هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی لودو بگمن
پیام زده شده در: ۷:۳۹ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
ایگور به سرعت خودشو به آشپزخونه میرسونه و با صجنه ی عجیبی مواجه میشه؛ گراوپ چند عدد آدم درسته رو به سیخ کشیده بود و روی آتیش گرفته بود و داشت اونهارو برای دِسِر کباب میکرد!

- به به عجب گوشتی، باید خیلی خوردنی باشی

ایگور دو تا پا داشت دو تا دیگه هم با چوبدستی به بدنش اضافه کرد و به بیرون دوید

نقل قول:
- آیا شما به لود شدن سریعتر سایت کمک میکنید؟ از اونجایی که اسمتون لودو هست و تمام نسلتون مشغول این کار بودن، آیا شما این هنر به وزارت میارید؟

نخیر بنده تنها هنری که دارم دیکتاتوری کردنه و در همین راستا برای این که سرعت لود شدن صفحات برای شخص من زیاد بشه به عله دستور میدم تغییر سرور بده و کامپیوتر شخصی من سرور سایت بشه اونوقت اصلا وقتی من کامپیوترم خاموشه سایت کلا لود نمیشه که من معمولا صبح تا شب خوابم و کامپیوترم هم خاموشه و همه باید ساعت کاری خودشون رو به نصف شب تغییر بدن اصلا

نقل قول:
-آیا قول میدید که به من اجازه بدید یه ذره با اون ریش هاتون بازی کنم؟

ای جـــون ... شیطون تو هم؟ از طریق پخ در این رابطه صحبت کنم بهتره تو انظار خوبیت نداره

نقل قول:
-آیا شما راز و نیاز با حیوانات رو مجاز میدونید و بهش علاقه دارید؟ اگر وزیر بشید تا چه حد حیوانات رو به وزارت میارید به خاطر روابط شخصی خودتون؟ عکس پایین به من نشون میده که علاقه زیادی به این کار ها دارید ! آیا فساد حیوانی رو وارد وزارت میکنید؟

تصویر کوچک شده

نخیر من کلا به جز غول قارنشین و شخص بانو نجینی از تمامی حیوانات و جک و جونور های جادویی و غیر جادویی متنفر هستم و در دوران وزارت من این موجودات از هیچ حق و حقوقی برقرار نخواهند بود ... در مورد اون عکس هم باید بگم که اون حیوون بی شخصیت به طور ناغفل چوبدستی من رو قورت داده بود و اونجا من داشتم بهش میگفتم: "تخ کن ببم جان تخ کن" که هر چه تلاش کردم اون زبون نفهم تخ نکرد و بالاجبار منتظر موندیم تا بعد چند روز به طور خودکار از بدنش خارج بشه و خوشبختانه به خاطر نیروی جادویی موجود در چوبدستی موفق به هضمش نشده بود و صحیح و سالم پسش داد

نقل قول:
بدین وسیله از شما کاندیدای محترم دعوت میگردد تا برای ارشاد کردن تمامی ساحره های دنیای جادوگری و داف های جنگجو به عنوان وزیر گشت و ارشاد آسلامی به وزارت ائتلافی بپیوندید و حمایت خود را از این وزارت اعلام بفرمایید.

البته بنده بسیار به این عمر آرشاد ساحره ها و اجرای طلسم آسلامیوس به روی آن ها علی الخصوص داف های جنگجو بسیار علاقمند هستم اما واقعا فکر کردید که من تن به تقسیم قدرت میدم؟ نه واقعا همچی فکری کردی؟ من تمام قدرت رو میخوام

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ایگور که شنیده بود غذای مجانی میدن تو ستاد لوگو ، به سرعت وارد میشه و به کمک دماغ قدرتمندش به طرف آشپزخونه ستاد میره . در بین راه لودو رو میبینه که داره به طرف در خروجی حرکت میکنه . همونجا وایمیسته و برگه ای که سوالهاش رو شامل میشد رو بهش میده و بدون حرف ، به راهش به طرف آشپزخونه ادامه میده .

