هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

1. بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)

خب این امر دلیل های مختلفی می تواند داشته باشد. یکی اینکه نمیشه یه بازی راحت تموم بشه و بازی ها رو یکمی سخت درست می کنن تا مشنگ ها سعی کنن تو بازی حرفه ای باشن! دلیل دیگه هم می تونه این باشه که می خوان نشون بدن ادم های خوب و فداکار سختی های زیادی تحمل می کنن و کار های خوب انجام میدن!

2. بازی های کامپیوتری یکی از ............. مشنگ ها است. (5 نمره)

تفریحات کاذب

3. بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره)

ممکن است باعث شود مشنگ به بازی ها معتاد شود و همه چیزش را ول کند و مشغول بازی کردن شود. درس هایش را بی خیال شود و فقط و فقط مشغول بازی شود اما بعضی ها که این بازی ها را در حد تعادل نگه می دارند ، حتی بعضی وقتا چیز هایی از انها یاد می گیرند. مثلا از بازی های استراتژیک ، فکرشون رو قوی می کنن و با چیز های جدید اشنا می شن!

4. چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟ (5 نمره)

بخاطر تاثیر بازی مورتال کامبت

5. آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)

بله! استراتژیک و ورزشی و اکشن! کلا از هر بازی که روش کار شده باشه و پیام صلح امیز و خوبی داشته باشه ، دوست دارم و اگه وقت شد بازیش می کنم! مثلا بازی فوتبال همراه با دوستان خیلی می چسبه و بازی های استراتژیک که فکر ادم رو بکار می ندازن!

با تشکر

ویرایش شده توسط گودریک گریفیندور در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۴ ۱۷:۰۴:۱۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
مقش بنده در کلاس ماگل شناسی!

1) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)

شرایط سخت معنی نیاز به واکنش سریع و هیجان سازی می ده اما بدون این... بازی چی می شه؟ یک بازی خسته کننده و مزخرف و بدون فروش. شما به من بگو اون برنامه نویس ها و بازی ساز ها بدون پولی که نون باهاش در بیارن؛ چجوری زنده بمونن و بقیه بازی ها ـشون رو بسازن؟

اگه بازی ها مزخرف باشن (مثل همون برنامه های نقاشی که هیچ کس سالی یک بار طرف ـش نمی ره.) کی اون رو می خره؟ بازی که شخصیت ـش در حال سختی نباشهغ بازی نیست. مثلا بازی بدون شرایط سخت مثل چی؟ مثلا شما بیای پیرزن پیرمرد ها رو از خیابون رد کنی؟ چه لذتی داره؟ حالا شوما فکر کن که باید حواست به ماشین ها هم باشه و همین طور حواست باشه هر چند ثانیه در میون یه استراحت بکنی؛ ابزی ـش مسلما خیلی هیجان انگیز تر می شه؟ نه؟

این چیزی نشون نمی ده که شخصیت توی شرایط سختیه. فقط بدون این شرایط ... بازی لذت بخشی وجود نداره!

2) بازی های کامپیوتری____________ اختراع مشنگ ها است. (5 نمره)

"نیاز زندگی و افزایش دهنده اعتماد بنفس" باید در جای خالی قرار بگیره.

الان نیاز زندگی رو بررسی می کنیم. بازی کامپیوتری نیاز زندگی هست. چرا؟ شوما فکر کن کسی بلده تا خرخره کامپیوتر ها و چیز هایدیگه بره؛ اما بلد نیست یه بازی ساده رو ببره. بعضی ها مثل من فکر می کنن که طرف خیلی بی سواده و واکنش هاش سریع نیست و این حرفا.

حالا شوما حساب کن که طرف تا ساعت ها می تونه یه بازی رو بازی کنه و نبازه و تا مرحله ها پیش بره.

چه کسی می آد بگه که تو هیچی بلد نیستی؟ حتی اگه مثلا کار کرد ـش با کامپیوتر از یه بچه پنج ساله کمتر باشه. اون مسلما اعتماد بنفس بیشتری داره و کسی مسخر ـش نمی کنه.

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره)

اوستاد! سوال ـتون نیاز به طومار داره! من چی کار کنم؟ مجبورم برای دومین بار به سوال ـتون جواب بدم.

