هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۱

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
سیستم جستجو در فروم کلا دچار مشکل بود. الان امکانات زیر اضافه شد.
- های لایت کلمات کلیدی در جستجو و در تاپیک ها
- امکان جستجو در یک تاپیک خاص با نوشتن کلمات در باکس بالای همون تاپیک
- امکان انتخاب تکه های متن پست که دارای کلمات کلیدی هستند و نمایش اونها

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
سلام اگه ما رو یه عضو توی این سایت حساب میکنید!!! یه نظر دارم در همین مورد

یه صحفه به عنوان راهنمای سایت درست کنید و بالا ی صحف ی سایت قرار بدید زیادم توش توصیح و تفسیر نکنید که حوصله ی خوندنش بشه!
ممنون

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۱

پروفسور.ویریدیان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱
از قبرسون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
خب منم گفتم بیام نظرمو بگم

همونطور که اشاره شد مشکل سایت ما در حال حاضر کمبود اعضاس که من چن تا پیشنهاد دارم

1. تبلیغ سایت .میتونیم با صرف کمی هزینه این سایتو تبلیغ کنیم

2. ذاهنمایی خیلی از افرادی که عضو سایت میشوند متاسفانه هیچ وقت وارد ایفای نقش نمیشوند حتی نمیدانند که ایقای نقشی وجود دارد د میشه یک کمیته تشکیل بشه که با اعضای تازه وارد صحبت و آنان را راهنمایی کنند خود من یکبار برای پنه لوپه همین کاررا انجام دادم و اورا با نراحل کار آشنا کردم

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۱

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
لودو جان،

اتفاقا یکی از مواردی که باعث میشه همچین بحث هایی به حاشیه و چالش کشیده بشه.. حرفهایی که کسایی مثل من سالها زدن و یجور دیگه ترجمه ش کردن، همین کج فهمی هاست!

این بابا هیچوقت نگفت منو می خواد!
ایده ها و فعالیتهای تام ریدل رو با همچین حرفی زیر سوال نبر! خودت تصور کن.. منو هم بهش دادیم.. وقتی هیچ عضوی نیست که توی سایت فعالیت کنه.. اصلا یوزر پس هاستو بهش بدین.. که چی؟!

کاری نمی تونه بکنه! الان خودت وزیر.. کلی هم ایده دادی خیر سرت.. کو استقبال! والا!

بحث این نیست داداشم...
تام به نکته خوبی اشاره کرد! فکر می کنم بشه یه کارهایی انجام داد اگر...!

خب، ببینید یه سایتی مثل آکادمی.. الان فعالیت خاصی نداره.. یا تحت عنوان مجله فانتزی ( فنزین ) فقط مدیراش دارن توش کار می کنن.. اصلا عضو نداره! اما کو دلسردی؟!

یه مجله درست کنیم از کارهایی که این سایت تابحال انجام داده.. افتخاراتی که داشته و از این قبیل... اسمش به نظر من بزارین جَـگـَـزین! ( Jadoogaran + Magazine )

یا همین طرح میتینگ ها و از این قبیل بحوث!!
بابا چه اشکالی داره حالا که ایفای نقش تو سایتهای دیگه داره به فنا میره و همه فکر می کنن واسه خودشون خدائین.. جادوگران به عنوان مادر ایفای نقش در ایران یه سری سلسله جلسات بزاره و ملت فانتزی رو دعوت کنه که چشم شهدای جادوگران به شماست!!

من از این طرح خیلی خوشم اومد!

چرا تو انجمن مدیرا یه بحثی روش نمی کنید؟!

خـــــــــــ!

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
من موافقت کامل خودم رو با تام ریدل عزیز اعلام میکنم! ایشون بارها این ایده ها رو مطرح کردن و متاسفانه سهل انگاری شده و ار کنارشون به سادگی گذشته ان. شاید هم همونطور که خودشون اشاره کردن نتونستن منظورشون رو خوب برسونن. به هر حال پیشنهاد میکنم هر چه زودتر به ایده های ایشون رسیدگی کنید؛ ده بدین اون منوی لامصّبو بهش دیگه بنده خدا هلاک شد برای خدمت به جادوگران!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
درودی دوباره!

