هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: تولد 9 سالگی جادوگران !
پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
نقل قول:

آنتونین دالاهوف نوشته:
از همین جا خطاب به کسانی که میخوان برن عرض میکنم: پول ببرید ولی به اینا ندید. برید خودتون یه چیزی بخرید بخورید. اینا پولارو میگیرن بین خودشون و کادر مدیریت تقسیم میکنن. من توی اینا بودم و میدونم چه جانورانی هستند. آقا یه بخور بخوری بود توی کادر مدیریت نگو و نپرس!

سلام
با اینکه این پست با زبان شوخی نوشته شده و البته مثل پرنس عزیز جدی نمیگیرم ولی به نظر من شوخی این مطلب هم جالب نیست

در زمانی هستیم که گرانی بی داد میکنه ، مطمئنا نباید فشار مالی روی شخصی و یا مدیری بیاد و هر کسی اینو درک میکنه

همیشه تولدهای جادوگران برای مدیران ضرر مالی داشته و منعفت مالی نداشته چون مهمانهایی که میومدن از تعداد پیش بینی شده همیشه کمتر هستن

در کل این مطلب حالت جالبی نداره

با اینکه سر کارم ولی سعی میکنم بیام و دوستان قدیمو ببینم

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

مخاطب خاص!
پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
داداش من، آنتونین!

مشخصه این روزها کیه که از سر تا پای سایت ایراد میگیره و موضع گیری میکنه!

تو این روزها جایگاه قدیم منو داری، ولی فرق تو با من اینه که من یه کاری واسه این سایت می کردم و ازش ایراد می گرفتم، اما شما در هر صورت ایراد میگیری!

داداشم.. به خودت بیا! اینجوری نبودی تو.. حزب باد شدی! اخلاقت بچه گانه شده!

یه نگاه به پیامی که توی شَوت باکس دادی بنداز:

نقل قول:
آنتونین دالاهوف: رنک دادید خیر سرتون؟ آواتارمو میبینم احساس میکنم یک جانور شاخدار شدم!

بعید میدونم لازم باشه یادآوری کنم مشکلاتی که همین اواخر پیش اومد رو! هم من توش دست داشتم.. هم تو! هم من ضرر کردم.. هم تو!

این سایت با هر مدیریت مزخرفی که داشته باشه!! اما جاییه که همه ی ما کلی از سالهای عمرمونو توش سپری کردیم! نون و نمک خوردیم! بشخصه اگه کاری هم کرده باشم واسه سایت انجام دادم نه واسه مدیراش! مگه غیر از اینه که خود تو مدیر بودی؟! حالا که منافعت زیر سوال رفته میای تشویش میکنی ذهن ملتو؟!

آهان! حتما من که دارم این وسط کاری انجام میدم هم قراره یه چیزی واسم بماسه.. نه؟

اگه منظورت به من باشه، من اینو یه توهین بزرگ به خودم تلقی می کنم.. جوابشم طلبت!!
این اواخر کارایی کردی که اینقد کوچیک می بینمت که حتی نیاز نیست این مسائل رو واسه توی احمق! تشریح کنم!
میگی نمیای.. ولی از نظر من بیا! اونوقت چشامون تو چشم هم میوفته ببینم می تونی جلوی خودمم این چرت و پرتا رو بگی یا نه!

این بچه هایی که اینجا اومدن، یکیش خود من.. بخاطر عشق به این سایت اومدن!
اگه گفتیم پول بیارن.. به این دلیله که هنوز مشخص نیس با مهمونیِ میلاد که یکی دو هفته پیش بود و قدیمیا اومدن، چند نفر از قدیمیا میان! واسه همین گفتیم پول ( حداکثر 3500 ) همراشون باشه که کل خرجی که میشه دُنگی حسابش کرد رو دوش بابایی که میاد 70-80 تومن پول کیک میده نیوفته و ضرر هم نکنه!

ویرایش: اینو یادم رفت بگم! اگه تعداد کم باشه و پول کم بیاد، که مجبوریم از جیب خودمون بزاریم! اما مسلمن اگه اضافی اومد، همونجا خرج خود بچه ها میشه!

اصلا در حد اون نیستی که بخوام بهت بگم اگه چیزی از اون پول باقی بمونه همونجا توی میتینگ خرج خود بچه ها میشه!

