هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۰:۰۰ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

ویکتوریا ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۹ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
1. سابقه ی عضویت در گروه مرگخواران؟

خیر متاسفانه به خاطر محاصره شدن توسط یک مشت ویزلی، تا بحال این افتخار رو نداشتم.

2. سابقه ی عضویت در محفل؟

نــــــــــــــــــــــــــــه... تلاششون رو کردن اما من فرار کردم

3. مهم ترین تفاوت بین دو جبهه ی سیاه و سفید؟

....خوب بستگی داره . به این سوال دو جور میشه جواب داد: اساسا هر جبهه ای که طرفدار ارباب باشه، جبهه سیاه محسوب میشه و مطلوبه. هر گروهی هم ک طرف اون مردک فسیل ریشو باشه جبهه سفید
البته این جور هم میشه گفت
چون محفلی ها اهل حموم رفتن نیستن....مدتی بعد از تشکیل جلسات دامبی متوجه میشه هوا غیر قابل تنفسه بنابراین بهشون دستور میده لباسای روشن بپوشن و زود ب زود حمام کنن. البته اینم لازم ب ذکره که دامبی از تاریکی میترسه لذا از ارباب و مرگخواران وحشت داره و غدقن کرده که کسی توی محفل لباس تیره بپوشه

4. نظر شما درباره کچلی و جادوگران کچل؟

در واقع بهترین جواب اینه: هر چی که میل ارباب باشه. البته بسیار زیبا و برازنده است.و از لحاظ اقتصادی هم به صرفه است. تازه یک چیز خوب دیگه ای هم داره اینه که در جلسات دادگاه ماگل ها حواس قاضی پرت زلف های وکیل و موکل نمیشه

5. بهترین و مناسب ترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

عزیزترین شخض زندگیشو جلوش شکنجه کنیم در حدی که خووون بالا بیاره. صد در صد جواب میده( البته در هر حال تا نظر ارباب چی باشه)

6. در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

هر روز بهشون سر میزنم. امر ارباب رو در موردشون اطاعت میکنم. در هر ماموریت هدیه ای براشون میارم و در نهایت هر چند وقت یکبار از ارباب سوال میکنم که پرنسس از من رضایت دارن یا خیر

7. به نظر شما چه بلایی سر موها و دماغ لرد سیاه آمده است؟

بلا؟؟؟؟ اوه ابدا این یک مد بسیار زیبا و جذابه و خوفناکه و در ضمن ، به کسی چه؟؟ این اریاب هستن که ظاهر بقیه رو مشخص میکنن کسی حق نداره درباره ظاهر ایشون نظری بده( البته چیزی به جز اینکه زیباست)

8. یک نمونه از کارهای بی رحمانه و سنگدلانه و سیاهانه خود را شرح دهید.

تست کردن وسیله شکنجه جدیدی که با کمک یادداشت های مادرم ( البته با کلی تغییرات در یاددااشت ها ) روی بچه های یک مهد کودک ماگلی که منجر به این شد که هر کدومشون اول همدیگه رو تا سر حد مزگ بزنن و بعد با مرگبارترین سلاح دم دستشون به والدینشون حمله کنن

9. نظر خود را بصورت کاملا خلاصه درباره این واژه ها بیان کنید:

ریش :در صورتی که متعلق به دامبلدور باشد،دستگیره ای برای اینکه در اتوبوس شوالیه کله پا نشویم

طلسم های ممنوعه:
برای ارباب هیچ طلسمی ممنوع نیست. من مطیع امر اربابم

الف.دال:
یک مشت بچه لوس ننر کم عقل، ایضا بی عقل که قصد دارن ریشوی فسیل رو احیا کنن.البته محاله

ویکتوریای عزیز

اولا بسیار خوشحالم که با رنگ بنفش ننوشتین!

دوما اون امضا و اون آواتار کجا و درخواست عضویت برای مرگخوار شدن کجا!!

علایقتون رو دوباره بررسی کنید.بدون هیچ فشار یا اجباری تصمیم بگیرین که دلتون میخواد به کدوم جبهه ملحق بشین.
بررسی درخواست شما خیلی طول کشید!یه سری نکات مثبت داشتین و چند بخش ضعیف...راستش تصمیم گرفتن درباره اینکه برای ورود به ارتش آماده هستین یا نه زیاد آسون نبود.جوابهاتون به سوالای فرم خیلی خوب بود.رفتار کلیتون کاملا مناسب یک مرگخوار بود.
اینکه عضوی بدون اینکه از طریق پیام شخصی سوال کنه که" آیا میتونه مرگخوار بشه یا نه" بیاد اینجا درخواست بده به نظر من یک امتیاز مثبته.

