هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پيشگويي
پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱

بارنی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۵۴ جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۱
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
1-یک فال برای خود یا کسی بگیرید ( توضیح کامل ) (10 امتیاز )
خیلی وقت بود فال نگرفته بودم ولی شروع کردم و واسه داداشم گرفتم.قهوه رو خورد و جام رو به من داد
ته جام شکل تقریبا مار مانندی بوجود اومده بود پیشگویی من برای این فال عمر زیاده.
2-بهترین نوع قهوه و فنجان برای فال چیست ؟؟؟ به چه دلیل؟؟؟ (8امتیاز)
از اوجایی که فال قهوه از ترکیه یا عثمانی قبلا شروع شده بود بهترین قهوه برای فال گرفتن هم قهوه ترک است.
3-دلیل کوتاهی کلاس در اصل چه بود؟؟؟(2نمره)
نبود استاد عزیزمان و امتحانات واقعی خودمان

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین

امتیازات جلسه اول پیشگویی

ریونکلاو:

الفیاس دوج:

10+8+5+2+3=28+5=33

علت رنگ هایی مختلف اتیش رو مشخص نکردید در ضمن یکن روی توانایی پیشگوییتون کار کنید

فلور دلاکور:

10+10+5+2+3=30+6=36

خیلی عالی بود به همین دلیل 6 امتیازتشویقی گرفتید افرین!

مجموع امتیاز ریونکلاو: 35

اسلیترین:

مورفین گانت:

10+7+5+2+3=27+5=32

روی نظرتون فکر میکنم!!!

سالازار اسلایتیرین:

10+10+5+2+3=30+6=36

تکلیف شما هم خیلی عالی بود 6 امتیاز تشویقی گرفتید!

مجموع امتیازات اسلیترین:34

گریفیندور:

جینی ویزلی:

5+0+5+2+3=15

خانم ویزلی از شما توقع نداشتم تقلب؟؟؟

امتیاز گریفیندور:15

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ جمعه ۱ دی ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۹:۳۲:۰۹
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
(این پست دو هفته قبل زده شده بود ، اون موقع چون زمان مناسب نبود پاک شد و به جای پروفسور چانگ این هفته ارسال میکنمش . )

جلسه دوم پیشگویی :

کلاس شلوغ به محض ورود پروفسور چانگ در سکوت عمیقی فرو رفت
پروفسور چانگ: سلام بچه ها تکلیفایی که برام فرستادین خیلی عالی بود فقط جغدای یه سری یکم وحشی بودن لطفا ادبشوون کنید
لطفا صفحه ی 42 کتابتون رو باز کنید و تا سر (داستان های مربوطه) بخونید.
بزرگنمایی صفحه ی 42 کتاب:

فال قهوه در دو مرحله انجام می‌شود، قهوه تلخ توسط مشتری نوشیده می‌شود، بعد فنجان را به صورت بر عکس با زاویه‌ای ۱۵ درجه‌ای روی پیش دستی قرار می‌دهند تا باقی‌مانده قهوه به اطراف فنجان ماسیده شود، قسمتی از آن هم داخل پیش دستی بریزد. بعد مشتری یک انگشت به سطح باقی‌مانده قهوه می‌زند و بر اساس اشکال تشکیل شده در سطح فنجان فالگیر به قضاوت در مورد آینده فرد می‌پردازد.

طرز گرفتن فال:

نیت کنید و پس از نوشیدن قهوه نعلبکی را روی فنجان گذاشته و آرام برگردانید. چند دقیقه بعد فال شما ظاهر می شود.شما می توانید ازروی فنجان یا نعلبکی فال خود را بخوانید

تازه نیم ساعت از کلاس گذشته که زنگ میخوره
پروفسور: بچه ها امروز زنگ ها تقسیم شده به دلیل جلسه ی معلم ها!!! بای بای!!!

