هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با ناظرين انجمن كينگزكراس
پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲

آليس لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳
از پسش برمیام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 266
آفلاین
ببخشید من یه سوال دارم چند وقت نیایم شناسه ایفای نقشمون حذف میشه؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۸ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
نقل قول:

ولي خطاب به آمبريج اينو :

@آمبريج : براي مرگخوار ِ محبوب ِ لردسياه تعيين تکليف ميکني ؟ از کي تا حالا وزغهاي سياه هم جرات ميکنن همچين جسارتي کنن ؟! الان ما با ناظر صحبت ميکرديم مگه ؟ تا هروقت بخوايم شخصيت‌هامونو معرفي کنيم (ـبه هم‌ـ) همينجا هستيم . بگو خب !

گفته بودم . که به ده دقيقه نکشيده پست حذف شد . درسته که ايشون توي پست ِ آخري که ارسال کرده بودن اشاره کردن توي تاپيک ناظر پست بذاريم . ولي وقتي شخصيتها در قالب ايفاي ِ نقشي ِ خودشون فعاليت ميکنند ، به جاي ارزش گذاشتن به اين حرکتها ، بايد پست حذف بشه ؟!

کسی منکر ایفای نقش شما نیست. اما همانطور که خودتون اشاره کردید اینها جای خودشون رو دارن. تاپیک معرفی شخصیت به هیچ وجه جای این موارد نیست. یکبار گفتم. پس طبیعتاً انتظار میره فرهنگ مون اینجا به کمک احساس مون بیاید و به سایت کمک کنیم در راستای حفظ نظمش.

نگران نباشید. من از وزغ گفتن اینها خوشحال ترم میشم تازه. ایفای نقشه. اصلا بروی رول های خودم رو بخون متوجه میشی خودم چقدر بیشتر پایه ام تا شماها.

نقل قول:

مديريت نبايد توي کار ِ ناظر دخالت کنه ( اگر که قرار به حذف ِ پستي باشه )

فلور و سوروس ناظر نیستن. وبمستر هستن. و شما صرفا به شکل نمایشی اسمشون رو اون جا می بینید و فقط به این منظور گذاشتمشون که برای کاربران مهمان این تصور پیش نیاد که این انجمن بهش رسیدگی نمیشه اصلا. اینجا ناظر نداره به اون مفهوم. ناظر اینجا باید فردی خارج از مدیران باشه که به سایر تاپیک های این انجمن هم رسیدگی کنه،لیست شخصیت ها رو به روز نگه داره، حواسش به نحوه برخورد باشه و سایر تاپیک ها رو هم ساماندهی کنه و در حال حاضر نیست همچین کسی و مدیران انجام میدنش. پس این طور نتیجه بگیرین که مدیر توی کار مدیر دخالت میکنه و اصلا موردی وجود نداره. چون توی سیستم مدیریت فعلی هر کسی هر کاری دستش بیاد انجام میده. فرقی نداره.

ـــــــــــــــــــــــــــ
به بلاتریکس قدیمی تر:

کاری به محتوای حرفاتون ندارم. اصلا ایرادی به اونها نیست. من یکبار میگم. و باز هم تکرار میکنم به فرهنگ کاربران بستگی داره توجه به این تک پست من. شمایی که از قانون حرف می زنید و فرضاً میگین قانون مهلت فعالیت یک ماهه برای عضوی از ایفا باید برقرار باشه همچنان، پس به قانونی که من میگم هم توجه دارید قطعا. درسته؟

نه درست نیست. چون که توجه نداشتید. متاسفانه حتی اگه بحث ایفای نقش رفتاری تون هم نبود، اصلا انگار بخشی از فرهنگ مون شده که حتما باید جواب بدیم به حرفی که دوست دیگه مون ادامه میده در خارج از چارچوب قانونی و نمیشه انگار بگذریم از پاسخ مجدد به اون حرف و به جاش، به قانون احترام بذاریم. اصلا کلا فرهنگ شده برای همه ما ایرانی ها انگار.

شما وردار این پست ها رو اینجا بیار یا توی گفتگو با مدیران یا هر تاپیک دیگه. اصلا تاپیک بزن کل کل ایفای نقشی دو بلاتریکس. ببین آیا من میذاشتم پاک بشه یا نه. عمراً اگه اجازه میدادم پاک بشه همچین تاپیکی.

