هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كافه سه دسته جارو
پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
سوژه جدید

هوا سردتر شده بود. زمستان خیلی زودتر از موعد رسیده بود. دهکده هاگزمید نیز همانند همیشه پر از خانه هایی که از بیرون مرموز و ترسناک بودند اما در داخل پر از عشق و محبت بودند ، پا برجا بود. در این شب های سرد و سوزناک کمتر کسی از خانه خارج می شد و به کافه سه دسته جارو می آمد.

صاحب کافه که پیرزنی مسن بود و همیشه غر می زد ، بر روی صندلی پشت بوفه نشسته بود و رادیو گوش می داد و با صدای ارامی به تنها مشتری کافه ناسزا می گفت. مشتری مرموز باعث شده بود او نتواند زودتر به خانه ی خود برود.

مشتری که یک شنل کلاه دار سیاه پوشیده بود ، قیافه اش بخاطر کلاه اصلا معلوم نبود. سرش را نیز پایین انداخته بود و با دستانش لیوان ابجو را فشار می داد. پیر زن که تحملش تمام شده بود ، از قسمت بوفه بیرون امد تا یه مرد بگوید که دیگر می خواهد کافه را ببندد اما قبل از اینکه پیر زن حرفی بزند ، مرد بلند شد و از کافه خارج شد.

باران تندی می بارید. مرد شنلش را به بدنش چسباند تا گرمش شود. به طرف کوچه پس کوچه ها می رفت. قدم هایش بسیار سنگین و سریع بودند. مرد به مدت چند دقیقه همیطور پیاده روی کرد. هاگزمید زیاد بزرگ نبود و هر کس می توانست با 10 دقیقه پیاده روی از این سوی آن به آن سو برود.

مرد بالاخره به طرف خانه ای رفت که هیچ نوری در داخل آن نبود. در را چهار بار کوبید و خیلی سریع در باز شد. مردی جوان پشت در بود. همینکه مرد شنل پوش را دید ، چیزی از جیبش در آورد و به او داد و گفت: « خیلی مراقب باش! اگه بتونی خوب عمل کنی اینبار دیگه کار ولدمورت تمومه اما سلامتی تو مهمتر از تموم شدن کار ولدمورت هست هری! اینو می دونی که؟ »

مرد شنل پوش سرش ارا بالا برد و با صدایی خسته و ناامید گفت: « نگران نباش! » و خیلی سریع رفت. هری به گوشه ای رفت تا قطرات باران مزاحمش نشوند. چیزی که آن مرد به او داده بود را باز کرد. یک چیز عجیب همراه با یک نوشته!

نوشته را باز کرد:
نقل قول:
کافیه فقط یه ورد روی دستگاه بخونی! مهم نیست چه وردی فقط باید جادو وارد دستگاه بشه! دستگاه کل هورکراکس های اطراف رو تا 10 مایل به صورت معجون قدع اندیشه نشون میده! امیدوارم موفق بشی! از طرف آلبوس

این تنها راه بود تا بتوان هورکراکس ها را پیدا کرد و ولدمورت را که دوباره قصد ساخت هورکراکس کرده بود ، را متوقف کرد. اما هری نیز خوب می دانست که وقتی این دستگاه روشن می شد ، ولدمورت نیز احساس خطر می کرد. تنها راه این بود که به طرف هورکراکسی برود که ولدمورت مواظبش نباشد. اولین هورکراکس را می شد به این روش نابود کرد اما هورکراکس های بعدی وضعیت نامشخصی داشتند. هری تنها کسی بود که می توانست وضعیت را درست کند و در این کار قاطع بود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۱

کورمک مک لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۲ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۳۳ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱
از SHIRAZ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 110
آفلاین
داخل کافه سه دسته جارو :
هری : باید بریم دوستان وقت تنگه

5 دقیقه بعد بعد از اپارات به میدان گریمولد لند
پرفسور مک گونگال : ریموس همه چی اماده است ؟؟
ریموس : بله تمام ارتش حاظر و انلاین (!) محفل اماده هستند برای کمک به پرفسور دامبلدور
مینروا سرش را به نشانه موافقت تکان داد.

1،2،3
شترق

همه به خانه ریدل اپارات کردند.
ارتش مرگخواران جلوی درب بزرگ خانه ریدل منتظر محفلی ها بودند...
ولدمورت: به به مینروا خانم خوش اومدین به کلبه حقیرانه ما (!)

