هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
1-این ورد دائمی است یا کوتاه مدت؟اگر دائمی است چگونه و با چه وردی اثر آن از بین میرود؟

این ورد کوتاه مدته. چون تسترال ها ذاتا نامرئی هستن و بسته به قدرت طلسم مدت بیشتری مرئی می مونن.

2-یک تسترال نصفه نیمه ظاهر کنید و خصوصیات ظاهری اش را شرح دهید.

تسترال من فقط دوتا بال مرئی داره! دو تا بالش سیاه و مثل بالای خفاشه.
یه چیز دیگه هم دیدم. اولش فکر کردم رد پاشه اما بعد فهمیدم که اون سم ها بوده که مرئی کردم.

3-یک رول درباره ی یک تسترال نصفه نیمه و ترسناک بنویسید.

- دوشیره بروکل هرست! حواستون کجاست؟

آماندا ناگهان هوشیار شد. استرجس را دید که روبرویش ایستاده بود.

- من با تو چی کار کنم بروکل هرست؟ ما اومدیم وسط جنگل ممنوعه برای معرفی چوبای مناسب برای جارو، اونوقت خوابت می بره؟ نگاش کن...یه تسترال نصف رداشو خورده!

آماندا چرخی زد و با دیدن ردای جیغ بلندی کشید.

پروفسور پادمور اخمی کرد و گفت:

- خیلی خوب! یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 9 تو دفتر من برای جریمه حاضر می شی.

- ولی پروفسور اون موقع دونگ یی داره. من می خوام ببینم!

- ساکت! ساعت 9 تو دفتر من حاضر می شی. کاری می کنم که تا عمر داری یادت نره استادی به نام استرجس پادمور داشتی!

بعد از دور شدن استرجس آماندا در حالی که سعی داشت لبخند شیطانی اش را پنهان کند با خود گفت:

- منم کاری می کنم که فراموش نکنی دانش آموزی به نام آماندا بروکل هرستی داشتی!

چند دقیقه بعد

آماندا پاورچین پاورچین به استرجس نزدیک شد. چوبدستی اش را به سمت جایی که لونا گفته بود تسترال آنجاست گرفت و زمزمه کرد:

- شو تسترالیوس!

سپس بلند گفت:

- پروفسور، یه تسترال داره رداتونو می جوه.

استرجس برگشت و با دیدن تسترال نصفه و نیمه از جا پرید. تنها سر تسترال مرئی بود. یک چشم در حدقه نداشت و هنگامی که دهان باز می کرد تنها دو دندان نیش در آن دیده می شد. پروفسور دستش را روی قلبش گذاشت و بر روی زمین افتاد.

چند روز بعد

آماندا در حالی که با ماری در راهرو ها قدم می زد به او گفت:

- مادام پامفری می گه تا آخر ترم باید بستری بمونه. سکته قلبی کرده...حالا می تونم دونگ یی ببینم!

4-عکس یا نقاشی از یک تسترال ارائه دهید.

تصویر کوچک شده

رنگش سیاهه ها!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
1-این ورد دائمی است یا کوتاه مدت؟اگر دائمی است چگونه و با چه وردی اثر آن از بین میرود؟

این ورد کوتاه مدت است زیرا یک تسترال در حالت طبیعی نامرئی است و به کمک این ورد فقط می توان برای مدتی تسرالی را دید.

این تسترالی که من ظاهر کردم ، صورت و نیمه ای از بدنش واضح دیده میشه اما نیمه ی دیگر بدنش به جز پای چپش دیده نمیشه.

سر کلاس ماگل شناسی

همه ی دانش آموزان در حال فکر کردن به وردی بودند که پروفسور درمورد آن صحبت می کرد ; شو تسترالیوس!

هیچ کس فکرش را نمی کرد روزی وردی را یاد بگیرد که به وسیله ی آن بتوان تسترال را مشاهده کرد.

سرانجام قسمت تئوری کلاس و صحبت های پروفسور به اتمام رسید و پروفسور دانش آموزان را برای مشاهده ی تسترال آماده کرد.

- خب بچه ها. کسی از بین شما میتونه بدون ورد تسترال رو ببینه؟

تعدادی از دانش آموزان دستشان را به نشانه ی جواب مثبت بالا بردند.

