هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۰۶:۱۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
1.

6 تار موی کودن ترین دانش آموز مدرسه
یک عدد مغز یک الاغ (!)
دو بال زنبور
پوست خشک شده ی مار
یک عدد ماهی قرمز همراه با تنگش و آب درون آن
یک پرنده ی زنده با معده ی فعال (!)
آب

پاتیل برنزیمان را پر از آب میکنیم و روی شعله قرارش میدیم. بدون معطلی و قبل از اینکه آب درون پاتیل بخواد گرم شه، سه تار مو را درون آن میریزیم و یک دور برخلاف عقربه ها معجون را هم میزنیم. پوست خشک شده ی مار را آنقدر میکوبانیم تا خرد ِ خرد شود و درون کاسه ای میریزم. نصف محتوای کاسه را درون پاتیل میریزیم. ماهی را همراه با تنگش درون پاتیل خالی میکنیم و بقیه ی محتوای کاسه را به آن اضافه میکنیم.

کمی صبر میکنیم تا معجون کاملا گرم شود. وقتی اطمینان پیدا کردیم که معجون گرم شده، 4 بار به سمت عقربه های ساعت و 2 بار برخلاف آن هم میزنیم. معجون نارنجی رنگ است و بخارهای آن نیز به همین ترتیب.

حالا وقتش رسیده است که بالهای زنبور را همراه با مغز الاغ به آرامی درون معجون قرار دهیم. شعله را زیاد میکنیم تا معجون از حالت گرم، به حالت داغ تغییر پیدا کند و وقتی معجون داغ شد، سه تار باقی مانده ی مو را به درون معجون می اندازیم.

پرنده را که در تمام این مدت با غذاهای رنگین ازش پذیرایی میکردیم را برمیداریم تا حالا چیزهای خورده را از بدن کوچک خود خارج کند. به محض اینکه چلغوز پرنده درون محلول افتاد، یک دور به سمت عقربه های ساعت هم میزنیم. معجون که به رنگ سرخ آتشین در آمده و بخارهایی به همان رنگ از آن خارج میشود را سه بار فوت میکنیم. شعله را کم میکنیم و با پارچه ای برای پاتیل سرپوش میگذاریم. مواد ریخته شده در معجون به مغز الاغ کمک میکند تا سریع تر حل شوند و دیگر جسم جامدی درون معجون نماند.

انجام این عملیات به دو روز فرصت نیاز دارد. بعد از دو روز مغز کاملا از بین رفته و معجونی جگری رنگ بدست می آید که آماده ی استفاده است.

2.

- هوی! لونا! ببین واست چی آوردم!

لونا دست از نگاه کردن به پنجره برمیداره و اینبار نگاهشو به لینی میدوزه. با دیدن لبخند معصومانه ی لینی میفهمه که یه کاسه ای زیر نیم کاسه س.

- نه مرسی، نمیخوام به خاطر من، تو دست از خوردن اون معجون برداری!

لینی تکونی به دهنش میده و میگه: نگران نباش! من تو یه کتاب خوندم کمک کردن به دیگران خیلی خوبه، پس به خاطر تو بیخیالش میشم.

لونا چند لحظه ای ساکت میمونه تا ربط " کمک کردن به دیگران " و " خوردن معجون " رو بفهمه، اما به نتیجه ای نمیرسه پس میگه: عمرا! من همین الان یه بشکه آب کدوحلوایی خوردم. دیگه دلم جا نداره، بذار واسه شب!

لینی یهو به پشت لونا، یعنی پنجره خیره میشه و حالت رویایی ای به خودش میگیره و میگه: واو! چه زیبا، این واقعا جادوییه!

لونا با تعجب برمیگرده و به بیرون پنجره خیره میشه. لینی که نقشه ش گرفته از پشت کله لونارو بالا میگیره و معجونو تو دهن ِ از تعجب باز مونده ی لونا خالی میکنه!

لونا جفتک زنان سعی میکنه لینی رو از خودش دور کنه و این وسط تو دلش کلی فحش نثار لینی میکنه. اما دیگه دیر شده ... کم کم معجون رو لونا اثر میکنه.

لینی شیشه ی خالی معجونو رو زمین میندازه و یک قدم به عقب برمیداره تا عکس العمل لونارو ببینه. لونا لبخند میزنه و با چشمای خمارش به سقف نگاه میکنه و دستاشو تو هوا تکون میده.

- آه بیاین بغلم، چه خوشگلین شما.

