هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
بنابر اعلام ویکی مورفین به زودی اولین فیلم انتخاباتی ویکی مورفین از جادوگر تی وی به نمایش درخواهد آمد. حال این پرسش برای همه پیش می آید که کارگردانی فیلم های او را در این دوره چه کسی بر عهده خواهد داشت؟ خبرنگار پیام امروز در این مورد تحقیق کرده و به پاسخ جالبی رسیده. در ادامه کارگردان فیلم های این دوره ی مورفین گانت را به شما خوانندگان عزیز معرفی خواهیم کرد.

بنا بر اظهارات اعضای ویکی مورفین، جناب مورفین گانت به دلیل تجارت های بین المللی عظیمی که دارد کلی پول دارد و یک شبکه ی حمل و نقل خصوصی برای خودش خریده که از ابتدایی ترین وسایل حمل و نقل یعنی گاری تا پیشرفته ترین آنها یعنی جمبوهیپوگریف دوگانه سوز در آن کار می کنند و محموله های ایشان را در سراسر جهان توزیع می نمایند.

در یکی از روزها که مورفین بر امر تجارت زمینی محموله هایش در منطقه ای صعب العبور در مرز افغانستان و پاکستان نظارت داشت، پیرمردی گاریچی را می بیند که کار نکرده و زیر سایه ی درختی لم داده و چرت می زند. مورفین ناراحت شده ولی او را با ملایمت از خواب بیدار کرده و از علت کار نکردنش جویا می شود. پیرمرد در حالیکه جای کروشیوهایی را که از مورفین خورده می مالد گریان می گوید: خمارم دادا! خمارم!

تصویر کوچک شده

گاریچی در حال چرت زدن

مورفین پس از شنیدن مشکلات این پیرمرد با مهربانی یک چیز مخصوص خوب به او می دهد و پیرمرد استعمال می کند و قوت می گیرد و تا شب مثل اسب کار می کند و هر روز که بیش تر می گذرد و چیز بیشتری استعمال می کند، ظرفیت استعدادهایش بیشتر آزادسازی می شود تا جاییکه استعداد خود را در هنرهای نمایشی می یابد و شب ها برای دوستانش ژانگولر اجرا می کند و ده تا یکی پلکان ترقی را درنوردیده و به قله های هنر نمایشی می رسد.
"گاریچی" هم اکنون با نام مستعار "گای ریچی" در سینمای مشنگی نیز فعالیت کرده و جزو کارگردانان موفق دنیای مشنگی محسوب می شود.

تصویر کوچک شده

گاریچی در این دوره از انتخابات ساخت فیلم و در واقع مجموعه ی تبلیغاتی مورفین گانت در دو قسمت با عنوان "چه کسی پرفسور کوییرل را به قتل رساند؟" را بر عهده دارد.

پیوست:

jpg  garichi.jpg (79.96 KB)
27009_51c1a442c824b.jpg 300X225 px

jpg  guy ritchie.jpg (17.35 KB)
27009_51c1a47ddb3bc.jpg 300X200 px

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۹ ۱۶:۲۱:۵۱

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
نقل قول:
من دیگه بررگزار کننده نیستم. به استرجس پادمور و ایوان روزیه واگذار کردم.

بنابراین گفته ی دلوروس آمبریج،مسئولیت برگزاری انتخابات وزارت سحرو جادو به پادمور و روزیه واگذار شد.

هم چنان منتظر خبرهای بعدی انتخابات باشید!!!