بازی های کامپیوتری بسته به فرد بازی کننده تاثیر متفاوتی می ذارن. برای این کار باید به افراد اشاره کنیم. برای افرادی که هنوز لذت بازی رو درک نکردن؛ این بازی ها غیر از جنبه آموزش (مثلا یاد دادن این که ترکیب رنگ قرمز و آبی بنفش می شه.) ، یاد دادن مهارت زندگی (تو بازی های فارم فرنزی) و چیز های دیگه که تو هر بازی ای فرق دارن؛ جنبه سرگرمی دارن. البته در بعضی مواقع جنبه پرت کردن حواس بچه ها و خر کردن آن ها رو هر داره. به عنوان مثال، طرف مریضه وامکان داره که فردا بمیره و خیلی می ترسه. شما یه بازی به اوشون می دی و اون زندگی رو از یاد می بره.

و اما در مورد افراد موتاد و افرادی که فهمیدن بازی با این بازی ها چه لذتی داره... خب، مسلما این افراد شبانه روز می شینن بازی می کنن. چرا؟ برای یه رکورد تازه، جمع کردن امتیاز یا رسیدن تا یه مرحله خاص. این جور افراد دیوونه شدند و چیزی غیر از حذف بازی ها هیچ چیز دیگه ای براشون نداره. سرگرمی هم خیلی کمه براشون. مثلا طرف بار ها این بازی رو کرده و می خواد یه رکورد بزنه یا طرف روبروش رو بکشه یا از غول مرحله بگذره. اما نمی تونه و این اعصاب ش رو هم خورد می کنه.

ولی بعضی ها هم هستن که بازی رو تقریبا دوست ندارن. اما می خوان یه رکوردی رو به عنوان مثال بزنن یا طرف رو بکشن و نمی تونن. اون علاوه بر این که اعصاب ـشون رو خورد می کنه؛ اونا رو عصبی می کنه و وقت ـشون رو تلف می کنه.

طرف هم نمی تونه باز رو ول کنه و بی خیال بشه. چون اگه این کار رو بکنه حس می کنه ضعیفه.

در مورد بازی ساز ها هم تاثیر ـش پول ـه...

غیز از این، تاثیرات ـیی مثل "قاتی کردن کامپیوتر"، "قات کردن اعضای خانواده و محروم شدن از کامپیوتر"، "بالا رفتن خرج کامپیوتر"ف "تمام شدن شارژ لپ تاپ و نیاز به گذاشتن آن در شارژ"، "کمک نکرد به اعضا ـی خانواده" و ... هم داره.

4) چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟ (5 نمره)

اوستاد، شما مشکل روحی- روانی داری؟ به ما چه؟

اوستاد، ما می دونیم که شوما عادت داری قبل از داخل کلاس شدن، با مورفین بگردین. تاثیر "چیز" زیاد اینه دیگه. این باعث شد که شوما یه دفعه مثل "وودی" ماگل ها دیوونه بشین و طبق آخرین تحقیقات گفته شده که مورفین به شوما از اون "چیز" ـهای انرژی زا داده.

البته ممکنه احتمالات دیگه ـی وجود داشته باشه.

مثلا شما ممکن بود می خواستین به کلا ـتون هیجان لازم رو وارد کنین تا کمبود بازی مشنگی در این هاگ جبران بشه و دانش آموزان احساس کمبود نداشته باشن و حس کنن که خود ـشون داخل یه بازی هستن.

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)

بنده به سبک بازی ها ـی "بچه گانه" علاقه زیادی دارم. مثل فارم فرنزی- چیکن راش- کرش (بش- بندیکوت و همه جوره)
البته اینا قیافه ـشون فقط بچه گونه هست.

اوستاد،؛ ما خیلی استراتژیک و اکشن و ادونچر دوست داریم. اما از بازی های ورزشی (مثل والیبال و فوت بال و اینا که مجازی و ایناست) خوش ـمون نمی آد. چه معنی می دذه وقتی شوما می تونی با لذت خودت توپ واقعی رو لمس کنی؛ بیای داخل کامپیوتر بازی کنی؟

من خیلی بازی "بالانس" رو دوست داشتم. یه توپ رو باید تکون می دادیم. دوازده تا مرحله خیلی خیلی سخت داشت قسمت اول ـش و من فقط یازده مرحله ـش رو رفتم. نه این که مرحله دوازده رو نتونستم برم ها؛ حوصله نداشتم.

