هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

پیتر پتی گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۶ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۴۵ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
اين ريزبيني ها رو ول كنيد.اين ها ايراد هاي خيلي كوچكي هستند.بزرگترين ايراد اين انجمن اينه كه:
پستها دكمه لايك و تشكر ندارن.پس ما چطوري ميتونيم از پست يك نفر حمايت كنيم؟

پیام زده شده در: ۷:۵۶ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
به تام ریدل:
مرسی شما آدم تیز بینی هستی! البته این تاریخ آخرین ورود از نظر برنامه نویسی یه کار خیلی کوچولو بود که پیشنهاد یکی از دوستانم بود.
در واقع این اسمم یکمی گیج کنندس چون این در واقع تاریخ آخرین بازدید از سایته نه آخرین ورود به معنی لاگین کردن.
جاشم هر جایی میشه برد. الان که فکرشو میکنم به نظرم کنار آفلاین باشه خیلی بهتره. یا حتی میشه یه شرط گذاشت که اگه طرف آنلاین بود تاریخو ننویسه و فقط برای اونایی که آفلاین هستند بنویسه چون معنی نداره کسی که آنلاین هست الکی چیزی نوشته بشه چون معلومه که الان هست دیگه D:

کار بزرگتر در قسمت مدیر تعلیق انجام شده یعنی اینجا
http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/moderate.php

و همچنین لیست اعضایی که موقع ارسال پی ام میخواید بیارید ساده تر شده و راحت آخرین افرادی که سلکت شدند در لیست هستند.

راستی در مورد چت
نقل قول:

وقتی میگین چت باکس قبلی روی سرور بار زیادی وارد میکنه یعنی چی؟ چت باکسی که پیام هاش متنی هستن با حداکثر چهار تا اسمایلی ناقابل چه بار خاصی میتونه روی سرور وارد کنه؟!

به کوچکی اندازه و خط نیست. مساله بزرگ چت باکس اینه که دایم داره رفرش میشه و این مثل این میمونه که شما یه طفحه رو باز گذاشتی و هر ثانیه یا هر 5 ثانیه داری روش کلیک میکنی.
خب فقط اگر 5 نفر هر 5 ثانیه کلیک کنن باعث میشه که از اون مقدار تعریف شده سرور برای یک صفحه خاص عبور کنه.
یعنی در هر سرور برای هر صفحه مثلا مثل زیری
mysite.com/module/chat/chat.php

یه بار حداکثر تعریف شده که از اون عبور میکنه و وقتی عبور کنه بهش گیر میدن.
برای خود دومین هم باز بار حداکثری تعریف شده

این بار یا همون load مربوط به هر دو بخش حافظه memory و پردازش CPU میشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۰:۱۵ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
جدیدا دسـت به تغییر و تحولاتی عظیمی زدید و ویـژگی آخرین تاریخ ورود رو به گوشه پروفایل افراد اضافه کردید!خـوبه ولی خیلی بهتر میشه که یک فیلد (Field) جدا براش تعریف کنید.چون الان با نوشته های تاریخ عضویت درهـم شده! اگه میخوایـن خودم کدشو می نویسم، تقدیمتـون می کنم ولی حتــما اینکارو انجام بدید!

دمتـون گرم!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
سلام.
ببخشید که مزاحم شدم .چت باکس به من فقط سه تا پست آخری رو نشون میده.می خواستم بدونم برای من این مشکلو داره یا نه مال همه همین جوریه؟
ممنون.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۸:۴۲ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در خصوص چت باکس باید بگم که اینی که الان خارج از سایت هست به نظرم خیلی بهتر از چت باکسی هست که ما روی سایت بزاریم.
شاید در بعضی سرور ها چت باکس مجاز باشه ولی میدونم که در اکثر سرور ها داشتن چت (و مواردی مثل دانلود سنتر و غیره) ممنوعه.
ولی همه نصب میکنن و فقط وقتی گندش در میاد که منابع زیادی از سرور صرف میشه
و متاسفانه از حدود یه سال پیش روی این سرور ما مونیتور شدیم یعنی روی ما زوم شده.
من مجبور شدم کلا امکان ساختن pdf رو هم بردارم. البته اولش دسترسی رو فقط برای اعضا کرده بودم که دسترسی برای مهمان به صورت ناخواسته داده شد و دوباره رفتیم تو لیست بد ها!!!