راستش من فکر میکنم شما میتونین مرگخوار خوبی بشین.ولی به نظرم هنوز کمی زوده.نمیتونم بهتون بگم بعد از 5 پست دیگه برگردین...یا ده تا...یا بعد از یک ماه!هر وقت احساس کردین آماده هستین و هنوز تمایل داشتین مرگخوار بشین منتظرتون هستم.این آمادگی حتی میتونه بعد از زدن یک پست ایجاد شده باشه!کافیه احساس کنین نوشته هاتون تغییر مثبتی کردن.

چون فرم رو یک بار پر کردین لازم نیست دوباره این کارو بکنین.اگه دوباره درخواست دادین میتونین همین جوابها رو کپی کنین.

تایید نشد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۶ ۳:۰۲:۴۱

ریموس ویکتوریا را روی زمین انداخت.
- تو برای کی کار میکنی؟
هریت با پوزخندی سکوت کرد. مهم نبود چقدر شکنجه اش کنند،او نباید جواب میداد. باید تا جای امکان طول میکشید.پس از دو ساعت دردی متفاوت را در ساعد چپش حس کرد. سوزش نشان شوم.خندید
- من به سرورم خدمت میکنم.
صدای فریاد پرسی به گوش رسید
- گنجینه دزدیده شده.
ویکتوریا خندید
- زنده باد لرد سیاه

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
حقیقتش... خب متاسفانه تا حالا سعادت اینو پیدا نکردم سرورم و امیدوارم بر این حقیر منت گذاشته اجازه بدید در زمره خدمتگذارانتون در بیام.

نهههه... به هیچ عنوان تا الان زیر بار چنین خفتی نرفتم سرورم.... عضویت در محفل، اصلا از یک کیلومتری محفل رد شدن، بزرگترین ننگیه که میشه باهاش یه نفرو متهم کرد.

به نظر من قیاس این دو جبهه قیاس مع الفارقه... مثل قیاس پشه(محفل) با فیل می مونه. با این حال با اجازه سرورم یکی از اساسی ترین تفاوتهاشون عرض می کنم و اون اینه که رهبر مرگخواران لرد ولدمورت کبیر و نواده سالازار اسلیترین بزرگ هستن و به قدری با صلابت و قدرت و جذبه هستن که حتی آوردن اسمشون لرزه به اندام همه اعم از محفلی و مرگخوار می ندازه و در طرف مقابل ما محفلو داریم که یه پیرمرد پشمکی ابله خل وضع و مشنگ پرست ریاستشو به عهده داره. هیچ جای تعجبی هم نداره که اونا روز به روز دارن ضعیفتر میشن و جبهه مرگخواران قوی تر. :pretty:

اصولا تجربه ثابت کرده کچلی تاثیر مستقیم بر هوش و موفقیت افراد داره... هرچی کم موتر باهوش تر و موفق تر و خود شما سرورم اثبات کننده این حقیقت هستید. حالا شما یکی مثل اون پشمک رو در نظر بگیرید. من که معتقدم همزمان با با رشد موها و ریشش عقلش زوال پیدا کرده. درجه کم عقلی اش رو هم با متر کردن طول موها و ریشش میشه درآورد ... در کل مو چیز بسیار زائد و اضافه، نفرت انگیز، محفلی پسند و مزخرفیه.

استفاده از مگس کش آخه ریز می بینمشون.

بنده خاک زیر پاشون میشم. البته ببخشید یادم نبود ایشون پا ندارن... به هر حال همه جوره در خدمت ایشون خواهم بود. کافیه لب تر بفرمایند.. اوه ببخشید یادم نبود ایشون لب هم ندارن اشکال نداره کافیه هیسی بفرمایند تا ما با سر برای خدمت گذاری به ایشون بدویم.

بلا؟کدوم بلا؟ این اشیاء؟اضافات؟ زواید؟ بودنشون به چه دردی می خورن که بگیم نبودنشون بلا محسوب میشه؟

کشتن توبیاس اسنیپ پدر پسرم البته ممکنه این سوال برای سرورم پیش بیاد تو که باهاش ازدواج کردی؟ سرورم عفو بفرمایید. من اغفال شدم بعد هم به خاطر سوروس ناچار شدم این مشنگ نفرت انگیزو تحمل کنم تا پسرم درسشو بخونه و همینجا اعلام می کنم من کسی بودم که تشویقش کردم به شما بپیونده هرچند اون لیاقت شما رو نداشت و منو نزد شما سرافکنده کرد بعدش که خیالم از بابت اون راحت شدم این مشنگ بی خاصیت(البته مشنگ ها همه بی خاصیتن) رو با یه طلسم ریزریز کردم انداختم جلوی سگا بخورنش... البته کارای دیگه هم در راه خدمت گذاری به جبهه سیاهی توسط بنده انجام شده مثل ملق زدن روی مواد قانونی برای باطل جلوه دادن حق و بالعکس.

ریش : تهوع!!