بازی چیکن راش، فارم فرنزی، کرش، گل ها علیه زامبی ها، دیول می کرای و اینا...
بیشتر بنده با کامپیوتر بازی نمی کنم. بازی باحال نداره. با دستگاه های دیگه بهتر حال می کنم. متاسفانه با کامپیوتر خیلی از دنیا عقبم...

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
1) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)

بنده شدیدا تکذیب می کنم و اصلا اینطور نیست و البته پیامی که این سوال به ما می دهد این است که چاخانوف ابتدا باید درجه سختی بازی را روی ایزی و بگینر بگذارد و اگر در ادامه باز هم با شرایط سخت مواجه شد توصیه می شود بی خیال بازی کامپیوتری مشنگی شده و به یک بازی مشنگی دیگر به نام منچ روی بیاورد که تنها مهارت های مورد نیازش ریختن تاس و بلد بودن شمارش خانه هاست که البته به نظر می رسد مهارت دوم کمی برای چاخانوف دشوار باشد اما غیرممکن نیست و با تلاش شبانه روزی می تواند در این مهارت به حداقل ها دست پیدا کند.

2) بازی های کامپیوتری یکی از (ابزارهای کنترل و اغفال چاخانوف ها توسط) مشنگ ها است. (5 نمره)

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره)

آن ها را چاخان بار آورده و پس از چند بار گیم اور شدن مکرر باعث یاس و افسردگی و در نهایت کفر و زندقه آنان شده و به سوی تهیه ی قفل خون هایی مانند هورکراکس سوق دهد.

چون قبل از ورود به کلاس 176 بار در پرش از دره ی اول مرحله ی یک قارچخور با درجه سختی ایزی شکست خورده و سقوط کرده و گیم اور شده و جانش تمام شده بود و کلا اعصاب نداشت.

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)

خیر ولی به سبک هدشات با آواداکداورا علاقه ی وافور... ببخشید... وافر داریم.
توضیح اینکه بنده و همکارانم در مرزهای پرخطر، بازی های مشنگی شما را زندگی می کنیم و اشرار ستاد مبارزه با مواد آزادی بخش را با آوادا هدشات کرده و از آرمان های پروازی و آزادسازی حداکثری ظرفیت ها در برابر دشمنان چیز؛ این کلید بی نظیر مشکلات جامعه، دلیرانه دفاع می کنیم.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

بانوی چاق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۰ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۷:۰۸ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از برج گریفیندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین

خوب شخصیت های اول اگه از همون اول بازی در شرایط مطلوبی باشند دیگه اصلا نیازی به بازی کردن نیست چون هر بازی نیاز به یک هدفی داره.به نظر من این جور بازی های مشنگی اینو به ما ثابت می کنه که آدما چه مشنگا چه حتی جادوگرا تو طول زندگیشون به یه هدف نیاز دارن تا مطابق با اون خودشونو وقف بدن و برای رسیدن بهش تلاش کنند در غیر این صورت زندگی یکنواخت میشه و تا به جایی میرسه که قابل تحمل نیست و شخص دچار بیماری روحی میشه.
پس در نتیجه مشنگها از طریق این بازی ها در واقع درس چطور زندگی کردن رو یاد میگیرن و همچنین این بازی ها میخواد به اونا بفهمونه که هیچ چیز بدون تلاش به دست نمیاد.

2) بازی های کامپیوتری یکی از ............. مشنگ ها است. (5 نمره)

در جای خالی: در ظاهر سرگرمی ولی در واقع آموزش مهارت های زندگی

این طور که به نظر می رسه این روزا باعث شده به جای این که اوقات فراغت آنها را پر کند بیشترین ساعات روز و ماه و سال آنها را پر کرده است.و خوب این نتیجه خوبی نیست چون هر چیز بیشتر از حد نیاز اعتیاد آور می شود .و باعث شده که اکثر مشنگها یک زندگی توهم زده داشته باشند! و از واقعیات روزمره خود دور شوند.