ولی اینو هم داشته باش! جناب علی نا!ادیب.. دوست نارفیق من.. اگه اومدی اونجا و دیدی یه دونه 1 ریالی کف دست من یا یکی از این مدیرا موند، بقیه رو کاری ندارم.. ولی از من بد می خوری!!!

بله.. این رسمن یه تهدید بود!

نه آبرو واسه کسی گذاشتی، نه اعصاب!

اول می خواستم این بحثو ببرمش تو نحوه ی برخورد! ولی دیدم بهتره یه بار همینجا واسه همیشه دهن گشادتو ببندم بهتره!

برو به درگاه هرکی میخوای طلب استغفار کن!

ببین آقا جان..

زهی خیال خام!

تمام./

ویرایش شده توسط پرنس در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ ۱۸:۳۰:۵۵

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اس ام اس میدی، پست میزنی، علاقه مندم که هستی اونوقت اینقدر روی مبلغی که بچه ها باید با خودشون بیارن تاکید داری؟(دارید؟) شما که اینهمه علاقه مندید اقلا مبلغ دقیق نمیگفتید. من که نمیتونم بیام چون تو اون ساعت سر کارم ولی اگه میخواستم بیام و این پستو میخوندم پشیمون میشدم. علاقه مندی خشک که فایده نداره! اگه به حرف باشه، من از همه به همه علاقه مندترم! علاقه مندی وقتی معنا میده که قرار باشه از خودت(خودتون) مایه بذاری.(بذارید) که نمیذارید. حالا گذشته از این شما اصلا از کجا میدونید چه تعداد قراره بیان که مبلغ دقیق مشخص میکنی؟ فرضا اگه سی نفر بیان میشه صد و پنج هزار تومن. اگه کمتر و بیشتر بیان چی؟ در همین حد که میگفتید بچه ها پول همراهشون باشه کافی و آبرومندانه تر بود.

از همین جا خطاب به کسانی که میخوان برن عرض میکنم: پول ببرید ولی به اینا ندید. برید خودتون یه چیزی بخرید بخورید. اینا پولارو میگیرن بین خودشون و کادر مدیریت تقسیم میکنن. من توی اینا بودم و میدونم چه جانورانی هستند. آقا یه بخور بخوری بود توی کادر مدیریت نگو و نپرس. هر سال بعد از تولد با این پولا بلند میشن میرن شمال عشق و حال. من افشا گری میکنم! سردسته شونم وبمستر اصلی سایته. خودش نمیاد ولی سهمش همیشه محفوظه. شوخی؟ هیـــــچ شوخی ندارم! هیچ دشواری نداره! خیلی خوب میخورن!

پیام زده شده در: ۲:۰۲ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
بیا..

شامپو جان میخواستی همین یه خطو بزنی به خودم میگفتی خدایی نکرده به زحمت نیوفتی!

آخه توی پست زدن هم خسیس بازی؟!! :دی

پست شامپیِن رو کامل می کنم..

آقایون، خانوما و دوستای عزیز..

دیگه چیکار کنیم دیگه، عشق به شما ساحره های عزیز مارو کشته سالی دو سه دَفه!

خلاصه اینکه وقت گذاشتیم، امروز رفتم + به همراه درخت! نشستیم با این بابا مدیر رستوران صحبت کردیم.. گفتیم که ما یه مشت جادوگریم، سقف اینجا رو واست آوردیم پایین شاکی نشی! گفت شما به ما کیک بدین ما خودمون براتون می رقصیم اصن!

نهایتا به اینجا کشید که قرار ما شد چهارشنبه ساعت 4 بعد از ظهر، رستوران بوف به آدرس»

- یکم بالاتر از فلکه دوم صادقیه، برج نگین رضا، رستوران بوف..

واسه دوستانی که نیومدن تاحالا عرض میکنم..

از میدون آزادی برج سفید و آبی نگین رضا مشخصه..

* »» لازم بذکره احتمالا طبق روند سالهای قبل، یه مبلغی ( بین 3 تا 5 هزار تومن) از دوستان گرفته میشه که کل خرج کیک و پذیرایی و اینا رو دوش شخص خاصی نیوفته و دُنگی حساب کتاب کنیم.. ببخشید حرف از پول میزنم، میگم که بعد نگن نگفتی و کسی از ما ناراحت نباشه..

