

ویرایش شده توسط لی جردن در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۷:۰۱:۱۸

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰

لیلی پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۳ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۴:۴۶ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 111
آفلاین
آیا شما همیشه جلسه ی اول درس اساتید سر کلاس حاضر میشوید ؟!؟!

بله روز اول همیشه بیاد موندنی ترین روز وجلسه اول بهترین جلسه است
چون در روز اول اساتید اصولا زیاد تکلیف نمی گن و درس هم نمیدن وکلاس کلا دست دانش اموزان است

از کوییدیچ چه میدانید ؟!

قدمت این ورزش به قرن 19میلادی برمی گرده زمانی که سوئدی ها مسابقه ی سالیانه ی جارو سواری رو برگزار کردند این ورزش در طول سالیان دراز تغیرات زیادی کرده است . این ورزش شامل 7نفر بازیکن که در چهار پست دروازه بان،جستجوگر مهاجم ومدافع قرار می گیرند که از همه این پستا مهم تر جستجوگری است که نیاز به دقت بالا درشخص می باشد این بازی شامل سه توپمی شود که از همه توپ ها مهم تراسنیچ است که اگر هرتیمی اسنیچ را بگیرد اون تیم پیروزمیدان است.

یک خاطره از مسابقاتِ کوییدیچ ... ( در 2 خط بگین ، نه بیشتر!)

اولین باری برای تست انتخاب بازیکن برای کودییچ رفتم خیلی استرس داشتم ولی بلاخره وقتی کاپیتان گفت که من جستجوگر تیمم اونقدر خوشحال شدم که تمام روز رو توی پوست خودم نمی گنجیدم

دانش بهترین هدیه است وشجاعت بهتر

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از سر خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 309
آفلاین
۱
بستگی به نوع استاد داره‏!‏‏!‏ هرچه با جذبه تر و باشخصیت ترو های کلاس تر؛ حضورما پرشورتر‏!‏ ( استاد جان چقدر ردای استادی برازنده قامت شماست از بس با شخصیتی )
۲
یک بازی مختلط (!) میباشد شامل ۷ بازیکن ( هرچه جثه طرف بزرگ باشه شکست دادنش راحت تره؛ بایه فوت پرت میشه پائین‏)‏ و ۴توپ در رنگ و اندازه مختلف برای سلیقه های مختلف !!
۳
جارو دسته طلا
بوفالوی پرنده
نهنگ بالدار
۴
استاد جوووون؟؟؟ تو دو سطر میشه خاطره نوشت؟؟
‏(‏ من به صورت کاملأ نامحسوس و از پشت پرده خویشاوندی خود با استاد را به ایشان اعلام میدارم ؛ باشد که استاد چشمکی نیز به ما بزند !! )

ویرایش شده توسط جینی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۸ ۲۳:۴۱:۵۵

در اندرون دل خسته من ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست...

در زندگی مثل زودپز باش...هر وقت جوش آوردی در کمال آرامش سوت بزن!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
اگه کلاس ها رو پیدا کنم بله اصلا کیف کلاس به جلسه ی اوله .....

کوییدیچ بازی جادوگری است که بازیکنان سوار چوب شده ومیرن هوا یه گوی ریز طلایی داره که فقط وقتی اون رو جستجوگر بگیره بازی تموم میشه طولانی ترین بازی سه ماه طول کشید و مجبور شدند از بازیکن زخیره استفاده کردند . توبهای باز دارنده با سرعت به این طرف و ان طرف میرن و به سمت بازیکنان میرن برای همین هر تیم دو بازیکن مدافع دارد . یک توپ سرخ گون وجود دارد که سه بازیکن حمله ان را به طرف دروازه ی تیم مقابل میبرند و گل می زنند و در اخر یک دروازه بان که باید از ورود سرخ گون به داخل حلقه ها جلوگیری کند.
-3 نام 3 تیم از تیم های معروف کوییدیچ را نام ببرید !! " دفعاتِ قهرمانی شون رو نمیخواما ... .."
بلغارستان
ایرلند
رینوکلاو
منچستر یوجادو

4- یک خاطره از مسابقاتِ کوییدیچ ... ( در 2 خط بگین ، نه بیشتر)
یک بر رفتیم جام جهانی خوب بود خیلی خوب تا شب وقتی که همه خواب بودیم یهو مرگ خوارا پیداشون شد و دو تا مشنگ رو توی هوا برعکس کردن بعد یهو علامت شوم پیدا شد و همه مرگ خوار ها در رفتن همین و بس.