چون تحت تاثیر بازی های مشنگی قرار گرفته بود!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
۱-آره واقعا چرا؟!شما همین بازی سیمس رو که مشنگ های مونث بازی می کنن در نظر بگیرید! شخصیت اول مدام در تنگنا های عمیق اقتصادی-فرهنگی- اجتماعی- و.... قرار می گیره! وقتی بچه ست هی باید درس بخونه! وقتی بزرگ تر میشه باید هی ظرف بشوره و کار خونه انجام بده! بازم وقتی بزرگتر میشه باید دنبال شوهر(یا همسر) بگرده ! در انتها وقتی میمیره هم تو تنگناست! چون جاش یه گلدون (یا نهایتا سماور،حتی تنگ تر!) باقی میمونه که می برن خاک می کنن همونو! فی الواقع مشنگ ها تو زندگی واقعیشونم در موقعیت های پر فشار و پر استرس قرار می گیرن مدام، همینه که پوستشون خراب میشه و مجبورن کرم حلزون استعمال کنن! با پنجاه درصد افزایش حجم و تنها سی درصد افزایش قیمت!

درکل به نظر میاد تحت فشار بودن جزء لاینفک زندگی مشنگ هاست!( جا داره روزی سه بار سجده شکر به درگاه مرلین به جا بیاریم که مشنگ نیستیم،ها...)

۲- بازیهای کامپیوتری یکی از واجبات زندگی هر یک از مشنگ هاست!:دی

۳-خب خیلی تاثیرا ممکنه داشته باشه... ما مشنگی رو از دور میشناسیم که از طریق این بازیا گواهینامه گرفت حتی!@-) یا مثلا میشه به استراتژی های جنگی مخوفی دست پیدا کرد که طی اونها شخص تا درجه کماندویی ممکنه اطلاعات نظامی پیدا کنه!>:)یه تاثیر دیگه ش اینه که مشنگا از هری یاد گرفتن ادای جادوگرا رو در بیارن!!:‏|‏ به حق چیزای ندیده!!

۴-ایجاد جو هیجان انگیز در کلاس و جو دادن به دانش آموزان:دیاساسا روان شناسان معتقدن وارد کردن یه شوک آنی در ابتدا به مخاطب میتونه در میزان توجهش تاثیر شگرفی بذاره:دی استاد هم با این به این موضوع سعی در بالابردن راندمان کلاس داشته! یه وقت فکر نکنید استاد رو جو گرفته بوده هااااا....:-"

۵-اصیل زاده و اینطور جلافت های مشنگی؟!!

+صفحه انتخاب شکلک برام باز نشد...معذورم!

ویرایش شده توسط الادورا بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۳ ۱۴:۱۸:۵۵

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین

خب، اولا که همیشه تحت شرایط سخت نیستند!

اول غالب بازی ها اول مراحلی تحت عنوان آموزشی دارند که برد دارد ولی باخت ندارد!

بعد از پاس نمودن آموزشی، مراحل از ساده شروع شده و بعد رفته رفته مشکل تر می شوند.

حتی در این شکل بازی ها، می توان سختی بازی را تحت عنوان درجاتی چون «easy-medium-hard» و مشابه آنها تنظیم کرد.

پس نتیجه میگیریم که شخصیت ها همیشه تحت شرایط سخت نیستند و همان اندک شرایط سخت هم همیشه سخت نیستند!

حال فرض میکنیم کسی محض خفن تر شدن بازی HARD را انتخاب کرده و و الان در مرحله ی آخر قرار دارد، این مشکل بودن این پیام را به مخاطب می رساند که:

میبینی الان که بازی سخته چقدر خفن شده؟ پس تو هم اگه بازی زندگیت سخت شد بدون محض خفن شدنش بوده!

2) بازی های کامپیوتری یکی از سرگرمی های مجازی مشنگ ها است. (5 نمره)

استاد اجازه؟! خودم وقتی داشتم حافظه ی یه مشنگو اصلاح میکردم تو ولتیزیونش.. نه یعنی... تلتیزیون.. تلنیویون... حال هرچی! تو همونش که اون گوشه روشن بود دیدم که پسره داش بازی میکرد، بعد شخصیت طرف مشت می خورد خود پسره کبود میشد!