اما داخل تاپیک های مهمی مثل کارگاه یا معرفی شخصیت که یکدستن و نظم پست هاشون خیلی خیلی اهمیت داره برای کاربران جدیدمون، به هیچ عنوان اصلا اجازه نمیدم یه نمای کوچیکی از این مسائل پیش بیاد.

نسل جدید، نسل بی حوصله ایه روی متن. دوس داره وقتی معرفی شخصیت میخواد کنه پست بالایی تاپیک بهش تصویر کافی بده از سبک معرفی شخصیت. نمیره پست های صفحات اول تاپیکو بخونه. چیزی که بر حسب تجربه ام دارم میگم بهتون. به جاش بیاد بحث های دو بلاتریکس رو ببینه مثلا، اصلا هنگ میکنه، چیزی متوجه نمیشه و بیخیال میشه. خصوصا وقتی میانگین سنی اینها روز به روز پایین تر هم میاد.

فرهنگ صبر در نسل جدید کاربرامون چیزیه که من روزانه می بینم ازشون که چقدر پایینه و خوشبختانه به لطف اعضای خوب ایفای نقش مون، وقتی وارد ایفا میشن، تحملشون بالاتر میره.

پس از شما کاربران قدیمی تر انتظار میره موقعیت شناس باشید و به نظم بعضی قسمت های حساس احترام بیشتری بذارین.

موفق باشید

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
اهم،
متقابلا با بلاتریکس فعلی موافقم! من وقتی میام یه چیزی مینویسم باید اول جوابشو ببینم حداقل بعد پاک بشه! کما این که تمام صحبت هایی که گفته شد در حیطه ی نقش ها بوده و هم من متوجه این موضوع بودم و هم بلاتریکس فعلی! در دوره ی قبلی هم که در سایت بودم همیشه همینطوری برخورد میکردیم و تازه کسی هم صحبتی میکرد کروشیو میخورد! تا به حال نشده پست های من تو این سایت پاک بشن! شما باید مستقیم به اتاق تسترال ها هدایت بشین ظاهرا! حالا من نباشم هم این بلاتریکس فعلی هدایتتون میکنه! مشکلی هم وجود نداشت. خودمون هم با هم حلش میکردیم نقشامون هم خودمون به خودمون و سایرین معرفی میکردیم! لزومی به این طرز برخورد نیست. حداقل صبر کنید دو ساعت بگذره من جوابی که بهم داده شده ببینم بعد بزنید پاک کنید اخه! حداقل اخطار میدید صبر کنید اخطارو بخونیم بعد! بیست چهار ساعته که ملت انلاین نیستن !

عجب!

همچنان در بدبختی و سیاهی بمانید.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 188
آفلاین
سلام .

اينجا مگه جزو انجمن‌هاي ايفاي نقش نيست ؟!

خب !

من بعنوان ِ بلاتريکس ِ سايت ، توي اين تاپيک پست ارسال کردم همگام با پستهاي بلاتريکس ِ قبلي ِ​ سايت . در حيطه ايفاي نقش بلاتريکس بوده حرفها و برخوردهام . تقريبا همه سايت در اين مورد زوم هستن و ميتونيد نظرسنجي بذاريد اگر خارج از حد صحبتي داشتم توي ايفاي نقشم . ولي پست من حذف شد ( بعلاوه پست بلاتريکس قبلي ) . و من معترضم . اولا که ناظر اين انجمن شما ( سوروس و فلور ) هستيد . من حتي خطاب به سوروس با لحن بلاتريکس صحبت کردم مشکلي نداشت و چيزي نگفت . ولي خطاب به آمبريج اينو :

نقل قول:

@آمبريج : براي مرگخوار ِ محبوب ِ لردسياه تعيين تکليف ميکني ؟ از کي تا حالا وزغهاي سياه هم جرات ميکنن همچين جسارتي کنن ؟! الان ما با ناظر صحبت ميکرديم مگه ؟ تا هروقت بخوايم شخصيت‌هامونو معرفي کنيم (ـبه هم‌ـ) همينجا هستيم . بگو خب !

گفته بودم . که به ده دقيقه نکشيده پست حذف شد . درسته که ايشون توي پست ِ آخري که ارسال کرده بودن اشاره کردن توي تاپيک ناظر پست بذاريم . ولي وقتي شخصيتها در قالب ايفاي ِ نقشي ِ خودشون فعاليت ميکنند ، به جاي ارزش گذاشتن به اين حرکتها ، بايد پست حذف بشه ؟!

