هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
ریگولوس احساس میکنم بعد از مدت ها حرفی که باید زده میشد،رو زدی.وقتی ما نسبت به حرفای تو نظر میدیم تو برداشت مارو سطحی میدونی و همینطور بالعکس!اگه ماها آدم حسابی بودیم که نمیومدیم عمرمون رو اینجا به هدر بدیم.شما هم اذیتت رو بکن تا حالشو ببری!ما هم اذیت میشیم که حالشو ببریم!

هیچوقت یه چیزی رو یادم نمیره.مادرم همیشه به من میگفت اینهمه کارا که توی این اینترنت و سایتا میکنی فایده ای نداره مادرا و اینجور حرفا.من همش بهش میگفتم:"مادرم از هیچ چیز خبر نداری چیزی نگو"و هزاران حرف دیگه با همین مفهوم.الان بعد از چندین وقت متوجه این حرفش شدم.

بابا برید بخوابید،حال دارینا!آلبوس کیه؟ایوان کیه؟جمع کنید بابا!قبل ما خیلی بودن که مثل ما تلف شدن و به قول ریگول کالری سوزوندن و الانم ...!ما ته پیازیم یا سرش؟

عمرتون رو به خدا هدر ندین.والا ما خیلی وقته که طعم دنیای واقعی رو نچشیدیم.اصلا همه چیز رو به صورت جادوگران داریم میبینیم.ول کن بابا!گور باباش!برو حالتو بکن!

اینجا هم اگه خیلی دلت تنگید بیا یه سری بزن.یه رولی بزن خاطراتت زنده بشه.حرفام منطقی نیست که نیست.به درک!باید به یه درکی برسی که خیلی مفهومش بیشتر از منطق هستش!

ما تا آخر عمرمونم بیایم و همینطوری بحث کنیم بازم تموم نمیشه.فقط عمرت به هدر میره.قالب سایت داغونه،به درک که داغونه!چتر نمیاد که نمیاد!

و حالا میخوام بعد از عمری نفس بکشم و خودم رو رها کنم.وااااااااااااااای!

پ.ن:دوستان اگه شناسه بنده بسته شد اینو بدونید که خودم درخواست بسته شدن شناسه رو دادم.هیچکس بلاکم نکرده!در واقع هیچکس حق اینکارو نداره.من آزادم!

در یک کلام میتونم از ته قلب بهتون بگم:"خوش باشید!"

ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۲۱:۲۴:۳۸

»»» ارزشـی گولاخ «««

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
بنده فقط لخت حرف میزنم ! کاملا با لباس !
برداشت شما از حرفام سطحیه و با تکیه به لحن، اون رو توهین میدونید. من مسئول نیستم نسبت به برداشت شخصی تک تک شماها.

بنده هیچ وقت آدم حسابی اینجا نبودم و نیستم ! ببین، تفاوت هست بین شعور آدمی و یک پستاندار که در کلام بهش میگن آدم ، برادر سیریوس ! اول مطمئن شو این خصلت آدمیت در من هست، بعد بگو حسابی بودی یا نبودی ! منم ادعایی ترولی و اژدهایی نکردم ! اما دقت کنی، ادعای سرخوشی و پارازیتی و اسپمی رو دارم ! چون معتقدم اینجا میشه با چهار خط چرت و پرت گفتن، سر به سر گذاشتن و خندیدن دور همی، کمی شاد بود !

من فقط از اذیت کردن لذت می برم !
متاسفانه چون شما هنوز به درک کاملی از سطح اشباع نرسیدین و صد البته به ده ها خط از حرفام در پست اول جوابی نداشتین که بدین، نمی تونم بگم از خماری در اومدین ! شایدم به سطح اشباع دارین نزدیک میشین !

اما امثال من چیزی از اینجا براش مهم نیست جز خاطره های خوبش و شوخی هاش !

قضاوت در مورد من آزاده ! اما بازم سطحی نگری شماهاست. همانطور که من در موردتون راحت قضاوت می کنم ، شما هم میگین اینم سطحی نگری توئه ریگول بلک ! درسته؟ پس هیچ وقت انتظار نداشته باش بحث ما نتیجه بده که حق با کدوم ماست. فقط به ساعت نگاه کن که چطور وقتت سر بحث با یکی مثل من داره تلف میشه !
فقط به ساعتت نگاه کن ! بعدشم به موهات که داره سفید میشه ! اما حیف که دیر می بینی سفید شده !
اونجا توی دنیای واقعیت، شاید قلبی واست بتپه و تو هنوز کامل کشفش نکردی ! چشم هایی بهت دوخته شدن شاید و منتظرتن ! شاید ستاره ای در آسمونت نبینی، اما داره چشمک میزنه شاید از پشت ابر برات ! شایدم ستاره ات توی آسمون، مثل مال من، برات خیلی دور و بی معنی باشه !

