هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بدترين فيلم هري پاتر
پیام زده شده در: ۲:۲۴ سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲

پروفسور سینیسترا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۸ جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۱۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
فیلم 6تفاوت های زیادی با کتاب داشت

مثلا سوختن پناهگاهو حذف هیلی از فسمت های مهم حذف شذن بعذم میگن چرا اسکار نگرفت

و همانا بر ساحره و جادوگر(!) واجب است که وصیت نامه ی خود را زیر بالشت قرار دهد(یا توی امضایش بنویسد و لب تابش را زیر بالشتش بگذارد!) و این‌گونه بود که ما بر آن شدیم تا وصیت نامه‌ای از خود تنظیم کنیم و در اینجا قرار دهیم تا الگویی باشد برای آیندگان.
.
.
.
و بدانید که مرگ حق است؛ پس در مرگ من نگریید که دستمال گران است و برای هر دستمال کاغذی چه تعداد درخت که قطع نمی‌شود و غیره.
.
.
.
.
.
وصیت می‌کنم من را یازده متر زیر‌زمین خاک کنید. تحمل صداهای پای روی قبرم را ندارم.
.
وصیت می‌کنم سنگ قبرم دو جداره باشد. تحمل درد‌ودل های مردم را ندارم وقتی که می‌میری هم ولت نمی‌کنند!

وصیت می‌کنم مرا با هدفون و گوشیم خاک کنید. صف حساب کتاب طولانی ـست حوصله ام سر می‌رود خب.
.
وصیت می‌کنم قبرم سیستم تهویه مطبوع داشته باشد. آن زیر بو می‌دهد!
.
وصیت می‌کنم قبرم عایق حرارتی باشد در زمستان و تابستان ناراحت نشوم.
.
وصیت می‌کنم بخاری در قبرم بگذارند. تا تنم در گور نلرزد.(!)
.
وصیت می‌کنم حشره کش و مرگ‌موش به قدر نیاز دور مزارم بچینند.
.
وصیت می‌کنم دور قبرم خندق بکنند. دورش هم تمساح بگذارند. از این ملت بعید نیست به جان جنازه‌ام بیفتند.
.
وصیت می‌کنم کفن و سنگ لهد م سیاه باشد. سیاه به من می‌آید.
.
وصیت می‌کنم سرقبرم آهنگ‌های قردار بگذارید تا "شادروان" شوم.
.
وصیت می‌کنم دعوا کنید سر قبرم با بقیه‌ی روح‌ها ببینیم بزنیم زیر خنده.
.
وصیت می‌کنم بعد مرگم برای همه تعریف کنید چه انسان گولاخی بودم. حالا واقعی هم نبود فدای سرتان.
.
وصیت می‌کنم سر قبرم بنویسید "بزرگ خاندان بوقی؛ بوق‌زن اعظم".
.
وصیت می‌کنم سر قبرم گریه نکنید. سوسن خانوم بگذارید و دوبس دوبس بزنید بترکانید. روح ارواح هم شاد می‌شود. ثواب دارد.
.
خودمان که می‌دانیم مرده‌ایم حالا هی باید گریه کنید حالمان را بدتر کنید؟
.
وصیت می‌کنم یک نوار ضبط شده سر قبرم بگذارید که به هر کس از اطرافم رد می‌شود تیکه بیندازد.
.
وصیت می‌کنم که وصیت نامه ام را پاره نکنید. شگون ندارد بوقی‌ها.
.
وصیت می‌کنم سر قبرم تلویزیون بگذارید. حوصله مان آنجا سر می‌رود.
.
وصیت می‌کنم اگر هر چه زور می‌زدید و در قبر نمی‌رفتم چیزی را بر سرم نزنید. قلقلک بدهید.
.
وصیت می‌کنم بخندید تا وقتی وقت دارید. ما که نخندیدیم ولی حداقل خنداندیم.

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۵:۵۷ یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲
از ویلای مسکونی جادوگران شماره 515
گروه:
کاربران عضو
پیام: 75
آفلاین
فیلم یک ,دو ,چهار و دو قسمت هفت که بهترینش بودن.ولی بقیه به خصوص فیلم 3 و 6 زیاد بدرد نمیخوردن.توشون هری پاتر گم بود.هری پاتر یه چیز دیگه شده بود.جذابیت نداشت.مثل بقیه فیلماش نبود.میشه گفت یه جورایی این فیلما تاریک بودن.برای اینکه بعد از فیلم 4 جادو یه معنای دیگه پیدا کرد,هری عاشق شد,رون عاشق شد,دراکو بد شد,همه مردن,همه چیز خراب شد و....
فیلم های 1 و 2 با کتاب زیاد فرق نداشت.ولی بقیه فیلما داشتن.فیلم سه با فیلم 1 و 2 تغیر زیادی داشت ( مخصوصا در بازیگر ها,چون تولید فیلم یه سال دیرتر شروع شده بود ) دیگه فیلم 6 رو که نگو.کلا از کتاب به دور بود!بعدش فیلم هفت خیلی خیلی خوب بود.( چون روش زیاد کار شده بود ) و خیلی شبیه کتاب بود!