منم همراهی میکنم

شناسه جدید : کینگزلی شکلبوت

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۱

نیمفادورا تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۷ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۰:۳۳ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱
از موی صورتی خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
درخانه ی ریدل :
ولدمورت:کروشیو برتو ا...یعنی آفرین بر تو :evilsmile: حالا می رسیم به بقیه ی کار باید...
-------------------------------------------------------------------------
در کافه:
مینروا ‏،‏ هری و هاگرید که هاج و واج مونده بودن بلافاصله به روش تله پاتی به بقیه اطلاع میدن به این صورت:
الو الو شبکه ی محفل ققنوس؟مینروا مک گونگال صحبت می کنه آلبوس دامبلدور به شدت طرفدار ولدمورت شده انگار عقل از سرش پریده زودتر بیاین سه دسته جارو...
-------------------------------------------------------------------------
در میدان گریمولد:
آرتور:خوب همون طور که ...
کینگزلی:یه لحظه ...مینروا داره پیغام میده!...(با تله پاتی) ها ؟..چی : ....باشه الان میایم.(با صدای بلند)ملت زود باشین یک اتفاق عجیب افتاده بریم سه دسته جارو...
پپپپپپپپپپااااااااااقققققققققققققق(افکت غیب شدن دسته جمعی محفلیون)...

از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏
ارزشی تیز هوش
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۰ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۱۶:۴۰
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
یه مدت بعد خونه ریدل ها ‏:
ولدمورت بخاطر شکستش در خوراندن معجون به محفلی ها اونقدر به مرگخوارا کروشیو زده بود که دیگه دستش هرز شده بود و بی اختیار هی کروشیو می زد !‏
لرد ‏:‏ کروشیو ‏...‏ خاک به سر همتون ‏..‏ میدم همتونو نجینی بخوره ‏..‏ کروشیو ‏...‏ حالا یا باید خودتون درست کنین یا من می دونم و شما ‏...‏ کروشیو ‏...‏!‏
بلا ‏:‏ ارباب شما صبر کنین ‏..‏ آخ ‏...‏ شما اون گرد بنفشه رو به من بدین ‏..آخ...‏ من یه نقشه ای دارم ‏..‏!‏
لرد :‏ کروشیو ‏...‏ برید ولی اگه موفق نشین ‏..‏ کروشیو ‏...‏ این دفعه به جای کروشیو ‏،‏ آواداکداورا میشه ! حتی شما بلا ی عزیز ‏...‏ کروشیو ‏...‏!‏
۱‏ روز بعد ‏
کافه سه دسته جارو :
بلا با چهره مبدل در کافه نشسته و با طلسم فرمان مادام رزمرتا رو در اختیار گرفته و ‏...
قققییییژژژژ ‏...
آلبوس ‏،‏ مینروا ‏،‏ هری و هگرید وارد کافه می شن و سر یه میزی می شینن ‏.
بلاتریکس مادام رزمرتا رو مجبور میکنه که پودر بنفش رو در تمام لیوان های محفلی ها بریزه ولی به خاطر اشتباه در دستور دادن مادام تمام پودر رو در یک لیوان می ریزه و می بره سر میز محفلی ها ‏:
مادام ‏:‏ سلام ‏،‏ خوش اومدین ‏,‏ بفرمایین این نوشیدنی عسلی ویژه امروز هستش ! ‏
آلبوس ‏:‏ ممنون رزمرتا !‏
البوس ‏:خوب حالا نقشه من اینه که ‏...‏ هوووورت ( افکت خوردن معجون آلوده به پودر بنفش که به صورت شانسی واسه دامبلدور افتاده ) ‏...‏ آره ما باید یکی رو پیش سورس بفرستیم ‏... ...‏ خوب من میرم پیش لرد سیاه عزیزم ‏،‏ مثل اینکه با من کار داره ‏،‏ اه شما سفیدا اینجا چیکار می کنین ؟ ‏..
آلبوس با حالت تنفر از کافه خارج می شه ولی بلا نیز همراه اون خارج میشه و آلبوس رو بیهوش می کنه و می بره خونه ریدل !‏
بقیه در داخل کافه ‏:‏ ‏ :vay:

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۱

کورمک مک لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۲ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۳۳ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱
از SHIRAZ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 110
آفلاین
دامبلدور:
پس داستان از این قراره خوبه میبینم که مرگخواران بلد شدن از چه راهی وارد شوند البته ماهم میدونیم چیکار کنیم.
فعلا بوید تا من نقشه ها خودمو طرح ریزی کنم.

