هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۰:۴۱ شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
1- با توجه به فرضیه هایی که در مورد پایان دنیا ساخته شده برای ما تفسیر کنین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.. ینی منظورم اینه که مثلا با توجه به پیش گویی های نوستراداموس یه آینده میشه در نظر بگیرید.. پیشگویی مایا یه مدل آینده ی دیگه و ... (20 نمره)

اساسا به نظر اینجانب که خیلی خیلی نیز مهم می باشد، این مسئله بسی پیچیده و دقیق می باشد.
همونطور مه می دونین شاعر میگه: دنیای این روزای من هم قد تنپوش منه! و حتی رویای من اینه دنیای بی کینه
البته در یه قسمتی هم میگفت دنیا دنیا دنیا دنیا، که اونو به دلیل مسائل اخلاقی نمی تونیم بذاریم.
حال شاید با خود بگویید که این چرت و پرت ها چه ربطی به موضوع دارد؟ این به شما ربطی ندارد، دوست داشتم بحث را کمی هنری بنمایم.
حال به پایان این دنیای من بر می گردیم. اصولا دنیا تمام شده است ولی به ما نمی گویند تا که هول نکنیم. چون اگر هول کنیم کلاً خیلی اوضاع بی ریخت می شود و فشارمان می افتد.:pretty:
حال می خواهند سعی کنند آرام آرام بهمان بگویند تا وحشی نشده و متعاقباً وحشی بازی نیز در نیاوریم .

2- به نظرتون اگه دنیا الان تمام نمیشه.. پس کی تموم میشه!؟ (5 نمره)

همانطور که عرض، طول و ارتفاع نمودم، دنیای این روزای، در 21 دسامبر تمام شده است و ما نیز اکنون گرم بوده و نمی فهمیم. هر چند بعضی ها نیز نفهم بوده و نمی فهمند.

3- توصیه ی مغزهای شما جادوگران برای در امان ماندن کوئین و خاندان سلطنتی و مقام وزارت از مرگهای غیر منتظره پایان دنیا چیست!؟ (5نمره)

از آن جا که استاد بزرگوار ما نخست وزیر می باشند و زورشان بسی زیاد، کله شان بسی کلفت و همه چیزشان به غایت خفن می باشد، ما صحبت و سفارش نموده ایم تا ایشان و ملکه در 21 دسامبر فوت ننمویند و بر جان و مال و ناموس خویش استوار یابند.

با تشکتر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۹ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۱

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین

1- با توجه به فرضیه هایی که در مورد پایان دنیا ساخته شده برای ما تفسیر کنین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.. ینی منظورم اینه که مثلا با توجه به پیش گویی های نوستراداموس یه آینده میشه در نظر بگیرید.. پیشگویی مایا یه مدل آینده ی دیگه و ... (20 نمره)

گودریک گریفندور کبیر در حال پیاده روی در تالار عمومی گریفندور بود. در حال تزئین هندوانه شب یلدا بر روی شومینه تالار بود اما متاسفانه همه ی هندوانه ها بعد از مدتی دررون اتش می افتادند و می سوختند. با این حال گودریک همینطور از پشتکار خود رهایی نمی یافت و تا این کار را نمی کرد ، ول نمی کرد.

در همین حین ها بود که ناگهان صدا های بسیاری امد و از طرف خوابگاه دختران وپسران گریفی ، داد زنان از تالار خارج شدند. گودریک با خود اهی کشید و از اینکه همچین ادم هایی را وارد گریف کرده ، افسوس خورد. در همین ثانیه ، شهاب سنگی بزرگ بر روی هاگوارتز فرود امد و ....

این بود پایان دنیا .......

بنظرم دنیا زمانی تمام می شود که کنکور 92 برگزار می شود. در این تاریخ ادم های مثل من ، تمام دنیا بر سرشان خراب می شود و در نتیجه پایان دنیا فرا می رسد.

