هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پایگاه اطلاع رسانی لیگ کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۳۵ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
از گیلیمت دراز تر نکن اون پاهاتا.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 115
آفلاین
با عرض سلامی دوباره خدمت بازیکنان کوییدیچ.

اول یه مطلبی را بگم برای کاپیتان ها:

همونطور که میدونید کوییدیچ هفت نفره هست. پس شما میتونید دو تا کار انجام بدید:
1. تیمتون را با هفت نفر تکمیل کنید.
2. حداکثر چهار نفر بازیکن مجازی بردارید.

بازیکنان مجازی، همونطور که از اسمشون پیداست مجازی هستند. یعنی شما فقط یه اسم انتخابی مثلا مش غلام را بر میدارید و میذارید به جای دروازه بانتون یا هر پست دیگه ای که خواستید. تا این کار را کردید به من پیام شخصی بزنید تا ویرایش کنم نام بازیکنانتون را.

حالا بریم سراغ نحوه برگذاری مسابقات:

مسابقات به صورت رول های ادامه داره. سوژه توسط تیم میزبان در ورزشگاه خودش داده میشه. سپس اعضای هر دو تا تیم میان ادامش میدن. فقط سعی کنید که حداقل دو نفر از یه تیم پشت سر هم پست بزنن یعنی سه نفر از یه تیم نیان و پشت سر هم ادامه بدن رول را. البته اگر این مورد پیش بیاد امتیازی کسر نمیشه. فقط بهتره این طوری نباشه.

مسابقات از هفتم مرداد شروع میشه. اتمامش هم تا قبل از 31 شهریور ماهه. شیوه برگذاری هم به این صورته که تیم میزبان باید، شنبه ها( موقع هایی که میزبانه البته.) یه سوژه بده. سپس بقیه اعضا دو تا تیم ادامش میدن و تا پنج شنبه شب ادامه داره این موضوع. بعد از پنج شنبه شب دیگه کسی اجازه ارسال نداره و اگر ارسال کنه هم امتیازی بابتش ثبت نمیشه. جمعه ها هم توسط داوران( اعلام میکنم که کیا هستنن.) نتیجه مسابقه اعلام میشه.

* مهم نیست که توی سوژه کی میبره و کی میبازه. فقط مهم طرز رول نویسیه.
** اگر سوژه توسط تیم میزبان دیر داده بشه، از امتیاز آنها کسر میشه.
*** نحوه امتیاز دهی را در این تاپیک بزودی میزنم.

سه تا رنک هم داده میشه:
1. بهترین سوژه.( به کل تیمی که اون سوژه را ارسال کردن.)
2. بهترین بازیکن.( به یکی از بازیکنا.)
3. تیم برنده.(به تیم اول.

فعلا همین.

ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۴/۲۷ ۲۱:۴۸:۲۱

امضا نمی دم.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۳۵ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
از گیلیمت دراز تر نکن اون پاهاتا.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 115
آفلاین
با عرض سلامی دوباره!

بابت تاخیر متاسفم. من منتظر بودم که شما برید پستاتون را توی تاپبک ماجراهای کوییدیچ ارسال کنید ولی نکردید. ممنونم از استقبالتون واقعا.

کاپیتان ها فعلی:

فرد ویزلی،هرماینی گرنجر(انصراف داد.)، گودریک گریفندور(تیم خود را تشکیل داد.)، فلور دلاکور و ایگور کارکاروف هستند.

به احتمال زیاد یک نفر دیگر هم کاپیتان اعلام میشه. یعنی کسی که پستش را در اینجا بزنه.

ولی در مورد بازیکنان یه سری تعیراتی ایجاد شد.

اول اینکه شما میتونید هرکسی را به تیمتون دعوت کنید. یعنی لازم نیست اون شخص حتما اعلام آمادگی کرده باشه.

تعداد بازیکنان از حد اقل 3 نفر تا حد اکثر 7 نفر میباشد.

پس هیچ محدودیتی برای انتخاب بازیکنان وجود نداره. تنها باید رضایت طرفین باشه.

همونطور هم که میدونید انتختب بازیکنان توسط کاپیتان انجام میشود. پس اگر میخواهید کاپیتان بشید تا فردا شب وقت دارید که پستتون را توی اینجا ارسال کنید.( به یک نفر کاپیتان دیگر نیاز هست.)

پس از اینکه کاپیتان تیم را تشکیل داد به اینجا مراجعه کند و فُرمی را که من در اونجا گذاشتم را پر کند. این کار را تا حد اکثر 27 انجام بیدید.