خلاصه میخوام بگم که همه چیز هم دست ما نیست و باید اوامر بالا دست رو هم در نظر بگیریم.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

روبیوس هاگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
از جایی که پره از ذهن های پوچ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
خواهشا یه ناظر برای چت باکس بذارید

بهترین جا را میخواهی؟
بهت نشان بدهم؟
چشمهایت را ببند تمرکز کن
تصور کن
یک گام به جلو بردار
الان همون جایی

پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام

جاگسن عزیز:

اون شکلک رو فکر کنم یکی از مدیران قبلی فکر کنم حذف کرد و شکلکای جدید جایگزینشون کرد.
به هر حال من دوباره برگردوندمش. به کد زیر:
:ysick:

اگه شکلک های دیگه هم مد نظرتون هست و فکر می کنید می تونه به رول های هری پاتری و سایت بیاد بگین اضافه کنم. موفق باشید

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

جاگسنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
سلام بر رئیسان، مدیران و ساحره های محترم.

مدتیه من دارم به این موضوع فکر می کنم که تعدادی از شکلک های قدیمی که اتفاقا خیلی هم بدرد بخور بودند حذف شدن. یکی از اونا شکلک یه آدم سبز بود که داشت از شدت استرس بالا می اورد.(گلاب به روتون) خوب این شکلک توی رول نویسی بخصوص طنز نویسی خیلی مفیده. امکانش هست کد اون شکلک رو هم به لیست اضافه کنید؟

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بانو دلوروس آمبریج

نقل قول:

این چت باکسه چند نوع دسترسی برای مسئول داشت. یکیش ادمینه که ندادم به پرنس اون اول. مدیر رو دادم که فک نکنم بن کردن اصلا داشته باشه. از طرفی ایشون اصلا نیازی ندارن دیگه به دسترسی مدیریت برای چت باکس. گرفته شد ازشون. جزو مواردی نبود که براشون تعریف کرده باشم با ایوان. همونطور که خودتون هم گفتید ربطی به مدیر روابط عمومی نداره چت باکس...

از جمله مزایای عالی ای که کاربر عادی! بودن در جادوگران داره و حتی وبمستران ندارند همینه که هر موقع هر چی بخوای میای میگی. انتقادی داشته باشی راحت میگی. پیشنهادی داشته باشی راحت میگی. فحش بخوای بدی راحت میدی. حتی اگه شبیه خبرچینی بیاد. حتی اگه یه مدیری سوتی داده باشی ناخوداگاه. میای راحت میگی کاسه کوزه هاشم سر اون میشکنه. چون اینجوری تو جادوگران از ابتداش جا افتاده که مدیرا باید خیلی مراقب رفتارشون باشن. خواستم بگم اگه کسانی مثل پرنس قبلنا هرگونه لغزش و سوتی مدیرارو راحت گوشزد میکردن و کاملا حق به جانب بودن الان حس کنن اونموقع ها مدیرا چه حسی داشتن. اگه خوبه که خب دستشون درد نکنه اونجوری گیر میدادن و دست مام درد نکنه اینجوری گیر میدیم. اگه بده که خب میگن آسیاب به نوبت. در کل خیلی قاطع رسیدگی کردی بانو دلوروس. شخصیت ایفات بهت میاد. حیف که فیثم خیلی خوشگله و میدونم لیاقتم از تو بیشتره وگرنه میومدم خواستگاریت.

نقل قول:

الان شما فقط تصور کن که خودت میدونی. فقط خودت. من هیچ سوادی ندارم. وقت هم ندارم مدام بیام ببینم سوالتون چیه خب. هر چی هم اگه بلدم، اصلا مدعی نیستم و همش با آزمون و خطا یاد گرفتم در خصوص گرافیک و وب و امثال اینها...