پس بازی های کامپیوتری باعث زخم و زیل شدن مشنگا میشه!

اولاً که هوی! دالاهوف نه استاد پروفسور شیخ شهید دکتر زنده یاد(!) علامه آنتونین دالاهوف فقید (ره)! پسر خالت نیس که!

ثانیاً این کار چند دلیل هوشمندانه(؟) داشت:

1- تاثیرات سروکله زدن مداوم با مشنگها و بازی های مسخره ی آنها(اونم کی؟ دالاهوفِ مشنگ کش!)
2- جهت نمایش تاثیر مخرب بازی های مشنگی بر روی جادوگران( سایت نه! ملت جادوگر )
3- جهت خفن نشان دادن خود.
4- دشمنی دیرینه ی پروفسور دالاهوف با در هایی که بصورت جادوئی، خودکار باز نمی شوند.
5- نشان دادن یکی از صحنه ای بازی بصورت زنده

همه نوع سبک بازی کردم ( جهت جا نموندن از قافله ی دوستان) ولی مورد علاقه:

1- اکشن: Tomb Raider 2013 - Call Of Duty 4,5,6,7,8,9 - Far Cry 3
2- فوتبال: FIFA 2012 - Pess 2011
3- استراتژیک: StrongHold Legends - General 3
4- تبلت: Death Rally - Zombie ville - Kingdom Rush

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۰۷ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

بارتی کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۵ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 121
آفلاین

به نام آفریننده تالار اسلیترین!

تکالیف:

پرفسور این مشنگا کلا عاشق شرایط سخت و اینا هستن! البته با این کارشون هیجان و کیف بازی ها رو بیشتر میکنن حالا اگه گرافیک بازی ام بالا باشه که دیگه...
ولی همونطور که خودتون فرمودید،برای غلبه بر سختی های زندگی و به حقیقت پیوستن آرمان هاشون این بازی ها رو درست کردن و میخوان بگن همه چی با پشتکار و تلاش به دست میاد!

2) بازی های کامپیوتری یکی از جذاب ترین، بهترین و غیر قابل توصیف ترین اختراع مشنگ ها است. (5 نمره)

خب همونطور که گفتید میتونه آینده شغلیشون رو تاحدودی تامین کنه.و همچنین سرعت عمل رو بالا میبره.اما اینا فقط تاثیرات خوب هستن.
تاثیرات بد:
ضعیف شدن چشم،پرخاشگری،ته کشیدن خزانه پول(جیب مبارک پدر گرامی ) به دلایل مختلف مثل پرداخت پول قبض میلیون تومانی برق،تلاش برای تقلید از شخصیت های اصلی بازی(مث همین مورتال کامبت!مثن سعی میکنه یه زنجیر رو بکنه تو چش طرف کورش کنه،بدنش رو از وسط نصف کنه،و یا میتونه از صحنه های پشت سر جنگجو ها الهام بگیره و دل و روده طرف رو سفره کنه!)

تاثیرات خوب:
یاد گرفتن رانندگی(مخصوصا وقتی نید فور اسپید ران بازی میکنید!)حفظ تمرکز حواس وقتی کسی باهاتون صحبت میکنه،کمک به حفظ خونسردی هنگام گیم اور شدن و...

میتونیم این رو تاثیر بازی های کامپیوتری در نظر بگیریم.همون تقلید از شخصیت ها !
اما چون شما پرفسور هستید مطمئنن دلیلی برای کارتون داشتید.

بــــــــــــــــعــــــــــــله که بازی میکنم!
بیشتر کشت و کشتار و رانندگی دوست دارم.اما همه سبکی بازی میکنم.
از بازی های مورد علاقه امم:
مورتال کامبت
نید فور اسپید ران(موست وانتد ـش روهم دارم ولی بیشتر از این یکی خوشم میاد)
مجموعه کال آف دیوتی
دی.ام.سی(دویل می کرای)
مکس پین
و
.
.
.

