هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کمیته انضباطی ( اعتراضات به داوری )
پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با سلامی دیگر

طبق توافق و هماهنگی انجام شده درخواست ارجاع به داوری دوم رو پس میگیرم.

با تشکر

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با سلام

تقاضای ارجاع به داوری دوم و اخذ ریز نمرات پستای ارسال شده در خلال دیدار انجام شده مورد تقاضاست.
ورزشگاهاستادیوم المپیک: بازی تیم تنبل های وزارتی در برابر کیوسی ارزشی

با تشکر

سیو، فرزندم. درخواست شما مورد قبول واقع میشه و داور دوم برای این بازی انتخاب خواهد شد. ولی قبل ـش میخوام این نکته رو بهت یاد آوری کنم که اگه با اعتراض شما، داور دوم نتیجه ی بازی رو تغییر نده و باز هم شما بازنده باشین دیگه تا آخر لیگ حق اعتراض و تقاضای داور دوم رو ندارید.
اگه مشکلی ندارید و همچنان خواهان داور دوم هستید اعلام کنید تا داوری انجام بشه.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ ۰:۱۳:۲۸

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
توضیحات در مورد داوری وامتیاز دهی تیم تیراختور سازی در مجموعه ورزشی غول های غارنشین

چند مورد ایراد در پست ها به نظر من وجود داره که اینجا مطرح میکنم.

اول ، پست های کوییدیچ درست هست که باید ادامه دار و هماهنگ زده بشه ، ولی اگر به پست های اول و دوم نگاه کنید ، خود رول به تنهایی به اتمام نرسیده و انگار که مثلا یک رول کلی نوشته شده و بعد یکی نصفش کرده و به عنوان پست اول و دوم ارسال شده.
با اینکه پست ها باید ادامه دار باشه ، دلیل بر این نیست که هر شخص هر جا که دلش خواست سوژه رو ول کنه و نفر بعد از اونجا ادامه بده. خود پست هم به تنهایی چیزی که شروع کرده رو به اتمام برسونه و در عین حال که سوژه ادامه دار هست ، پست خودش هم آخر داشته باشه.
برای مثال ، به پست سوم هری پاتر نگاه کنید که به خوبی سوژه های قبلی رو ادامه داده و سوژه های خودش رو وارد کرده و بعد پستش به پایان رسیده و نفر بعدی از جای بعدی شروع کرده.
ادامه دار بودن داستان به این معنی نیست که هر جا دلتون خواست داستان رو ول کنید و نفر بعدی ادامه بده.

این آخر پست فلورانسو هست:

نقل قول:
ناگهان روى سر هر بازيکن يک چراغ روشن شد. بابا برقى سريع وارد شد، چراغ ها را خاموش کرد و فقط يکى بالاى سر همه به صورت مشترک روشن گذاشت.

این اول پست سیسرون

نقل قول:
- ای الان از کجا برق ویاره؟

شیر فرهاد که چونان خرس های جنوب ایلات اَجنبیستان دهانش باز مانده بود و به آن تک چراغ نگاه می کرد، این سوال را بپرسیدیده بود.البته ناگفته نماند که آن نگاه نافذ آن چنان بر چراغ اثر کرد که بپوکید سخت و بر هر سوی پاشیدن گرفت، لکن فرهاد شیر همچنان بر چراغ چشم دوخته بود که ناگهان با فریاد آن آلبوس ریش پشمکیانی بر خود آمد و آن لوزه هایش را پنهان نمود.

سوژه اینکه چراغ بالا سر اعضا روشن بشه به معنی اینکه ایده ای به ذهنشون رسیده ، سوژه جزیی و مربوط به یک پست هست. شما اومدید این سوژه رو ناقص در پست اول گذاشتید و در پست دوم ادامش دادید. اگر این تیکه به پست اول اضافه میشد و پست دوم از اونجایی که در مورد ایده بحث میکردن شروع می شد ، خیلی نتیجه بهتری داشت و هر دو پست قشنگ تر میشد. در حال حاضر دو پست انگار یک پست طولانی هست که توسط دو نفر ارسال شده به جای اینکه دو پست جدا در عین حال هماهنگ می بود.

