هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی سالازار اسلایتیرین
پیام زده شده در: ۰:۴۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
پرسش و پاسخ 4

نقل قول:
سلام بر پیرمرد پشمک موی آدم ضایع کن پیرمرد خردمند اسلیتیرین!

چند مورد برام پیش اومده الان:

اون قسمت که میگه: " از ما هم نشنیدن" حق کپی رایت داره توسط رون ویزلی! چرا کپی برداری کرده اید؟ آیا جز این است که به ملت احترام نخواهید گذاشت و همه چیز رو کپی خواهید کرد؟

و اینکه من باز هم حمایتم رو از شما اعلام میدارم!

الفیاس عزیز اول ممنونم از حمایتت ، این حمایت های شما واسم خیلی ارزش داره .
دوم اینکه من هرگونه کپی برداری رو تکذیب می کنم ، اصلا تو مدرک داری؟ ازکجا معلوم که رون از رو من کپی نکرده باشه؟

کلا ما دولت کپی بردار خواهیم بود و هرکی هم اعتراض کنه میفرستمش توی همون درمانگاه فوق سریم که دل و رودش رو اهدا کنند . حالا مردی بیا جلو .

ای جیگر ، ای آرسینوس جیگر

ممنون از حضور گرمت و امضای شیرینت ، به خاظر تو هم که شده ملکوت اعلی را میارم پایین که دیگه کسی ازش بالا نره .

باز هم میگم ، حمایت کنید مرا / که حمایت های شما شیرین است

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۰ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۱۹ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۱
از لندن کوچه ی دیاگون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 65
آفلاین
سلام سلام

حالتون خوبه؟؟

سالازار جان باور بفرمایید من هم تا الان داشتم فکر میکردم ببینم از کی اعلام حمایت کنم بعد دیدم شما بهترین گزینه اید.

فقط بیزحمت سالازار کبیر خواهشا در حین وظیفه ی خطیر وزارت به ملکوت نپیوندید که انتخابات هم دوباره برگزار شه هر چند که شعار ما اصن اینه: دوباره دوباره یه بار فایده نداره.

در کل سالازار جان کل این حرفا رو زدم که اعلام حمیتم رو ب شما بگویم

با تشکرات

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏.

تلاش، کوشش و فعالیت برای داشتن وزارتی بهتر

چوبدستی یاس کبود / بدبختی و فقر و رکود
شاه بلوط پر حرف باشد،قیس بد گویی کند / چوب ون لجبازی و فندق شکایت ها کند

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۱۶:۴۰
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام بر پیرمرد پشمک موی آدم ضایع کن پیرمرد خردمند اسلیتیرین!

چند مورد برام پیش اومده الان:

اون قسمت که میگه: " از ما هم نشنیدن" حق کپی رایت داره توسط رون ویزلی! چرا کپی برداری کرده اید؟ آیا جز این است که به ملت احترام نخواهید گذاشت و همه چیز رو کپی خواهید کرد؟

و اینکه من باز هم حمایتم رو از شما اعلام میدارم!

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسش و پاسخ 3

نوه ی گلم ، پسر کچلم- لرد عزیز

پسرم ستادم رو منور فرمودی با آن برق سر کچلت که وارد شدی، شرمندم که نشناختمت ، من رفته بودم دیاگون پیش گلگومات عینکم رو عوض کنم تازه امروز فهمیدم که اون دندون پزشکی بود ، واسه همین با اون همه میکروسکوپ و تلسکوپ نتونستم بشناسمت.