مک گونگال و ابرفورث جلوی دابلدور نشسته بودند.
مکگونگال سکوت عمیق را شکست و گفت :
مطمئنی البوس با این نقشه جون خیلی ها به خطر می افتد باید نقشه بدون ریسک تری بریزیم
ابرفورث هم به نشانه موافقت سر خود را تکان میدهد.
دامبلدور :
نه مینروا برای پیروزی باید ریسک کرد و جان خود را به خطر انداخت همین نقه عالیه....
تا اواخر هفته ایند ه کار های اولیه ماموریت را انجام بده منم باید با محفل صحبت کنم

شناسه جدید : کینگزلی شکلبوت

پیام زده شده در: ۱۰:۴۳ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۱

نیمفادورا تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۷ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۰:۳۳ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱
از موی صورتی خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
تدی:اوهو شما اینجا چی کار دارین ؟
بعد با ویکتوریا:اکسپلیار موس
مرگخواران(بعد از خلع سلاح شدن):
ولدمورت: :vay: کروشیو برشما !کدوم گردو ریختین
بلا:ق..ق..ق ...قربان همون گردسبزه دیگه
ولدمورت :ای احمق مگه من بهت نگفته بودم بنفشه کروشیو
بلا (درحالی که به خود می پیچه):ااا غلط کردم حالا این سبزه چیکار میکنه؟
ولدمورت:احمق فقط بیهوش کنندس
دراین مدت تدی و ویکتوریا هم فرار کردن و به بقیه ی محفلیا خبر دادن

از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏
ارزشی تیز هوش
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۱۰ شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۱

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
رودولف با اکراه صورت حساب میز 13 رو داد و منتظر انعام موند, در همین حال در کافه باز شد و دو تا غریبه وارد شدند. رودولف بی توجه به اون ها چند سکه ناچیزی که به عنوان انعام رو میز بود بر داشت و با اکراه به اونا که در حال خارج شدن بودند نگاهی انداخت.

- بزار ببینم چقد انعام گرفتی... فقط اینقدر؟ اینکه پول یه نخ شال گردن نجینی هم نمیشه!! برو فعلا سر میز 7, تازه اومدن ببین چی می خوان.

بلا با نگاهش اشاره ای به میز 7 میکنه که یک دفعه متوجه چیزی میشه و به سمت رودولف برمیگرده:
- صبر کن, بالاخره اومدن.

رودولف با بی توجهی نگاهی بهشون میندازه.
- ها, کیا؟
- همونایی که منتظرشون بودیم دیگه, اونی که اونور نشسته همون توله گرگینه س, اسمش چی بود... تدی لوپین!

رودولف که همون لحظه متوجه هویتشون میشه دوباره با دقت بیشتری به سمتشون برمیگرده.
- خودشونن, اون یکی ام باید اون دختره باشه, ویکتوریا!

بلا سریع دو تا قهوه میریزه و اون گرد سبز رنگو تو قهوه ها می ریزه.
- اینارو ببر بهشون بده, حواست باشه نشناسنت, به هر حال بعید می دونم اونقد حافظه و هوش داشته باشن که تو رو به یاد بیارن!

تدی لوپین که انگار در حال جر و بحث با ویکتوریاس با اومدن پیشخدمت -رودولف- ساکت میشه.
- ما هنوز چیزی سفارش ندادیم.

رودولف لبخند دل انگیزی (!) بهشون می زنه:
- ما امروز به زوج هایی مثل شما قهوه رایگان میدیم, این یه قهوه خاصه, از نوشیدنش پشیمون نمیشین!

ویکتوریا به رفتن رودولف نگاه می کنه و به فکر فرو میره.
-تدی... این پیشخدمته رو فکر کنم یه جایی دیدم, آشنا نیس برات؟
-نه... فقط فعلا می دونم مکالمه مارو قطع کرد.
- تو نمی خوای گوش کنی...

تدی با بی توجهی قهوه ش رو بر میداره.
- نمی خوای بس کنی؟ دامبلدور هیچ عجیب غریب نشده, فقط یکم خسته شده, باید استراحت کنه.
تدی جرعه ای از قهوش می نوشه.

ویکتوریا قهوه اش رو میزاره رو میز. با بی حوصلگی به تدی نگاه میکنه که چشماش داره بسته میشه, خودشم به خواب فرو میره.