تکالیف:

1. پنچ عدد عکس از شکل هایی که در فنجان شکل میگیرد به همراح توضیح (10 نمره )

2. یک فال برای خود یا کسی بگیرید ( توضیح کامل ) (10 امتیاز )

بهترین نوع قهوه و فنجان برای فال چیست ؟؟؟ به چه دلیل؟؟؟ (8 امتیاز)

دلیل کوتاهی کلاس در اصل چه بود؟؟؟(2 نمره)

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1-یک پیشگویی به این سبک انجام دهید مراحل قبل و بعد کارتون رو هم بنویسید و پیشگویی مربوط اتفاقاتی که توی سه روز اینده براتون میوفته باشه (10 امتیاز )

پرفسور چانگ دختر عزیزم، بسیار بسیار از ایده ی خفن و سیاه شما خوشم آمد .
به آتش نگاه کنید.
از اونجایی که من سالازارم و خیلی خفن،گولاخ و سیاهم فهمیدم که شما از بیان این مطلب هدفی شوم و سیاه دارید ، شما یک برنامه ی طولانی مدت چیدید تا این خون فاسدین و نیمشنگ ( نیمه مشنگ) کور شوند چون مطئمنن هر جادوگر خفنی میدانید که نگاه کردن به آتش و جسم های نورانی آی سرایسس میاورد.

من عینک پولاجادورایز خود را زده و سپس بعد از ریختن پودر ذکر شده در آتش ، به آتش می نگرم .

اوه اوه ... دارم یه چیزایی می بینم ، اوه اوه .
الآن من دارم تو اینجا می بینم که تا سه روز آینده نون گرون میشه، ماشین گرون میشه، ارزش نات میاد پاینن ولی گالیون گرون میشه .
اوه اوه ، اینجا می بینم که بانگ گرینگوتز توسط گروه مخوف و خفنی زده میشه ، البته من تکذیب می کنم که این گروه مرگ خواران ، چی؟ مرگ خوار؟ خارمرگ؟ شیب؟ بام؟

پرفسور! تو این آتیشه من یه پاندا می بینم که در به در دنبالتونه ، از قرار معلوم کنگ فوش هم خوبه . می خواید خودتون بیاید یه نگاه بندازید ببینید قضیه از چه قراره.

حال کردی پرفسور ، این همه اتفاق رو بدون گرفتن تمرکز دیدم ، حالا فکر کن اگه تمرکز می کردم سه روز که هیچ ، تا آخر دنیا رو می دیدم.

2- اون پودری که توی اتیش ریختین چی بود و چرا به رنگ های مختلف ایجاد شد و هر رنگ نشانه ی چیست؟ (10 امتیاز )

بقیه رو نمی دونم ولی من یه مشت خاک ته جیبم بود که شامل دستمال کاغذی پودر شده ، خاک ویفر، خاک ساقه طلایی ، یه مقدار پودر فلو برای جابه جایی های سریع و یه خورده پودر فلس باسیلیسک بود. یه مشت از همین ها رو ریختم تو آتش ، دیدی که جوابم داد .

مثل این که بستگی به استعداد طرف توی پیشگویی داره ، مال من که سبز شد ، البته جرات هم نداشت رنگ دیگه ای بشه ولی هر زنگ نشانه ی استعداد طرف هستش ، بسه یا بازم تکرار کنم که هر رنگ نشانه ی استعداد طرف هستش؟

3-دوست دارید چه چیز هایی رو پیشگویی کنید؟؟؟ ( 5 امتیاز )

علاقه ی شدیدی به پیشگویی نابود شدن مشنگ ها و خون فاسد ها دارم ، اصلا کاکو میل شدیدی دارم ها ، له له ام تو این زمینه ، هُو ...

4- به نظرتون توی پیشگویی چند درصد توانایی دارید؟؟( 2 امتیاز )

اگه جرات داری یه بار دیگه سوالت رو بپرس .
از سالازار اسلایتیرین کبیر که همه رو سیبیلاش قسم می خورن می پرسی چند درصد استعداد و توانایی داری؟ من تو همه ی زمینه ها توانایی دارم ، من اصلا هیچ جا موشکل ندارم ، خیلی هم عالیه ، یکه یکه .

