هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
شما باید تک تک پیام شخصی بدید به اساتید پروفسور و بهشون توضیح بدی منظور از ارائه برنامه چیه دقیقا. آیا برنامه سرفصل دروس رو میگی یا برنامه زمانی کلاس هاشون رو؟

تا جایی که من میدونم برنامه زمانی کلاس ها رو شما یاید تعیین کنی و به سلیقه اساتید نبوده هیچ وقت. ممکنه پنج تا استاد بخوان همگی در یک تاریخ یکسان تدریس کنن. آیا منطقی به لحاظ توزیع فعالیت زمانی در انجمن زیر نظر شما؟

و این اساتید هستن که باید عمل کنن به برنامه زمانی ای که شما دادی. فرضا استاد ایکس در فلان تاریخ ها باید درس بده و اگه در یکی از این تاریخ ها درس نمی تونه بده قبلش اعلام کنه که استاد جایگزین بیاد یا با یکی دو روز تاخیر تدریس کنه.

برنامه سرفصل دروس هم چندان اهمیت خاصی نداره که حتما به شما پیام شخصی بشه. خود استاد میدونه چی رو تدریس کنه.

فکر نمی کنم حرکت جالبی باشه که گردن من انداخته بشه کم کاری شما پروفسور.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
سیستم امتیاز دهی دلوروس جایگزین خواهد شد .

در مورد برنامه ی هاگ هم من مدت هاست دارم میگم اساتید روزهایی رو که میتونن تدریس کنند به من بگن ولی کسی این کار رو انجام نمیده حتی این دلوروس که سنگ امتیاز رو به سینه میزنه.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲:۱۱ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
منم برای این که اعتراضات (؟) بیشتر بشه و سالازار قبول کنه که امتیاز ها تقسیم بر تعداد نشه؛ اعتراض می کنم.
من با روش تقسیم بر سه یا همون روشی که دلوروس گفت؛ موافقم. هر چی؛ به غیر از این روش تقسیم بر تعداد.

همین لینی اومده گفته که هاگ شرکت نمی کنه! لینی که این قدر ذوق و اینا رو داشت. حالا فکر کنینی بقیه که در حالت عادی هم فعال نیستن؛ عمرن حتی طرف هاگ برن. و خودمم دوست دارم بدون نگرانی واسه هاگ پست بدم و در حالی که جواب سوالا رو می نویسم نگران این نباشم که امتیاز گروهم کم بشه.

در ضمن، لینی درست گفت. اگه دو تا گروه کم عضو بخوان انتخاب بشن ریون و با هافل هستن و نه اسلیترین. اسلی کم عضو نداره. فقط اعضا فعا نیستن.

در مورد هافل هم چه طوره که اعضاش بیان بیرون و پخش شن تو گروه های دیگه؟ خدایی اعضای هافل! شما فکر کنین. بهتر نیست؟ البته می دونم که عملی نیست. اما خیلی خوب می شه که هافل اگه اعتراضی وجود داره تو هاگ نباشه و اگه کسی پستی می زنه فقط برای تفریح باشه.

البته اگه دیدن امتیازاشون واعا بالا رفت و تونستن رقابت کنن؛ حساب شن. البته ایده بنده رو جدی نگیرین.

و این که واقعا این ترم هنوز شروع نشده و همین طور بی نظمه! یه کاری بکنین زودتر. مردیم اینقدر برنامه ریزی کردیم و هاگ شروع نشد!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
مدیریت محترم هاگ:

در کلاس بنده یعنی پروف چانگ هنوز قفل میباشد لطفا زودتر جهت دادن کلید اقدام بفرمایید

با تشکر

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

بدون نام
نقل قول:
هافلپاف مرلین و ارنی و رز و هوگو و هانارو داره. شاید این وسط فقط هافل یکم کمبود عضو داشته باشه و همین اعضایی که نام بردم هم همه شون مدام در سایت دیده نشن و نشه روشون حساب کرد.

اصلاح می‌کنم، هافلپاف علنا هیشکی رو نداره!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
یا سالازار!

من الان متوجه یه چیزی نشدم، برای اساتید برنامه ی خاصی فرستادین که براساس اون تو روز مشخص شده تدریس کلاسشونو بکنن، یا اینکه از 15 تا 21 هر معلمی هروقت عشقش کشید پاشه بره تدریس کنه؟

این به نظرتون آشفتگی بوجود نمیاره؟ همیشه گفته میشد که فلان کلاس فلان روز تدریس میشه اما الان حداقل منکه چنین چیزی رو تو تاپیک تابلوی اعلانات یا جای دیگه ندیدم.