نقل قول:
جد بزرگوار ارباب...آیا شما میتونین قول بدین که وسط دوران وزارتتون به ملکوت اعلی نپیوندین؟چه تضمینی وجود داره که ما مجبور نشیم دو ماه دیگه این انتخابات رو دوباره برگزار کنیم؟شما دقیقا چند سال دارید؟

شما تالاری مخوف در هاگوارتز ساخته بودین.که ارباب به بهترین شکل ممکن ازش استفاده کرد.آیا در دوران وزارتتون هم چنین اقدامات مخفی و هوشمندانه ای انجام خواهید داد؟مثلا زیرزمینی تاریک در وزارتخانه....برای شکنجه و اعدام مخالفان و معترضان؟!
با توجه به مارزبان بودنتون....آیا ممکنه پست و مقامی شایسته دختر زیبا و باهوش ارباب در نظر بگیرید؟

شما دقیقا به مواردی اشاره کردید که قراره در صورت انتخاب شدنم به عنوان موضوعات جدید به وزارت خانه تزریق بشه ، چیزی که همه میدونن اینه که سالازار سن زیادی داره بنابراین به قول شما هر لحظه ممکنه به ملکوت اعلی بپیونده .
این باعث میشه که سالازار نیازمند مراقبت های ویژه ای در خود وزارت باشه که میتونه باعث ایجاد یک تاپیک به نام "درمانگاه فوق سری وزیر" بشود که در آنجا نشان میدهد که این درمانگاه علاوه بر اینکه آماده است تا در موارد اورژانسی به وزیر یاری برسناد ، کارهای شیطانی نیز توسط دکترانش انجام خواهد شد . از کشتن و پیوند غیر قانونی اعضای بدن مشنگها گرفته تا ...

بابا همه دارن از این مارزبونی ما سوء استفاده می کنن ، ای بابا ، اون از مورفین این هم از توی کچل .
تو بفرستش بیاد ببینم چیکار میتونم براش بکنم .

مری عزیز

نقل قول:
بدین وسیله از شما کاندیدای محترم دعوت میگردد تا برای ایجاد یک انجمن مابین تمامی گروههای سایت و وصل کردن حلقه های متصل به عنوان وزیر ارتباطات به وزارت ائتلافی بپیوندید و حمایت خود را از این وزارت اعلام بفرمایید.

ممنون از پستی که خواستی در این وزرات به من بدهی ولی با توجه به غیرقانونی اعلام شدن و دستور مصادره ی اموال اغتشاش گران را دادن ، از آنجایی که اینجانب بسیار پیر میباشم و همچنین اموال زیادی نیز دارم بنده اعلام می کنم که ترسیدم ، بله ترسیدم ، چیه؟؟ بهم نمیخوره بترسم؟ آقا ترسیدم دیگه ، نمیخوام ، نمیام .
زور نیست که ، مری ، دستم رو ول کن ، نمیخوام بیام ، میزنم شپلخت میکنما ، میگم دوست ندارم بیام، من از اون ایوان اسکلتی میترسم ، الآن میاد دستگیرمون میکنه و یه بلاهایی سرمون میاره .

ایگور

مرتیکه یقه رو ول کن ، احترام سن و سال رو نگه نمیداری حداقل یادت باشه من جد لردم ، بذارم زمین مزدور.

نقل قول:
شنیدم که تو میخوای وزیر بشی و از اون طریق راهت رو دوباره به هاگوارتز باز کنی و به این ترتیب بساط مدیریت ما رو اونجا بهم بزنی ، این حقیقت داره ؟ اگر آره باید بهت بگم که طرف هاگوارتز بشی میگم اون سرباز آجری های هاگوارتز بریزن خون زندگیت رو خراب کنن .

-این عکستون تا چه حد درست هست ؟ آیا وقتی زیر بشید هم آزار و اذیت کودکان رو پیش میگیرید ؟ آیا امنیت کودکان ما به خطر میفته ؟ چرا با بچه های ما این کار رو میخوای بکنی ؟ خجالت نمیکشی با هزار سال سنت ؟ دلیلت برای باز کردن هاگوارتز و دعوت اون همه کودک به مدرسه همین بوده از اول نه ؟