تری از پشت یه مجسمه پیداش میشه و بعد از زدن یه پس گردنی به لینی میگه: این چه کاری بود که تو کردی آخه؟ لونا همین طوریم موجودات ماورایی میبینه تازه معجون توهم زا هم بهش میدی؟ میشه نور الا نور! نمونه ش جلوت داره راه میره!

و هردو با تعجب به حرکت دستای لونا خیره میشن. لینی دست به سینه وایمیسه و میگه: نخیرم، پروفسور پای گفت دوز بالای معجون اثرات خیلی باحالی داره. خودم خنده شیطانیشو دیدم!

تری دوباره یکی میزنه تو سر لینی و میگه: خنده شیطانی؟ آخه تو نگفتی یهو میزنی یه بلایی سرش میاری.

لینی سرشو میخارونه و میگه: ولی هر معجونی بالاخره اثرش از بین میره. منم فقط یه ذره بش دادم!

تری اول به شیشه ی نه چندان کوچک معجون که بغل پایه ی میز افتاده نگاه میکنه و بعدش به لونا. بعد با بیخیالی میگه: راست میگی! به هر حال لونا خودش متوهم هست، گویا این معجون روش اثری نداشته.

لینی یکم امیدوارانه تر به لونا خیره میشه تا بلکه یه حرکت جدیدی از لونا سر بزنه، اما انگار بی فایده س. پس دستشو میندازه گردن تری و میگه: ترجیح میدم برم به وسایل لونا ور برم تا اینکه کشف موجودات جدیدشو ببینم.

و هردو همون طور که دستشون به گردن همه از اونجا دور میشن. پشت سر اون دوتا لونا مدام اسمای جدیدی رو بلغور میکنه و با آغوش باز سعی میکنه این موجودات جدیدو بدست بیاره.

در نهایت میرسیم به اینکه آدم متوهم، متوهم تر نمیشه!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۷ ۲۲:۰۶:۲۸

پیام زده شده در: ۱:۲۹ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
در میان همهمه دانش آموزان، در کلاس باز شد اما اینبار به جای پروفسور پای، قامت بلند مدیر مدرسه در آستانه در پدیدار شد. آبرفورث در حالی که کاغذ پوستی که در دست داشت را باز میکرد، جلو آمد و گفت : روزتون بخیر، من...

ناگهان رو به سمت راست کلاس کرد و به دخترک موطلایی گفت : بله دوشیزه وارنر، ریش های من از موهای شما بلند تره!

دخترک آشکارا از اینکه آبرفورث حرفش را شنیده بود خجالت زده شد و سر به زیر انداخت.

- پروفسور پای به دلیل مشکلاتی که داشتن نتونستن امروز برای ارائه نتایج تکالیفتون بیان.

با حرکتی موجی شکل، چوبدستی اش را به سمت تخته سیاه گرفت و کلماتی آرام آرام بر سطح صیقلی آن پدیدار شدند.

امتيازات جلسه اول درس معجون ها

گريفندور:28 امتیاز

1.هری جیمز پاتر:28 ( نمی دونم چرا نمی تونم بعد از خوندن پست شما 28 و 30 رو از هم تشخیص بدم!)
2.جینی ویزلی:23 فکر کنم سوال دوم رو بد خوندی که این جوابو به من داده بودی! معجون سازِش نه معجون سازی
3.آماتا:30(تکلیف شما تا سه روز موجب خنده ما گشت و ما را به یاد جوانیمان انداخت! فوق العاده بود!)

هافلپاف: 0
بدون شرکت کننده( جاتون خالی)

راونکلاو:31 امتیاز

1. لینی وارنر: 30(دلایلتون گاملا خردمندانه بود! کلا حال نمودم)
2.تری بوت:30(خوشم اومد از این حرف و درایتتون)
3.آماندا بروکل هرست:30
4.لونا لاوگود:30
5.فلور دلاکور:29

اسليترين: 14 امتیاز

1.لی لی لونا پاتر:28( کلا بعد از خوندن تکلیف شما تا دو ساعت حالم خراب بود!)

سپس چشمکی به دختر موطلایی زد و از کلاس خارج شد.

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۶ ۱:۳۳:۵۴
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۶ ۱:۳۸:۳۰

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
جلسه دوم

آگوستوس پای هنگامی که از پلکان سنگی بالا رفت و به پشت در رسید کمی مکث کرد تا نفسش را آرام تر کند.
خواسته یا ناخواسته دستی بر ردایش کشید اما بنظر می رسید بیشتر مشغول منظم کردن ذهنش باشد تا ردایش!
می دانست نباید با بی احتیاطی تنها شانس بازگشت اربابش را از بین ببرد!
- تق تق تق.
- بفرمایید.