در ضمن، پرنس عزیز، یادتون نره سوژه های بی نظیری از مدیرنماهای اینجا هست به اندازه کافی که شمارو سوژه فرص نکنم. اصلا به شما فکر نمی کنم ! :دی

تصور اشتباه شما اینه که روی صحبت خودم با خودتون چند نفر رو ،به همه تعمیم میدین. باور بفرمایید اصلا خوابیدن چند ساعت بیشتر و آنلاین نشدن از دم اذان صبح، می ارزه به جایی که قدرتو نمیدونن ! پس بگیر بخواب ! اینجا همه خوابن !

میلیون ها کالری قبل از امثال شماها صرف شده ! برید دنبال زندگی تون ! اینجا خاطره ست ! بیدار شو ! ساخت جوونی تو رو، رولینگ و عالمش ! وقتشه بدون چوبدستی بری به ایستگاه مترو!

روزگار خوش

-----------------------
ویرایش بعد پست ویکی:

هرگز آلبوس دامبلدور رو جدی نگیرید ! بلاک فقط یه خرده اضافه خوابیه !

ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۲۰:۳۳:۰۸
ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۲۰:۳۵:۵۶

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دوستان خودتون شاهد باشید.بعد از اینهمه بحث و دعوا جناب آلبوس خان فقط میان یک اخطار میدن و میرن.بعد شما به اینکار چی میگین؟من هرچی فکر میکنم واژه ای بهتر از پشم گوسفند پیدا نمیکنم.واژه های مودبانه هم برای رفتار مودبانه هستش نه اینطور برخورد که از هزار تا فحش خواهر مادر بدتره!

نقل قول:
به عنوان ناظر این انجمن و بعنوان مدیر ازتون میخوام که حد و حدود رو رعایت کنید.

قابل توجه جناب ریگولوس خان!رعایت نکنیم،جزایر بالاک!پس نگو مدیر هیچه،من بدون مدیر فلانم و فلان میکنم!

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
این پست هایی که شما میفرستید مناسب تاپیک "نحوه برخورد"ـه نه اینجا.
لحن صحبتتون واقعا درست نیست. انتقاد یک چیزه و کوچه بازاری و با این لحن صحبت کردن و خارج شدن از حد و حدود یک چیز. توی این سایت فقط شماها نیستید. دختر خانم ها و همینطور اعضای پسر مودب زیادی هم هستند. به عنوان ناظر این انجمن و بعنوان مدیر ازتون میخوام که حد و حدود رو رعایت کنید.

به کورمک:
میتونید مطلبتونو اول بصورت پیام شخصی برای من بفرستید تا بهتون بگم مناسب اخباره یا مقالات یا جای دیگه.
ممنونم

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۲۰:۲۰:۴۲

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
من با خودم گفتم یکی از چند تا آدم های حسابی این سایت ریگولوسه! ولی کاملا" در اشتباه بودم! حیف اون احترامی که به شما میذاشتم!

خیلی ممنونم که آگاهم کردید که ذهن من در حصاره!

اصن شما کله گنده، ذهن باز، متفکر، گولاخ!

آقای با شخصیت! آقایی که همه رو جز پشم گوسفند چیزی نمی بینی! آقای بزرگسال! وقتی بهت احترام گذاشته میشه، تو هم احترام فرد مقابلت رو نگهدار!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
ریگولوس عزیز، راستش با این مسائلی که شما مطرح کردی، به این نتیجه رسیدم که واقعا شما درست میگی! واقعا جوابی نیست که بشه باهاش شما رو قانع کرد!
کسی رو که خواب باشه رو میشه بیدار کرد، اما کسی رو که خودشو به خواب زده باشه..! شما از دورانت گذشته، درست! مگه نمی گی اومدی تفریح کنی؟ پس چه کار به ما داری؟! تفریحتو بکن!