اگه نظری راجب کلاس دارید اعلام کنید.(3 امتیاز )

نظر خواستی ندارم ، هیچ بشر نظری به من نداره منم هیچ نظر به بشر ندارم . کلاس خیلی هم عالیه ، یکه یکه . . .
آی قلبم گرفت . . .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1-یک پیشگویی به این سبک انجام دهید مراحل قبل و بعد کارتون رو هم بنویسید و پیشگویی مربوط اتفاقاتی که توی سه روز اینده براتون میوفته باشه (10 امتیاز )

پرفسور چانگ دختر عزیزم، بسیار بسیار از ایده ی خفن و سیاه شما خوشم آمد .
به آتش نگاه کنید.
از اونجایی که من سالازارم و خیلی خفن،گولاخ و سیاهم فهمیدم که شما از بیان این مطلب هدفی شوم و سیاه دارید ، شما یک برنامه ی طولانی مدت چیدید تا این خون فاسدین و نیمشنگ ( نیمه مشنگ) کور شوند چون مطئمنن هر جادوگر خفنی میدانید که نگاه کردن به آتش و جسم های نورانی آی سرایسس میاورد.

من عینک پولاجادورایز خود را زده و سپس بعد از ریختن پودر ذکر شده در آتش ، به آتش می نگرم .

اوه اوه ... دارم یه چیزایی می بینم ، اوه اوه .
الآن من دارم تو اینجا می بینم که تا سه روز آینده نون گرون میشه، ماشین گرون میشه، ارزش نات میاد پاینن ولی گالیون گرون میشه .
اوه اوه ، اینجا می بینم که بانگ گرینگوتز توسط گروه مخوف و خفنی زده میشه ، البته من تکذیب می کنم که این گروه مرگ خواران ، چی؟ مرگ خوار؟ خارمرگ؟ شیب؟ بام؟

پرفسور! تو این آتیشه من یه پاندا می بینم که در به در دنبالتونه ، از قرار معلوم کنگ فوش هم خوبه . می خواید خودتون بیاید یه نگاه بندازید ببینید قضیه از چه قراره.

حال کردی پرفسور ، این همه اتفاق رو بدون گرفتن تمرکز دیدم ، حالا فکر کن اگه تمرکز می کردم سه روز که هیچ ، تا آخر دنیا رو می دیدم.

2- اون پودری که توی اتیش ریختین چی بود و چرا به رنگ های مختلف ایجاد شد و هر رنگ نشانه ی چیست؟ (10 امتیاز )

بقیه رو نمی دونم ولی من یه مشت خاک ته جیبم بود که شامل دستمال کاغذی پودر شده ، خاک ویفر، خاک ساقه طلایی ، یه مقدار پودر فلو برای جابه جایی های سریع و یه خورده پودر فلس باسیلیسک بود. یه مشت از همین ها رو ریختم تو آتش ، دیدی که جوابم داد .

مثل این که بستگی به استعداد طرف توی پیشگویی داره ، مال من که سبز شد ، البته جرات هم نداشت رنگ دیگه ای بشه ولی هر زنگ نشانه ی استعداد طرف هستش ، بسه یا بازم تکرار کنم که هر رنگ نشانه ی استعداد طرف هستش؟

علاقه ی شدیدی به پیشگویی نابود شدن مشنگ ها و خون فاسد ها دارم ، اصلا کاکو میل شدیدی دارم ها ، له له ام تو این زمینه ، هُو ...

اگه جرات داری یه بار دیگه سوالت رو بپرس .
از سالازار اسلایتیرین کبیر که همه رو سیبیلاش قسم می خورن می پرسی چند درصد استعداد و توانایی داری؟ من تو همه ی زمینه ها توانایی دارم ، من اصلا هیچ جا موشکل ندارم ، خیلی هم عالیه ، یکه یکه .

نظر خواستی ندارم ، هیچ بشر نظری به من نداره منم هیچ نظر به بشر ندارم . کلاس خیلی هم عالیه ، یکه یکه . . .
آی قلبم گرفت . . .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱

جینی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۷ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۲۲ سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵
از برج گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
-یک پیشگویی به این سبک انجام دهید مراحل قبل و بعد کارتون رو هم بنویسید و پیشگویی مربوط اتفاقاتی که توی سه روز اینده براتون میوفته باشه (10 امتیاز
جینی با ناراحتی سر کلاس ماگل شناسی میرود و شروع به چرت زدن میکند معلم نمیفهمد.آقای فیلچ تمام بچه ها رو احضار میکند و به پیش دامبلدور میفرستد زیرا اون ها بحث های غیر درسی میزدند!
- اون پودری که توی اتیش ریختین چی بود و چرا به رنگ های مختلف ایجاد شد و هر رنگ نشانه ی چیست؟ (10 امتیاز )
آن پودر از خاکستر مقدس ترین و جادویی ترین اجسام بوجود آمده است و به سختی یافت می شود ،هنگامی که پر ققنوس در حال سوختن را با خاکستر الماس آبی رنگ درون آبی که از اشک پریزاد ها بوجود آمده بگذاریم سپس درون آتش شیطانی بیندازیمش این پودر بوجود می آید.
رنگ آبی به معنای استواری همراه با غم است مشکی به معنای انتقام و طلایی به معنای مرگ همراه با آرامش است
اینکه با کی ازدواج میکنم و اینکه فردا و تا آخر سال چه اتفاقای بدی منتظ من هستند در مدرسه!
- به نظرتون توی پیشگویی چند درصد توانایی دارید؟؟( 2 امتیاز
کم.چون زیاد علاقه ندام
اگه نظری راجب کلاس دارید اعلام کنید.(3 امتیاز
کلاس قابل تحمل تر از کلاسای دیگه بود

not only wizards,witches are here too

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور.
http://upload.tehran98.com/img1/5atum4n9ui53pjad2p3k.jpg

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
1-یک پیشگویی به این سبک انجام دهید مراحل قبل و بعد کارتون رو هم بنویسید و پیشگویی مربوط اتفاقاتی که توی سه روز اینده براتون میوفته باشه (10 امتیاز
)
فلور با لبخند پودر طلایی رنگش را درون آتش ریخت و به شعله های آبی و مشکی و طلایی رنگش چشم دوخت و اجازه دا تا آتش او را به آینده ببرد،به بالای کوه المپ و فوران کردنش و سونامی دریای مدیترانه،شهاب سنگ عجیبی که به زمین برخورد می کرد و خودش در آینده که با لبخند تمام این وقایع را تماشا می کند و می خندد!
فلور با ترس چوبش را در آورد و یک بار چرخاند تا از حالت پیشگویی در آید و کمی در مورد این وقایع اندیشه کند
!
آن پودر از خاکستر مقدس ترین و جادویی ترین اجسام بوجود آمده است و به سختی یافت می شود ،هنگامی که پر ققنوس در حال سوختن را با خاکستر الماس آبی رنگ درون آبی که از اشک پریزاد ها بوجود آمده بگذاریم سپس درون آتش شیطانی بیندازیمش این پودر بوجود می آید.
رنگ آبی به معنای استواری همراه با غم است مشکی به معنای انتقام و طلایی به معنای مرگ همراه با آرامش است.

امتحانات ، روزا ازدواج و یا احساس کسی نسبت به من در آینده.

نمی دونم استاد من تازه به این درس علاقه مند شدم اونم به خاطر تدرس و سوالات جالب شما بود ولی فکر کنم حدود61% استعداد داشته باشم.

به نظر من هم کلاس خیلی عالی بود هم تکالیفش ممنون از تدریستون و این که منو علاقه مند کردین به این درس.

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پروفسور تریلا... اهمم، پروفسور چانگ عزیز! خوب هستید؟ بفرمایید این هم از توضیحات مراحل:

با نام و یاد استرجس کبیر شروع به پیشگویی میکنیم!
خلوص نیت رو در خودمون افزایش میدهیم تا بتوانیم آینده را با وضوح بیشتری ببینیم!
دوباره با نام و یاد مرلین شروع به کار میکنیم!
از استاد خواهش میکنیم که از کاسه ها بهمون بدن!
و دوباره خواهش میکنیم که اتش داخل کاسه روشن کنن!
این بار از خودمون خواهش میکنیم که پودر جالب انگیز و شگفت ناک رو داخل کاسه بریزیم!
و بعد از شعله ور شدن کاسه، به صورت به اتش نگاه میکنیم و با خود زمزمه میکنیم جل المرلین!
بعد از اجازه ی استاد، شروع به مشاهده ی اینده میکنیم!
در این قسمت بنده چون اتفاقات خصوصی رو مشاهده میکنم، نمیتونم زیاد در موردش توضیح بدم، در همین حد که اتفاقاتی بسی خوف و جالب ناک برایمان در این 3 روز اتفاق می افتد!
یک عدد اتفاق عمومی هم میبینم، اون هم اینه که بنده دوباره نحوه ای خواهم شد!
بعد از اتمام پیشگویی و اینکه مطمئن شدیم تا تهش رو دیدیم، مرحله ی پایان را آغاز میکنیم!
کاسه و محتویاتش را برداشته، به سمت سطل آشغال حرکت میکنیم و محتویات کاسه را همراه با محتویاتش داخل سطل آشغال جای می دهیم!
بدون توجه به احتمال آتش سوزی و غیره، با کلاس و استاد خداحافظی کرده و میرویم به سمت کلاس بعدی!

پودری بس خفن و خطرناک که خود استاد از اعماق جنگل ها آورده است و بابت آن جانش را به خطر انداخته و ما را نگران کرده است!(:pretty:)
بر اساس مشاهدات بنده این پودر یک عدد پودر شیمایی طبیعی بوده که حاوی مقادیری از موهای خود استاد به عنوان پیشگوی برتر عصر برای افزایش قدرت و وضوح مشاهده ی آینده برای دانش آموزان مشتاق است و همینطور مقادیری از تجربیات استاد که به صورت رشته های خاطرات در این پودر حل شده اند.
لازم به ذکر است مقادیری آلومینیوم و وانادیوم برای افزایش تاثیر پودر، در داخل آن مخلوط شده اند!

من کلا دوست ندارم آینده رو پیشگویی کنم، چون بالخره آینده خودش میاد، من بیشتر دوست دارم گذشته رو پسگویی کنم به این صورت که بدونم وقتی من داشتم این کار رو انجام میدادم، بقیه در حال انجام چه کار هایی بودند! به نظر من این حس جالبش بیشتره و میتونه به کشف خیلی چیزا کمک کنه!

بنده هیچ توانایی ندارم! استاد شرمنده، استاد پوزش می طلبم! من نتوانستم انتظارات شما رو برآورده کنم! بنده اون پیشگویی توی سوال اول رو 3 روز پیش انجام دادم و امروز کمه روز سوم است، هیچکدام از آن پیشگویی ها اتفاق نیفتاده است!
استادا، شرمنده!

کلاسی بس خوب و دلپذیر است و میتواند موجبات افزایش آگاهی های ما شود، ولی با عرض پوزش، یکمی توضیحاتش ناکام بوده اند، ناکامل یا استادا، نه ناقص! شما برای خودتان و ما کمالی هستید در حد کمال!

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین

مورفین بعد از توضیحات استاد چانگ مثل بچه های دیگر پودری از جیبش بیرون آورد و درون آتش ریخت. البته مورفین مثل بچه های دیگر نبود و یکمی سنش بالاتر بود ولی اشکالی ندارد و تا گور، دانش باید جست و آیا اگر پیشگویی ندانم و بمیرم بهتر است یا بدانم و بمیرم؟!
بله. مورفین که پودر را داخل آتش ریخت کم کم همچین دود غلیظی از کاسه بلند شد و کلاس را پر کرد که!!!
همه ی بچه ها و استاد چانگ هی این دود را استنشاق کردند و هی سرفه کردند تا اینکه یهو یک پیشگویی دسته جمعی اتفاق افتاد و همه با هم نه تنها اتفاقات سه روز آینده که کل اتفاقات تا آخر دنیا را دیدند و فهمیدند که 20 روز دیگر که شب چله هست یک شهاب سنگ گنده مُنده به کره زمین می خورد و همه جا 3 روز تاریک می شود و همه از سرما یخ می زنند و بدبخ می شوند و تنها باقیماندگان این فاجعه مورفین و مشتریانش هستند که انرژی و گرمای درونی فراوان دارند و به کوری چشم بدخواهان بر همگان ثابت خواهد شد که: The world is mine!!! بعد از پیشگویی هم همه شاد و شنگول بودند و احساس آزادی و پرواز می کردند و کلی سفارش از مورفین پیش خرید کردند.