آگوستوس نفس عمیق دیگری کشید و دستگیره در را گرفت و وارد دفتر مدیر مدرسه شد.

- جناب مدیر.
- آه، آگوستوس به موقع اومدی، لطفا بشین!

آگوستوس در صندلیی که درست روبروی میز مدیر قرار داشت فرو رفت و گفت:
- ظاهرا جناب مدیر کار واجبی با من دارند که در این وقت روز دنبال من فرستاده بودند!
- بله، همین طور که به شما هم قبلا گفته بودم من عملکرد شما رو در این هفته های اخیر مورد بررسی و ارزیابی قرار دادم و به نظر می رسه که شما تونستید به نحوه عجیبی با دانش اموزان خودتون ارتباط نزدیکی برقرار کنید که این خودش یه امتیاز بزرگ محسوب میشه!

با شنیدن جمله اخرِ آبرفورث، لبخند کمرنگی بر لبان آگوستوس نقش بست، اما با شنیدن ادامه صحبت های مدیر لبخندش به سرعت از چهره اش محو گشت.

-... با این حال...
آبرفورث به صندلیش تکیه داد و خیره به استاد جوان به ادامه صحبت هایش پرداخت:

- ...با این حال، فکر نکنم به صلاح باشه بعضی از معجون ها رو به دانش آموزان آموزش بدید! در واقع بهتره اینجور بگم در چهار هفته گذشته با آموزش ساخت چندتا از معجون ها مدرسه رو دچار بحران کرده اید!

دو هفته قبل ، کلاس معجون سازی

بسیار خوب بچه ها ، امروز قصد دارم به شما نحوه ساختن معجون توهم زا رو یاد بدم!
ساختن این معحون دو روز به طول میکشه و این هم بسته به این داره که شما چقدر مهارت در پیدا کردن مهمترین ماده اولیه اون یعنی موی کودن ترین دانش اموز مدرسه تون رو داشته باشد. بگذریم! اثر این معجون بسته به اینکه قصد و نیت سازنده اون چه بوده است، فرق می کنه!

این معجون در مقادیر پایین می تونه روی افراد فراموشکار و کم حافظه اثرات مثبتی بذاره، اما همین معجون در دوز(مقدار) بالا می تونه عوارض جالبی ...ام ببخشید عوارض جانبی بدی ایجاد کنه! که بهتره خودتون در موردش تحقیق کنید.

استاد معجونها با حرکتی که به چوب دستی خود داد دستور العمل را بر روی تخته حک کرد و انگاه دانش اموزان را به گروه های دو نفری تقسیم کرد تا مشغول تهیه معجون توهم زا شوند.

زمان حال

آگوستوس پای در صندلی خود جابه جا شد و راست تر نشست و در حالیکه سعی داشت بدون پلک زدن مستقیما به دامبلدور نگاه کند، گفت:
- خوب کجای ساختن این معجون ها ایراد داشته؟!!

آبرفورث در جواب نگاه خیره و لحن نیمه تند پای سری تکان داد و گفت:
- در ظاهر هیچ اما بنظر می رسه دانش اموزان هافل پاف به درس خواندن و گریفیندوریها هم علاقه خاصی به جادوی سیاه پیدا کردند و از همه بدتر...
( ادامه دارد)

سوالات:

1. طرز تهیه معجون توهم زا؟(10 امتیاز)

2. رولی بنویسید گه در آن قصد دارید معجون توهم زا را به فرد مورد نظرتان بخورانید ( اونم در دوز بالا!) ( 20 امتیاز)

ویرایش شده توسط آگوستوس پای در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۶ ۰:۲۷:۳۳
ویرایش شده توسط آگوستوس پای در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۶ ۱:۲۳:۲۵

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
1.

ب) جوشانده سرماخوردگی دودزا

مواد لازم:
دو عدد هویچ به اندازه متوسط.
شلغم پخته.
پوسته له شده تخم تسترال.
20 قطره از اشک ققنوس.
آب به مقدار کافی.
مدفوع تک شاخ.
یک عدد ماسک برای خفه نشدن از بوی این معجون.
یک عدد پاتیل.( نوع پاتیل فرقی چندانی در کیفیت معجون ایجاد نمی کند. )

طرز تهیه:
دو سومه پاتیل را پر از آب می کنیم و دمای شعله را بر روی بیشترین حد نگه می داریم. پس از گذشت 27 ثانیه به ترتیب یک هویج، یک شلغم و دوباره یک هویج را درون پاتیل مریزیم و میگذاریم تا آب بجوشد.