3- توصیه ی مغزهای شما جادوگران برای در امان ماندن کوئین و خاندان سلطنتی و مقام وزارت از مرگهای غیر منتظره پایان دنیا چیست!؟ (5نمره)

بنظرم باید ملکه به خانه ما بیایند. من در خانه زیرزمینی امن درست کرده ام که توانایی مقابله با یک شهاب سنگ 100 تنی را دارد. این عمل نیز تست شده است و تنها مبلغ 1 میلیارد دلار برای ورودی گرفته می شود و حتی در داخل بوفه و رستوران و کافی شاپ نیز داریم!

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
با توجه به فرضیه هایی که در مورد پایان دنیا ساخته شده برای ما تفسیر کنین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.. ینی منظورم اینه که مثلا با توجه به پیش گویی های نوستراداموس یه آینده میشه در نظر بگیرید.. پیشگویی مایا یه مدل آینده ی دیگه و ... (20 نمره)
پروفسور دیگر من منظور این سوالتان را نفهمیدم ،اما فکر می کنم منظورتون کارهایی باشه که مردم انجام می دن.
در این زمان که خورشید بر طبق پیشگویی نستراداموس سه روز خاموش می شود ،اولین اتفاقی که می افتد این است که همه با هم یخ می زنیم. اگر هم کسانی پیدا شدند که بر اثر رفتن بر زیر یک کیلومتر پتو زنده ماندند به احتمال زیاد تمام مبلمان نازنین مادرانشان را به آتش خواهند کشید تا گرم شوند.البته این را هم در نظر بگیرید پس از در آمدن از زیر پتو ها بدون شک یخ خواهند زد.
به نظرتون اگه دنیا الان تمام نمیشه.. پس کی تموم میشه!؟ (5 نمره)در مورد این سوال اختلافات بسیاری وجود دارد .گروهی می گویند جناب نستراداموس در محاسباتشان صد سال ناقابل اشتباه کرده اند و پایان دنیا به2112موکول شده است.گروهی دیگر بیان می کنند تا محاسبات جدید هنوز نظر خاصی ندارند و اصلی ترین گروه بیان کرده اند هر موقع خدا بخواهد همه با هم می میریم.
توصیه ی مغزهای شما جادوگران برای در امان ماندن کوئین و خاندان سلطنتی و مقام وزارت از مرگهای غیر منتظره پایان دنیا چیست!؟ (5نمره)
ما هیچ نظری نداریم .اگر هم داشته باشیم این افتخار را نمی دهیم که بگوییم.اصلا پروفسور یعنی که چه ما بمیریمو آنها زنده بمانند؟
وقتی قرار است بمیریم همه با هم می میریم.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ شنبه ۹ دی ۱۳۹۱

لیلی پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۳ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۴:۴۶ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 111
آفلاین

با توجه به فرضیه هایی که در مورد پایان دنیا ساخته شده برای ما تفسیر کنین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.. ینی منظورم اینه که مثلا با توجه به پیش گویی های نوستراداموس یه آینده میشه در نظر بگیرید.. پیشگویی مایا یه مدل آینده ی دیگه و ... (20 نمره)

دنیا را تمام سیاهی شب می شود ؛خون انسان های بی گناه بر زمین دریایی به وجود خواهد اورد ؛جنگ های پی درپی
طبیعت با پیرامونش در جنگ است واین اغاز شروع عصری از سرما ویخبندان است ماهمه میرویم وحتی یادی از ما باقی
نخواهد ماند زیرا این پایان ؛پایان ابدیت است.

به نظرتون اگه دنیا الان تمام نمیشه.. پس کی تموم میشه!؟ (5 نمره)
از نظر من دنیا زمانی به اخر می رسد که تمام انسان ها دریابند که چه بلایی بر سر خود و طبیعت زمین اوردن انوقتی که برای جبران زمانی نیست وطبیعت از ادمیت انتقام خود راخواهد گرفت.
زمین اب را بر انها سرا زیر می کند
خورشید نورش را دریغ می کند
هوا غول سرما ویخبندان را ازاد می سازد
وخاک دیگر انسان را حیات نمی دهد

