هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
ریگولوس عزیز احیانا" شما در این سایت جدیدا" به عنوان مدیر انتخاب شدی؟!

چون همون طور که از نام تاپیک پیداست اینجا محل گفت و گو با مدیرانه!

کسی هم منکر فعالیت های شما نیست. خیلی هم زحمت کشیدی شما برای بخش اخبار و مقالات و صد در صد مدیران برای پیشنهاد های شما کوتاهی کردن. من خودم شاهد این موارد بودم و البته کاری نکردم و کاری هم از دستم بر نمیومد. ولی همون طور که گفتم اینجا تاپیک گفت و گو با مدیرانه! یعنی هر کسی هر چی هم که بگه، هر ادعایی هم که داشته باشه، هر چقد هم شاخ باشه، فکر نمی کنم لازم باشه شما بیای و بگی تو هیچ کاری نکردی و فلان و بهمان، الحمدلله مدیران خودشون زبون دارن و لال که نیستن! احتیاجی هم به لـلـه و وکیل ندارن!

این بخش از حرفام از طرف پرنس هست به ریگولوس:

(( تاحالا باغ وحش رفتی ؟
تاحالا شیرهای تو قفسو دیدی؟ ! ))

حالا این یعنی چی؟ یعنی این:

(( اول که میارنشون تو باع وحش
هنوز وحشی هستن
هنوز امید دارن که یه روزی به اکوسیستم برگردن
بعد از یه مدت
می بینی برق توی چشم شیر کور شده
دیگه جسارتی تو چشماش نمی بینی ! ))

تصویر کوچک شده

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۱۴ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
چند نکته رو باید اینجا روشن کرد...

نقل قول:

ویکتور کرام نوشته:

شما چهارتا حرف از بحث های منو ریگولوس دراوردی بعدش میگی که اینجا هرکسی برای خودش فعالیت میکنه و فلان؟اینجا در صورتی هرکسی برای خودش فعالیت میکنه که عنوان هایی به نام مدیر وجود نداشته باشه.کسی که ابرقدرت سایت باشه.اگه هم کسی باید وجود داشته باشه که به مشکلات سایت رسیدگی کنه،خوب رسیدگی کنه.چرا حتما باید با عنوانی مثله مدیر و فلان باشه؟

مشکل اینجاست که شما تصور میکنی هر کسی که کنار آیدیش نوشته شده مدیر، واقعا مدیر اینجاست. بهتره این تصور رو نداشته باشی. برای ایفای نقش که اصلا نباید مدیر تعریف کنی ! (مدیر ایفای نقش فقط کارش باید در حد نظارت کلی بر محتوای ایفا باشه و بس) چون ایفای نقش جادوگران رو هم نسلای من ساختن به مفهوم واقعی و با نسل بعدی به یه فرم دیگه هم گسترش داشت. مدیر از مدیریت ایفای نقش کم ترین سهم رو داره. فقط حق تفریح در ایفای نقشو دارن مثل بقیه چون این اعضا بودن که همیشه در گسترش و جذاب تر کردن ایفای نقش مشارکت کردن ! این واقعا ذهن شماست که به اینها به شکل مدیر نگاه می کنید !

نقل قول:

ویکتور کرام نوشته:

ریگولوس همیشه سعی به فعال کردن سایت داشت و با پیشنهاد هایی که داده بود،میشه جهان رو آباد کرد،چه برسه جادوگران!چی شد اون پیشنهاد ها؟یا با یه چشم گفتن خرش کردید یا اینکه به صورت های مختلف باهاش مخالفت کردید.اون مگه چش بود که نباید مدیر میشد؟اون زمان میخواستید یه دسترسی اخبار بهش بدید،جونتون داشت در میومد.آخرش هم به یه نحوی دست به سرش کردید و رفت.

همینه دیگه. شما تصور و خیال خودت رو ملاک تصمیم گیری در مورد من و اینکه چی سرم اومد، میدونی. مدیرا خوب یادشونه الان. دامبلدور بیشتر از همه که جواب من به بحث مدیریت چی شد: "صد سال سیاه"
و تهدید ها و شرایط منو هم خوب یادشونه پیش از اینکه اصلا دسترسی در کار باشه: "منزوی کردن مدیر غیر فعال"
والله من دست به سر نشدم. اونها شدن. می تونید نتیجه درخشانش رو حالا ببینید. چون دیگه واسم مهم نبود. اون موقع شماها تشریف نداشتن و شما خصوصا زور میزدید ناظر انجمن کوییدیچ بشید در اواخر این ماجرا. یادتونه که؟ اون موقع هیچ کدوم از شماها پشت من هم نبودید. هیچ وقت هم دفاعی نکردید. البته نیازی عملا به دفاع شما نبود. حضورتونم کافی بود که اونم نداشتید. فقط بعضی هاتون از فرصت استفاده می کردید و عقده هاتون رو وسط دعوا، سر مدیران خالی میکردید که ناشی از تفکر قفل بعضی هاتون بود. چرا که واقعا با سطح تفکر کودکانه، مدیران اینجا رو روی تخت فرعون تصور کردین با هزاران داف دور و برشان !!!