جوابی ندارم، شما واسه اینکه شاد شی و بتونی دوتا سوژه جدید واسه پیام امروز پیدا کنی، بگو پرنس جلوی من کم آورد! که صد البته ما در عمرو عاص گری به مقام والای شما نخواهیم رسید، هرگز..

پرسیوال، دوست من، اون موقع که بچه ها داشتن کمک میکردن تا سایت دوباره ابقا بشه کجا بودی که الان از آب گل آلود ماهی میگیری؟!

نظراتتو واسه خودت نگه دار عالم دهر! صد نفر عاقلتر از من و تو توی این سایت هستن که اگه اونقدر تو زدن این پست عجله نمی کردی و کمی بررسی میکردی که تو نبود تو چه اتفاقهایی افتاده، اگه فقط چند صفحه همین تاپیکو زیر و رو میکردی به ایده هایی میرسیدی که شاید دهنتو می بست!

ما کنفرانس بزاریم کیه که شرکت کنه؟ وقتی این مدیران نسبت به یه همچین پستهایی بی تفاوتند، چه انتظاری میشه داشت که کنفرانس شرکت کنن!؟ نه! حرفتو قبول ندارم .. الآن به من میگه جو گیر، پسرم، شما که از من جو گیر تری!!
یه پست ریگولوس زد، بدون درک کردن کژتابیهای جملاتش اومدی شعار میدی؟! شعار نده .. اگه راس میگی همین تفریحی که میگی رو بکن ببینم تا کی میتونی تفریح کنی!

الآن مسیجی بودن منو به رخم میکشی؟! منه مسیحی اون علی که درموردش میگی، قرآنی که ازش دم میزنی رو اونقدر زیرو رو کردم تا از خودشناسیم به خداشناسیم برسم، پس چیزی که خودت بهش عمل نمی کنی رو به کسی نگو که عمل کنه!

منه به قول شما دیوونه، یه سنگو میندازم تو رودخونه که صدتا از شما عاقلا نمی تونین درش بیارین! میدونی چرا؟ چون تو با این همه ریش و پشمت میپری تو آب و تا همون سنگه رو در نیاری بیرون نمیای، اما من یه سنگ شبیه اونو ورمیدارم میگم این همونه! وقتی اینقدر سطحی نگر باشی، نباید هم درک کنی من چی میگم!

من بیام به تو فحش بدم؟! پسرم، من تورو آدم حساب نمی کنم که بخوام جلوت خودمو کوچیک کنم و بهت حرف بدی بزنم! این کار شماس نه من!

بهرحال، هرچه بود گذشت!
من دیگه این بحثو ادامه نمیدم! چون میدونم مدیرا اونقدر ترسو هستن که خودشونو پشت قدهای عَلَم شده ی دوستان مخفی کنن و تظاهر کنن اتفاقی نیوفتاده!

شما رفتید دنبالش، نرسیدید .. ما هم رفتیم.. نرسیدیدم... اما امیدوارم نسل بعدی به اندازه کافی اوپن مایندد باشن که بتونن راهشونو خودشون انتخاب کنن نه اینکه هولشون بدن!

موفق باشید.

پرنس

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
السلام علیکم

(ریگولوس،دستت رو بیار جلو یه ماچ ازش بکنم)

آقاجان
عزیزان

ازتون خواهش می کنم از تفکرات آتشین و تندروانه ی ایام هفده تا بیست سالگی کاملا بیرون بیاید

من دو سه تا سوال دارم از همه تون

سوال اول من اینه که:
کسانی که تصمیم گرفتید صورت مسأله رو پاک کنید بجای اینکه زحمت بکشید و اون رو حل کنید....معنی هوچی بازی رو میدونید چیه؟

چرا سعی نمی کنید مثل یه گله آدم متمدن یه کنفرانس بذارید و تبادل نظر کنید

فقط تو این چند روز اومدید و داد و بیداد کردید که مدیرا نقش هویج رو دارن در این سایت!

به مقدسات همه تون قسم با هوچی بازی و داد وبیداد الکی و تهدید(مگر افرادی که تهدیدشون می کنید آزاد نیستند؟شماها چنین حقی رو ندارید) هیچ مشکلی حل نمیشه که هیچ،وضع بدتر هم میشه

میدون خالی کردن کار آدمای ترسوئه

این سوال اول من

و اما سوال دوم:
پنج تا از مشکلات اصلی سایت که شما دارید حنجره تون رو برای رفعش پاره می کنید به همراه راه حل پیشنهادی تون به طور کامل همین جا بنویسید.