توصیه ی مغزهای شما جادوگران برای در امان ماندن کوئین و خاندان سلطنتی و مقام وزارت از مرگهای غیر منتظره پایان دنیا چیست!؟ (5نمره)
از نظر من وقتی قرار است تمام بشریت روزی بمیرند کوئین وخاندان سلطنتی هم باید بمیرند .
گر قرار است بیگناهان گردند تباه
بگذارید ابر قدرت ها بگردند رسوا

دانش بهترین هدیه است وشجاعت بهتر

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ شنبه ۹ دی ۱۳۹۱

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
از گربه های ایرانی :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 342
آفلاین

شاید اصلی ترینش ظهور امام زمان باشه.بم خوردن طبیعتكیعنی همون به حرکت در اومدن کوه ها و آتش گرفتن در یا ها و اینا.
در همین مورد تو مدرسه بحث بودن که سرکار خانم قربانی معلم بسیار شریف و خندان علوممون(:D)یکی دیگه از نشاشه هاشو گفت که ازدواج م جنش ها هست به جای زادواج مرد و زن که در جامعه های امروزی واقعا قابل مشاهدس.(البته هنوز به حد ازدواج نرسیده)
هی من 20 نمره رو میخواما:دی

به نظرتون اگه دنیا الان تمام نمیشه.. پس کی تموم میشه!؟ (5 نمره
)

فردا.:dچه فرقی داره هر روز روز خداس:d
5 نمرمو رد کن بیاد:دی

دعا به درگاه عالی و حضور شریف و پاک امان مطهره و ریختن آب پاکی بر روی دست طلبکاران خود.
برو اقا جان.برو دوعا کن خودا ببخشتت.تکرار میکنم 10 نمره بده:دی:
دعا به درگاه عالی و حضور شریف و پاک امان مطهره و ریختن آب پاکی بر روی دست طلبکاران خود.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۱

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۹:۵۶ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲
از یه جای دووووووووووووووووور!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین

ازبین رفتن دنیا فقط به منظور طوفان این چیزا نبید که به کسی نگیدا ولی ممکنه.......... یه چنگیز خان مغول دو به دنیا اومده باشه!

البته الن که کسی نمی فهمه ولی اگه به کسی بگین من چی گفتم میاه منو می برن سربنیستم می کنن. :worry:

می خوام صد سال سیاه نابود نشه !!!!!!!!!! والا!!!

به قول بعضی نفرات بریم کره ماه یــــــــــــــــا زیر دریا عشق کنیم !!!!!!!!!!

!!saraniuo!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
یا کویین!(شرط میبندم این جمله من 90% نمرست!)

دگر وزیرا!
من اعتقاد دارم که شهابی سنگ برزگی به زمین میخورد و ما شاید مثل دایناسور ها نابود شویم.
من میخوام این رو شرح بدم!

یه روز تو خونه نشستی.میبینی دور و برت سیاه شده یه دفعه!چون مامانت چراغا رو خاموش کرده.
یه روز دیگه تو خیابون نشستی و داری گدایی میکنی.میبینی یه دفعه بالای سرت سیاه شده.چون سایه یه شهاب سنگ خیلی بزرگ روی سرت افتاده.تو اون موقع فرار میکنی و داد میزنی:کویین رو نجان بدین!ازز کویین محفظت کنین!به کوین بگین که بره یه جای امن.
همان طور که شهابی سنگ ذره ذره به زمین نزدیک میشود،شما دنبال کویین میگردین.ناگهان متوجه یه شی عجیب میشوید و آن را پشت و رو میکنید و میبینید که کویین است.هی داد و فریاد میکنید که چرا اینجایید و از این حرف ها..
قابل توجه است که بگویم شهاب سنگ دارد نزدیک میشود.شما چوبدستی خودتون رو تکون میدین و ودر حالی که دست کویین رو گرفتین،به آنسوی دنیا آپارت میکنین.

بعد میبینین که نه!شهاب سنگه بزرگ تر از این حرف هاست و کل دنیا رو له میکنته اگه به زمین بخوره!
برای همین کویین رو میذارین زمین و حرف نمیزنین!شهابسنگه سه ثانیه دیگه به زمین میخوره.شما شروع میکنید به جیغ زدن و خودهتون رو روی کویین میندازین تا بهش آسیبی نرسه.بعد با هم له میشوید!