به محض این که آب به جوش آمد دمای شعله را روی متوسط تنظیم می کنیم. سپس مدفوع تک شاخ را در ظرف جداگانه ای به حدی گرم می کنیم تا بوی نفرت آور آن به خوبی حس شود. سپس ظرف حاوی مدفوع را به مدت شش ثانیه بالای پاتیل خود نگه می داریم.( در این مرحله زدن ماسک فراموش نشود. )

بلافاصله پس از این کار باید پوسته له شده تخم تسترال را در اون پاتیل خود ریخته و آن را پنچ دور هم بزنید. در این مرحله دود قهوه ای رنگی از پاتیل خارج می گردد.

مرحله آخر این است که اشک ققنوس را به معجون خود اضافه کنیم. اگر تا این مرحله کار را درست انجام داده باشیم دود قهوه ای رنگ به دود سبز رنگ تبدیل می شود. پس از تغییر رنگ دود ما باید شعه را خاموش کنیم و پس از گذشت دو روز معجون ما آماده می شود.

2.

پاتیل مفرغی به 5 دلیل:
1. ارزان است.
2. قیمت آن کم است.
3. جیب را سبک نمی کند.
4. به صرفه است.
5.پول زیادی نباید بابت آن پرداخت کرد.

خب چی کار کنم. اصفهانیم دیگه.
.
3.

معجون خود پسندی نیست زیرا:
خورشید در این مدت از نظر ها پنهان می شود ولی فرد خودپسند هیچ گاه نمی خواهد از نظر پنهان شود.

معجون سرماخوردگی نیز نیست:
چون خورشید یک نوع ضد عفونی کنندست پس هنگامی که خورشید می رود نمی تواند موقع مناسبی برای درست کردن این معجون باشد.

پس به این ترتیب جواب درست معجون بصیرت است.

پرفسور ببخشید که این رنگ را انتخاب کردم. عقده معلم های مشنگی مونده به دلم همه معلم ها را بد می بینم.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک

ای جادوگران و ساحره ها. بدانید که هری مرد بزرگی بود. راه او را ادامه دهید.
ارزشی ولدک کش

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از سر خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 309
آفلاین
1.معجون خود پسندی
مواد و وسایل لازم :
5 قطره عصاره مورچه قرمز زهر دار
10 برگ از گیاه گون تیغ دار
2 قاشق ادرار اژدهای سرخ ( گلاب به روتون )
مقداری پوست مار افعی ( ترجیحا پوست نجینی )
پاتیل برنزی
آب مقداری

روش تهیه :
تعدادی مورچه قرمز زهردار را داخل هاون ریخته و می کوبیم و بعد آن را از صافی عبور داده و عصاره آنها را می گیریم . داخل پاتیل می ریزیم .
برگهای گون تیغ دار را در مخلوط کن ریخته و خرد می کنیم و با عصاره مورچه مخلوط می کنیم و یک قاشق از ادرار اژدها را داخل آن می ریزیم .
( توجه داشته باشید که از استنشاق بخارات حاصله اجتناب کنید که عواقب نافرجامی خواهد داشت !!! )
پوست مار را تکه تکه و به مایع حاصله اضافه کرده و یک قاشق باقیمانده از ادرار اژدها را نیز اضافه و روی آتش قرار داده تا زمانی که شروع به قل قل کند . توجه بکنید که قبل از شروع به جوش کردن معجون را هم زنید و همچنان از استنشاق بوی ان خودداری کنید . معجون ما آماده است . نوش جان !!!!

2- از قدیم گفتن : هر پاتیلی را بهر کاری ساختند !!

3- معجون خودپسندی اگر هنگام غروب آفتاب درست شود اثرات به مراتب خودپسندانه تر و مغرورانه تری به دنبال خواهد داشت .

با تشکر از استاد جاااااان !!!!

در اندرون دل خسته من ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست...

در زندگی مثل زودپز باش...هر وقت جوش آوردی در کمال آرامش سوت بزن!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۰

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
1. به انتخاب خودتون از بین این سه معجون یکی را برای من اماده کنید و دستور العمل ساخت معجون رو روی یه تیکه پوست نوشته و به من بدید. (15 امتیاز)
الف) دم کرده معجون بصیرت
ج)دم کرده خودپسندی

دم کرده معجون بصیرت.