اگر یه همچین اتفاقی افتاد و شما آن سخنوری های هنرمندانه و خطابه های غرا تون رو کنار گذاشتید و به معنی واقعی کلمه در مورد این درد هایی که استخوان های سایت ازش رنج می برند با مسئولان سایت بحث و تبادل نظر کردید اونوقت مسأله ی اصلی پیش میاد و اون،اینه:

به مدت یک ماه...

گر تو بهتر می زنی بستان ،بزن!

مورد بعد

هری پاتر به پایان رسید به طور کامل
ولی زندگی ما به سرعت به راه خودش ادامه می ده
جادوگران برای ما شده یه عادت همیشگی
پست های این زن و شوهر دوست داشتنی(ریگول و جسیک)رو بخونیم و از خنده روده بر بشیم

تهدید های بارون خون آلود رو بشنویم و بترسیم
و یا پست های پودینگ عزیز جان رو دنبال کنیم و وارد یه قضیه ی ترسناک بشیم و داستان رو ادامه بدیم

جدا از همه ی این بحث ها
نکته اصلی اینه

دوستان غیر شیعه
عزیزان غیر مسلم

امام اول شیعیان ،علی بن ابی طالب سخن زیبایی دارند که می فرمایند:
هرکس چیزی ولو کوچک به من بیاموزد،مرا بنده ی خویش کرده است

به این سادگی و با هوچی گری و تهدید به معلم اصلی تون در فن نوشتار و داستان نویسی پشت نکنید

شما همه تون از اعضای نسبتا قدیمی این سایت هستید
با بودن هاش صفا کردید و با نبودن هاش، ساختید

غم شما،غم همه بود و شادی شما،شادی همه

نکنید این کار رو...نکنید

(پس از پست من همگی حق دارید من رو به باد فحش و ناسزا بگیرید....مخصوصا شخص پرنسس روونا)

پ.ن:
آهای سیریوس...من مزدور مدیرانم مگه؟برای من چه تفاوتی داره که طرفداری از مدیرا بکنم یا از شما؟

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
شفاف سازی...!

نقل قول:
مشکل اینجاست که شما تصور میکنی هر کسی که کنار آیدیش نوشته شده مدیر، واقعا مدیر اینجاست. بهتره این تصور رو نداشته باشی. برای ایفای نقش که اصلا نباید مدیر تعریف کنی ! (مدیر ایفای نقش فقط کارش باید در حد نظارت کلی بر محتوای ایفا باشه و بس) چون ایفای نقش جادوگران رو هم نسلای من ساختن به مفهوم واقعی و با نسل بعدی به یه فرم دیگه هم گسترش داشت. مدیر از مدیریت ایفای نقش کم ترین سهم رو داره. فقط حق تفریح در ایفای نقشو دارن مثل بقیه چون این اعضا بودن که همیشه در گسترش و جذاب تر کردن ایفای نقش مشارکت کردن ! این واقعا ذهن شماست که به اینها به شکل مدیر نگاه می کنید !

طبق گفته ی شما،مدیران توی این سایت نقش پشم گوسفند رو عمل میکنند؟وقتی من نظری در مورد ایفای نقش میدم و کلی پیشنهاد و انتقاد این کیان که ردش میکنن؟وقتی توی بخش اخبار،گالری یا دریافت فایل و ... چیزی میفرستم این کیان که باید تاییدش کنن؟این کیان که ناظرارو انتخاب میکنن؟من اصلا بحثم ایفای نقش بود که شما اومدی ایفارو مثال زدی؟در مورد ایفا حرف شما رو قبول دارم.مدیران تقریبا هیچ تاثیری توی ایفا ندارن.(فقط به عنوان یک عضو عادی ایفا)من اصلا حرفی از ایفا نزدم و شما اومدی حرف منو با مثالتون رد کردی.