ویرایش شده توسط چوچانگ در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۸ ۲۲:۰۶:۱۳

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
آیا شما همیشه جلسه ی اول درس اساتید سر کلاس حاضر میشوید ؟!؟!

بله چرا که نه! الآن دیگه تو این دنیای پر از تکنولوژی و اینا () باید همه چی بلد باشیم و از همان جلسه ی اول بریم سر کلاس وگرنه از بقیه عقب میمونیم و این خیلی بده پروفسور و ما میخوایم کوییدیچ یاد بگیریم پروفسور توروخدا ما رو راه بدین پروفسور! :) همین دیگه!

از کوییدیچ چه میدانید ؟!

یک ورزش خشن است (!) که هم دختر و هم پسر می توانند در آن شرکت کنند.این ورزش چیزی مانند فوتبال است منتها با جارو پرواز می کنند و این بازی در زمینی بیضی شکل انجام می شود که هفت بازیکن دارد.اصلی ترین چیز در این بازی گرفتن توپ طلایی و بالداری است که به آن گوی زرین میگویند.فقط همینو ازش میدونم و به همین دلیل اومدم کلاس!
نقطه سر خط!

نام 3 تیم از تیم های معروف کوییدیچ را نام ببرید !! " دفعاتِ قهرمانی شون رو نمیخواما ... .."

صنف کوییدیچ بازان ، ومبورن ، سپز

یک خاطره از مسابقاتِ کوییدیچ ... ( در 2 خط بگین ، نه بیشتر!)

حدود دو هفته ی پیش یکی از دوستام منو به بازی کوییدیچ دعوت کرد و باهم به دیدن مسابقه رفتیم. وسط های مسابقه بود که دیدم گوی زرین داره به طرف دوستم میاد و تا اومدم بهش بگم توپ خورد تو بینیش.خلاصه بردیمش درمانگاه و با کلی دنگ و فنگ (!) بینیش مثل همون روز اول که نه ، ولی خیلی بهتر شد!

ممنون!

ویرایش شده توسط تری بوت در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۸ ۲۲:۰۴:۳۳
ویرایش شده توسط تری بوت در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۸ ۲۲:۰۷:۵۳

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین

نه. مگه ما بی کاریم. جلسه اول را اصلا گذاشتن تا غیبت کنی. اگه غیبت نکنی بهت می خندن.

ولی دلیل حضور من در این کلاس به خاطر اینه که پرفسوری مثل شما پرفسورش هست و هر لحظه این کلاس مفیده.( استفاده از آرایه پاچه خواری. )

من؟! جوون که بودم خیلی چیزا. اصلا من یه مدت کاپیتان تیم ملی افغانستان بودم.( ). ولی الان دیگه پیر شدیم. یادمون رفته. اصلا به خاطر همین اومدم توی کلاس شوما شرکت کردم دیگه.

3- نام 3 تیم از تیم های معروف کوییدیچ را نام ببرید !! " دفعاتِ قهرمانی شون رو نمیخواما ... .."

چون ما شما و کلاستون را خیلی دوست داریم تعداد دفعات قهرمانیش را هم می نویسیم.
1. اتحاد پادلمیر با 22 دو بار قهرمانی در جام پاشگاه های کوییدیچ.
2. تیرکمان کارفیلی با18 بار قهرمانی در مسابقات کوییدیچ.
3. خفاش بالی کسل با 27 بار قهرمانی در جام باشگاهی کوییدیچ.
4. بارسلونا با بینهایت بار قهرمانی در بینهایت تا جا.

آخه کودومش را بگم؟! بذار یه کم فکر کنم... آهان فهمیدم یادمه سال سوم هاگوارتزم بود رفته بودی با تیم فکر کنم هافل بود. بعد چند تا دیوانه ساز اومدن و لِه و لَوَرده مون کردن.