-اگر وزیر بشی ، چه سوژه های رو میخوای کمک کنی که به ایفای نقش بیاد ؟ آیا تو ساختن سوژه های جدید کمک میکنی و سعی میکنی که یک شخصیت سوژه ساز از وزیر بسازی ؟

کاملا اشتباه شنیدی ، من با هاگوارتز هیچ کاری ندارم ، اگه کاری هم داشته باشم با قلعه کار دارم ، بنابراین اصلا نگران نباش .
این اصلا عکسه منه؟ اولا که این بچه مشنگه و همه میدونن من از مشنگ ها و خون فاسد ها متنفرم ، دوما این مردک رو سرش کلاه نداره، سومـــــــــا اینکه یارو اصلا سیبیل نداره ولی من سیبیل دارم از نوع همایونی .

یه سری از سوژه ها رو توی شرحی از برنامه هام گفتم ، چندتاش هم توی پرسش و پاسخ ها گفتم، یه سریشون هم سریه نمیخوام بگم
در مورد شخصیت سوژه دار وزیر هم به فکرش هستم ولی چیزی به ذهنم هنوز نزول نکرده ، این رو هم بگم که از شنیدن پیشنهادات خرسند میشم.

در مورد کناره گیری بعضی از رقبا هم باید بگم که بی نهایت خوشحالم که فهمیدن توان مقابله با این پیرخردمند و آدم ضایع کن را ندارند و با پای خودشان کنار رفتند، آن چند نفری هم که نرفتند ، آن چند نفری را که رفتند سرلوحه ی کار خویش قرار بدهند و با همان چند نفر ، چند نفری بروند .

و در آخر :
تلاش، کوشش و فعالیت برای داشتن وزارتی بهتر که حق همه ی شما عزیزان است، حتی شما دوست عزیز.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۰:۲۷ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ایگور به صورت خشمگینی وارد ستاد سالازار شد و چند نفر رو با ورد آواداکداورا از جلوش کنار زد و به طرف سالازار رفت و یقش رو گرفت و گفت (حال کردی تو یه خط چه خلاصه ای کردم ؟ ) :

-شنیدم که تو میخوای وزیر بشی و از اون طریق راهت رو دوباره به هاگوارتز باز کنی و به این ترتیب بساط مدیریت ما رو اونجا بهم بزنی ، این حقیقت داره ؟ اگر آره باید بهت بگم که طرف هاگوارتز بشی میگم اون سرباز آجری های هاگوارتز بریزن خون زندگیت رو خراب کنن .

-این عکستون تا چه حد درست هست ؟ آیا وقتی زیر بشید هم آزار و اذیت کودکان رو پیش میگیرید ؟ آیا امنیت کودکان ما به خطر میفته ؟ چرا با بچه های ما این کار رو میخوای بکنی ؟ خجالت نمیکشی با هزار سال سنت ؟ دلیلت برای باز کردن هاگوارتز و دعوت اون همه کودک به مدرسه همین بوده از اول نه ؟

تصویر کوچک شده

-اگر وزیر بشی ، چه سوژه های رو میخوای کمک کنی که به ایفای نقش بیاد ؟ آیا تو ساختن سوژه های جدید کمک میکنی و سعی میکنی که یک شخصیت سوژه ساز از وزیر بسازی ؟

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
پیک وزارت ائتلافی!

با سلام

بدین وسیله از شما کاندیدای محترم دعوت میگردد تا برای ایجاد یک انجمن مابین تمامی گروههای سایت و وصل کردن حلقه های متصل به عنوان وزیر ارتباطات به وزارت ائتلافی بپیوندید و حمایت خود را از این وزارت اعلام بفرمایید.

برای اعلام حمایت یک پست در دفتر منشی وزارت ائتلافی(ستاد مری باود) با عنوان وزارت ائتلافی حمایتت میکنیم ارسال فرمایید.

سایر همکاری های شما بعد از پیوستن به وزارت به شما اعلام خواهد شد

با تشکر
منشی وزارت ائتلافی
مری فریز باود

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲:۱۵ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
سومین ستادی که لرد سیاه افتخار داده و وارد شد ستاد یکی از فامیلهای دورش بود!