نقل قول:

پرنس نوشته:

بله، فعالیت تو سایت تائیدیه ی مدیرا رو نمی خواد، اما وقتی بحث سر فعالیت تک نفره باشه، چرا میخواد!
خودتم میدونی که سایت رسما مرده بود! من اینکارو کردم! سرمو میارم بالا و محکم اینو میگم! من بچه ها رو هماهنگ کردم تا کنار هم کار کنن و سایت دوباره فعال شه! کاری که شما و بقیه ی لیست گرداننده ها نتونستین انجام بدین! ینی ارتباط برقرار کردن با اعضا! چیزی که با این همه سابقه هنوز درک نکردین!

تعریف شما از سایت چیه دوست عزیز؟
ببین، سایت جادوگران، یکسایت 9 ساله با بخش های مختلف هستش. اخبار، مقاله ها، گالری، دریافت فایل، پرسش و پاسخ، فرهنگنامه و انجمن و ایفای نقش. تو رسما برای سایت چیکار کردی که اینهمه خودتو شکست خورده میدونی واقعا؟‌هماهنگی و ارتباط با اعضا؟ خیلی به عقب برنمیگردم. سایتو بعد از بازگشایی از ف ی ل تر یادتون بیارین. حالا هم سایتو بعد از بازگشایی از آپدیت یادتون بیارین. پس نگید برای سایت من تا پای جون کار کردم. بگید برای بخش ایفای نقش، اینکارو کردم. و ایفای نقش همه جادوگران نیست. و سرگرمی ایفای نقش در بین نسل جدید و عاشق کتاب های تخیلی، هنوز تعریف نشده کامل و یه نسل جدیدتر تو راهه که در درجه اول، وقتی کتابو میخونه، دوست داره در راستای کتاب جلو بره. در رابطه با هری پاتر فرضا. اون صفحه اصلی سایتو می پسنده. خبر می پسنده. عکس و مقاله می پسنده. اطلاعات بیشتر از فرهنگنامه رو. فایل دوست داره. چون هری پاتریسته. نه نویسنده ایفای نقش.

پس ببین اول برای هری پاتر چیکار کردی. نگو هری پاتر و اخبارش دیگه یه چیز مرده ست. نه حقیقتا نیست و اتفاقا در مرحله ترویجه برای نسل بعدی. منت و ادعایی نیست، علاقه ام بود، دوست داشتم. حتی بعد از درگیری با مدیریت و جواب "صد سال سیاه" که دادم هم من به فعالیت هری پاتری ادامه دادم. شمایی که نه خبر فرستادید بعد از بازگشایی آپدیت که صفحه اول سایت رو فعال نگه دارید(که نسل های جدید و جویای پاتر جذب جادوگران بشن)، نه عکس به گالری، نه مقاله و مصاحبه ترجمه کردید به مقاله ها، نه فرهنگنامه تکمیل کردید، نه فایل فان هری پاتری فرستادید، ادعاتون به نظرم هیچه. انتظار هم نداشته باشید ایفای نقش بهشت بشه و کلی جذبش بشن و سطح فعالیت بالا بره. شما عملا مشارکتی در سطح سایت انجام ندادین. در سطح یه بخش سایت به نام انجمن انجام دادین. و من با اونهمه مشارکت، بعد از وضعیت چند ماه ف ی ل ت ری سایت، تا یکسال و نیم درگیر بودم سر انتقاد و پیشنهاد و درخواست با مدیران اینجا.

آخرم دیدم متاسفانه بحث ها داره میکشه به خردن شدن اعصاب و جسم لشم. لذا برای زنده موندن گفتم "خلایق هر چه لایق ! بعضی ها اهل دلند و بعضی ها تندیسی از خاک و گِل ! " . در نتیجه دلم نسوخت که حرفی نزدم و کاری نکردم. بیشتر از یکسال انرژی گذاشتم. با اینکه درسا دانشگاه سنگین شدن، بازم بودم. حتی قبل از ف ی ل ت ر شدن هم من در سطح سفحه اول مشارکت کردم. چون فراموش نکن، نسل جدید بعد از کشف بیشتر از هری پاتر، لازمه که به درک رول و ایفای نقش برسه. پس بذار سطح نیازش اول از هری پاتر به حد لازم برسه، بعد بیارش توی داستان رول ! در نتیجه از تابستون دیگه من از اینجا بریدم عملا !