از ایوان عزیز خیلی ممنونم که جواب بنده رو خیلی کامل و واضح دادند.قدیما کمتر پیش میومد که اینطور بشه و مدیری جواب کسیو کامل و بدون حاشیه بده.

من حرفهای شمارو کاملا قبول دارم.الان دیگه زمان اوج هری پاتر نیستش و قطعا هرگز نمیشه به زمان اوج فعالیت خودمون برگردیم.درسته که تعداد اعضا نسبت به قبل خیلی کمتر شده و همچنین کسانی که برای انجام مسئولیتی باشن،خیلی انگشت شمار شدن و خیلی مشکلات دیگه اما بازهم نمیشه کاری نکرد.

میدونم که شما همیشه به فکر سایت هستید و قطعا هم شما مثله خیلی از ماها خاطرات خیلی زیادی با این سایت داشتید.اما متاسفانه مشکلی که اینجا وجود داره اینکه،شما منتظر هستید تا بقیه کاری انجام بدن و بیان ایده و نظر بدن در صورتی که اگه بخوایم اینطور پیش بریم اوضاع همینطور بدتر و بدتر خواهد شد.

افرادی مثله شما باید گرد هم بیان و فکری به حال سایت کنن.تنها ایده ها و نظرات کافی نیست و یا خیلی از مشکلاتی که خودمون هم از وجودشون خبر داریم.البته هرکاری هم بکنیم قطعا به روزهای قبل باز نخواهیم گشت اما چرا کاری نکنیم که خاطرات دوباره زنده بشن و یا کارهایی از این قبیل.

متاسفانه دیگه میتینگی برگزار نمیشه و بعید میدونم امسال برای سایت تولدی گرفته بشه.البته امیدوارم سعی بشه که حداقل یک گردهمایی کوچکی برگزار بشه.

در کل من اینو بگم که ما به جایی رسیدیم که سایت با این موضوعیت نمیتونه در حد خوب و عالی فعالیت داشته باشه.همینطور هم میدونیم که هری پاتر دیگه تموم شده و قطعا بزودی نقشش کمرنگ تر خواهد شد.موضوع سایت هم که نمیشه عوض کرد حتی اگه میشد هم بزرگترین اشتباه هستش.اصلا غیرقابل تصور!

پس بهتر نیست به فکری باشیم که بیایم خاطرات رو زنده کنیم؟مثلا جلسات حضوری برگزار بشه که هر تاپیک رو به عنوان یک خاطره ازش یاد کنیم و یا رول هارو بخونیم و بررسی کنیم ویا خیلی کارهایی از این قبیل.بدون شک در ذهن ما خیلی چیزها بوده در مورد این سایت که دوست داریم با بقیه در میون بزاریم و ازشون بپرسیم که آیا در مورد شما هم همینطور بوده یا نه؟.

اینو مطمئن باشید که با هر ایده و فعالیتی بازهم سایت همینطور خواهد بود.بهتره که فکر خیلی جدی تری برای سایت کرد و به جای ایده ها و نظرات یک تصمیم جدی بگیریم.گرچه در کنارش ایده ها و نظرات هم باشه خیلی خوبه اما میشه گفت باز هم یه جورایی بی فایده اس.باید به دنبال تصمیم خیلی جدی تری باشیم.منظورم بستن سایت و یا تییر حال و هوا و جو سایت نیستش.

شاید بهتره باشه که بعد از اینهمه سال جادوگران در دنیای واقعی بیاد.خیلی کارها در دنیای واقعی میشه کرد.من حتی کسایی میشناسم که حاضرن برای این سایت هرکاری بکنن.شاید بهتر باشه که به جای اینکه ذهنمون رو فقط به سایت متمرکز کنیم،در دنیای واقعی هم مربوط به جادوگران کاری انجام بدیم.

باز هم نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!در کل به غیر از این بحث ها من سعی میکنم ایده هامو در کل بخش های مختلف سایت توی این چند روز آینده به طور کامل بنویسم و ارائه بدم.قطعا ایده ها جوری خواهند بودکه با شرایط حال حاضر در سایت همخوانی داشته باشه و همجنین تغییرات خیلی کلی ایجاد نکنه.