-جد بزرگوارم سلام!

سالازار سرش را بلند کرد.ولی فایده ای نداشت!عینکش را به چشم زد...ولی باز هم فایده ای نداشت.ذره بین بزرگی را جلوی عینکش گرفت.این یکی کمی فایده داشت.سالازار به شکل مبهمی حضور جادوگر سیاهپوشی را در مقابلش حس میکرد...ولی قادر به شناسایی او نبود.
-خب...گفتی جد بزرگوار.پس تو از نوادگان من هستی...پیتر؟...خودتی؟باورم نمیشه.چقدر بزرگ شدی.چقدر جذاب!

لرد سیاه که متوجه خنده های ریز حاضران ستاد شده بود به سختی لبخندی زد.یکی دو قدم جلوتر رفت.
-جد بزرگوارم من پیتر نیستم.کمی با دقت نگاه کنین.جذاب؟!!

سالازار میکروسکوپی را جلوی ذره بینش گرفت و برای چند دقیقه به چهره لرد زل زد.
-اوه...یا ریش خودم.چطور نشناختمت.مری عزیزم.اصلا عوض نشدی!

چهره بی رنگ لرد کمی سرخ شد.
-جد عزیزم...مری؟و اصلا هم عوض نشدم؟؟؟....چشماتون مشکل داره.گوشاتون که کار میکنه!صدای من شبیه مریه؟من تام هستم!تام!پروفایلتونو ببینین...محل زندگیمونم با هم هماهنگه!

سالازار تلسکوپی جلوی میکروسکوپش گرفت.
-تام؟تام دیگه کیه؟کدوم تام؟نمیشناسم آقا.بفرمایید بیرون.بیخودی ستادو شلوغ نکنین.اینجا خبری از مرغ و بوقلمون نیست.

لرد سیاه به این نتیجه رسید که به اندازه کافی شناخته شده و باید از ستاد خارج شود.قبل از خروج سوالاتش را تحویل معاون سالازار داد که از او بپرسد.

جد بزرگوار ارباب...آیا شما میتونین قول بدین که وسط دوران وزارتتون به ملکوت اعلی نپیوندین؟چه تضمینی وجود داره که ما مجبور نشیم دو ماه دیگه این انتخابات رو دوباره برگزار کنیم؟شما دقیقا چند سال دارید؟

شما تالاری مخوف در هاگوارتز ساخته بودین.که ارباب به بهترین شکل ممکن ازش استفاده کرد.آیا در دوران وزارتتون هم چنین اقدامات مخفی و هوشمندانه ای انجام خواهید داد؟مثلا زیرزمینی تاریک در وزارتخانه....برای شکنجه و اعدام مخالفان و معترضان؟!

با توجه به مارزبان بودنتون....آیا ممکنه پست و مقامی شایسته دختر زیبا و باهوش ارباب در نظر بگیرید؟

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
شرحی از برنامه ها (بخش 2) :

با درود فراوان خدمت تمامی جادوگران و ساحره های عزیز

اول از همه باید بگویم که من در این چند روز پست های زده شده در ستادهای انتخاباتی دوستان را هم خواندم ، بعضی از پست ها جنبه ی طنز و شوخی دارند (مانند همین پستی که لودو در ستاد من و دیگر ستادها زده است)که خب جالب هستند و دیگر هیج ، ولی بعضی از پست ها یک جورایی به نظر من نافرم بودند و بعضی از دوستان بسیار این انتخابات را جدی گرفته اند ، والا نظارت بر این انجمن با نظارت بر سایر انجمن های هیچ فرقی نمی کند الا این که ناظر این انجمن باید با رای دیگر دوستان انتخاب شود، همین و بس .

از این حرف ها که بگذریم ، من سعی دارم در این پست کمی دیگر از برنامه هایم را شرح دهم .