ایفای نقش زور نیست. بازیگری و فرو رفتن در نقشی که انتخاب می کنیه. با زور و هماهنگی که آقا بیا اینجا برول، خلاصه داستان فلانه اصلا اینا همش حرفه. تاپیک تعیین کردن حرفه. اعضا اگه این تفریحو دوست دارن، خودشو رول میزنن. شما اگه واقعا میخواستی کاری از ریشه برای ایفای نقش انجام بدی، به مدیرا کاری نداشتی. همینطور به ناظرا. میدونی چرا ؟ چون مدیرا فقط و فقط به اندازه خودت سهم دارن از ایفای نقش. تفریح ایفا برای همه یکسانه. ایوان مدیر ایفای نقشه، فقط مدیریت می کنه چی توی ایفا میگذره. دیگه به فعالیت در ایفا کاری نداره. کوتاهی میکنه. اما این کل ایفاست. چرا تصور میکنی مدیران باید در ایفای نقش دخالت کنن ؟ ایفای نقش ربطی به مدیران نداره. اعضا اونو ساختن و پرورشش دادن. ایفای نقش تاپیک محوره و افزودنی وجود نداره برای بیشتر جذاب جلوه دادنش. نهایتش بلاک تبلیغی هست.

اگه رول ها رو نقد میکنی، اگه اینکاره ای، پس چه منتی هست. فرق تو و لرد سیاه چیه ؟ خیلی ها اینجا نقد می کردن، هنوز هم پیداشون بشه می کنن. اما آیا تو می بینی ؟ نه. چون پیام شخصی می کنن بره نقدهارو. پس فکر نکن با فعال کردن چند تا تاپیک و ایجاد هماهنگی حرکتی بی سابقه کردی برای فعال شدن ایفای نقش. کاربری هفته ای یکی - دو تا رول هم بزنه که قد نیازش هم بخنده - هم بقیه بخندن و لذت ببرن، می ارزه به اینکه هر ساعت یه تاپیک پر بشه از رول هایی که عملا فقط پر کردنه و فکر خلاق پشتش نیست کاملا، حاصل از زور زدن و زجه ست برای فقط و فقط فعال نگه داشتن ! اینجوری بیشتر خاطره میسازه تاپیک ها ! سوژه ای ممکنه چند ماه بکشه و دیر به دیر رول بخوره اما دست آخر رول هایی اونجا ثبت بشن که خاطره بمونن.

اگه رول نقد میکنی، به ویزنگاموت چه کار داری ؟ اونجا که عملا تعطیل بوده و هست. خودت تاپیک نقد بزن اگه فکر میکنی نقدهات سازنده ست.

اولش کله منم داغ بودم و جواب ندادن تا ماه ها رو بی احترامی می دونستم ! اما رفته رفته تصمیم گرفتم بی تفاوتی بدونم و نسبت به بی تفاوت، بی تفاوت باشم ! چون من زورم زدم چند سال و دو سال آخر هم بیش از اونچه که باید تلاش کردم واسه جون گرفتن اینجا ! اما شما ظرف یک ماه بی تفاوتی مدیریت، میخواین بذارین برین، چون مدعی هستید که اصلا خون تون رو صفحات سایت جاریه هنوز، خشک نشده و اینقدر فعالیت ازتون باریده که دیگه سیر شدین از همه چی !