نقل قول:
همینه دیگه. شما تصور و خیال خودت رو ملاک تصمیم گیری در مورد من و اینکه چی سرم اومد، میدونی. مدیرا خوب یادشونه الان. دامبلدور بیشتر از همه که جواب من به بحث مدیریت چی شد: "صد سال سیاه" و تهدید ها و شرایط منو هم خوب یادشونه پیش از اینکه اصلا دسترسی در کار باشه: "منزوی کردن مدیر غیر فعال" والله من دست به سر نشدم. اونها شدن. می تونید نتیجه درخشانش رو حالا ببینید. چون دیگه واسم مهم نبود. اون موقع شماها تشریف نداشتن و شما خصوصا زور میزدید ناظر انجمن کوییدیچ بشید در اواخر این ماجرا. یادتونه که؟ اون موقع هیچ کدوم از شماها پشت من هم نبودید. هیچ وقت هم دفاعی نکردید. البته نیازی عملا به دفاع شما نبود. حضورتونم کافی بود که اونم نداشتید. فقط بعضی هاتون از فرصت استفاده می کردید و عقده هاتون رو وسط دعوا، سر مدیران خالی میکردید که ناشی از تفکر قفل بعضی هاتون بود. چرا که واقعا با سطح تفکر کودکانه، مدیران اینجا رو روی تخت فرعون تصور کردین با هزاران داف دور و برشان !!!

شما توهینی از طرف من به خودتون دیدید که تمام حرفهایی که میزنید توهین آمیزه؟آقا اصلا من درباره شما اشتباه فکر میکردم،قبول!چرا زمین و آسمان رو به هم میبافی؟گناه من این بود که شمارو همیشه به عنوان اسطوره توی سایت نگاه میکردم.کسی که فعالیتش زمانی زبان زد همه بود.حالا هم احساس میکنم حق شما خرده شده.من باید برای این مجازات بشم؟شما باید برای این با من اینقدر توهین آمیز برخورد کنید؟اون زمان من خودمو خیلی درگیر این موضوعات نمیکردم چونکه از اینجور چیزا خیلی خبر نداشتم.برای چی میومدم از شما دفاع میکردم وقتی هیچ شناختی از شما و مدیران نداشتم؟به همین دلیل سعی کردم خودمو سرگرم کوییدیچ کنم یا بلکه یکی از انجمن های ایفای نقش دوباره فعال بشه.ما هیچ وفت چنین فکری نکردیم که مدیران فرعون هستن و فلان.مدیران هم یکی بدبختر از ما که دارن برای سایت بدون هیچ چشم داشت مالی زحمت میکشن،غیر اینه؟اما مثله که شما منظور منو یه جور دیگه متوجه شدی.

شما هم مگه یه زمانی مثله ما انسان های نخستین فکر نمی کردی؟مگه مخالف مدیرا نبودی؟مگه اینهمه نمیومدی اینجا و باهاشون جر و بحث کنی؟اصلا بعضی وقت هاهم که جوابتو نمیدادن.پس بزار ماهم اگه فکرمون اشتباه روزی به نتیجه ای که شما الان بهش رسیدی،برسیم!

نقل قول:
یگه طومار گله و شکایت نمیدی که من دارم میرم، رفتما، میخوام برما، یادت باشه حقمو ندادی، مدیرم نکردی (ویکتور) ، زوپس بلد بودما ! میخوای بری، خسته شدی، برو ! یادت باشه، به یکباره خاموش شدن، بهتر از ذره ذره محو شدنه ! جادوگران با کمک مالی اعضاش اداره نمیشه ! مدیراش هم دیگه برخی از اون مدیرای اوپن مایند قدیم نیستن. پس کسی که هزینه اداره اش رو میده، تعیین می کنه چه کسانی بیان در جمع مسئولین اینجا، که موافق کامل عقیده و شیوه کاریش باشن ! در حقیقت، مدیرای اینجا ترجیح میدن کل سایتو فدای عقیده و نظر و خواسته اعضای فعال فعلی نکنن ! در صورتی که باور ندارن که سایت، خود اعضای فعلی هستن و فقط خاطرات و اعضای قدیمی آرشیو شده نیستن که سایت رو خاطره کردن و نگه داشتن ! پس خیلی عقیده خودتو نفروشید واسه خاطر اینجا و درگیری با اینها ! فکرت رو ببوس، ببند به درخت جاودانگیت دوست عزیز !

شما خیلی بد منظورات منو متوجه شدی.من بهم پیشنهاد مدیریت و هر کوفتی بهش قطعا قبول نمیکنم.از همینجا هم میگم.من میگم باید اینجا مدیرانش در حال تغییر باشن.حالا باز میای شما میگی که مدیرا کاره ای نیستن و فلان و باز هم همان آش و همان کاسه.ولی خداییش یه کمی واقع بین باش.اینقدر انتقادی حرف نزن.چرا شما فکر میکنی فقط افکار خودت درسته؟منم اگه بدونم دارم اشتباهی میکنم باور کن می پذیرم.