- هوووم... خیلی خب دوشیزه لاوگود! الآن چند تا تسترال اینجاست. میتونی اونا رو برای دوستات توصیف کنی؟

- بله پروفسور. تسترال ها موجودات بی آزار ولی وحشتناکی هستند و پوستشون به بدنشون چسبیده و ...

پروفسور با دیدن چهره ی مشتاق دانش آموزانش ، حرف لونا رو قطع کرد و رو به دانش آموزان پرسید : آیا کسی هست که بخواد این ورد رو امتحان کنه؟ فقط اون شخص باید تحمل وحشتناکترین موجود رو داشته و باشه و با جیغ کسی نترسه. حالا کی حاضره؟

هیچ یک از دانش آموزان دستش را بلند نکرد غیر از یک نفر.

- آو ! دوشیزه بوت! شما ؟! لطفا جلوتر بیاید و یک تکه گوشت برای تسترال بیندازید و هروقت گفتم ورد رو بخونید.

تری با ترس به طرف تسترال نامرئی میره و یک تکه گوشت براش میندازه و با فرمان پروفسور ورد رو میگه. اما ناگهان یکی از پسر ها سر به سر تری میذاره و تری کنترلشو از دست میده و روی زمین میفته و با یه تسترال نصفه نیمه رو به روش میشه.

همه ی دانش آموزان جیغ میزنن و عقب میرن و دنبال راه فرار میگردند.

چند تا از دختر ها غش می کنند و چند تا از پسر ها بالا می آورند.

پروفسور با خونسردی وردی رو میگه و تسترال کامل ظاهر میشه و همه چیز به حالت عادی بر می گرده.

تصویر کوچک شده

پروفسور در مورد سوال 3 ، نمیدونم شما منظورتون همین مدل رول بود یا نه؟ یا باید کل رول را رو حالت ترسناک بودن تسترال نصفه نیمه زوم میکردم؟!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۵ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱

پادما.پتيل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۲ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۸ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
1- این ورد دائمی است یا کوتاه مدت؟اگر دائمی است چگونه و با چه وردی اثر آن از بین میرود؟

این ورد دائمی است و برای از بین بردن آن باید طلسمـ هاید تسترالیوس رو بکار ببریمـ

خوب من بعد از اینکه با تسترال ارتباط برقرار کردمـ و تونستمـ نیمه ظاهرش کنمـ در واقع چزی که رو به روی من بود حاله ای از شبح تسترال بود . و به این صورت که من فک میکردمـ باید تکه تکه معلومـ باشه و نباشه نبود . تسترال رو میدیدی اما به صورت حاله ای از شبحش

در همین حین که توی جنگل راه میرفتمـ . صدای چیزی رو شنیدمـ که انگار داشت چیزی رو میجوید و چمن ها زیر پاش لگد میشدن حدس زدمـ که باید یه تسترال باشه . همین که اومدمـ طلسمـ ظاهر کردنو روش اجرا کنمـ یهو پامـ سر خورد به پشت افتادمـ توی گودالی که پشتمـ بود اما بخاطر حرکت کوچیک چوبدستیمـ اون نیمه ظاهر شده بود چشماش از دور برق عجیبی میزد و کمی همـ خسته بنظر میرسید . صدامـ رو شنیده بود. به طرفمـ اومد و بالاش و باز کرد فک کردمـ که الانه که بهمـ حمله کنه اما اون برخلاف انتظار من لباسمو با دندوناش کشید تا بلندمـ کنه این خاطره ای بود که واقعا منو ترسوند ...

بلد نبودمـ عکس بذارمـ
http://www.myup.ir/viewer.php?file=33025752192755206590.jpg

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
1.این ورد دائمی است یا کوتاه مدت؟این ورد کوتاه مدت است و چون نامریی بودن در ذات این موجود است و این اوراد مدت کوتاهی دوام دارند2.یک تسترال نصفه و نیمه ظاهر کنید و خصوصیات ظاهریش رو شرح دهیدمن متأسفانه نتونستم که یه طلسم ضعیف استفاده کنم

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۵۷ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱

نیمفادورا تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۷ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۰:۳۳ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱
از موی صورتی خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
امتیازات جلسه ی اول:
گریفندور
لیلی لونا پاتر:30
کورمک مک لاگن:22
شما باعث جیغ زدن گربه شدید:
نقل قول:
گربییوس جیغیوس و طلسم بوجود می اید

الفیاس دوج:25
اسلیترین:
سالازار اسلیترین:28
هافلپاف:
هوگو ویزلی:30
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
گریفندور:26
اسلیترین:14
هافلپاف:15