بنده هم به شدت مخالف سیاست های مدیران بودم و انزوای چند تاشون رو توی برنامه ام داشتم و قصد داشتم چند نفرو جایگزین کنم. اما وقتی مدیرای اینجا خودشون سقوطو دوست دارن، دیگه حرف من و شما چیه ؟!
خیلی ایفای نقشتو دوست داری، بدون انتقاد و حرف، واسه اینکه خاطره ماندگار جوونیت بشه، مثل خیلی های دیگه یا میری بدون هیچ پستی (غیر از پست خداحافظیت) یا گاهی سر میزنی و تجدید خاطره میکنی، چهار خط رول میزنی و میری تا دفعه بعدی ! خیلی هم دلسوز باشی، می مونی تا بدون حاشیه و بدون درگیری با افرادی که خود ماها اونارو "مدیر" صدا می کنیم، به جذاب تر شدن و افزایش کیفیت ایفای نقش در حد حرمت قلم و فکر و تاپیک، بدون امکانات آرمانی مدیریتی، کمک کنی !
دیگه طومار گله و شکایت نمیدی که من دارم میرم، رفتما، میخوام برما، یادت باشه حقمو ندادی، مدیرم نکردی (ویکتور) ، زوپس بلد بودما ! میخوای بری، خسته شدی، برو !
یادت باشه، به یکباره خاموش شدن، بهتر از ذره ذره محو شدنه !
جادوگران با کمک مالی اعضاش اداره نمیشه ! مدیراش هم دیگه برخی از اون مدیرای اوپن مایند قدیم نیستن. پس کسی که هزینه اداره اش رو میده، تعیین می کنه چه کسانی بیان در جمع مسئولین اینجا، که موافق کامل عقیده و شیوه کاریش باشن !
در حقیقت، مدیرای اینجا ترجیح میدن کل سایتو فدای عقیده و نظر و خواسته اعضای فعال فعلی نکنن ! در صورتی که باور ندارن که سایت، خود اعضای فعلی هستن و فقط خاطرات و اعضای قدیمی آرشیو شده نیستن که سایت رو خاطره کردن و نگه داشتن !
پس خیلی عقیده خودتو نفروشید واسه خاطر اینجا و درگیری با اینها ! فکرت رو ببوس، ببند به درخت جاودانگیت دوست عزیز !

روز همه خوش

پیام زده شده در: ۵:۵۶ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من شخصا" همینجا از پرنس و ویکتور عزیز تشکر می کنم که این حرفا هارو زدن که حرف های اینها حرف های منم بود و کاملا" تاییدشون می کنم.

دیگه فکر نمی کنم چیزی واسه گفتن وجود داشته باشه. مگر اینکه شما مدیران گرامی مثل سال های گذشته بخواین عمل (( ماست مالی )) رو انجام بدین که در این صورت بازم نیازه که صحبت کرد.

من اینجا از مدیر ایفای نقش میخوام که نظارت تالار گریفندور از من بگیره. دیگه تعارف که نداریم شما خودتون می دونید چرا الان این پیشنهاد رو به من دادید! گور پدر نظارت! خدارو شکر تا حالا به خاطر این جور دسترسی ها خودمو کوچیک نکردم الان هم نمی خوام این کارو بکنم. از اعضای گروه گریفندور هم معذرت میخوام، نظارت تالار گریف افتخار بزرگیه، ولی بدونید این افراد بودن که حقیرش کردن!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۴۵ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
سعی میکنم به نکاتی اشاره کنم که پرنس عزیز توی پستشون اشاره نکردن!احتمال داره که بعد از خوندن پست من هم فکر کنید که دست منو پرنس هم توی کاسه و اینا.اما من در حال حاضر پرنس رو باتجربه ترین و فعالترین عضو سایت میدونم.دیگه تصمیم گیری با خود شماست که چی فکر کنید!

مشکل ما الان فعالیت کردن یا نکردن مدیران توی ایفای نقش نیستش.شما دلت میخواد فعالیت کن،دلت میخواد نکن!

شما چهارتا حرف از بحث های منو ریگولوس دراوردی بعدش میگی که اینجا هرکسی برای خودش فعالیت میکنه و فلان؟اینجا در صورتی هرکسی برای خودش فعالیت میکنه که عنوان هایی به نام مدیر وجود نداشته باشه.کسی که ابرقدرت سایت باشه.اگه هم کسی باید وجود داشته باشه که به مشکلات سایت رسیدگی کنه،خوب رسیدگی کنه.چرا حتما باید با عنوانی مثله مدیر و فلان باشه؟

اصلا بحث منم این نیست آقا.خودمم کیج کردم.شما اگه به ده صفحه گذشته این تاپیک تا به الان نگاه کرده باشی میفهمی که ما چقدر فریاد زدیم و خودمون رو کشتیم تا صدامون به جایی برسه اما هیچکس حرفی نزد.این بی احترامی نیست؟بدون هیچ چشم داشتی اینهمه فعالیت کردیم،انتظاری هم از کسی نداشیم،ولی این لیاقتمون بود؟که اینطوری باهامون رفتار بشه؟

اگه فعال کردن ایفا به مدیرا احتیاجی نداشت که الان وضعیت این نبود.باید مدیری باشه که رسیدگی کنه.به کارها سامون بده.خودش فعالیت داشته باشه.ایوان تو خودت مسئول ایفای نقش هستی،پس مشکلات دیگه ی سایت کاری به شما نداره.تنها نگرانی شما باید سر ایفای نقش باشه.مسئولیت دیگه ای داری شما؟بعد از اینهمه حرفی که ما زدیم شما میای و میگی:"من الان میخوام بپرسم مشکل چیه؟"

مدیری که وقت نداشته باشه فعالیت کنه پس بهتره که اون مدیر نباشه.شما انتظار داری شخصی مثله من یا کسای دیگه ای که اینهمه وقتشون رو توی سایت گذاشتن بیانو داخل تاپیکی مثل درخواست نظارت خودشون رو حقیر کنن و درخواست نظارت بدن؟یعنی نباید یه مدیر باشعوری باشه که بیاد به اعضای با تجربه خودش نظارت رو بده؟واقعا کاراتو جای تعجب داره!