میخوام دنیا نباشه,ریونکلاو رو باشه!
عشق س ریونکلاو رو!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۲

جاگسنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
در تکمیل حرف های تام رایدل اینو هم باید اضافه کرد که وقتی تجارت هنر رو به بازی بگیره نتیجش میشه بحرانی که الان اکثر فیلم ها باهاش دست به گریبان هستند. در فیلم های یک تا سه به بار فرهنگی و داستانی بیشتر اهمیت داده شد که نتیجه اون مطرح شدن فیلم در دنیا بود.
فیلم هری پاتر تنها قربانی میدان نبرد نبوده و نیست. فیلم هایی چون جنگ ستارگان، جان سخت، ارباب حلقه ( قسمت هابیت) ،جیمز باند و.... همه و همه همین مسیر را طی کردند.
این وسط من دلم از یک چیز خیلی می گیره و اون عمر رفته بازیگرای فوق العاده ای است که دیگه نمیشه برگردوند تا یه اثر بدیع دیگه بسازند. آخرش ممکنه بشه یک کارتون یا سریال انیمیشنی و همین....!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۲

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۱۰ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲
از من فضول تر می شناسی؟! نه والا!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام.

باو هر کس یه نظری داره! من نمی گم که بازیگرا مشکل داشتن و اینا! نه بازیگرا خوب بودن، به نظرم، در مقایسه با باقی فیلما خیلی بچه گونه می زد. حرف شما هم درسته.

فیلم شیش... آره! خیلی دستکاری کرده بودن. فصل اول ـش هم؛ بود و نبودش زیاد فرقی نمی کرد... فک کنم به خاطر محدودیت های زمانی این کارو کردن.. خب خود رولینگ هم، مگه رو فیلما نظارت نداشت؟! حتماً خودش هم همین جوری صلاح دیده...

بازم می گم! این نظره منه! لطفاً کتک نزنید بنده رو!

نقل قول:
اگه دقت کنید در کتاب های اول و دوم هری پاتر در سنین کودکی به سر می بره پس نمی تونن یک بازیگر سی ساله انتخاب کنن که فیلم بزرگونه به نظر برسه.باید فیلم هم همون حال و هوای بچگی رو داشته باشه.

نه تو رو خدا! می خواین یه پیر پاتال انتخاب کنن؟! کتاب ـش در مقایسه با فیلم، جدی تر بود. واسه همین می گم.

بازم می گم... نظره منه!

ممنون!

چکش می زنیم ما...!

بهله... :fishing:

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
همیـن اول قبل از اینکه دست به کار (!) بشم،باید بگم که ریتا جان،کاملا باهات مخالفم!

نقل قول:
به نظر من دو تا فیلم اول خیلی بی مزه بودن... اصلاً با ذهنیاتی که من از فیلم داشتم، جور نبودن!

البته خیلی بچه گونه می زد، یعنی من موقع نیگاه کردن، حس می کردم که این فیلم رو برای رده ی جوان و نوجوان نساختن اصن! برای خردسالانه!

از دیـدگاه من دو فیلم اول بیشترین شباهت رو با کتاب ها داشتند.توی سایر فیلم ها بخشی از کدام سانسور شده و یا در شاهزاده نیمه اصیل که یکی از مهمترین بخش های کتاب از دیدگاه من، یعنی خانواده گانت ها به طور کامل حذف شده و نامی هم ازش برده نشده.

گفتید خردسالانه به نظر میرسه که باز هم مخالفم.اگه دقت کنید در کتاب های اول و دوم هری پاتر در سنین کودکی به سر می بره پس نمی تونن یک بازیگر سی ساله انتخاب کنن که فیلم بزرگونه به نظر برسه.باید فیلم هم همون حال و هوای بچگی رو داشته باشه.