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
خبرنگارمخصوص ما رون ویزلی مصاحبه ای با دوشیزه دابز داشتن ادامه مطلب در پایین
*مصاحبه کاملا واقعی است
*منبع: مسنجر
1-با توجه به این که تو ساحره ای چه برنامه ای برای جذب رای جادوگران داری؟
برای جذب جادوگران جوانی که در حال حاضر به خدمت در ارتش جادوگران مشغولن، برنامه ای دارم که به زودی در جادوگر تی وی شاهد آن خواهید بود گرچه باید بگم چندان نیازی به جذبشون نیست من قطبمثبت آهنربا اونا هم قطب منفی خواه ناخواه جذب این کمالات بنده میشن
2-تو تازه واردی، به نظرت افراد کهنه کار بهت رای میدن؟
افراد کهنه کار بنا بر خستگی سالیان دراز زحمتی که کشیدن، حاضر میشن که مسئولیت سنگین وزارت رو به تازه وارد هایی که انرژی بیشتری برای انجام آن دارن بسپرن.درنتیجه به وزیر شدن من نگاه مثبتی خواهن داشت
3-انقدر به خودت اعتماد داری که به خودت میگی وزیر؟
دقیقا من نگفتم وزیر، فقط دید دیگران رو نسبت به یه ساحره ی جوون برای وزارت رو گفتم
4-از مدیریت انتخابات راضی هستی؟
عالیه.تا اینجا که بانو دلورس آمبریج زحمت همه چیز رو کشیده بودن و واقعا انتخابات پر شوری رو مد نظر داشتن.اما فک کنم به خاطر چند مسئله ی سیاسی ماگلی کمی سایت سوت و کور شده.
یعنی چی؟
سایت سوت و کور شده.کاندید ها زیاد رویت نمیشن.طرفدارا تبلیغاتی چیزی نمیکنن
ایا پیشنهادی برای پر جنب و جوش شدن طرفداران کاندیداها داری؟
خب فک کنم تا امشب همه بیان و فعالیتشون رو بیشتر کنن.ولی برای بیشتر شدن فعالیت طرفدارها به طور حتم لازمه خود کاندیدها باهاشون در ارتباط باشه
طرفداران خودت کوشن؟
منتظرن طرفدارهای بقیه پیداشون بشه، بعد خودی نشون بدن.وگرنه با ازدحام طرفدارهای من طرفدارهای دیگه به هیچ وجه اقدامی برای تبلیغات نخواهند کرد.
برای حمایت از تازه واردین(شغلی چیزی) برنامه ای داری؟
به نظر من از بدو ورود تازه واردها باید با آنان در ارتباط بود تا که صمیمیت این مجمع رو بهتر بیشتر درک کنن.در ضمن با راهنمایی آن ها میتون به روی کار آمدنشان کمک کرد.
اگر حرفی تو دلت مونده بگو.
همون طور که قبلا ذکر کردم من دل ندارم که چیزی توش باشه!
ممنونم خدانگه دار
وایسا بینم.نه انگار تو آب بدنت بهت سنگینی کرده!کسانی که دچار خشم من شدن سالم نموندن که بخوان بیان و از خشونت من حرفی رو بازگو کنن
- به هیچ وجه. ببخشید.
هرچیه ... مسئله ی مهم شعار من برای ورود به عرصه ی انتخاباته.
بفرمایید.
دولت بعدی، در صورت وزیر شدن من، دولت ساحره سالاری و جوانگرایی خواهد بود.

ممنونم از وقتی که به من اختصاص دادید خدانگه دار
خدانگهدار

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
نقل قول:
نقل قول:
با همه رسمی حرف زدم. با تو دیگه عامیانه حرف میزنم.

متنی که مشاهده کردید توسط دلوروس آمبریج،مسئول برگزاری انتخابات خطاب به سوروس اسنیپ که یکی از کاندیداهای این دوره ی وزارت سحر و جادو است بیان شد.

مگر اسنیپ با دیگران چه فرقی دارد که باید با او عامیانه و با دیگران رسمی صحبت کرد؟

آیا این تبعیض نیست؟

آیا نباید نگران تقلب در انتخابات بود؟

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
بعد از پاسخگویی یکی از کاندیداها به سوالات مصاحبه ی خدمات رسانه ای، جواب جالب و عجیب ایشان به یکی از سوالات، توجه افکار عموم جامعه را به خود جلب کرد.
اما دابز؛ ساحره ی کاندیدا در پاسخ به سوالی در مورد سابقه ی ایفای نقشی اینطور اعتراف کرد که:

نقل قول:
من از کاربرای قدیمی هستم. الانم با چندتا شناسه وارد سایت میشم و این هنری هست که بدون اینکه کسی متوجه بشه من اینکار رو کرد. از شناسه های دیگرم میتونم بلیز زابینی، تام ریدل، هوکی، لودو بگمن، هوگو ویزلی، لرد ولد....(نه من از این جرئتا ندارم) را ذکر کنم.