ضمن اينکه اصلن :

تصویر کوچک شده

مديريت نبايد توي کار ِ ناظر دخالت کنه ( اگر که قرار به حذف ِ پستي باشه ) .

لطفا رسيدگي کنيد به اين موضوع .
مرسي .

?You dare speak his name
!Shut your mouth
!You dare speak his name with your unworthy lips

پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱

کینگزلی شکلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۷ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 227
آفلاین
با درود

دوستان بالا راست میگن.
بنده هم از طرفداران نمایشنامه و بازی با کلماتم اگر میشه کلمات جدید و عکس جدید رو بگذارید.

با سپاس از توجه شما
کینگزلی

ورودم به گريفيندور فقط يك دليل داره ؛
پـــــيــــــــــــــــــــــــــــــــــــــروزي

only Gryff

ما شیفتگان خدمتیم، نه تنشگان قدرت

مدتی نیستم، امتحانات بدجوری وقتمو مشغول کرده.
از همه بچه ها عذر میخوام.

اما...
بر می گردم؛

پرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور و
بهتـــــــــــــــــر از همیــــــــشـــــــه

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱

بارنی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۵۴ جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۱
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
سلام فکر کنم خیلی وقته تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی آبدیت نشده تروخدا یه کاریش بکنید دیگه خسته شدیم از بس انتظار کشیدیم واسه ایفای نقش دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱

كليودنا.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام.
کارگاه نمایشنامه نویسی که قرار بوده هر دو هفته یه بار عکسش تغییر داده بشه، 4 ماهه که هنوز تغییری نکرده.
و به نظر میاد که انواع و اقسام نمایشنامه ها با توجه به اینکه عکس هم جای کار زیادی نداره، نوشته شده و دیگه جایی برای نمایشنامه ای با فرمی متفاوت تر وجود نداره.
چرا عکس نمایشنامه عوض نمیشه؟

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۱

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
سلاااااام!

بنا به راهنمایی دوستان از پشت پرده! من یه زمانی عضو بودم اینجا با این شناسه:
http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=29929

خب من الان نه شناسه کاربرم یادمه نه پسوردم نه پسورد این ایمیلی که زدم اینجا! بعد الان من تو بازی با کلمات شرکت کردم، فکر کردم اون اکانت قبلیه ترکیده باشه.... که گویا نترکیده!:D حالا الان مرا چه می شود، با همین اکانت ادامه حیات بدم یا سعی کنم اکانت قبلی خودمو هک کنم و واردش بشم یا اینکه خلاصه چی؟:D

با تشکر از ناظر جدید انجمن که نامش را هم نمی دانیم:دی

-----
سلام

دسترسی به اون ایمیل ثبت نام با اون شناسه خیلی اهمیت زیادی داشت. به هر حال اگه مایلید که اون شناسه رو پس بگیرید به جورایی، حالا با روش های پرسش و پاسخ و اثبات به مدیران و ... می تونید از طریق صفحه کمک و راهنما بلیطی ارسال کنید و این مشکل را مطرح کنید. شاید راه حل دیگه ای به نظر مدیران اومد. در صورتی هم که فکر می کنید هیچ چیز مستندی برای بازگشت به اون شناسه وجود نداره، با همین شناسه فعلی یک شخصیت آزاد از لیست شخصیت ها برداشته و در تاپیک معرفی شخصیت، اون شخصیت رو معرفی کنید. همین هستیا جونز قبلی خودتون رو هم میشه ورداشت. چون هنوز اون آیدی قدیمی تون با همون شخصیت هستیا جونز عضو ایفای نقشه. (شما نیاز نیست در کارگاه نمایشنامه نویسی شرکت کنید)
موفق باشی

ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۲۱ ۱۶:۱۷:۵۴

پیام زده شده در: ۲:۰۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۱۶:۴۰
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... ewtopic.php?topic_id=5933

به این تاپیک رسیدگی نمیشه؟

ممنون!

------
تاپیک مورد نظر قفل شد.
نتیجه اش به زودی اعلام می شود.

ویرایش شده توسط ریگولوس بلک در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۵ ۹:۳۶:۱۸

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۱۶:۴۰
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ناظر جون،‏ خیلی وقته این بازی با کلمات و کارگاه آپدیت نشدن! یه کلمات جدید و عکس جدید بذارین توش!‏

ممنون.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.