یک جفت چشم ماهی
نیم ملاقه گردو
یک تار مو از انسانی با بصیرت
یک ملاقه شیره لوبیای کوهی کال
تعدادی فلس از اژدهای پوزه کوتاه چینی
چند گلبرگ شکوفه سیب (صوتری باشه بهتره)
یک عدد آبنبات برتی بات با رنگ ملایم
آب به مقدار لازم

طرز تهیه:

ابتدا آب را داخل پاتیلی مسی می ریزیم و شعله ای ملایم را به آن می دهیم.
سپس فلس اژدها و گلبرگ ها را با هم اضافه می کنیم و سه دور در جهت عقربه های ساعت هم می زنیم.
رنگ معجون قهوه ای می شود
آب نبات برتی بات را با هاون له می کنیم و با چشم ماهی مخلوط می کنیم و با افسونی به آن سرما می دهیم.
با احتیاط لوبیای کوهی کال را می شکافیم (شیره آن سمی است). شیره لجنی رنگ است. گردو ها را درسته در آن می اندازیم. شیره به رنگ سبز پسته ای در می آید و گردو ها پودر می شوند.
آب نباد برتی بات همراه با چشم ماهی را 15 دقیقه بعد از یخ زدن داخل پاتیل می اندازیم.
رنگ معجون به بنفش روشنی تغییر می کند.
بعد از اینکه معجون رو به قل زدن رفت شیره لوبیا همراه با گردو را در پاتیل می ریزیم.
معجون بنفش رنگ می ماند اما بخار شدیدی از آن بلند می شود که پس از 5 دقیقه ملایم می شود.
معجون را دوبار در جهت عقربه های ساعت هم می زنیم.
در این هنگام، تار موی شخص با بصیرت را داخل پاتیل می اندازیم.
بخار معجون از بین می رود و معجون بی رنگ می شود و در عوض، بویی همانند بوی گل رز از آن خارج میشود.

استفاده از این معجون محدودیت زمانی ندارد اما در هر بار مصرف، بیش از دو قاشق غذا خوری استفاده نشود!
توجه: بهتر از این معجون در شب، و بخصوص اوایل شب تهیه شود

2. بهترین پاتیل برای ساخت معجون سازش چیست؟ چرا؟(8 امتیاز)
پاتیلی مناسب معجون سازیهکه جاذب الرطوبه نباشه. یعنی رطوبت رو به خودش جذب نکنه چون هم مواد استفاده شونده در معجون دچار مشکل می شن و هم گرما به خوبی منتقل نمی شه.
پاتیل نباید زنگ زده باشه یا رسوب کرده باشه چون ممکنه این رسوبات با معجون قاطی بشه و تاثیر خطر ناکی بزاره.
پاتیل طلا هم زیاد خوب نیست چون طلاش برای جلو گیری از ترکیب شدن خالصه و خب طلای خالصم استحکام نداره...

3. کدام یک از معجون های نامبرده در سوال اول اگر هنگام غروب افتاب اماده شود اثر قویتری بر خورنده ی اون دارد؟ چرا؟(7 امتیاز )
معجون بصیرت. چون معمولا شب ها فکر انسان ها باز تره و می تونن راحت تر به مسائل فکر کنن. معجونی که غروب حاضر می شه باعث میشه ذهن آدم رو باز تر از حد مجاز(!) بکنه و در نتیجه اون فرد به بصیرت بیشتری دست پیدا می کنه.

غروب رو میشه به چیزای خیلی زیادی تشبیه کرد و خب...اینم یه جور بصیرته

ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۰ ۱۷:۲۳:۱۳

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰

لیلی پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۳ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۴:۴۶ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 111
آفلاین
به انتخاب خودتون از بین این سه معجون یکی را برای من اماده کنید و دستور العمل ساخت معجون رو روی یه تیکه پوست نوشته و به من بدید.

وسایل لازم:

2 لیوان پر خلط شخص سرما خورده

1.5لیوان اب دماغ

3عدد سیر

3عدد ناخن اژدهای مجارستانی

2قطره از سم باسیلیسک

1بال پری

مقداری اب و نمک و فلفل
وسایل لازم: یک پاتیل طلا ، مقداری هیزوم ،ودوتا ملاقه بزرگفیک هون بزرگ

طرز تهیه:ابتدا هیزوم ها رو به وسیله ی چوبدستی روشن می کنیم سپس اب را درون پاتیل میریزیم ومیذاریم جوش بیاد پس از مدتی که اب جوش امد بال پر ی رو اضافه می کنی وبعد از ان خلط رابا اب دماغ به معجون اضافه می کنیم بعد از اینکه معجون به سبز کم رنگ در امد ناخن اژدها رو باسیر ها بگو بید وسپس سم باسیلیسک رو به ان اضافه کنیدودرون پاتیل بریزید در این مرحله کم از پاتیل فاصله بگیر بدلیل اینکه بو بدی و دود بسیار غلیظی از پاتیل خارج می شود ودر اخر مقداری نمک وفلفل برای طعم بهتر اضافه کنید وبگذارید معجون سرد شود سپسی به خورد هرکی دلتون می خواد بدید