شکست نفسی کردی در حد تیم ملی. اگه کسی بتونه جای اون اکسپلیارموس غایبو بگیره خودتی یه زمانی.

نقل قول:

در خصوص 7 وبمستر و وضعیت شون: هری که امور فنی سایت رو بر عهده داره. من هر چی گیرم بیاد انجام میدم. سعی هم دارم کارای عقب افتاده سایت رو انجام بدم. ولتان اصلا وبمستر نیست...

دقیقا میخواستم تیکه بندازم! قبلنا اعصابم خرد میشد وبمستر زیاده میخواستم کم کنم ولی همونطور که در ادامه خودت گفتی اینکارا اینجا زمانبره. تا بیای صحبت کنی و همه نظر بدن تو صحبت با همدیگه کلا قضیه یادت رفته.

نقل قول:

من دو سه بار اقدام کردم افرادی رو به عنوان مدیر بیارم اما بقیه دوستان موافق نیستن. نیستن آقا...

کاملا درک میکنم اونموقع هام همین بود هنوزم همین ادامه داره. مثلا میدیدی یکی خیلی کارش عالیه و به درد میخوره و تا انگیزه داره باید مدیرش کنی تا استعدادش سوخت نرفته و بی انگیزه نشده ولی کلی طولش میدادن تو انجمن مدیرا. تازه آخرش که همه زیر لفظی میگرفتن و بله رو میگفتن میومدن میگفتن چرا بهش دسترسی دادی! سر قضیه یکی از مدیرا دقیقا همین مورد پیش اومد. استرجس یدفعه از ناکجا پیداش شد گفت آقا من مدیر انجمنم چرا دسترسی دادی؟! من باید باهاش صحبتای تخصصی بکنم و بعد خودم دسترسیشو بدم!! کلا یه روزی شمشیرمو ببخشید چوبدستیمو تو دل اون داداش توحید یعنی استرجس بصورت افقی وارد میکنم!

نقل قول:

در خصوص انجمن های ایفای نقش باید تو همون ویزنگاموت بیوفتین به جون ایوان...

باشه من میرم تو وینزگاموت میگم هر چند در حد یه کپی پیست بشه.

نقل قول:

شما خودت فرصت داری اینقدر که میایی انتقاد میکنی، فرصتتو یه بار خرج کن توی فروم های هری پاتری و یه بحث جدید رو بالا ببر.
من سرم شلوغ تر از این حرفائه که بیام مدام به اینجا رسیدگی کنم. خیلی امورات عقب افتاده هست برای سایت که دارم روشون کار می کنم.

حیف که توی میمیک صورتم اصلا خنده تعریف نشده وگرنه الان خنده غلطان میزدم. دقیقا همین حرفی که همیشه به بلوز زابینی میزدم رو به خودم زدی. هی روزگار. گهی پشت بر زین و گهی زین به پشت. باشه اگه چیزی به نظرم رسید پست میزنم هر چند آخر شبا میام معمولا و وقت نمیکنم. ولی تو هم خوب کار میکنی واقعا. هم بلدی هم اینکه وقت میذاری و انگیزه داری. هم اخبار هم انجمن هم حتما بلیتا و بقیه جاها. اگه تو هم نبودی که الان مدیریت جادوگران به چشم نمیومد.

ولی بنظر من اگه کسی بنظرت خوب میاد اینقدر گیر بده تا آخرش مدیر شه نذار همینجوری بمونه کادرتون. تجربه میگه تو صحبت با همدیگه اول سیریش بشو اگه کسی جواب نداد تهدید کن که اگه جواب ندید خودم سر خود عمل میکنم. یادش بخیر اونموقع ها وقتی میخواستم استرجس ظاهر شه دقیقا همینو میگفتم! هر چند فکر میکنم یه بنده خدایی براش جغدک(جغد کوتاه) میفرستاد!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۱۱ ۲۳:۰۳:۰۷

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
آنتونین:

نقل قول:

مدیر روابط عمومی مگه دسترسی هم میبنده؟! در شرح وظایفش اصلا هست؟! اصلا دسترسی داره که ببنده؟! روابط عمومی تا جایی که سواد ما قد میده یعنی ارتباط با کاربران و یه پل واسط بین کادر مدیریت و کاربران و اتفاقا جذب کاربران نه تهدیدشون. بگذریم که تهدید تو خالیه. حالا باز اگه وبمسترا یه چیزی میگفتن یه چیزی! بگذریم که اون چیز چه چیزی باشه و باید روی اون چیز بحث کرد.