پرفسور من با این مورتال کامبت مشکل دارم!اصن نمیتونم اون یارو مرحله آخری رو بکشم.
آره همونی که نقاب جمجمه زده!اصن با هرکودومشون میزنمش نمیمیره لامصب.چکششو میکوبه تو فرق سر یارو بدبخته!تازه یه بارم سیندل رو از وسط دو شقه کرد!!!آهان،اسمش یادم اومد:شائو کان!

به یاد اما دابز!

I'm bad.And that's good
I'll never be good.And that's not bad

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۵ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
بسم الارباب الظالم الظلیم

طبق شعاری که آخر کلاس دادین، یعنی مشنگ خره و گاو منه، به این نکته پی میبریم در مشنگ ها صفات بارزی از خلقیلت این حیوانات وجود داره.
حال به بررسی گزینه ی اول میپردازیم. یعنی خریت مشنگ ها! با زیر ذره بین قرار دادن رفتار این موجودات، به این نتیجه میرسیم که آن ها علاقه ی غیر غابل توصیفی در امور حمالی، سختی کشیدن و... دارن. در نتیجه شخصیت اول که شخصیت آرمانی آن هاست، باید فردی سختی طلب باشه. اگه بیشتر روی رفتار های این موجود تمرکز کنید، مشاهده میکنید که آنها درصورت احساس خطر حرکتی با جفت پای عقبی انجام میدن که به اصطلاح مشنگ ها، جفتک انداختن نام دارد. در نتیجه خشونت موجود در این بازی ها هم قابل توجیه است.

2) بازی های کامپیوتری یکی از گزینه های کادوی روز معلم برای پروفسور ماگل شناسی و نیز ساخته ی مشنگ ها است. (5 نمره)

1. عقده ای شدن خواهرهای کوچک در صورت داشتن برادری بزرگتر در خانه.
2. و نیز پایه های دشمنی در خواهر برادرها را در طفولیت بنا میکند. همین دشمنی های دوران کودکی، خصومت های خانوادگی در آینده را سبب میشود.
برای توضیح بیشتر اجازه بدین صحنه ای را برای شما توصیف کنم.
دختر کوچک خانواده با شادی و خوشحالی به پلی استیشن برادر بزرگتر خود چشم دوخته. برادر با حرکت ماشین در صفحه ی تلوزیون خود را هموچون وحشی ها به در و دیوار میکوبد (این ها زمینه های اختراع ایکس باکس را ایجاد میکنن).
خواهر کوچک: داداش میدی منم بازی کنم؟
برادر: نه!
خواهر: خواهش میکنم!
برادر:مگه من با عروسک های تو بازی میکنم؟ ... نه!
دختر بچه با چشم هایی پر از اشک از اونجا فاصله میگیره و با خود تصمیم میگیرد، انتقام خود را بگیرد.
سال ها بعد، برادر دخترک هنگامی که به سرکار میرفت، توسط افرادی ناشناخته ربوده میشود. هنگامی که بیدار میشود، تمام زن و بچه هایش و .. را اطراف خود میبیند. در اتاقی دنج و مخوف! تلوزیونی در اتاق وجود داشت. چهره ای نقاب دار سوار با دچرخه، قهقه هایی میزد که موهای شیطان را نیز بر تنش سیخ میکرد. بعد از توضیحات مختصری درباره ی چگونگی کشتن تک تک اعضای خانواده ی پسر، به صورت وحشتناک، حال بهم زن و ... میدهد، دوباره یک قهقه میزند و میگوید: let’s play a game! Yuhahahahahah!

پروفسور گرامی!...خواهشا این سوال رو بدون توجه به جواب سوال یک تصحیح کنید.
اممممم...بزرگترین مشکلی که پروفسورهای دیگر در تدریس دارن، معطوف کردن حواس شش گانه ی دانش آموزان به کلاس هست. بنده تا به حال فقط دو پروفسور گرانقدر را دیدم که بدون هیچ مشکلی از پس این امر برآمدن. پروفسور آمبریج و پروفسور دالاهوف.
اگر پروفسور دالاهوف مناسب دیدن که از این روش برای کنترل دانش آموزان استفاده کنن، جای شکی نداره که بهترین روش رو انتخاب کردن و جای سوالی برای ما باقی نمیمونه.