2. بهترین پاتیل برای ساخت معجون سازش چیست؟ چرا؟

بنظر من پاتیل طلایی چون طلا جز اون دسته از فلزات که باعت ارامش میشه وطلا بهترین گزینه می تونه باشه برای معجون سازش

کدام یک از معجون های نامبرده در سوال اول اگر هنگام غروب افتاب اماده شود اثر قویتری بر خورنده ی اون دارد؟ چرا؟

دم کرده خودپسندی چون معمولا شبا ادم بیشتر احساس زیبایی و تکبر بهش دست میده

دانش بهترین هدیه است وشجاعت بهتر

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰

لونا لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۴۰:۴۲
از خرس مستربین خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 706
آفلاین
تکالیف جلسه اول!

دم کرده ی خودپسندی:

مواد لازم:

یک لیوان گل گاو زبون!
لاله ی گوش خفاش جوان
15 عدد گلبرگِ گل ِ رز! (نکته: هر قدر تعداد گلبرگ ها بیشتر باشد اثر معجون بیشتر میشود! در اینجا حد وسط در نظر گرفته شده)
3 سانت دم ِ روباه.
مقداری پشم گوسفند!!
چشم راست ماتیکور ِ چشم آبی.
مقداری آب

طرز تهیه معجون:

ابتدا فکر خود را از هر گونه فکر و خیال پلید و بد خالی میکنیم و تا جایی که امکان دارد ذهن خود را از هر فکر بیخودی دور میکنیم و اطراف خود را از هر چیزی که موجب حواس پرتی شود خالی میکنیم.

سپس قبل از آنکه پاتیل را روی آتش بگذاریم لیوان گل گاوزبون را در آن به طور یکدفعه خالی میکنیم. و حالا میتوانیم پاتیل را روی آتش میگذاریم.

سپس دم روباه را به قطعات مساوی تقسیم میکنیم و آن را درون ظرف جداگانه ای میگذاریم، گل برگ ها را پودر میکنیم و با دم قطعه قطعه شده قاطی میکنیم و مخلوط ایجاد شده را درون پاتیل میریزیم.

پوست لاله ی گوش خفاش را میکنیم و اول سرخش میکنیم سپس درون پاتیل میریزیم. پشم گوسفند را آسیاب کرده به معجون اضافه میکنیم. چشم را له میکنیم و با آب مخلوط میکنیم و درون پاتیل میریزیم.

سپس نیت میکنیم و معجون را هم میزنیم!

پاتیلی که بیشتر از دو سال از ساخت آن نگذشته باشد، به دلیل اینکه پاتیل اگر قدیمی باشد خاصیت خود را از دست میدهد و گرما را خوب منتقل نمیکند.

پاتیل باید نچسب باشد! یعنی معجونی که در پاتیل درست میشود ته نگیرد و خاصیت جذب مواد را نداشته باشد تا معجون خالطانه و بدون ته دیگ (!) درست شود.

پاتیل نباید به رنگ های روشن باشد چون نمیتواند گرما را به خوبی جذب کند پس هر چه رنگ پاتیل تیره تر باشد بهتر گرما را جذب میکند.

الف) دم کرده معجون بصیرت

چون در هنگام غروب نصف روز را پشت سر گذاشته ایم و دیدمان نسبت به روزی که گذرانده ایم بیشتر میشود و همچنین در کتاب ها روایت شده است که هنگام غروب موج هایی که مانع از رسیدن امواج ماوراء به روح هر انسانی میشود بسیار کم است.
پس هر انسانی هنگام غروب به درک و بینشی عمیق تر دست پیدا میکند که قدرت آن بیشتر از دیگر اقات روز است.

Only Raven !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
1. به انتخاب خودتون از بین این سه معجون یکی را برای من اماده کنید و دستور العمل ساخت معجون رو روی یه تیکه پوست نوشته و به من بدید. (15 امتیاز)
ج)دم کرده خودپسندی

مواد لازم :
سم تک شاخ 2 تا
فلس اژدهای نیش پرویی حدود 5 تا 9 فلس در اندازه متوسط
زهر آکرومانتیولا 3 قطره
بال پری 2 جفت
ناخن پای اوکمی 4 تا 5 عدد
آب 2 لیوان
توجه : تمام این مواد لازم است تا فرد احساس خاص بودن و زیبایی بیش از حد بکند .