در آخر باید به گم که به نام خانوادگی ما با دقت کافی نگاه کنید.

چه قدر خوبه با این رنگی که انتخاب کردم چشم پرفسور را کور کنیم.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک

ای جادوگران و ساحره ها. بدانید که هری مرد بزرگی بود. راه او را ادامه دهید.
ارزشی ولدک کش

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
1.

بهله! جلسه اول و آخر خیلی میتونه جلب باشه! چرا؟ چون پروفسور به داستان گفتن و روش تدریسش و اسمش و اصل و نسبش و ... میپردازه و تو هم با خیال راحت میتونی با دوستات بحرفی یا بخوابی! اما وای به حال پروفسوری که از همون روز اول و دقیقه اول بگه کاغذ پوستیا رو میز، میخوام جزوه بگم.

2.

کوییدیچ ورزش محبوب جادوگرا و ساحره هاس که برخلاف دنیای مشنگی که اکثر ورزش های محبوبشون تک جنسیتیه ( یعنی یا تیم مردونه س یا زنونه )، کوییدیچ هم ساحره و هم جادوگرو همزمان تو یه تیم میگنجونه.

یه تیم کوییدیچ هفت نفره س که شامل سه تا مهاجم ( حمله و گل زدن با سرخگونو بعهده دارن )، 1 دروازه بان ( جلو سه تا حلقه وایمیسه و مانع ورود سرخگون به درونش میشه )، دو تا مدافع ( با چماق (!) بلاجرارو دور میکنن، این بلاجرا همون توپ بدان که یکراست میرن تو سر و دل و شکم و پا و ... بازیکنا ) و یه جستجوگر! ( که باید گوی زرین رو بگیره! )

ناگفته نمونه که یه کاپیتانم هر تیم داره و البته یک عدد داور تو زمین وجود داره که قضاوت بازیو به عهده داره.

سه تا حلقه ی دراز دو طرف زمین نصب شده که مهاجمای تیم باید سرخگونو از توی اون رد کنن و واسه تیم امتیاز جمع کنن. تو این مدت دو تا مدافع سعی میکنن اون بلاجرا بشون آسیب نرسونن و این وسط جستجوگر بدون توجه به بقیه باید سعی کنه گوی زرین رو ببینه و بگیره و واسه تیمش 150 امتیاز بگیره تا مسابقه تموم شه. هر گروه امتیازش بیشتر بود برنده س که معمولا به خاطر اینکه گرفتن گوی زرین 150 امتیاز داره، تیمی که گویو گرفته برنده میشه. هرچند خلاف اونم میتونه اتفاق بیفته!

3.

تصعید اسنورکک! رئال گانزید! جادوگرچستر!

واقعی هم میخواین میشه گفت تیم ملی کوییدیچ ایرلند و بلغارستان! + راونکلاو!

4.

صفحه 1004 دفترچه خاطرات - روز چهارده فوریه

امروز تیم گروهمون (راونکلاو) با اسلی مسابقه داشت و همه بدون ذره ای شک میگفتن ما برنده میشیم. اما مشکل از اونجا شروع شد که امروز صبح جغدی که نامه آورده بود تو شیر جستجوگرمون خرابکاری کرد و اونم حواسش نبود و خرد و مسموم شد و کلا به بازی نرسید. واسه همین دلمونو خوش کردیم به مهاجما! مهاجما فرت و فرت گل میزدن و درست لحظه ای که امتیازمون به 160 رسید، جستجوگر اسلی گویو گرفت. کلی خدارو شکر کردیم که یه مین زودتر گویو نگرفته، خلاصه برنده شدیم و الانم وقت ندارم بیشتر بنویسم. باید برم تو جشن پیروزیمون شرکت کنم.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۸ ۱۶:۴۹:۲۰

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین

سلام! نه مگه علافم؟ جلسه اول همیشه استادا معرفی میکنن.

هیچی وگرنه مرض نداشتم بیام سر کلاس که. فقط میدونم یه ورزشه، جادوییم هست، چوب داره، باحاله، تو هوا انجام میشه، باید گوی زرینو بگیری، یه سری بلاجر و سرخگون داره، یه سری مدافع یه سری مهاجم یه جستجوگر، سه تا حلقه داره، و ضمنا بقیه قوانینشم میدونم. وگرنه گفتم که مرض نداشتم که.