ممنونمــ!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۴ ۲۳:۴۷:۰۸
ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۴ ۲۳:۴۷:۳۸
ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۴ ۲۳:۴۹:۰۷

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
به دوست عزیز تام ریدل:

همون طوری که اشاره کردین طرح های زیادی برای قسمت های مختلف سایت مثل ایفای نقش مطرح میشه و هر بار تعداد کمیش شاید عملی میشه. یک مشکلی که شاید مادر مشکلات دیگه باشه کمبود عضو و نیرو هست. ما توی سایت در حال حاضر کاربر به اون صورتی که در گذشته داشتیم نداریم. خیلی از انجمن ها شاید بی ناظر باشن و توی این مورد یکی از دلایل همین موضوع کمبود نیرو هست. در گذشته تعداد اعضا اونقدر بود که بعضی از انجمن ها حتی دو یا سه ناظر داشتن. وقتی تعداد کاربرها بیشتر بشه دست برای انتخاب ناظر و کارهای این چنینی خیلی بازه. اما وقتی تعداد کاربرها کم باشه به مشکل میخوریم. چون به خودی خود تعداد اعضا کم هست، انجمن ها به نسبت اعضا زیاد و خب پیدا کردن کاربرهایی که معیارهای حداقلی برای نظارت یا کارهای دیگه رو داشته باشن سخت. چون باید یک سری اصول یا قواعد کلی و پایه رو شخص داشته باشه که بشه برای مسئولیتی ازش استفاده کرد.

در مورد هاگوارتز مدیریت برنامه ها و روال اون همیشه به عهده مدیر هر ترم هست و با نقشه های اون برگزار میشه. همون طوری که سوروس عزیز گفت اگه ایده خلاقانه ای باشه که قابل اجرا باشه مسلما همه از اون استقبال میکنیم. نه در مورد هاگوارتز بلکه در تمام قسمت ها. چون مدیران به هر حال دشمن سایت نیستن. وقتی طرحی اجرا نمیشه یا موارد این چنینی، به خاطر مشکلات موجود مسلما این اتفاق میفته. وگرنه همه ما خوشحال میشیم بتونیم کاری برای هرچه بیشتر رونق دادن به سایت انجام بدیم.

اینجا یه نکته ای هست که همه هم میدونیم و اونم اینکه با توجه به اینکه الان هم کتاب و هم فیلم های هری پاتر تموم شده، و چون دیگه توی اون جو هری پاتری نیستیم نمیشه مسلما انتظار داشت به شلوغی و فعالیت اون دوره برگردیم. اما این به هر حال به این معنی نیست که نباید تلاشی انجام داد که سایت جذاب تر و فعال تر باشه.

در مورد کارهای ریز حرفتون رو قبول دارم. به نظر من هم کارهای کوچیک ولی جذاب از تغییرات عمده کاراتر و بهتر هست. البته به یک شرط اون هم اینکه هم تداوم داشته باشن و هم جذابیت داشته باشن که کاربرها رو برای شرکت و فعالیت در خودشون جذب کنن. مسابقه میشه برگزار کرد اما باید سعی کرد که مسابقه ها هم حالتی داشته باشن که مسابقه های معمولی تفاوت داشته باشن. توی همچین مسائلی مسلما پیشنهادهای کاربرها خیلی موثره و میتونه خیلی کمک کنه.

ایده یابی همیشه فکر خوبیه. اما به یک شرط، اون هم اینکه مثل نظرسنجی و ایده یابی های گذشته در دام فرسایشی شدن نیفته. در گذشته داشتیم این موارد رو ولی اینقدر بحث های و حواشی مختلف پیرامون اون نظر شکل گرفته که اصل قضیه کلا به حاشیه کشیده شده و متاسفانه فراموش شده. همه ما به هر حال سال هاست توی این سایت فعالیت میکنیم و گنجینه زیادی از خاطرات خوب و بد از این سایت داریم. چه بخوایم یا نخوایم این سایت قسمت عمده ای از زندگی این سال های ما رو در برگرفته و نمیشه ازش گذشت و این دغدغه شما برای سایت مثل باقی دوستان قابل تقدیره.