شما الان خوشحالید که انجمن کوییدیچ رو به من دادید و میگید که اینم از شرش دیگه خلاص شدیم و اینا؟چقدر لینی به من گفت که بیا توی درخواست نظارت یه جارو بگیر و فعال کن و من گفتم نه!البته این وسط هر اتفاقی میوفته سر لینی بیچاره خالی میکنیم که اونم گناهش فقط اینکه میخواد به ما و سایت کمک کنه و هیچ انتظاری هم نداره.خیلی جالبه که میگید:"ویزنگاموت رو خواستید بهتون دادیم،دیگه چی میخواین؟!"واقعا این حرف از نظر خودتون توهین آمیز نیست؟

میگید که:"کاری میخواستین انجام بدین، مدیرا سنگ اندازی کرده براش؟"شما اگه از صفحه ی اول این تاپیک رو مطالعه فرمایید تا به الان،چه من و چه کسایی دیگه خیلی کارها میخواستم بکنن که باور کنید با 90 درصدش بلکه بیشتر مخالفت شده.

اصلا آفا چرا هر شش ماه یک بار مدیر ایفا رو تغییر نمی دید؟چرا حاضر نیستید که کسای جدیدی بیان رو کار؟چرا فکر میکنید که این فقط خودتونید که زوپس بلدید و بقیه خرن؟

شما میگی که:"جایی گفتین که مدیرا به شما بی احترامی میکنن (از بکار بردن لفظی که در موردش به کار بردین من رو معاف کنین.)" همین کارهایی که شما میکنید از هزاران لفظی که من به کار بردم بدتره.آقا اصلا من میگم که پرنس به عنوان یک عضو با تجربه و با سابقه و ... باید مدیر ایفا بشه؟مشکلیه؟همونظور که دوست عزیزمون گودریک اومده شده مسئول تایید و من هرچی پرسیدم که چرا اومدید ایشون رو برای این سمت انتخاب کردید و شما گفتید که:"مگه چشه؟"پرنس هم مگه چشه برای مدیریت ایفا یا مدیریت انجمن ها؟شما بگید،مگه چشه؟

من هیچوقت هم کسی رو تهدید نکردم.اون مگر نه ای که نوشته شده در واقع تهدید به خودمه.به خودمه که باید این سایت رو بعد از اینهمه فعالیت و کارهایی که انجام دادم ترک کنم.شما که به من میگی عمل کن و حرف از عمل کردن میزنی کی خودت عمل کردی به کارهات؟همیشه یه چشم گفتی و از زیر همه چیز در رفتی.

ریگولوس همیشه سعی به فعال کردن سایت داشت و با پیشنهاد هایی که داده بود،میشه جهان رو آباد کرد،چه برسه جادوگران!چی شد اون پیشنهاد ها؟یا با یه چشم گفتن خرش کردید یا اینکه به صورت های مختلف باهاش مخالفت کردید.اون مگه چش بود که نباید مدیر میشد؟اون زمان میخواستید یه دسترسی اخبار بهش بدید،جونتون داشت در میومد.آخرش هم به یه نحوی دست به سرش کردید و رفت.

اگه همه اینها برداشت اشتباه منه و اونقدر خرم من که بعد از این همه وقت برداشتم اینه که منو شیرفهم کنید.چی میشه مگه الان همه چیز رو تغییر بدید؟نه میخوام بدونم چی میشه اگه اینکارو بکنید؟چرا همیشه میخواید جواب آدم رو با لحنی بدید که انگار همیشه ما اشتباه میکنیم؟خواهشا اگه برای امثالی مثله من و پرنس و خیلی های دیگه ارزش قائل هستید،جواب این پست رو کامل بدید و خواهشا بیاین و باهم همه چیز رو تغییر بدیم.خداییش بعد اینهمه وقت بس نیست؟اینهمه قربانی شدند و آخرش که چی؟

آقا همینجا به من قول بدید که بیایمو همه رو دوباره راضی کنیم.همه چیز رو تغییر بدیم.به خدا منم پدر کشتگی که با شما ندارم که هی بخوام بپرم بهتون.اینبار بیاین واقعا به فکر باشیمو همه چیز رو تغییر بدیم...

ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۱:۴۸:۰۸
ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۲:۰۱:۰۵

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱:۳۳ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
گودریک،

بالاخره رو در رو باهات صحبت میکنم، جالبیش اینه تا حالا نه تو جادوگران، نه افسانه ها، نه رول فنز و نه جاهای دیگه باهات رودر رو صحبت نکرده بودم!

پستی رو که مدیرا علنن بهت جواب نخواهند دادو، من بهت جواب میدم!

شاید اونطوری که دوستمون واست تعریف کرده، دعوا از همونجا شروع شد! اما در واقع اینطور نبود! نمی خوام بگم تو درش دخیل نبودی ( من هنوزم سر حرفم هستم! ) اما، این قضیه خیلی وقته شروع شده و میتونی گپ و گفتشو تو 5-6 صفحه ی قبلی همین تاپیک بخونی!

واقعا فکر کردی مسئله ی بزرگی هستی که این همه جار و جنجال واست راه بیوفته؟ ( قصد توهین ندارم! ) بقول حاج آقا آهنگران ( سیریوس ) جا زدن کار آدمای ضعیفه! ما هم که می بینی جا نزدیم! واسمون جا انداختن!

در کل، منم با حرف ویکتور موافقم، موندنت بهتر از استعفاته، گرچه هیچکدوم به حال منه نوعی فرقی نمی کنه، چون اینجا جلوی چشم همه تون قسم می خورم این جادوگران، دیگه جادوگران نخواهد شد!
من داشتم کاری رو که همه میگفتن غیر ممکنه رو ممکن می کردم، اما نذاشتن!

حالا، ایوان! همین الان پستت به چشمم خورد!
اولا که، این حرفی رو که الان شما داری میزنی رو باید تا وقتی آسمون روشن بود میزدی، نه الآن!
اینقدر اومدین، رفتین، دوباره اومدین.. گفتم دارن با هم مشورت میکنن چی میخوان بگن حالا!

رازهای پشت پرده ی این قضیه رو فقط ما میدونیم و شما! پس خودتونو معصوم جلوه ندین جلو صد تا چشم که از هیچی خبر نداره!

ایوان جان، حاضرم قسم بخورم اگه امروز این اتفاقا نمی افتاد، شما عمرا همین یه رول تو پاتیل درز دار رو هم نمی زدی! اصلا به همین دلیل اول رولو زدی بعد اومدی جواب مارو میدی! خر نیستیم که ببم جان!

دوم: بله، فعالیت تو سایت تائیدیه ی مدیرا رو نمی خواد، اما وقتی بحث سر فعالیت تک نفره باشه، چرا میخواد!
خودتم میدونی که سایت رسما مرده بود! من اینکارو کردم! سرمو میارم بالا و محکم اینو میگم! من بچه ها رو هماهنگ کردم تا کنار هم کار کنن و سایت دوباره فعال شه! کاری که شما و بقیه ی لیست گرداننده ها نتونستین انجام بدین! ینی ارتباط برقرار کردن با اعضا! چیزی که با این همه سابقه هنوز درک نکردین!

فکر میکنی من چرا شناسه روونا رو بستم؟! کم گولاخ بود؟! واسه این بود که با اون شناسه همه منو بانو روونا صدا میزدن و نمی تونستن با من ارتباط برقرار کنن! من پرنس شدم تا یه کاربر عادی و تازه وارد باشم، کسی که میتونه با دیگران دوست باشه!
من با پرنس تاپیکای خاک گرفته ی پرسش و پاسخ رو فعال کردم کاری رو که شما مدیرا بخاطر اینکه کلاس کاریتون پائین نیاد نکردین! بجز هری که اینو می فهمه!
من بطور جدی و رودر رو با بچه ها فعالیت می کردم، علنن با بچه ها دعوا کردم ( آهای جینی ویزلی! آهای هرمایونی گرینجر، بدونید دلیلش چی بود! ) واسه اینکه بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم!
ارتباط برقرار کردن من، حاصلش شده دیروز جادوگران که تاپیکای رول با فاصله ی چند ساعت رول میخورد! ( واسه این بود بعدش باهاتون آشتی کردم، دعوا الکی بود! ) .

و اینو هم بدونید که حاصل رفتن من از این سایت هم امروز جادوگران بود که تاپیکهای رول به سختی پست میخورد!!