می خوام ببینم امسال میشه این طلسم این انجمن را شکست یا نه؟!

یه نکته دیگه اینه که وقتی یه کاپیتان اسم اعضا را توی لیست تیمش گذاشت و ارسال کرد برای ما دیگه کاپیتان تیم دیگه ای نمی تونه اون شخص را برداره. پس به نفعتونه که زودتر شروع به کار کنید.

سوالی داشتید میتونید در اینجا و یا از طریق پیام شخصی مطرح کنید.

ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۴/۲۰ ۱۷:۴۲:۱۲
ویرایش شده توسط ویکتور کرام در تاریخ ۱۳۹۱/۴/۲۲ ۱۷:۳۳:۳۹

امضا نمی دم.

پیام زده شده در: ۱:۲۹ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
اطلاعیه دوم، در مورد لیگ کوییدیچ تابستانه.

خب. همونطور که میدونید هنوز هم فرصت برای ثبت نام هست. یعنی تا 10 تیر. پس اگه خواستید بازم میتونید ثبت نام کنید.

اطلاعیه قبلی را بخونیدش. یه سری چیزای کلی گفتم توش. ولی این اطلاعیه در مورد پست تکی هست که گفته بودم برای سطح بندیه. اولا بگم دلیل سطح بندی اینه که اگه یه تیم قوی بشه و یه تیم ضعیف بازی ها بی مزه میشه و برنده از همون اول مشخص میشه. به خاطر همین تصمیم گرفته شد که سطح بندی کنیم.

نحوه سطح بندی هم به صورت رول های تکی هستش که همه کسانی که عضو شدند موظف هستند که شرکت کنند اگر نه به منظور انصراف میشه.

من 10 تیر یک موضوع میدم توی یکی از تاپیکا یا یه تاپیک جدید میزنم. شما هم تا 16 تیر فرصت دارید پستتون را هم ارسال کنید. این پستا هم هیچ امتیازی نداره و فقط برای سطح بندیه. من به تک تک اعضا به صورت پیام شخصی شروع را اطلاع میدم و تاپیکی که موضوع در اون هست.

من 16 تیر کسانی را که شرکت کرده اند را به همراه گروهشون ( گروه 1 شامل سرگروه هاست. گروه دو و سه نیز بازیکنان هستند.) در این تاپیک قرار میدم تا سرگروه ها بیان و از بینشون سه تا بازیکن انتخاب کنن. این کار هم از همون 17 هستش تا 23 تیر. در ضمن باید کاپیتان هماهنگی کنه با بازیکن و رضایت دو طرف باشه. یعنی هم بازیکن و هم کاپیتان. هر کاپیتانی هم دو تا را بر میداره از دو تا گروه متفاوت و بعدش هم میره و توی این تاپیک اعلام میکنه که این تیم تشکیل شد به همراه بازیکنانانش. یه اسم هم واسه تیمش در نظر میگیره. مسابقات از 24 شروع میشه. به صورت هفتگی هم امتیازات ویرایش می شوند.

اتمام مسابقات 31 شهریور هست. برنامه ریزی مسابقات هم انجام شده و فقط منتظر اسم تیم ها هستم تا بزنم این جا برنامه را.

در مورد شیوه برگذاری مسابقات در پست بعدی میگم.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک

ای جادوگران و ساحره ها. بدانید که هری مرد بزرگی بود. راه او را ادامه دهید.
ارزشی ولدک کش

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پاسخ به: پایگاه اطلاع رسانی کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با عرض سلام و خسته نباشید.

اول قبل از این که یه سری اطلاعات در مورد مسابقاتی که توی تابستان برگذار خواهد شد بگم که همش قابله تغییره و بستگی به نظر شما داره. پس اگر که جایی از قوانین و یا هر چیز دیگه ای به نظر شما مشکل داره توی دفتر نظارت انجمن و یا از طریق پیام شخصی به من بگه. پس اینم از اعتراضات.:d:

بریم سر اصل کار:

وقت ثبت نام تا 10 تیرماه است. پس هنوز هم وقت هست.:d:

اول از همه من منتظر بودم که از دوازده نفر بگذره تعداد افرادی که ثبت نام کردن که گذشت. پس اگه مشکلی دارید و می خواهید انصراف بدید به من پیام شخصی بدید تا پستتون را پاک کنم و بعدا مشکلی ایجاد نشه.( خواهشا این کار را تا 10 تیرماه انجام بدهید. )

در مورد مسابقات:

- هر تیم حد اقل داری سه بازیکن است و بقیه بازیکنان به صورت خیالی هستن.( یعنی از هفت نفر تیم حد اقل سه نفر بازیکن هست که چهار نفر دیگر به صورت خیالی هستند.)