بلا و رودولف که از دور همه چیو در نظر داشتن, با بیهوش شدن تدی و ویکتوریا سریع پیشونیشونو (همون محل علامت شوم ) رو لمس می کنن و به لرد خبر می دن, لرد هم از طریق هموم علامت شوم بهشون خبر می ده که اونارو ور دارن و به خانه ریدل آپارت کنن ( این مکالمه از طریق علامت شوم تازگی در میان مرگخواران کشف شده, مرگخوارن دیگه, عجیب غریبن ).

دقایقی بعد, خانه ریدل:

- ارباب, اینا کی به هوش میان؟ چه بلایی قراره سرشون بیاد؟

ولدمورت نگاهی نفرت انگبز بهشون میندازه و بعد با لبخند دلپذیرش (!) رو به مرگخوارا میکنه.
- همیشه که با خشونت نمیشه با محفل وارد شد, دامبلدور دیگه باید بدونه همیشه یاران دوست داشتنیش بهش وفادار نمی مونن :evilsmile:

همون لحظه تدی و ویکتوریا کم کم چشماشونو باز می کنن...

ویرایش شده توسط ماری مکدونالد در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۵ ۸:۰۹:۴۶

Re: كافه سه دسته جارو
پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
سوژه جدید:

-من نمیفهمم...ما برای چی باید به اینا خدمت کنیم؟من شمردم!از صبح شونزده تا دورگه و سه تا جن فراری و هشت تا بی رگ و ریشه وارد این کافه شدن.حالم ازشون به هم میخوره!

بلاتریکس سینی قهوه را جلوی رودولف گذاشت.
-اینو ببر برای میز شماره 13 وقیافتم درست کن و غر هم نزن!دستور دستوره و باید اجرا بشه.

رودولف با عصبانیت سینی را برد و چند ثانیه بعد با سینی خالی برگشت.
-انعام که نمیدن!تربیت و فرهنگ کافی هم که ندارن.ما اینجا چیکار میکنیم دقیقا؟

بلاتریکس با خونسردی سرگرم خشک کردن فنجانها شد.
-ارباب دستور دادن اینجا منتظر دار و دسته اون مردک ریشو باشیم.این فرصت فوق العاده ایه.میدونی چقدر تلاش کردیم تا موفق شدیم این کافه رو موقتا بگیریم؟تو حواستو جمع کن.وقتی یکی از اونا اومد به من خبر بده که گرد سبز رنگ رو توی غذا یا نوشیدنیشون بریزم.

رودولف به گرد مورد اشاره بلاتریکس که کنار پیشخوان قرار داشت نگاه کرد.هیچیک از مرگخواران از خواص این گرد اطلاع نداشتند.
-تو واقعا نمیدونی این گرد چیکار میکنه؟من از ایوان شنیدم که به محض خوردنش در فرد تمایلات عجیب و غریبی ایجاد میشه!مثلا ممکنه شدیدا احساس سیاه بودن بهشون دست بده...

بلاتریکس سرش را به نشانه نه تکان داد.
-نمیدونم.ولی اینو میدونم که ارباب اشتباه نمیکنه.و اینم میدونم که میز شماره 13 ده دقیقه اس که منتظر صورت حسابه که جنابعالی باید براش ببری.انعامتم بیار اینجا، دارم جمعشون میکنم یه شال گردن برای نجینی بخرم!

رودولف درحالیکه به این موضوع فکر میکرد که گردن نجینی دقیقا در کجای او قرار دارد بطرف میز شماره 13 رفت.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۸۹

پروفسور سینیستراold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۵ پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۹:۴۶ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
« باشد كه ارتش دامبلدور پيروز باشد. »

جف به صورت رنگ پريده و نگران گودريك خيره شد. بسيار آشفته و نگران بنظر می رسيد. با وجود ضعف شديدی كه داشت سعی كرد از جايش بلند شود، اما مسافرت طولانی و زخم های كاری كه برداشته بود تاب و توانی برايش نگذاشته بود. چشمانش تار ميديد و تصاوير در جلوی چشمانش به رقص درامده بودند. زانوانش تحمل وزنش را نداشتند و هنگامی به خود آمد كه دستان گودريك برای حمايت از او دراز شده بود.

_ متاسفم جف، متاسفم. برای يك لحظه فراموش كردم توی چه وضعيتی هستی!

و سعی كرد جف را آرام به تخت خواب برگرداند و با حالتی شرمنده سعی كرد تا جف را در وضعيت مناسبی روی تخت بخواباند و لباس راحتی را تن او كند.

_ بايد استراحت كنی تا قويتر بشی. منم میرم با مدير صحبت كنم تا اجازه اقامتت را تا وقتی كه سلامتت رو بدست بياری بگيرم. در ضمن بايد دنبال مادام پامفری برم. گمان كنم روش های درمانی او از مال من مطمئن تره!