نقل قول:
ویکتور گرامی، متاسفانه خیلی اشتباه کردی که بدون اصلا فکر و دونستن حقیقت نام من رو میاری توی گفتگو با افرادی که "مدیر" خطاب شون می کنی. از اونجایی هم که من روی جناح بازی تون حساسم، و معتقدم گاهی حرف مفت می زنید، بسیار احساست درون تون زبونه میکشه، کل تشکیلات و هم فکری گروهی تون رو زیر سوال می برم که خودتون با میکروسکوپ به اونچه که هستید نگاه کنید.

آقا من غلط کردم نام شمارو به عنوان مثال آوردم.اصلا از همینجا میگم که اشتباه کردم اسم شمارو آوردم.قصد توهین ندارم ولی اتفاقا وجود شما توی بحث ما اصلا جناح مهمی نیستید.شما فقط یک مثالی بودی که اونم من اشتباه کردم.بقیه شم دیگه مربوط به مدیرا میشه.اصلا آقا اگه با میکروسکوپ به ما نگاه کنی می فهمی که یک میکروب بی خاصیتی پیش نیستم.هیچ فایده ای ندارم.اصلا من سرتاپا اشتباهم،آخرش که چی؟

نقل قول:
اگرچه مینیاتورهای مدیران اینجا همیشه برام می مونه توی ذهن و هیچ دفاعی هم ازشون نمی کنم و نکردم به جهت شاهکارهای هنری شون. اما خب، هم نسلای من که اتفاقا دو سه تاشون هم اکنون به فرم فعال و نیمه فعال هستن توی سایت و کاملا سکوت اختیار کردن، به خوبی در پشت صحنه متوجه این موضوع هستن که بوی نقاب قارچ بسته روی صورت، رایحه ای خوش تر از بی مسئولیتی و کم کاری مدیران اینجا نداره. درست میگم؟!

من کاملا با این حرفتون موافقم!توضیحی هم براش ندارم چون کاملا این موضوع رو میشه دید.

آقا اصلا همه ی حرفهای شما درست.من کلا همیشه اشتباه میکردم.ولی این چیزا مارو به جایی میرسونه؟باعث میشه که مدیرا کمی احساس مسئولیت کنن؟سایت یعنی الان فعال شد رفت؟من اشتباه کردم،شما همه حرفهات درست بود،الان دیگه ایفا ترکید؟واقعا به جای اینکه بیایم وقتمون رو با این حرفهای الکی که آخرشم میدونم هیچ نتیجه ای ندارم،تلف کنیم،بیایم به فکر راه حل باشیم.البته من راه حل دادم،توی ایفا فعالیت کردم،سعی کردم همه رو به فعالیت تشویق کنم اما هیچ نتیجه ای نداشت.دلیلشم نمیدونم.ولی مثلا وقتی شخصی مثله آلبوس به جای اینکه بیاد از ما همایت(یا حمایت)کنه،بیشتر میاد و حرفهای ناامید کننده میزنه،دیگه از بقیه که هیچ انتظاری نباید داشت.یکی که کلی توی سایت تجربه داره و میاد میگه:"نقد کردن چه فایده ای به حال ما داره؟جمعش کن بابا!"پس بقیه اعضا هم به تقلید از حرف اون میان همینو میگن و دیگه درخواست نقدی نمیدن پس نتیجه شو دیگه خودتون میدونید!!!

ریگولوس من به همه حرفهایی که شما زدی احترام میزارم.وقتی به من میگی گوسفند حتما یه دلیلی داری براش که میای میگی.اصلا شاید تاحالا همش ما اشتباه میکردیم.ولی اگه حالشو داری پونزده صفحه آخر این تاپیک رو بخون تا بلکه منظور مارو بیشتر متوجه بشی.من الان چه دفاعی دارم از خودم؟من همیشه سعی داشتم که صلح آمیز همه چیز رو حل کنم.همیشه دوست داشتم با بقیه دوستانه رفتار کنم چون به قول لینی این چیزا واقعا ارزش اینو نداره که دوستی رو نابود کنه.

نـــــــابود شـــد!