آجاس
ترنسیلوانیا
ریش سفیدان

روزی روزگاری در جایی نشسته بودم که آمدند و مرا بردند و نشاندندندندندند(!) روی یک جارو. ناگهان جارو پرواز کردی مرا به اسمان بردی، در درون آسمان ناگهان توپی دیدم زرد! فکر کردم طلاست خود را به سمت آن انداختم و آن را گرفتم اما از روی جارو افتادم و دست و پایم همه با هم نابود گشتند و آنگاه که سالم گشتم فهمیدم که آن توپ بی ارزشی نبوده و از این رو پدید آورندگان آن را لعنتی بس زیاد کردم. به خصوص پدید آورنده ی اصلی را که هنوز به دنبالش می گردم تا به سزای اعمال پلیدش برسانم.

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
-آیا شما همیشه جلسه ی اول درس اساتید سر کلاس حاضر میشوید ؟!؟!
بستگی داره چه کلاسی باشه . این کلاسو حاضر شدم .

این بازی هفت بازیکن دارد . سه بازیکن مهاجم مسئول وارد کردن توپ سرخگون به داخل دروازه هستند. دو بازی کن مدافع که با چماقی چوبی، دو توپ آهنین و محکم بازدارنده را به سمت حریف پرتاب می‌کنند تا او را از مسیر منحرف کنند. آخرین بازیکن جستجوگر است که وظیفه دارد آخرین و چهارمین توپ را بگیرد... این توپ، توپ طلایی کوچک و بال داری به نام گوی زرین است که هر جستجوگری با گرفتن آن ۱۵۰ امتیاز نصیب تیم خود می‌کند و با گرفتن این توپ بازی تمام می شود .

اتحاد پادلمیر - آواره ی ویگ تاون - افتخار پورتری

من هیچ وقت کوییدیچ بازی نکردم و همیشه در حال تشویق کردن بودم .اولین مسابقه ای که من توش تشویق کردم با مشکلی بزرگ برخورد چون همه ی بازیکن های پسر تیم در اثر زیاد نگاه کردن به من از جاروشون افتادن و خلاصه بگم اون روز درمانگاه شلوغ بود و شفادهنده ها مشغول . .... دو خط تموم شد .

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
بله البته! برای یه دانش آموز ریونکلایی افت داره اگه نیاد. خصوصا اگه مرگخوار باشه!

از کوییدیچ چیز های زیادی می دونم. اینکه تنها ورزش جادوییه، آدمای با استعداد رو تو یه گروه جمع می کنن، از نظر ظاهری درب و داغونشون می کنن پسشون می دن به جامعه!
یه توپ کوچولو داره به نام اسنیچ که گرفتنش 150 امتیاز+تموم شدن بازیو به ارمغان میاره
یه توپ بزرگ داره به نام کوافل که باید بزنیمش گل شه
و دو تا توپ بلاجر که نصف وظیفه درب و داغون کردن کودکان معصوم جامعه رو به عهده دارن
7 تا بازیکن داریم که ردا های قشنگ می پوشن تا وقتی می رن تو هوا موج بزنه و ابهت بهشون بده.
3 تا شون مهاجمن که ب کوافل سروکله میزنن
تو تاشون مدافعن که با چماق تو سر بلاجرا می زنن
یه نفرم دروازه بانه ئ کوافلو می گیره
و اونی که از همه بیکار تره رو می زارن جوینده...که دنبال اسنیچ بگرده

بارسلیچ
طوفان کاراییب
کنوان سیاه

بهترین تیم های اروپا!

بازی حساسی در مقابل گریف ها داشتیم. نقریبا نصف گل های گروه رو خودمان زدیم.ناگهان تماشاچیان گریف شعار سردادند: بروکلی،بروکلی،ما هم شکست نفسی فرمودیم و از بازی کناره گرفتیم.هــــی...

ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۸ ۱۵:۴۳:۱۱
ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۸ ۱۵:۴۵:۲۹

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.