به چهره جف لبخند ضعيفی زد و به سمت در اتاق رفت تا خارج شود، اما در آستانه در با بياد آوردن موضوعی مكثی كرد و رويش را به سمت جف برگرداند.

_ راستی، چرا اونا در تعقيبت بودن. دنبال چه چيزی بودند كه اينطور مصرانه دنبالت بودن و حتی سعی داشتند تو رو بكشند؟

آرامشی كه جف از لحظه اولين ديدار با گودريك در او شكل گرفته بود به ناگاه از چهره اش محو شد و حالتی وحشت زده جای آن را گرفت.

_ اوه خدای من! اونقدر از رسيدن به اينجا نااميد شده بودم كه به كل هدفی رو كه برای اون اين همه راه رو تا اينجا به بدبختی اومده بودم، فراموش كردم.

سعی كرد تا دوباره جايش را ترك كند اما گودريك خودش را بسرعت به او رساند و مانع از بلند شدنش شد.

_ به خاطر خدا گودريك! من .... من بايد با ...با .... استادی بنام دامبلدور كه اينجا تدريس ميكنه صحبت كنم، گودريك خيلی مهمه.
_ پروفسور دامبلدور؟! باشه باشه، دنبال اونم میرم ولی قبلش بايد مادام پامفری‌ رو بيارم تا زخمات رو بررسی كنه. حالا لطفا اروم باش!
_ نه نه تو متوجه نيستی! موضوع خيلی مهميه، لطفا....

_ باشه الان ميرم دنبالش، فقط آرام باش!

بسرعت به سمت در رفت و از ان خارج شد.

مادام پامفری بانداژ دست جف را برای آخرين بار چك كرد
_ دو ساعت ديگه ميام تا داروها رو تجديد كنم. بهتره تا چند روز اصلا حركتی به دستتون نديد و كاری باهاش انجام نديد. وضعش همينجوری هم بد هست. معجون ها رو هم سر وقت مصرف كنيد تا توانتون رو بهتون برگردونه. بهتون سر ميزنم هرچند هنوزم فكر میكنم بهتره توی درمانگاه بستری باشيد تا اينجا، اما ميل خودتونه... .

_ ممنونم خانم.

مادام پامفری سری تكان داد و از اتاق خارج شد. گودريك به سمت جف رفت و كنارش نشست.

_ خب جف همونطور كه معرفی كردم، ايشون پروفسور دامبلدور هستند كه می خواستی باهاشون صحبت كنی.

جف به سمت پبكر انسانی كه در گوشه ی ديگر اتاق آرام و بی صدا نشسته بود نگاه كرد. چهره اش همانگونه كه ابرون(Oberon) پير گفته بود قابل اطمينان و محكم مينمود.

_ درست شيش ماه پيش بود. من و همكارم ابرون داشتيم بر روی گونه های جديد گياهان جادویی منطقه كوهستانی در بلغارستان تحقيق می كرديم. همه چيز خوب پيش می رفت تا اينكه يك روز آنقدر سرگرم كارمون شده بوديم كه متوجه نشديم به طور اتفاقی سر از كنار ويرانه يك قلعه باستانی در آورديم. تصميم گرفتيم تا شب رو اونجا بمونيم. من شروع كردم به اماده كردن جایی برای خوابيدن و ابرون هم رفت تا چيزی برای خوردن پيدا كنه. هنوز مدت چندانی نگذشته بود كه ابرون هيجان زده وارد اقامتگاه موقت شد و چيزی را كه تصادفا در هنگامی كه بدنبال قارچ میگشت از گوشه ای از ديوار فرو ريخته قلعه پيدا كرده بود را به من نشان داد.

جف از گودريك خواست تا كوله پشتیش را كه در گوشه ای افتاده بود به او بدهد و پس از اينكه درون كيف را مدتی جستجو كرد كتابچه كهنه ای را بيرون اورد