از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏
ارزشی تیز هوش
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۵ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱

نیمفادورا تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۷ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۰:۳۳ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱
از موی صورتی خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
جلسه ی دوم
مکان:جنگل ممنوع
زمان؟:زنگ دوم صبح

پروفسورتانکس:خوب بچه ها امروز درس خیلی سختی داریم:مرئی کردن تسترال به کمک یک ورد
دانش آموزان:
یکی از دانش آموزان:ولی پروفسور ما که نمیدونیم اونا کجا هستن
پروفسور:ولی میتونیم بفهمیم
بعد به هرکدوم از بچه ها یک تکه گوشت داد و گفت:خوب وقتی تسترال میاد اینارو بخوره باید بگین:شو تسترالیوس
یکی از دانش اموزان:پروفسور تسترالم اومد،میشه ظاهرش کنم؟
پروفسور:پـ نـ پـ منو نگاه کن
همه ی کلاس:
پروفسور:ساکت کارتونو بکنین
بعد از ظاهر شدن اولین تسترال چند نفر جیغ کشیدن
پروفسور:ساکت ترس نداره،آفرین خانم پاتر
لیلی:
بقیه:
پروفسور:خوب بعضی وقت هاکه جادو ضعیفه شما یک تسترال نصفه نیمه میبینین
در همین لحظه یکی از دانش آنوزان تسترالشو ظاهر کرد ولی فقط یک چشم و دو پا معلوم بود
این بار همه جیغ کشیدن:
پروفسور با خونسردی ورد رو دوباره اجرا کرد و تسترال کاملا ظاهر شد
بعد تکالیف رو بین دانش آموزان پخش کرد:
1- این ورد دائمی است یا کوتاه مدت؟اگر دائمی است چگونه و با چه وردی اثر آن از بین میرود؟

ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۹۱/۳/۲۸ ۹:۳۷:۳۹

از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏
ارزشی تیز هوش
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
1.وردی که چند قورباغه رو به طور همزمان ظاهر میکنه بنویسین.

ظاهریوس هرچندتا دلت بخواد گربیوس.

2.درباره ی ورد "غیبیوس گربیوس"چند خط بنویسین.

نمیدونم کی بود ولی من بودم و مرلین و بابا پرسی بودیم و زیر درخت آلبالو داشتیم دنبال دستمال مرلین رو که گمشده بود می گشتیم که یهو از اون بالا یه گربه ای پرید رو سر من و از اونجا که من به گربه ها حساسیت داشتم بابا پرسی این ورد رو اختراع کرد و اون گربه رو غیب کرد.

3.یک ورد برای تبدیل گربه به جغد بنویسین و یک رول کوتاه درباره ی اون بنویسین

تدیلیوس یه چندتا گربیوس به همون قدر جغدیوس

بازم من بودم و مرلین و بابا پرسی ولی این بار گودریک رئ هم با خودمون برده بودیم.

من:«بچه ها من از جغدا می ترسم یکیتون اون جغدی رو که اونجاست رو بکشه یا تبدیل کنه یا هر کاری که دلش میخواد.»

باباپرسی:« من نمی تونم ولی فکر کنم گودریک بتونه!»

گودریک: « به ریش مرلین قسم منم نمیتونم از این کارا بکنم ولی خوب مرلین فکر کنم بتونه بالاخره اون پیشکسوته و از این حرفا»

مرلین: « »

من و بقیه در جواب این حرکت مرلین: « »

شب شد و هوا خیلی سوزناک شد و باد سردی هم می وزید و هی اتشی رو که مرلین واسه گرما درست کرده بود رو خاموش میکرد و منم از ترس اون جغده نیمدونم چرا شلوارم به رنگ خردلی شده بود( )

خوب سرتون رو درد نیارم بالاخره چون دیدم از این رفیقای ما هیچ چیزی در نمیاد خودم با ورد مذکور جغد رو تبدیل به گربه کرده و جون به گربه حساسیت داشتم با وردی که استاد فرمودند اون گربه رو ناپدید گردم.