-لودو :
-ایگور :

متن نامه :

- آیا شما به لود شدن سریعتر سایت کمک میکنید ؟ از اونجایی که اسمتون لودو هست و تمام نسلتون مشغول این کار بودن ، آیا شما این هنر به وزارت میارید ؟
-آیا قول میدید که به من اجازه بدید یه ذره با اون ریش هاتون بازی کنم ؟
-بین ریش هاتون چه چیزهایی قایم کردید ؟ آیا ممکنه چند مرگخوار در بین ریش هاتون قایم کرده باشید ؟
-آیا شما راز و نیاز با حیوانات رو مجاز میدونید و بهش علاقه دارید ؟ اگر وزیر بشید تا چه حد حیوانات رو به وزارت میارید به خاطر روابط شخصی خودتون ؟ عکس پایین به من نشون میده که علاقه زیادی به این کار ها دارید ! آیا فساد حیوانی رو وارد وزارت میکنید ؟

تصویر کوچک شده

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
پیک وزارت ائتلافی!

با سلام

بدین وسیله از شما کاندیدای محترم دعوت میگردد تا برای ارشاد کردن تمامی ساحره های دنیای جادوگری و داف های جنگجو به عنوان وزیر گشت و ارشاد آسلامی به وزارت ائتلافی بپیوندید و حمایت خود را از این وزارت اعلام بفرمایید.

برای اعلام حمایت یک پست در دفتر منشی وزارت ائتلافی(ستاد مری باود) با عنوان وزارت ائتلافی حمایتت میکنیم ارسال فرمایید.

سایر همکاری های شما بعد از پیوستن به وزارت به شما اعلام خواهد شد

با تشکر
منشی وزارت ائتلافی
مری فریز باود

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
میخوام تک تک جملاتتو جواب بدم.

بله.

تک تکشو.

نقل قول:
من هم سلام عرض میکنم! خوش آمدی به ستاد وزیر آینده دافی جان

باید اعتراف کنم که با شنیدن سلام جا خوردم.نمی دونستم که سلام بلدی.
هنوز هم از خواب پنبه دانه بیدار نشدی"وزیر آینده".
در ضمن فکر نکنم هنوز به درجه ای رسیده باشی که منو دافی صدا کنی.

نقل قول:
ببینید به نظر من امروزه یکی از بزرگترین مشکلات جامعه جادویی "دقت"ـه! مردم دقت نمیکنن اصلا،
من وزیر که شدم انقدر میزنم تو سرشون که این دقتشون بیاد سر جاش

ببین من از درجه مردم عادی بالا ترم.پس منو قاطی اونا نکن.در کلماتت جمله های غیر ممکن زیاد به چشم
میخوره.یعنی چی که وزیر شدی؟
تازه، تو خدا هم بشی نمی تونی رو سر هیچ کس دست بلند کنی.
مگر از تو کامپیوتر.

نقل قول:
شما اگه دقتتتو بالا ببری متوجه میشی که من توضیح دادم اون شخص از مریدان ناموفق من بوده که
الان کشته شده و خبری هم از روحش نیست. بنده صحیح و سالم هستم و البته مریدان موفق هم زیاد داشتم
که مث چی دارن میزنن تو سر مردم یه نمونه دیگش ایشون!

من دقتم بالا هس.لازم نی بگی.من متوج این شدم که اون از مریدانتون بوده.
تازه بعدشم اونو حضو کردم.اون شب نتمون یه چند لحظه ای قاطی کرد منم برای همین اینقدر دیر اون جمله
رو درست کردم.
ولی خدایی، پسرتون نبوده؟
مگه مریداناتون هم شبیتون میشن؟
جمله تان دروغ بود.
سعی کنید از این به بعد دروغی سر هم کنید که آدم شاخ در نیاره.

نقل قول:
شما اگه باز دوباره دقتتو ببری بالا این مردم بودن که من رو روح خودشون خوندن که خوب به خاطر دامن زدن
به همین شایعات بود که من همش رو تکذیب میکنم. اصن میتونیم امتحان کنیم شما دقت کنید که وقتی
روفوس میخواد بزنه تو گوش من دستش از تو گوشم عبور میکنه یا نه اونوقت همه چیز مشخص میشه

خب،چون من از اون شخصیتایی نیستم که یهو وسط کار ستاد جا بزنم باید بگم که اگه این همه مردم توی
جمع میگفتن که روح منی و حتی یک نفر در ستادتون این موضوع رو پرسید فکر نکنم اشتباه بوده باشه.
اما حتی اگه شایعه باشه باید یه دلیلی داشته باشه.درست نمیگم؟

و در آخر این که
...
...
...
آقای لودو بدو ندو میخوری زمین بگمن، سعی کنید که شامپوی ضد شپش هم بخرید.6 تا شپشا تولیدمثل میکنن شپشی میشی.
نیستش که نیستی، بیشترم میشی.