دوم ، استفاده از کلمات مشابه در یک جمله هست که در صورت ارسال پست هایی مثل کوییدیچ و مسابقه ای حتما باید دوباره خونده بشه و بر طرف بشه. وقتی کلمه ای چند بار در یک جمله استفاده بشه ، زیبایی پست رو از بین میبره.

سوم ، هماهنگی فقط به معنای دونستن سوژه های ریز و درشت پست های قبلی نیست. هماهنگی شامل نگارش و ظاهر مشابه هم میشه. علاوه بر اون ظاهر پست ها باید زیبا باشه. در بعضی از پست ها دیده شده که بین دو دیالوگ بدون هیچ دلیلی اسیپس زده شده و اشکلات مشابه این.

چهارم، استفاده بیش از حد شکلک در 3 پست و استفاده خیلی کم از شکلک در پست دوم بود. این هماهنگی تیم رو از بین میبره و در عین حال شکلک های زیاد پست های دیگه زیبایی پست ها رو از بین میبرن و خواننده رو خسته میکنن.
شکلک برای زمانی استفاده میشه که اتفاقی یا جمله ای که استفاده شده منظور خواننده رو نمیرسونه. یعنی مثلا با شکلک متوجه میشید که نویسنده میدونه این جمله مسخره هست یا طعنه هست یا از روی کلافگی گفته شده و غیره. وقتی منظور جمله مشخص هست دیگه نیازی به استفاده از شکلک نیست.

پنجم ، این پست ها در مسابقات کوییدیچ و انجمن کوییدیچ و در مورد کوییدیچ ارسال شده ولی تمام پست های شما در حاشیه قبل بازی در جریان بوده. جمعا 5 خط در مورد خود بازی کوییدیچ ارسال شده و اون هم در پست آخر و بی مربوط به خود کوییدیچ.
زمانی که نهایت تعداد پستی که میشه ارسال کرد 5 تا هست از هر تیم ، حداکثر 2 ، نهایتا 3 پست اول به جریانات قبل کوییدیچ برگرده و ماجراها و تقلب ها و تاکتیک ها و غیره رو توضیح بده.
کل تیم شما اصلا به خود کوییدیچ کاری نداشته ، در یک قسمتی از پست اول از فوتبال مشنگی یاد شده و که حتی گزارش اون ، از گزارش خود بازی کوییدیچ بیشتر بهش پرداخته شده بود.
این عدم هماهنگی تیم شما رو هم نشون میده که مشخص نشده از کجا و کدوم پست خود کوییدیچ باید شروع بشه.
به همین دلیل من 10 امتیاز از تمام پست ها کم کردم.

موارد دیگه ای هم هست ریز و درشت ، مثل غلط های نگارشی و غیره که اونها ریز نمرات هست و زیاد اهمیت نداره.

این رو هم بگم که ، پست های شما واقعا زیبا و قشنگ بودن و این موارد و امتیاز دهی ها به این معنی نیست که سطح پست ها بد بوده بلکه من واقعا لذت بردم از خوندن پست ها اما با توجه به اینکه گفته شده این فصل سخت گیری ها رو بیشتر کنن داورا ، این امتیاز ها به نظرم منصفانه هست و با توجه با اینکه 10 امتیاز از هر پست کم شده ، متوجه میشید که تقریبا پست ها بالای 80 یا نزدیک به 80 امتیاز گرفتن.