یک سری تاپیک هایی در وزارت خانه هستند که بود یا نبودشان فرقی نمی کند و حتی نبودشان بهتر از بودنشان هستند ، من سعی می کنم این نوع تاپیک ها رو قفل و ادغام کنم تا هم انجمن شلوغ نشود و هم تاپیک های فعال و قابل پست زدن بهتر مشخص باشند .

یادمه در یک دوره ریاست انجمن هاگوارتز توسط ایگور کارکاروف عزیز ایشون اول هفته برنامه های هفته رو اعلام می کردند که قرار است در طول این هفته چه کارهایی بکنند ، در صورت انتخاب شدن بنده حتما این کار را انجام خواهم داد ، زیرا این گونه هم وزیر منظم می شود و هم کاربران می دانند که در این هفته قرار است چه اتفاقاتی بیافند .

به نظر من وزیر نیاز دارد که با ناظران بقیه ی انجمن ها هماهنگ باشد تا بتوانند ایفای نقش را همه به درستی اداره کنند ، من در وزارتم حتما به صورت دوره ای با همه ی ناظران کنفرانس برگذار می کنم تا بتوانیم ایفای نقش بهتری داشته باشیم .

ادامه ی برنامه ها در سری بعدی

تلاش، کوشش و فعالیت برای داشتن وزارتی بهتر

گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۱۶:۴۰
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من سر الفیاس دوج کبیر،‏ عضو گروه محفل ققنوس،‏ حمایتم از شما رو اعلام میکنم.

هر کی خواست،‏ پی ام بده،‏ از اونم اعلام کنم!

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسش و پاسخ 2

گودریک گریفیندور
نقل قول:
خب می خوام بدونم شما برنامه ای برای هیجان بخشیدن به رقابت بین مرگخوار ها و محفلی ها در ایفای نقش دارین؟ در حال حاضر هیچ گونه رقابتی وجود ندارد و هر از چند گاهی مرگخوار ها می ریزن تو تاپیک ها و قدرت خودشون رو نشون می دن و یا محفلی ها کمی اینکار رو می کنن و هیچ مقیاسی برای نشون دادن گروه برتر در یک دوره زمانی برای این دو گروه وجود نداره که مشخص کنه کدوم گروه برندست؟ و هیجانی به این رقابت خشک بده! خب ایا شما برنامه ای دارین؟

ای مرتیکه ی معلوم الحال ، یعنی چی یه سوال رو تو دستت گرفتی دم هر ستادی میری و همون یه دونه سوالت رو می پرسی؟ از اون اول که خشت هاگوارتز رو گذاشتیم تو چهره ی معلومت واسه من ملعون بود( درست نفهمیدم چی گفتم)
ولی به هرحال از اونجایی که من خیلی گولاخم و خیلی خوفم جوابت رو همینجا میدم باشد که دم ستاد دیگه ای نری(به هر حال رفیق قدیمی گفتن، دوستی گفتن، اصلا کجایی تو؟ خوبی؟ خوشی؟ خانواده خوبه؟ آیزن کوچولو چطوره؟ )

اتفاقا یکی از چیزهایی که میخواستم توی شرح برنامه هام تشریح کنم همین حدود بین وزارت و گروه های محفل و مرگ خواران بود.
وزارت متشکل شده از این دو گروه بنابراین ما نمی تونیم فقط با محفل باشیم و یا فقط با مرگ خواران باشیم ، بنابراین توی بعضی از ماموریت ها یا با محفلیم یا با مرگ خواران که این خودش می تونه باعث تولید سوژه بشه.
در مورد مسائل برتری و اینکه کدام گروه بهتر است واقعا نه به وزارت ربطی دارد و نه به من ، نه وزارت می تواند باعث ارتقا سطح محفل شود نه من .
امیدوارم پاسختان را دریافت کرده باشید .

گابريل گارسيا ماركز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.