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
تری با دقت به همه ی حرف های لودو گوش میده. دفترشو در میاره و یه سری چیزا رو یادداشت میکنه.

بعد از تموم شدن صحبت های نه چندان جالب لودو ، همه براش دست میزنن به جز تری که تو اون لحظه داشته تو دلش می گفته " دیوونه! "

لودو از دور تری رو میبینه و به سمتش میاد. دستشو دراز می کنه و میگه : سلام تری!

تری بی توجه به لودو اطرافشو نگاه می کنه و میگه : سلام مستر لودو بودو ندو میخوری زمین بگمن! اسمتو درست گفتم دیگه؟!

لودو با عصبانیت به روفوس نگاهی میندازه و میگه : اسم من لودو بگمنه خانوم!

- اما اون پیرمرده کچل ...

تری اینو میگه و با انگشتش به روفوس اشاره میکنه.

- روفــــــوس؟! اون بهتون گفته ... ؟!

تری با لبخندی به روفوس نگاه میکنه و میگه : آره! به نظر من این اسم خیلی شایستتونه آقای بگمن!

سپس دفترشو باز می کنه و ادامه میده : مستر بگمن! به حرف هایی که زدی گوش فرا ده فرزندم!

نقل قول:
به نظر من امروزه یکی از بزرگترین مشکلات جامعه جادویی "دقت"ـه!

اهو ... بوقی! ینی تو میگی منم دقت نمیکنم!؟ ها؟! من الان تو همین چند دقیقه که صحبت کردیم فهمیدم 6 تا شپش لای موهای کثیفته که یکیشونم پاش لای یکی از پیچ های موی فِرِت گیر کرده!

نقل قول:
بنده صحیح و سالم هستم

از نظر عقلی چطور؟!

نقل قول:
این مردم بودن که من رو روح خودشون خوندن

شما به روح اعتقاد داری؟!

نقل قول:
اما خوب باید بگم که من اگر وزیر بشم ( که میشم)

از من میشنوی تو برو اورست رو فتح کن!!

تری دفترشو محکم میبنده ، طوری که بادش موهای زشت و بی ریخت لودو رو به هم میریزه!

- مستر لودو بدو ندو و از این حرفا! بقیه ی حرفامون میمونه واسه بعد!

و با طمانینه از لودو دور میشه. لودو داد میزنه : تری! به من رای میدی؟!

- نه!

تری چشمکی میزنه و از ستاد خارج میشه ...

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من هم سلام عرض میکنم! خوش آمدی به ستاد وزیر آینده دافی جان

ببینید به نظر من امروزه یکی از بزرگترین مشکلات جامعه جادویی "دقت"ـه! مردم دقت نمیکنن اصلا، من وزیر که شدم انقدر میزنم تو سرشون که این دقتشون بیاد سر جاش
شما اگه دقتتتو بالا ببری متوجه میشی که من توضیح دادم اون شخص از مریدان ناموفق من بوده که الان کشته شده و خبری هم از روحش نیست. بنده صحیح و سالم هستم و البته مریدان موفق هم زیاد داشتم که مث چی دارن میزنن تو سر مردم یه نمونه دیگش ایشون!
شما اگه باز دوباره دقتتو ببری بالا این مردم بودن که من رو روح خودشون خوندن که خوب به خاطر دامن زدن به همین شایعات بود که من همش رو تکذیب میکنم. اصن میتونیم امتحان کنیم شما دقت کنید که وقتی روفوس میخواد بزنه تو گوش من دستش از تو گوشم عبور میکنه یا نه اونوقت همه چیز مشخص میشه

و اما اون کاندید معلوم الحال
دوست عزیز (!) باید بگم که من در مقابل شما هیچی نیستم و هیچ حرفی برای گفتن ندارم ... البته فقط در زمینه ی فساد!
ببین من آخرین فرصت رو هم بهت میدم که خیلی عادی به حیات خودت در جامعه جادویی ادامه بدی اما اگر یک بار دیگه به فرافکنی و تهمت بپردازی مدارکی ازت جور میکنم که خودت دیگه جرئت نکنی این دور و برا بپلکی از خجالت! حالا هی واسه خودت تو گوشی بزن ...