برای ایده یابی شاید به نظرم فراخوانی داده بشه که کاربرها نظراتشون رو به صورت بلیت ارسال کنن یا تاپیکی زده بشه که فقط هر کس نظر خودش رو توی اون بگه و در موردش دیگران بحث نکنن راه بدی نباشه. در این صورت میشه نظرهای قابل اجرا رو چینش کرد و بعد اونها رو بین کاربرها به نقد گذاشت تا بعد از بحث هایی که روش میشه کاری عملی از اون به دست آورد.

من سعی میکنم به زودی این موضوع رو اجرا کنم و دوباره لازم میدونم برای دغدغه ای که دارین تشکر کنم و مطمئن باشید که پذیرای هر پیشنهادی خواهیم بود و هیچ چیزی سرسری گرفته نمیشه.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اول از سوروس عزیز تشکر میکنم که وقت گذاشتن و جواب بنده رو دادن.قبلا کمتر کسی پیدا میشد که اینطور جواب بقیه رو بده.

و اما در مورد خبر:

من حرفهای شمارو کاملا قبول دارم!الان همه ی کتاب ها و فیلم ها تموم شدند و اکثر خبرهای که ارسال میشن حالت زنده کردن خاطرات رو دارند.من نمیگم خبرها جذابیت ندارند اما کمبود هایی هم احساس میشه.متاسفانههیچ خبر هری پاتری دیگه وجود نداره که بخواد جنجال آمیز باشه و یا اینکه کسی توی اینترنت دنبال خبرهای هری پاتری باشه.من چند وقت پیش ها حتی یه نظری دادم و گفتم بهتره که سایت خاطره انگیز بشه.یعنی اینکه بیایم و تبدیل به خاطره اش بکنیم که البته این طرح مشکلات زیادی داشت و همچنین از نظر خودمم بعد ها زیاد جالب نیومد.

اینکه تولد هارو هم توی اخبار تبریک میگید خیلی جالبه!از قبل هم بوده و یادمه قبلا خیلی بیشتر استقبال میشد.من بیشتر حرفم روی ایفا بودش و مشکل اصلی من بخش اخبار نبود.گرچه دوست داشتم حرفی در اینمورد بزنم و زدم!اما زیاد کاره خاصی با این بخش نداشتم.بخش اخبار مثله همیشه روالش رو داره طی میکنه!

امیدوارم از طرز حرف زدنم توی پست قبلی ناراحت نشده باشین.چون اصلا قصد توهین نداشتم.در گدشته ها از طرز حرف زدنم زیاد ضربه خوردم.من سعی میکنم اگه ایده ی جالبی در مورد اخبار به ذهنم رسید حتما با شما در میون بزارم.

و اما هاگوارتز...!

در مورد هاگ هم باید بگم که شما کارهای خوبی انجام دادید مثله برگزاری مسابقات جام آتش و ... اما اصلا کافی نیست.چون هاگ چیزیه که خیلی میتونه فعالتر از اینا باشه.البته باید اینو هم در نظر بگیریم که عمر خودشو کرده اما بازم خیلی کارهای دیگه میشه کرد.مثلا الان چهار گروه مدرسه دست شماست و شما باید بهشون بگید که فعالیت کنن.

برگزاری ترم به همون شیوه ی قدیم خوبه اما باید آپدیت بشه.مثلا هر دفعه چیزهای جدیدتری بهش اضافه بشه.نمیدونم منظورمو فهمیدید یا نه!متاسفانه من الان اصلا وقت ندارم که همه چیزو براتون توضیح بدم مگر نه خیلی کامل و بهتر می گفتم.

توی همین یکی دو روز تمامی ایده هام و چیزهای جالبی که در مورد هاگ توی ذهنم هست رو توی تاپیک دفتر مدرسه میگم.