- هر تیم دارای یک کاپیتان می باشد.

- نقل و انتقالات بازیکنان پس از اتمام هر لیگ با رضایت طرفین قابل انجام است.

- کاپیتان ها به وسیله پست تکی که بعد از 10 تیر( اطلاعات بیشتر را در اطلاعیه جدا راجب به این پست تکی میزنم.) توسط همه بازیکنان انتخاب میشوند. ( در اصل ما از این پست ها بازیکنان را سه دسته میکنیم که دسته اول کاپیتان و دسته دوم و سوم نیز بازیکنان هستند.)

- انتخاب بازیکنان هم توسط کاپیتان صورت میگیرد و کاپیتان باید از طریق پیام شخصی با اعضا انتخابی خودش هماهنگ کند. ( کاپیتان تنها می تواند از هر دسته یک نفر را انتخاب نماید.

- یادم رفت این یکی را.

قوانین قابل تغییره و در صورتی که خواستید تغییر کند هم اطلاع بدید به ما.

<<فعلا>>

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک ولدک

ارزشی ولدک کش

پاسخ به: پایگاه اطلاع رسانی کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
اطلاعیه

نظر سنجی مهمی در باب تعیین نوع مسابقات کوییدیچ در "نظر سنجی مهم کوییدیچ" در جریان است که شرکت شما در این نظر سنجی باعث خشنودی حال ما است .
احیانا اگر پیشنهادی هم داشتید می توانید در همان تاپیک شرح بدهید .

موفق باشید.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

Re: پایگاه اطلاع رسانی کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره یک مسابقات تک پستی کوییدیچ.

سلام بر دوستان ورزش دوست جادوگر و ساحره.

همانطور که رای گیری شد و شاهد بودید تصمیم بر این شد که مسابقات لیگ بعدا" انجام گیرد و فعلا" مسابقات تک نفری باشه.

سبک رول توی این مسابقات هم می تونه طنز باشه هم میتونه جدی باشه ولی طنز نوشتن امتیاز بیشتری داره. با این حال ممکنه کسی که جدی می نویسه امتیا بیشتر نسبت به کسی که طنز می نوسیه بگیره. پس ملاک اصلی نمره دهی قشنگ نوشتنه. پس هر جوری که راحت ترید بنویسید.

هر کسی هم هر تعداد پستی که خواست می تونه بزنه ولی فقط یکی از پستاش برای مسابقه به انتخاب خودش حساب میشه و بقیش به اعتبار بازیکن ( در تاپیک قوانین نمره دهی خاصیت این معیار مشخص گردیده است. ) اضافه می کنه.

توضیحات بیشتر درباره قوانین نمره دهی را در تاپیک قوانین نمره دهی نوشتم. حتما این تاپیک را مطالعه نمایید.

این مسابقه نیازی به ثبت نام نداره و پست زدن شما در مسابقه نشان دهنده اعلام آمادگی شماست و اسم شما در انتها مسابقه نام شما در تاپیک لیست بازیکنان و تیمهای کوییدیچ به همراه قیمت و اعتبار شما ثبت می شود.

هر کسی هم دوست داشت پستش نقد بشه در تاپیک انجمن نقد پستها در خواست بده. ولی برای این که هیجان مسابقه کم نشه در انتها مسابقه پست شما نقد می شود.

فرصت برای شرکت در این مسابقه تا جمعه 9 دی است.

محل مسابقه هم توی تاپیک ماجراهای کوییدیچ است.
سوژه مسابقه نیز داده شده است.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=

کسانی که دوست دارند در زمینه داوری و یا نقد پستها همکاری کنن به من پیام شخصی بزنن.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در تاپیک دفتر نظارت انجمن و یا با پیام شخصی در میان بگذارید.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ارزشی ولدک کش

پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره دو در مورد لیگ کوییدیچ

حداقل چهار تا تیم باید شرکت کنند اگر نه لیگی در کار نخواهد بود. یعنی باید حداقل دوازده نفر در خواست بدهند.

به خاطر این که احتمال بیشتری برای تشکیل چهار تا تیم باشه هر سرگروه اول سه نفر بازیکن انتخاب می کنه. اگر بازیکنی اضافه ماند میتونه اون را برداره.