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۸ ۱۵:۰۲:۳۲

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
نقل قول:
اما خوب باید بگم که من اگر وزیر بشم ( که میشم)

چه خوشخیالن مردم.لودو جان این یکی از - تنها - خصوصیاتی هست که از تو دوس دارم.

نقل قول:
سوابق شما در بایگانی نیروهای امنیتی تمام کشورها موجوده.تازه عده ای ادعا کردن شما کشته شدین! آیا شما روح هستین؟

من همین الان میگم که نمیخوام یک روح وزیرمون بشه.

تازه خودتم گفتی که روحی.ایناهاش.

نقل قول:
ملت که تحت تاثیر صداقت لودو قرار گرفته بودن شروع به شعار دادن کردند جلوییا: روح منی ای لودو

یعنی این همه کاندید وجود داره و باید به تو رای داد؟

ویرایش شده توسط دافنه.گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۷ ۲۲:۳۶:۴۶
ویرایش شده توسط دافنه.گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۷ ۲۲:۵۵:۵۱
ویرایش شده توسط دافنه.گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۷ ۲۳:۰۳:۵۴

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

Re: ستاد انتخاباتی لودو بگمن
پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
من تو دهن لودو میزنم !
لودو عددی نیست !

با سلام و درود به امت جادوگر و همینطور نامزد بخت برگشته ی انتخابات ، لودو بودو ندو میخوری زمین بگمن !
بنده اومدم بیام اینجا و فقط اینو بگم که در روز انتخابات ، ملت شریف و قهرمان پرور جادوگر چنان سیلی محکمی در دهن تو خواهند زد که دندونات خورد و بعد قورتشون بدی .

از همین تریبون به تو اخطار میدهم که اگر کنار نکشی ، پرونده های فساد های مکرر تورا اعم از اخلاقی سیاسی اقتصادی برای همگان رو کرده و آبروی تورا خواهم برد !

در همین لحظه تشویق هواداران به گوش میرسه ...

چشم منی روفوس جون روح منی روفوس جون تو گوش زنی روفوس جون

- ملت این عددی نیس من بزنم تو گوشش ...

ملت : :aros:

و آنگاه لودو از دور رقابت خارج شد ...

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به نام خودم

سلام گودریک خوبی؟ من میدونم که تو به من رای میدی

نقل قول:
خب می خوام بدونم شما برنامه ای برای هیجان بخشیدن به رقابت بین مرگخوار ها و محفلی ها در ایفای نقش دارین؟ در حال حاضر هیچ گونه رقابتی وجود ندارد و هر از چند گاهی مرگخوار ها می ریزن تو تاپیک ها و قدرت خودشون رو نشون می دن و یا محفلی ها کمی اینکار رو می کنن و هیچ مقیاسی برای نشون دادن گروه برتر در یک دوره زمانی برای این دو گروه وجود نداره که مشخص کنه کدوم گروه برندست؟ و هیجانی به این رقابت خشک بده! خب ایا شما برنامه ای دارین؟

عرضم به حضور انورت گودریک جان که یه بخشی از این نبود هیجان به نظر من برمیگرده به اختلاف فاحشی که بین دو گروه وجود داره و خوب کم کردن این اختلاف دست من نیست و دست سران دو گروهه! (داخل پرانتز باید بگم که از دیگر تفاوت های من با بقیه کاندیدا ها اینه که بیشتر از حد و حدود اختیاراتم وعده نمیدم ) اما خوب باید بگم که من اگر وزیر بشم ( که میشم) ارتش وزارت رو راه میندازم که یه قطب سومی باشه و کاملا مجزا از هر دو گروه، مجزا نه به این معنا که عضو های مشترک نداشته باشه، ینی طرف هیچ کدوم گروها نیست و فقط دنبال قدرت خودشه و قطعا با هر دو گروه مبارزه خواهد کرد اگر منافعش به خطر بیفتد!
اما در مورد انتخاب برنده و اینا باید بگم که همینجوری بهتره، مردم خودشون قضاوت میکنن دیگه! هر معیاری بزاریم آخرش به دعوا ختم میشه ...