اتفاقا همین دو فیلم اول + زندانی آزکابان بیشترین تاثیر رو روی من گذاشتند.جام آتش هم حال و هواش با اینکه فرق می کرد اما از نظر من قابل تقدیر بود.فیلم پنج هم نسبتا ضعف های زیادی داشت اما از نظر من قابل قبول بود و اتفاقا صحنه ی مرگ سیریوس تاثیر گذار بود.شاید میتونست بهتر از این حرفها باشه اما در تاثیر گذاریش شکی نیست.

یادگاران مرگ -قسمت 1 شاید مقدمه ی نصفه کاره ای بوده برای قسمت دوم اما باز هم ضعیف کار نشده بود.قسمت دوم هـم که از نظر من شاید بشه عنوان بهترین فیلم هری پاتر رو بهش داد.اگه بخوام نقد بی جایی بکنم،در حق فیلم ظلم (!) کردم.

و اما می رسیم به موردی که همه ی دوستان بیشتر از همه بهش اشاره کردن،شاهزاده نیمه اصیل!

هنوزم در تعجبم چرا دیوید یتس -کارگردان شاهزاده نیمه اصیل- خودشو رو از خوبه ی دار آویزون نکرده!چون تنها مشکل این فیلم حذف سکانس های مهم نبوده بلکه از خیلی لحاظ های دیگه هم ضعیف به نظر میرسه.

توصیه می کنـم مقاله " خانواده گانت، خلاء بزرگ فیلم ششم " رو حتما مطالعه کنید.

ویرایش :

نقل قول:
بگو کدوم فیلم خوب بود ؟؟؟ به نظر من همه فیلما افتضاح و گند بود به خاطر اینکه اصلا اصلا شبیه کتابا نبود !!! ای خاک بر سر بیتس با این کارگردانی حال به هم زنش !!!

اینم حرفیـه!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۲

ابركسس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۲۶ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
از قصر مالفوی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
بگو کدوم فیلم خوب بود ؟؟؟ به نظر من همه فیلما افتضاح و گند بود به خاطر اینکه اصلا اصلا شبیه کتابا نبود !!! ای خاک بر سر بیتس با این کارگردانی حال به هم زنش !!!

رودخانه دل صخره را میشکافد، نه به خاطر قدرتش بلکه به خاطر پایداریش !!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۲

جاگسنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
فیلم های 5 و 6 و 7

همه این خرابکاری ها هم ناشی از فیلم پنجه که در اونحا آن قدر از کارکترا فاکتور گرفتن که در فیلم های دوگانه هفت توش گیر اومدن. شخصیت کریچر! درگیری اسنیپ و بلک، نشان ندادن برادران ویزلی ، فلچر دزد و.... همه و همه دال بر نابود کردن یه اثر بزرگ بود. :vay:

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
اتفاقن توی این مورد من باهات موافق نیستم ریتا،

من فکر می کنم فیلم یک تقریبن اون چیزی که از هری پاتر ( توی کتاب ) بر میومد رو نشون داد. و تا اونجا که می تونست سعی کرد کتاب محور باشه و به فیلم نامه ی اختیاری نویسنده فیلم تکیه نکنه.

البته بگم، واسه فیلم 1 یا همون سنگ جادو هم، نقدای سنگینی دارم که اگه سوالش پیش بیاد یا تاپیکی براش زده بشه، حتمن مطرح می کنم.

مطلقن فیلم 6 مزخرفترین بود!

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۱۰ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲
از من فضول تر می شناسی؟! نه والا!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
درود!

ای بابا! یه نفر گفت فیلم شیش، حالا همه پشت سرش رگباری شیش می زنن!

به نظر من دو تا فیلم اول خیلی بی مزه بودن... اصلاً با ذهنیاتی که من از فیلم داشتم، جور نبودن!
البته خیلی بچه گونه می زد، یعنی من موقع نیگاه کردن، حس می کردم که این فیلم رو برای رده ی جوان و نوجوان نساختن اصن! برای خردسالانه!

فیلم پنج هم افتضاح بود! با اینکه بازیگراش خوب بودن، ولی مرگ پدرخونده ی هری اصلاً رو من تاثیر نذاشت. :| بی مزه، بی مزه، بی مزه!
فقط از دوئل ولدمورت و دامبلدور خوشم اومد... جالب بود.

به عنوان بدترین فیلم... نظره من همون سنگه جادو هستش.

ممنون!

چکش می زنیم ما...!

بهله... :fishing:

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۲

بارتی کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۵ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 121
آفلاین
منم که میگم 6!!!!!
خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی از متن کتاب دور شده بود.
مسخره ترین فیلمنامه ای بود که میشد از رو کتاب نوشت!!!!!!!!!!!!!

به یاد اما دابز!

I'm bad.And that's good
I'll never be good.And that's not bad

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.