پ.ن:در مورد وزارت هم بگم که با این که وزیر انتخاب کردید و اینا اصلا فعالیت جالبی نداره.این وظیفه وزیر هستش که ایده ها و مسابقات جدید برگزار کنه.امیدوارم رسیدگی کنید به این موضوع!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۹:۳۲:۰۹
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
در مورد ایفای نقش به نظرم بهتر هست که بذارم ایوان و بقیه مدیران انجمن جواب بدن اما دو مورد که به من مربوط میشن .

1-بخش خبر : خبر جذاب تر از اینها که ترجمه میشه وجود نداره که بخوایم ترجمه کنیم . ضمن اینکه همین خبر ها هم به نظرم جالب هستند . مثلا آپدیت های بخش های جدید پاترمور برای من که هر از گاهی به پاترمور سر میزنم خیلی جالب هست . یا تولد های شخصیت ها باعث میشه که یه مروری به اون شخصیت بشه و خاطرات قدیمیم زنده بشه . حتی برای من وقتی مثلا تولد مک گوناگل هست ، تمام افرادی که این شخصیت رو داشتن تو ایفای نقش هم زنده میشن و یادم میاد که هر کدوم چه کارهایی کردن و این صحبت ها .

در نتیجه نمیشه گفت خبر ها جذابیت ندارن ، ممکنه برای تو نداشته باشن ولی برای خیلی ها از جمله خودم جالب هستن . اگرم بخوایم بگیم که جذابیت ندارن ، دلیلش این هست که بهتر از این خبر نیست چون دیگه کتابی وجود نداره و تقریبا تمام سوالات جواب داده شدن .

ولی بازم اگر پیشنهادی برای بخش اخبار داری ، خوشحال میشم با من در میون بذاری و اگر خوب بود با هم بهش برسیم . تو بخش اخبار هر چی مسوول بیشتر داشته باشیم هم اتفاقا مفید هست . چون کلا مطالب مورد ترجمه زیاد هست .

2-هاگوارتز : مسوولیت هاگوارتز با من هست . منم که حتما میدونی از پیشنهاد ها استقبال میکنم . اگر فکر میکنی ایده ای داری که میتونه هاگوارتز رو جذاب تر کنه حتما تو دفتر مدیریت هاگوارتز یا با پیام شخصی به من بگو و اگر خوب بود با هم میتونیم انجامش بدیم .

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام خدمت تمامی مدیران گرامی

بنده قبلا با شناسه های مختلف طی چندین سال در این سایت فعالیت داشتم و به عنوان کسی که خاطرات بسیار از این سایت داره نظرات خودم رو اعلام میکنم.در گذشته ها من خیلی سعی کردم ایده هایی که دارم رو عملی کنم اما اکثرشون یا بهتره بگم همشون بنا به دلایلی رد شدن.حتی بحث هایی هم بین چند نفر از اعضا و مدیران صورت گرفت.اما متاسفانه به جایی نرسید و فقط میشه گفت وقت تلف کردن بود.

الان سایت نسبتا فعالیت خوبی داره اما اصلا قابل قبول نیست.هیچکدوم از بخش ها فعالیت ندارند و خبرهایی که ارسال میشه واقعا خیلی داغ نیستند و زیاد به چشم نمیاد.و تنها مشکل بخش خبر نیستش بلکه در تمامی بخش ها ما این رو مشاهده میکنیم.

اینکه سایت رو باید بست و یا تغییراتی رو توش به وجود بیاریم که تبدیل به خاطره بشه رو من کاملا باهاش مخالفم.از ظر من تغییراتی باید در سایت به وجود بیاد که سایت رو دوباره فعال کنه.البته ما تغییراتی رو مشاهده میکنیم که نسبتا هم خوب هستند اما کافی نیستند.باید هرطور شده بخش های سایت رو فعال نگه داشت.

خیلی از اعضای قدیمی که از اسطوره های این سایت بودند متاسفانه الان به هر دلیلی رفتند و بازگشتشون هم خیلی ممکنه.پس بهتره به فکر جذب افراد باشیم.البته این هم کار چندان ساده ای نیستش چون هری پاتر الان مثله گذشته اون حال و هوای داغ خودش رو نداره.