این چت باکسه چند نوع دسترسی برای مسئول داشت. یکیش ادمینه که ندادم به پرنس اون اول. مدیر رو دادم که فک نکنم بن کردن اصلا داشته باشه. از طرفی ایشون اصلا نیازی ندارن دیگه به دسترسی مدیریت برای چت باکس. گرفته شد ازشون. جزو مواردی نبود که براشون تعریف کرده باشم با ایوان. همونطور که خودتون هم گفتید ربطی به مدیر روابط عمومی نداره چت باکس.
علت اینکه دسترسی دادم اون اول به پرنس برای چت باکس، این بود که من به شدت سرم شلوغ بود، فلور و هری و ایوان و استرجس هم نبودن، خواستم پرنس حواسش باشه موقتاً به چت باکس و پیام هایی که زده میشه.
حالا شما یک تهدید ازشون نقل قول کردی که خودشون مسئولن که البته شخصاً من میذارمش به حساب علاقه شون به حس دیکتاتوری و مدیریت و جو گیری شون. رویا پردازن دیگه. یادشون رفته روابط عمومی بر عهده شونه.
شما ببخش. نخواستی ببخشیش هم اهمیت نداره اصلا.

در خصوص اینکه چه دسترسی هایی داره مسئول روابط عمومی باید بگم همونی که گفتید هستش. ارتباط با اعضا و جذب اعضا و راهنمایی اونها، وب میل دارن برای اطلاع رسانی، ارتباط جادوگران با سایت های دیگه رو هم ساماندهی میکنن. از دسترسی های داخلی هم میشه به پرسش های همگانی و تایید نظرات و دانلود سنتر اشاره کرد که جونی بدن به اون دو بخش و در اصل از وظایف اصلی شون به حساب نمیاد.

نقل قول:

الان 7 تا وبمستر داریم یکی نیست بتونه ما رو از این ابهام در بیاره و بلد باشه جواب بده که وقتی میگین چت باکس قبلی روی سرور بار زیادی وارد میکنه یعنی چی؟ چت باکسی که پیام هاش متنی هستن با حداکثر چهار تا اسمایلی ناقابل چه بار خاصی میتونه روی سرور وارد کنه؟! منظور این بود که زود به زود پیام میدادن بچه ها؟ هر چقدرم پیام میدادن بالاخره محدودیت داشت دیگه. مثلا به صد تا پیام میرسید قبلیا حذف میشد. هیچ وقت از اون محدوده تجاوز نمیکرد که. سواله خب واسم!

الان شما فقط تصور کن که خودت میدونی. فقط خودت.
من هیچ سوادی ندارم. وقت هم ندارم مدام بیام ببینم سوالتون چیه خب. هر چی هم اگه بلدم، اصلا مدعی نیستم و همش با آزمون و خطا یاد گرفتم در خصوص گرافیک و وب و امثال اینها.
این بحثای فنی رو باید از هری پرسید که اونم خیلی سرش شلوغه. الان تصور شما این بوده که شاید اصلا برای یه چت باکس جدید و بهتر زوپسی اقدام نشده. چرا نصب هم هست روی سایت اما های ریسکه استفاده ازش. جدا از اون مشکل داشت که هری مشغول کار روش بوده در سایت اصلی زوپس تا ببینه چیه مشکلش.