* مورد آخر هم، دوستانی که تمایل دارن با همراه تشریف بیارن.. دوستی، خاله ای، عمه ای، عمویی، مامانی، بابایی.. با توجه به اینکه دوستان جدیدالاورودمون مشکل سنی دارن و نمی تونن تنها جایی برن، میتونن با 1 نفر همراه تشریف بیارن. فقط قبلش اینجا اعلام کنن که تعداد رو توی آمار مدعوین بیاریم.

کار خاصی هم نمی کنیم، یه مشت بچه های قدیمی و جدید سایت هستیم، می شینیم دور هم خاطراتمونو شیِر می کنیم، کیکو می بریم.. یه پذیرایی میشیم.. چنتا عکس میندازیم و .. تمام! به سلامت..

فکر نمی کنم چیز خاصی مونده باشه..

امیدوارم موفق باشید..

منتظرتون هستیم

ویرایش مدیر - ایوان روزیه

- برای کیک لطفا مبلغ 3500 تومان همراه داشته باشین. میخواستیم پول بیشتری بگیریم که برای غذا یک سفارش کلی بدیم، اما دیدیم اگه هرکس خودش چیزی که مایل هست رو سفارش بده بهتره.
- در انتهای فقط تاکید میکنم اگر دوستان قصد دارن با خودشون همراه بیارن حتما تعداد همراهان رو اینجا ذکر کنن که بتونیم آمار کلی شرکت کنندگان رو داشته باشیم.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ ۱۱:۱۹:۵۷

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۳۴:۵۴
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
زمان و مکان قطعی تولد 9 سالگی سایت:

محل و ساعت تولد، مثل سال های گذشته رستوران بوف، شعبه برج نگین رضا هست، ساعت 4.

نکته مهم: دوستان لطفا پول همراه داشته باشین برای سفارش غذا.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱

سیبل  تریلانیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۷ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵
از برج شمالی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین

اهم!
منم اگه کلاس یا امتحان یا سورپرایز دیگه ای نباشه سعی میکنم حضور فعال داشته باشم.همگی نیم فنجان قهوه به همراه فال مجانی مهمون منین.به شرط اینکه اجازه بدین هر نوع پیشگویی شومی که دلم میخواد براتون بکنم.

همین!

آینده شما را سیاه میبینم...و سیاهی اوج زیباییست!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
بعد از هفت سال و اندی حـُ-ضور در جادوگران طبیعتا تولد برای من باید عادی شده باشه...اما متاسفانه نشده!!خیلی خوشحالم که جادوگران هنوز هم بعد از 9 سال حالا به هر نحوی تونسته فعالیت خودشو حفظ کنه.

متاســـفانه به خاطر مسافت دوری که از تهران دارم(نه چندان دور:اصفهان!)نمیتونم توی میتینگ تولد شرکت کنم اما مثله همیشه از دور پوششتون خواهم داد!

خیلی از ماها با این سایت خاطرات خیلی خوبی رو با دوستامون و بقیه بچه ها داشتیم که هرگز از یادمون نمیره؛گرچه که من یکی داره کم کم از ذهنم میره!دلیلشم واضحه...نیست؟!

.::جاد.و.گران::. تولدت مبارک!!

پیام زده شده در: ۸:۵۷ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
متاسفانه این هفته هم از چهارشنبه نیستم و برنامشم از دو هفته پیش چینده بودم. ( فک کردید فقط خودتون تو خونه راه میرید و دو چیز نظرتون رو جلب میکنه : 1- خوردنی های تو یخچال 2- تعطیلی های تو تقویم )

وسط هفته من میتونم مرخصی بگیریم بیام و محصلین گرامی از ذیل (دبستان) تا صدر (دکترا) هم میتونن مدرسه رو دو دره کنن D:
چیزی که امکان دو دره کردنش نیست خانواده است مخصوصا پدر و مادر و قول هایی که ازمون گرفتن برای تعطیلات و رفتن پیش اونها :D

برنامه شخصی آخر هفته های من طبق این سررسید که از بچمون بهمون نزدیکتره به این شرحه فعلا:

- 13 تا 15 دی در سفر

- 21 و 22 دی سفر اجباری

- از 26 دی تا 1 بهمن سفر کاری قطع دسترسی به نت مگر وقتی تو این سالنای فرودگاهی توپ هستیم

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۰:۰۵ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
به نظر من که تشکیل نشه بهتره

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ شنبه ۹ دی ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
آقا بزارید چهارشنبه که منم برای اولین بار بتونم تو این جشن شرکت کنم.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.