طلسم های ممنوعه: دقیقا منظورتونو از طلسم ممنوعه متوجه نشدم... ممنوعه ای وجود نداره... اگر هم منظورتون سه طلسم ایمپریو آواداکداورا و کروشیو هست از نظر من فقط اینا طلسم محسوب میشن و غیر از اینا هیچ طلسم دیگه ای وجود نداره... بقیه چیزا طلسم نیستن جز لیست خاله بازی بچه ها هستن

الف.دال: هان؟ الف. دال؟ جسارت بنده رو ندیده بگیرید سرورم... فکر کنم درستش این باشه: الف،ب،پ،ت،ث،ج،چ،ح،خ،دال.

البته لازم به ذکره که حضور ناگهانی این همه تازه وارد مشتاق کمی شک و تردید ارباب رو برانگیخته...

خانم پرنس!

آیا شما اطلاع دارین که سوروس عزیزتون هم اکنون در کدام جبهه سرگرم مبارزه هستن؟...بله درست حدس زدین...اون طرف!
اینم بچه اس که شما بزرگ کردین و تحویل جامعه دادین؟شرم نمیکنین آیا؟

الان اومدین اینجا الفبا یاد ارباب میدین؟

وای بر شما!

تایید شد.تشریف بیارین داخل با هم تصفیه حساب کنیم.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۴ ۱۴:۰۱:۵۷
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۴ ۱۵:۵۶:۲۱
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۴ ۱۶:۱۹:۵۶
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۴ ۱۷:۰۸:۳۹
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۴ ۲۲:۲۱:۱۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۵ ۳:۰۸:۴۹

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲

جاگسنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
چیزه...شاید... احتمالا... بذارید آستین دست چپم رو بالا بزنم:worry:..... خب... بله ظاهرا یه موقعی بودم...الان کمی کم رنگ شده.

نــــــــــــــــــــــــــــه... این وصله ها به تن من نمی چسبه!!!

یکی علاقه داره لباس های تیره بپوشه، اون یکی نه. البته من شایعه ای(؟) شنیدم که میگه 20 سال قبل بدلیل شیوع شپشک نوع دامبلی بین محفلی ها، درمانگر های سنت مانگو، محفلی ها رو مجبور می کنن نوعی لباس روشن جادویی برای رفع این آفت بپوشن. وقتی دامبلدور می بینه آبروش در خطره چاره ای نمی بینه جز اینکه اعلام کنه بدلیل اینکه محفل به اصطلاح یک جبهه سفیده پس بر پیروانش واجبه لباس های روشن بپوشن.

بسیار زیبا و برازنده اند. مخصوصا از زمانیکه قیمت یک عدد شامپو ایوان شده 4800-5000، بر تعداد افراد بی موی جامعه جادوگری هم افزوده شده. پس نظر من اینه:
درود بر کچلی و درود بر لرد سیاه که فرزانه و دوراندیش بودن و هستند و خواهند بود!

وادارش کنیم که پدرخوانده هری پاتر بشه! :zogh:

هر صبح یه پرس چلو کباب اعلا میزارم جلوشون، بعد از اون هم نیم ساعت از زیبایشون تعریف می کنم!

هوووم....بلا.... چه بلایی؟؟؟ من که چیزه خاصی نمی بینم!

انداختن شپش در ریش دامبلدور که بعدها منجر به شیوع بیماری به نام شپشک دامبلی شد.

ریش : در صورتیکه از نوع دامبلدوری باشد، محلی برای پنهان کردن وسایل ممنوعه.

طلسم های ممنوعه: مگه ما طلسم ممنوعه هم داریم؟ والا تا اونجا که یادمه پدرم می گفت برای اسلیترین ها هیچ طلسم ممنوعی وجود نداره!

الف.دال: دو حرف نامفهوم که نقطه ای بینشان قرار گرفته.

جاگسن!

به نظر من شما باید یک دوره کلاسهای آموزشی پر کردن فرم درخواست مرگخوار شدن برای دیگران بذارید.ارباب بسیار لذت بردن.خلاقانه، پلید، بی رحم و شایسته لرد سیاه.

نوشته های شما در سطح خوبی قرار دارن.فعالیتتونو منحصر به تالار خصوصی نکنین.گهگاهی سری به انجمنهای عمومی هم بزنین.مرگخوارا باید همه جا حضور داشته باشن.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط جاگسن در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۳ ۲۲:۰۳:۱۳
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۴ ۱۲:۲۸:۱۵