این بود تکلیف من.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

کورمک مک لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۲ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۳۳ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱
از SHIRAZ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 110
آفلاین
دوستان مطمئن نبودم نباید بزنم برای همین میزنم :

1.وردی که چند قورباغه رو به طور همزمان ظاهر میکنه بنویسین. غیزی غوغزی که در سال 328 قبل از میلادد در امپراطوری چین استفاده شده 2.درباره ی ورد "غیبیوس گربیوس"چند خط بنویسین(می تونه رول باشه) این ورد برای غیب کردن گربه ها میباشد . ر.زی پادشاه بریتانیا مثل همیشه با لباس مبدل در حال گشت زنی در خیابان بود که نوجوانی را دید که اول گربه ای دارد اما چند لحظه بعد دیگر ندارد به پیش رفت و پرسید این چه وردی بود که تو انجام دادی پسرک گفت این را خود ساخته ام غیبیوس گربیوس پادشاه گفت احسنت بارک الله اگر بتوانی یک گربه عظیم هندی را غیب کنی به تو 1000 سکه میدهم و پسرک یک گربه عظیم را در عرض 3 ثانیه غیب کرد و از ان به بعد ان ورد رایج شد البته در بین دلغکان. 3.یک ورد برای تبدیل گربه به جغد بنویسین و یک رول کوتاه درباره ی اون بنویسین. گربیوس جیغیوس طلسم گربیوس جیغیوس در سال 1773 میلادی بوجود امد میگویند پیرمردی وقتی میخواست طلسم غیب گربه را به پسرش یاد بده پسر که کم نوا بوده درست حرف پدرش را نمیفهمه و وقتی وردو انجام میده میگه گربییوس جیغیوس و طلسم بوجود می اید

شناسه جدید : کینگزلی شکلبوت

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
1- مولتی فراگ پلیر
جاتون خالی یادم میاد حدود چند سال پیش وقتی رز خیلی بچه بود من از اون پرستاری می کردم تا احیانا خودشو از پنجره نندازه پایین و جمجمه اش بشکنه و مغزش متلاشی بشه روی زمین و خون همه جا رو بگیره،بخاطر همین مجبور بودم یک طوری سرگرمش کنم بخاطر همین راه افتادم مغازه فرد و جرج تا وسیله ی شوخی یا اسباب بازی ایی برای رز بخرم و بالا خره یک عدد عروسک خوشکل المانی به قیمت خیلی زیاد خریدم و دادم به رز.پس از چند روز رز گفت : دادا هوگو ببین عروسکم چه خوشکل شده.منم فکر میکردم موهای عروسکه رو شونه کرده.گفتم بهم بده عروسکتو ببینم که دیدم جاتون خالی ، لباسای عروسکه رو در اورده جاش جلبک گذاشته ، دور گردن عروسکه یک کرم خاکی انداخته و ... بعد من هم خونسردیم رو حفظ کردم و عروسکو پس دادم به رز و رفتم تو دستشویی وا استفراغ پس از اینکه از انجا برگشتم به روحیه ی چندش طلبی رز پی بردم و با همین ورد چند تا قورباغه براش پدید اوردم که هنوز هم دوستهای صمیمی رز اند.
2-این ورد در سال 1998 میلادی ابداع شد و داستان از این قرار بود که رون و هری شب قبل از کلاسشان با پروفسور مک گونگال مشغول تماشای بازی منچستر یونایتد و چلسی شدند و مجبور شدند ساعت 2:59 آ،ام به بستر رخت خواب روند و صبح همان روز هم طبیعتا دیر تر بیدار شدند و پس از اینکه به کلاس پروفسور رسیدند با یک گربه مواجه شدند.هری که حوصله ی غر زدن های مینروا را نداشت این ورد را ابداع کرد و گفت : برو به جهنم مینروا.و سپس گفت غیبیوس گربیوس و گربه ی روی میز ناپدید شد.هری که برگشت تا کمی دوستان حیرت زده را روی صندلی ببیند بجای ان مینروا را دید که با خونسردی گفت :دیر آمدن سر کلاس-توهین به معلم -غیب کردن گربه ی اموزشی همین ها کافی اند که شما را از مدرسه اخراج کنه درست نمیگم اقای پاتر؟
3-ورد کت ترنسفر تو اوغد
باعث میشه گربه ای که مورد اصابت طلسم قرار میگیرد تبدیل به یک جغد نامه بر شود.مخترع این ورد مادر اینجانب یعنی خانم گرنجر بود که برای ارسال نامه های عاشقانه اش به رون گربه ی خودش را به جغد تبدیل میکرد البته مشکل این جغد ها این است که به راحتی قابل هک شدن است؛یادم می اید قبل از ازدواج مادرم با پدرم من وسط مسیر گربه جغد نمای مادرم میماندم البته نمیدانم از کجا امده بودم ولی به خر حال بودم و با پاد طلسم این طلسم( خود طلسم را به شما نمیگویم مشتاقانه نگاه نکنید)جغد را مورد اصابت فرار میدادم و پس از این که جای نامه فحش مینوشتم دوباره گربه را به جغد تبدیل میکردمو نامه را برای پدر می فرستادم البته هنوز در عجبم که چرا پدر مادرم با هم ازدواج کردند و رابطه ی شان شکر اب نشد