دنیا الان تموم میشه.جوابی ساده راحت و زیبا و خنده دار!

من توصیه میکنم که برای هر اتفاقی آمادگی داشته باشین.
اومد و یه تیکه از آسمون افتادو آدم فاضیی ها حمله کردن و یورش بردن.شما ها میخواین چی کار کنین؟
باید با آدم فضایی ها ارتباط دوستانه رو شروع کنید و به اونا کویین رو نشون بدین که اگه اونا حمله کردن،کسی به این خانم صدمه ای نزنه.
یا ممکنه شهاب سنگ به زمین بخوره.این جور مواقع باید یه قصر محکم برای کوین ساخت که هیچ وقت خراب نشه.
ممکنه با اتشفشان ها حیات تموم بشه.
در این صورت شما باید همه کوه های آتشفشان رو از جا در بیارین.
من توصیه میکنم که خودتون کویین رو بکشین تا اذیت نشین!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱

بارنی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۵۴ جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۱
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
1-به نظرتون اگه دنیا الان تمام نمیشه.. پس کی تموم میشه!؟ (5 نمره)
بنابر گزارشات ناسا دنیا تا5000سال دیگه نابود نمیشه
2-
مشروب نخورن
3-با توجه به فرضیه هایی که در مورد پایان دنیا ساخته شده برای ما تفسیر کنین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.. ینی منظورم اینه که مثلا با توجه به پیش گویی های نوستراداموس یه آینده میشه در نظر بگیرید.. پیشگویی مایا یه مدل آینده ی دیگه و ... (20 نمره)
در آینده ای ن چندان دور اسلام فراگیر میشه و بدترین اتفاق ممکن برای غربی هاست.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱

کینگزلی شکلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۷ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 227
آفلاین
درود بر مستر جان دیگر

تکالیف:

به نظرم یک اتفاق وری گولاخی.
یک اتفاق ولدک کش، که امیدواریم محفلیان غیور پیروز و مرگخواران آستکبار پرست مفقود شن ، به مرلین قسم اگه شد و جهان نابود شد و محفل هم پیروز، مینی بوس اختصاصی میگرم همگی بریم زیارت دیای خیزر.اون تمبک رو هم بیارم، توی استخر مختلط چه کیفی کنیم.... :hungry1:
ولی احتمالا عجیب ترین اتفاق ممکن اینکه ولدی مو در بیاره و شایدم دماغ دار بشه:zogh:.اونوقت یک دماغ نداشت، که حالا میاد با اون پوز میده.ایش. ..ولدک جلف، حالا بگذریم؛ به نظر من مرلین خدا بیامرز بر میگرده و مسلما به خونه قبلیش که یعنی محفل میاد و شایدم یک جنگ عظیم گولاخِ محفل پیروز کن در بگیره بین مرگخوارا و محفلیان که بازم مسلما ما میبریم.پس از همین حالا برای شادی روح مرحوم ولدک از دست رفته بدبخت بیچاره، جهنمی صلوات.

خب شاید روزی که دامبل جون بمیره ، چون اخه این دامبل ما که معلومه حساابی صد و بیس هزراران ساله میخواد عمر کنه . شاید میخواد وقتی میره این لامپ ( خورشید) رو هم خاموش کنه.اما مسلما اگر دنیا توی بیست و یکم دسامبر تموم نشه وقتی تموم میشه که دلش میخواد ؛ اصلا من از کجا بدونم.برید از اون دامبل بپرسید که میخاد سیصد سال عمر کنه.

خو من میگم کوئین رو بذارید توی یک صندوقی چیزی بفرستید فضا . البته لازم به ذکره اون ده ها سگ ناقابل رو نبرید یک دفعه دیدید خرابکاری کردن روی کوئین مبارکه .اون خاندان سلطنتی هم زیر زمینی مثال داش هیلتر خودمون بسازید واسشون برن اون تو، که امیدواریم و از مرلین متعال و کوئین بزرگوار خواهشمندیم که زندشون بذاره که مطمئنا مستر وزیر از غم کوئین و خانواده محترمه از دست رفته، دست به خودش کشی میزند.