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۲

بارتی کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۵ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 121
آفلاین
تق تق تق1!!!ارباب اجازه هست؟؟؟
سلام و درود بر ارباب گرانقدر تاریکی
اومدم اگه اجازه بدید عضو شم ارباب جون...
نه والا ارباب...این وسله ها به ما نمیچسبه...من طرفدار تاریکی و شمام...اون پیرمردو میخوام چیکار؟؟؟؟
راستشو بخواید...
جبهه سفید یه مشت علاف بیکارن که رئیسشونم دامبل رشو بوقیه...راستی اونا مالی خپله رو دارن...
ولی جبهه سیاه یک عده افراد اصیل و نجیب هستیمکه به اربابمون وفاداریم...ما بلا میس ورلد رو داریم... از همه مهمتر لرد سیاه اربابمونه...
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــب!!!!ارباب جون کچلی فقط به شما میاد...پس میخواستید مث اون پیرمرد ریشو شید و موهاتون شپش داشته باشه؟؟؟؟؟؟همینجوری هزارتا دختر رو میکشید :pretty:
والا ما که هرچی ارباب بگن انجام میدیم...ولی:
واسه اینکه با زجر بمیره کروشیو بهترینه...
واسه خلاص شدن درجا آواداکداورا(که در این زمینه متخصصید)عااااااااااااالیه...

بهترین رفتار ممکن...پیدا کردن میانوعده از مشنگ بگیرید تااااااااااااااااااااااااااا جادوگر!!!!!
این جسارتا به ما نیومده....ولی فک کنم چون لرد از مارا خوششون میاد عمل زیبایی کردن!!!!
خییییییییییییییییییییلی کارا کردم!!!!!!ولی کوچیک ترینش سر کار گذاشتن کادر نارس دفتر مدرسه س تااااااااااااا سر کار گذاشتن معلمای بدبخت!!!
ریش:فک کنم همونیه که دامبل داره!!!!!اصن از این چیزا خوشم نمیاد...آدم باید مث شما باشه ارباب جون...ساده و در عین حال خوشتیپ...
طلسم های ممنوعه:تخصص شمان ارباب جون...مخصوصا آواداکداورا...من که ازشون خوشم میاد...
الف.دال:یه مشت بچه در حال خاله زنک بازی...این پاتر کله زخمی بدبخت فلکزده پیش خودش شمارو چی فرض کرده...چه جسارتا!!!!

تا ابد زیر سایه ارباب خواهم بود...

بارتی کراوچ!

ارباب از جوابهای هوشمندانه شما لذت برد.ولی ملاک اصلی برای عضویت در گروه، فعالیت ایفای نقش شماست.شما تازه عضو ایفای نقش شدین و هنوز فعالیتی در این بخش نداشتین.من باید اول با طرز نوشتن شما آشنا بشم.
کمی تجربه کسب کنین.نوشته های بچه ها رو بخونین.پست بزنین.بعد اگه باز مایل بودین میتونین دوباره این فرم رو پر کنین یا حتی همین جوابها رو کپی کنین که مجددا بررسی کنم.

تایید نشد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۱۳ ۲:۱۲:۲۳

به یاد اما دابز!

I'm bad.And that's good
I'll never be good.And that's not bad

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۱۰ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲
از من فضول تر می شناسی؟! نه والا!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
nv,n یعنی درود!

خب جوجو ها! من اومدم!

سابقه؟ من؟! تو؟ او؟ ما؟ شما؟!

نوچ، ما کلاً این جا تازه واردیم... البته فقط این جا.

رنگ ـشون.

چیز زیاد جالبی نیست...کچل می کنیم ولی کچل نمی شویم!

با یه قاشق مغز ـش رو از توی چشم ـش بیرون بیاری.

با یه T پا شوت ـش می کنم بیرون. :| بعله... لطف داریم ما کلاً!

از بس بی ناموس بازی در آورده دمبل زده ترکوندت ـش.

عاقا من می گم تجربه ندارم حالا شما هم هی ارادت نشون بده! همین اومدن به این جا، فک کنم کافی باشه!

ریش : موجودی تو در تو...! دامبلدور!

طلسم های ممنوعه:
طلسم هایی کارساز!

الف.دال: گروهی خز و خیل که اعتماد به سقف ـش زده سقف رو ترکونده!

+ من همون فرمی رو که بکس پر کرده بودن رو پر کردم... قبل ـش که نباید کاری می کردم؟! هان؟!

تشکرات و اینا!

ریتای عزیز

برای مرگخوار شدن کار خاصی لازم نیست انجام بدین.شما درخواست میدین و من بررسی میکنم.
اولا سطح پستهاتون باید در سطح مرگخوارا و گروهشون باشه.دوما تمایلتون رو به مرگخوار شدن در نوشته ها و رفتارتون نشون بدین.
پست شما طنز نسبتا خوبی داشت.البته اشکالاتی هم داشت.گرچه من فقط یک پست از شما خوندم و برای قضاوت کردن یک پست کافی نیست.
گذشته از سطح نوشتن، کسی که میخواد مرگخوار بشه اصولا یه جور دیگه با لرد سیاه حرف میزنه.اون تمایل حتی در پر کردن این فرم هم باید قابل تشخیص باشه.اینجا شما با من یا ناظر حرف نمیزنین(گرچه من گاهی به عنوان ناظر جواب میدم)...با لرد حرف میزنین.درخواست مرگخوار شدن میدین.
امیدوارم این گرگ پیری که قبل از شما پست زده شما رو به اشتباه ننداخته باشه.ایشون یک دوست قدیمی هستن که برای تجدید دیدار اومده بودن و کلا بسیار منفور هستن.
روحیه سیاه بودن خودتونو رو تقویت کنین!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۸ ۱۳:۳۷:۳۴
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۹ ۱:۳۴:۳۴
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۹ ۱:۴۱:۰۳

چکش می زنیم ما...!