اینطوری ما از کجا باید بفهمیم که تا کی وقت ارسال تکالیفمونو داریم؟ یعنی الان هر معلمی از 15 تا 21 هروقت دلش خواست میره تدریس میکنه خب مشکلی نیست، ولی اینکه از 29 تیر تا 4 مرداد بعنوان جلسه دوم هم بازم هروقت عشقشون کشید برن تدریس کنن، باعث میشه دانش آموزا ندونن دقیقا تا کی باید پستشونو ارسال کنن!

چون یه وقت یه معلمی 21 ام تدریس اولو بکنه و بعد بیاد 29ام تدریس دومو بکنه و یه استاد دیگه 15 ام تدریس اولو بکنه ( که البته الان دیگه زمانش گذشته فقط برا مثال میگم ) و جلسه دومو 4 مرداد بکنه!!!

اینطوری یه درس فقط هشت روز زمان ارسال پست داره، یکی دیگه 20 روز! نمیشه برا کلاسا برنامه بدین؟ اگه هم جایی دادین و من ندیدم واقعا پوزش میطلبم.

و خواهش میکنم دوباره در مورد تقسیم امتیازات تجدید نظر کنین. روش دلوروس مثلا خیلی چیز جالب و خوبیه. با تقسیم بر امتیازات عملا دارین جلوی قشر عظیمی(!) از دانش آموزارو برای با علاقه شرکت کردن تو هاگوارتز میگیرین! لطفا توجه کنین که الان تابستونه نه زمستون! فعالیت سایت رو واقعا شما کم میبینین؟

اسلایترین هم عضو کم نداره حالا اینکه افرادی که تو اسلایترین هستن علاقه ای به شرکت تو هاگ ندارن و همین علاقه شون باعث میشه تعداد شرکت کننده ها از اسلی کم شه که دیگه تقصیر بقیه گروها نیست، نه واقعا هست؟

وزیر سحر و جادو(مورفین)، مدیر هاگوارتز(خود شما)، کسی که همیشه سایته(آنتونین)، بهترین عضو تازه وارد سایت(آیلین)، بهترین ایده پرداز سایت(جاگسن)، مدیر فعال سایت (دلوروس)، اما دابز، تازه وارد پر شوقتون(ویلبرت)، عضو فعال دیگه تون(بارتی) و البته ارباب لرد ولدمورت کبیر! اینا کسانی هستن که یا مرگخوار هستن یا تو سایت دیده میشن و تازه واسه خودشون کاره ای هم هستن. اینا منهای اون همه اعضای تازه واردی که اسلی داره مثل ویکتوریا ویزلی و هرپوی کثیف و اسکورپیوس مالفوی و آرامیندا ملی فلوا و ... هستن که خب البته ممکنه فعالیتی هم نداشته باشن و من خبر ندارم.

من الان 9 نفر از اسلایترین نام بردم که بدون شک تو سایت حضور پیدا میکنن و فعالیت هم میکنن! بعد میگین اسلی عضوی نداره؟ اسلی علاقه برای شرکت تو هاگ نداره نه عضو. والا هرچی بیشتر نگاه میکنم میبینم اگه علاقه به شرکت تو هاگ توی اسلایترینی ها باشه اتفاقا از همه گروها بیشتر هستین! حتی از گریفیندور! اگه علاقه توی اعضای شما ایجاد شه من از همینجا میگم بدون شک شما قهرمان این ترم میشین!

الان مثلا فکر کردین ریون چقدر عضو داره؟ من و دافنه و فلور و آماندا و چو و مرلین بخواد لونا!!! 6تا اونم شاید! میخواین تام ریدل رو اضافه کنین؟ من از وقتی اومدم هیچ پستی از ایشون ندیدم! میخواین تری بوت و لودو رو اضافه کنین؟ اینا کنکور دارن مثل "اما"ی شما که جزء 9 نفر حسابش نکردم! آندرومدا بلک؟ فعلا بای داده رفته! هرکس دیگه ای رو که نام ببرین میشه همون اعضای تازه وارد که شما خودتون برای اسلایترین حسابشون نکردین! شما کس دیگه ای رو میتونین از ریون به این افراد اضافه کنین؟

تفاوت ما با گروه شما اینه که همه مون علاقه به شرکت تو هاگ رو داریم ولی شما ندارین. بودن علاقه در ما و نبودن علاقه در شما باعث نمیشه تعداد ما زیاد و تعداد شما کم حساب بشه! خب این علاقه رو ایجاد کنین! شما عضو به اندازه ی کافی دارین! خداییش خودتون اسلی هایی رو که نام بردم نگاه کنین!

هافلپاف مرلین و ارنی و رز و هوگو و هانارو داره. شاید این وسط فقط هافل یکم کمبود عضو داشته باشه و همین اعضایی که نام بردم هم همه شون مدام در سایت دیده نشن و نشه روشون حساب کرد.