ایوان جان، یه چیز جالب گفتی واقعا خندم گرفت!
اولا که وقتی صحبت میکنی، از طرف کادر مدیریت صحبت نکن، از طرف خودت صحبت کن! دوم ! آپدیت سایت و حل کردن مشکلات ریز و درشت چه ربطی به شمای مدیر ایفای نقش داره؟! نه اصلا شما چیکاره ای من نمی دونم! وقتی دسترسی مدیر فنی بهت داده شد این بهونه رو بیار!

من اینا رو نمی پذیرم! اون بالا نوشته مدیر ایفای نقش: ایوان! شما مسئول فعال کردن ایفای نقشی نه من نوعی! حالا اگه من کاری کردم شما باید بیای به من کمک کنی نه اینکه سنگ بندازی جلو راهم!

اومدم تاپیک گزارش ناظرا رو فعال کنم، اومدی بگی حسنی خرت به چنده؟! یه بار به من پی ام دادی بگی پسرم این رهی که میروی به ترکستان است؟! خدا رو شکر شما شماره ی منم داری پس بهونه ای سر دسترسی به نت و اینا نیست!

وقتی لینی رو بخاطر ترور شخصتی شما، فقط به جرم اینکه اونقدر فهمیده بود که به حرفم گوش بده، له کردم شما کجا بودی که الان ادعای مدیریت میکنی؟!

فحش ندادی ؟ بی احترامی نکردی؟! همین بی تفاوتی به تمام کارهایی که این بچه ها میکنن خودش اصل فحشه! دیگه چی میخوای از این بدتر؟!

جالبه درمورد ویزنگاموت حرف زدی! کل اون ویزنگاموت، فقط یه تاپیکش فعاله، اونم نقدشه! تمام کارهایی که اونجا باید صورت بگیره باید با هماهنگی شما باشه، غیر از اینه!؟
من شخصا بهت پیام شخصی دادم، گفتم بدش به من، واسه کمیته احیا میخوامش، شما هم لطف کردی بصورت آزمایشی دادی، اما تابحال اومدی بگی آهای جناب پرنس! این کاری که میکنی اشتباهه؟! منت ویزنگاموتو سر من میزاری؟!

جالب بود لینی اومد گفت ما تاپیک درخواست نظارت زدیم، هیچکدوم نیومدید درخواست بدین، بعد ادعاتونم میشه که میخواین سایت فعال شه! ( بیچاره هنوز نمی دونست پرنس منم! )

در جوابش می دونی چی گفتم؟! گفتم مدیریت نباید اونقد درک و فهم داشته باشه که وقتی حس میکنه سایت به ناظر احتیاج داره شخصا به اعضای باتجربه و فعال پیام بده که آقا بیا ناظر اینجا باش؟!
انتظار دارین ما بیایم با بقیه ی بچه ها درخواست بدیم که ما نظارت میخوایم ؟! این توهین نیست به شخصیت ما؟!

جناب ایوان! منه نوعی وظیفه ای بیش از وظیفه ی کاربری واسه فعال کردن سایت ندارم، لیکن شما داری! داری و انجام نمیدی!! چطوری میخوای این کم کاریتو توجیه کنی؟!

گفتم یکی تون باید توی کمیته پست بده آقا مرسی، ما هم با شمائیم! گفتم اگه شما پست بدین بچه ها می بینن که مدیریت باهاشونه و انگیزه شون بالا میره؛ بعد از کلی التماس و خواهش علی اومده پست زده، نمی دونم مهمون نوازیتون چقدره، منم میتونم اینجا پست بدم؟ به نظرم پست اگبرت درسته، نباید تو رول نویسی سخت گرفت!
درصورتی که همین جناب اگبرت سابقه ی درخشانی در ایجاد ناامیدی بر جو حاکم رو دارن که به وضوح مشاهده میکنیم!

خب آلبوس جان، چه توضیحی واسه پستی داری که بیشتر سلب انگیزه میکنه تا اینکه بچه ها رو به فعالیت دعوت کنه؟!

من واقعا شما رو درک نمی کنم! و نمی خوام درک کنم! همینکه بخاطر سیاست های مزخرف شما امروز مجبور شدم به یکی از دوستای صمیمی چندین و چند ساله م حرفایی رو که باید به شما میزدم که از ترستون تو لاکتون قایم شده بودین به اون بزنم، همین که باعث شدم تصمیمی که قرار بود حداقل دو ماه دیگه بگیره رو الآن گرفت و از مدیریتش استعفا داد .. همینکه امروز ناراحتش کردم واسم کافیه!