بهله... :fishing:

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۱

ریـمـوس لوپـیـنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
از قلمروی فراموش شدگان !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 395
آفلاین

جانم ؟ صدا نمیاد! متوجه نمی شم چی می فرمایید کچل بانو!!!

کلا بنده در محفل متولد شدم ! نمی بینی راه میرم همینطوری نور که از من سراریز میشه رو زمین؟(البته نور ماه با من کاری نداره ! حضور خیش رو کاملا تکذیب می فرمایم!

یکی سیفیت میفیتو پشمالو ! یکی سیاه سوخته کچل ! تفاوت رو با ما احساس کنید یا لرد!

داریم جادوگران رو به سیستم نور دهی خفن( دیسکو ) مجهز می کنیم !

محفلی نابود نمیشه فقط از حالتی به حالت دیگر تغییر می دهد!

کبابش می کنیم و نجینی ذغالی تحویل می دهیم !

در آخرین حرکت ماشین دزدی ایشون با سرعت 220 ک شاخ به شاخ با 18چرخ هری پاتر تصادف فرمودن و مجبور به مصرف یک عدد هورکراکس شدن و اینگونه ظهور کردن :دی!

صدا کردن لرد به اسم های ولدک ! کچلک ! سیاه سوخته ! دیسکو ! و پروژکتور!

ریش : چیزی که همیشه ولدک از نداشتنش رنج کشید !

طلسم های ممنوعه: خز شده دیه ! همه زرتی ازش استفاده می کنن

الف.دال: ارتش دامبلدور (ره)

این بود راه دامبل راحل؟

آه ای گرگ خونخوار, آه ای زوزه کش شبهای تنهایی,آه ای همزبان!

چقدر ما اربابان دلتنگ شما گرگان درنده میشویم.اصلا اهمیتی نداره که نجینی رو کباب فرمودین و ما رو ولدک خطاب کردین.
ارباب هرگز دلش نمیخواست ریش داشته باشه.شما ما رو با یکی دیگه عوضی گرفتین.درختی که هرگز ریش نداشته و لقب ریش دراز رو یدک میکشه!
من نمیدونم رولینگ چه فکری کرده بود که سعی کرده ما رو از شما جدا کنه.به هرحال قلب ارباب در کنار شماست. دلیل اینکه ارباب قلبی نداره همینه!قلبشو داده به دوستان قدیمیش.
گهگاهی ظهور کنین ارباب شاد شه.

تایید نشد و نخواهد شد...عمرا!

یا ولدک
اول معذرت که زیر ویرایش شما ویرایش می کنم !

ارباب دوست داشتنی قصد فقط سلامی عرض کردن و کم کردن دلتنگی این گرگ پیر بود !
و گرنه مارو چه به در جمع سیاه سوخته ها بودن !
ارباب همیشه جاویدان باشی !
تا ولدک باشد جادوگران هم زنده اس !

ویرایش شده توسط لردولدمورت در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ ۱۴:۰۰:۱۳
ویرایش شده توسط ریـمـوس لوپـیـن در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ ۲۰:۲۹:۴۸

در قلمروی ما چیزی جز تاریکی دیده نمی شود !
اینجا قلمروی فراموش شدگان است !

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین

خیر تا به حال این افتخار نسیبم نشده ارباب

اه ار باب شرمنده ام نکنید ما در جوانی کاری کردیم که بسیار پشیماننیم ما فقط داشتیم از پشت پنجره محفل ، داخل رو نگاه میکردیم کشیدن بردنمون داخل مجبور به عضویت شدیم

برنامه های سفیدا دیگه خز شده ، رنگ سفید خز شده ، سفیدا کم پیروز میشن چون خیلی رفتارشون انسان دوستانس ولی سیاها خیلی باحال و به روزن

ارباب جدیدا کچلی مد شده دخترا هم میرن کچل میکنن... باورتون نمیشه برید داخل این تلوزیون های مشنگی ببینید
الان من موهام بلنده کلی باهاش درد سر دارم شاید منم اومدم کچل کردم!