_ ابرون جعبه ای را پبدا كرده بود كه داخلش اين بود. اين كتابچه كه دست نويسه، در مورد نظريات فردی بنام سالازاره كه در مورد برتريت نژاد جادوگران و نحوه نابودی غير جادوگران توضيح داده به علاوه حاوی طلسم ها و جادوهای بسيار سياه و خطرناكيه. با توجه به كتابچه و اسم فرد ما مطمئن شديم كه او يكی از چهار موسس هاگوارتز بوده كه به طور ناگهانی ناپديد ميشه! توی چند ماهی كه ما اين نوشته ها رو می خونديم كم كم به هولناك بودن اين كتاب و بخصوص طلسم های اون پی برديم. من می خواستم كه اون دست نوشته نابود بشه، اما ابرون ميگفت بهتره كامل اونو مطالعه كنيم شايد طلسم يا چيز بدرد بخوری در لابلای اون پبدا كنيم. تا اينكه يك روز كه در كافه هميشگيمان نشسته بوديم، مثل هميشه بر سر اين موضوع نابود كردن يا نكردن كتابچه با هم بحث كرديم. بدون اينكه متوجه باشيم كه چندتا جادوگر مدتيه مراقب ما هستند. من احتمال ميدم اونا از روی حرف های ما در اون كافه كه پاتوق ما بود چيزایی دستگيرشون شده بود. خلاصه اون شب بالاخره ابرون موافقت كرد تا اونو نابود كنيم. از كافه بيرون اومديم تا به خانه ای كه در اون اطراق كرده بوديم بريم كه چندتا نقابدار راهمون رو سد كردن و كتاب رو ازمون خواستند. وقتی امتناع ما رو ديدند به همون حمله كردن و ....

اثار ناراحتی در چهره جف هر لحظه بيشتر و بيشتر می شد

_ و... ابرون... اون نتونست جون سالم در ببره. من هم زخمی شدم و تنها كاری كه از من بر اومد اين بود كه فرار كنم. از اون موقع تا به حال در حال فرارم ....

پانويس: گودريك دوست قديمی جف گانی مد و از نوادگان گودريك گريفيندور است. زمانیكه 17 ساله مي شود پدريزرگش به او گردنبندی كه نشان خانوادگیشان بر آن حك شده را هديه می كند از ان به بعد گودريك درست در ماه نوامبر، در ذهنش تصاويری از دو مرد را مي بيند كه با هم مبارزه می كنند و بعد نفرين و سقوط يكی از ان دو كه ظاهرا سالازار اسليترين است. و حالا دوست قديميش زخمی به او و دامبلدور پناه آورده و بر حسب تصادف چيزی به همراه دارد كه مربوط به سالازار اسليترين است‌. با اين توضيح اميدوارم بتونيد ادامه بديد.

ویرایش شده توسط پروفسور سینیسترا در تاریخ ۱۳۸۹/۳/۲۸ ۲۲:۲۹:۴۳
ویرایش شده توسط پروفسور سینیسترا در تاریخ ۱۳۸۹/۳/۲۸ ۲۲:۳۵:۴۸

-------------------------------

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۸۹

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
من از پست گودريك ادامه ميدم .

--=-=-=-----=-=-===---------=-------=

درحالي كه مشغول پانسمان كردن دست دوستش بود پرسيد :

- جف ، تو نمي دوني كه رييس اينا كيه ؟

جف اخمي به از درد به ابروهايش انداخت و در حالي كه از سوزش زخم چشمش را بسته بود گفت :

- اسم خودش رو گذاشته ولدمورت ، خوب ميشناسيش .

گودريك نگاهي كرد و گفت :

- چطور؟

- شاگرد خودت بود ، سال پنجم ، تام ريدل ، ادعا كرده نواده ي اسليترين هس .

فلش بك

در ميان انبوه درختان سربه فلك كشيده دومرد روبه روي هم ايستاده بودند و با غضب فراوان به همديگر نگاه مي كردند .

-سالازار ، تو خودت هم ميدوني كه من اگه جلوي تو وايستادم فقط به خاطر اين بود كه نمي خواستم نسل جادوگران از بين بره ، فكر كردي اگه جادو و جادوگري از بين بره چي ميشه ؟

-من مطئنم يه روزي يكي از نوادگانم انتقام من را از تو ميگيرد .

و سپس سالازار شروع كرد دويدن به سمت صخره ها .

- وايسا، سالي ...

پايان فلش بك

- گودريك ...حالت خوبه ...يهو چت شد؟

- هان؟!...چي؟! ...هيچي ، چيزي نيس .

- چرا يهو رنگت پريد ؟

فلش بك

- گودريك بر بالاي صخره اي بلند ايستاده و به پيكره ي بيجان سالازار نگاه مي كند . خون از سرش جاري شده بود و رودي را كه از نزديكي اش مي گذشت قرمزكرده بود .

پايان فلش بك

- جف ، بجنب از تو كمدم يه لباس گرم بردار ، بايد بريم يه جايي .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.