از سرور ریسورس زیادی استفاده میکرد چت باکس قبلی که باعث شد مسئول سرور حساس بشه و کلا ماژول چت باکس مارو پاک کنه. هری داشت مکاتبه می کرد باهاشون در مورد علتش. منم با شما موافقم. چت باکس کم حجمی بود ظاهراً و نباید مشکل خاصی درست میکرد. اما منم نمیدونم چرا با این وجود باعث حساسیت اونها شده بود. یعنی مثل شما علت این حساسیت شون رو نمیدونم.

هری قطعاً باید قشنگ از نظری علمی بهتون توضیح بده. والله ما سواد نداریم. میرزا بنویسیم و در همین حد میدونیم.

در خصوص 7 وبمستر و وضعیت شون: هری که امور فنی سایت رو بر عهده داره. من هر چی گیرم بیاد انجام میدم. سعی هم دارم کارای عقب افتاده سایت رو انجام بدم. ولتان اصلا وبمستر نیست. دسترسیش برای کمک به طراحی قالب داده شده که غیب شون زده فعلا و خودم کار قالبو دارم انجام میدم. استرجس تا تابستون نیست. قبلا هم می اومد سلام و خداحافظی میکرد. ایوان رو میدونم حسابی سرش شلوغه و موقتا تا آخر این ماه گرفتاره. فلور هم گویا فعلا دانش آموزه و به امتحانات خورده. دسترسی وبمستری فلور هم برای اینه که ایشون قبلا دو سه هفته دسترسی شون مشکل داشت و نمی تونستن وارد بشن، برای اینکه مشکلی نباشه بهشون وبمستری داده شد. اسنیپ هم گاهی سر میزنه گاهی نمیزنه. اون هم هر چند وقت یکبار سرش شلوغه. اسنیپ هم مثل من هر چی دستش بیاد انجام میده.

نقل قول:

آقا این مورفین رو چرا مدیر نمیکنید؟ چیش از شماها کمتره؟! معتاد نیست که هست! بدبخت نیست که هست! بهترین نویسنده سال و مرگخوارا و اسلایترین نیست که هست! الان یعنی وضع ایفا و انجمنا اینقدر خوبه که واقعا به مدیری تو این بخشا نیاز نیست؟! کلا فاتحه انجمنو خوندید؟ اربابم اگه نباشه که دیگه هیچی. اکسپلیارموسم که خوابه.

من دو سه بار اقدام کردم افرادی رو به عنوان مدیر بیارم اما بقیه دوستان موافق نیستن. نیستن آقا. منم نمیتونم با رای خودم عمل کنم. دلایلی دارن اونها هم. البته منظور من از اضافه کردن مدیر اختصاصی شدن دسترسی هاشونه. یعنی مدیر انجمن فقط انجمن و از این قبیل و البته مدیر جدید هم حداقل 3 تا 5 ماه سال رو فعالیت صد در صد مفید داشته باشه برای بخش تحت نظرش. به هر حال بقیه دوستان معتقدن مدیر به تعداد کافی داریم الان و نیاز نیست مدیر جدید اضافه بشه. وگرنه دردسر میشه. بله. داریم مدیر به تعداد کافی اما خب فعالیت مدیریتی پیشرو و سازنده به حد لازم نداریم.
انتقادی که من و شما داریم به بقیه مدیران. اگه احساس مسئولیت باشه در قبال بخش خودشون باید جواب بدن بهتون اینجا.

در خصوص انجمن های ایفای نقش باید تو همون ویزنگاموت بیوفتین به جون ایوان برای مدیر اضافی جهت کمک به ایفا و از این قبیل حرفا.
در مورد انجمن های دیگه هم شخصاً شلوغه سرم وگرنه یکی دو تا تا موضوع شاید مطرح میکردم در بحث های هری پاتری یا حداقل کارهای اشتراکی.

شما خودت فرصت داری اینقدر که میایی انتقاد میکنی، فرصتتو یه بار خرج کن توی فروم های هری پاتری و یه بحث جدید رو بالا ببر.
من سرم شلوغ تر از این حرفائه که بیام مدام به اینجا رسیدگی کنم. خیلی امورات عقب افتاده هست برای سایت که دارم روشون کار می کنم.

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۱۱ ۱۸:۵۰:۲۶

No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.