اول دوستاشو جلو چشمش شکنجه کنی بعد خودش رو شکنجه کنی بعدم خودشو دوستاشو صادر کنی به اون دنیا!

ایشان برایمان بسیار محترم است . تازه ارباب یه براق کنندهی پوست مار گیر اوردم اصل اصل ، مال چینه! اگه تایید کنید میدم دافنه بماله روی پوستش!

چرا ما باید در کار شما دخالت کنیم ما که سر از این چیز ها در نمیاوریم خود ارباب بهتر میداند

برای کار های سنگدلانه ایده های زیادی دارم مثلا من به فلور ایده شکنجه توی تونل وحشت رو دادم .
ولی ارباب پشتبانه ای برای اجراشون نداشتم

ریش : جای شیپیش!

طلسم های ممنوعه: زیبا طرین طلسم های دنیا

الف.دال: ارتش بچه سوسول ها!

پ.ن: ارباب چندیست فعالیتم کم شده اما این امتحانا بگذره درست میشه

چوی عزیز

گذشته از فعالیت کم، بیشتر(تقریبا تمام) فعالیتتون مربوط به هاگوارتزه.ملاک من برای تایید فعالیت در ایفای نقش اصلیه.
پستهای شما خیلی با سطح مورد نظر من فاصله دارن.اگه مایل باشن با کمی تلاش اشکالاتشون رو خیلی زود میتونین بر طرف کنین.
علاوه بر بالا بردن سطح پستهاتون، باید به این نکته هم توجه کنین که وقتی قصد دارین عضو گروهی بشین از هر جهت باید تمایلتون رو به اون گروه نشون بدین.البته فعلا عضو نشدین، و به همین دلیل منظورم آرم محفل توی امضاتون نیست.ولی حداقل در پستها باید این تمایل مشخص باشه.
چو چانگ شخصیت سفیدیه.شما باید شکل جدیدی بهش بدین.کاری کنین که بتونیم چو رو به عنوان جادوگر سیاه بپذیریم.کار سختی نیست.کافیه چو دیگه پاک و معصوم نباشه.حتی خنثی هم نباشه.جبهه شو انتخاب کنه.

تایید نشد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لردولدمورت در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۵ ۲۲:۵۲:۵۶

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین

سابقه ای نداریم.

این چه حرفیه خیانت؟ ولی میخواستم برم که در جریانید که چرا نرفتم.

اینکه سیاها ارباب دارن، ولی سفیدا دامبلدور دارن.

کچلی بهترین شکل مدل موا، و شماهم استحقاق بهترین ها رو دارین و هیچ دغدغه ای برای شونه کردن یا ژل و کتیرا ندارید.

فقط اسم شما براشون کافیه، چه برسه به بقیه چیزا...

رفتاری بسی محترمانه

هیچ بینی و مویی لیاقت چهره ی زیبای شمارو نداره.

حمله به یک محفلی با نفرین سکتوم سمپرا...

ریش : زیاد دوست ندارم.

طلسم های ممنوعه: عاشقشونم

الف.دال: حالا که میبینم، زیادم بد نیست، ولی هیچی جوخه نمیشه.

پنه لوپه عزیز

اینطور که من میبینم شما عضو الف دال هستین.عضویتتون اونجا تایید شده.
اول تکلیف این قضیه رو روشن کنیم که آیا مرگخوارا میتونن عضو الف دال بشن یا نه.

الف دال گروهیه که برای مبارزه با جادوی سیاه تشکیل شده و مرگخوارا جادوگرای سیاه هستن...شما میتونین با خودتون مبارزه کنین؟....بنابراین الف دالیا نمیتونن مرگخوار بشن و مرگخوارا هم نمیتونن عضو الف دال باشن.چون با پایه و اساس ایفای نقششون تضاد داره.

در مورد پستهای شما

برای مرگخوار شدن نوشتن در سطح متوسط، فعالیت حداقل در حد متوسط سایت و سیاه نوشتن ملاکه.در جواب درخواست محفلیا هم گفته میشه که باید سفید بنویسن.این سیاه یا سفید نوشتن معنیش اینه که جهت و جبهه پست شما مشخص باشه.وقتی یکی این پست رو میخونه بتونه تشخیص بده که نویسنده مرگخواره یا محفلی.البته منظور این نیست که داستان رو به نفع گروه خودتون پیش ببرین.فقط با استفاده از طنزهایی که برای شخصیتها بکار میبرین و طرز خطاب کردن شخصیتها میشه این تفاوت رو ایجاد کرد.پستهای شما تقریبا خنثی هستن.نه سفیدن و نه سیاه.البته اگه مانعی برای مرگخوار شدن شما وجود نداشته باشه فکر میکنم این مشکل رو میتونم حل کنم.ولی قبل ازهر چیزی باید تکلیف عضویت الف دالتون مشخص بشه.درست نیست که مثلا من شما رو تایید کنم و بعد از الف دال خارج بشین.به نظر من شما فکراتونو بکنین.الف دال و مرگخوارا گروههای شبیه هم نیستن.درست مقابل هم قرار دارن.اخلاق و روحیات شما به یکی از این دو گروه باید نزدیکتر باشه.تو یکی از اینا راحتتر فعالیت میکنین.تصمیمتونو بگیرین.اگه تصمیمتون الف دالی شدن باشه لازم نیست کاری انجام بدین.ولی اگه تصمیم مرگخوار شدن بود به مسئول الف دال اطلاع بدین و اول از اون گروه خارج بشین.بعد با پیام شخصی میتونین به من اطلاع بدین که همین پست رو تایید یا رد کنم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لردولدمورت در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱ ۳:۵۰:۱۱