با توجه به اینکه چندشناسه بودن جرم است و افراد مبتلا به این بیماری، محکوم به تبعید در جزایر بالاکند، این سوال در افکار عمومی پیش می آید که موضع شورای مدیران در قبال این قانون شکنی آشکار چیست؟

آیا نباید اما دابز و تمامی شناسه های میلیونی اش رد صلاحیت شده و به بالاک اعزام شوند؟!
آیا به غیر از بلیز زابینی،تام ریدل، هوکی، لودو بگمن و هوگو ویزلی ممکن است این فرد با شناسه های دیگری نیز در انتخابات ثبت نام کرده باشد تا در موقع مناسب با اعلام انصراف شناسه های دیگرش به نفع شناسه ی اصلی، جنگ روانی ایجاد کرده و رای ملت جادوگر و ساحره را به خود جلب کند؟
آیا ممکن نیست ارنی مک میلان یا سوروس اسنیپ جزو شناسه های میلیونی این کاربر باشند؟

اگر شورای مدیران در برابر این تخلف آشکار سکوت کند و فردا تمام این شناسه ها تایید شوند، آیا نمی توان نتیجه گیری کرد که ممکن است دلوروس آمبریج نیز جزو شناسه های میلیونی این کاربر باشد؟!

اگر دلوروس آمبریج نیز جزو این شناسه ها باشد، آیا این سوال پیش نمی آید که چه کسی با مدیر شدن او موافقت کرده است؟
مگر مدیرها آیپی ها را نمی بینند؟ چه چیزی باعث شده این تخلف آشکار صورت بگیرد؟! آیا نمی توان نتیجه گرفت که تمام مدیران بخشی از شناسه های میلیونی اند؟!

چرا سایت چند ماه پیش مورد حمله ی مکرر ربات ها قرار گرفت؟ آیا میان حمله ی ربات ها و تولید شناسه های میلیونی رابطه ای وجود دارد؟

حقیقت چیست؟ آیا ما در نگارش دوم ماتریکس زندگی می کنیم؟ آیا یک ربات بر زندگی ما حکومت می کند؟ راه نجات از کدام طرف است؟ آیا مورد اعتمادتر از مورفینوس در دنیای ماتریکس وجود دارد؟ آیا قرص آبی مورفینوس خوب است یا قرص قرمزش؟ انتخاب با شماست!

پی نوشت: لازم به ذکر است مجله شایعه سازی از چاپ و انتشار این خبر خودداری کرد. دیگر خودتان ببینید که این ربات ها و ماتریکس ها تا چه حد پیشروی کرده اند!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۱

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
نقل قول:

پروتی پاتیل نوشته:
ارتش دامبلدور آغاز به کار نمود.
ارتش دامبلور پس از چند ماه متوالی نداشتن هیچ گونه فعالیتی دوباره شروع به کار کرد.

جوخه بازرسی که سال هاست، هیچگونه فعالیتی نداشته.... اگر دستم به روفوس نرسه...

با سلام به همه ملت

باز هم الف دالی ها با حملات بی وقفه شان به تاپیک ها، هم چون: خبر گذاری الف.دال،تابلوی اعلانات الف.دال و ثبت نام الف.دال؛ فعالیتشان را آغاز نمودند.

ای دوست داران جوخه بازرسی، بیایید، دست در دست هم دهیم تا ارتش دامبلدور پیر را شکست داده باشیم.

منتظر یاری گرمتان هستیم.

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۱

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
ارتش دامبلدور آغاز به کار نمود.
ارتش دامبلور پس از چند ماه متوالی نداشتن هیچ گونه فعالیتی دوباره شروع به کار کرد.اعضایی که تمایل دارند در این گروه عضو شده و در فعالیت های آن مشارکت داشته باشند می توانند بامطالعه ی قوانین ارتش درتایپیکقوانین الف دالو پر کردن فرم مربوطه در ثبت نام الف دالبه عضوییت ارتش دربیایند.

ویرایش شده توسط پروتی پاتیل در تاریخ ۱۳۹۱/۹/۱ ۲۱:۰۷:۵۳

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۹:۲۹ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۱

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
آگهی استخدام

یک نفر مرد عاقل و بالغ و بدون تکلیف* جهت انجام یک کار سبک و بی دردسر نیازمندیم.

- ساعات کاری: اکازیون: کار فقط یک روز جمعه در هفته به مدت دو سه ساعت

- نیازمندی ها: توانایی لبخند ژکوند، آشنایی با فک و فامیل هری پاتر، قد متوسط، دارای پروفسورا از فروم های سایت جادوگران و سایت های مرتبطه مخصوصا مربوط به 5 سال پیش، به قول معروف این رقم آگهی ها دارای روابط خصوصی بالا

- وظایف: زدن اون لبخنده بالاییه، صحبت در مورد فک و فامیل بالاییه، ادعای فضل در مورد پست های سایت های بالاییه

* منظور از تکلیف اون تکلیف که براش جشن میگیرن نیست بلکه تکلیف مدرسه و خانواده و مهمانی میباشد.

