هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:  جوزفین مونتگومری    3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱:۳۰ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
درود

ویکتور.. خیلیا رفتن اما خیلیا هم اومدن! منو توی فسیل چه گلی به سر سایت زدیم که دیگران زده باشن؟ وقتی من بهت اس میدم تو حتی منو یادت نمیاد.. انتظار داری کسی به فکر باشه؟ همه همدیگه رو یادشون میره چه برسه به سایت وقت گیری مثه جادوگران؟

چرا دنبای چیزای ماورائی می گردین؟ آقا نقدو بچسبین نسیه رو ول کنین!
آقایون شاکی از اینن که چرا فعالیت کمه و به ناظرا و مدیرا گیر دادن.. یه نفر نیومد بگه شاید تقصیر خودم باشه که فعالیت نیس!

بله.. وقتی منه روونا هر روز اینجا شده با گوشی آنم ولی فعالیت نمی کنم بایدم همین وضعمون باشه.

میگن اونا مدیرن.. اونا ناظرن.. اونا باید بیان، وقتی خودم فعالیت نمیکنم پس اجازه ندارم در این مورد نظر بدم! شاید بهتره نظر دادن در این موردو به عهده همون جینی ویزلی بزاریم. کسی دیگه در موردش بحث نکنه.

دوم.. مشخصه که فعالیت کمه و دلیلشم معلومه.. هری پاتر تموم شده.. اما دلیل نمیشه فعالیت نکنیم! بینم مگه شما واسه هری پاتر داری فعالیت میکنی که بود و نبودش تاثیری داشته باشه؟ میدونم این سایت محوریتش هریه.. ولی چیزی که چند سال پیش گفتمو دوباره تکرار میکنم، هری پاتر مثه قصه ی بز بز قندی و بچه هاظ میمونه که نه تنها فراموش نشده بلکه نسل به نسل داره منتقل میشه.

من نمی دونم شما جدا چرا اینقدر موضع گرفتین، جدی درک نمی کنم! بجای این کارا آقای ایکس، خانم ایگرگ بیاین دوتا رول بزنیم بعد بیایم غر بزنیم که زمین کجه نمیتونم برقصم!

یه زمانی ارزشیا میخواستن یه حرکتی واسه احیای ایفا بکنیم که اینقد اولتیماتوم بهمون دادن که... بوم!

بسه جر و بحث.. بیاین فکرامونو رو هم بریزیم ببینیم چه میشه کرد..

و در ضمن جناب مدیر، کادر مدیریت چرا اینقدر خودمختار عمل می کنه؟ بهتر نیس یکم به نظر دیگران احترام بزارینو اگه به کار نمی بندین حداقل جوابشو از یک خط به دو خط و بیشتر ارتقاء بدین؟ ممنونم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط روونا ریونکلاو در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۲ ۹:۲۶:۱۸
ویرایش شده توسط روونا ریونکلاو در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۲ ۹:۲۷:۱۳

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

مگان جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۲ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۱۹ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از جادوگران رفتم...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
با درود

با توجه به این که الان اعضای تازه وارد و کم تجربه ی سایت زیاد شدن به نظر من این مسئله ی نقد خیلی مهمه.
به همین دلیل فکر می کنم خوب باشه چند نفر باشن که نقد ها را به عهده بگیرن.
خود من آمادگی هر گونه نقدی رو دارم. البته اگه من رو قبول داشته باشین.

خداحافظی بعد از 5 سال...!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۲ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از سر خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 309
آفلاین
ایوان عزیز
درسته؛ منم اینو میدونم ولی وقتی تاپیکی زده شده باعنوان نقد پستهای فلان ؛ ناظرش باید یه نیم نگاهی به درخواستاش بندازه. اگه هم وقتشو نداره یا هرچی؛بگه آقا من این تاپیکو قفل میکنم تا درخواست دهنده های بنده خدا بدونن که باید فکر دیگه ای بکنن.

پ.ن: از لرد ولدمورت تنها نقاد سایت که حتی با پیام شخصی هم به درخواستهای نقد جواب میدن واقعا تشکر میکنم.

در اندرون دل خسته من ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست...

در زندگی مثل زودپز باش...هر وقت جوش آوردی در کمال آرامش سوت بزن!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
با ثولام و دوروود!

من تا مشکلات رو کامل بیان نکنم ول کن نیستم آقامیخواستم بگم که به غیر آلبوس عزیز که معرفی شخصیت هارو تایید میکنه،یک نفر عضو فعال دیگه هم برای این کار انتخاب کنید فکر کنم بهتر باشه.البته اگه اشتباه نکنم لینی یه زمانی اینکارو انجام میداد اما حالا رو نمیدونم.