من احساس میکنم مدیریت سایت سعی داره که جو رو ثابت نگه داره و زیاد با تغییرات موافق نیستش.در واق میخاود اصیل بودن سایت رو حفظ کنه.به نظر من 90 درصد فعالیت سایت از ابتدا تا به حال روی ایفای نقش بوده پس من میگم بهتره که تغییراتی رو در ایفا ایجاد کنید.الان چندین ساله که مدیر ایفا هیچ تغییری نکرده.شاید مدیران جدید طرح های جدید با خودشون بیارن و باعث پیشرفت بشن.

احساس میکنم نوع فعالیت در ایفای نقش فعلی خیلی تکراری شده.البته این موضوع هم هستش که برای اعضای تازه وارد و نسل جدید زیاد هم تکراری نیست اما همیشه تغییرات لازمه.نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!

من یادمه همیشه مدیران بدون هیچ چشم داشتی زحمات بسیاری برای این سایت کشیدن اما همیشه خرب کاری هایی هم بوده که نمیشه ازش چشم پوشی کرد.حال و روز الان سایت هم مربوط به همین موضوع میشه.در کل از نظر من بهتره که از ایده های جدید و تازه استفاده کنید و کسانی رو که فعالیت خوبی دارند رو به عنوان مدیر انتخاب کنید.خیلی کم پیش اومده در جادوگران که مدیران با ریسک انتخاب بشن یا اینکه تغییری در کادر صورت بگیره.

و اما همه ی اینهایی که گفتم پیش مقدمه ای بود برای حرف اصلی که میخواستم بزنم.

از نظر من تغییرات کلی در سایت اصلا عاقلانه نیست.مثلا اینکه بیایم در انجمن ها تغییرات کلی ایجاد کنیم و بخوایم در بخش های مختلف هم همینکارو انجام بدیم.بحث اصلی ما ایفاس!

الان ایفای نقش اصلا حال روز خوبی نداره.کوییدیچ از 87 تا به حال هیچ فعالیت قابل توجهی نداشته البته افرادی بودند که سعی کردند که فعالش کنند اما متاسفانه موفق نبودند.یا هاگوارتز که مثله روال همیشه ترمها برگزارمیشه اما متاسفانه هیچ جذابیتی چه برای قدیمی ها و چه برای نسل جدید نداره.گروه های هاگوارتر هیچ تعادلی ندارند.در مورد محفل و مرگخواران هم همچنین موردی حاکم هستش.

ایفای عمومی هم هیچ فعالیت خاصی نداره.یعنی ناظرانی نداره که بخوان بخش های جدیدی ایجاد کنند.مسابقات بزارن و یا خیلی کارهای دیگه.مدیر ایفا هم زیاد به این حال و وضع ها رسیدگی نمیکنه.از نظر من تعییراتی جزئی توی این بخش ها خیلی میتونه مفید باشه.

شاید معجزه نشه اما وضع قطعا خیلی تغییر خواهد کرد.کسانی مثله من که با این سایت زندگی کردند و خیلی خاطراتشون اینجا شکل گرفته،شاید تحمل دیدن این وضع رو نداشته باشن.شاید بهتره از ایده هایی که گذشته مورد استقبال قرار نگرفته دوباره استفاده کنید.ایده یابی،نظرسنجی و خیلی کارهای دیگه میتونه مفید باشه.

من همیشه این حرفهارو زدم اما متاسفانه همیشه با یک "بله" سرسری ازش رد شده.اگه به جدیت گرفته بشه من هم ایده هامو قطعا رو خواهم کرد.حداقل امیدوارم اینبار مسئولیت اینکار ها به من سپرده بشه چون میدونم هیچکس انجامش نمیشده و ازش گذشته میشه.میدونم این حرفهای من تازگی نداره و قبلا بارها و بارها تکرار شده اما امیدوارم حداقل اینبار واکنشی نشون داده بشه.

پ.ن:الان کی مسئول تایید ایفای نقشه؟خیلی درخواست ها هنوز جواب داده نشدن!بهتره جایگزین پیدا کنید.البت برای خیلی جاها!

منتظر هستم تا ببینم چه میکنید!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۴ ۱۴:۰۸:۳۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.