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین

دیرفهمیدم که چقدر به ارباب ارادت دارم...

ارباب خجالت میدید مارو، من حتی از دوکیلومتری محفل هم رد نشدم تاحالا.

یکی حقه، یک ناحقه

کچلی بهترین شکل مدل موا، و شماهم استحقاق بهترین ها رو دارین و هیچ دغدغه ای برای شونه کردن یا ژل و کتیرا ندارید.

فقط اسم شما براشون کافیه، چه برسه به بقیه چیزا...

رفتاری کاملا محترمانه

هیچ بینی و مویی لیاقت چهره ی زیبای شمارو نداره.

حمله به یک محفلی با نفرین سکتوم سمپرا...

ریش : زیاد دوست ندارم.

طلسم های ممنوعه: عاشقشونم

الف.دال: خاله بازی بچه های الاف هاگوارتز

به امید مرگخوارهای بیشتر!!!

پنه لوپه عزیز

تجربه شما برای مرگخوار شدن خیلی کمه.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لردولدمورت در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۲۷ ۱:۰۷:۵۰

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
نام و نام خانواد‌گی:

همانا که اسم ما در کنار نوشته شده است کبیرا!
جردن سوسک آرزو داشت فرمی درست کند که نام و نام خانوادگی نپرسد!

روزگاری درخواست کردیم.
هفته ها صبر کردیم.
ماه ها رنج کشیدیم.
سالیان دراز منتظر ماندیم و هیچــــ...
تایید نشد.
همانا اینگونه بود که ما به شرارت درون شما پی بردیم ولدمورتا!
(همانا شما ها بودید که قدر من شاعر را نمیدانستید!)

در محفل ققنوس سابقه نداشته ایم همی!
سابقه کیفری هم نداشته ایم همی!
ما را دل و جان باشــــدا
ولی محفل ققنوس نباشدا
ای لرد جنگاور و کبیر ما!

ببین روزگار به کجا رسیدست همی!
فرق و سیاه و سفید را نمیدانند همی!
زندگی میکنند همی با این کورنگی!
همیـــــــ
سیاه نور جذب میکند همی!
سفید نور جذب نمیکند همی!
آه..همی....

حسن!خودتی؟
فکر نمیکردم یه روز دوباره ببینمت همی!
ای نامرد!خودتیــ همی؟
همون حسن کچل خودمون همی؟
تو جادوگری؟کی رفتی واسه خودت لرد شدی همی؟
کی گریمت کرد همی؟
چقدر خوب کرده همی
.دماغتو چی کار کردی؟فکر کردی نمیشناسمت همی؟لا اقل این سوال قدیمیه رو عوض میکردی !همی...روزگاری شده همی!

سوال سخت سخت میپرسی همی!
فکر کرده ای ما بلد نیستیم همی؟
معلوم است همی!

بدلیل سخت شدن کار این دستور کار همی نخواهد داشت همی!

مرحله اول:به صورت پاور چین پاور چین وارد اتاق خواب یکی از محفلی ها که خواب است و بیدار نمیشود (مثل الفیاس دوج) میشویم.آب دهانمان رو قورت میدهیم و چوبدستی مان را در صورتی که در جیب پشت شلوارمان قرار دارد در میاوریم و در جای دیگری قرار میدهیم تا آتش نگیرد.قابل ذکر است که اول سرفه میکنیم تا صدایمان گرفته نباشد.
مرحله دوم:به صورت کاملا آماده اش قرار میگیریم و تا سه میشمریم.
مرحله سوم:محفلی را چک میکنیم که بیدار نباشد و سپس صدای خود را شبیه به یکی از محفلی ها میکنیم و میگوییم:دامبلدور اومد!
مرحله چهارم:شما خواهید دید که محفلی با سرعت به طرف درخروجی میرود (البته باید آن قفل کرده باشیم.)بعد شما را میبیند و التماس میکند که نجاتش دهید و بعد اگر شما قبول نکنید خودش را میکشد.البته در مواقعی استثنا پیش میاید که محفلی دچار جنون شده و شما را میکشد.