دوم اینکه در سمت راست صفحه که بلاک های آخرین پست های زده شده وجود داره،بلاک آخرین پست های انجمن کوییدیچ دیگه وجود نداره.اگه میشه یه فکری به حالش بکنید شاید یکی دلش خواست بره توی انجمن کوییدیچ پست بزنه دل مارو شاد بکنه.

بازم مزاحمتون میشم حالا!

پ.ن به ایوان:چند تا ناظران فعلی با اینکه تازه وارد هستن فعالیت خوبی دارن و خیلی خوب هم دارن عمل میکنن اما بعضی از ناظران خیلی وقته فعالیت ندارن.از نظر من بهتره که از همین نیرو های جوان برای نظارت انجمن های خاک خورده استفاده کرد.چه اشکالی داره آخه! برای فعال نگه داشتن سایت باید الان هرکاری کرد.

ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۱ ۱۸:۳۲:۳۱
ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۱ ۱۸:۳۴:۲۵

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۰۶:۱۰
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
در مورد نظارت:
همون طور که همه میدونیم اعضای فعال سایت کمن و خب انتخاب ناظر از بین تعداد کم اعضای فعال کمی سخت میشه. چون درسته که بعضی از دوستانمون که تازه وارد هستن ممکنه فعالیت خیلی خوبی داشته باشن، اما ممکنه از ساده ترین قوانین سایت یا قوانین ایفای نقش اطلاع نداشته باشن. برای همین باید به این دوستان فرصت داد که کنار فعالیت با این قوانین هم آشنا بشن.

غیر از اون چیزی رو یادم افتاد که یاداوری کنم. دوستان در مورد نقد نکردن ناظرین اشاراتی کرده بودن. خواستم یاداوری کنم که نقد جزو وظایف ناظر نیست. یعنی اگه ناظری نقد نکنه نمیشه مورد بازخواست قرارش داد. نقد کردن به عهده خود ناظره که میتونه این کار رو انجام بده یا نده. جزو وظایف رسمیش نیست که اگه انجام نداد به اون خاطر بخوایم ناظر رو زیر سوال ببریم. ناظرینی که خارج از وظایفشون این کمک رو به اعضا میکنن باید ازشون تشکر کرد.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

چوچانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۱ شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۵۳ سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵
از برج ریون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
منظورم این بود:
1 ما ها کتاب رو خوندیم خوشمون امد
2 پیگیر اخبارش شدیم
3 در این پیگیری این سایت رو پیداکردیم
4 و از همون علاقه به داستان این جا عضو شدیم
5 چیز دیگه ای بود پیام شخصی بدید که تاپیک منحرف نشه

کمیته احیای ایفای نقش

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
یاهــــــــــو(به نقل از جسیکا)

چوچانگ عزیز نباید احساسی عمل کرد.ما کتاب میخونیم چون یه چیز یاد بگیریم و اوقاتمون بگذره.حالا دلیل های دیگه ای هم میتونه داشته باشه اما دلیل عمده اش تفریح و یادگیری هستش.هری پاتر هم کتابی بود که تاثیر خیلی زیادی داشت اما نه در اون حدی که شما میگی.در کل همین سایت هم برای تفریح و جمع آوری طرفداران هری پاتر ایجاد شده.منظور شمارو که گفتید به خاطر خود هری اینجا هستیم رو نفهمیدم والا!
بعدشم اگه کسی خودش پی گیر سایت بود متوجه باز شدن سایت میشد.حتما نیاز به یادآوری بهشون نبود!

از آلبوس عزیز هم تشکر میکنم که در یک خط همه چیز رو سرهم کردن و جواب منو دادن.

»»» ارزشـی گولاخ «««

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و مخالفت با پست ویکتور کرام
پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

چوچانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۱ شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۵۳ سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵
از برج ریون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
حدف این پست را با خواندن عنوان میفهمید
ای داد بابا من تازه هری پاتر رو پیدا کردم !
به نظر من شاید یه تغییرات کوچیک سایت بخواد ولی این که هری پاتر رو کنار بزاریم عمرا اون چیزی بود که این سایت رو متولد کرد و خدا رو چه دیدی شاید رولیگ یه هری پاتر دیگه یا یه جادوگری دیگه نوشت ما هم به ای چند تا عضو راضی هستیم و چند تا اعضای قدیمی که از بسته شدن سایتخبر نداشتن خبر دار شدن علت اصلیش هم که یکهو سایت فعالیتش کم شد این بود که سایت به طور ناگهانی برای چند روز بسته شد و دفعه ی بعدش هم خبر دادن بعضیا مثل من خبر دار نشدن و باعث ناراحتیشون شد
و من همون اول یه پیشنهاد نیمه عملی دادم که کسایی که ایمیلشون توی پرفایلشون هست بهشون خبر بدین تا بیان والبته این چند وقته اعضای زیادی عضو شدن
همه ما که این جا هستیم برای هری پاتره یعنی برای من که هست و البته عده ای این جا رو برای تفریح میدانند
با تشکر