طرز تهیه :
آب را در پاتیل ( ترجیحا برنزی ) بجوشانید سپس سم های تک شاخ رنده کرده و در پاتیل بریزید زهر آکرومانتیولا را در پاتیلی جداگانه رقیق کنید سپس بجوشانید . بعد از خنک شدن زهر آن را در پاتیل اصلی بریزید .ناخنپای اوکمی را با پال پری مخلوط کرده . بعد از خواندن ورد یخ زدن بر آن ها بریزیدشان در پاتیل . سپس همه ی مواد را مخلوط کنید و صبر کنید تا بجوشند.

بهترین پاتیل ارزان ترین ولی سالم ترین پاتیل است ، زیرا ارزان ترین پاتیل بر روحیه ی معجون و استفاده کننده ی معجون تاثیر می گذارد !! در ضمن هر پاتیلی باید سالم باشد تا زیان آور نباشد .

3. کدام یک از معجون های نامبرده در سوال اول اگر هنگام غروب افتاب اماده شود اثر قویتری بر خورنده ی اون دارد؟ چرا؟(7 امتیاز) معجون دم کرده ی خود پسندی زیرا انسان زیبایی خود را در غروب بهتر می بیند و زشتی ها را کمتر .

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۹ ۱۶:۱۶:۴۷

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰

Amata

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۷ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
در ابتدا سخنی با پرفسور!
پرفسور گرامی ! سلام! مسئله ای هست که ضروری دیدم با شما درمیون بگذارم! راستش ... استاد من پوست پیدا نکردم برای انجام تکلیف شما!! :Ygrin: همین! واسه همین ، برای اینکه تکلیفی که شما گفتید رو به نحو احسن انجام بدم سری به مزرعه ی پرورش اژدهای عموم که تو رومانی هم هست زدم و بدون هیچ معطلی سر یکی از اردک های مزرعه () رو بریدم و تقدیم زن عموم کردم تا از پوست سرش پوست مرغوبی آماده کنه! فقط به خاطر شما استاد من اینهمه راهو آپارات کردم! به لطف مرلین این زحمت من قبول درگاه شما پرفسور عالیقدر قرار خواهد گرفت!! شک نکن!

و اما روش ساخت معجون :

ج)دم کرده خودپسندی*

مواد لازم :
ذره ای از پوست نوک دماغ فردی دارای فنوتیپ دماغ رو به بالا!
مقداری اشک ققنوس.
کمی نمک!
کمی شکر!
مشتی تار موی ناحیه انگشتان دست و پای رییس جمهور ماگل های مقیم افغانستان! (البته برای این مورد استثنائا میتوان از موهای فردی دیگر و البته پر از فیس و افاده استفاده کرد!)
اندکی اشک تمساح.
مقداری براده ی چوب از ناحیه ی انتهایی چوب جاروی مدل نیمبوس 2013!!
کمی بیشتر از اندکی عصاره ی سکه ی طلا (در صورت امکان از سکه های به سرقت برده شده از گریگوتز عصاره گیری شود!!)
به اندازه ی یک گالون گل (gel نه gol!!! ) از گل های فرآوری شده و مرغوب زیر پای خوک !!
دو پاتیل آب کدو حلوایی با دز بالا! ( از نوع فضابرنده!)
و در پایان کار شما به جان نثاری نیازمندید برای تست معجون روی آن!!