نحوه برگذاری مسابه هم به این شکل هست که اول یه موضوع داده میشه. بعد اعضای تیم به صورت تک پستی در مورد اون موضوع می نویسند و به هر پستی امتیازی داده میشه و بعد امتیازها با هم جمع می شوند و در آخر تقسیم بر تعداد بازی کن ها میشه. هر بازی نیز در یک هفته انجام می شود و همه تیم ها با هم بازی می کنند.

**نکته یک: الان همه بازیکن ها قیمتشون 0 هست ولی بعد از این لیگ به قیمت هاشون به مقدار کیفیت پستشون اضافه میشه.**

**نکته دو: الان پولی برای خرید ورزشگاه لازم نیست داده شود ولی در دوره های بعد پولی می شود.

+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در تاپیک دفتر نظارت انجمن و یا با پیام شخصی در میان بگذارید.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ارزشی ولدک کش

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۰

هری جیمز پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
راه اندازی دوباره انجمن زمین بازی کوییدیچ

سلام بر همه ورزش دوستان جادوگر و ساحره.

قابل توجه کسانی که خواهان بازیکن شدن هستند:

1. ابتدا به تاپیک عضویت در کوییدیچ رفته و فرم مربوطه را پر کنید. برای این کار تا جمعه بیست و پنجم آذر ماه فرصت است و بعد از آن تاپیک مربوطه قفل خواهد شد.

2. تمامی بازیکنان که تا تاریخ بیست و پنجم آذر ماه ثبت نام کرده اند اسم آن ها در تاپیک لیست بازیکنان و تیم های کوییدیچ ثبت خواهد شد.

3. سپس کسانی که مایل به کاپیتان شدن هستند می توانند با پیام شخصی به من اطلاع بدهند و پس از تایید در تاپیک ورود به دنیای کوییدیچ ( ثبت نام تیم ) تیم خود را ثبت کنند.

* نحوه چگونگی تشکیل تیم بعدا مشخخص خواهد شد.

قابل توجه کسانی که خوهان کاپیتان شدن هستند:

* تعداد کاپیتان ها به تعداد بازیکن ها بستگی دارد و مسلما هرچه تعداد بازیکن ها بیشتر باشد تتعداد کاپیتان ها نیز بیشتر می شود. پس هرچه سریع تر در خواست خود را در تاریخ مشخص شده به من اطلاع دهید.

* برای تشکیل تیم حداقل به سه بازیکن نیاز است و حداکثر به هفت بازیکن.

این شناسه قبلیمه

شناسه جدیدمه

ارزشی ولدک کش

پیام زده شده در: ۰:۵۵ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
اطلاعیه سوم در مورد لیگ کوییدیچ :

شما میتوانید تیم خود را در تاپیک ورود به دنیای کوییدیچ ثبت کنید.فرم و قوانین لازم برای ثبت نام تیم در همان تاپیک توضیح داده شده است.بزودی قوانین لیگ کوییدیچ در تاپیک قوانین مسابقات و عضویت کوییدیچ زده خواهد شد .

مهلت ثبت نام تیم ها تا اول مرداد هستش.

در صورت وجود درگونه مشکل به صورت پیام شخصی یا دفتر نظارت به اطلاع من برسانید .

مدیران گل های سایت هستند،بیایید آنها را بیشتر دوست بداریم

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
طلاعیه پنجم خارج از لیگ کوییدیچ (مسابقات تک پستی) :

مسابقات تک پستی یک روز زودتر تمام شد.قرار بود که مسابقات تا دهم تیر ماه باشد که نهم تیر ماه یعنی امروز تمام شد.امتیازات بزودی در تاپیک ماجراهای کوییدیچ توسط داوران مسابقه ( رز ویزلی و ویکتور کرام ) زده خواهد شد.

نحوه بررسی پست و امتیاز دهی :

فضا سازی : 10
ایده و سوژه پردازی : 10
چهره پست : 5
غلط املایی : 5

مجموع : 30 امتیاز

اخطاریه سوم در مورد لیگ کوییدیچ

با توجه به اینکه تنها ده نفر در تاپیک سالن مسابقات کوییدیچ اعلام آمادگی کردند به احتمال زیاد لیگ کوییدیچ برگزار نخواهد شد.مگر اینکه تا تاریخ پانزدهم تیره ماه تعداد بیشتر اعلام آمادگی کنند.

اگر تعداد کم بود لیگ برگزار نخواهد شد.

»»» ارزشـی گولاخ «««

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.