مستر وزیر جون من نمره بده در حد چپق سالاز حداقل به ریش نداشته ولدک یا سبیل نداشتش یا اصلا شورت مامان دوز مرلین، جون من 30 بده.

ورودم به گريفيندور فقط يك دليل داره ؛
پـــــيــــــــــــــــــــــــــــــــــــــروزي

only Gryff

ما شیفتگان خدمتیم، نه تنشگان قدرت

مدتی نیستم، امتحانات بدجوری وقتمو مشغول کرده.
از همه بچه ها عذر میخوام.

اما...
بر می گردم؛

پرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور و
بهتـــــــــــــــــر از همیــــــــشـــــــه

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
جلسه ی دوم ماگل شناسی

فرزندان جادوگر چون بسیار وقت زیق است و عرصه بر نویسنده تنگ است همین را بدانید که صبح یه روز خیلی خیلی سرد و یه کمی آلوده جناب نخست وزیر با یک جت جنگی ما فوق صوت به محوطه ی هاگوارتز رسید و در نتیجه تمرینات انگری برد بسیاری که داشت با یه شلیک(!) حساب شده با چتر نجات درست از پنجره وارد کلاس شلوغ ماگل شناسی شد.

- سلام رعایای بریتانیایی عزیز! به کلاس من خوش اومدین!
- استااااد!
- چیه سالی جون!؟
- بفرمیو!!
- کفتاریهه.. بیا این جولو بشین دم دست ببینمت.. جوخه کشی می کنی واسه من!؟

سالازار روی حصیری که کنار دست نخست وزیر براش تعبیه شده بود روی زمین نشست و وزیر ادامه داد:

- " خب ببینید.. بچه ها کلی از کارهای مملکتی و حکومتی و کشوری و لشگری و اینای من.. مث همین سالی که می بینید.. روی زمین مونده .. ورقه هاتونو هنوز صحیح نکردم. ولی امشب می خونم می دم آقای فیلیچ فردا بزنه رو تابلو.. یه راست بریم سر درس امروز"

نخست وزیر به صفحه ی فوق عریض پشت سرش اشاره کرد که روش نوشته شده بود: "آرماگدون" و ادامه داد:

- " جامعه ی غیر جادوگری.. پیوندهای عمیقی با جادو و جادوگری و افسانه و اساطیر داره.. گاهی مرز بین واقعیت و خیال این بین از رفته و تشخیص این دو از هم بسیار سخت میشه! متاسفانه باید بهتون اطلاع بدم که جهان فردا تموم میشه.. برید هر کاری نکردید تا حالا بکنید که فرصت از دست رفت! "

از قرار معلوم کسی متوجه ی لحن طنز نخست وزیر نشد و همه عینهو کرگدن به وزیر خیره شده بودند!

- " این هوشمندی شما باعث مسرت خاطر من بوده همیشه.. یقینا اگه مشقهاتون رو می خوندم بیشتر از این هم مسرور می شدم.. در هر صورت.. شایعاتی مبنی بر وجود پیش گویی های باستانی در جوامع غیر جادویی به سرعت منتشر شدند و خبر از پایان جهان دارن.. این شایعه ها خیلی به سرعت پخش شدن و من که اصلا خبر ندارم چه کسانی و چه گروههایی در انتشار این شایعات نقش داشتن!

در مورد این مقالاتی زیادی وجود داره که یقینا همتون توی جزوه تون اونها رو دیدید.. و هرچه من بیشتر توضیح بدم.. کمتر جالب خواهد بود!

با این وجود.. یقینا قسمت مشکل این جلسه تکلیفهای شماس.. که هم برای من سخته هم برای شما .. با توجه به پیشینه ی درخشانتون واقعا! برای جلسه ی بعد که یک ماه بعد هست ازتون می خوام که:

کلاس تمومه.. بفرمایید!

پ.ن: ما به شدت طرفدار پاسخ های طنز شما هستیم و برخلاف نظر مدیر رولها رو هم به عنوان مشق می پذیریم.. به کسی هم مربوط نی!

موفق باشید!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.