مورد آخر هم بگم که ، این بحث از طرف من تمام شدس. وقت بیشتر ندارم برای بحث های بیشتر و بررسی های بیشتر در نتیجه حتما دعوتتون میکنم به اعتراض برای داور دومی و اینکه شاید امتیازهای بهتری بگیرید و به خاطر تصمیم گیری های (اشتباه یا درست) من حقتون ضایع نشه چون واقعا هدف من هم این نبوده و بالاخره همونطور که به کاپیتانتون گفتم ، هر کسی ممکنه اشتباه بکنه.

ممنونم.

ویرایش:

با مشورتی که با بقیه داورها انجام دادیم ، قرار شد که امتیاز منفی کوییدیچی نبودن پست ها رو 5 برسونیم و در نتیجه 5 امتیاز به تمام اعضای تیراختور سازی اضافه شد.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۲۲:۰۶:۱۱

پیام زده شده در: ۰:۲۴ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
دانگ... من برگشتم! ببین قهر نکردم!

خب کیو.سی.ارزشی به امتیازات بازی با خرسهای تنبل اعتراض داره.

۱. ایرادی که به پست اول و دوم وارد شده، سوژه و پیشرفت سوژه بوده. برای من سواله که دقیقا کجای سوژه و پیشرفتش ایراد داشته؟

۲. پست چهارم ایرادی گرفته نشده ولی ۹۶ گرفته. اون ۴ امتیاز بالاخره یا چیزی کم شده یا چیزی برای کم شدن وجود نداشته و باید امتیاز کامل میگرفته خو.

لطفا هر وقت به اعتراضای بقیه رسیدگی کردی به اینم یه نگاهی بنداز.

زت زیاد!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۴۹ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
درخواست داور دویّم واسه بازی ترنس vs پاپیون سیاه.

با تچکّر

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

رکسان ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۹ دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۰:۴۳ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
از پسش برمیام!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
همون طور که در قوانین نوشته شده، اگه تیمی به امتیازاش اعتراض داشته باشه می تونه درخواست ریزامتیاز بکنه و تیم دونصفه جارو درخواست ریزامتیاز بازیش با خرس های تنبل رو داره.

روزتون پر انفجار.

ها؟!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۱

فرد.ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۸ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۰ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
از عزیزتون لیلی رفتم زیر تریلی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
ببخشید که هی اعتراض میکنم ولی الان یک هفته است گذشته و شما هنوز امتیازات را نداده اید.بیچاره ویکتور.اگه اون بود تا حالا تمام امتیازات را داده بود.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

چوبدستی یاس کبود / بدبختی و فقر و رکود

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱

فرد.ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۸ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۰ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
از عزیزتون لیلی رفتم زیر تریلی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
من اعتراض دارم.
فلور دلاکور برای تیم ترسیلوانیا بعد از زمان معلوم شده پست زدند.اگه میشه این کار را کرد که من بگم اعضای تیمم تازه شروع کنند به پست زدن.میشه؟

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

چوبدستی یاس کبود / بدبختی و فقر و رکود

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
من اومدم به عنوان یک آدم کاملا بی طرف () یک نکته آموزشی بیان کنم اینجا ... پرسی جان شما که انقدر به علائم نگارشی و استفاده صحیحشون علاقه داری و اهمیت میدی؛ این علائم رو باید به کلمه قبلی چسبوند!

خدافس!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۳۵ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
از گیلیمت دراز تر نکن اون پاهاتا.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 115
آفلاین
خب درسته سوژتون خیلی قشنگ و زیبا بود. ولی ارتباطش با کوییدیچ خیلی کم بود. اصلا مسابقه همینه. آدم باید کل حواسش را جمع کنه تا اشتباهی صورت نگیره. اگر نه امتیاز ازش کم میشه. اینجا اول دبستان نیست که هر اشتباهی صورت میگیره امتیاز کامل داد.

شوق باید باشه ولی کنارش دقت هم باید باشه.

در ضمن من به سالازار پیام دادم ببینم میان برای داوری یا نه. نگران این مسئله نباشید.

امضا نمی دم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.