ای استاد چانگ زرنگ! ای زرنگ! ای کلک! میخوای فرمول منو بدزدی ببری به هنگ کنگی های کینگ کنگ بفروشی! ها؟
عمری اگه بگم فرمولش چی بود فقط همین قدر بگم که رنگ های مختلف نشان خلوص و ناخالصی جنسه و هرچی رنگ آتش یه نفر به رنگ آتش مورفین نزدیک تر باشه یعنی جنس خالص تر و مرغوب تره.

هر چیزی! ترجیحا چیزی که مشتری پسند باشه و خوب فروش بره.

درصد توانایی در پیشگویی با درصد خلوص پودر ارتباط مستقیم داره. مثلا اگه یکی از پودر 30 درصد استفاده کنه، 30 درصد توانایی پیشگویی داره. من همیشه از خلوص 100درصد استفاده می کنم!:zogh:

پیشنهاد میدم 10 دقیقه آخر کلاس کونگ فو تدریس کنید. بالاخره شما استاد چانگید و از شرق دور و رازآمیز اومدین و در زمینه ی مدیتیشن و بزن بزن کمربند مشکی دارین و کارتون درسته. اوس!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
اخری بچه ها وارد کلاس شدن که یهو در باز شد و...
:hungry1:
یه سیاه پوست ورجه ورجه کنان وارد شد بچه همه چوبدستیشون اماده پرتاب طلسم بود که ناگهان سیاه پوست لبخند زد و گفت :
نترسید بچه ها من پروفسور چو چانگ هستم!
بچه ها:
چهره ی سفید اسیاییش از ذغال هم سیاه تر شدهبود و کلا قیافش رو از این رو به اون رو کرده بود
یکی از دختر ها پرسید: ببخشید پروفسور ما هم باید این شکلی بیایم سر کلاس؟؟
-نه شما لازم نیست شما این طور بیاین من به خواطر درس امروز این شکلی خودم رو درست کردم یعنی پیشگویی بومیان
خوب بچه ها قوانین کلاس من رو میدونید البته این ترم این رو بهش اضافه کنید:
این درس عملیه و من بهترین کار رو از شما میخوا امتیاز تشویقی هم داریم
حالا بریم سر درسمون
همون طور که هممون میدونیم بومیان جادوگر هم هستنند که زدگی به سبک جادوگران اولیه رو ترجیه میدن اما خیلی از اون ها پیشگو های ماهری هستند حتی بعضی از با مهرت ترین پیشگو ها از کسایی هستند که توی این قبیله ها زندگی میکنن نمونش پروفسور تریلیانی ! از بومیانی بوده که زندگی جنگلی رو رها کرد و به مردم عادی! پیوست
این روبدونید شما به تمرکز بالایی نیاز دارید تا بتونید پیشگویی کنید
خوب لطفا کاسه های روی میز رو از خودتون دور کنید

و خود پروفسور هم از کاسهی بزرگی که روی زمین بود دور شد و بعد با یک حرکت چوبدستیش داخل همه ی ظرف ها اتیش روشن کرد.

بچه ها:

پروفسور : خیلی ممنون حالا یکم از پودری که گفتم همراه خودتون بیارید و بریزید توی اتیش

با ریختن پودر ها توی اتیش ها اتیش هر کس به یک رنگ در اومد پروفسور بادیدن بعضی از اتیش ها سری از روی تاسف تکان داد و بعد گفت:
حالا به اتیش خیره بشید و ذهنتون رو از همه چیز خالی کنید و فقط به اون چیزی که میخواید ببینید فکر کنید الان به طبقه دوم فکر کنید ...
بعد چند دقیقه :

خوب کیا چیزی دیدن؟؟؟...وه فقط شش نفر باشه دخترم تو بگو چند تا دختر و چند تا پسر دیدی
- 5 تا دختر و 6 تا پسر پروفسور
-افرین خوب توضیحات لازم رو دادم تکلیفتون رو یادداشت کنینن

....................................................................................................................................................................
(5 امتیاز برای بهترین جواب ها )
...................................................................................................................................................................
همین موقع زنگ خورد و بچه ها به سمت بیرون حجوم بردند

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.