نقل قول:
ه سوال دیگه: چرا منو هک کردی؟ هان؟ بگم به همه تا رای نیاری؟ هان؟

من کاملا تکذیب میکنم، من اصلا هک کردن بلد نیستم ... همش کار روفوسه اسم منم اونجا نوشته که شریک جرم پیدا کنه ... یه همه بگو تا رای نیاره

درود بر شما برد عزیز! منور کردید ستاد مارو هم ظاهرا هم باطنا

نقل قول:
من واقعا برای جامعه جادوگری متاسفم که فرد بی صلاحیتی مثل شما رو تایید صلاحیت کرد.میدونستم چشمان مدیر کمی تا قسمتی ضعیفه...ولی نه به این شدت!

تازه کجاشو دیدین! ضعیف تر از این حرفاست ... این که فقط کاندیداتوریه، راحت تر از این حرفا نظارت و مدیریت و ... هم میدن

نقل قول:
آقای محترم...اون عینکه رو زدی...پیش خودت چه فکری کردی؟دیگه کسی نمیشناسدت؟نخیر!ارباب هر شخصیتی رو در هر شکلی میشناسه.ارباب عکسی از گذشته شما پیدا کرد که کم شباهت با چهره فعلیتون نیست!

ایناهاش!

باید به این دقت نظرتون آفرین بگم ولی متاسفانه تیرتون خطا رفت! ایشون یکی از مریدان درجه چندم من بود که مدتی در دیکتاتوری به افتخاراتی رسید اما خوب آخرش گند زد! اینه که لکه ی ننگه منه چون بقیه ی مرید ها و نوچه های من همه بسیار موفق بودن، نمونش ایشون! بقیه بچه ها هم دارن با قدرت میتازن ولی خوب چون هنوز سرپا هستن اسمشونو نمیبرم

نقل قول:
موضوع دومی که ارباب کشف کرد جریان لپرکانهاست!شواهدی وجود داره که شما در جام جهانی کوییدیچ در شرط بندی شرکت کردین و بعد از باختن، سکه لپرکان به طرف مقابل دادین!ارباب میخواد بدونه آیا وعده های شما هم لپرکانن؟بعد از انتخاب شدنتون تغییر شکل میدن؟

این شواهد همه دی کتاب تخیلی پیرزن خرفتی نوشته شد که مطالبش سرتاپا دروغه! من اصلا رو تیم برنده شرط بسته بودم چطور ببازم؟ اگر شما به مطالب اون کتاب ها استناد میکنید خودتون هم باید توسط عله کشته شده باشید بعدم من فقط وعده سوء استفاده و خوردن بیت المال دادم، اگر لپرکان باشه که جای مسرت داره!

نقل قول:
در قسمت علاقمندیهاتون از "تو شیشه کردن خون مردم" نام بردین.ارباب میخواد بدونه چه هدفی دارین و با این شیشه های خون چه کاری انجام میدین؟

اون خون ها رو برای آزمایش برمیداریم، ابتدا افراد معتاد مشخص میشن و به قرنطینه فرستاده میشن، سپس افراد خون لجنی شناسایی میشن و به بند مخصوص خودشون در آزکابان فرستاده میشن و در انتها افرادی که خون اصیل و پاک تری داشته باشن به مقام و پست های مهم میرسن!

نقل قول:
شما ادعا کردین دیکتاتورین.ارباب هم دیکتاتور هستن.به نظر شما دو دیکتاتور برای یک جامعه زیاد نیست؟

بنده برای شما به عنوان یک دیکتاتور مقتدر احترام قائلم اما خوب حوضه استحفاظی ما از هم جداست و مشکلی پیش نمیاد هر کس در انجمن خودشه

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۶ ۱۵:۰۴:۴۹

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

خب لودو جون من می خوام یه سوال بپرسم:

خب می خوام بدونم شما برنامه ای برای هیجان بخشیدن به رقابت بین مرگخوار ها و محفلی ها در ایفای نقش دارین؟ در حال حاضر هیچ گونه رقابتی وجود ندارد و هر از چند گاهی مرگخوار ها می ریزن تو تاپیک ها و قدرت خودشون رو نشون می دن و یا محفلی ها کمی اینکار رو می کنن و هیچ مقیاسی برای نشون دادن گروه برتر در یک دوره زمانی برای این دو گروه وجود نداره که مشخص کنه کدوم گروه برندست؟ و هیجانی به این رقابت خشک بده! خب ایا شما برنامه ای دارین؟

یه سوال دیگه: چرا منو هک کردی؟ هان؟ بگم به همه تا رای نیاری؟ هان؟

با تشکر

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.