ایناس که دل آدمو میسوزونه!
جناب ایوان، یا با منبع و مدرک حرف بزنید، یا بهتره اصلا حرف نزنید!!! چون واسه هر جمله ی شما، بعد از 8 سال من یه خروار صحبت دارم که چهره ی واقعیتونو به همه نشون میده! نزارید دهنم باز شه!

اگه جنبه ندارید بلاکم کنید، منم اونقدر به این سایت وفا دار هستم که هر جند ماه یکبار یه نگاه بهش بندازم، من واسه شما فعالیت نکردم که امروز این جوابم باشه!!

لطفا به من توهین نکنید!

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱:۰۱ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
به ویکتور:
مگر نه ... چی؟ تهدید نکن عمل کن! تهدید کار انسان های معلوم الحاله و همیشه پوچه.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۰:۳۲ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱:۴۰:۴۶
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
من الان میخوام بپرسم مشکل چیه؟ کم فعالیت کردن مدیرها توی روله؟مدیرا تا جایی که وقت داشته باشن فعالیت میکنن. منم فعالیتم رو از قبل بیشتر کردم، از اینم بیشترش میکنم.

دقت داشته باشیم که هر کسی برای تفریح خودش اینجا فعالیت میکنه نه خوش اومدن مدیرا.برای همین بهتره از کسی انتظار تشکر نداشته باشیم.
اما اگه انتظار احترام دارین که اونو به همه میذاریم.
جایی گفتین که مدیرا به شما بی احترامی میکنن (از بکار بردن لفظی که در موردش به کار بردین من رو معاف کنین.) میخوام بپرسم چه بی احترامی ای از مدیرا دیدین؟ توهینی شده به کسی؟ کاری میخواستین انجام بدین، مدیرا سنگ اندازی کرده براش؟ نظارت ویزن رو میخواستین به عنوان مثال که به روونا عزیز داده شد.

فعال شدن رول با پست زدن و رول نوشتنه. اونم احتیاجی به اجازه مدیرا نداره. هرکسی هر چقدر که دوست داشته باشه میتونه رول بزنه.

ما الان درگیر مشکلات بعد از اپدیت هستیم. کلی ایراد ریز و درشت به وجود اومده که باید پیدا بشه و اطلاع داده بشه و رفع بشه. اینا درگیر میکنن مدیرا رو و وقتمون رو میگیرن.

بازم میگم فعال کردن رول احتیاجی به مدیرا نداره. شما هم که دغدغه رول و ایفای نقش دارین، به جای رفتن بمونین تا همه کنار هم فعالیت کنیم.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۰:۳۴:۳۹

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۰:۱۶ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
درود!

گودریک جان شما بهتره که سر سمتی که بهتون داده شده بمونید چون اون آدمایی که با تجربه تر از شما هستن،دارن این سایت رو ترک میکنن یا اینکه خیلی هاشون اصلا به سایت سر نمیزنن.مشکل ما هم شما نیستید که اگه مسئول تایید ایفا باشید یا نباشید به حال ما فرق کنه.شما کارتو بکن!

اگه هم میخوای کاری رو انجام بدی اصلا لازم نیست از کسی معذرت خواهی کنی.میخوای استفا بدی،خوب بده!معذرت خواهیش دیگه برای چیه؟اما من هنوزم بنا به دلایلی میگم که اگه شما سر این سمت بمونید خیلی بهتره.البته من کسی نیستم که بخوام توی تصمیم شما دخیل باشم.

اگه کسی باید استفا بده،جوابی پس بده یا اینکه معذرت خواهی کنه،اون شما نیستید،کسای دیگه ای هستن که اینکارهارو انجام میدن.

اگه منطق سرتون میشه بیاین دوتا کلمه حرف حساب بزنیم که به نتیجه برسیم.مسئولیت شما مدیراست که جواب مارو بدید.از ظهر تا حالا هیچ مدیری حتی به این تاپیک سر هم نزده.خیلی توهین آمیزه اینکار بخدا.

امیدوارم تا فردا ساعت 3 ظهر همه چیز تغییر کنه مگر نه ...!

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۰:۰۲ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

بنده به دلایلی از این سمتی که تازه بهم رسیده استعفا میدم چون فکر می کنم یه کار اشتباهه و ادم های با تجربه تری هستن! خیلی معذرت می خوام البوس جان ولی یه حسی میگه این کار درسته!

با تشکر
موفق باشین
زنده باد جادوگران

ویرایش شده توسط گودریک گریفیندور در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۰:۰۴:۲۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۱

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خوشحال میشم اگر یه نفر بیاد و بگه این سایت چند تا مدیر داره و کیا هستن!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.