سبک؟ ....امممم...خب بازی مجازی داریم و بازی حقیقی.
بازی های مجازی، همون بازی های مشنگی هست که شخصیت های بازی کارتونی هستن و بعد از مردن دوباره توانایی تجدید قوا و جون گرفتن و زنده شدن دارن.
و بازی های حقیقی، بازی هایی هستن که در آن به جای شخصیت های کارتونی از مشنگ ها استفاده میشه. به عنوان مثال شما میخوین ماشین بازی کنین. عده ای مشنگ را سوار ماشین کرده و ماشین را توسط کامپیوتر به کنترل خود درمیارین.
بنده خودم مخترع اینگونه بازی هستم و اولین بازیی که به بازار عرضه کردم saw نام داشت. در صورتی که یاد ایام کودکی و بازی هایم با برادرم میوفتم، تمایل عجیبی به این به بازی های حقیقی در خود احساس میکنم.

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین

به نظرم من این برمیگرده به اینکه طراح قاطی کرده و شخصیت اولشو با دشمناش اشتباه گرفته در نتیجه سخترین شرایطو براش طراحی کرده. هیچ فرض دیگه ای به نظرم نمی رسه پروفسور... هان یادم اومد شاید هم اینقدر به توانایی هاش اعتقاد داشته که فکر میکرده از پس همه ی این مشکلات برمیاد و در نتیجه هر بلایی که دلش می خواد سر شخصیت بدبخت نازل میکنه تا بالاخره این پیغامو به ما بده که نابرده رنج گنج میسر نمیشود /گاونر می خواهد و مرد کهن!

اختراعات بی فایده و وقت تلف کن و در عین حال بسیار جذاب و سرگرم کننده ی مشنگ هاست.

جز اینکه شدیدا از کار و زندگی بندازتشون و براشون مشکلات عدیده ی روحی و جسمی(ضعف بینایی و اعتیاد مخرب و...) ایجاد کنه تاثیر دیگه ای در زندگیشون نداره.

1. برای پراندن خواب از سر شاگردان.
2. نشان دادن اثرات مخرب بازی های کامپیوتری مشنگی به صورت عملی.

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی

در حقیقت پروفسور نامشون خاطرم نیست اما به خوبی یادمه که پر از صحنه های خشونت بار و خون خون ریزی بودن... ها یکی یادم اومد.the last express که جنایی و معمایی بود.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۲ ۱۸:۲۹:۱۳

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
به نام تک تک جهنمیان...

زیرا اگر شخصیت تحت شرایط آسان و دلپذیری بود روند بازی ها خیلی خسته کننده و خواب آور میشد.به طوری که هیچ جذابیتی برای بازیکن نداشته و فوری بازیکن را زده می کرد!
به علاوه این روند می خواهد ثابت کند که بزرگ ترین ها همیشه از شرایط سخت شروع کرده اند و به این درجات فعلی رسیده اند و از همان اول بزرگ و کله گنده نبودند!و اگر ما نیز در شرایط سختی قرار گرفته ایم می توانیم به درجات بالا هم برسیم!
البته در بازی "simz" کلا همه چیز عالی و خوب و خرم بود و ما نمیدانیم کجایش جذابیت داشت!

ابتکارات خارق العاده ی تحمیل کننده ی اعتقادات و آداب و رسوم

مشنگ ها به خاطر جو بازی تحت تاثیر آن قرار می گیرند و حتی گاهی به آن معتاد می شوند.
و حتی روی وضعیت روانی آن ها ممکن است این بازی ها تاثیر بگذارد و ذهن و روان آن ها را مخدوش سازد!
آن ها را از زندگی واقعی دور می کند و در دام خود گرفتار می کند!

زیرا پروفسور دالاهوف علاوه بر خلاقیت هایشان برای ثبت جلسات در ذهن دانش آموزان خودشان هم تحت تاثیر قرار گرفته اند و می خواهند ثابت کنند که بازی های کامپوتری کاملا بی مصرف نیستند!
و احتمالا ایشون تا صبح مشغول بازی بوده!
که البته روش خوبی را انتخاب کردند چون من به شخصه تا ابد این درس را فراموش نخواهم کرد

خیر،نه علاقه دارم و نه وقتشو دارم!
اما"need for speed"زیاد بازی می کنم،بازی خفنیه برای وقتای آزاد!

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.