حقوق پیشنهادی: دو سه گالیون به عبارتی برای هر ساعت یه گالیون ( تا اینجا دلتون غش رفت نه؟ کور خوندید من عمرا از این پولای ماگلی مثل دلار استفاده نمیکنم)

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
عله سکوتش را شکست

جناب عله یا به قول آقای گانت.جناب کله زخمی(ما اطلاعی از دلیل یا دلایل استفاده شدن این اسم نداریم و تنها آن را شنیده ایم) وبمستر قدرتمند سایت جادوگران پس از به شهادت رسانده شدن آنتونین دالاهوف مرگخوار قدرتمند به دست ماگلهای اجیریشان پس از مدتها پستی و طی آن پیشنهاداتی برای میتینگ غیر رسمی ارایه دادند که در آن اشکالی وجود داشت و از یک وبمستر انتظار نمیرود که لبخندهای وبسایت خود را اشتباه بزند البته اگر به این فکر کنیم که ایشان هم همانند بسیاری دیگر از اعضا روزه ی سکوت گرفته اند این مسئله نیز قابل درک خواهد شد

نقل قول:
هری پاتر:
آقا کساییم که نمیتونن بیان میتونن اعلام کنن D:

و جناب گلرت در پاسخ ایشان اینگونه با روزنامه ی ما مساحبه کرده است
نقل قول:
گلرت گریندل والد:
آقا ما شهرستانی هستیم و نمیتونیم بیایم:pashmak:

جناب عله در قسمت دیگری از سخن های گهر بارشان فرمودند:
نقل قول:
هری پاتر:
متاسفانه من روزای جمعه معمولا مشکل دارم و نمیتونم بیام و این جمعه هم مهمون دارم یعنی میزبان هستم و اصلا نمیتونم. البته جمعه های قبلیش هم دایم درگیر بودم.

و جناب گریندل والد در پاسخ به این سخن ایشان هم می فرمایند:
نقل قول:
گلرت گریندل والد:
اگه شما هم مثل من قسمت فرار از مهمان مجله ی گل آقای مشنگی رو خونده بودید میتونستید جمعه ها هم بیاید

با این اوصاف از ایشان بابت فکر کردن به دانش آموزان واقعا" متشکریم

نقل قول:
هری پاتر:
به نظر من روزای 5شنبه برای میتینگ خیلی بهتره چون مدرسه ای ها که تعطیل هستند و کسانیم که سر کار میرن اکثرا یا تعطیل هستند و یا نیمه وقت هستند.

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۰ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
طبق آخرین اخبار رسیده جناب ریموس لوپین در یک حرکت کاملا ارزشی در چترباکس فرمودند:
نقل قول:
عالیجناب دون پایه البوس دامبلدور و ولدک دوست داشتنی ! تو روح هر جفتتون! این پی ام فقط جنبه ارزشی داشت و دیگر هیچ!

و جناب لرد در پاسخ به ایشان از جای خود قیام کرده و با گفتن جمله ی تاریخی
نقل قول:
گرگ پیر زشت بی نزاکت.زندگیت ارزشیه کلا...وجودت پر از ارزشه.

انجمن ارزشی های سایت و در راس آن جناب لوپین را به صورت ضد و نقیض پر ارزش ولی زشت و بی نزاکت قلمداد کردند

جد بزرگ لرد برای دفاع از اقتدار نواده ی خود جواب سوال ارگ کثیف:
نقل قول:
ارباب .. هنوز هستی؟!

را بدین گونه دادند:
نقل قول:
ارباب همیشه هستش

و گذشته از تعارف لرد مبنی بر اینکه:
نقل قول:
خون نابود نشدنی شما در رگهامونه.

جناب گلرت گریندل بزرگترین جادوگر سیاه تاریخ با گفتن جمله ی:نقل قول:
ارباب اینجا.ارباب اونجا. ارباب همه جا

ولدمورت را به درجه ی والای زبلخانیت نایل فرمود و از ایشان تجلیل به عمل آورد

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.