روش کار به اینصورت است که ابتدا یک پاتیل را با آب کدو حلوایی پر میکنید و سپس نمک و شکر را به آن اضافه میکنید. این نکته را به خاطر بسپارید که نمک و شکر را باید جدا از یکدیگر و به طور همزمان به آب کدو حلوایی اضافه کنید.
در این مرحله از ساخت معجون خودپسندی شما به ترکه چوب درخت انبه احتیاج دارید که به ته آن ردایی به قیمت 963 هزار سکه ی طلا را ببندید و با همزن به دست آمده آب کدو حلوایی را یه صورت پروانه ای و مضاعف هم بزنید تا جوش آید و قلقل کند! ( اگر ردای استفاده شده گران تر بود که چه بهتر! مطمئن باشید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت. و البته بسیار بسیار بهتر است که این ردا از ردافروشی که آدرس آن را در پشت پوست نوشتم خریداری شود! برای مشاهده ی آدرس با چوبدستی خود سه بار با فاصله های یک دهم ثانیه به پوست تقه بزنید!)
بعد از اینکه آب کدو حلوایی خوب به قلقل افتاد شعله ی زیر پاتیل را اندکی کم کنید و یک مشت موی انگشت های دست و پا را روی شعله بگیرید تا بسوزد و خاکستر آن را به آب کدو حلوایی اضافه کنید!
در این مرحله بسیار ضروری است که شما شوکه شوید و دقیقا سه متر به سمت سقف بپرید! چون به هنگام اضافه کردن خاکستر مو به آب کدو باید خاکستر مو با نمک های محلول در آب کدو واکنش فوق جادویی دهد و انفجار نه چندان خفیفی داشته باشد! دقت داشته باشید که شوکه شدن شما کلید ورود به مرحله ی بعدی از ساخت معجون است و نه انفجار نه چندان خفیف!
تا اینجای کار به خوبی پیش آمده اید! مطمئن باشید!!
اما بعد از اینجای کار (!) شما باید پاتیلتان را دوباره از آب کدو حلوایی پر کنید. چون در انفجار نه چندان خفیف اخیر کل آب کدو حلوایی از پاتیل شوت اوت شد. اما نگران باقی موادی که قبلا اضافه کردید نباشید. آن مقدار مورد نیاز از مواد برای ساخت معجون در مرحله های قبل بر دیواره های پاتیل رسوب کرده است و این کافیست!
شعله ی زیر پاتیل را کم کنید تا این بار آب کدو حلوایی با دل صبرآلود به جوش آید و رسوب های موجود در دیواره ی پاتیل را در خود حل کند.
در این هنگام شما میتوانید اشک تمساح و اشک ققنوس را با هم مخلوط کرده و همینطور براده های چوب و عصاره ی سکه های طلا را به طور جداگانه مخلوط کنید. این بار این دو مخلوط را با هم مخلوط کنید و سپس با استفاده از افسون لوموس ماکسیمو پرتوهای نوری را از انتهای چوبدستیتان روانه ی مخلوط کنید. بعد از این که مخلوط حالت پودری و درخشندگی به خود گرفت آن را روی میز گذاشته (توجه به این نکته ضروریست که باید حتما روی میز گذارده شود!) و گل های فرآوری شده تان را درون پاتیل بریزید و با همزن مخصوص آن را هم زنید تا مایعی کاراملی رنگ ( ) پدید آید!
حالا وقت آن است که پودر درخشنده و خوشگلتان را به مایع بدست آمده اضافه کنید و آن را هم بزنید. در این حین پوست نوک دماغ را هم به درون پاتیل میریزید. و سه بار نوک انگشت خود را به معجون فرو میبرید و درمی آورید.
در پایان معجون بدست آمده را به شیشه هایی گردن باریک منتقل کنید و با افسونی آن را فریز کنید. سپس آن را جلوی نور خورشید قرار داده تا یخش آرام آرام باز شود. معجون در این حالت قوام خود را پیدا کرده است و باید حالتی کشسانی و شفافی و درخشندگی مات مانندی (!) داشته باشد.
اکنون وقت آن است تا جان نثار را احضار کنید!

*بعد از تست شدن این معجون روی جن نثار عزیزم(!) یک شیشه از اون رو بسته بندی کردم که بفرمایید خدمت شما!! لازم به ذکره که معجون با کیفیت فوق العاده ای جواب داد و جان نثار مذکور الان از شدت خودپسندی با خودش هم زیر یک سقف نمیتونه زندگی کنه ! :Hammer:

ساده ترین و درصورت وجود زنگ زده و داغان ترین پاتیل برای ساخت این معجون بهترین هستند!
چون معجون سازش باید این خاصیت را داشته باشد که مورد استفاده کننده از معجون را به هر شرایط وخیم و فجیعی وفق بدهد!

3. کدام یک از معجون های نامبرده در سوال اول اگر هنگام غروب افتاب اماده شود اثر قویتری بر خورنده ی اون دارد؟ چرا؟(7 امتیاز )
دم کرده ی بصیرت. چون معمولا اتفاقاتی که درک آنها به بینش و بصیرت لاینتها و بی نهایت نیازمندند در هنگام غروب اتفاق میفتند. چون غروب دقیقا مرز تبدیل یک جنس به جنس دیگر است! و به قول بعضی ماگل ها -که مثل ما جادوگر گولاخ ها پدیده ی پر از رمز و راز غروب را درک نمیکنند- معجزه است این غروب! غروب لحظه ی تبدیل روز به شب ، خوبی به بدی ! آدم به گرگینه! گرما به سرما و الی....... آخره! پس معجون بصیرت خیلی بهتر و تقریبا ضروریه که در هنگام غروب ساخته و تولید شود! :pint:

درپناه مرلین ایام شما استاد بزرگوار به کام!!
تا ریش دامبل هست زندگی باید کرد!(دامبل دامبله! چه آبر باشه چه آلب !!! )

ویرایش شده توسط آماتا در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۹ ۱۵:۳۵:۲۲

What if you were feeling something you are not able to talk about or you are not allowed to think about ??

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.