گریفیندور هم که ماشالا همیشه شرکت کرده و فکر نکنم جای بحثی بذاره.

الان شاید فک کنین با خشونت این پست زده شده، پس با این شکلک اظهار میدارم دوستانه این پست رو بخونین!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۱۷ ۱۴:۲۸:۱۷

پیام زده شده در: ۹:۴۹ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲

کینگزلی شکلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۷ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 227
آفلاین
درود

يا سالازار بزرگ. جد كبير لردك

من اعتراض خودم رو نسبت به رد صلاحيت شدنم(!) براي تدريس كلاس ورد هاي جادويي اعلام ميكنم.

ميشه بدونم چه عنصري كم داشتم كه نميتونم اين كلاس رو تدريس كنم؟

ممنون ميشم پاسخ بديد.

ورودم به گريفيندور فقط يك دليل داره ؛
پـــــيــــــــــــــــــــــــــــــــــــــروزي

only Gryff

ما شیفتگان خدمتیم، نه تنشگان قدرت

مدتی نیستم، امتحانات بدجوری وقتمو مشغول کرده.
از همه بچه ها عذر میخوام.

اما...
بر می گردم؛

پرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور و
بهتـــــــــــــــــر از همیــــــــشـــــــه

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
من دقیق متوجه سیستم امتیازدهی پیشنهادی دلوروس نشدم ولی باهاش موافقم چون فکر کنم منظورش این بود که اینجوری نشه از یه گروهی هر چی کمتر بیان و امتیاز بگیرن قهرمان بشن. اینجوری عملا دارید جلوی ذوق و شوق اعضارو میگیرید و همه ش باید نگران باشن پستشون چه امتیازی میگیره. این راه درست اداره هاگوارتز نیست چون همینجوریشم خیلیا خیلی وقته با هاگ قهر کردن اینجوری بیشترم زده میشن. بنظر من دست گروه هارو باز بذارید هر چند تا میخوان عضو بیارن و این سیستم تقسیم امتیاز به تعداد عضو رو بردارید. الان همه گروه ها ماشالا چار تا عضو فعال دارن. عدالت ساختگی رو بردارید و به جاش شور و امید رو جایگزین کنید.

با تشکر از سالازار قهرمان

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
لطفا از این روشی که میگم برای امتیازات استفاده کنید سالازار جان. اعتراض وجود داره به روش فعلی.

در هر کلاسی:
اگر از گروهی فقط یک شرکت کننده اومد شرکت کرد، امتیاز کسب شده تقسیم بر 2.5

مثال: دانش آموز ایکس اومد شرکت کرد به عنوان تنها شرکت کننده از اسلی فرضاً. و ایشون 30 امتیاز کامل گرفت. امتیازشون تقسیم بر 2.5 بشه و 12 امتیاز برای اسلیترین منظور بشه.

اگر از گروهی دو شرکت کننده اومدن شرکت کردن، امتیاز کسب شده تقسیم بر 2

مثال: دانش آموزان فلان و عمه فلان اومدن شرکت کردن به عنوان دو شرکت کننده از ریون فرضاً. و هر کدوم 30 امتیاز کامل گرفتن که در مجموع میشه 60 امتیاز. امتیازشون تقسیم بر 2 بشه و 30 امتیاز برای ریون منظور بشه.

اگر از گروهی سه شرکت کننده و بیشتر اومدن شرکت کردن، امتیاز کسب شده تقسیم بر 1.5

مثال: کلا سه دانش آموز و تعداد بیش از سه هر چی امتیاز آوردن جمع شون تقسیم بر 1.5 بشه. فرض کنید سه نفر هر کدوم 30 امتیاز میشه 90 امتیاز و تقسیم بر 1.5 خواهد شد 60 امتیاز بر فلان گروه در اون کلاس. تعداد بیش از سه نفر هم با همین مقدار 1.5 تقسیم بشن نمودار نسبتاً معقولانه تری خواهیم داشت و منطقی تره باز.

در این حالت الان یک نفر شرکت کنه از یک گروه و 30 امتیاز بیاره یه تنه حریفه سه نفر از یک گروه دیگه رو که هر کدوم مثلا 30 امتیاز آوردن و مجموعا با 90 امتیاز که امتیازشون تقسیم بر 3 بشه به شکل بدجوری و در بیاد براشون 30 امتیاز.

امیدوارم قبول کنید سالازار جان

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
ببخشید.

من الآن که معلم درس مراقبت از موجودات جادویی هستم ، باید چه موقع جلسه ی اول را شروع کنم.

می شود مرا راهنمایی کنید...

با تحقیقاتی که من انجام دادم ، باید در یکی از روز هایی که بین 15 تا 21 تیر است ، درسم رو بدهم.

با تشکر از سلازار کبیر

ویلبرت اسلینکرد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.