همانا نجینی رفتار خوبی با ما داشته باشد ما هم رفتار خوبی با او داریم.لیست هدایایی که از طرف شخص شخیص بنده به ایشون داده خواهد شد همی:
1.داروی ضد فیس فیس اعلا برای مواقعی که میخواهد یک بچه مشنگ را بخورد!
2.داروی ضد چین و چروک پوست.دخترتان دچار چین و چروک پوست شده همی!
3.6 عدد بچه مشنگ و یک عدد چریتی بربیج!
7.پودر سفید کننده پوست مخصوص مار ها!
8.خانه پوست اندازی:محلی کاملا زیبا،سرپوشیده،عایق صدا،بو خفه کن و زیبا و جادار و مطمئن برای پوست اندازی
16.بازی بسیار هیجان انگیز یه مشنگ بخور دو تا جادوگر بگیر آنلاین در سه مرحله کاملا مجزا و جدا
17.بازی ققنوس بیاردامبلدور ببر به صورت آنلاین و قابل اجرا روی همه جا!از سر صاف و صیقلی شما گرفته تا روی ریش پر شپش دامبلدور!
18.و میلیون ها گالیون جوایز دیگر

لرد سیاه از اول مو نداشتند همیـــــــ!
وقتی تام بودند مو داشتند همیــــــــ!
الان دیگر تام نیستند همیـــــــــــــــ!
لرد سیاه از اول دمکاغ نداشتند همی!
وقتی تام بودند دماغ داشتند همیـــــ!
الان دیگر تام نیستند همیــــــــــــــــ!

کار بیرحمانه همی:کندن یک تار مو از ریش های دامبلدور همی!
کار سنگ دلانه همی:کاری کردم کارستون!!!!ایه گرگی اومد خونمون همی!من رفتم تو ساعتمون قایم شدم.بعد ساعتمون زنگ زد همی!گرگه خوابش برد همی!بعد من با انبر دست جادویی شکمش رو پاره کردم همی و دلش رو در آوردم همی و به جاش تش سنگ گذاشتم همی!
گرگش سفید هم بود همی!
کار سیاهانه همی:نمیدونید من چقدر کار سیاهانه کردم همی!
مدادم رو گرفتم و کاغذم رو سیاه کردم همی!تا ماه ها کار من همین شده بود همه!

ریش :

ر.ی.ش!اسپل رو حال کردی حسنی همی؟

طلسم های ممنوعه:

چرا نمیگین ورد های ممنوعه یا افسون های ممنوعه؟من که از دست این طلسم ها به تنگ اومدم همی!

الف.دال:

جنگ امتحانی همی.مرگخوار ها با تمرین روی بچه های الف دالی برای جنگ با محفل آماده میشوند!

خوشحال میشم به عنوان شاعر بهتون خدمت کنم!!!!
در ضمن اسمتون یه خورده بلنده.میشه اربی صدا تون کنم؟اگه یه دامبلدوری بیاد و ما رو بخواد بکشه تا من داد بزنم ارباب میمیرم!اما اربی زودتر و راحت تر گفته میشه.برای خودت میگم!

این فرم ما نام و نام خانوادگی نداره...خودتون مینویسین!

خب...درمورد شما یه ذهنیت ضد سوژه در من ایجاد شده بود...اوایل ورودتون رفتار خیلی خوبی با سوژه ها نداشتین....ولی الان پستهاتونو بررسی کردم.متوجه شدم که طرز نوشتنتون عوض شده.سوژه ها توسط شما خراب نمیشن.تغییر بزرگی در اونها ایجاد نمیکنین.فقط مینویسین.حتی در خیلی از پستهاتون سوژه رو جلو هم نمیبرین.این کار خیلی خوبیه.کیفیت نوشته هاتونم در حد قابل قبولیه.شاید هنوز اشکالات کوچیکی داشته باشن که میتونیم با هم حلشون کنیم.

در مورد سوال 4 و پرسش آخرتون:

به هیچ عنوان!مرگخوارا موظفند با لرد با احترام صحبت کنن.البته این حد و مرز شرایطی داره.معنیش این نیست که مرگخوارا نمیتونن با لرد شوخی کنن.کلا وقتی وارد یه گروه میشین باید یه سری قید و بندها رو رعایت کنین.مثل رفتار و حرف زدن با بقیه مرگخوارا و لرد.وقتی وارد انجمن خصوصی بشین و با اعضای گروه ارتباط داشته باشین بیشتر متوجه خطوط قرمز میشین(البته نگران نباشین.اونقدرا دست و پا گیر نیستن.من ندیدم کسی ناراضی باشه).

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط دافنه.گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۴ ۱:۱۳:۴۰
دلیل ویرایش: ...
ویرایش شده توسط لردولدمورت در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۴ ۳:۰۹:۰۲

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.