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱۸:۲۷ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

کورمک مک لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۲ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۳۳ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱
از SHIRAZ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 110
آفلاین
من یک نقد خوب از هری پالتر های 7 و 8 پیدا کردم و همچنینی پاترمور و بازی ها وکلا کلی چیز هری پاتری حالا من باید تاپیک بزنم یا نه توی قسممت مقاله ها بگذارم
تکلیف چیه

پیروز باشید.

شناسه جدید : کینگزلی شکلبوت

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
گفتم که. پاسخ من "صد سال سیاه" بود. هرچند که خودشون هم قبل از هر اقدام رسمی پشیمون شدن از وجود تروریستی مثل من ! من نیازی به اجازه ندارم. من همونطور که گفتم چون اینجا اصلا مدیری رو به رسمیت نمی شناسم و اصلا واژه مدیر رو در این سایت تعریف شده نمیدونم (حداقل واسه خودم)، آزادم هر جا که دلم بخواد نظرمو بگم (حتی اینجا) ! به کسی هم ربطی نداره. چه مدیرش، چه عضوش. می تونی بهم نگاه اسپم یا پارازیت داشته باشی. در این صورت هم باید بدونی این اسپم فقط به جان شما نمی افته، به جان اونایی که بهشون میگی "مدیر" هم افتاده. آزادم، هر چی که بخوام میگم ! شما هم آزادی هر چی دوست داری بر اساس خیال و تصور فردیت(که در حصاره) به من بگی ! طبیعتا من هم بر اساس ذهن و خیال و اونچه که به عنوان واقعیت خودم در ذهن خودمه، پاسخ میدم ! این طبیعته کاملا که برقرار باشه به طور متقابل! (اما زجر آوره برای اونکه ناخالصی داره) چون به این باور رسیدم که اینجا فقط جای خاطرات نوجوونی و البته برای بعضی ها مرکز تراواشات مقدس و سادیسمی ذهنه.

ویکتور گرامی، متاسفانه خیلی اشتباه کردی که بدون اصلا فکر و دونستن حقیقت نام من رو میاری توی گفتگو با افرادی که "مدیر" خطاب شون می کنی. از اونجایی هم که من روی جناح بازی تون حساسم، و معتقدم گاهی حرف مفت می زنید، بسیار احساست درون تون زبونه میکشه، کل تشکیلات و هم فکری گروهی تون رو زیر سوال می برم که خودتون با میکروسکوپ به اونچه که هستید نگاه کنید.

اگرچه مینیاتورهای مدیران اینجا همیشه برام می مونه توی ذهن و هیچ دفاعی هم ازشون نمی کنم و نکردم به جهت شاهکارهای هنری شون. اما خب، هم نسلای من که اتفاقا دو سه تاشون هم اکنون به فرم فعال و نیمه فعال هستن توی سایت و کاملا سکوت اختیار کردن، به خوبی در پشت صحنه متوجه این موضوع هستن که بوی نقاب قارچ بسته روی صورت، رایحه ای خوش تر از بی مسئولیتی و کم کاری مدیران اینجا نداره. درست میگم؟!

یه لطفی به ما کن ! خفه شدیم رفت ! اون رایحه خوش خدمتت رو بگیر اون ورتر ! (آرش سبحانی)

خطاب به اون پرنس که بیشتر دعوت شون می کنم بیان به خط به خط حرفا جواب بدن، نه با واسطه:

آزادی شکل و قیافه های مختلفی داره، که معمولا هم دچار سوء تفاهم های زيادی میشه. مهم ترين نوع آزادی، اون حالتیه که که شما بتونی همون طور که هستی باشی. ولی توی زندگی روزمره خودت دائما نقش بازی می کنی. دست آخرم اون قابلیت احساس و تغيير در داخل خودتو از بین میبری ! چرا؟ واضحه ! چون که ماسکی به صورت خودت زدی.

در تصور من که این دوستانی که "مدیر" صداشون می کنید هم تفاوتی ندارن با خودتون. همتون جمعا بوی علف میدین.

مجبور هم نیستید اینجا خودتون رو با من درگیر کنید. چه دوستان مدیران نما، چه دوست این حذب متعال ! همانا من ویروسی هستم که آنتی ویروسم هنوز کشف نشده و فصلی میام و همتون رو یه دور میبرم گردش حقایق !
زور نزنید !

سپاس
صلح - عشق - خودکشی

ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶ ۱۷:۴۹:۴۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.