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1.وردی که چند قورباغه رو به طور همزمان ظاهر میکنه بنویسین.

تاریخ این ورد و ظاهر کردن چند قورباغه بر میگرده به دوهزار سال قبل از میلاد سالازارکبیرالخبیث که خودش داستانی داره .
ولی به طور خلاصه باید خدمت استاد تانکس عزیز عرض کنم که که ورد های "وزغوی ظاهرو" در ایران باستان ، "شاوینگ فراگ" در مناطق آنگولاساکسون ها و "بینگادا جونگادا" در مناطق آفریقایی استفاده می شد.

2.درباره ی ورد "غیبیوس گربیوس"چند خط بنویسین.

برای توضیح راجع به این ورد سراغ خوب آدمی اومدی...
یه روز من بودما ، گودی گریف ، هلگا جفنگ ، این بگو اون بگو ما رو برداشتن بردن دم یه دکون گربه فروشی که چی این آق گودی یه گربه بخره . جون اسی ، جون هلگا ، جون نیمفا من بهش گفتم نخر داش ، دردسره ، ولی تو گوشش نمی لفت که نمی لفت .
خلاصه داشتم می گفتم پا شدیم واسه دوا خوری رفتیم خونه ی این گودی خان ، جون داش من اهل دوا موا نبودم ولی این قسم و اون قسم ، این گیر و اون گیر که الا بلا باید بخوری ، ما هم خوردیم .
تو کف کدو حلوایی بودیم که زن گودی اومد ، بد اخلاق و بی اعصاب . جون شوما نگو این از گربه بدش میومده . واس همین همین هم یهو این گودی واس اینکه زنش گربه رو نبینه این ورد رو ساخت و گربه ی بیچاره رو غیب کرد ولی در اصل غیب نشده بود .
خلاصه داش ، سرت رو درد نیارم. اون به همه گفته غیب کرد ، شما هم بگو غیب کرد...

3.یک ورد برای تبدیل گربه به جغد بنویسین و یک رول کوتاه درباره ی اون بنویسین.

گربه دیجیمون تو ...جغدی پغدی

این رول کوتاه یعنی دقیقا چقدر؟!

سال 200 بعد از میلاد سالازار- خانه ی روونا

روونا پشت میزی نشسته است و چشم در چشم گربه ای دوخته است . او به گربه زل زده است و گربه او
بعد از گذشت دو ساعت بالاخره روونا چشم از گربه بر میدارد و فریاد میزند:

- سالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

سالازار با ترس و وحشت به سمت روونا می آید و در حالی که با دستش قفسه ی سینه اش را گرفته است تا قلبش از ترس به بیرون نپرد پرسید :

- چی شده است عزیزم؟!

روونا نگاه عاقل اندرسفیهی به سالازار نمود و گفت :

- به نظرت این جغده؟!

سالازار جلو رفت و با دقت به گربه نگاه نمود ، پس از ده دقیقه درحالی که قیافه ای فکورانه گرفته بود گفت :
- نه ، فکر کنم خفاشه...

روونا که دیگر از ناراحتی سکتوم سمپرا می خورد خونش در نمی آمد فریاد زنان گفت :

- نابغــــــــــــــــــــــه ، اولا خفاش نیست و گربه اس ، دوما من جغد می خواستم ، چرا گربه خریدی؟!

سالازار که تازه علت ناراحتی زنش ... ببخشید دوستش را فهمیده بود ،چوبدستی اش را بیرون آورد و با ورد ذکر شده در بالا گربه را به جغد تبدیل نمود .
روونا که از این حرکت بسیار خرسند شده بود اورا در آغوش گرفت و...
ادامه اش دیگه خصوصیه ، شما در همین حد بدون که تا سالها به خوبی زندگی کردند.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.