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
به زنوفیلیوس:
حواسم نبود اون لینک مخصوص مدیراس. شما و سایر دوستانی که مشکل سفید شدن صفحه رو دارن میتونن از لینک زیر برای ویرایش پروفایلشون استفاده کنن:

http://www.jadoogaran.org/modules/profile/edituser.php

به فریز:
بخاطر آپدیت سایته. برا من پیام شخصی بفرستید تا شناسه کاربریتونو بهتون بگم و عوضش کنم. مشکلات دیگه هم از همون طریق حل میشه. باید بعضی فیلدهای پروفایلتونو عوض کنم مثلا ممکنه نام واقعیتون مشکلی داشته باشه یا امضا یا تم.

به ویکتور:
ممنون از پیشنهاداتت. سعی میکنیم به مرور سایت بهتر بشه.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ثولام!

دوستان من اینبار نیومدم که از مدیران شکایت کنم یا اینکه از اشکالات سایت حرف بزنم.اومدم بگم که دوران هری پاتر دیگه تموم شده.درسته که همیشه هری پاتر توی ذهن ما خواهد ماند و پاک نخواهد شد اما باید قبول کنیم که دیگه اون جو و دوران سابق رو نخواهد داشت.جادوگران هم از سال 82 تا به حال پابرجاست.هممون میدونیم که جادوگران یکسری اعضایی داشته که واقعا اسطوره بودن.فعالیت اعضای سایت هم در گذشته(به غیر از این دو سال اخیر) واقعا بی نظیر بوده به طوری هر ثانیه یک پست توی هر انجمن زده میشد.

از مدیران سایت خواهش میکنم فکری برای سایت بکنن.خیلی از مدیرانمون که الان دیگه بزرگ شدن و درگیر زندگیشون هستن.پس اولین مرحله اینکه باید از نیروهای جوان استفاده کرد.بعدشم اینکه روند سایت رو تغییر بدید.منظور این نیست که به طور کلی قوانین رو تغییر بدید و کلا همه چیز تغییر کنه،یکسری تغییر کوچیک توی همه چیز کافیه.یکسری برنامه ها ایجاد کنید که اعضا رو به خودش جذب کنه.دو تا بلاک ایجاد کنید اینور اونور سایت!
کلی کار به خدا میشه کرد برای تغییر و تحول و فعال کردن سایت.الان هیچ کدوم از اعضای جدید و فعال سایت اسطوره های سایت رو نمیشناسن.آشنایی کامل با سایت ندارن.رول نویسی هم که دیگه هیچی.مشاوران ایفای نقش هم همشون نیستن خیلی وقته!
آقا یه مسابقه رول نویسی بزارین،از بین شرکت کنندگان چهار مشاور انتخاب کنید،تمام!

بعدشم همه ی ما میدونیم که سایت هرگز و هرگز مثله گذشته فعال نمیشه.اعضای سابق و خوب جادوگران الان دیگه بزرگ شدن و رفتن سر کار و زندگی خوشدون.پس هدفتون فعال کردن سایت نباشه.حداقل همین چهارتا عضو رو نگه دارید و اعضای قبلی رو برگردونید.خود من در گذشته توی همین سایت کلی دوست داشتم که الان دیگه توی یاهو هم آنلاین نمیشن.

میدونم که هنوزم کسایی هستن که وقتی از خواب بلند میشن و کامپیوتر رو روشن میکنن با کلی ذوق و هیچان وارد این سایت میشن ولی میبینن هیچ خبری نیست و همشون منتظر هستن که یه تغییر یا اتفاق خاصی بیوفته.

در کل سابقه شما بیشتر از من هستش و همه اینهارو خیلی خیلی بیشتر از من میدونید.برای انجام کارهای جدید و تغییر در سایت هیچ وقت دیر نیست.توی سایت اعضای خوش ذوق و کار بلد زیاد هستن.اگه هم نباشن میتونید بهشون آموزش بدید.میدونم زیاد چرت و پرت گفتم،حتی خودمم نفهمیدم چی گفتم اما میدونم از توش یه چیزی در میاد

پ.ن:ممنون از همه مدیران که توی این سالها زحمت های زیادی برای سایت کشیدن!

پ.ن2:جون من این رنک های بهترین هارو بردارین دیگه.میخواین به چهار تا عضو سی تا رنک بدین آخه؟دیگه کافیه به خدا !

پ.ن آخر:لطفا یکسری به صفحه ی درباره ی ما بزنید و متن رو بخونید.فکر کنم در زمان دایناسور ها نوشته شده باشه.

ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۱ ۱۵:۱۲:۵۲
ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۱ ۱۵:۳۷:۲۳

»»» ارزشـی گولاخ «««

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.